New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58 am-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11 am-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05 am-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33 am-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26 am-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 12:55 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Daenerys Kala Dankworth
TémanyitásDaenerys Kala Dankworth
Daenerys Kala Dankworth EmptyVas. Május 14, 2023 2:03 pm
Daenerys  Kala Dankworth
He wouldn't say boo to a goose.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Daenerys Kala Dankworth (née: Smith)
Becenév
Kala, Daeny (Dényi)
Születési hely
Egyesült államok : Washington
Születési idõ
1996. július 19
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Házas (2021.06.01 óta)
Tanulmányok
Pennsylvania college of technology - Associate of Applied Science Degree (AAS) - Pâtissier - már végzett
Foglalkozás
Cukrász gyakornok - East 57 étteremben
Hobbi
Festészet, múzeumok és kiállítások látogatása
Moodboard

Munkások
csoporthoz tartozom

Jellem

A kudarc sosem töri le. Új tervet kovácsol, új erőt gyűjt és újra nekivág. Általában kitartása végül csak elnyeri jutalmát. Vagy nem! A problémát általában megtartja magának, csak nagyon ritkán önti ki a szívét bárkinek is, mert nem épp egy panaszkodós típus.  Nagy az igazságérzete. Vagyis általában kimondja, amit gondol, vagy, ami igaz. Nem szeret és nem is nagyon tud hazudni.  Nagyon önzetlen, kedves tud lenni és tűzön-vízen át megharcolna barátaiért, családtagjaiért. Az iskolai teljesítménye is kiemelkedő volt. Mindig figyelt arra, hogy jó jegyeket szerezzen, de szerencsére nem az a stresszelős fajta. Sose volt. Majdnem minden szituációban képes nyugodt maradni és erősnek látszani. Utálja hogy egyszerűen képtelen az utóbbi időben kifejezni, ha valami problémája van. Inkább elrejti mások elől és magában örlődik, mert fél gyengének mutatkozni.
Szeret: Kutyabolond. Könyvet bújni, ezáltal világokban merülni el. Kávé. Tea. Építészet. Skandináv lakberendezési stílus,.

Nem szeret: Romantikus történetek, elérhetetlen álmok, ha rádöbben arra, hogy másnak van igaza, hanyag munka, az emberek lassúsága, a döntésképtelenség és a céltalanság.

Ott domborul, ahol kell és ez így van rendjén. A külsőségek egyébként abszolúte nem érdekelik. Színest a színessel, mintást a mintással…ruhák, farmerok, sálak, sapkák… bármi jöhet. Az arca jellegzetes. Általában az emberek, ha egyszer összefutottak vele, akkor később is emlékeznek rá. Nem az a fajta lány, aki kitűnik a tömegből a szépsége által.  Magassága 162 cm és ezzel arányos súly. 58 kg. Barna haj, kék szemek.

Sarah Bolger
arcát viselem

Múlt
Apám egy céget (Nostrodom luxus áruházlánc) örökölt a szüleitől, vezérigazgató és engem oda szánnak majd idővel. Azonban sosem akartam mindezt. Nem akartam mesterdiplomát menedzsmentből és vezetésfejlesztésből letenni. Sosem akartam olyasmit tanulni, mit élből elkerülnék! A felső tízezer tagjai vagyunk. Ám elkerülöm a felesleges felhajtást. Szeretem a magam útját járni, vannak szabad gondolataim, szabad életem ám... van mikor a szüleid még így is kibabrálnak veled, mert nem akarod az ő nyomdokait követni. 21 éves voltam, mikor közölték; találtak nekem valakit. Egy úriembert, akivel a házasságom majd jót tesz az ő üzletüknek, több pénz, több nyereség. Nem ellenkezhettem. Nem tudtam ellenkezni. Hiszen nem az ő útjukon haladtam tovább, akkor majd a születendő gyermekem majd igen. Remélem nem! Az iskolám elvégeztével pedig összeházasodtunk. Alig töltöttem be a huszonnégy évemet! A kapcsolatunk felszínességen alapul, még nem voltunk közeli kontaktusban egymással, de ő szerinte ideje lenne lépni valamit. Pozitív irányba. Meg a túrót! Szerelmes belém, évek óta csak arra várt, hogy megtörténjen, de miattam várt. A lepedőakrobatikai taktikáit, perverzitásait tartsa meg magának. Nem érdekelnek. Anyáink szerint és így huszonhat évesen már ideje lenne gyereket szülnöm. Kissé konzervatív, de azért én szeretem. Egy bátyám volt, ám a gyerek sosem jött össze. Ő képtelen volt a gyermeknemzésre. Meddő, de már meghalt 3 évvel ezelőtt. Így apám tőlem vár csodát. A tavasz mindig új reményeket és új fogadalmakat hordozott magában. A madarak is visszatérnek, a virágok egymás után bontják a szirmaikat. És ott van még az a kellemes illat is, ami mindent beleng. Egyszerűen csak képes voltam órákig is ellenni a szabadban, élvezni a természetet és hagyni, hogy a szellő gyengéden cirógassa a bőrömet a napsugarakkal karöltve.    
Egy másodpercre úgy éreztem magam, mint aki jobban fél a mai találkozástól, mint attól, amiért valójában a városba költözött 2 évvel ezelőtt. Ez pedig rám is még az újdonság erejével hatott. Talán ostobaság volt igent mondani rá és az ebéd mellett dönteni. De már mindegy volt, hiszen módosítani nem tudtam a dolgokon. Minden attól függött, hogy megjelenek-e vagy nem. Levegőt lassan fújtam ki, ahogyan a kanapén elhelyezkedve őrlődöm és hagytam azt, hogy a korábban érzett érzések újra előbújjanak a rejtekükből, mintha a józan észt szeretnék lassan kisöpörni az útból, ami még képes volt megakadályozni abban, hogy még több baklövést kövessek el. Nem értettem, hogy miként történhetett meg, de legfőképpen hinni nem tudtam benne teljesen. Kötelék, társ, és az a sok érzés... tényleg létezhet ilyen? Tényleg szerelmes kezdtem lenni belé? A sok jó cselekedet, a kedveskedései...a hízelgő szavai, a bókok. Hagynom kellene magamat?
Az pedig rajtam állt, hogy hagyni fogom-e, vagyis részben rajtam múlott a dolog. Bizonytalanságot viszont nem tudtam eltüntetni. Összezavarodtam újra, meg újra, mintha újra és újra valaki megkavarta volna a paklit, osztott volna, de nem láttam a következő lépést. Bizonytalan voltam még inkább a jövőt tekintve. Legszívesebben falakat állítottam volna és elfutnék.
Nagyon igyekeztem, hogy fel tudjam dolgozni az eseményeket, de az eltelt órák ellenére sem voltam képes maximálisan napi rendre térni fölötte. Az, amiket az apámtól megtudtam, teljes mértékben sokkoltak, ráadásul ott volt a többi esemény is. A kötelező tiszteletkörök...bah! Hogy utálom azokat!
Azért, ha belegondoltam, a gyomrom továbbra is görcsbe rándult és elbizonytalanodtam, hogy talán mégsem volt jó ötlet az egész. Visszaút azonban már nem volt. Fiatal vagyok, még ki sem szórakoztam magam teljesen, erre itt ez a rémálom.

Nesztelen léptekkel indultam el a konyha felé, nem akartam felébreszteni Őt. Benéztem a szobába, ahol aludt, de aztán inkább úgy döntöttem, hogy hagyom pihenni. Amikor este hazaérkezett feldúltnak tűnt, vagyis inkább olyannak, aki a felszínen nyugodt, de valami aggasztja. Lassú léptekkel sétáltam az ablakhoz, kíváncsian fürkésztem a tájat is, miközben a kávé és a tea is szép lassan elkészült. Esélyesen vehetett volna kevésbé modernebb házat is, de meglátta és beleszeretett. A kilátás magáért beszélt, ahogyan a tágas terek is. Az se érdekelt, hogy túlzottan is csend honolt ebben a házban, mert két embernek is túlzottan is nagy volt. Időközben töltöttem magamnak kávét és a reggeli újságot lapozgattam, amikor meghallottam a közeledő lépteket. Mosolyogva pillantottam fel rá immáron már a kanapéról.
- Jó reggelt! Jól aludtál? - barátságos mosollyal fürkésztem őt és próbáltam megfejteni, hogy mi is rejtőzhet a tettei mögött. Mi az, ami feldúlta őt tegnap. – Van kávé és tea is. Nem tudtam, hogy melyiket is szereted, így csináltam mind a kettőt. – hazugság volt. Jól ismertem egy-két szokását, hiszen egyidőben megfigyeltem őt is, csak teljesen másabb okból, mint sokan gondolnák. Meg akartam ismerni a férjemet és ott lenni, ahogy azt akkor kiejtettük ajkainkon. - Van friss péksütemény és zsemle is a pékségből. - tettem még hozzá, ha reggelizni is szeretne. Megannyi dolog kavargott elmémben, de nem akartam egyelőre rázúdítani. Megindult elém, letérdelt, megkapta a kezei közé a kezeimet és ajkaihoz húzta őket egy csókra. Szemeibe mélyedtem, teljesen rabul ejtett a mozdulat, az a szempár...  
- Eljönnél velem randizni? Igaz, házasok vagyunk már meg minden, de meg kell hogy ismerjük a másikat valahogy és nem bele vágtázni a romantikába. Szeretlek Daeny! Megbolondulok érted! Szükségem van rád. Eljönnél velem kikapcsolódni? Egy étterem? Mozi? Mihez lenne kedved? - búgta halkan tartva velem a szemkontaktust. Elmosolyodtam, nagyot szusszantam, hiszen igaza van, kell egy lehetőséget adnunk ennek az egésznek.
- Rendben...menjünk el csavarogni. Ha ismersz valami szép és jó helyet...menjünk. - egyeztem bele, majd újra csókot hintett a kacsóimra, miközben a szemeimet fürkészte. Mindenki megérdemel egy esélyt és neki még ennyit sem adtam mióta az életembe lépett. Megismerni és nem csak a nevét birtokolni,m hogy a családjaink egymáson keressék a nyereségeket majd.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Daenerys Kala Dankworth
Daenerys Kala Dankworth EmptyHétf. Május 15, 2023 2:10 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Daenerys!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az életünkkel kapcsolatos döntések hatalmas súlyként nehezednek a vállunkra és néha azt kívánjuk bár ne nekünk kellene meghoznunk őket. Felszabadító lenne kibújni egy percig a felelősség alól, de aztán rájövünk hogy épp ezért félelmetes is. A te eseted a jó példa arra, hogy milyen mikor más kezébe kerül az életed irányítása vagy annak egy rendkívül fontos része. Valahol a folyamat közben az ember elveszíti önmagát, ha a saját akaratát elnyomja. De mit is tehetnél? Próbálod a legjobbat kihozni abból ami neked jutott és keresni a pozitív változót az egészben, hátha a rengeteg kérdés és tehetetlenség alatt az is fellelhető. Mert lehet, hogy elméletben a nagyobb jó miatt történt, de attól még neked kell együttélned a következményekkel. A bizonytalanság viszont továbbra is veled marad, még ha úgy tűnik lassan el is fogadtad a körülményeket. Nem a hétköznapi módon alakult a házasságotok, de ha úgy érzed ez az esély segít abban, hogy könnyebb legyen, akkor talán megéri kockáztatni. A lényeg hogy próbálj meg ebben a helyzetben magadra is gondolni és úgy dönteni ami a te hasznodra válik. Azért kíváncsi vagyok mi vár még rád a továbbiakban és a legjobbakat kívánom neked ehhez. Very Happy
Tetszett a fogalmazásod és örülök, hogy olvashattalak. Daenerys Kala Dankworth 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Daenerys Kala Dankworth A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Daenerys Kala Dankworth D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Daenerys Kala Dankworth 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Daenerys Kala Dankworth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kelly Dankworth
» Daenerys Peterson
» Daenerys Archer-Moore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: