New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 127 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 115 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

the morning of our mistakes - Lily & Lisan
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Ápr. 19 2024, 12:03



Lily dolgozószobája, két héttel később

““The curves of your lips rewrite history.”



Azon ami megtörtént már nem tudunk változtatni, de azon tudnék, hogy ne kövessem el újra a hibát és a lehető legtávolabb kerüljek ettől a férfitól. Tudnék, de mégis képtelen vagyok rá. Úgy vonzz magához, mint a legerősebb mágnes. Egyszerűen nem tudok szabadulni tőle, szükségem van rá, akárcsak levegőre. Megőrjít már annak is a gondolata, hogy a nővérem készül feleségül venni. Tudom, ez így a helyes, ezt kell tennie, hiszen Ő meg Deb má szinte egy fogalommá váltak, Deborah megérdemli, hogy boldog legyen, de a szívem hevesen ellenkezik a racioalitással. Túlságosan önző vagyok és túlságosan akarom őt ahhoz, hogy csak úgy engedjek a józan paraszti észnek. Mégis, a lehető legjobban erőt veszek magamon, és megpróbálok csak is arra koncentrálni, amiért itt vagyunk. Szívességet teszek a nővéremnek azzal, hogy méretet veszek a vőlegényéről, amit majd tovább küldök egy szabónak. Csak ennyiről van szó, ugye?
- És téged mi tesz boldoggá? pillantok rá, őszintén kérdő tekintettel. Az rendben van, hogy fontos neki a menyasszonya jóléte, de ő is ezt akarja? Tényleg egy olyan házasságban akar sínylődni amiben nem boldog? Mert ha boldog volna, akkor nem az én társaságom kereste volna. Ilyen ostobaságokkal próbálom nyugtatni magam és csillapítani a bűntudatom. Mélyet sóhajtok, némán amikor biztos vagyok abban, hogy nem láthatja, hiszen éppen a hátamögött állva próbálom lemérni a karhosszát. Csak ne lenne ennyire közel hozzám, csak ne érezném ennyire intezíven az illatát...
- Ne mocorogj... fogom meg mindkét kezemmel a karját, amit ismét egyenesbe állítok, hogy leellenőrizzem az előbb mért és minden bizonnyal elmocorgott eredményeket. Az idő mintha megállt volna, belekényszerítve minket ebbe a pillanatba. Igyekszem, tényleg nagyon szeretnék csak és kizárólag a lényegre koncentrállni, de nagyon nehéz bármire is figyelni amikor ennyire izzik a levegő kettőnk között. Kimondatlanul is mindkettőnk fejében ugyanazok a gondolatok motoszkálhatnak.
- A klasszikus jó... válaszolok halkan, miközben tekintetemmel a méteres számsorát fürkészem. - A klasszikus a megszokott, abban nem csalódhatsz. Igen, két értelműen fogalmazok, ahogyan ő is ezt tette az előbb. Deborah egy klasszikus nő, olyan akiben megbízhat, aki hűséges felesége lesz, aki szül majd neki gyerekeket, akivel esténkét megbeszélheti a gondjait, aki vacsorával várja. A klasszikus tényleg a lehető legjobb választás. Ezzel szemben én a váratlan és kiszámíthatatlan kaland vagyok, aki sokkal önzőbb annál hogy a tűzhely felett görnyedve főzzön, aki biztosan nem szülne gyereket, aki nem akarja, hogy megszokott és klasszikus nő legyen belőle. Én vagyok a vihar, ami akkor érkezik amikor nem számít rá és Deborah a nyugodt tenger, ami éltető erővel hat rá. Én csak rombolok és fájdalmat okozok. Ugyan, kinek kellene ez, ha ott van neki a kalsszikus nő? Folytatja a monológját, én pedig megakadok a mozdulatsorban és szinte értetlen arckifejezéssel nézek fel rá.
- Még meggondolhatod magad... nem tudom miért mondom ezt így, vagy, hogy miért mondom egyáltalán. - De a klasszikusban biztos nem csalódnál próbálom szépíteni a dolgot, de azt hiszem, hogy Lisandro pontosan a szavaim mögé lát és nem tudom átverni őt.
- Nekem is hiányzik Archie... meg te és a közös reggeli futás. Meg minden, ami egy kicsit is normális volt az életemben és most úgy kell tennem, mintha nem vágynék rá újra meg újra mindennél jobban. Távolságot kell tartanom tőle. Igen, pontosan ezzel a szándékkal indulok meg az íróasztalom felé, amikor magához húz. Keze tökéletesen illeszkedik a derekamra, én pedig tökéletesen beleillek az ölelésébe. Az eddig olyan hűségesen szorongatott mérőszalag kihull a kezemből. Mélyet sóhajtok, miközben alig észrevehetően simulok bele az ölelésébe. Nem lenne szabad újra közel kerülnünk egymáshoz. Fel kellene pofoznom azért, amiért ennyire szemtelen, de ahelyett hogy ez tenném egyszereűen csak kulccsontjára döntöm a fejem.
- Tudom... mindig is tudtam, hogy nem lehet örökké ezt a buta színészkedést folytatni egymás között.
- Köszönöm az ajándékot, Deb átadta nekem őket. a nyakláncot és a csokival bevont epret is. A kedvencem.
- mihez fogunk kezdeni? pillantok rá fájdalmasan kíváncsi tekintettel. Tudom, hogy nem fogunk tudni távol maradni egymástól, de ettől még nem lesz kevésbé helytelen amit művelünk.
- Válaszd a klasszikust...

 

BEE




diamonds are a girl's best friend
Tiffany's, Cartier, Black Starr, Frost Gorham, talk to me Harry Winston, tell me all about it, there may come a time, when a lass needs a lawyer, but diamonds are a girl's best friend

Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyHétf. Jan. 29 2024, 11:06



counting our sweet mistakes

“I can still taste
the sin of you on my lips.”



Nem szabad. Gondolnom sem kellene rá, nemhogy éreznem. Emlékeznem sem, nemhogy felidéznem. Most mégis mintha megelevenedne előttem, akárcsak az elmúlt napok során többször is, élénkén ég bennem minden képkocka, mint egy régi film darabjai, úgy vetülnek le előttem újra meg újra.
Nem szabadna engednem ennek az egésznek, ahogyan már legelső alkalommal sem kellett volna eleget tennem neki. Egészen attól a pillanattól, hogy az első ide vezető gondolat megfogant bennem, egészen addig a pillanatig, amikor az ágyára fektettem - számtalan pillanat lett volna arra, hogy nemet mondjak… vagy arra, hogy nemet mondjon. Egyformán vágytunk rá, azt hiszem, hogy pontosan ugyanaz a tűz dolgozott bennünk aznap este. Olyan tűz, aminek parázsló maradékét most is érzem mardosni a belsőmet, ahogyan közelebb sétálok hozzá. Mintha kivégzésre mennék, annál mégis könnyedebb, vágyottabb. Miért szereted jobban azt, amitől tiltanak?
Szeretem Deboraht. Szerettem az első pillanattól kezdve, s talán szeretni is fogom mindörökké… de az elmúlt napok elgondolkodtak, hogy szerelmes vagyok még belé? Ugyanazt érzem, mint az első nap? Az első héten? Az első hónapban vagy évben? Nem kellene elengednem. Nem kellene hagyjom, vagy valami ennyire állandó, ennyire csodálatos pontja az életemnek, mint ő, csak úgy elcsússzon a kezem közül. Deborah tökéletes. Deborah mindig is az volt, akkor is, mikor ő sem hitte igazán magáról. Lily… ki Lily? Ahogyan most végigpillantok rajta, azt kívánom, bárcsak tudnám a választ a kérdésre.
- Az esküvő részletei boldoggá teszik, nem akarom elvenni tőle. - Jó boldognak látni őt, szeretem a mosolyát, a nevetése hangját… akkor is, ha most távolabbról érzem. Annyira távolivá váltunk az elmúlt hetekben… hónapokban? Mikor merültünk el annyira a munkánkban, hogy egymásra sem legyen időnk? Hogy a távolság köztünk egy szakadéknak érződjön? Én löktem át magamat a túloldalra, vagy már rég azon álltam?
Miért utalgatok Lilynek? Mire utalok? Pontosan tudom a válaszokat, mégis tartok tőlük. Döntenem kellene, de mindkét lehetőség fájdalmas a maga módján. - Bízok a döntéseidben. - Mosolygok egy aprót, ahogyan a tekintetünk találkozik. Hiszen a szabót ő ajánlotta, és még mindig csak erről beszélek, nem igaz? Ahogy viszont a karhoszamat méri, megmozdulok párszor, akaratlan… vagy akarva rontva el a számokat. Azt hiszem, csak máshol vagyok fejben, egyszerre annyira közel, mégis annyira távol tőle.
- Valami klasszikusra gondoltam. - Lepillantok rá, ahogyan tovább veszi a méreteimet. Ismer annyira, hogy tudja, a magánéletemben nem vagyok annyira visszafogott, mint a munkám terén tegyük fel… ugyanakkor az esküvő egy különleges nap. Mindig is úgy gondoltam rá, mindig is rengeteget jelentett számomra. Azt hiszem, valahol mindig is elvesztem a nagyszüleim történetében, a nagy szerelemben, a nagy egymásra találásban… a mindent elsöprő vágyak meséjében amik legyőzték a lehetetlent is akár. Mindig hasonlót akartam magamnak, s sokáig kétségem sem volt afelől, hogy mindezt Deborah mellett találtam meg. - De nem vagyok benne teljesen biztos. - A reakcióját figyelem, hogy megakasztja-e a mondat mögöttes ereje vagy sem, pedig a szavak egészen ártatlanul hagyják el az ajkaimat. Közöttünk viszont az elmúlt időszakban semmi sem volt ennyire ártatlanul naiv… - Archie hiányolt a reggeli futásnál. - Hiszen nem egyszer tartott velünk ő maga is, még hihető is lenne, ha nem ilyen óvatos megfontoltsággal ejteném a szavaimat. Fogalmam sincs, hogy mikor beszélhetek vele ismét kettesben igazából…
Az ujjai alig érintése a bőrömön, a közelsége, az illata ami lassan a sejtjeimbe issza magát. Nem gondolkodom, csak megragadom finoman a derekát, könnyedén kapom el, mielőtt még elfordulna és távolabb lépne tőlem, magamhoz húzom. - Beszélnünk kellene. - Beszélnünk kell, mert fogalmam sincs mikor tudunk ismét, akkor is, ha egy házban élünk. Talán pont amiatt, hogy egy házban élünk. Az ujjaim kérlelve markolják, nem erőszakosan, de határozottan tartva őt közel, sokkal közelebb, mint szabadna... de már rég túlléptük azokat a határokat, amik mögött maradnunk kellett volna. Én pedig képtelen vagyok tovább játszani vele, hogy ebből semmi sem volt valós, igazi vagy létező.


BEE


Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyKedd Jan. 02 2024, 12:45



Lily dolgozószobája, két héttel később

““The curves of your lips rewrite history.”



Ha megtehetném, minden gondolkodás nélkül messzire szaladnék innen. Olyan messze, ahol már nem nyomaszta a tetteim következménye, ahol nem vágyódok ennyire azután, kiért soha nem szabadna. Világgá mennék csak, hogy felejtsem a csókjait, hogy ne érezzem még mindig bőrömön az érintését. Mindezt azonban nem tehetem meg. Egyrészt azért, mert túlságosan feltűnő lenne, másrészt meg azért, mert nem fordíthatok hátat mindennek. Az egész életem nem haghatom magam mögött. Lisandro csak egy hiba volt. Édes, szenvedélyes, de hatalmas baki, ami soha többé nem fordulhat elő. Hiába érzem egész tetemben a bizsergető késztetést, hogy megérintsem őt, hogy csak még egyszer csókolhassam, ezt nem engedhetem meg magamnak. Sem neki. Deborah nem érdemli meg, hogy átverjük, megalázzuk és fájdalmat okozzunk neki. Az érzéseket és vágyakat, amik elhatalmasodnak bennem a közelében azonban teljesen irányíthatatlanok, nem tudom megfékezni, mint egy futótűz terjed szét az ereiemben.
Minden erőmmel arra koncentrálok, hogy képes legyek megtartani a még illendő távolságot és nem beleesni ugyanabba a csapdába, amibe a legutóbbi alkalomkor is. Tekintete csak úgy vonzza az enyémet, mintha képtelen lennék elszakadni tőle, teljesen beleveszek az őszinte szempárba. Miért kell ennyire megnehezítenie az életem? Miért nem voltunk képesek nemet mondani egymásnak? Parancsolni magunknak? Miért keveredtünk bele ebbe a felettébb kellemetlen szituációba? Próbálom átlagos társalgással oldalni a feszültséget közöttünk, olyan dologról beszélni vele, amiből gond nem lehet. Semmiképp nem akarom veszélyes vizekre evezni a társalgásunkban. Mégis, ahogy közelebb lépek hozzá és orromba kúszik kellemesen férfias illata, pontosan tudom, hogy elvesztem. A pokol legmélyebb bugyraiban fogok égni azért, amit iránta érzek. A tiltott gyümölcs magához édesget illatával, csábító formájával, hogy aztán amikor megkóstolom végre a lelkem örökre a kárhozottak földjére kerüljön. És milyen édes, lédús gyümölcs ez, mennyire ellenállhatatlan és vonzó.
- Mindenben Deborah fog dönteni helyetted? kérdő tekintettel nézek rá. Most az öltönye színe, aztán a frizurája, a munkája és észre sem veszi, hogy az egész élete fölött Deb fog döntéseket hozni. Hiányzik ez neki? Én jobban renném, ha a saját dolgommal foglalkoznék, de ha Lisanról van szó, nem tudok teljes mértékben elhatárolódni. Bármnyire is szeretnék. Minden megváltozott. Próbálok nem olyasmit belátni a szavai mögé, amik talán nincsenek is ott. Nem rám gondolt, nem ránk gondolt.
- Ne aggódj a szabó miatt, jó kezekben lesztek. Legközelebb szerintem már fel is próbálhatod. Reméljük, hogy Deb nem lesz túlágosan hisztis nem ijeszti el őt is, mert fogalmam sincs, hogy kit lehetne találni az ő helyébe is. Némán engedelmeskedik a kérésemnek. én pedig hozzá hasonló csendben mérem le a karhosszát, a vállától a csuklójáig. Először a jobb majd a bal oldalon.
- Tartsd még egy kicsit. intem türelemre, amíg gyorsan lejegyzetelem a kis fekete füzetembe a számokat. - Szerintem nagyon jól állna neked a sötétkék ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg, miközben fél térdre ereszkedem mellette, hogy méretet vegyek a hónaljától a csípőjéig. Gyorsan mozog ujjaim között a mérőszalag, magamban számolok és csak a végeredményt jegyzem le magamnak a papírra. Ajkaim közé fogom a ceruzát és Lisan hátamögé kerülök. Miközben a mérőszalagot útjára indítom a galléra vonalától egészen a csípőjéig ujjaim szinte észrevétlenül érnek hozzá puha bőréhez a nyakán. Közelsége egyáltalán nem segít, hogy tisztán tudjak gonolkodni.

 

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyCsüt. Okt. 19 2023, 11:35



counting our sweet mistakes

“I can still taste
the sin of you on my lips.”



Betartottam a Lilynek és magamnak tett ígéretemet két teljes hétig, legfeljebb gondolatban árulva el amiket megbeszéltünk. Mert gondolatban még vissza és vissza tértem arra az estére, annak maradványaira, amik darabonként szivárogtak vissza az emlékezetembe, s mostanra éles képekként jelennek meg bármikor rágondolok. Amikor ránk gondolok, olyan értelemben melyben sosem születhetett volna meg, mégis itt van, s mégis alig látszik enyhülni. Ha Deborah megtudná, az véget vetne mindennek, fogalmam sincs hogyan másznánk vissza innen, főleg most, ebben az időszakban mikor a kapcsolatunk amúgy is kissé ingoványos talajon állt, de közel sem ilyenen. Ez lehetne az utolsó löket ami szétszakít bennünket, mert ez már sokkal több annál, hogy elfoglaltak vagyunk vagy éppen feszültek.
Többet is tehettem volna a felejtésért, nem csak Deboraht próbálva kompenzálni újra meg újra, egy hétvégével kezdve, és apróbb figyelmességek sorával folytatva, de igazából a lényem egy kis része nem akarta teljesen kiűzni azokat a gondolatokat a fejemből. Volt valami vérpezsdítően szédítő a tiltott pillanatban, talán pont ezért is volt annyira jó mert annyira rossz volt, de valamikor nem teljesen tudatosan eldöntöttem, hogy megőrzöm az emlékét. Egy emlék, amihez ragaszkodom, aminek folytatása nem lehet, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem gondoltam folytatásra azóta sem. Két hét hosszú idő a gondolataimmal szabadon, én pedig gondolatban mélyebbre és mélyebbre ástam magam a bűnben. Mi lett volna, ha nem sétálok ki a szobájából amikor arra kér? Azt hiszem, pontosan tudjuk mindketten, ezért is küldött el.
Érzem az érzékeny határokat, amikor a dolgozó szobájába lépek, s látom rajta is, amikor közlöm: kettesben leszünk. Az a nap óta nem volt ilyen, azóta még távolról is alig láttuk egymást, s most hirtelen ez a helység is egészen kicsinek hat és szűknek, ahogyan közelebb sétálok hozzá. Nem mond nemet, valahol sejtem, mert örökre nem menekülhetünk ki ebből, főleg ha már hivatalosan is egy család leszünk.
- Igen. - Bólintok egy aprót lassan megérkezve, a tekintetem mintegy rajta felejtve. Elmenkülhetnénk, találhatnánk más kifogást, de talán valahol egyikünk sem akarja igazán. Azért késtem, mert Deboraht győzködtem, utána pedig magamat is, de ezt már nem vallom be, ahogyan egy apró mosollyal bólintok. - Rendben. - Van bennem némi öröm, s szemtelen módon leplezni is alig próbálom, ahogyan leveszem a kabátomat. Az érkezésem óta most először veszem le róla a pillantásomat. Sosem gondoltam rá úgy, mint az elmúlt napokban, de ezen a ponton mindketten bevallhatjuk, hogy teljesen eltörölni sosem fogjuk tudni, legfeljebb úgy tenni mintha ott sem lenne és hazudni róla… de meddig?
Érzem a feszültséget a levegőben, hiába mosolygok, belőlem is árad, nem csak belőle. Valahol kellemetlen, máshol édes, enyhe bűntől és bűntudattól terhes. Kissé nyomasztó, de legalább annyira fel is villanyozó. Hiányoztak a beszélgetéseim vele, azok az egészen ártatlanok is, amikor velem tartott a reggeli futásnál vagy a kutyák sétáltatásánál, vagy a semleges kis csevejek a konyhában. Hiányzott ő, és nem csak abban a bűnös kontextusban amit még egészen frissen kapott a kapcsolatunk. Már évek óta belopta magát az életembe, amióta ha még nem is egészen hivatalosan de a családuk része lettem. Olyan családé amit most elárultam… elárultunk. Nem akarom felbomlasztani ezt a rendet, mert én is családomként tekintettem rájuk már évek óta, de a bűnbánathoz már kicsit késő, ahogyan a meggondolatlan tettek visszafordításához is. Most már csak ez a feszültség marad köztünk, ami ha nem változik, előbb vagy utóbb valaki észre fogja venni magától is.
- A színvilágot Deborah már rég megálmodva, többek közt az öltönyömnél is. - Nem úgy hangzik, hogy bánnám, bár az én napom is, láttam mennyire boldoggá teszi a szervezés így sok részletben arra hajlunk amiben örömét leli. Bíztam az ízlésében, afelől sosem volt kétségem, hogy álomszerű lesz az egész nap… egészen eddig. De most sem a dekorációk, a helyszín, ruhák vagy ételek tehetnek majd róla, ha lesz egy sötét folt az egészben, az az én művem lesz. Az enyém és a Lilyé. - Az anyagokat leszűkítettük, de a végső választást a szabóval terveztünk megvitatni… pontosabban meg is tettük, de azóta minden megváltozott. - Új a szabó, bár nem csak erre gondoltam. Ettől persze közel sem fújnám le az esküvőt, ezzel szerintem Lily is tisztában van, hiszen maximálisan kivettem a részem a szervezősből azóta is. Sőt, azóta talán kicsit jobban ezt is.
Érzem, hogy óvatos próbál lenni, de meddig sétálhatunk üvegszilánkokon? Előbb vagy utóbb vamelyikünk megvágja magát, ezért sem kellene őket a földön elszórva hagynunk. Tiszteletben tartottam a kérését, de lassan talán ideje lenne elővenni a szőnyeg alá söpört dolgokat, különben ez a feszültség sosem fog feloldódni. Rendszerint ha ignorálsz egy problémát, az csak nagyobbá növi ki magát, s majd mikor véletlen rossz szekrényt nyitsz ki, az egész egyszerre borul rád és maga alá temet.
Ahogyan közelebb lép hozzám, az illata csak még több emléket idéz fel. Oldalra emelem a kezem, ahogyan kéri, a tekintetem ismét rajta állapodik meg, szinte mintha várakoznék valamire. Azt mondta, tíz percünk van...




BEE


Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Okt. 13 2023, 21:32



Lily dolgozószobája, két héttel később

““The curves of your lips rewrite history.”



Az egész helyzet amibe bele sodródtam elkerülhető lett volna, ha azon a bizonyos estén képesek lettünk volna önuralmat tanusítani. Ha nem engedtem volna a csábításnak, ha ismerném azt a szót, hogy nem. Az igazság azonban az, hogy túlságosan szeretem megkapni azt amire vágyom, nem akarom magamat megfosztani sem testi sem lelki jótól, mondhatjuk, hogy megszoktam már, hogy mindent megkapok amit akarok és ez a helyzet számomra kielégítő. Lisant azonban soha nem lett volna szabad akarnom, nem engedhettem volna meg magamnak, hogy akár egy másodpercre is többet akarjak tőle, mint ami illendő. Lisandro észrevétlenül itta be magát a bőröm alá, napról napra közelebb férkőzve hozzám, mígnem megtörtént az aminek soha nem szabadott volna.
A hiba soha nem ismétlődhet meg újra, legalább ebben egyetértünk. Már csak azért sem, mert nem marcangol annyira a bűntudat és megbánás, mint amennyire azt illene egy ilyen szituáció után. Voltak pillanatok az elmúlt hetekben, amikor újra és újra lejátszódott a fejemben minden egyes pillanat. Szinte éreztem az ajkainak ízét a számon, bőrének melegét a bőrömön, leheletének lágyságát a nyakamon. Túlságosan jó volt ahhoz, hogy csak úgy kitöröljem az emlékezetemből. Amennyire az még nem volt túlságosan feltűnő kerültem őt, egyetlen pillanatot sem akartam kockáztatni arra, hogy újra kettesben maradjunk. Arról nem is beszélve, hogy soha senki nem szerezhet tudomást a mi kis félrelépésünknek.
Deboraht azonban nem annyira könnyű lerázni, mint a kedvesét, hiába próbáltam meg mindent egyszerűen nem tudja elfogadni a visszautasítást. Úgy tűnik, hogy ez egy családi vonás. Pedig mindent kipróbáltam, a lehető legmeggyőzőbb voltam, mindhiába. Nem akartam túlfeszíteni a húrt és szöget ütni a fejébe, ezért hosszas unszolás után beleegyeztem. Pikk-pakk végigmérem Lisant, aztán már itt sem vagyok. Csak azért nem sétálok ki a dolgozószobámból húsz perc várakozás után, mert sejtem, hogy akkor újra hallgathatnám a nővérem könyörgését, arra meg egyáltalán nincs kedvem. Megfordulok a székkel, hogy nemtetszésem a nővérem arcába mondhassam, de a látvány szinte letaglóz. Lisandro egyedül álldogál a dolgozószobámban és mivel az ajtó becsukódik mögötte mielőtt megszólalna is nyilvánvaló, hogy Deb nem jön. Felsóhajtok. Úgy érzem magam, mint akit tőrbe csaltak, átvertek, sarokba szorítottak. A düh helyett azonban valami kellemes bizsergés járja át az egész testem, a szívem gyorsan zakatol a mellkasomban és hirtelen olyan kicsinek tűnik a szoba.
- Deborah-ra vall… sóhajtok fel lemondóan. Megtehetném, hogy kifordulok az ajtón, de mégsem mozdulok meg. Egyik lábamról álldogálok a másikra, tekintetem egy pillanatra sem véve le Lisanról.
- Ha már itt vagy, akkor megcsináljuk azt a méretezést, de körülbelül tíz percem van, mert késtél. Szóval Lisandro, kérlek vesd le a kabátodat. fordulok vissza az asztalomhoz, hogy elvegyem a mérőszalagot, egy kis noteszt és ceruzát. Próbálok higagdt maradni, de nagyon nehéz a beszélgetésünket hivatalos mederben tartani. - Mondtam Deb-nek, hogy a méreteket átküldöm egy nagyon kedves szabó ismerősömnek, aki elkészíti neked az öltönyt. Van valami ötleted, hogy milyent szeretnél? Szín? Anyag? lépek hozzá közelebb, kezemben a mérőszalaggal.
- Emeld fel a kezed oldalra kérlek. nézek rá újra. Miért ennyire nehéz nem megérinteni? Direkt kerülöm a kényes témákat, nem akarom, hogy akár véletlenül is kényelmetlen szituációba keverjük magunkat.

 

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyVas. Okt. 01 2023, 21:39



counting our sweet mistakes

“I can still taste
the sin of you on my lips.”



Két hét. Már két hete dolgozunk azon, hogy a korábban történtek legalább egy részét semmissé tegyük, hogy kitöröljük ezt a bukást a múltunkból… vagy legalább megpróbáljuk eltakarni, elmosni egy kicsit az időben, hagyni, hogy lekopjon a széle legalább. De mi a széle az egészhez képest?
Mardosnia kellene a bűntudatnak, szétennie belülről, akkor is ha nem mutathatom ki, hogy nincs rendben. Valahol ezt is teszi, de nem a megfelelő okokból. Nem elég őszintén, hogy teljesnek hasson, inkább egy szép hazugságnak amivel nyugtatom magamat - egészen hasonló ahhoz, hogy nem lesz baj az egészből és minden olyan lesz, majd mint mielőtt bármi is történt volna köztem és Lily közt. Az emlékek viszont kicsit sem koptak, nem tudtak, ha újra és újra félrémlettek a darabkái. Amit egyik nap elfelejtettem, két nap múlva újra előttem volt. Gyakrabban gondoltam rá és gondolkodtam az egészen, mint beismerném magamon kívül bárkinek is. Nem akarom széttépni a családot, sem eldobni az éveken át tartó eljegyzésemet azzal a nővel akire mindig is életem szerelmeként tekintettem, de képtelen voltam elfelejteni azt az egyetlen estét. Egyszerűen a tudatomba égette magát, itt pedig foghatnám a bűntudatra az egészet, hogy annyira megbántam és ezért nem fejeltek - de hazudnék. Hatalmasat hazudnék ha azt mondanám, ez az egyetlen ok, hogy ez a legerősebb ok és nem az, hogy milyen volt. Hogy jó volt. Hogy túl jó volt. Nem szabadna másik nő után sóvárognom, nemhogy a menyasszonyom húga után, mégis visszatérő jelentek játszódnak le a fejemben kettőnkről; néha már gyakrabban, mint rólam és a nőről, akinek örök hűséget fogadni készülnék.
Ahogyan egymást kerülgetjük inkább csak látszat és színjáték, mint bármi más. Kihagyott vacsorák, üres kifogások, sűrű beosztások, elfoglalt órák. Nem tudom, hogy eszébe jut-e még neki is úgy, ahogyan nekem csak sejtem minden egyes kifogásból, ami másoknak talán kevésbé tűnik fel. A többieknek talán nem gyanús, a többieket lekötik az esküvői előkészületeket, Deborah is lázban ég már, hiszen a tökéletes napnál kevesebbel nem érné be. Olyannyira, hogy szabót is többször vált, nem csak az ő ruhájához áll így hozzá, hanem az én öltönyömhöz is. Tökéletesnek akar minden varratot ha kell, én pedig nem állok az útjába. Az ő nagy napja mellettem, én pedig mindig is azt akartam, hogy tündököljön benne, hogy pontosan olyan lehessen amilyet megálmodott, a legapróbb részleteken át. Egyszerűen tökéletes - annyira tökéletes pár, mint mi vagyunk. Mostanában viszont ennek a kijelentésnek csorbult a jelentősége. Hiába próbálom a bűntudatom mardosását enyhíteni azzal, hogy figyelmesebb vagyok vele, máskor pedig a munkába menekülök, egyszerűen már… pontosan tudom, mi történt, bármit is tegyek.
Minden ellenére tartottam magam ahhoz, amit Lily kért, főleg látva, hogy ő is mennyi energiát fektet ebbe. Nem szegtem meg én sem a szavamat, kerültem amikor lehetett - egészen eddig a napig. Még ekkor is, már az elején is, próbáltam rávenni Deboraht arra, hogy válasszunk mást. Nem azért mert ne bíznék Lilyben, hanem mert ő nem is férfi ruhákkal foglalkozik. Kifogásokat kerestem, érveket soroltam, de ha elhatároz valamit akkor rendkívül makacs tud lenni én pedig nem ellenkezhetek feltűnően. Egy ponton egyszerűen hagytam kibontakozni az eseményeket, hogy beszéljen Lilyvel, meggyőzze, és meghatározzák mikor jöjjünk ruhavételre. Az esküvő kérdéseiben különösen hajthatatlan, reménytelen harc volt már az elején. De legalább úgy volt, hogy együtt érkezünk - bár egy részem szeretett volna kettesben is beszélni Lilyvel… úgy tűnik, túl erősen kívánta, amikor érkezik Debbytől a hívás, hogy mégsem tud eljönni. Alig pár perccel az időpont előtt, én pedig értetlenül teszem fel a legalapvetőbb kérdéseket: Miért? Biztos? Nem jöhetnénk máskor? A mai napot viszont semmiképpen sem tudná megoldani, arról pedig hallani sem akar, hogy tovább csússzunk ezzel, hiszen már majdnem kész kellene lennie az öltönynek, pedig még tervben is alig van a váltás miatt. Természetesen nem tudja, miért ne jöhetnék el egyedül is, a következő alkalomkor úgyis itt lesz, a terveket és a többit meg úgyis könnyedén megbeszélheti Lilyvel. Úgy tűnik, a sors kicsit túl erősen hallgatott a kívánságaimra, amikor fél óra késéssel lépek be Lily dolgozószobájába. Nem jellemző rám ekkora késés az ilyen időpontokra, de pontosan ennyi időn keresztül győzködtem Deboraht majd egy kicsit magamat is.
Lily szavaira egy keserédes mosoly rajzolódik az arcomra, máskor lenne rá egy megjegyzésem, most viszont magamban tartom inkább amíg megfordul és megvárom, hogy tudatosuljon benne a látvány: utánam csukódott az ajtó, Deborahnak pedig nyoma sincs.
- Debby nem tudott eljönni… - Ez megindokolja a csúszást is, talán sejti, de nem kezdek magyarázkodásba, hiszen annál közelebbi Lily. Annál sokkal közelebbi. Akkor is, ha az elmúlt két hétben csak illemből köszöntünk egymásnak.
Hirtelen máris kisebbnek hat a szoba, pedig nagyon is tágas és fényes, a közepén rendszerint egyenesen ragyog Lily, most viszont érezni a feszültséget. Ennyit arról, hogy úgy teszünk majd, mintha semmi sem történt volna, nem igaz? - Tudod, mennyire hajthatatlan, nem akar tovább csúszni az öltönnyel… - Lassan indulok felé, mégsem maradhatok az ajtóban, és hacsak nincs egy tökéletes kifogása a menyaszonyomnak, akkor kettesben kell maradnunk egy időre, hiszen normál helyzetben semmi akadálya nem lenne annak, hogy Deborah nélkül vegye le a méreteimet.
Amennyire ideges vagyok a helyzettől, egy részem annyira izgatott is - mert hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy részem nem örül annak, hogy kettesben lehetünk. Ennek ellenére igyekszem nem kimutatni, csak a helyzethez mérhető komolysággal nézni felé, mielőtt még kilökne azon az ajtón. Bár kint úgysem tarthat, kétlem, hogy ki tudna találni egy olyan kifogást ami megállná a helyét Debby előtt.



BEE


Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyVas. Szept. 24 2023, 21:12



Lily dolgozószobája, két héttel később

““The curves of your lips rewrite history.”



Teljesen egyértelmű, hogy a családunk nő tagjainak egyszerűen nem lehet nemet mondani, nem ismerjük a visszautasítás fogalmát. Deborah nagyon rámenős a maga visszafogott stílusában, egyszerűen addig mondta és addig kérlelt, amíg rábólintottam  erre a hülyeségre. Nem szerettem volna a kelleténél több időt foglalkozni velük, mert még mindig mardos a bűntudat amiatt ami történt. Bármennyire is szeretném, nem tudtam elfelejteni mindazt ami köztem és Lisandro között történt, hiba, de mégis oly édes, hogy azóta sem bírtam túltenni magam rajta. Sok hibát elkövettem már eddigi életem során, sokszor próbáltam túlszárnyalni Deb családban elfoglalt helyét, sokmindent megtettem azért, hogy rám figyeljenek, de ez még tőlem is aljas húzás volt. Lisandro észrevétlenül, férkőzött be a bőröm alá, és bármennyire is szeretnék nem tudok megszabadulni az emlékétől. Ott van velem a csendes óráimban, a magányomban, a szobám minden szegletében. Teljesen biztos, hogy megbolondultam. Ezek miatt a kétes érzesek miatt, az elmúlt két hétben kerültem mindkettejüket amikor csak tudtam. Családi vacsorákból maradtam ki, elutaztam hétvégére, amikor csak egy fedél alatt tartózkodtunk vagy a szobámban vagy a dolgozószobámban voltam. Természetesen teljes mértékben nem tudtam elkerülni őket, de a legminimálisabbra csökkentettem az interakciót velük. Ezt a hülye méretvevést sem akartam elvállalni, egyrészt, mert sem menyasszonyi ruhát, sem pedig férfi ruhát nem készítek, de Deb SOS ragaszkodott ahhoz, hogy kisegítsem. Ez már a harmadik alkalom, hogy szabót változtatnak, mert valami baja mindig van az éppen készülő ruhával. Megértem, végülis ez az ő nayg napja, minden legyen olyan tökéletes ahogyan azt szeretné, ebbe beletartozik a vőlegénye is.
Kezemben a kávémmal lépek be a kis dolgozószobám ajtaján, izgatott vagyok és nagyon félek. Nem akarom, hogy véletlenül elszóljuk magunkat, vagy akár észrevegyen rajtunk bármit is. Nagyon veszélyes ennyire közel kerülni egymáshoz a nővérem jelenlétében. Minden erőmre és koncentrációmra szükség lesz ahhoz, hogy ne bukjak el. Remélem, hogy a TESTVÉREM VŐLEGÉNYE is hasonlóan vélekedik. Lehuppanok a székemre, hogy amíg várakozok egy egyetemi projekten dolgozzak, ez segít ahhoz, hogy kicsit eltereljem a figyelmem és ne legyek ennyire izgatott már csak a Lisan gondolatára is. Belekortyolok a feketébe, miközben a könyv lapjait forgatom. Olvasok, de nem teljes mértékben tudok arra figyelni amire kellene. Amikor nyílik az ajtó, hátra sem fordulok mielőtt megszólalnék. Ezzel is időt nyerve magamnak. Magunknak.
- Szívességet kértek tőlem és húsz percet késtek? más esetben talán meg sem vártam volna őket, de a mi helyzetünk egyáltalán nem mindennapi. Csak ezek után fordulok meg a székemmel, mosolygva, hogy üdvözöljem az érkezőket. A mosolyom azonban hamar leharvad arcomról, amikor egyedül Lisant pillantom meg a csukott ajtó mögött. Ez valami vicc?
- Deborah? Késik? remélem, hogy már ő is éppen idefelé tart és nem baszta át a fejem. Mikor voltunk utoljára kettesben? Mikor volt az, hogy ennyire közel kerültünk egymáshoz? A kis dolgozószobám nem elég nagy ahhoz, hogy a távolságot növelni tudjuk. Egyelőre éppen emiatt maradok ülve, csak tekintetemmel figyelem a férfit. Ismerős vonásait, kellemes megjelenését, őrjítően kék szemeit. Az őrületbe fog kergetni.

 

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyHétf. Szept. 18 2023, 09:16
what do you do when there isn't going back, when it's too late when you shatter something important...
Lily & Lisan
Az eszem tudja, hogy hagynom kellene, az összes többi részem viszont mégsem engedné el. Nem kellene ahhoz hasonlítanom, amit Deborahval éreztem vagy érzek, ahhoz semminek sem kellene felérnie, most mégis itt van a Lily és közém feszülő tér állandó hívása, a magaslatok és mélypontok csábító játéka. Az elmúlt tíz évben nem volt más az életemben, csak Deborah - talán emiatt is csak még édesebb most ez? Vagy amiatt, ahogyan elváltunk? Hogy mostanában mindketten elfoglaltabbak voltunk? Hogy az egyetem után a munka kicsit széthúzott? Sosem éreztem ekkorának a szakadékot magunk közt, mint most, hiszen csak elfoglaltak voltunk, de akkor is egyek voltunk. Most látom magunka először igazán külön, miután ellöktem magamtól az emlékét egy éjszakáért cserébe, egy olyan éjszakáért amit csak egy részem bán, a másik viszont egyenesen Lily bőrébe könyörög némán a folytatásért. Elment az eszem, tudom, pontosan tudom, de a hibát már elkövettük, és ha úgysem ismétlődhet meg holnap… azt hiszem, csak elment az eszem, elveszi az eszem ahogyan közelebb lép és készek lennénk bűnbe rohanni újra. Amint felkeltem, el kellett volna mennem, de most már késő, ahogyan felemelem ismét nem érdekel senki és semmi más, csak ő a mi kis rögtönzött világunkban, ahová egy időre bűntudat nélkül menekülhetünk. Nem tehetek róla, hogy ezt érzem vele, azt hiszem, nem az én hibám - lehet az én hibám? Valami ami szinte akaratom ellenére tört rám? Ha az ördögnek ilyen szép arca van, megértem, miért adják el neki a lelküket…
Nem érdekel a földre hulló ing és szanaszét pattanó gombok, megrészegítenek az ajkai, elbódít az egész lénye, ha bűnöznöm kell akkor bűnözök - és bűnöznék is, ha a telefon nem szólalna meg, ha nem rázna fel, ha nem kényszerítenének arra, hogy megszakítsam a csókok édes hullámát a teste mentén és elszakadva tőle a kijelzőre pillantsak. Hiba volt. Hatalmas hiba, mert a számot látva tudom, hogy fel kell vennem. Máris érzem a hideg távolságot, ahogyan elhúzva a zöld ikont megszólalok. Megszólalok, olyan nyugodtan teszem, amennyire a helyzetből kitelik, de legalább a hangomon nem hallani, hogy a szívem lassan kirobban a helyéről.
Meglep, amikor eltávolodik, a tekintetem kérdően követi a mozgását a szoba túloldaláig, miközben én csak egyszavas, tömör válaszokkal próbálom sürgetni a hívást. Sikerül is, de mégsem elég gyorsan, mert mikor már ismét csak ő van meg én, megszólal. De már az első ne előtt is éreztem, hogy mit akar mondani: ott volt a távolságban, a szoba hidegében, amit most nélküle érzek, élesen hasít belém a pár pillanattal korábbanhoz képest. A legjobban az fáj, hogy tudom, hogy igaza van és tudtam mindvégig én is. Mindketten tudtuk.
Minden ellenére csendben hallgatom végig, anélkül, hogy megszakítanám, csak az után szólalva meg, hogy elhallgatott. Könnyű lenne tovább hergelni, ha nagyon helyeselnék, abból a csendből ami korábban is fogadott miután közöltem, hogy terveztem egy utazást a menyaszonyommal… - Mindketten tudjuk, hogy nem lesz már teljesen a régi. - Nem csak Deborah meg én, hanem ő meg én is, mert már van egy mi, akkor is ha az a múltban ragad, ott lesz örökké. Eddig hazudtunk egymásnak és hazudtunk magunknak is, de az önhitegetés kevés lesz ahhoz, hogy elhallgassuk az éjszaka és a reggel történéseit. A csillagok talán szemet húnynának az éjszaka bűnei alatt - de mi is szemet tudunk hunyni felettük? Kétlem. - A ma reggel tökéletes bizonyíték erre. Én is éleveztem. Sokkal jobban, mint szabadott volna. - Lassan, óvatos léptekkel indulok felé, minden tilalma ellenére, csak pár lépésnyire állva meg tőle. - Nem, Deb valóban nem érdemli meg… Deborah többet érdemel ennél… te is többet érdemelsz ennél. - Egy futó viszonynál velem, a nővére előtti bújkálásnál, a hazugságok mindent felemésztő tornádójánál. Most már azonban nem teszek újabb lépést felé, csak felveszem az ingem a földről. Azt mondja, hogy túl gyenge nemet mondani. Hogy túl önző. Hogy túl élvezte. Szerinte én nem vagyok önző vagy mohó? Szerinte engem nem uralnak telhetetlen vágyak? Közel sem vagyok annyira jó ember, mint amilyennek látni akarna most, ebben a pillanatban? Mégis, az ajtó felé indulok és csak a küszöbről köszönök el. - Kellemes napot, Lily. - Azt hiszem, ma már nem látjuk egymást újra, ezért pillantok vissza rá. Ma nem, de örökké nem hallgathatunk - egymás előtt biztosan nem. Az ilyen helyzetek nem szoktak csak úgy felszívódni az időben, nyomtalanul tűnve el valami fekete lyuk mélyén, főleg ha ignorálják őket. Nem, ez pont az a helyzet, ami később hajlamos visszacsapni, hacsak nem kezelik előtte.
Valahol fáj minden megtett lépés, ugyanakkor láttam a szemeit, a teste előtt összefont karjait, a makacs akaratot a szemében. Nem akarom, hogy most ennél is jobban őrölje az egész, nem akarom most ennél is nagyobbra feszíteni a szakadék közte és a nővére közt. Nem akarom… nem akarom azonnal visszafordíthatatlanná tenni az egészet, hiszen bármilyen szép is volt, mindketten beletörhetünk. Bármilyen ostobán is hangzik a végére, nem akarom szétszakítani a családot.

Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyVas. Szept. 10 2023, 12:41



Lily szobája, valamikor nyáron

“Luck of the draw, or meant to be? Our lives are impacted by forces we cannot explain, often changed for reason we will never totally understand. However, when people are touched by the hand of fate, they know it. Whether fate brings them their heart’s desire, or forever closes the door to their dreams, the path that has brought them to that point is clear, and fate’s irony is unmistakable.



Teljes mértékben, visszavonhatatlanul elvette az eszem ez a férfi. Képtelen vagyo tisztán gondolkodni, egyszerűen csak ő létezik a fejemben. Mélyen eltemetve az agysejtjeim között tudom, hogy  minden együtt töltött pillanat felér egy újabb hibával, de mégsem tudok nem közeledni hozzá. Nem értem, hogy mi ez a hirtelen támadt vágy, miért érzem úgy, hogy a testem szinte sikítva vágyakozik utána. Öleleni akarom, érezni ajkait a bőrömön, magamba fogadni újra és újra. Megállítanám az időt, hogy kevésbé teljesn gyorsan, hogy még egy kicst együtt lehessel vele anélkül, hogy a lebukás veszélye fenyegetne. El kellene engednem, hiszen Lisan a nővérem vőlegénye, valaki máshoz tartozik, nem lenne szabad etúl közel engednem magamhoz. Egyetlen hibát, még talán az univerzum is megbocsát nekünk, de arra amit most csinálunk már nincs bocsánat. Az éjszaka már régen véget ért, magunk mögött hagytuk a börgőzös éjszakát, de látszólag az egymás iránti vonzalom nem múlt el a nap felkelő sugaraival együtt. Egyszerűen megőrülök érte. Nem szabadna és minden porcikámmal harcolnom kellene ellene, de tehetetlen vagyok és kicseszett gyenge. Az ad erőt, amikor magához vonja törékeny testem, amikor ajkaival megérinti nyakam vonalát. Ebből többet és többet akarok, már egyáltalán nem törődve a következményekkel.
Éreztem már vonzalmat férfiak iránt, nem élek szüzi életet, de azt a vágyat, amit Lisan ébreszt fel bennem még soha nem tapasztaltam. Testem minden apró porcikája vágyakozik utána, sóhajt vált ki belőlem, szenvedélyes csókokra késztet. A lelkem eddig begubózva, érintetlenül szundkált bennem, ő viszont megérintette, hogy a búra szétrepedjen és gyönyörű pillangóként keljen újra életre. Ezt az érzést még soha nem éreztem senki iránt, nem repdesett odabent millió pillangó amikor csókkal illettek, nem fájt a külön töltött idő egyetlen másodperce úgy, mintha valaki a szívem tépné ki. Fizikai fájdalmat okoz a távolléte. és mint egy sivatagban napok óta szomjazó a víz után, én olyan hevesen és vágyakozva kapok ajkai után. Lehet fokozni még azt a mindent elsöprő szenvedélyt, ami bennem ég?
Megszabadulok a testem fedő vékony anyagtól, mintha ezzel is jelezni szeretném neki, hogy én készen állok rá, hogy minden porcikám utána vártakozik. Bókját hallva elmosolyodom, tarkójára csúsztatom a tenyerem, hogy közelebb húzzam magamhoz.
- Akkor élvezd ki suttogom ajkaira a szavakat, mielőtt mohón kapok utána, hogy szenvedélyünket egy újabb csókba folytsuk el. Kapzsin, mindent akarva tépem le róla a rakncátlan, szófogadtlan inget, hogy ujjaimmal cirogathassam csupasz mellkasát. Türelmetlen vagyok, magaménak akarom végre tudni, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Mintha így kellene lennie. Mintha mindig is így lett volna.
A telefon váratlan csengése mindkettőnket kizökkent a teljesen felforrósodott hangulatunkból. Elhúzodom tőle, hogy nyugodtan beszélni tudjon. Szinte fáj a távolság, hogy nem érinthetem ajkait. Miközben beszél fejem türelmetlenül a vállára döntöm. Mit művelünk mi? Miért nem vagyunk képesek felnőttként viselkedni? Mi szükségünk van nekünk erre a fejeletlenségre? Hiszen Deborah mindkettőnknek fontos, ő nem érdemli meg, hogy hazudjunk neki és becsapjuk. Éeletemben most először érzem azt, hogy tartozom a nővéremnek annyival, hogy tiszteletben tartom őt. Kijavítom a hibámat, hogyha még nem késő. Fájó érzés eltolni magamtól, de megteszem. Lehajolok a köpenyemért, hogy gyors mozdulatokkal újra magamra vegyem és átsétálok a szoba másik felébe. A falnak támaszkodva figyelem őt. Türelmetlenül, de csendben várom  meg, hogy befejezze a beszélgetést, és csak azután szólalok meg, hogy bontotta a vonalat.
- Ne gyere közelebb! Emelem magasba a mutatóujjam mielőtt folytatom. - Nem szabad megismétlődnie ennek az egésznek, nem csinálhatjuk ez Deborahval. Ez pedig csak úgy lehetséges, hogy távol maradunk egymástól.
- Mindketten szeretjük őt, és Deb nem érdemli meg, hogy becsapjuk. Gondolom ezzel Ő is egyetért.
- Menj és koncentrálj inkább a menyasszonyodra, túl sok idődet elraboltam már tőle. Légy oly kedves és szervezz neki egy fantasztikus hétvégét. Muszáj kiengesztelni a testvérem, soha de soha nem tudhatja meg, hogy elárultuk.
- Ami történt hiba volt. Nem ismétlődhet meg újra, ezért szeretném, ha nem jönnél a közelembe. Tartsd távol magad tőlem amennyire az lehetséges és nem kelt gyanút. Marad távol, mert én túl gyenge vagyok ahhoz, hogy nemet mondjak neked. Ahhoz túlságosan önző vagyok és túlságosan élveztem. Remélem, hogy ő kevésbé önző és Deboraht választja helyettem. Ezt kell tennie. Ez a helyes. De akkor mégis miért érzem ennyire rosszul magam?


 

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Szept. 08 2023, 20:47
what do you do when there isn't going back, when it's too late when you shatter something important...
Lily & Lisan
Nem szabadna, annyi mindent nem szabadna most tennünk, gondolnunk és éreznünk, mégis mind tagadhatatlanul itt feszül köztünk és pokolian jó érzés, ahogyan a távolság csökkeni kezd, egészen hatalmába kerít az egész helyzet. Elszédít és magával ránt, én pedig úgy érzem örömmel rohannék a karjaiba, akkor is ha azok titokban karmok és a jövőben igenis megmarhatnak. Ahogyan a józan eszem maradéka is cseppenként szivárog el belőlem, a miért nem szabadna gondolatok már rég elszaladtak és csak az marad, hogy miért igen. Hiszen erről duruzsol most minden negédes hangon a fülembe, ahogyan az ajkaink összeérnek, elveszek a csókjának ismerős tüzében, és egy pillanatra sem érdekel már, hogy mennyire nagyon megégethetjük magunkat ebben az egészben.
Annyira vágyok rá, a közelségére, az érintésére, minden egyes bennem kavarodó érzésre amit ki képes váltani, hogy a következményeket távolra dobva emelem fel, közelebb és közelebb vonva magamhoz csókolom újra, hogy csak levegőért váljunk el. Úgy érzem, akkor fulladnék meg, ha el kellene engednem, mintha ő lenne a tüdőmben az oxigén és miatta lennék még életben. Pontosan így tartom, mintha a világ közepe lenne itt és most. Itt és most, csak ennyi létezik, ezek a szétrobbanó érzelmek, amik váratlan módon keletkeztek, de túlnőttek rajtunk. Most, hogy megismertem őket, mintha függő lennék, képtelen vagyok betelni vele, fogalmam sincs, hogyan voltam meg eddig nélküle. És hogyan leszek meg azután nélküle? Mert nem folytathatjuk mindörökké… mindörökké talán valóban nem, de most még igen, egyszer még igen, ha már elbotlottunk, talán zuhanhatunk is tovább, még egy keveset, mintha tartana még az éj, még egy keveset, csak még egy keveset hazudhatjuk, hogy nem jött még el a reggel? Tehetünk úgy, mintha lenne még időnk?
Az idő kegyesen megállni látszik, ahogyan a köpenyének anyaga a földre hull, s ismét fedetlenül áll előttem. Kell egy pillanat, egyetlen apró pillanat, hogy az agyam megrészegedve fogadja be a látványt. Mintha elsőre látná, pont úgy áll meg egy mámoros pillanatra, mielőtt még közelebb hajolnék újra, mert muszáj, egyszerűen muszáj éreznem az ízét, muszáj felfedeznem ismét puha bőrének minden négyzetcentijét. A tenyerem már az alakjára is simul. - Annyira gyönyörű vagy… - Egyszerű bók, máskor többre is futja, de most olyan zsibbadt mámor ül az agyamra ami nehézzé teszi. Ezt váltja ki belőlem, amit egyszerre imádok és utálok. Utálom, mert tilos, de ez valahol… még kívánatosabbá teszi? Van ennek értelme? Talán van, mert úgy érzem vele is pontosan ezt teszi az egész helyzet. Elkábít, elbénít, ostobává és meggondolatlanná tesz, de mindezt annyira kívánatos szépséggel, hogy mindketten elgyengülünk tőle.
Nem érdekel, hogy letépi rólam az inget, sőt, megnyugodva sóhajtok fel, hogy megszabadultam tőle, s közben már az övemet csatolom ki, hogy a már egyre jobban feszélyező nadrágtól is megszabadulhassak, amikor ismerős csengés éles hangja hasít közénk. Szinte fáj, ahogyan két apró puszi közt kiejti a szavakat. - Nem fontos. - Sóhajtom szinte, újra felé hajolva csókolva ismét, de a telefon nem hallgat el, a telefon éles hangja még mindig a fülünkben zengi idegesítő dallamát, hogy mégis kénytelen legyek felmorranva felé pillantani. Eltávolodik kissé, és én is ezt teszem, ahogyan a kijelzőre pillantok. Miért most? Talán okkal, mert kissé józanodik a fejem, azonnal viszont nem múlik el a mámor, még itt bizsereg bennem csak enyhült erővel. - Fel kell vennem… - Elégedetlen hanggal állapítom meg, miközben kezem a derekára csúszik. A kórháztól hívnak, így lehet fontos, bár egy részem azt reméli semmiség. Fájdalmasan pillantok még Lilyre, mielőtt a telefonért hajolnék. Jelnek kellene venni? Nem hiszek az ilyesmikben. Elhúzom a zöldes ikont, és szinte azonnal beszélni kezdenek hozzám. - Igen? Igen. Nem. Conornak kellene beugrania… - A kezemet Lily derekán felejtve kezdek bele a beszélgetésbe. - Hétfőn… persze, jó lesz… Igen. - Lilyre pillantok, a szemébe nézek, miközben az ujjam az odalát cirógatják. Mi ez az egész? Közte meg köztem. Azon kívül, hogy tiltott, hogy tilos, hogy bűnös… mégis mi? Ennyi lenne? Egy bűn? Azért ennyire vonzó? Önmagában ez ostoba kifogás lenne erre az egészre…

Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyKedd Szept. 05 2023, 12:15



Lily szobája, valamikor nyáron

“Luck of the draw, or meant to be? Our lives are impacted by forces we cannot explain, often changed for reason we will never totally understand. However, when people are touched by the hand of fate, they know it. Whether fate brings them their heart’s desire, or forever closes the door to their dreams, the path that has brought them to that point is clear, and fate’s irony is unmistakable.[/i]”



Megrészegít a közelsége, egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkodni amikor itt van mellettem. Nem tudom, hogy mikor és legfőképpen miért fordult át a kapcsolatunk ebbe a megmagyarázhatatlan katyvaszba. Mi változott meg bennünk tegnap, hogy egyszerűen csak átléptük a határt? Azt a láthatatlan határt, amit soha nem szabadott volna. Nem foghatjuk a borra és a megrészegült pillanatkra, mert ha csak az alkohol befolyásolta volna a tetteinket most nem lenne ennyire szikrázó a levegő közöttünk. Bele kóstoltunk a tiltott ügyömölcsbe, és most egyszerűen nem tudunk meglenni nélküle. A legjobb megoldás az lenne, ha távolságot tartanánk egymástól, ha minél kevesebbett látnánk egymást talán még csírájában el lehetne folytani a dolgot. Az agyam, és a szívem kemény harcot vív egymással és jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy a józan eszem áll vesztésre. A távolság egyre csak csökken közöttünk, ezzel szemben a vágy és birtokolni akarás egyre inkább elhatalmasodik bennem. Nagyon meg kell harcolnom saját magammal azért, hogy ne essek neki most azonnal. Azt szeretném, ha kisétálna az ajtón, ha itt hagyna egyedül, hogy végre esélyem legyen kicsit lenyugodni és újra tisztán látni a dolgokat. Ahelyett azonban, hogy ezt tenné közelebb hajol hozzám, hogy gyengéd puszit nyomjon az arcomra. Túl korai még ez a mozdulat, túlságosan korai ahhoz, hogy képes legyek távol tartani magam tőle. Belesimulok az ölelésébe, mintha ez lenne a normális. Hogy lehet valami ennyire természetes érzés, amikor ilyen rosszat cselekszünk? Hogy lehet, hogy egyetlen másodperc elég ahhoz, hogy Deborah létezése teljesen kimenjen a fejemből? Hogy lehet az, hogy ennyire képes elvenni az eszem? Miért nem tudok tisztán gondolkodni? Mintha valami elcseszett köd szállta volna meg az agyam, ami képtelenné tesz arra, hogy egyáltalán gondolkodni tudjak. A tisztán gondolkodás képessége teljesen elhagy, egyszerűen csak hozzá hajolok, hogy újra megcsókoljam. Ezúttal nem lehet az alkoholra fogni a tetteinket, nincs külső tényező, nincs kifogás. Csak ő van meg én, es ez a hatalmas szenvedély, ami szinte méregként ered végig az ereimben. Hibát hibára halmozunk, teljesen egyértelmű, hogy a pokol legmélyebb bugyraiban fogunk halálra égni. De megéri. Esküszöm, minden szenvedés megéri, ha közben így csókol és így érint meg. Csak addig távolodom el ajkaitól, amíg újra levegőt juttatok a tüdőmbe. Mohón és vágyakozva falom ajkait, lábaimal átkulcsolva a csípője körül. Felperzsel minden egyes érintése, többet akarok belőle, soha véget nem érő pillanatokat. Gyors mozdulatokkal bogozom ki a köpenyem, hogy megszabadulva a selymes anyagtól újra felfedjem előtte meztelen bőrömet. Hátam a hideg falnak nyomódik, de egyáltalán nem érdekel ennek a kellemetlen érzése, csak arra tudok figyelni, hogy ajkaimmal végigcsóokoljam nyakának vonalát. Türelmetlenül próbálom kigombolni az ing apró gombjait, de türelmetlen vagyok, hogy nem boldogulok vele, így nemes egyszerűséggel letépem róla. Az apró, fehér gombocskák koppanva érnek földet. Beszívom alsó ajkamat, ahogy végignézek rajta. Hevesen dobog a szívem, minden pillanatban egyre jobban és szenvedélyesebben akarom őt. Nem érdekel már az, hogy hibát követünk el, csak az érdekel, hogy végre csináljuk, mert már egyszerűen nem bírok magammal. Ujjaimat végigvezetem mellkasán, ajkaimmal újra az övét keresem. Mielőtt azonban belelendülhetnék a folytatásba, számomra ismeretlen mobil csörgés töri meg a csendet közöttünk.
- Ez a – nyomok egy csókot ajkára - te - ismétlem meg a csókot - telefonod. fejezem meg végre a mondatot, elhúzódva tőle. A nem várt hívás kicsit kizökkent abból az állapotból, amibe kerültem, de nem húzódom el tőle túlságosan, csak éppen annyira, hogyha akar el tudjon menni. Miért történik ez velünk?

 

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptySzomb. Szept. 02 2023, 23:08
what do you do when there isn't going back, when it's too late when you shatter something important...
Lily & Lisan
Nem kellene valami ennyire rossznak ennyire jó érzéssel töltenie el, mégis megteszi. Pontosan ez az érzés az ami erősebbre kovácsolja a bűntudat érzését, de talán mégsem elég erősre, mert mégsem ment meg egy újabb lopott pillantás elől Lily irányába. Mikortól várt ez lopottá? Attól a pillanattól kezdve, hogy elvesztette az ártatlanságát, hogy már nem a menyasszonyom húgát látom ott, hanem gyönyörű nőt, attól a pillanattól kezdve, hogy Deboraht kiűztem a gondolataimból egy távoli helyre, hogy azok teljes egészét csakis Lily tölthesse ki. Mindebből tudom, mennyire nehéz, vagy egyenesen lehetetlen lesz majd eltörölni a mai nappal járó emlékeket, ahhoz túl könnyed volt a tegnapiak megszerzése. Mégis, mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy mit kell tennünk…
Látom a grimaszt az arcán, de tudom, hogy nem szabadna látnom, nem szabadna foglalkoznom vele - de a hiba már megtörtént, és ha elmosni nem tudjuk, ha lemosni magunkról lehetetlen, akkor legalább a terhét csökkenthetjük? Valahol csak finomíthatunk rajta, hogy elviselni könnyebb legyen, ha már együtt kell élnünk vele. Mégis amellett döntök, hogy nem teszek megjegyzést a viselkedésére, ha ennyire érzékeny a téma, érzem, hogy könnyedén belesüllyednénk. Pedig nem kellene… nem kellene nem igaz? Nem kellene zavarnia, hogy a menyasszonyommal töltöm a hétvégét, de lefeküdnöm sem kellett volna vele, most pedig a kényelmetlen következményekkel nézünk szembe, nem csak egymással. Engem is zavar, még a gondolat is, hogy ugyanúgy fogok köszönni Deborahnak amikor hazaért mint egy nappal ezelőtt. Most mégis megragadom Lily kezét finoman, talán marasztalóan, talán vigasztalóan, talán a magyarázatom miatt vagy mert égek az érintése után - de az is lehet, hogy az összes egyszerre.
Érzem a helyes és a helytelen közti éles különbséget, de érzem az ellentmondó pólusokat is, a kevert végleteket, a tiltott gyümölcs édes ízét az ajkaim közt, a tegnapról maradt emlékek lecsengését. Semmit sem kellene jelentenie, mégis lehetne kérés, ahogy az egymásnak tett ígéreteink is lehetetlenek voltak Lilyvel. Hiszen idegenek sem vagyunk, sem egymásnak, sem pedig Deborahnak. Talán emiatt is érzem azt amit, talán emiatt is könnyebb kapaszkodni a tegnapba, többnek érezni a bűn édes csábítását, ha az minden nap az arcodba mosolyog majd. Talán még nem múlt el a csengés, még mindig érzem magamon, mintha friss lenne újra, ahogyan közelebb hajolunk egymáshoz, itt bizsereg a bőrömön minden érintés és csók. Nem kellene ennyire természetesnek hatnia ilyen közel lenni hozzá, mégis ezt teszi, ahogyan tette a tegnap is. Nem kellene a tekintete mélyére látnom, s onnan keresnem a lényét, nem kellene engednem, hogy ugyanezt tegye s elvesszen az enyémben - akkor sem, ha közben semmi másra nem vágynék. Rémisztő gondolat a valóság mellett, hogy ennyire elszédülnék még mindig. Őrült vagyok? Lehet, hogy megőrültem? Hiszen szeretem Deboraht, ebben teljesen biztos vagyok, most mégis egy másik nőre nézek úgy, ahogyan már rég óta csak rá tudtam igazán. Mert felismerem a mintát, a szikrák vonzását és a szédítő mélységet, de nem lehet ugyanaz, kizárt, hogy ugyanaz legyen… most mégis úgy teszek, mintha össze lehetne vagy szabadna hasonlítani a kettőt.
Közelebb hajolok, egyszerűen muszáj, de tudom, hogy nem szabad - ezért sem lesz csók, csak valami ártatlan és szelíd; köztünk viszont már ez sem lehet ártatlan vagy szelíd. Ebben az apró gesztusban is marad valami pajzán, megrontottuk, elrontottuk, de ha valóban olyan romlottul mocskos, miért ilyen vonzó? Nem elég. Kevésnek érzem, mégis felegyenesedek, de nem engedem, nem lépek el, nem húzódom illendő távolságba tőle, helyette ölelve tartom, kicsit közelebb is húzom, miközben megszólal és miközben megszólalok, csak őt figyelem, a kezeimet a derekán tartva, alakjának karcsú görbéjét tapintva. El kellene húzódnom, a tudatom egy józanul maradt darabkája pontosan tudja, de erre már korábban sem hallgattam, mikor azt súgta, hogy csak sétáljak ki az ajtón. Helyette a csókba hajolok, hogy ajkaim gyorsan felvegyék az általa diktált szenvedélyt, hogy ugyanarról az érzésekről meséljenek felé, hogy ami eddig csak gondolat volt, valami megfoghatóbb alakot öltve szivároghasson át az ő testébe. A kezeim nem maradnak már meg a derekán, a ruha vékony anyagát gyűrik magasabbra a testén, alá törekednek, hogy a combjába markolva emeljem meg kissé. Nem kellene akarnom, nem kellene kívánnom ezt ami köztünk van, mégis a kísértés uralmába kerít, én pedig fejet tudnék hajtani előtte újra meg újra, ha ez azzal jár, hogy újabb órákra birtokba vehetem őt. Az eddig bennem tomboló bűntudat lángjait a nyelvünk tánca űzi távolba, miközben falnak szorítom a karcsú testet. Ajkaim mohó vággyal siklanak az övéin, miközben a combjába markolva emelem kissé magasabbra a lábát, a derakamhoz húzva, préselem magunkat a falnak. Nem szabadna, de már alig gondolok erre, amikor az ajkaim elválnak tőle és rá pillanthatok újra. Pár óra. Pár óra és Deborah itthon lesz. Még csak egy pár óra… Egyszer már belesétáltunk ebbe a hibába, aminek a küszöbén most megrekedve állunk. Két irány van, de az egyik határozottan vonzóbbnak hat, mint a másik lehetőség. - Remekül hangzik…. - A reggeli a szobájában, vagy kettőnk alkotta különös ütem, az a levegőben marad, miközben a combját simogatom. Megőrjít. Képes lenne megőrjíteni, én pedig szemérmetlenül imádom ezt az érzést, minden bűnével együtt.

Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Szept. 01 2023, 13:49



Lily szobája, valamikor nyáron

“Luck of the draw, or meant to be? Our lives are impacted by forces we cannot explain, often changed for reason we will never totally understand. However, when people are touched by the hand of fate, they know it. Whether fate brings them their heart’s desire, or forever closes the door to their dreams, the path that has brought them to that point is clear, and fate’s irony is unmistakable.[/i]”



Tisztában vagyok azzal, hogy hibát követtünk el Lisan-nal, mégsem érzem azt, hogy bánnám azt ami történt. Bizonyos értelemben persze, bánom és rosszul érzem magam miatta, de ott bújkál bennem a kisördög ami nem hagyja nyugodni a vágyat. Deborah viszont egyáltalán nem érdemli meg azt, hogy ennyire csúnyán átverjük, ő tényleg mindenből a legjobbat érdemli. Tudom, de mégsem vagyok képes arra, hogy elengedjem az elmúlt éjszaka emlékeit. Ittunk, de nem annyit, hogy ne emlékeznék arra ami történt. Minden egyes csókjára, érintésére, bőrének ízére és illatára. Nem olyan régen még átölelt a karjával, még engem becézgetett és círogattot. Néhány órával ezelőtt még én voltam az egyetlen akire gondolni tudott. Most pedig itt állunk, néhány lépésnyire egymástól és mindketten pontosan tudjuk, hogy hiába akarjuk, soha semmi nem lesz már olyan, mint régen. Nem lehet semmi olyan, mint egy éjszakával ezelőtt. Ahhoz túlságosan jól ismerjük egymást. Ha sikerül távol maradnunk egymástól, idővel talán csillapodni fog a szenvedély, de akárhányszor egymás szemébe nézünk majd, emlékezni fogunk.
A terveiről beszél a nővéremmel, nekem pedig akaratlanul is grimaszba rándul a szám széle. Nem kellene, hiszen joga van programot szervezni a menyasszonyával, nem kellene, hiszen mindaz ami megtörtént csak egy botlás volt, mégis...a gondolat, hogy ugyanazt fogja adni Deborahnak mint amit nekem is, kiborít.  Egy pillanatra elfordítom a fejem, hogy ne láthass rajtam mennyire kellemetlenül érint ez a téma.
- Szuper. Akkor most itt a lehetőség, hogy elvidd.... zárom rövidre a témát. Én azt se bánom, ha a holdra viszi, az egyetlen ami fontos, hogy Deb soha ne érezze azt, hogy a jövendőbelije elhanyagolja és még véletlenül se szerezzen tudomást arról ami történt. Lisandro nem csak egyszerűen megcsalta, hanem a húgával bújt ágyba, ami mindkettőnk részéről főbenjáró bűn.
Úgy érzem magam, mintha egy kibaszott hullámvasútban ülnék, tudom, hogy mi lenne a helyes, a lehető legtávolabb kerülni ettől a férfitől, mégsem tudom megtenni. Láthatatlanul vonz egyre közelebb magához. Megbabonázva érzem magam, mintha csak egy elcseszett romantikus komédia főszereplői lennénk. Tudjuk, hogy hiba, mégis képtelen vagyunk parancsolni magunknak. Parancsolni is képtelen vagyok magamnak, olyan természetesen ölelem át egyik kezemmel a nyakát, ujjaimmal tarkóján játszadozva, mintha mindig is a mozdulatsor képezné a reggeli rutinunkat. El kellene löknie magától, de ehelyett csak közelebb von magához, keze a derekam köré fonódva pihen. Tekintetem rabul ejti kékjének mélysége, a pillantás, amitől kihagy a lélegzetem, ami egyszerre hideg és mégis perzseli a bőröm. Elvesztem. A drogom lett és én képtelen vagyok ellenállni neki. Közelebb hajol hozzám, én pedig önkéntelenül is lehunyom a szemem, miközben a szívem egyre hevesebben verdes a mellkasomban. Nem lenne szabad ilyen gondolataim legyenek, nem engedhetném meg magamnak, hogy vágyjak rá, hogy azt akarjam megcsókoljon. Ajkai az arcomat érintik, amik következtében apró libabőrök szaladnak végig a karomon. Még soha nem éreztem azt amit ő vált ki belőlem. Igaz a mondás, a tiltott gyümölcs mindig édesebb. Csak azután nyitom ki a szemem, hogy újra megszólal. Rápillantok, beleveszve a tekintetének őszinteségébe. Belesimulok az ölelésébe, ezúttal mindkét kezemmel átölelve a nyakát.
- Ma a szobámban reggelizek suttogom a szavakat, miközben egyre közelebb hajolok hozzá, már egyáltalán nem gondolkodva semmin, egészen addig amíg ajkaimmal meg nem érinthetem az övét. Nagy hibát követ el? Talán? Szenvedélyesen és mohón, mégis kihasználva minden másodpercet csókolom őt. Ahogyan eddig még soha senkit. Deborah néhány óra múlva itthon van, én pedig itt állok a szobám közepén, nyelvemmel táncba hívva a vőlegényének ajkait, és a megbánás legkisebb szikrája sincs bennem.

 

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 22:20
what do you do when there isn't going back, when it's too late when you shatter something important...
Lily & Lisan
Nem foghatom az alkoholra az egészet, lehet, hogy megkönnyítette az események kibontakozását, de nem az volt a kiváltó ok. A kiváltó ok én voltam, mikor másképp néztem rá, amikor már nem a menyasszonyom húgát láttam mellettem, hanem csak Lilyt. Amikor megszületett bennem a gondolat, amikor nem hagytam az elszállni, hanem belekapaszkodva nyúltam utána, amíg egy bűnös gondolatból még annál is bűnösebb érintés lett, célozgató szavak, flörtölős nevetések. Egy csók. Több csók, amiket már számolni sem lehetett volna, hosszúra nyúló percek, elveszett idő, két egymásba fonódó test forró emléke. Egy emlék, egy kísértés, a bűntudat reggele - pedig mindig is szerettem Deboraht. Pedig, még mindig szeretem Deboraht, nem igaz? De, igaz. És most csak ennek kellene számítania, hogy szeretem őt és bánom ezt az egészet Lilyvel. A hiba az egészben ott van, hogy magamban mantrázom mindezt, s bár a felismerés bűntudata erős, mégsem elég erős, mégis újra meg újra visszagondolok rá, mégis egy részem kíváncsi a folytatásra, ez a részem mégsem zárná le és felejtené el. Ez a részem az, ami mégis megrémiszt, ami miatt olyan élesen ugrok ki az ágyból amint megébred. Ezt a részem kell elhallgattatnom egy kicsit, hogy a szemébe tudjak nézni - de amint ez megtörténik, a fülembe suttog ismét, édes szavakkal, mintha mérget csepegtetne, tudom, hogy az, azt is tudom, hogy nem szabadna - de akkor mégis miért vágyok rá ennyire? Talán pont ezért? Mert tudom, hogy mennyire rossz ez, ugyanakkor azt is tudom már, hogy mennyire jó. Ismerem már, milyen szikrákra gyújtja a testem, pontosan tudom, milyen löketet ad, mint az adrenalin, a függőjévé tesz. De mint az adrenalin, ez sem azonnal teszi - csak ha újra meg újra megismétled. Ezért sem szabad ennek újra meg újra megtörténnie… de ettől még ugyanúgy kellene egymásra néznünk mint eddig is, és ugyanannyi időt tölteni egymással, mint eddig is. Most viszont minden pillanat sokkal többnek hat vele…
- Én is erre gondoltam. - Kicsit szigorúbb lesz az arcom amivel figyelem, nem kifejezetten miatta vagy a szavai miatt, sokkal inkább az egész helyzet miatt. Szerintem is jobb lenne, ha most Debbyvel foglalkoznék, ha most ezt köztem és közte a háttérbe szorítanánk. Ha nem vagyunk itt, kevesebbet kell tettetni, az pedig segíteni fog. - Már egy ideje nézegettem a fesztiválokat… - Nem teljesen váratlan az ötlet, bár így határozottan több okom van megsürgetni a spontán hétvégét vele. Előtte viszont… van még valami, amit el akarok mondani Lilynek. Igazából talán több is, de egyelőre ennyi amit kiejthetek hangosan is. - Talán… - De lehet, hogy menthetetlen, és itt nem feltétlen az ingre gondolok. Az ing a legkisebb elem a problémáink halmazában.
Amikor azt mondja, jó ember vagyok, elhúzom kicsit a számat - mert ha valóban az vagyok, akkor miért érzem ennyire rosszul magam? Ha valóban az lennék, nem gondoltam volna arra, hogy megismételjük a hibánkat. Ezzel viszont úgy tűnik, nem vagyok egyedül, ahogyan közelebb hajol és hozzám ér, hiába nincs túl közel, az a távolság elenyészik, ahogyan az ujjaival körözni kezd a tarkómon érzem közeledni a vágy ismerős ködét, ahogyan előbb az elmémre telepedne, majd viharként söpörne végig a testemen. - Igen, mennem… - Suttogom a szavakat, újabb milliméterekkel csökkentve a kettőnk közti távolságot, miközben az egyik kezem a derekára simul, a másik az arcára, az álla vonalát követve húzva finoman még közelebb magamhoz. Én is felé hajolok, mintha csak az ajkait venném célba egy csókra, a végén viszont csak egy ártatlan puszi lesz belőle az arcára, pontosan az, aminek szántam. Nem ez az első ilyen, csak az első, ami után már tudom milyen lenne megcsókolni. Az első, ami után már biztosan tudom, hogy sosem fog ez a gesztus ártatlannak hatni köztünk. - A reggelinél találkozunk? - Hiszen egy más helyzetben ott találkoznánk majd, a konyhában. A kezeim viszont még mindig nem engedik, közel tartják hozzám, ahogyan én sem húzódtam még el tőle teljesen.

Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Aug. 25 2023, 21:00



Lily szobája, valamikor nyáron

“Luck of the draw, or meant to be? Our lives are impacted by forces we cannot explain, often changed for reason we will never totally understand. However, when people are touched by the hand of fate, they know it. Whether fate brings them their heart’s desire, or forever closes the door to their dreams, the path that has brought them to that point is clear, and fate’s irony is unmistakable.[/i]”



Azt hiszem, hogy mindketten pontosan tudjuk, hogy a történtek örökre megváltoztattak mindent, csak könnyebb hazudni saját magunknak, mint szembenézni a valósággal. Mert mi is a meztelen igazság? Lefeküdtem a testvérem vőlegényével, a férfivel, akivel leélni készül az életét és bármennyire is vacakul hangzik, de élveztem. Minden pillanatát,  minden egyes csókkal és érintéssel. Nem mondja, de sejtem, hogy hasonlóan érez ő is, egészen bizonyos, hogy nem lesz olyan egyszerű a továbblépés, mint ahogyan azt gondoljuk. Innentől kezdve már semmi nem lesz egyszerű, örökre összeköt minket egy közös titok. Minden alkalommal, amikor egymás szemébe nézünk eszünkbe jutnak majd az emlékek. Idővel talán fakul az érzés, elhalnak az emlékek, de addig még nagyon sokszor kell szembetalálnunk magunkat egymással. Kibaszottul nehéz lesz.
Nem mondhatom el magamról, hogy pályazhatok a legjobb testvér díjára, de minen nézeteltérésünk ellenére én tényleg soha nem akartam megbántani a nővérem. Nem ilyen kegyetlenül, nem ennyire fájdalmasan és nem ilyen szívtelenül. Egyszerűen csak megtörténtek a dolgok, képtelen voltam eltaszítani magamtól, képtelen voltam nemet mondani. Az első csókja után minden porcikámmal bizseregve vágytam rá. Most is vágyom, pedig tudatában vagyok annak, hogy nem fordulhat elő még egyszer. SOHA TÖBBÉ. A lábaim azonban szinte maguktól indulnak meg a férfi felé, egészen addig, amíg elég közel nem állok már hozzá. Tekintetem hosszú másodpercekig elveszik kék íriszeinek hidegében. Ahogy rám néz, ahogy látom szemében a saját vágyaimat tükröződni heves dobogásra készteti a szívem. Elpillantok róla, és inkább az ing gombjaival foglalkozom, mintha az most annyira fontos lenne. Csak egy pillanatra állnak meg ujjaim a mozdulatban, amikor szavai megütik a fülemet: Miattad. Miattunk. nyelnem kell egy nagyot, hogy képes legyek visszafolytani a hirtelen rám törő érzéseket. Ugyanazokat, amikkel tegnap este sem tudtam megküzdeni. Nincs olyan, hogy  miattunk. Csak ő van és én, meg Deborah.
- Az nagyon különös lenne. értek egyet a felvetésével, miközben egy másodpercig újra rápillantok mielőtt az utolsó gombot is átbújtatom a lyukon.
- Azonban mégis jó lenne néhány napot úgy eltölteni, hogy nem találkozunk. Utazzatok el valahova. csak egy ajánlat, de szerintem abszolút érdemes lenne megfontolnia. A lényeg, hogy egy kis időt távol legyünk egymástól, ők pedig rendezzék a kapcsolatukat. Mert ha nem lenne benne probléma Lisan nem az én ágyamba töltötte volna az éjszakát. Mielőtt elhúzhatnám a kezem óvatosan, de határozottan megállít a mozdulatban. Lassan, szinte kiugró szívvel nézek fel rá. Nem szabadna elgyengülnöm, mégis megtörténik.
- Talán egy jó mosodában megtudják menteni... akadoznak a szavaim és habár sejtem hogy kérdése plátói, mégis válaszolok rá, mert egyszerűbb és jobb megoldás, mint megcsókolni. Nem tudom mire véljem a hirtelen vallomását, hogy az én megnyugtatásomra vagy saját magának tisztázására szánja.
- Tudom. Jó ember vagy Lisan húzom ki kezem az övéből, hogy tenyeremmel végigsimíthassak arcélén. Ezzel egyidőben közelebb araszolok hozzá. Egészen közel, a jó ízlés határain túl. - Menned kell? kérdezem, mert abban bízom, hogy neki ezúttal talán több az esze, több a tartása, az akarata, az ereje, hogy távol maradjon tőlem. Az agyam ebben bízik, de a mzodulataim másról árulkodnak. Az előbb arcát simító kezemmel átölelem a nyakát, ujjaimmal tarkóján körözve.
 

BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Aug. 25 2023, 18:05
what do you do when there isn't going back, when it's too late when you shatter something important...
Lily & Lisan
Bármi is van köztünk éppen Deborahval, ennek nem szabadott volna megtörténnie. Több, mint tíz éve vagyunk együtt, ennyi idő alatt pedig átestünk nagyjából mindenen… nagyjából, hiszen a mostani pillanat egy határozott első, amiről sosem gondoltam, hogy bekövetkezne. Sosem gondoltam arra, hogy megcsalnám őt, most mégis annyi nő közül pont a húga ágyában ébredek ettől pedig azonnal pánikba esek. Pontosan tudom mi történt előző nap, ahogyan az éjszaka fojamán is, annyit azért nem ittam, hogy kiessenek az események. Tudom, hogy én kezdeményeztem, hogy ő folytatta, hogy egyikünk sem állította le a másikat, amíg valami szinte ártatlan játszadozás idáig vezetett - talán sosem volt igazán ártatlan. Most már egyikünk sem az, én pedig csak Deborahra tudok gondolni és arra, hogy mit tettem, majd Lilyre újra, végtelennek ható körökben miközben fogalmam sincs miről beszélek éppen. Többnyire higgadt vagyok, ez viszont határozottan egy olyan helyzet ahol kiborulhatok - ezért is zavar, hogy Lily nem teszi. Bár ahogyan válaszol, igazat adok, sokkal jobb, hogy nem teszi, mert attól tartok az ő kiborulása… hangosabb lenne, sokkal hangosabb, mint az enyém. Addig jó, amíg magában tudja tartani az érzéseit. Addig nem lesz baj, amíg mindketten minden érzést magunkban tartunk és elfelejtünk… mintha ez ennyire egyszerű lenne, amikor egy házban élünk és amikor rendszeresen találkozni szoktunk.
- Igazad van. - Lassan én is összeszedem magam, most, hogy már felöltözve - fogjuk rá, mert így is elkalandozik a tekintetem egy pillanatra a már ismert idomok mentén, a magára húzott vékony anyag azért pont elég teret ad a fantáziának ahhoz, hogy bizsergetni kezdjen tőle az ember képzelete. Szóval így, hogy felöltözve áll előttem, valamivel… egyszerűbb.
Semmi nem egyszerűbb. Ezt érzem amint felém indul, közelebb és közelebb, de nem szólok rá, még csak nem is távolodok, szinte várva, hogy meddig csökkentené a távolságot kettőnk közt. Az éjszakai emlékei még élesek és édesek, szinte érzem magamon minden érintését. - Tényleg… - Hazudok, de úgy érzem hazudnom kell, bármit is érzek vagy gondolok, most mindkettőnknek hazudnia kell erről az egészről, ezt súgja a maradék józan eszem ami minden lépésénél cseppenként szivárog el. Akartam. Nagyon is vágytam rá már az első csók előtt is, még mielőtt kiürült volna a poharam, már akkor is ő volt a fejemben…
- Miattad. - Kiürül a fejem egy pillanatra, arra a pillanatra, amit egy hang követ ami azt súgja: nem szabad. Ugyanaz a hang, amire a tegnap este sem hallgattam, s ami most is egyre távolodik, ahogyan folytatom. - Miattunk. Meg amiatt ami történt… - Nem hazudok kivételesen, mert a reggeli beszélgetésünk során már többször is megtettem. Most viszont kár lenne tagadni, hogy még nehéz levennem róla a tekintetem, hiába a mardosó érzés. - Nem akartam szó nélkül lelépni mielőtt még felébrednél… - Ekkora barom azért nem vagyok, hogy elszaladjak az elől amit tettem… Deborahnak viszont nem árulnám el. Képtelen lennék elmondani neki ezt a botlásomat… képtelen lennék a szemébe nézni, és azt mondani, hogy a saját húgával csaltam meg… - Különben sem kerülhetjük egymást teljesen, az különös lenne… - És ami fontosabb, gyanús, de szándékosan nem ezt a szót használom rá.
- Ennek az ingnek már mindegy, nem igaz? - Nem tudom mire gondolok, talán nem is gondolkozok, ahogyan megfogom a kezét még mielőtt elhúzná tőlem. - Nem csaltam meg mással. - A szemeibe nézek miközben mondom, igazából nem ezzel akartam folytatni, de ezt el akartam mondani. Akármilyen viharos is a kapcsolatuk, mégiscsak a nővére. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy ez egy rendszeres jelenség volt. Talán a kapcsolatom Deborahval nem mindig volt egyszerű, de tíz év az rengeteg idő... eddig viszont minden nézeteltérésünket megoldottuk. Ebből ellenben fogalmam sincs, hogyan lábalunk ki. Könnyű azt mondani, hogy úgy teszünk majd Lilyvel, mintha soha semmi nem történt volna, de még mindig érzem azt, amit a tegnap, amit az éjszaka folyamán - ez az érzés pedig valahol megrémít. Nem kellene így éreznem senki más iránt, csak Deborahval.

Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptySzer. Aug. 23 2023, 12:31



Lily szobája, valamikor nyáron

“Luck of the draw, or meant to be? Our lives are impacted by forces we cannot explain, often changed for reason we will never totally understand. However, when people are touched by the hand of fate, they know it. Whether fate brings them their heart’s desire, or forever closes the door to their dreams, the path that has brought them to that point is clear, and fate’s irony is unmistakable.[/i]”



Minél több idő telik el az ébredésem óta, annál jobban marcongol belülről a bűntudat. Annak ellenére, hogy Deborahval sosem álltunk igazán közel egymáshoz, nem akarom bántani őt. Nem szeretném, hogy az általam okozott tettek ejtsenek benne sebet, nem akarom elvenni tőle azt, akit annyira szeret. Minden ami történt, csak egy szerencsétlen eseménysorozat következménye. Mégis, a leginkább azért van bűntudatom, mert annak ellenére, hogy tudom hibát követtünk el, mégsem bánom teljesen, hog megtörtént. Legyünk őszinték, ha olyan tökéletesen máködne a kapcsolatuk, ha Deborah olyan jól illene hozzá, mint ahiogy azt megpróbálják bemesélni a külvilágnak, akkor nem lettem volna a vígaszdíj. Akkor nem kellene senki más neki, nem kezdeményezett volna és semmiképp nem került volna az ágyam közelébe. Hiba volt, ami soha nem ismétlődhet meg, de vajon van garancia arra, hogy mással is nem fogja ugyanezt tenni? Vagy arra, hogy képesek leszünk innen kisétálva úgy tenni, mintha nem történt volna semmi? Mintha nem éreztük volna magunkat jól egymással?
Átveszem a felém nyújtott köntöst és gyors mozdulatokkal bújtatom bele magam a selymes anyagba, próbálva nem tudomást venni arról, hogy Lisandro az ágyam mellett áll, teljesen zavarban. Lehet, hogy kívülről nyugodtan tűnők, de egyáltalán nem vagyok az. Igazi vihar tombol bennem, de nem engedhetjük meg magunknak, hogy mindketten kiboruljunk, mert annak csúnya következményei is lehetnek. Ami történt megtörtént, már nem lehet vissza csinálni, de talán arra van esély, hogy enyhítsünk a következményeken. Legalábbis szeretném ezt hinni.
- Egyáltalán nem vagyok nyugodt Lisan, de nem segítünk azzal magunkon, ha meggondolatlanul, idegességükben cselekszünk. Most megjátszom itt a türelmes, megfontolt, gyakorlatias nőt, de minden porcikámmal koncentrálnom kell arra, hogy ne rohanjak el hisztérikusan. Vagy ami még rosszabb, ne hibáztassam őt mindazért ami megtörtént. Én is akartam. Attól a perctől fogva, hogy fölém hajolt és először megcsókolt akartam őt. Minden részecskémmel visszavonhatatlanul vágytam rá, még úgy is, hogy tisztában voltam azzal mit kockáztatok. Nem vagyok biztos abban, hogy kit szeretne meggyőzni a szavaival, engem vagy sokkal inkább önmagát, de egyetértően bólogatok minden szavára. Tényleg nem derülhet ki soha, senki számára, hogy mit műveltünk. Hosszú percek óta először mozdulok meg végre, hogy felállva az ágyból közelebb sétáljak hozzá. Nem belemászva a személyes terébe, de mindenképp közelebb, mint azt illene egy ilyen eseménysorozat után.
- Tényleg minden olyan lesz mint régen? mert ebben valahogy nem hiszek. Nem tudom, hogy mennyire leszünk képesek újra és újra egymás társaságában lenni anélkül, hogy eszünkbe jutnának az események. Hogyan fogunk egymásra nézni, hogy ne a csókok és érintések jussan eszünkbe?
- Ha tényleg így gondolod, miért vagy még mindig itt? közelebb lépek hozzá, ujjaimmal szórakozottan kapva el a gallérját. - Ez nem jó gombolok ki néhány gombot az ingjén, hogyha nem mozdul el tőlem. - Rosszul gomboltad igazítom meg kicsit az anyagot, majd fürgén járatom végig ujjaiamt a gombokon, ezúttal befűzve az előbb kimaradt gombocskát is.
- Szerintem szabadulj meg ettől az ingtől amíg nem késő, a rúzsfolt nem jön ki belőle húzom végig ujjaimat a galléron, óvatosan érintve a bőrét. Egyértelmű, hogy újabb hibát szándékozom elkövetni, hogy megfékezzem saját magam inkább elhátrálok tőle pár lépést.  



BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyVas. Aug. 13 2023, 20:42
what do you do when there isn't going back, when it's too late when you shatter something important...
Lily & Lisan
Azt hiszem a bor volt, az tehet róla. Azt akarom hinni, hogy az okozta, pedig valahol mélyen tudom, hogy nem ennyire egyszerű az egész, mert nem csak a bor volt az ami mozgatta az ajkaimat és a kezeimet, már akkor sem csak az, amikor még csak odakint beszélgettünk, mielőtt még a szobájába értünk volna, és még mielőtt a ruháink szétszórva hevertek volna körülöttünk, mielőtt még az ágyra fektettem volna, mielőtt még rengeteg esemény követte volna ezt a pillanatsorozatot. Nem kellene magam előtt látnom meztelenül, még elfordulva is felidézve az alakját és minden hozzá köthető pillanatot. Nem kellene ismernem az ajkai érintését a bőrömön és nem szabadna tudnom milyen érzés csókolni. Mégis tudom mindet és most egyszerre tör rám valami pánikszerű érzéssel, hogy egy lassan tíz éves kapcsolat után pont Deborah húgával feküdtem le, a lánnyal, akiről az első emlékeim egyike, hogy nyolcévesen a karácsonyfa mellett állva mosolyog, amikor Deborah bemutatott a családjának…
Nem tudom mit mondok, igazából az agyam kikapcsol amíg az emlékeket játsza magam előtt, talán a karácsonyfa előtt mosolygó kislány látványától egészen a ma reggelig, amikor már nagyon nem egy kislány lapul a takaró alatt. De fel kell öltöznöm. Legalább fel kell öltöznöm, és majd utána gondolkozni, vagy közben ostobán, amíg össze nem szedem magam.
A megjegyzése most eltörpül a helyzet ténye mellett, ezért csak a kérésére reagálva mozdulok. - Persze… - Szándékosan nem nézek rá, még zavaró az érzés, hogy anélkül is el tudom képzelni őt magam előtt, hogy felé pillantanék. A rohadt életbe… Úgy nyújtom az nyagot, hogy közben a falat bámulom, amikor viszont tovább megszólal muszáj lesz rápillantanom. - Nem szoktalak elképzelni meztelenül, és nem is foglak. - Mondjuk a mondat második részén már két perccel korábban is elbuktam, de erről nem kell tudnia. - Hogy vagy ennyire nyugodt?? - Érezni némi felháborodást a hangomban, mert én voltam aki pánikolt, bár kettőnk közül ő az aki hiányosabb öltözetű, úgyhogy elfordulok újra, teret adva neki, hogy felvegye a köntöst.
- Nem, egyetértünk. Soha senkinek nem beszélünk erről, és úgy teszünk, mintha meg sem történt volna. - Mert hiba volt, a lehető legnagyobb amit elkövethettünk. Lassan viszont lenyugszom, legalább egy keveset, legalább annyira, hogy némi józanság szivárogjon a gondolataim közé. Nem fog megismétlődni ez az este, és Deborah vagy senki más sem tudja meg soha, ha nem áruljuk el. És nem fogjuk elárulni, mert ő sem akarhatja azt, ami azzal járna, nem csak én lennék kitagadva azt hiszem… pedig bár hivatalosan nem vagyok a család része, lényegében mindenki úgy kezelt, mintha már házasok lennénk Deborahval, hiszen valóban nem választott el sok attól, hogy az oltár előtt fogadjak neki örök hűséget vagy mit. Erre meg…
- Amikor Deborah pár óra múlva hazajön, minden olyan lesz, mint régen. - Miközben mondom, gyengéden masszírozom az arcomat. Fogalmam sincs, hogy melyikünknek mondom, lehet, hogy mindkettőnknek igazából.

Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Aug. 11 2023, 21:11



Lily szobája, valamikor nyáron

“Luck of the draw, or meant to be? Our lives are impacted by forces we cannot explain, often changed for reason we will never totally understand. However, when people are touched by the hand of fate, they know it. Whether fate brings them their heart’s desire, or forever closes the door to their dreams, the path that has brought them to that point is clear, and fate’s irony is unmistakable.[/i]”



A nap sugarai bőrömön táncolva ébresztenek fel, zúg a fejem a tegnap este elvagysztott bor mennyiségének következtében. Lustn nyújtózom végig az ágyamban, még mindig lehunyt szemekkel, további álmok reményében. Balom azonban valamibe beleütközik. Jobban mondva valakibe. Abba az emberbe, akinek soha nem lett volna szabad az ágyam üres térfelére kerülnie. Az emlékek hirtelen törnek rám, olyan erővel, hogy bele is szédülök. Némán, fülig vörösödve húzom fedtlen testemre a takarót, ügyelve arra, hogy véletlenül se pillantsak rá a mellettem fekvőre. Annak ami történt soha nem lett volna szabad még csak gondolatban sem megtörténnie. Szeretnék elsüllyedni. Minél mélyebbre, hogy soha senki ne találjon meg. Lisandro a nővérem vőlegénye, a férfi akit szeret, akivel össze akarja kötni az életét. Kislány korom óta ismerem őt, azóta, hogy egy karácsony alkalmával először mutatta be a családnak. Deeborah és én a hatalmas korkulönbségnek köszönhetően soha nem tudtunk igazán közel kerülni egymáshoz, olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz. Én lobbanékony, mindent elsöprő típus, a nővérem pedig a lassú víz partot mos típusú személy. Minden nézeteltérésünk és vitáink ellenére sem szeretném őt szomorúnak és boldogtalannak látni, legfőképp úgy, hogy tudom én okoztam neki a fájdalmat.
Jó reggelt? Szemem sarkából pillantok csak rá, figyelve mozdulatait. Látszik, hogy zavarban van, hogy nem találja a megfelelő szavakat, nincs hangja. Megértem, hogy rosszul érzi magát, én sem vagyok jól. Óvatosan fordítom fejem az irányába amikor megmozdul, ügyelve arra, hogy véletlenül se legeltessem rajta a szemeimet a kelleténél tovább. Egyszerre, minden igyekezetem ellenére lelki szemeim előtt megjelennek a tegnap este történtek. Ahogy közel hajol hozzám egy csókra, ahogy ujjaival megérinti a tarkóm, ajkának puha játéka az enyémen. Az előtte elfogyasztott bor ízé amikor nyelvével az enyémet keresi. Az érzés, a vágy, amit lángra lobbantott bennem. Így kezdőt az, aminek soha nem lett volna szabad megtörténnie. Nyelek egy nagyot, mintha ezzel semmissé tehetném a történteket, vagy legalábbis elfelejthetném az emlékeket.
- Kösz a tanácsot Nyilvánvaló Kapitány, ha nem mondod már régen kiirattam volna a Nrw York Timesba. válaszolok kissé cinikusan a megjegyzésére. Magamhoz ölelve a takarót ülök fel az ágyban. A szoba most még kellemetlenebbül forog körülöttem. Ujjaimmal végigszántok a kócos tincseimen, és hosszú idő óta először nézek rá.
- Ide adnád? mutatok a fotelben heverő köntösöm felé. A franc se tudja, hogy hol vannak a ruháim, most nem fogom keresgélni.
- Egyértelmű, hogy a tegnap estének soha nem lett volna szabad megtörténnie. Az is nyilvánvaló, hogy soha senkinek nem szabad erről tudomást szereznie. sem ma, sem semmikor máskor.
- Egyikünknek sem jelentett semmit az elmúlt éjszaka, hiba volt. Nagy hiba. Egyetértünk abban, hogy soha nem szabad megismétlődnie? Még gondolatban sem. Ha ideadja a kért ruhadarabot a lehető leggyorsabban veszem magamra, a lehető legkevesebbet mutatva magamból.



BEE


Lisandro Mendez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lilibeth Winchester
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o1_540

the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o4_r1_540
★ kor ★ :
20
★ családi állapot ★ :
“He’s forbidden fruit in hot brooding Spanish man form, and just like Eve before me, I can’t resist taking a bite or two.”

the morning of our mistakes - Lily & Lisan E7e90c49775dc3abedc39a1676a89b53
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o3_r1_540
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, divattervező
★ play by ★ :
Bruna Marquezine
★ hozzászólások száma ★ :
28
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_pui1vaGXBE1xvfdn3o5_r1_540
Témanyitásthe morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan EmptyPént. Aug. 11 2023, 19:09
what do you do when there isn't going back, when it's too late when you shatter something important...
Lily & Lisan
Az előző éjszaka képkockái képlékeny foltokban állnak össze, ahogyan kinyitom a szemeimet előbb a hely az ami meglep. A szoba ami ismerős, de azonnal elönt az érzés, hogy rossz helyen vagyok. Oldalra pillantva észreveszem őt, az emlékek pedig azonnal hevesebben törnek rám. A kockákból film lesz, egy történet, egy rémes, rémes történet aminek a következményei most nehezednek rám. Mit műveltünk? Mégis mi a fenét műveltünk?
Csendben maradok, mert nem tudom, hogy alszik-e még. El kellene mennem, de ha hang nélkül kisétálok azon az ajtón, akkor sem válnak semmissé az órák, képtelen leszek lemosni magamról, képtelenek leszünk lemosni magunkról. Felülök az ágyon, arcomat a kezeim közé temetve sóhajtok fel, a következő a fenébe megjegyzés talán már nem csak a fejemben visszhangzik hanem el is suttogom. A bűntudat mar belém élesen, a tegnap elfogyasztott bor maradék mámora mellett. Szeretném azt hinni, hogy csak onnan ered a mámor, hiszen hiba volt, hiszen nem szabadott volna megtennünk. A húgával. A saját húgával csaltam meg…
A tekintetem az alakjára téved, fogalmam sincs, hogy mit tehetnénk, csak azt tudom, hogy nem mondhatjuk el. Nem mondhatjuk el senkinek, hogy ez megtörtént…
Ahogy látom, hogy megmozdul, karcos hangon szólalok meg. Fogalmam sincs, hogy mit mondjak. - …jó reggelt… - Sosem kerültem ennyire a tekintetét, de sosem feküdtünk még egymás mellett meztelenül. Most a takaró fedésében, de pár órája… pár órája még nem. Fogalmam sincs, hogy miért mondtam azt, hogy jó reggelt, amikor semmi jó nincs ebben a reggelben. Az estében… nem, nem gondolhatok az estére. Deborah… Deborah még órákig nem lesz itthon, ahogyan a szüleik sem. Lehet ki kellett volna osonnom, de a fenébe is, azonnal nem tehetünk úgy, mintha semmi sem történt volna. Pedig mások előtt úgy kell majd tennünk, mintha semmi sem történ volna. - Sajnálom, én… - Sajnálom? Igen, sajnálom… - Én, szóval… - Mindig tudom mit mondjak, ez a helyzet viszont okkal kellemetlen. Pedig az este… nem gondolhatok erre az estére többé. - Ezt nem mondhatjuk el senkinek. A rohadt életbe… - Kimászok az ágyból, háttal neki, ügyelve arra, hogy legalább részben takarjam magam. Hol vannak a ruháim? Láttam az alsómat az ágy mellett, azért nyúlok, hogy magamra húzzak, nem maradhatok tovább mellette meztelenül és remélem, hogy ő is magára vesz valamit. Amint eltakartam magam, már megint idegesen túrok a hajamba.

Lilibeth Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lisandro Mendez
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Tumblr_py6ydx4ESJ1yvi50fo4_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
How much of you can fall off
before something important is lost?
the morning of our mistakes - Lily & Lisan 4d6519ae169a451b05c7f4204b514e11045bfbc5
★ családi állapot ★ :
Engaged, with a but
this love is tearing me apart
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Dd394bcbd34b917b4e9bac6be9f05e5fe2d32f4a
★ foglalkozás ★ :
agysebész rezidens
★ play by ★ :
Alvaro Rico
★ szükségem van rád ★ :
We always long
for the forbidden things
the morning of our mistakes - Lily & Lisan B9f258cd333c5e59e736e05e8c493040
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: the morning of our mistakes - Lily & Lisan
the morning of our mistakes - Lily & Lisan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
the morning of our mistakes - Lily & Lisan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» instagram.com/lisan.mendez
» a testament of our love - Debby & Lisan
» Different Mistakes
» The grave of your mistakes
» please fix my mistakes - Dr. Easton & Miss Dermot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: