New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Brooklyn Emmet Harries
TémanyitásBrooklyn Emmet Harries
Brooklyn Emmet Harries EmptyCsüt. Szept. 01 2022, 11:00
Brooklyn E. Harries
You're too mean, I don't like you, Fuck you, anyway

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját is, keresett is
Teljes Név
Brooklyn Emmet Harries
Becenév
Brooke, B - "riBi", egyébként jobban szereti, ha csak Brooklynnak hívják
Születési hely
Philadelphia, Pennsylvania
Születési idõ
2002. július 23.
Kor
20
Lakhely
Woodhaven - Brooklyn - ironikus, mi? Rólam nevezték el a városrészt!
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló, ha bárki kérdezi
Tanulmányok
NYU Tandon School of Engineering - Civil & Urban Engineering (BA)
Structural Engineering (Minor)
Foglalkozás
-
Hobbi
rajzol, nagyrészt épületeket, szeret sétálni az esőben, zenét hallgat, vív, nyáron szörfözik, télen snowboardozik (mindig eljárt sítáborokba), a barátaival lóg, füvezik, képregényeket cserél és gyűjt, vintage stílusú képeket készít, naplót ír, hogy megismerje önmagát
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem

Kedves Anya és Apa!

- Miért ennek a két személynek címzed a naplóbejegyzésed?
Mert szeretném őket még egyszer látni.

- Ha nem magadat választottad, annak mi az oka?
Bárkivel szívesebben beszélgetnék, leszámítva saját magamat. Ha másokkal vagyok, akkor azt az igazságot mondom el, amelyiket akarom. Ha szembe kell néznem önmagammal, akkor összeroppanok az igazság súlya alatt.

- Mit szeretnél mondani azoknak a személyeknek, akiket kiválasztottál?
Magam sem tudom.


- Miért vezetsz naplót?
Elvileg segíti a kezelésem. Nem önszántamból vezetem.

- Mit gondolsz, miért kértek meg arra, hogy ezt csináld?
Drogos vagyok, nem pedig filozófus.

- Milyennek látod a jelenlegi életedet?
Kilátástalannak.

- Milyen embernek gondolod magad jelenleg?
Erőtlennek érzem magam. Túl nehéz életben maradni, hiányzik a családom, de még jobban hiányoznak a szerek. Nem tudom kikapcsolni a folyton kattogó agyam, ami miatt paranoiásnak érzem magam. Félek a fényektől, a sötéttől, az éles tárgyaktól, az alkoholtól. Nem tudok aludni, remegnek a kezeim. Mindennap sírok és könyörgök, pedig korábban sosem tettem egyiket sem. Haza akarok menni és azt akarom, hogy valaki megöleljen és azt mondja, hogy minden rendben lesz, de itt senki sem teszi meg ezt velem. Nem tudok kapcsolatba lépni a külvilággal, azt sem tudom már, hogy mióta vagyok itt. A dologtalanságtól kezdek szép lassanm megőrülni és összefolynak az emlékeim. Megígérték, hogy enyhülni fog a fájdalmam, de csak még jobban hiányoznak a szüleim, ami miatt megint be akarok tépni.

- Mesélj a korábbi életedről!
Egy átlagos családban nőttem fel. Voltak szüleim, van húgom és még élnek a nagyszüleim. Kicsik voltunk, amikor New Yorkba költöztünk, apa munkája miatt. Két nagyszülőm még mindig Pennsylvaniában él, a nyarak jó részét ott töltöttük Corival. Emiatt sok barátom volt iskolán kívül is, viszonylag könnyen beilleszkedtem az emberek közé, mégis emeltem magam és a környezetem köré egy falat. Szerettem Brooklynban lakni, apával gyakran sétálgattunk, később pedig már fotózni mentük el az épületet és a környéket. Ő volt az első ember, akitől kaptam egy antikvár könyvet. Jobban szeretem a régi dolgokat, mert azokra vigyázni kell, hogy nehogy összetörjük őket, ezáltal értékessé válnak.

- Van valami, amit abbahagytál és folytatni szeretnéd?
Kicsi koromban kezdtem el vívni, amit végül abbahagytam az utóbbi időben. Talán, ha nem a saját sebeimet nyalogattam volna és tovább sportolok, akkor nem jutok oda, ahova. Viszont képtelen voltam bármit is csinálni a szüleim balesete után.

- Jellemezd magad röviden!
Esküszöm, hogy nem vagyok rossz srác. Nem vagyok balhés. Sosem verekedtem másokkal, mert kevesen váltottak ki belőlem erős ingereket, érzéseket. Felvilágosult gyerek vagyok. Talán flegmán fejezem ki magam, és túl csípős a nyelvem, de soha senkit nem ítéltem el azért, mert olyan, amilyen. Egy kicsit én is elbaszott és törött vagyok, mint mindenki más. Nem gondolom magam különlegesnek és jobbnak. Egy vagyok a hétmilliárdból, annyi különböztet meg a többi embertől, hogy az én nevem Brooklyn Harries. Talán ez sem annyira egyedi dolog, biztosan vannak még rajtam kívül ilyen emberek. Megvan a magam oka arra, hogy ilyenné váltam, emiatt szeretném, ha engem se ítélnének el. Menekülés mentegetőzni? Talán az, de nem ismerek mást jelenleg. Nem azért vagyok itt, hogy a fejemben uralkodó káoszt megoldják, hanem azért, hogy letegyem a füvet. Talán nem is akarom, hogy bárki megoldja a gondjaimat, mert kényelmes bezárkózni magamba és főni a saját levemben. Ez az én keresztem, de esküszöm, hogy rendes srác vagyok. Nem csesztettem senkit, és ha valakit megvertem, annak oka volt. Könnyen kijöttem korábban az emberekkel. Ha valaki hozzám szól, azt nem küldöm el... Na jó, csak nem mindig.

- Van olyan emléked, amit szeretnél megosztani velünk?
Nincs.

- Dátumoztad a bejegyzéseket? Indokold meg a válaszodat!
Nem. Azt akarom, hogy az itt töltött idő ne napokat, és heteket jelöljön, hanem egy kitöltött kérdőívvé változzon. Soha többé nem akarok emlékezni arra, hogy egy évig elvonókúrán vettem részt.

Szakértőink, Mr. Harries válaszai alapján azt gondolják, hogy a fiúnak továbbra is pszichológiai kezelésre van szüksége. A rövid, és információszegény válaszai alapján arra tudunk következtetni, hogy a rekreáció nem volt maradéktalanul sikeres a számára. Nem tudott megnyílni, továbbra is fennáll a veszélye annak, hogy tudatmódosító szerekhez fog nyúlni. Ha ez megtörténik és tudomást szereznek róla, akkor mindenképp vegyék fel velünk a kapcsolatot és egyeztetünk Mr. Harries újbóli felügyelet alá helyezéséről. Mivel Mr. Harries már jó ideje tiszta, visszahelyezzük a családjába és kijelölünk mellé egy pszichológust, akinek a jelentései alapján mi is döntünk a további kezeléséről.

Felix Mallard
arcát viselem

Múlt
- Brooklyn, ezt most fejezd be!
- Mit is? – a húgom hangjával ellentétben az enyém sokkal inkább csengett vidáman, mint szigorúan. Magam sem tudtam eldönteni, hogy pontosan mire van szükségem, de azzal tisztában voltam, hogy mire nincs. Fejmosásra. Volt benne részem rendesen, amíg valami természetközeli, agymosottak táborába küldtek. Az a helyzet, hogy ezért egyáltalán nem tudtam okolni a családom. Valószínűleg kurvára megérdemeltem a dolgot, de ettől függetlenül én nem láttam olyan durvának a helyzetet, mint ők. Párszor beálltam, de összességében kevés volt ez a tábor, meg maga a helyzet ahhoz, hogy beismerjem a gyengeségeimet. Vannak olyan helyzetek, amivel az ember egyszerűen nem akar szembenézni. Ilyen volt a szüleim elvesztése, vagy éppenséggel a beszélgetés, amit az ikertestvéremmel folytatok le ebben a pillanatban, az egyetem aulájában.
- Tudod jól, hogy pontosan mire gondolok – két pillanatig néztem a hatalmas kék szemekbe, aztán hangosan nevettem fel. Cori világ életében nagyon különbözött tőlem. Itt nem csak arra gondolok, hogy ikrek létére másképp nem is nézhettünk volna ki, hanem a személyiségünkre, az életstílusunkra, gyakorlatilag mindenben különbözőek voltunk mi ketten. Szerintem, ha azt mondtuk volna az embereknek, hogy semmi közünk egymáshoz, akkor tuti, hogy lett volna olyan, aki ezt elhiszi. Más kérdés, hogy ilyenekkel nem jó viccelni, főleg nem úgy, hogy gyakorlatilag a végén mi ketten ott maradunk majd egyedül, ha nagyiék is meghalnak és nézünk egymásra nagy, ártatlan szemekkel, miközben próbáljuk kitalálni, hogy merre tovább. Fasza, gyakorlatilag el is lett baszva a kedvem.
- Szerintem ezt nem itt kell megbeszélni – ezen a ponton már képtelen voltam mosolyogni, az ujjaim lassan a szendvicsre csúsztak, amit ő is szorongatott. Ezen a ponton pontosan tudtuk, hogy mi fog történni. Nekem elég volt egy kézzel szilárdan tartani Cora ebédjét, ő pedig bárhogy kapaszkodott bele és próbálta lefejteni róla az ujjaimat, nem tudta megtenni. A puha pékáru már az ujjaim mintáját vette fel, én pedig mosolyogtam annak ellenére is, hogy a margarin és a paradicsom leve is a kezemen kötött ki.
- Brooklyn engedd már el. Mondtam, hogy vegyél magadnak – hiába küzdött, és lassan már az egész folyosó minket nézett, engem túlzottan nem érdekelt a dolog. Nem volt nehéz átérni Cornelia csuklóját a kezemmel.
- Elég zsidó dolog nem megosztani a drága bátyáddal az ételedet, aki tegnap ért vissza. Vagy nincs igazam? – a szót, amitől antiszemitának gondolhatnak, direkt halkan mondtam ki, minden másnál nem érdekelt az, hogy ki hallja és ki nem azt, amit mondok. Nem akartam arról beszélni, hogy Cora füvet talált a táskámban, megmagyarázni neki, hogy a könnyű drogokkal nincs baj és nem olyan egyszerű rájuk szokni, mint ahogyan azt ő elképzelte a kis fejében. Tiszta vagyok ugyan, de nem leszek egyik percről a másikra ugyanolyan. Mindenki másképp dolgozza fel a tragédiákat, más eszközt vet be ahhoz, hogy megküzdjön a démonaival, ez az elejétől kezdve tiszta sor volt. Ugyanakkor engem ez a dolog egyáltalán nem érint, mivel nekem nem sikerült még győzedelmeskednem felettük, pontosan ezért volt nálam fű. Ennyi édes kevés ahhoz, hogy visszategyenek az elvonóra, ugyanakkor nem volt szükségem a kéretlen megjegyzésekre sem.
Cipők kopogását hallottam meg, pontosan két párét, ami egyenesen felénk tartott. Nem érdekelt a dolog egészen addig, amíg hozzám nem ért, mikor megtorpantak előttem, két makulátlan darabot pillantottam meg. Egy határozottan baromi fiús és rohadtul lányos cipőt, ami egyáltalán nem hasonlított Cornelia elnyűtt, túl sokat hordott Converse-ére és az én letaposott sarkú tornacipőmre se, ami pont ezért hátul csíkokban kikopott. Ahogy felnéztem rájuk – és gondolom a húgom is ezt tette, mivel hirtelen már nem veszekedett velem annyira azon a szendvicsen – csak egyetlen gondolat jutott az eszembe. Ezek vagy kibaszott modellek, vagy földönkívüliek, de irreálisan szép volt a lány, a srác pedig pont annyira tűnt arrogánsnak, ridegnek és férfi szemmel is jóképűnek mondható, hogy el akartam törni az állkapcsát. Szó nélkül megtettem volna, már csak a pillantása miatt is. Ezért vándorolt a tekintetem át a lányra, aki inkább tűnt kíváncsinak, mint egy sznob köcsögnek. Szép lány. Szebb, mint akivel az elmúlt időszakban bármikor találkoztam, ezért finoman elmosolyodtam.
- Útban vagytok – a kijelentés már a faszfejtől származott, akiről még mindig nem tudtam eldönteni, hogy baromira hasonlít-e a csajszira, vagy pedig csak én vagyok a rasszista, amiért nekem minden ázsiai ugyanúgy néz ki… De ők határozottan nem úgy néztek ki ugyanúgy, mint ahogy azt az emberek elképzelték. Ezek tényleg rohadt modellek voltak.
- Ne haragudjatok – a bámészkodásból a húgom hangja ébresztett fel, aki ebben a pillanatban sikeresen megszerezte tőlem a szendvicset. Ez az a pont, amikor le kell lépnem, vagy végem van, mert soha nem fog békénhagyni.
- Cora, Cora! – talán túl hangos voltam ebben a pillanatban, de hittem benne, hogy legalább annyira meggyőző is – Nézd! Ott van a barátnőd, akit rajtam kerestél.
Amikor a lány a megfelelő irányba nézett én olyan lendülettel vetettem be magam a tömegbe, hogy esélye nem lett volna megtalálni engem. Egyetlen pillantást vetettem még hátra, ami pont elég volt arra, hogy összeakadjon a tekintetem a lányéval. Azé a lányéval, a modellel. Mintha mosolygott volna, de nekem nem volt időm jobban megszemlélni őt, mert két okból is az életemért futottam. Ha a mini Harries még egy kérdést feltesz nekem, akkor tuti, hogy a beleimmel kötöm fel magam egy fára. Másrészt pedig rohadtul rá kellett gyújtanom. Kurvára el akartam szívni egy cigit. Talán szívesen beállnék, de nem mertem kockáztatni a suliban. Ha valakiben gyanút keltek és elkapnak, akkor tényleg végem van.

livin' in new york

Cornelia D. Harries and Chae Rim imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Brooklyn E. Harries
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Brooklyn Emmet Harries Jv4zy5Q
Brooklyn Emmet Harries Jv4Aokx
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
How can I sleep if I don't have dreams?
I just have nightmares, how can it be? I still believe something is out there
Some part of me feels a little bit naked and empty, I'm stuck underneath a few dirty old blankets to comfort me
★ családi állapot ★ :
Brooklyn Emmet Harries Jv47RBS
Drain the whole sea, get something shiny
Something meaty for the main course, that's a fine looking high horse
What you got in the stable? We've a lot of starving faithful, that looks tasty, that looks plenty, this is hungry work
★ lakhely ★ :
Woodhaven - Brooklyn; köszi Cori <3
★ :
Brooklyn Emmet Harries Jv4uAUG
★ idézet ★ :
Who controls the past controls the future. Who controls the present controls the past.”
★ foglalkozás ★ :
statikus mérnökhallgató - szerkezetépítő mérnök
★ play by ★ :
Felix Mallard
★ szükségem van rád ★ :
Brooklyn Emmet Harries Jv6wo5x
So many times I could've held on
I still can't believe I left you alone, it tore me down to pieces, she'll never know, how much I wished, I never let you go
Hi, how you doing? I heard you seem to be happy now, hi, how you doin'? Don't worry 'bout me 'cause I'm doing fine
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Brooklyn Emmet Harries Jv4575J
TémanyitásRe: Brooklyn Emmet Harries
Brooklyn Emmet Harries EmptyPént. Márc. 31 2023, 12:59
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Brooklyn!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A szüleink elesztése mindig nagyon nehéz, ilyen fiatalon, amikor még bőven szükségünk lenne rájuk, akkor pedig pláne. Ezt mindenki máshogy dolgozza fel; bezárkózik, tanácsadásra megy, lefoglalja magát munkával vagy tanulással, minél többet eljár otthonról, vagy éppen - ahogy a te eseted is mutatja - nem túl legális módon próbálja enyhíteni a fájdalmát. Szívásnak és igazságtalannak gondolhatod az elvonót, de hidd el, a te érdekedet szolgálta. És ahogy most áll a szénád, még vissza fog köszönni ez a téma nálatok. Brooklyn Emmet Harries 618794435
A húgodtól meg tényleg el kell venni a szendvicsét? Szegénynek nincs elég baja így is, még enni sem hagyod nyugodtan? X3 Ideje lenne kicsit gondoskodnod magadról, legalább az is lekötné a figyelmed és nem azon járna az agyad, hogy be kéne állni. Laughing
Tetszett ez a naplós megoldás, érdekes volt olvasni, elég szűkszavúak voltak a válaszok bizonyos kérdésekre, de így is sokat megtudtunk a karakteredről. Tényleg nem vagy rossz srác, egyszerűen csak elvesztél és nem sikerült feldolgoznod, vagy nem jól sikerült feldolgoznod a szüleid elvesztését.  Brooklyn Emmet Harries 2122324058 Nem tudom, hogy ennek van-e egyáltalán jó módja, de majd a pszichológusok biztos megmondják a tutit.
Egyébként nagyon tetszett a karakterlapod, szimpatikus a karaktered is, csak kicsit szétcsúsztál. Brooklyn Emmet Harries 2451935670 Remélhetőleg az a "szép modell" majd segít ezen.  Wink

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Brooklyn Emmet Harries Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Brooklyn Emmet Harries Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Brooklyn Emmet Harries D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Brooklyn Emmet Harries Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Brooklyn Emmet Harries
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cornelia Daphne Harries
» I'm bad too ↭ Brooklyn & Rim
» Brooklyn, Opera
» Brooklyn Steel
» Brooklyn Brice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: