New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Daenerys Peterson
TémanyitásDaenerys Peterson
Daenerys Peterson EmptyCsüt. Nov. 14 2019, 07:57
Daenerys Peterson

Karakter típusa:
kicsit ez, kicsit az
Teljes név:
Daenerys Peterson
Becenevek:
Denys. Nagyon jóban kell legyünk ahhoz, hogy másképp hívj
Születési hely, idő:
Bronx, 1997. július 18.
Kor:
22
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
törvényszegő
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Az élet iskolája
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
jelenleg zsaroló. De jól forgatom a bicskát is. Ha érted mire gondolok...
Ha dolgozik//Munkahely:
Shh..
Hobbi:
motorozás, vásárlás, tánc, cigi, és az agyadra menni
Play by:
Taylor Momsen

Jellem
Dolgok, amikkel biztosan kihozol a sodromból:
- ha feleslegesen pofázol
- ha szembe kacagsz velem, miközben egyáltalán nem vagyok vicces kedvemben
- ha azt mondod szokjak le a cigiről
- ha cicának hívsz
- ha a hajamhoz nyúlsz, halott vagy
- ha bal lábbal keltem fel és az utamba kerülsz
- ha ránézel a pasimra

Barátok lehetünk, ha:
- megkínálsz egy cigivel
- azt mondod, hogy csinos vagyok
- jó a humorod
- nem bosszantasz feleslegesen
- ha tudod mikor kell befogni
- ha jó pasi vagy is egy előny

Amiket utálok:
- zsaruk
- kétszínű emberek
- templomba járó emberek
- macskák
- szabályok. Azokat jobb szeretem én meghozni.
- melegek. Pfuj.
- meg úgy az emberek

Amiket szeretek:
- a családom
- csoki
- Paul. De őt is csak akkor, ha nem bosszant
- hó
- cigi. whisky
- motorok, autók. Leginkább ellopni a tiedet
- pénz. Azt ki ne szeretné?
- divat. vagy kinézünk valahogy, vagy ne menjünk emberek közé.

Erősségeim:
- magabiztosság. ha valamit megtanultam az életem során az az, hogy mindig bízz magadban.
- büszkeség
- tánc
- mire kettőig számolsz már túl is jártam az eszeden

Gyengeségek:
- féltékenység
- Paul
- makacsság. Az apám szerint az lesz a vesztem
- gyerekek. Sosem tudnék bántani egyet sem.



Múlt
- Azok a rohadékok lecsukták a bátyámat! - sziszegem a fogaim közül, de Paul mintha nem is hallaná a szavaimat, iszik egy kortyot a söréből. Steve és ő sosem voltak túl jóban, de a fenébe is... ő a bátyám, aki pár órája öt évnyi börtönbüntetést szabtak ki, amit még pénzzel sem lehet elintézni. - Veled beszélek! szólok rá erélyesebben, így egy sóhaj kíséretében végre rám néz, és csak von egyet a vállán. A barátnője volna, vagy mi.... legalább tehetne úgy, mint akit érdekel, hogy órák óta itt mesélek arról, amit az a bíró mondott, aki egyébként azt hiszi, hogy hatalma van az egész világ felett. Még az apám is úgy tett, mintha elhinné, hogy jogos az ítélet. Oké, beismerem, hogy tizenéves lányokat nem kellett volna bele keverjen az üzletbe, de... egyiket sem erőszakkal tartotta maga mellett. Mindegyik önszántából kínálta fel magát. És még mindig jobb, mintha megölte volna őket, mert valamiért a gyilkosok mindig megússzák...- Hallom. De mégis mit csináljak én? - kérdi végül Paul egy újabb korty után, majd elbámul mellettem. Próbálok egy mély levegőt venni, hogy ne mérgelődjek fel még jobban, és ne verjem őt pofán amiatt, hogy egy kis együttérzés sincs benne. Ilyenkor annyira utálom.
- Mondjuk beszélhetnél az ügyvéd nővéreddel, hogy hozza ki. - dobom fel az ötletet, hiszen a csajnak amúgy is az lenne a dolga, hogy kihúzza a szarból azt, aki benne van. Most az én testvéremnek van szüksége segítségre, és én mindent megteszek azért, hogy kikerüljön a rácsok mögül.
- Nem akarom, hogy Natalie még jobban bele keveredjen a bandánk életébe. Különben is csak nemrég szült... - miközben beszél nem néz rám, még mindig a hátamban figyel valakit, így felvont szemöldökkel fordulok meg, hogy láthassam mi az, ami ennyire elvonja a pasim figyelmét. Nem telik sok időbe, hogy rájöjjek, hogy az az egyedül ücsörgő szőkeség az, aki miatt Paul képtelen rám összpontosítani. Aki egyébként nem is olyan csinos.
- Miért nem ülsz át a másik asztalhoz inkább? - kérdem még mindig nyugodt hangon, bár már nehéz lepleznem az idegességemet. Nem szeretem, ha a pasim másra figyel, ha én is itt vagyok, ahogyan annak sem örülök túlzottan, ha megbámulják a férfit, akire csak én szabadna úgy nézzek. Paul végre rám néz, elvigyorogja magát olyan szemtelenül, amit annyira imádok, és játékosan csípi meg az arcomat. - Imádom, amikor féltékeny vagy. - elmosolyodok én is, hiszen naná, hogy az vagyok. Nem véletlenül hagytam meghalni a testvérét sem évekkel ezelőtt. Ha Ő még élne, akkor nem kaphattam volna meg azt a pasit, akiért nagyon sok lány bugyija nedves lesz, ha rá néz, és lehet, hogy most épp a hátamban ülő csajt dugná. Pfuj.
- Szóval beszélsz Natalieval? - kérdem, mire elhúzódik tőlem, hátra dől a recsegő fa széken és megrázza a fejét. Ebben a pillanatban borul el az agyam és gondolkodás nélkül pattanok fel, hogy a szöszihez léphessek. A torkától fogva rángatom fel székéről és taszítom neki a falnak, másik kezemmel pedig a zsebembe nyúlok, hogy elő kotorásszam a bicskát, amit legtöbbször magammal hordok, majd a kezem leveszem róla, és a kést nyomom neki. - Ha még egyszer ránézel a pasimra, esküszöm, hogy kiszedem a szemed és megetetem veled. Elég világosan fogalmaztam? - sziszegem, a lány pedig csak bólogat, mint egy kiskutya, miközben beleremeg a félelembe. Helyes. Rettegjen csak. Ebben a percben ragad meg hátulról Paul, a bicskám kiesik a kezemből és kénytelen vagyok elengedni a lányt, aki kihasználva az alkalmat menekül el. Dühösen rázom le magamról a férfi kezét, aztán anélkül, hogy bármit is mondanék, faképnél hagyom Őt. Ha nem segít, akkor majd megoldom én. Van valamim, aminek a csinos ügyvédlány nem fog ellenállni, és amit eddig nem akartam felhasználni ellene, figyelembe véve azt, hogy a jövendőbeli férjem nővére, de ha így akarnak játszani megkapják. A videó, amin felvettem a másik testvérük halálát, talán segíteni fog abban, hogy elérjem a célom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Daenerys Peterson
Daenerys Peterson EmptyCsüt. Nov. 14 2019, 22:25
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Denys!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hű, váó. Smile  Hát téged sem akarnálak felbosszantani annyi szent. Már amikor megláttam a választott avatárt, volt egy olyan sejtésem, hogy nem egy egyszerű leányzó érkezik személyedben, és erre az előtörténeted is ráerősített.Bevallom mikor a jellemzés részed olvastam, nekem is olyan kis apró kommentecskék jártak a fejemben, mint amiket te is írtál néhol bele…hogy például én sokszor feleslegesen pofázok, de van szerintem humorom és bár nem dohányzom de istenbizony megkínálnálak egy cigivel, csakhogy szent legyen a béke, és nem…még csak eszembe se jutna a pasidra nézni. lol!  Még véletlenül sem. Kell a csudának a konfliktus.Két dolog viszont megütötte a szememet és be kell vallanom, hogy ennyire nyíltan leírva én még nem láttam szerepjátékos oldalon. Rolling Eyes  Méghozzá az, hogy a templomba járást és a melegeket nem igazán tolerálod. Azt szoktam mondani, hogy az elfogadás mindenkinek a magánügye, ahogyan az elfogadás elutasítása is. Én roppant toleráns ember vagyok, még azokkal szemben is akik nem toleránsak. De szerintem nagyon nagy bátorság, hogy te felvállalod, hogy nem tartozol azok közé akik elfogadóak. Daenerys Peterson 2624752903  És van még valami, ami szerintem az egész vad természetedet szinte másodpercek alatt szelidíti, az pedig a gyerekek. Daenerys Peterson 4142114136  Van az a hülye mondás, hogy aki a virágot szereti, meg ilyenek…hülyeség…mert szerintem aki a gyerekeket szereti az rossz ember nem lehet. És te sem vagy az, csak kicsit vadóc.

A történet részed egyszerre lett hihetetlenül lázadó, kicsit sértődött, kicsit vad, kicsit gyilkos hajlamú és mégis volt benne valami sötét humor, ami amúgy alapvetően is jellemző az írásodra. Daenerys Peterson 690269075  Szerintem nincs olyan nő (legalábbis mindegyikünkben szerintem lappang egy kis féltékenység vagy hát mint benned jócskán több), aki simán és egyetlen hang nélkül végigülné ha a pasija egy másik csajjal flörtöl, miközben ő tök komoly témákról tépi a száját. Daenerys Peterson 3719483937  Full megértelek, de tényleg. Mondjuk a végén az ahogyan a csajt lerohantad kést szorítottál neki, na ez az amit én maximum elméleti szinten játszok be, a gyakorlati része már nem az erősségem. Te azonban hihetetlenül attraktív csaj vagy, valószínű nem könnyű veled. De tény, hogy a testvéredről van szó, és emiatt is talán sokkal feszültebb vagy. És onnan nem jön a segítség akitől a legjobban várnád. Érdekes kis csattanót dobtál a végére, és kíváncsi leszek mi kerekedik ki még ebből.

Abszolút határozottan fogalmazol, és ahogyan már írtam korábban, van az írásodnak egy sajátságos sötét humora ami nekem nagyon tetszett. Végig érdeklődve olvastalak, egy percig sem billentem ki. Daenerys Peterson 2451935670

A Tara-Plecsnit egy pici kis kabala bicskával adom át(nem éles csak játszási). Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Daenerys Peterson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily Peterson
» Carice Peterson
» Daenerys Archer-Moore
» Daenerys Kala Dankworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: