New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 6:47 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 6:45 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 6:44 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 6:43 am-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 5:53 am-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 5:47 am-kor
Chae Rim
tollából
Tegnap 10:09 pm-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 8:46 pm-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 8:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Cale & Shane || The smell of the pages of a new book
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || The smell of the pages of a new book
Cale & Shane || The smell of the pages of a new book - Page 2 EmptyVas. Jún. 25, 2023 3:54 pm


Liam & Nate


Smells like Cale spirit




"tévedtem az elmeállapotodat illetően!" - Ezzel a mondatával dühöt ébresztett bennem.
Szóval végig igazam volt! Most beismerte! Bolondnak tart és emiatt már nem kellek neki! Egészen idáig csak manipulált, mindent csak azért mondott, hogy megvezessen és az írháját mentse! Mert tudta, hogy bűnös! Tudta, hogy nekem van igazam és félt, mert tudta, hogy ebből már nem beszéli ki magát!
Sőt, azt is bevallotta, hogy csak a pénzem kellett neki. Ezek után miért ne akarjam megölni?
- Ooo, ebben tévedsz. Gyda és Tricks szívesen töltik velem az idejüket önként is. Ráadásul éppen most mondtad el nekem a teljes igazságot. Ezzel sikeresen meg is pecsételted a sorsod! - vigyorodtam el.
Innen már nincs vissza út!
Már éppen fordult volna a kocka, amikor a Róka elcsípett engem, Shane pedig sakkhelyzetbe hozta Lockot, ám jött Gyda és Rowan, akik viszont az én oldalamon álltak. Újra én voltam nyeregben.
Azért biztos vagyok benne, páran szívesen látták volna milyen arcot vág a Róka a maszk alatt, sőt, még fizettek is volna érte.
- Látod-látod, mellettem hányan állnak? Melletted meg csak egy maszkos kung-fu Róka - nevettem fel.
Kinek rám fájt a foga, kinek a Rókára, kinek Shanere. Micsoda banda! Ebből filmet kéne forgatni! A sok-sok "hülye" gondolat hatására felhőtlen jókedvem lett.
Gyda felé néztem, biztatóan és egyben hálásan mosolyogtam, hiszen megvoltak a magam tervei. Lapult nálam kés, amikkel ki tudtam magam szabadítani.
Mikor a lövés eldörren és a Róka önkénytelenül az áldozat, majd pedig a lövő felé fordul én pedig előrántom rejtett késem és a Róka vérző oldalába szúrom. A maszk mögül vékony - eltorzított - hangon ordított fel és az ujjai reflexből engedtek el engem, hogy a sebhez tudjon kapni.
Felpattantam, Lock pedig lőtt is a puskával, a Róka egyik lencséjét találta el. A golyó lepattant, de a lencse több ponton megrepedt, ezzel fél szemre megvakította, mert nem látott már rajta át.
Egy gombnyomással felhúzta a lencséket, majd elkapta Gydát és megrángatta.
- Mit tettél?! - ordított rá. - Neked teljesen elmentek otthonról?! Megöltél egy ártatlan embert!
Shane irányába lépkedtem. Immáron úgy tűnt minden rendeződni látszik.
Shane ártalmatlan, a Róka dühöng, de vannak rá hárman is. A nálam lévő véres késsel elindultam a kanapé mögé, magamhoz vettem a gyűrűt is, majd letérdeltem mellé.
- Hmmm... nocsak-nocsak - emeltem magam elé a gyűrűt. - Hát nem kimondottan jegygyűrű, de nem rossz. Egészen tetszik - mosolyogtam és felhúztam magamra. - Szép kis emlék lesz rólad. Tudod... egy rövid időre meg tudtál vezetni, de már egy ideje sejtettem, hogy veled nincs minden rendben.
Hallgatóztam, mikor vért köhögött.
- Bocs, nem értem mit mondasz - nevettem. - Fuldokolj kicsit artikuláltabban, ez így nem értem a szavakat.
A következő köhögésnél úgy tettem, mintha érteném.
- Ja, a kés? - nevetek. -Ne izgulj, nem szúrom beléd. Hamarosan úgy is Pokolra jutsz enélkül is. Nem akarom, hogy úgy emlékezz rám, hogy annyira alávaló vagyok, hogy egy haldoklóba szúrom a késem. Inkább emlékezz úgy magadra, hogy egy kislány lőtte agyon azt a beképzelt fejedet.
Ismét a gyűrűre néztem.
- De egész szép ajándék. Ezzel akartál megvezetni? Nem rossz. Szerinted az úr most magához fogad? Hű kis csatlós, mi? Ha oda mész, hagyok rajtad egy üzenetet neki.
A késsel a homlokára karcoltam egy fordított keresztet. Pontosabban a Szent Péter-keresztet.
-Tudod ez minek a jelképe? Annak idején Szent Péter nem engedte, hogy úgy feszítsék ki, mint Jézust. Úgy érezte nem méltó rá, ezért Ő maga kérte, hogy a Latin Keresztet használják a kivégzésére.
Ekkor hallottam csak meg, hogy égtelen sziréna zaj csendül fel mögöttünk. Ez legalább öt rendőr autó.
Biztos a Walesiek hívták ki az NYPD-t, mikor elkezdték levadászni őket is.
Megpaskoltam Shane arcát, majd felálltam.
A Róka közben már felénk rohant, de mivel záporoztak utána a lövések folyamatosan fedezékeket kellett keresnie, ráadásul az oldala is elég csúnyán vérzett és ki tudja mit ért el a kés.
- El kell tűnnünk innen! Cale! - Kiáltotta Lock.
Ez bizony így volt.
Volt egy titkos járat, ami a pincéből nyílt és a föld alatt vezetett el, Tiziano azt használta egérútnak, amikor bajban volt. Azon át hamar kijuthattunk a városba és felszívódhattunk.
Miközben magára hagytuk a vélhetően menthetetlen Shanet és elindultunk az egérút felé Travis elkapta Gydát, mielőtt még leléphetett volna. A hangra persze hátra fordultam, de ő addigra már kiugrott vele az ablakon. Utána siettem, de már el is tűntek a hipermodern fehér-vörös autóban.
- Majd megtalálom őt, mint a múltkor és visszahozom! -Kiáltotta Lock.
Már szinte hallottuk a rendőrök dobogó lábait, így nem tehettünk mást, mint, hogy mentettük a saját bőrünket. Azért egy sereg rendőr ellen nekünk sem volt sok esélyünk. Nem voltunk golyóállók, mint a Róka...


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || The smell of the pages of a new book - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Cale & Shane || The smell of the pages of a new book - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || The smell of the pages of a new book - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

Cale & Shane || The smell of the pages of a new book - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Cale & Shane || The smell of the pages of a new book - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Shane || The smell of the pages of a new book - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
 
Cale & Shane || The smell of the pages of a new book
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» torn from the pages out of our book // Mark & Ophelia
» Walking in the past || Cale & Shane
» Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
» Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
» Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: