New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kira Mae Adams
TémanyitásKira Mae Adams
Kira Mae Adams EmptyKedd Jún. 06 2023, 21:30
Kira Mae Adams
Ide jöhet egy rövid idézet

   
Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Kira Mae Adams
Becenév
-
Születési hely
Manhattan
Születési idõ
1999. 05. 14.
Kor
24
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Független
Tanulmányok
NYU- School of Medicine - már végzett
Foglalkozás
Gyakornok
Munkahely
Presbyterian Hospital
Hobbi
Olvasás, futás

   
Csoportom:
Egészségügy

   
Jellem
Magának való szerzet. Nem igazán szereti a nagy tömegeket, ha mégis valami oknál fogva részt kell vennie egy olyan eseményen, ahol többen vannak, akkor inkább keres egy félreeső helyet, s onnan figyeli a eseményeket. Ebből adódóan nem az a barátkozó típus, egy-két barátnak nevezhető embert tudna csak említeni eddigi élete során.
A munkában maximalista és versengő. Képes órákon át tanulmányozni egy-egy esetet, keres összefüggéseket, olvas kutatásokat, azért, hogy a lehető legjobb legyen. Ha kell keresztbe tesz bármely másik gyakornoknak, annak érdekében, hogy ő jó színben tűnjön fel.
Keveset társalog, ám, ha kinyitja a száját, akkor szókimondó, szarkasztikus és kissé tudálékos. Soha nem megy bele olyan vitába, melynek már a kezdetén nem érzi azt, hogy tuti nyerő. Próbál mindent észérvekkel alátámasztani, ha kell még statisztikai adatokkal is.
Az igazi, szeretetteljes családi köteléket nem ismeri, tekintve, hogy az apja bántalmazó volt. Nem csak anyját, hanem gyermekeit is verte, így hamar megtanulta elfedni sebeit, érzelmeit.
Legszorosabb kapcsolata Marthahoz fűzi, aki idős lévén, bevásárlásért, főzésért, gondoskodásért cserébe befogadta őt az otthonába és a kisebbik szobáját a lánynak adta.

   

   
Avataron:
Adelaide Kane

   
Múlt
– Szép volt Hercegnő! – szúrja oda neki a szakorvos, miközben elhalad mellette, a nő pedig csak egy gúnyos mosolyt tud megereszteni viszonzásképpen. – Hé, ne már. Megmentetted a nő életét, lehetnél kicsit boldogabb – karol belé Jess, akinek már egy őszintébb mosolyt sajtol ki magából. – Csak fáradt vagyok, kimegyek egy picit levegőzni – fordul balra, otthagyva a másikat, s lépteit sebesen szedve indul a kórház egy eldugottabb kijáratához. Ahogy kiér, kitör belőle egy kiáltás, majd könnyek szöknek a szemeibe. Fáradt és boldog. Egyáltalán lehetséges ez? Miért érzi magát ennyire cafatul, mikor ő vett észre valamit, amit mások nem? Hogy érinthetik ennyire rosszul az elmúlt 12 óra történései?
Felrúg egy szemetest, mert az elégedettség és öröm mellé, mérhetetlen düh is párosul. Korábban jelezte már az észrevételét, de elhajtották, mivel még csak gyakornok. Elege van abból, hogy azt hiszik róla, hogy egy tudatlan kislány, aki azért van itt, hogy mosolyogjon.
Még egyet belerúg a szemetesbe. – Ártott magának valamit? – szólal meg mögötte egy mélyebb, dörmögő hang. Kira nem válaszol, csak megfordul, hogy szemébe nézzen a férfinak. – Azt hiszi, hogy ismer? Hercegnőnek, királylánynak vagy úri hölgynek nevez, holott semmit sem tud rólam. Az ad magának örömöt, hogy földbe döngöli azokat, akik a ranglétrán lejjebb vannak, mint maga? Az imént történtek a legjobb példái annak, hogy igenis itt van a helyem és nem csak azért kerültem be, mert van pénzünk vagy mert anyám, esetleg apám híres. Én küzdöttem ezért, tanultam, nem aludtam, wct sikáltam, hányást nyaltam fel és még megannyi szarság. Nincs medencés házunk, sőt, egy idős nőnél élek, aki azért nem kér pénzt, mert segítek neki. Nem, mintha ki tudnám fizetni… És akkor mindennap azt kell elviselnem, hogy halálba szekálnak, gúnynevekkel minősítenek és megjegyzéseket tesznek rám? Hát ez marha jó. Bezzeg, ha az én családnevem díszelegne a kórházon, akkor ezüst tálcát kapnék, igaz? Ez nevetséges – és még egyet rúg a kukába. Nem érdekli, hogy ennek most itt nagyon nem kellett volna kijönnie belőle. Már tokig van. Teljesen ki van attól, hogy a magukat felsőbbrendűnek képzelő szakorvosok – tisztelet a kivételnek - , erejüket olykor azzal fitogtatják, hogy becsmérlik, anélkül, hogy ismernék. A vele szemben álló a legjobb példája ennek a fajnak, mert tőle kapja a legtöbb szidalmazó, kritizáló szót, szóval teljes joggal kapta a férfi a nyakába ezt az egészet. Látszólag nem is tud mit kezdeni vele, mert most nem szól oda, nem tesz megjegyzést, csak nézi a nőt, aki azok után, hogy háromszor belerúgott a kukába, most szépen felállítja azt és visszapakolja a tartalmát. – Oké, végeztem – közli a nyilvánvalót, s elindul vissza a kórházba. Kiadta magából a dolgot, egyelőre és rohadtul nem érdekli, hogy ennek Alec a szemtanúja volt.

***

– Akkor ma eljössz velünk inni igaz? Megígérted – ha őszintén válaszolna erre a kérdésre, akkor valószínűleg az egyetlen nő, akit elvisel maga körül, vérig sértődne. Semmi kedve menni, bőven elég neki, hogy nap, mint nap ezekkel az arcokkal találkozik a kórház falain belül, s bár egyikükkel sincsen különösebben gondja, inkább aludna egyet, minthogy igyon. – Megígértem – válaszolja negédesen, egy mosolyt erőltetve az arcára. – Menjünk – sóhajtja halkan, szemeit is megforgatja közben, mert látja a másikon, hogy mekkora győzelemnek éli meg ezt a pillanatot. Még világgá is kürtöli és közli a többiekkel is, hogy Kira csatlakozik, ő pedig legszívesebben bevállalna egy újabb műszakot, csak hogy kimaradhasson ebből. De jól tudjuk, az ígéret szép szó.. na meg a pár órával ezelőtti kirohanása is megéri azt az italt.
– Mehetünk – csapja be az öltöző szekrény ajtaját. – Te most miről beszélsz? Ugye nem így akarsz jönni? – néz rá gúnyosan Max és ő nem igazán érti, hogy mi a gond. Farmernadrág, póló, kardigán, haja pedig lófarokban, szerinte ez tökéletesen megfelel egy kocsmázáshoz. – Nem gondoltam, hogy kisestélyi kell egy pubba – forgatja meg a szemeimet, aztán belibbenne elé a többiek, akik igenis ki vannak öltözve. Mármint, nem azt kell elképzelni, hogy öltöny, meg estélyi, hanem csinosba vannak. Elegánsan kicsípték magukat, s így végig mérve magát, valóban alul öltözött a társasághoz képest.
– Nem egy pubba megyünk - lép oda hozzám Jess és felém nyújt egy ruhát. – Próbáld fel, gondoltam, hogy nem mennél bele, ezért hoztam neked egyet. Megígérted, szóval nincs visszakozás! – nem tetszik neki ez. A ruha színe alapból olyan, amit soha nem hordana és ahogy maga elé tartja, látja, hogy ez sokkal rövidebb, mint bármi, amit valaha is felvett. Tiltakozni szeretne, de kollégái már araszolnak is kifelé, egyikük ’tiktakot’ mondogatva, másikuk már fogadást kötve, hogy úgyse megy bele, Jess pedig reménykedve néz rá.
Kira csak sóhajt, majd nagy duzzogva felveszi a göncöt.

Az egész nagyon idegen számára. Nagy a tömeg, túl sok az inger. A fények kifejezetten zavarják, a zene sem az, amitől hátast akarna dobni. Egyszerűen rühelli az egészet. Az első fél órában még képes volt eljátszani azt, hogy mennyire élvezi. Még ivott is egy rövidet. Ám, ahogy a többiek belelendültek, nála úgy jött el az unalom és a szenvedés egyvelege.
Táncolni nem igazán vágyott, a társaságra sem volt nagy szüksége, de megígérte, hogy kibírja egy órán át, így hát a táskájából előhúzott egy könyvet, aminek társaságában lehuppant az első szabad helyre. Ugyan nem a megszokott csend és nyugalom vette körül, de ő teljesen ki tudta ezt zárni a betűknek köszönhetően. Egészen addig, míg oda nem lépett hozzá valaki.

   

   
livin' in new york

   
mind álarcot viselünk
Kira Mae Adams
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kira Mae Adams 029035ea7172abaca737dbc08d26f1c05c3b67a1
Kira Mae Adams Cd1c876486ec1a7be16190e8bc84c093e48cda6d
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Story
★ családi állapot ★ :
Shot guns and roses
Make a deadly potion
Heartbreak explosions
In reckless motion

Kira Mae Adams Henry-cavill-gif-Favim.com-8542965

I fell in love with the devil
And now I'm in trouble
I fell in love with the devil
I'm underneath his spell
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kira Mae Adams Tumblr_inline_nzv6h0AtBF1rifr4k_500
★ foglalkozás ★ :
Gyakornok
★ play by ★ :
Adelaide Kane
★ szükségem van rád ★ :
Kira Mae Adams Tumblr_mudayhGTUR1qi3o7vo1_500
Light in the darkness
★ hozzászólások száma ★ :
277
★ :
Kira Mae Adams 14b91e51a7046e789c82e06080b307d67083eeee
TémanyitásRe: Kira Mae Adams
Kira Mae Adams EmptyKedd Jún. 27 2023, 18:07
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kira!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Annak ellenére, hogy magadnak valónak nevezed magad, aki nem igazán szereti a nagyobb társaságot, szerintem mégis egy bájos fiatal nő vagy, akire nyilvánvalóan nem kis állandó stresszt gyakorol a munkája. Orvosnak lenni, életeket menteni, a betegekért harcolni nap mint nap már magában is néha igencsak kemény lehet, főleg ha emellett még a munkatársak sem becsülnek meg, állandó megjegyzésekkel illetnek, igazságtalanul. De egyrészt muszáj lesz egy kicsit felszívni magad, bekeményíteni, nem hagyni, hogy ezek a minősítgetések betaláljanak; másrészt pedig - főleg a te munkád mellett - szükséges néha lazítani. Persze az éjszakai élet nem mindenkinek jelenti a megfelelő kikapcsolódást, teljesen normális, ha megelégszer egy csendes sarokkal és egy könyvvel. A lényeg, hogy el tudd engedni magad. Sajnálom, hogy bántalmazó közegben kellett felnőnöd, és hogy neked sosem adatott meg egy szerető család, akikre támaszkodhatsz. Remélem, idővel kárpótol majd ezért az élet!  Kira Mae Adams 4146035580
Nos, kíváncsi vagyok, hogyan alakul tovább a történeted, úgyhogy már engedlek is tovább! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kira Mae Adams Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Kira Mae Adams 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Kira Mae Adams 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kira Mae Adams 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Kira Mae Adams 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Kira Mae Adams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drake Adams
» Dylan Adams
» look who's here - Kira & Alfonso
» Alfonso & Kira ~ Keep the f*ck away from me
» Are you just kidding me? Alfonso & Kira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: