New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:12-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 09:27-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim
TémanyitásRe: I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim EmptyHétf. Ápr. 15 2024, 09:45

Rim & Brooklyn
A terápia alatt, amíg távol voltam, elég sok mindenre rádöbbentem a saját életemet illetően. Ezek nem feltétlenül olyan felfedezések voltak, aminek a nagyszüleim örültek volna, alapvetően ők teljesen másképp vélekedtek arról a tényről, hogy elvonóra kell mennem, mint ahogy a szüleink tették volna. Talán pont ez volt az oka annak, hogy bár az elején nehéz volt, de végül vissza tudtam szorítani a függőségemet egy olyan mederbe, ami normálisabbnak volt mondható annál, amit az elmúlt időszakban éltem át.
Egyáltalán nem voltak olyan komoly felismeréseim, nem szívesen osztottam meg a történetemet másokkal a drogokhoz fűződő kapcsolatomat illetően. Ha valaki engem kérdezett volna erről, akkor őszintén azt mondanám, hogy a családom prűd, a nagyszüleim érthető okokból – meg mivel nem voltak hippi tüntetők – nem voltak oda azért az ötletért, hogy elvonóra zavarjanak. Én nem tartottam annyira ördögtől valónak azt, hogy megjártam ezt az utat, elvégre korombeli srácok drogoztak régen és most is. Ha nem csal a világtörténelmi tudásom, akkor több ezer évvel ezelőtt pont az ópiumot nyomták be az emberek magukba olyan tempóban, mintha muszáj lenne. Pont ezért nem értettem, hogy mi volt annyira szégyen abban, hogy én is ezt csináltam. Persze soha nem mondtam volna el ezt a nagyszüleimnek, de sokkal inkább húzott vissza az, ahogy kezelték a dolgot, mint segített rajtam. Mert csak lazítani akartam egy kicsit és ennyi. Valószínűleg én voltam az egyetlen, aki ezt így gondolta, de összességében azért okoltam magma, hogy eltávolodtam a húgomtól. Zavart, ahogy mindenki úgy beszélt rólam, mintha nem velük élnék, ugyanakkor ez ellen nem tudtam mit tenni és egyelőre felfogtam úgy a dolgot, hogy aggódnak értem. Szóval nem volt mit tenni, a fagyasztó helyett a garázs legfelső polcára rejtettem el egy dobozba a füvet és igyekeztem csak akkor hozzányúlni, amikor szorongtam attól a témától, hogy pontosan hogyan érzem magam.
Nem örültem neki, hogy Cori és én egy egyetemre járunk, mert tudtam, hogy ellenőrizgetni fog, az pedig egyáltalán nem volt kérdés, hogy van-e takargatnivalóm. Nyilvánvalóan volt, de mivel mi ketten teljesen más beállítottságúak voltunk, legalább a saját szakomat ki tudtam választani az érdeklődési körömnek megfelelően.
Minden bizonnyal ettől függetlenül nem örültek volna annak, ha megtudják, hogy gyakorlatilag a lógást az első héten kezdtem el. Úgy voltam vele, hogy nincs kedvem bemutatkozni a tanároknak, vagy talán pont azzal tettem meg az egyiknek, hogy nem jelentem meg az elméleti óráján. Alapvetően egy gyakorlati szakon tanulok, ahol sokkal inkább az lesz a fontos, hogy olyan szerkezeteket tervezzek, amik nem esnek szét az első szélfuvallattól, szóval úgy voltam vele, hogy a sok ingert le kellett fojtani egy cigivel, nem beszélve arról, hogy a büfénél beszólt nekem valami ázsiai modell szerzet, ami sértette annyira a büszkeségem, hogy most ezt meg merjem engedni magamnak. Amúgy is hajlamos voltam az utóbbi időben a lógásra.
Épphogy rágyújtottam, amikor szinte már rögtön társaságom is akadt. A hangja egyáltalán nem volt ismerős nekem, ami mondjuk nem túl meglepő tekintve, hogy tilosban dohányzom, szóval akár egy tanár is szólhatott volna nekem, de ahhoz túlzottan fiatalnak tűnt. A lépcsőn ülve pillantottam fel rá, közben pedig próbáltam meggátolni azt, hogy egészen a hajvonalamig felszaladjon a szemöldököm. Mégis boldogan mosolyodtam el, amikor már tökéletesen tisztában voltam vele, hogy ki zavart meg a dohányzásban. A lány alapvetően majdnem akkora volt, mint én, de innen lentről nézve megállapíthattam, hogy a magas lányok szexik. Annak ellenére is, hogy nem lehettem biztos benne, hogy az az elfuserált couple öltözék, amit a sráccal nyomott pontosan mi volt, mivel nem ismertem őket. Nem vagyok jártas az ázsiaiak megkülönböztetésében, de ha azt mondogattam magamnak, hogy ők ketten bizony testvérek, akkor nem éreztem magam annyira szarul, amiért már most arra gondoltam, hogy amúgy megdugnám.
- Miért, be fogsz köpni valakinek? – elvégre, ha nem mondja el senkinek, hogy itt dohányoztam, akkor vehetjük úgy is, hogy nem történt meg a dolog. Egyébként szinte biztos voltam benne, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki tilosban cigizik a campuson.
- Ha neked is adok belőle, akkor kiváltom a hallgatásod? – ezáltal a bűntársammá is teszem, mert már ő is tilosban fog dohányozni. Így belegondolva ebbe az egészbe talán vicces lenne rákenni az egészet, ha elkapna minket a gondnok.
- Egyébként mi járatban erre? egyértelműen utalni akartam neki, hogy észrevettem, bár nehéz is lett volna figyelmen kívül hagyni azt, ahogy bevonultak azzal a sráccal a büféhez – A pasid nem fog kinyírni, amiért velem lógsz itt?

711 szó öltözék te is azt csinálod folyton Laughing    Girls I.


I gonna sit right here and wish the world away
You know I get embarrassed most of the days, when I'm walking 'round Camden with a smirk on my face, put my hand in my pocket to find some change, buy a bottle of gin to get the memories erased, 'cause you know what, life is extremely divisive, it's a fraudulent razor for you to trim your sides with, young, dumb, living off mum, that's a line from a friend I thought I should bum, now all the words are my own, but I don't want you to judge, I thought inspiration was all about fun, life's been eating me up, it's poisoned my cup, and if I leave the house, I'll get hit by a truck
mind álarcot viselünk
Brooklyn E. Harries
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Jv4zy5Q
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Jv4Aokx
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
How can I sleep if I don't have dreams?
I just have nightmares, how can it be? I still believe something is out there
Some part of me feels a little bit naked and empty, I'm stuck underneath a few dirty old blankets to comfort me
★ családi állapot ★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Jv47RBS
Drain the whole sea, get something shiny
Something meaty for the main course, that's a fine looking high horse
What you got in the stable? We've a lot of starving faithful, that looks tasty, that looks plenty, this is hungry work
★ lakhely ★ :
Woodhaven - Brooklyn; köszi Cori <3
★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Jv4uAUG
★ idézet ★ :
Who controls the past controls the future. Who controls the present controls the past.”
★ foglalkozás ★ :
statikus mérnökhallgató - szerkezetépítő mérnök
★ play by ★ :
Felix Mallard
★ szükségem van rád ★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Jv6wo5x
So many times I could've held on
I still can't believe I left you alone, it tore me down to pieces, she'll never know, how much I wished, I never let you go
Hi, how you doing? I heard you seem to be happy now, hi, how you doin'? Don't worry 'bout me 'cause I'm doing fine
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Jv4575J
TémanyitásI'm bad too ↭ Brooklyn & Rim
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim EmptyVas. Jún. 04 2023, 12:21

Brooklyn & Rim

- Oppa! Nem, azt a feketét nem veheted fel! - Fenyegetően pillantottam a bátyám felé, remélve, hogy tudom vele érzékeltetni, mennyire elrontaná az egész napomat, ha az outfitjének semmilyen farmer eleme nem lenne. Akkor kijelenthetnénk, hogy teljesen koordinálatlanul jelenünk majd meg az egyetemen, amivel valljuk be, csak rontottuk volna a világ legszebb ikrei képet magunkkal kapcsolatban. Felesleges lett volna ezt tagadni, szerintem baba korunk óta azt hallgatjuk mindenkitől, hogy milyen szépek vagyunk - amellett, hogy mennyire hasonlítunk. Nem lett volna muszáj összeöltöznünk, elvégre nem vagyunk már 4 évesek, én pedig rég leszoktam már az öltöztetős játékokról, de mégis volt bennem némi hátsószándék azzal kapcsolatban, hogy ez az egész valójában nem mások felé jelent bármit is, hanem a Shin és közöttem lévő kapcsolatot erősíti.
- Semmi közöd hozzá, hogy mit veszek fel.
Ebben igaza volt, én mégis sóhajtva forgattam a szemeimet. - Levágom álmodban az összes hajadat... - Nem fejeztem ugyan be a mondatot, de az ikrem valószínűleg még így is tisztában lehetett vele, hogy mennyire komoly fenyegetés ez.
- Te csúnyább lennél kopaszon. - Olyan higgadtsággal jelenti ezt ki, hogy nekem csak a vérem kezd tőle forrani. Ha ő örökölte a családban az összes nyugalmat és hidegvért, akkor nekem egy csepp sem jutott és most ez látszik is. - Új perverziód van, vagy tényleg nem mész ki amíg felöltözöm?
Ráöltöttem a nyelvemet, ő meg felém hajított egy párnát, de mégis az én arcomon ült utánozhatatlan és győztes vigyor, amikor megláttam, hogy mit választott. Mégis matching outfitben léptünk az egyetem folyosójára, amitől nem is lehettem volna boldogabb. Nem túlzás azt állítani, hogy az egész világot jelentette nekem, hogy egy szakra járunk a bátyámmal, mert hiába van neki szüksége arra, hogy legyen mellette valaki, Kang halála óta - akármennyire nem hajlandó ezt elismerni - valójában én is belehalnék, ha nem töltenénk együtt elég időt. Gondolom azért van ez, mert mi sokkal régebb óta ismerjük egymást, mint minket bárki. Az első percünktől kezdve ott voltunk egymásnak, már a születésünk előtt. Hogy tudnék valami ilyesmit félvállról venni?
Elismerem, hogy ez a kapcsolat adott számunkra valamennyi arroganciát, de tény és való, hogy nem volt miért szégyenkeznünk. Tényleg, semmi. A családunk annyi generációra vezethető vissza, hogy fejből meg sem tudom mondani a pontos számot, az ő sikereik a mieink is, pénzből sosem volt hiányunk és emellé még intelligencia is párosult. Ha mi ne szeretnénk magunkat ezek után, nem tudom ki tenné helyettünk. Ezért sem bántottak túlzottan azok az esetek, mint a mai is, amikor Shin egyszerűen félreállított másokat. Az én pillantásom nem a bocsánatot kérő lányra szegeződött, helyette a fiúra, akinek a viselkedése mosolyt csalt az arcomra, hiába nem tartott tovább ahogyan egymás szemébe nézünk, csupán pár másodpercnél.
Normál esetben a bátyám és én majdnem ugyanazt az órarendet követjük, ma azonban épp ellógni készültem a közös óránkat, mert az utolsó pillanatban visszajelzett a storytelling stratégiák tanárom, hogy ráér konzultálni a beadandómmal kapcsolatban.
- Biztos nem jössz be?
- Nem akarok az óra közepén kimászkálni. - Végül egy puszival köszöntem el tőle, akár akarta akár nem. Fogalmam sem volt hogyan fogom eltölteni az időt a konzultációmig, de egyelőre jó ötletnek tűnt kihasználni a még kellemes időjárást, ezért a campus azon része felé indultam, ahol padok és székek voltak kihelyezve a dohányzó, tanuló, vagy épp csak beszélgető hallgatók számára. Valójában akkor éreztem csak, hogy megfelelő döntést hoztam, amikor megpillantottam a srácot, akivel korábban összeakadt a pillantásunk. Egészen addig nem tudtam mit fogok neki mondani, amikor elindultam felé, míg közelebb nem értem hozzá, immár második alkalommal torpanva meg előtte csak a mai napon. - Nem félsz tőle, hogy kitiltanak a campusról? Itt nem dohányozhatsz... - Az állammal a közeli épületre kifüggesztett tábla felé böktem, ami nagy betűkkel hirdette, hogy ez nem a dohányzás helye. Ha őszinte akarok lenni, és azt feltételezem hogy ezzel maga a srác is tisztában van, akkor azt kellene mondanom, hogy tetszett, hogy ennyire nem érdeklik ezek a buta szabályok.
636 szó X outfit O rosszalkodunk, rosszalkodunk? szemöldök X k/da - the baddest O R


Maybe we’re at the edge of a cliff
Your fingertips that continue to shrink I pretend that I don’t know anything, Just looking at you silently and trying hard Tears don’t stop already in my heart If you can dream your last dream Can we go back to our first time

Brooklyn E. Harries imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chae Rim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Fc89d0b6218e4ce08b404fc427cc77eaf8b1b266
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim F85d03a53a984e5996ef82d0637328a523c251b2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Gonna break rules
AND HEARTS IN TWOS - 'Cause that's what the baddest do Here to light it up, set the world on fire
♫ :
Tear DropNot Shy
★ családi állapot ★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim 99b4bc4b0a242e6e7d6c34e3f688375ecbf2cd2b
New things new form
LEAVE THIS LONELY PLACE - into a new world If just your voice that remains To the sun, to the moon
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim 244ebe60852e86e986b6b097e14120840a1be968
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim 2ed673c13a732680239d5e4f9a1c3d816f0bdf62
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Doyeon
★ szükségem van rád ★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim Ikw97oK
You Can't Sit With Us
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim 2541ccc1a2c70a1568f188b46f5d740fd13a6007
 
I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brooklyn, Opera
» Brooklyn Steel
» Brooklyn Brice
»  all roads lead to Brooklyn
» Brooklyn Emmet Harries

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: