New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

College party. Luana & Chase
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: College party. Luana & Chase
College party. Luana & Chase - Page 2 EmptySzomb. Aug. 05 2023, 00:03

Chase & Luana



Hinni valakiben nehéz, nem azért mert olyan sok kudarc ért volna valaha is iylen téren az életben, csak egyszerűen nem érzem reálisnak azt, hogy higyjek valakinek, akit alig ismerek. Ez teljesen az én hibám a bizalmatlanság olykor jó, szokta mondani a családom, mert a mi életünkben sokan csak azért tartanak velünk, vagy akarnak az életünk része lenni, mert pénzünk van és hatalmunk bizonyos dolgok felett, ezért a bizalom drága dolog. Valamiért Chasenek mégis könnyen megadom, de nem nyilvánítom ki felé ennyire nyíltan de tudom, hogy bízhatok benne, hogy nem hazudik, a szája ilyen szavakat formál, bizalmat kér és én odaadom neki, mindenem azt hiszem, pedig nem szoktam ilyet csinálni. Sosem a korom beliek jöttek be, sosem tudott egy srác sem megfogni annyira, hogy akár ennyi időt is vele töltsek, de ő megtette. Megtette és csúnyán elbánt a szívemmel, én meg a májammal és lehet ez befolyásolja a szívemet nem tudom, nem tudhatom, hiszen nem tiszták a gondolataim még azután sem, hogy a vízbe estünk.
Szeretem, hogy olyan játékosan vesi az életet, mint én, úgy viszonyul hozzám, ahogyan senki más, meg akart fektetni, de leszállt a magas lóról, amikor rájött, hogy a létrán amin áll még nincsen elég fok, hogy felérjen oda. Nem vele van a baj, mert esküszöm félek, hogy az ő életét basznám el olyanokkal, ami az én életemben nem normális. Sok minden nem az, voltak ügyleteim, amit jobban szeretnék ha sosem tudna meg, de ha folytatjuk meg fogja. Már most tudom, hogy nem akarom megbántani, ahogy a medence széléhez  tol és megcsókol egyre biztosabb leszek abban,  hogy ebből baj lesz,de engedek neki mi több, szinte kérek még, nem elég amit kapok az sem amit adok, de beérem ennyivel, mert ezt nem sietheteme l. Komolyan időt kell adnom magamnak és neki is, hogy átgondoljuk most mi is történik, mindketten visszahátrálhatunk másnap, és mondhatjuk, hogy egy laza nyári flört volt, mert lehet ennyi is volt, de már sokkal többet agyalok rajta, mint egy laza flörtön kellene basszus.
Olyan kérdést teszek fel neki, ami számára lehet nyilvánvalóvá teszi én hova teszem ezt az egészet, a hangom egy kicsit bizonytalan, ami félelmet jelez a válasz miatt, pedig mindegy mit mond választ adna, mégis ami a szájából kijön megnyugvással tölt el. Lehet kicsit mélyebben fújom ki a levegőt miután válaszolt, pedig észre sem vettem, hogy bent tartottam, amíg a szavaira vártam. Elmosolyodok, és belenézek a szemébe, amit hiba, óriás hiba, de megteszem.
Amikor újra megszólalok már kicsit próbálok ellazulni, nem azon görcsölni mi lesz ha, hanem, hogy mi van most. Az arcom csodálkozó kifejezést vesz fel mondatára és elmosolyodok a nevetésére. A szemei csillognak, és tetszik, ahogy mosolyog, de egészen biztos csak a pia miatt érzem így, más miatt nem lehet.
- Lehet minden lánynak ezt mondod Chase, hogy különlegesnek érezzék magukat. - húzom fel az orrom kicsit pimaszkodva vele, mire Stella hangja cseng a fülemben, de ezúttal nem lököm el Chaset, olyan stabilan maradok a karjaiban, hogy én is meglepődök. A vállára hajtom a fejem,  hogy jobban lássam Stella igen instabil alakját a medencében, majd ránézem Chase-re, aki meglepetésemre elég gyorsan akar megszabadulni tőlem. Vagy tényleg komolyan gondolja, hogy nem akar sietni és képes kivárni, amíg elhiszem, hogy én is lehetek boldog, vagy inkább keres valakit az estére. De az utóbbit kétlem, hiszen már most szóba hozza a következő találkozót, amire mosolyogva bólintok, majd egy utolsó gyors csókot nyomok az ajkaira, ezután Stalla után eredek és a medence széléről még odakiáltok neki. - Ha igazán érdekellek nem fog kelleni a számom, meg fogsz te találni engem, csak keress rá a Pandorára. - adok neki egy apró tippet és mosolyogva riszálom odébb magam Stellához, akivel karöltve megyünk ki a taxihoz, amit már korábban odahívott. Kérdőn néz rám, de én csak legyintek, holnap úgyis elfelejtené ha most mesélnék és mivel tudja csak bólintva beül a taxiba.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
College party. Luana & Chase - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

College party. Luana & Chase - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
College party. Luana & Chase - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
College party. Luana & Chase - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponCollege party. Luana & Chase - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
254
★ :
College party. Luana & Chase - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
 
College party. Luana & Chase
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» let's have a party // Redmond&&Luana
» Party together. Luana & Ceasar
» Halloween party - Lindy, Caesar & Luana
» Chase in Chase Bank
» a day in the garage // Caesar&&Luana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: