New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 22:20-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 22:14-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Cale & Shane || Side by Side
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Side by Side
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmptyCsüt. 11 Május - 19:22


Shane & Hans
Az emlékezet mint hely, oszlopsor, párkányzat, oszlopcsarnok.



+18

Hamarosan huppantam az ágyon, fölém került, majd válaszokat is kaptam. Jó hír, hogy jó voltam az ágyban, de bosszantó, hogy nem emlékeztem rá. Hát ez van, ez ellen nem lehet tenni. Legalábbis hisszük mi, aztán ki tudja mi jön. Lehet holnap úgy ébredek, hogy a régi vagyok. Bár mi lehettem régen? Lehet nem szívesen adnám fel ezt az életemet, hiába tudnám meg mi voltam. Kivéve ha valami nagy kormánypolitikus voltam, de arra nem adnék sokat.
Kicsit megborzongtam, mikor a hűs anyag rámfolyt, de csak röpke pillanatra, majd aztán el is lett dolgozva. Jólesően sóhajtoztam, arcom még mindig vörös volt, de nem is fog egyhamar elmúlni. Picit alsó ajkamba haraptam, mikor a tubust érzékeltem lyukamnál, majd nyikkantam kicsit, ahogy a hűs cucc belém került.
-Nem hinném, hogy most akarnék megfutamodni.-Mosolyogtam biztatóan, de ezt követő kérdése már zavarba ejtőbb volt. Azt sem tudtam vele mikor lehetett az utolsó. Már éppen válaszoltam volna, mikor egyik és másik ujja is belém hatolt, amitől aprókat kezdtem nyögni, de semmi fájdalmat nem éreztem. Azért válaszolni is kellett volna, így kinyögdécseltem rá a feleletem is.
-Hát... nekem nem volt időm és lehetőségem sem partnert keresni, szóval... hát nem igazán...
Figyeltem ügyködését, amennyire tudtam felküzdöttem magam kicsit és ránéztem ügyködő ujjaira, fel-fel nyögve, majd visszaernyedtem az ágyra.
-Dehogy is... nagyon jó érzés. Nem fáj.-Feleltem őszintén és kicsit a lepedő markoltam, majd felkönyököltem, hogy egyik kezemmel simogatni tudjam őt.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 YC1mK3b
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Side by Side
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmptyCsüt. 11 Május - 21:13
A forgotten friend and a lost soul
Smithfield, North Carolina

“And be grateful. Our scars have the power
to remind us that the past was real.”
+18 Helyes válasz. - értettem egyet válaszával, persze megeresztettem mellé egy mosolyt is, pedig kétlem, hogy ezt olyan véresen komolyan venné, hisz már csupán a hangsúlyomból is tudhatná, hogy nincs szándékomban bántani. Meg lehet a türelmetlenségem okoz néha némi fájdalmat, és ez ellene többé-kevésbé próbálok is harcolni, de mégis mit tehetnék, ha ennyire kívánom...? Nem volt hülye ötlet megtölteni kicsit az illatosított, sikamlós folyadékkal, mert így ujjam kihúzásakor sem vesztett síkosságából, ráadásul imádtam azt a kétségtelenül izgató hangot, amit ujjaim mozgása során lehetett hallani, azt a halk cuppogó hangot. Ehhez jöttek még a halk, de már hallható nyögései is, amik akaratlan is arra emlékeztettek, kipiruló arcával egyetemben, mikor először "rámozdultam" a liftben. Kezemmel egy idő után felhagytam a kényeztetéssel, hogy feje mellett megtámasztva magam alkaromon, lehajolva ő is elérhessen, és én is megcsókolhassam. Sok csókot kell még bepótolnunk, mert bizony sokról le kellett mondanunk. Újra meg kell tanítanom neki, amiket eddig, vagy legalább is emlékeztetni rá, hogy mennyire szerettük cifrázni a dolgokat, minden alkalommal valami olyasmibe fogni, amibe előtte nem. Igaz... túl sok alkalmunk nem volt kibontakozni, de így is akadtak feledhetetlen pillanatok.
- Ó, te szegény... egész idáig nélkülözted a szexet? Hát hogy bírtad ki...? - somolyogtam ajkainak, amikre nyomtam is utána egy puha csókot. - Magaddal azért játszottál egy-egy műremek közötti szünetben? - suttogtam szájszélének, finoman bele is harapva alsó ajkába, majd eleresztve elhúztam kicsit fejem, mikor mocorogni láttam, had nézze miket művelek vele odalent. Addig pedig alkalmam volt nyomni egy puszit a buksijára, hajába pedig bele is dugtam orrom egy pillanatra, hogy emlékeztessem magamat, miért nem érte volna meg, ha felhagyni a keresésével. Ahhoz én túlságosan szeretem, hogy csak úgy se szó, se beszéd lerázzon.
Most jött volna az a pillanat, amikor én kihúzom ujjaim és megkóstoltatom vele, de ezt a sikosító miatt most kihagytam, mert ki tudja mennyire alkalmas az fogyasztásra, meg különben is. Majd máskor élvezkedem a szájában lévő ujjaim látványán. Ellenben előszeretettel forgattam, mozgattam meg ujjaim benne, finom nyomást kifejtve, hátha találok olyan pontot, amivel még egy kicsit kedvére tehetek. Ha nem, az sem baj, ennyire én sem vagyok gyakorlott benne, viszont idővel leég tágnak éreztem ahhoz, hogy becsúsztassam gyűrűs ujjam is. Addigra már ő is visszadőlt, legalábbis néhány percre, de nem bántam. Szerettem, ha simogat, mert abban a pillanatban épp úgy éreztem magam, mint egy agyon kényeztetett macska, aki meg sem érdemli a gazdáját. Pedig de, bőven kiérdemeltük egymást. Három ujjam már kicsit nehézkesebben mozgott, lassabban is tevékenykedtem, nehogy fájdalmat vagy sérülést okozzak neki, közben pedig kihasználtam, hogy arcunk csupán centikre van egymástól és egy hosszas farkasszemezést követően hevesen ajkaira tapadtam, annyira, hogy talán vissza is zuttyant az ágyba.
- Szeretlek... - suttogtam két csók közt, el is feledkezve róla, hogy ő aligha emlékezhet légyottjaink és kapcsolatunk folytatására. Mondjuk ez nekem mit sem számít, mert attól még szeretem. Közben pedig kihúztam ujjaim belőle, és lassú vonagló mozdulatok egyidejűleg végig cirógattam combjai belső felét, majd lejjebb haladva fenekét, és felérve térdéhez kívül is megtettem ugyanezt. Ott azonban már fenekétől derekára simítottam kezem, mindeközben pedig végig szenvedélyes csókokkal ostromoltam. Az sem zökkentett ki igazán, ha esetleg ő azt mondta volna, hogy nem szeret. Egyik - kevésbé síkos - kezemmel arcára, majd hajába simítottam, amit aztán meg is markoltam és oldalra fordítva vele fejét a nyakát kezdtem csókolgatni, csipkedni
finoman, miközben másik kezemmel magunk közé nyúltam, magamra is fogtam, és farkam hegyével megcirógattam egy-kétszer kitágított bejáratát, majd egy mozdulatnál óvatosan becsúsztattam. Az első néhány bizonytalan centinél még lassú voltam, csak egy halk sóhaj szökött ki belőlem a nyaka bőrére lehelve. Utána viszont már nem volt megállás, és ez hamar átment egy mélyről jövő nyögésbe, ahogy rendíthetetlenül furakodtam belé, egészen addig, míg hasam nem ütközött fenekéhez.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 LkC15oi Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 I5G5mou Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
595
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Side by Side
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmptySzomb. 13 Május - 15:24


Shane & Hans
Az emlékezet mint hely, oszlopsor, párkányzat, oszlopcsarnok.



+18

Egy pillanatra szúrós pillantást vetettem rá, de nem valami komolyat, inkább csak szórakozottan.
-Meg voltak hozzá a körülmények...-Értse arra, amire érteni akarja.
Rövid úton megéreztem, hogy ujjai jobban beindulnak, amolyan kereső módba kapcsoltak és alkalom adtán találtak is olyan pontokat, amiket jobban élveztem az előzőeknél. Ezeket hangosabb nyögésekkel jutalmaztam, jobban is izgattak. Értette a dolgát, tudta, hogy okozzon nekem jobbnál-jobb pillanatokat. Hát nyilván... volt ideje kiismerni engem, azt mondta nem egyszer dugtunk már.
Jött a harmadik ujja, amit elsőnek kellemetlennek éreztem, de hamar hozzá tágultam a méretekhez. Bizonyára a gyakorlottság előnye lehetett, párszor már be lehettem járatva.
Ismét csókolódzni kezdtünk, majd visszadőltem az ágyra. Mondhattam volna, hogy én is szeretem, de nem tettem. Nem akartam hazudni, nem ismertem igazán. A helyzet rendkívül kínos volt, de nem hagyhattam, hogy ezek az érzések elrontsák a mi élményünket. A kalandunkat. Egyszer biztos viszont fogom szeretni, de most nem mondhattam ki. Pedig mennyivel szebb lett volna és ő is mennyivel jobban érezné magát. Még ha hazugságból mondtam is volna... nem jött szó a számra és ez nem is volt baj.
Szinte nyomban simogatások közepette kaptam is a csókokat, amiket nem bántam, mert amellett, hogy kiválóan csókolt addig sem kellett egymással beszélgetni, nem ért még több kínos perc. Viszonoztam hát a csókokat, nekem is jó élményt biztosítottak.
Hamar eljutottunk arra a pontra, hogy kalandunk a lényegre térjen. Éreztem, hogy tesz néhány cirógató mozdulatot, majd halk nyögéssel fogadtam magamba a kezdésnél, de mikor már koppanásig belém tolakodott, akkor már kellően hangos voltam.
-Úr isten, mekkora.-Sóhajtottam kéjelgően.-Nagyon jó, nagyon élvezem.-Haraptam ajkamba. Igazán jó érzés volt magamban érezni farkát, még nem igazán éreztem ennyire nagy kéjt.-Gyerünk, csináld, hadd legyen még jobb.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 YC1mK3b
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Side by Side
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmptyVas. 14 Május - 12:43
A forgotten friend and a lost soul
Smithfield, North Carolina

“And be grateful. Our scars have the power
to remind us that the past was real.”
+18 Válasza elbizonytalanít egy pillanatra, de csak annyira, hogy ez még arcomon se látszódik meg igazán, hiszen nem tudok eltekinteni attól, hogy jelen pillanatban csak az enyém, senki másé, és jelenleg én vagyok, aki éppen betöri. Valószínűleg később sem lesz másként, mert a tudat, hogy érezhetően csak én jártam benne, legalábbis mostanság, megerősít abban, hogy maximum nőkkel volt. Ezúttal viszont kíméletesebb voltam vele. Akkor sem direkt okoztam neki fájdalmat, de a mostani érzékenységét tekintve, lehet még annál is rosszabbul viselné, pláne, hogy szerelmet sem érez irántam, maximum vonzódást. Az viszont nem elég hozzá, hogy megkínozzam odalent, még ha akaratlan is. Persze továbbra sincs több türelmem, mint eddig, csupán az elhalasztott pillanatok miatt igyekszem kiélvezni a mostanit, tudván, hogy talán többet nem találkozunk.
Ütközésig hatoltam belé, az első pár centinél még milliméterről milliméterre élvezve, ahogy utat török a forró barlangjában, ami akaratlan is a méretemre feszült, ha nem is szorít rá. De lábait már akkor sem tudná összecsukni, hiszen köztük vagyok, a derekamnak ütköznének. Az érzés mámorító és szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy rajtam kívül más még nem járt odabent. Elmosolyodom dicsérő megjegyzésén, miközben mozdulatlanul élvezem hátsója kényelmét. Valószínűleg az előjáték ajándékát még a behatolásnál bele is lőttem. Még mindig mosolyogva, szerelmes tekintettel figyeltem pillanatnyi örömét nem rejtegető arcát, pociját simogatva felszabadult kezemmel. Hajába is bele simítottam, noha a közbeni követelése nyomán kitört belőle egy kis nevetés. Vicces belegondolni, hogy egy órával előbb még fenyegetőztünk, és fogadtunk, hogyha nyerek, ő lesz, aki beáldozza fenekét, erre most... neki sem fogtunk, és a farkam már vagy egy teljes perce benne lüktet, míg ő türelmetlenül követeli, amiről addig elvileg hallani sem akart. Hiába vesztette el az emlékeit, hiába váltam idegenné a számára, és hiába változott az ízlése és hozzáállása, én még mindig ismerem.
Nyomtam még egy csókot homlokára, aztán elindultam benne. A belé töltött sikosítótól olyan könnyedén tudtam benne mozogni, hogy külön ügyelnem kellett rá, ne húzódjak ki túlságosan. Egy idő után pedig felegyenesedtem, megfogtam két oldalt derekánál, és egy ütemesebb tempóra váltva kezdtem el mozogni benne, miközben hol hangosabban sóhajtoztam, hol halkabban nyögdécseltem, amellett, hogy élvezettel figyeltem arcát. Voltak kicsivel gyorsabb mozdulatok egy-két percre, de sose annyira, hogy el is menjen. Szeretem kínozni, csak ő ezt már elfelejtette.
Mikor úgy éreztem, hogy kezdek én is veszélyesen közel kerülni a megtankolásához, lelassítottam, majd meg is álltam, hogy ki húzhassam belőle magam. Rávágtam finoman hátsójára, és utalva az új póz felvételére, átvetettem másik lábát is oldalra.
- Feküdj a hasadra... - kértem halkan szuszogva, mert azért ez az ágy akrobatika is alaposan ki tudja fárasztani az embert. Pláne, ha egy ideje nem nagyon volt benne része. Segítettem neki a hasára fordulni, majd hasa alá nyúlva, alulról megemelte, hogyha nem is teljesen kutyapózba húzzam, a hátsója az égnek meredjen. Legalább is annyira, hogy kényelmesen hozzáférjek. Elég volt a makkom a hátsójához illesztenem, gond nélkül csúsztattam be. Újfent derekára fogtam, csak már neki hátulról, és így még a folyamatosan durva lökések sem estek nehezemre. Pláne, hogy így nem csak én mozogtam rá a csípőmmel, de minden alkalommal erősen hátra is rántottam a derekánál. Na ennél a pontnál már én sem bírtam megállni hangos nyögések nélkül. Biztosra veszem, hogy a szomszédjai is pontosan tudták mi folyik nála éppen.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 LkC15oi Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 I5G5mou Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
595
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Side by Side
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmptyVas. 14 Május - 13:11


Shane & Hans
Az emlékezet mint hely, oszlopsor, párkányzat, oszlopcsarnok.



+18

Jóleső halk-hangosabb nyögésekkel fogadtam magamba szerszámát, lábaim kicsit megremegtek, reflexszerűen ugrottak volna össze, de nem tudtak, mert a teste nem engedte. Összeszorított fogakkal szuszogtam, néztem fel rá és próbáltam én is valamicskét odatenni magam, de némi simogatásnál, csóknál többre nem futotta. Kaptam tőle én is simogatást, cirógatást, ami különösen jól esett, adott némi romantikus feelinget az egésznek, ami kellően aranyossá tette a helyzetet.
Egy homlok csók és már indult is a menet, ami elő is csalta belőlem a hangokat.
-Ez igen... te aztán tudsz.-Szaladt ki belőlem egy újabb dicséret.
Szerencsére volt bennem elég sikosító így a kellemetlen érzések nem jelentkeztek és miután kellően kitágultam hozzá még az a kevéske is elmúlt, ami eddig volt, csak a kéj maradt utána, ami a tempó fokozódásával egyre csak nőtt és nőtt, én pedig minden nyögéssel megremegtem alatta, vonaglottam, ahogy a kéj végig járta a testem. Veritékes lett a homlokom, arcom kivörösödve lángolt, ujjaimmal a lepedőbe markoltam és megcsavartam, szorongattam, belefeszültem.
-Jaj istenem, ezt nem bírom már. Szét fogok esni.
Hamarosan kis szünet állt be, de sokáig nem fecséreltük az időnket, pózt váltottunk, amibe segített is, majd újra magamban is élvezhettem. Akkor még nem tudtam mi a különbség a testhelyzeten kívül, de hamar felismertem, amikor újra belefogott a munkába. Mindent sokkal intenzívebben érezhettem, ő pedig még keményebb lett, de még így sem volt kellemetlen, inkább csak intenzív, aminek meg is lett az eredménye, hiszen hamarosan a párnát "tépkedve" löveltem el hangos nyögés kíséretében.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 YC1mK3b
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Side by Side
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmptyVas. 14 Május - 13:35
A forgotten friend and a lost soul
Smithfield, North Carolina

“And be grateful. Our scars have the power
to remind us that the past was real.”
+18 Bár kész kín volt az a néhány perc míg pózt váltottunk, teljesen megérte. Amúgy sem bírtam volna már sokáig, és tudtam, hogy ő sem húzza tovább, pláne ilyen fokozott ütemű munka mellett. Mi lett volna hát, még ha a kezemmel is rásegítek neki? Igaz, erre ilyen körülmények közt nem igazán lett volna lehetőségem. Utólag pedig nem is bánom. Amit egyedül sajnáltam, hogy nem láthattam az arcát, ellenben élmény volt nézni testének fokozott gyötrődését, izmainak akaratlan és kontrollálatlan rándulását, remegését, ahogy úgy mocorgott alattam, mint egy betöretlen vadállat, aki kétségbeesetten próbál menekülni. Kisebb túlzással, mert lerúgni azért nem rúgott le magáról, de erősen kellett tartani. A hangja pedig... nos zene füleimnek, hát még mikor nagy nehezen értelmes szavakat próbál kiszűrni ajkai közt, miközben teste és elméje is próbálja feldolgozni azt a számtalan ingert, amit okozok neki. Ha nem érezném ugyanezt, minden bizonnyal kinevetném, mert szeretem mikor ily módon erőlködik.
Igazán nem is tudom mihez hasonlítani a végső perceket, mikor szinte csillagokat lát az ember, izmai úgy rándulnak görcsbe, hogy az kifejezetten jó érzés, még is mintha küzdenénk ellene. A sok tartózkodásnak is meg van a böjtje, mert háromszor is erőset kell rántsak rajta, ahogy férfias nyögések közepette elélvezek és töltöm meg olyan szinten, hogy a sikosítóval együtt, ha én most kihúznám belőle még érzékeny tagom, esélyesen kicsordogálna belőle az élvezetem. Még az én fejem is vörös lesz, kemény munka is volt, de minden percét élveztem. Derekán való szorításom már enyhül, és ha tudom, finoman hasra fektetem - igen, bele a saját élvezetébe, hát ez van - én pedig még mindig benne kényelmesen, ráfekszem. Nem akarom agyon nyomni, így nem tervezek sokáig rajta lenni, de szeretem minél közelebb tudni magamhoz ezekben a percekben. Meg alapból is... Nyomok is egy puszit arcára, majd hozzá dörgölöm az enyém, és az alaposan meggyűrt lepedőt markoló kezeire fogok, hogy kézfején keresztül kulcsolja össze ujjaim az övéivel.
- Még mindig az enyém vagy... - suttogom elmosolyodva és nem mellesleg büszkén. Jogomban áll kisajátítani azok után, amiket együtt megéltünk. Ám végül erőt veszek magamon és elengedve kezeit, illetve kihúzódva belőle óvatosan, lefordulok róla az ágyra.
- Gyere ide... - nyújtom felé karjaim, hogy magamra húzhassam és átölelhessem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 LkC15oi Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 I5G5mou Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
595
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Side by Side
Cale & Shane ||  Side by Side - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cale & Shane || Side by Side
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Walking in the past || Cale & Shane
» Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
» Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
» Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
» Modellrablás Manhattanből // Anne & Cale X Shane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: