New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Preston & Roxy | What's going on?
TémanyitásRe: Preston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? EmptyKedd Ápr. 23 2024, 19:12


@Preston Hughes részére

What's going on?

Cousins are usually the first friends we have as children. They are the best of both worlds because they are family and friends at the same time. Even if you're not very close anymore, no one will ever understand you or your crazy family like your cousins do.”



Nagyjából minden fogamat kivillantva figyorgok Perstonra. - Azért nehogy elszállj magadtól - teszem hozzá a korábbi szavaimhoz szemtelenül. Pedig egyébként nem hazudtam. Tényleg mindig örülök, ha látom őt. - Vagy már késő? Hmm, valószínűleg már túl késő - csettintek elégedetlenül a nyelvemmel, majd enyhén el is fintorodom.

- Ó igazán? Nahát, hű! Hát szívből gratulálok! Sok boldogságot! Kit veszel el? A szomszéd macskáját, amit néha etetni szoktál? - pimaszkodom vele ismét. Vagyis hát ez oda-vissza megy már, meg sem áll. Ebben nagyon jók vagyunk. - Ühüm... tudom, persze. Többnyire - toldom a végére az utolsó szócskát sunyin elmosolyodva. Végül is most miért kamuzzak? Neki nem fogok, nincs értelme. Nem csak azért, mert jól ismer, hanem mert nem is éreztem úgy soha, hogy előtte titkolóznom kellene. Néha tényleg kicsit elszalad velem a ló bulizáskor, de még így is legtöbbször én vagyok a legjózanabb a társaságban a srácok mellett. És ez nem csak az alkoholszintemre vonatkozik.  

- Ó, ne már, Pres! Nem vagy te selejtes. Nagggyon távol vagy a selejtestől. Ilyen messze... – ingatom a fejem már kicsit komolyabban, és közben a két karomat teljesen kitárva mutatom a távolságot is. Mármint tudom, hogy most is csak viccel, de szerintem nem is sejti, hogy számomra ő nagyon is követendő példa. Mindig is felnéztem rá, és nem hiszem, hogy ez egyhamar változna.

- Vettem, Ügyvéd Úr! - szalutálok a kezemmel egyet ügyetlenül. - Majd igyekszem gyorsan megtanulni jobban hazudni - bólogatok, persze már megint vigyorgok. - De azért, sosem tudni, még jól jöhet névjegykártyád - teszem hozzá ezúttal egészen ártatlanul mosolyogva. Csak hogy ne legyen annyira egyértelmű, hogy félig komolyan is gondolom. Charlieval és a fiúkkal rendszeresen keveredünk zűrbe, sokszor igazából jó okból, a természetet és az állatvilágot védve, amit általában tudunk kezelni, de nem árt minden eshetőségre készen állni.

Bólogatok, amikor Pres a munkáról beszél, és megint azt érzem, mennyire felnézek rá. Arra, amilyen becsületesen dolgozik, és igyekszik kitaposni a saját útját, pedig a családunkban ez nem mindig egyszerű. Épp ellenkezőleg.

- Ó, ennek nagyon örülnék, benne vagyok - lelkesedem fel azt hallva, hogy szívesen szánna rám több időt a jövőben. - Egyébként persze, minden rendben velem. Öhm... van valakim, akivel nagyon jól megvagyunk. De csak akkor árulom el, ki az, ha apának nem szólsz egy szót sem. Kicsit bonyolult egyelőre a helyzet - sóhajtok, bár szerintem még így is látható rajtam, hogy valóban boldog vagyok.


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 
mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Preston & Roxy | What's going on? 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Preston & Roxy | What's going on? 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Preston & Roxy | What's going on? Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
Preston & Roxy | What's going on? E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: Preston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? EmptyKedd Nov. 21 2023, 13:09

To Roxy
What's going on?

Az utóbbi időben elzárkóztam a környezetemben élőktől. Semmi személyes nem volt ebben a döntésben, egyszerűen csak az ügyvédi dolgokra akartam összpontosítani. Ahhoz pedig teljes egészében kellettem. Részben örültem, mert kimaradtam a családi drámákból, még ha innen-onnan elcsíptem pletykákat a történtekről, de ennél részletesebben nem kívántam belemászni. Tudtam jól, hogy a családi dolgaim egy futóhomokkal érnek fel amelyből egykönnyen nem jövök ki és most nem volt energiám vagy szimplán érdekem velük foglalkozni. Természetesen a döntésem nem csak a Hughes famíliát zárta ki, hanem azokat is akikkel szívesebben tartottam volna a kapcsolatot. Roxy egy ilyen űrt töltött be és valahol a felszínes bosszankodásom ellenére örülök amiért Joe felkért erre a szerepre. Nem tudhattam most milyen dolgokba keveredik bele vagy kikkel bandázik (így mondják a mai fiatalok, nem?) Nincs tudomásom arról milyen hatást gyakorolnak rá, de Joe aggodalmát komolyan veszem. És ha ő azt mondja RoRonak kell egy árnyék akkor nem vitatkozom. Habár azzal nem számoltam, hogy az én személyes aggodalmam iránta is felszínre tör mihelyst belekezdek a küldetésembe. Ennek tényét azonban igyekszem lerázni és koncentrálással helyettesíteni. Nem tudhatja miért vagyok itt és ha most itt játszom a tyúkanyót vagy túlságosan zizegek, akkor biztosan egészen átlátszó leszek a számára. Ő okos lány, de nekem most még inkább annak kell lennem.  
A vigyor nem maradhat el az arcomról megjegyzése miatt mely ha még kikényszerített is volt, azért jól esett a lelkemnek.
- Ezt már szeretem hallani! – helyeselek mielőtt behúzódhatnánk a közeli étkezdébe egy jól megérdemelt energialöketért. A szavaiból leszűrve egyikünk se különb a másiknál, ha a helyes étkezésről van szó. De már csak azért sem fogom magamat bűnösnek vallani amikor ki tudom játszani, hogy márpedig egy tízessel idősebb vagyok nálad és nekem szabad elcseszni magamat!
- Ahamm. Én meg megnősülök a hétvégén. – reflektálok gyorsan egy hasonló hihető sztorival. – Ugyan, nincs szükség rá. Bízom abban, hogy tudod hol vannak a határaid. – és ezt komolyan is gondolom. Csak aztán nehogy megcáfoljon!
Végigkövetem a Roxy vs. M&M’s mérkőzés részleteit és egyértelmű győzelmet aratott. De attól még kevésbé örülök a szerény étrendjének. Ezen bosszankodásomat félretéve viszont röhögnöm kell azon ahogy visszavág a korommal. Nem is ő lenne.
- Nem mondtam sosem, hogy én lennék a követendő példa, Ro. De ettől még osztogathatok aggodalmaskodó tanácsokat a kedvenc rokonomnak, hogy harminc felé ne legyen ilyen selejtes. – vonok vállat szórakozottan és magamra bökök nyomatékosítva a szavaimat mielőtt a kérésére megrendelném a palacsintákat. A várakozás idejére viszont továbbra is azon vagyunk, hogy bepótoljuk a kihagyott időt.
- Gondolom. – mosolygok, de egy szavát sem hiszem. – Még alakíts itt-ott a sztoridon, mert ez így több ponton is megcáfolható. – okoskodom tovább, mintha valami ügyvédi tanácsot akarnék neki adni. Ismerem nagyjából a mai fiatalokat és ritka, hogy bármelyik is szent életet éljen. Én is voltam ennyi idős és nem is akarok arra visszagondolni, hogy miket műveltem. Lehet jobb ha csak öt évesként tekintek rá ahogyan azt a fejemhez vágta az előbb. – A biztonság kedvéért itt hagyjam a névjegyemet, ha véletlenül túlzásba vinnéd az ártatlan viselkedést? – szórakozok vele tovább, de közben komolyan gondolom is az elhangzottakat. Számíthat rám, még ha eddig maga voltam a két lábon járó rádiócsend, de azért remélhetőleg sosem kerül arra sor, hogy ügyvédre legyen szüksége. Szeretem a munkámat, de ettől még nem szívesen ülnék az ügyfeleink helyén.
Tudtam jól, hogy nem úszom meg a visszakérdezést. Nálunk ez nem hétköznapi, hogy összefutunk, így természetes amiért érdekli őt. Azért igyekszem nem elszólni magamat a válaszom közben.  
- Olyasmi. – bököm ki egyből és érzem, hogy ez elég vérszegény így. Ez még bennem is gyorsan gyanút keltene. – Megkértek, hogy nézzek rá egy ügyfélre, de úgy tűnik minden rendben vele. – írom körül a dolgot. Lényegében ez is a helyzet, még ha nem is nevezzük nevén a dolgot. Biztosan nem repesne az örömtől, ha tudná miért vagyok itt és egy részem még most tisztázná vele az egészet, a másik viszont még visszatart a nagy vallomástól.
- De komolytalanságot félretéve, minden rendben van veled? – terelem el inkább a témát arra ami őszintén érdekel. – Tudom, hogy az utóbbi időben nem láttuk egymást olyan sokat, de örülnék, ha ezen változtathatnánk. Már ha beleférek a naptáradba. – halvány félmosoly jelenik meg arcomon. Nem zárhatjuk ki azt a lehetőséget sem, hogy elfoglaltabb mint én.




Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Preston & Roxy | What's going on? 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Preston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? EmptyPént. Nov. 10 2023, 09:06


@Preston Hughes részére

What's going on?

Cousins are usually the first friends we have as children. They are the best of both worlds because they are family and friends at the same time. Even if you're not very close anymore, no one will ever understand you or your crazy family like your cousins do.”



Miután kiszúrom Preston leplezett kukkolását a túloldalról, kicsit úgy érzem magam, mintha valami bugyuta kémes vígjátékban lennék, mert az egész helyzet kicsit abszurd, és bakker, lehet, hogy én képzelek bele sokat, félreértem a szitut, de közben meg mi van, ha nem? Akármilyen hülyeségnek is tűnik a gondolat is, mi van, ha tényleg engem figyelt meg és nem véletlen, hogy mostanában folyton belebotlok, akármerre járok. Mert akkor baromira szeretném tudni, hogy mi a fene is történik. Igazából úgy érzem, hogy tudom, vagy tudnom kéne az okát, a miértjét, mintha az infó ott lenne a fejemben egy lezárt dobozban, csak még fel kellene nyitnom, hogy ráeszmélej az igazságra egy „ÁHÁ! Igen, végig tudtam!” kiáltással. Oké, tudom, nincs sok értelme, de úgyis mindjárt kifaggatom a kuzint, hogy mi a franc van már?! Csak persze először lejátsszuk a szokásos köreinket, hogy azért mégse rontsak ajtóstul a házba, vagy mi.

- Jaj dehogynem, a szívem szárnnyal – mutatok repkedő mozdulatokat a kezeimmel a mellkasom előtt. - Mindig örülök, ha láthatom a kedvenc unokabátyámat, ne viccelj – vigyorgok rá minden fogamat bemutatva, mint a fogorvosnál, akár leltárt is tarthatna belőlük.

- Vizet. Vizet vedelek – vonok vállat kimeresztett szemekkel, mintha a kérdés is abszurd volna. - Meg néha mást is. Csak nem csatlakoztál a szesz-rendőrséghez? Akarod, hogy megmutassam az igazolványomat, hogy lásd, már elmúltam huszonegy? - kérdezem ezúttal tök ártatlan fejet vágva. Nem mintha a korom korábban megakadályozott volna az alkoholfogyasztásban. Vagy mintha Pres személyesen nem adott volna a kezembe alkoholos italt, pezsgőt vagy koktélt egy-egy partin titokban már akkor is, amikor legálisan még nem ihattam volna.

- Szívesen, tesó, rám bármikor számíthatsz. Én aztán nagyon otthon vagyok a bikini divatban – nevetem el magam. Ott, ahol általában strandolni szoktam, a queensi csóró haverjaimmal, akkor néznének csak ki igazán maguk közül, ha a legújabb divat szerinti fürdőruhákban flancolnék előttük. Már ha tényleg érdekelne az ilyesmi, de szerencsére hidegen hagy.

- Tudom-tudom, de néhány szem után még mindig éhes voltam, muszáj volt az egész csomagot elpusztítani – biggyesztem le a bűnbánóan az ajkamat, miközben már helyet foglalunk a törzshelyemen a kávézóban. - Fejlődőben levő szervezet? Te komolyan még mindig öt évesnek nézel engem? Nem lehet, hogy lassan szemüveget kellene hordanod, vénember? Amúgy meg álszent képmutató alak vagy! Kávé meg müzliszelet, pff – ingatom a fejemet nagyon szigorúan nézve Prestonra. - Na jó, akkor most együnk palacsintát. Sok palacsintát, valamilyen szirupos öntettel – vigyorodom el, akár a Grincs. Ettől a sok édes beszédtől megkívántam az édeset.

- Én rendes jó gyerek vagyok, Pres. Semmi olyat nem tennék, amitől apám haja kihullhat. Legfeljebb a tudta nélkül... - veszem elő újra az ártatlan bociszemeket, aztán elnevetem magam. Közben viszont apám említésétől mintha az a bizonyos lezárt doboz rész az agyam hátuljában kissé bizseregni kezdene. - Na jó, és veled mi a helyzet? Mi hozott erre a környékre? Munka? - kérdezem, és igyekszem nem gyanakvónak tűnni, ahogy az étlap mögül az arcát fürkészem.


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Preston Hughes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Preston & Roxy | What's going on? 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Preston & Roxy | What's going on? 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Preston & Roxy | What's going on? Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
Preston & Roxy | What's going on? E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: Preston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? EmptySzer. Szept. 13 2023, 23:33

To Roxy
What's going on?

Kell egy megélt életkor meg néhány balul elsült családi esemény ahhoz, hogy belefáradj a hazugságokba. Először az ember nem veszi észre az ilyet, mert naivan kötődik a családjához. Aztán elkezdesz gondolkozni meg összerakni a képet és ott vagy, hogy igazából az egész família úgy el van cseszve ahogy az csak lehet. Nekem apám sosem volt az a támaszom, akire számíthattam vagy később felnézhettem volna. Távol állt a követendő példaképek táborától, mert sem az elveiben, sem pedig a munkamoráljában nem jeleskedett. Lehet, hogy a cége jól megy, de az sem neki köszönhető, hanem az embereinek. Legtöbbször már akkor megoldódik egy probléma még mielőtt annak híre eljut hozzá és így természetesen nagyon is egyszerű a dolog. Ha van aki eltakarítja körülötted a mocskot akkor minek is piszkítanád be a kezedet? Ezért ötletem sincs milyennek kellene lennie egy jó apának, bár Joe törődése Roxy iránt kedves dolognak hat. Benedict általában magasról tett arra, hogy mi van velem vagy merre mászkálok. Ha érdekelte is, az egyedül amiatt történt, nehogy egy lapra hozzák valamilyen botránnyal az ő nevét. Elég voltam én ehhez. Már így is nagy szívfájdalma neki amiért az egyetlen utódja nem hajlandó a részét kivenni a cégbe. Mégis milyen képet fest ez róla? Bármilyen véleménnyel is járt ez együtt, engem sosem érdekelt. Azt viszont én is tudom, hogy nem valami légből kapott aggodalom az, ha Joe felkeres, hisz erre még nem volt nagyon példa. Roxyval hébe-hóba találkozunk csak. Őt leköti, hogy fiatal legyen meg marandót alkosson a világban, engem meg az ügyvédi karrierem egyengetése. Most mégis úgy tűnik ez változni fog és többet fogunk időzni a drága kuzinnal.
Eleinte bevetem minden rejtőzködő képességemet ellene, de könnyedén kiszúr. Nem voltam én sosem jó ezekben. Milyen gyökér dolog amúgy is titokban követni másokat? Úgy jön le, mintha valami elmeroggyant lennék, aki nálam jóval fiatalabbakra pályázik és Roxy üdvözlése után ezt még letagadni is alig tudnám. Szerencsémre senki sem ismert fel és ha továbbra is ilyen mázlista vagyok, akkor soha az életbe nem is látom majd egyiket sem.
- És nem érzed, hogy átjár a színtiszta öröm a rokonlátogatás miatt? - se nem erősítem vagy cáfolom meg az elhangzottakat. Helyette visszapakolom az újságot, mert az elbukott kémes szereplésem után teljesen feleslegessé vált.
- Szóval vedelsz. - ismétlem meg a szavait, ízlelgetve közben annak mögöttes tartalmát. - Ezt hogyan is kell értelmeznem? - kérdezek azért rá mielőtt a saját képzeletemre bíznám a dolgot.
- Mindenképpen átgondolom. - magam is elmosolyodok ezen. - Mire mennék nélküled? Majdnem a zöldet választottam. - sóhajtok egyet megkönnyebbülést színlelve, mint akit most mentettek meg az év botrányától. Na akkor kapna még jó apám szívrohamot, ha kiderülne hogy a fia egy szál bikiniben parádézik. Talán vissza kellene lépnem azért az újságért?
Egy 'aham amit kinyögök megértésem jeleként amikor a kávékkal kapcsolatban mesél. Okosabb nem lettem, de az lejött, hogy talán jobb másra bízni az egészet.
Érdeklődően fut magasba a szemöldököm a válasza miatt.
- Kezdesz túlzásokba esni. Egy egész csomag M&M's? - kérdezek vissza, mint akit megbotránkoztattak az elhangzottak, aztán összecsapom két tenyeremet, melyeket végül elgondolkozóan össze is dörzsölök.
- Akkor a vendégem vagy ma! - egy üres helyet keresve telepszünk le, aztán felé nyújtom az étlapot. - Valami ehetőt keress. - figyelmeztetem, de közben én is elveszem a másik étlapot.
- Két kávé meg egy müzliszelet. De.. - és itt feltartom a mutatóujjamat. .. - mielőtt számon kérnél, te még fejlődőben lévő szervezet vagy. Én lassan már csak vissza tudnék. - védem ki magamat, mintha erre lenne itt szükség. A munka miatt kissé felborultak az étkezési szokásaim és nem éppen a jó irányba. De legalább a koffeinből nem szenvedek hiányt.
- Ha már így véletlenül összefutottunk, esetleg beavathatnál miről maradtam le eddig. Apád összes hajszála még a helyén van vagy teszel róla, hogy ez ne így legyen? - tényleg érdekel mi van vele, hisz ha már ilyen helyzetbe kerültünk, akkor zárkózzunk is fel egy kicsit.




Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Preston & Roxy | What's going on? 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Preston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? EmptyPént. Szept. 01 2023, 18:42


@Preston Hughes részére

What's going on?

Cousins are usually the first friends we have as children. They are the best of both worlds because they are family and friends at the same time. Even if you're not very close anymore, no one will ever understand you or your crazy family like your cousins do.”



Akármilyen érthetetlenül gyanúsnak is tűnik a helyzet – vagy hát már csak pont azért is – nem fogok úgy tenni, mintha nem látnám Prestont, amint próbál elvegyülni a nagymenő gönceiben a queensi suttyók között egy újságos bódé mellett meghúzva magát. Mármint ha nem érezném kicsit szokatlannak és furcsának a szituációt, nyilvánvalóan akkor is megközelíteném, hogy köszönjek, megkérdezzem, mizu, mi hozta őt a városnak ezen felébe. És akármit is mond, elhinném neki, mert hát úgyis csak biztos valami dolga, elintézni valója akadt. Simán lehet, hogy valamilyen ügyön dolgozik, és amiatt van itt. Csak akkor nem próbálnám ciki helyzetbe hozni, mocsok módon felhívni rá a járókelők figyelmét, és szúrós szemmel vizsgálni, hogyan reagál. Úgy vagyok vele, ha valami rosszban sántikál, azt úgyis kiszúrom. És nem, továbbra sem győzött meg teljesen arról, hogy ez is csak egy egyszerű véletlen.

Az orromat ráncolom, amikor tökmagnak szólít. Nem tudom, miért aggat rám mindenki olyan beceneveket, mintha alig százötven centi lennék, miközben felülről súrolom a százhetvenet. Mondjuk valószínűleg azért, mert a legtöbb ismerősöm ennél is magasabb, őt is beleértve. Meg talán azért, mert sokan gyerekesnek tartanak. Na igen, úgy sejtem, ez sokkal valószínűbb magyarázat. Plusz vagy tíz évvel fiatalabb vagyok Prestonnál, még nagyban a babáimmal játszottam – vagy épp valahol fára másztam, meg a porban fetrengtem – amikor ő már egyetemre járt. (Az most hagyjuk, hogy ezeket a dolgokat simán megteszem manapság is.) Szóval neki amúgy is megbocsájtható, hogy mindenféle neveket talál ki rám. Meg már meg is szoktam.

- Ó, hát bocsánat, hogy cikis vagyok – tartom fel mentegetőzve a kezeimet, bár az előadásom nem biztos, hogy meggyőzi arról, ezt valóban sajnálnám. - De tény és való, hogy mostanában mindig tök véletlenül felbukkansz, akármerre járok... Pedig az útjaink általában nem keresztezik ilyen gyakran egymást. - Nem teszem hozzá, hogy ez az én környékem, mert az úgy csengene, mintha valami bandaháborút akarnék hirdetni vele szemben, de ettől még igaz. Én folyton itt lógok a helyi srácokkal. Ő meg nem.

- Kikérem magamnak, én nagyon is szeretem a vizet. Folyton vedelek... Sápadt volnék? - tapogatom meg azért az arcomat. Biztos az apámmal való találkozó az oka. Szerintem mostanában megint túlzásba viszi az aggódást. És valóban kellene már az a kávé, amit az előbb majdnem sikerült is megrendelnem.

- Persze, olvasgass csak. Isten ments, hogy miattam lemaradj az idei nyári divatról – nevetgélek. - A fazonban nem tudok tippeket adni, de a színt illetően én valami rikító citromsárgát ajánlanék. Az biztosan jól állna. - Szúrom még azért oda, ha esetleg érdekelné az én véleményem is.

- Őszintén szólva én sem tudom, nem vagyok ennyire képben a menő kávé kínálatokkal. Általában valami fahéjasat iszom, vagy megkérem Tonit, hogy lepjen meg valamivel, ami szerinte tetszene. Zseni a csaj, mindig sikerül beletrafálnia... Vagy csak ennyire jó minden, amit csinál, nem tudom – vonogatom a vállam, miközben már befelé tartunk a kávézóba.

- Enni? Az az, amikor belapátolunk valamit a szánkba, aztán jól megrágjuk? - kérdezem hangosan tűnődve. - Igazából reggelizni nem volt időm, mert apámmal volt találkozóm a cégben, de benyomtam egy kis csomag M&Mst a büfé automatájából, ha az számít – teszem hozzá. - Na és te? Ettél már valamit, vagy a reggeli sajtó átbújása túlságosan lefoglalt? - vonom fel a szemöldököm Pres felé, és láthat a tekintetemben egy csipetnyi számonkérést, miközben az ajkaim egy egészen kicsit gúnyosan görbülnek felfelé.


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Preston Hughes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Preston & Roxy | What's going on? 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Preston & Roxy | What's going on? 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Preston & Roxy | What's going on? Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
Preston & Roxy | What's going on? E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: Preston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? EmptySzer. Ápr. 19 2023, 22:10

To Roxy
What's going on?

Már jó régóta nem avatkozom bele a családdal kapcsolatos őrületbe és ezt rendjén is éreztem. Szellemileg és lelkileg is egészségesebbnek tűnt, ha kimaradok abból a világból ami csak papíron lett nekem szánva, de Benedict a közelébe sem akar engedni az őt megillető helyének. Nem az a gyerek voltam akit ő magának elképzelt, így elég gyorsan sikerült belàtnunk, hogy nem kérünk a másikból. Azért hogy elkerüljük a félreértéseket, így gyorsan azt is hozzáteszem, hogy nem minden családtagom defektes. Debbie néni például mindig támogatott abban, hogy minél gyorsabban lelépjek apám mellől és ebben a férje is osztotta a véleményét. Kayla és Brady pedig az anyjuk személyiségét örökölték, így amikor összeülünk egy évente megrendezett családi vacsorára, akkor jókat beszélgetünk, hogy felzàrkózzunk a kihagyott évekhez. Alexis néni és Samuel ők hevesebbek, néha már kiszámíthatatlanok is, így ha nem muszáj, akkor nem bízom rájuk az életemet. De akiket még kedvelek az Joe és az egyetlen lánya Roxy. Benedict estélyei az emberből legtöbbször allergiás reakciót váltanak ki. Nem kedveltem az állandó előadást, amivel szórakoztatni kellett a pénzes befektetőket, még ha ilyen eseményen is kerültünk közelebb akkoriban Theresaval. De ahogyan az elő van írva, minél mélyebb valaki zsebe, annál szélesebb legyen ám az a mosoly a képeden mikor köszöntöd őket. Csak egy idő után belefáradsz ebbe és Roxy mindig osztotta a véleményemet ebben. Ezek az estélyek legtöbbször ugyanazon a sémán futottak. Egy fél órás időintervallum a vendégek megérkezéséhez - mert sokat árul el ki és mikor érkezik, majd egy újabb húsz perc jópofizás. Ha szerencséd van, a pincér kétszer került és eddig a pontig már a második italodat fogyaszthatod. Ezután a tömeg elvegyül, Benedict mond valami bődületes baromságot amit okosnak hisz és ez az a pont ahol meg lehet szökni, mert a kutya sem figyel rád. Ekkor már mindenki azzal van elfoglalva, hogy újabb tervét előadja a kiszemeltjének, hátha az fantáziát lát majd benne. Roxy mindig ilyenkor osont ki a hátsó ajtón, én meg utána egy teli pohárral, mert Joe kijelentette a pincéreknek, hogy Roxyt ne szolgálják ki. Nekem nem szólt róla, szóval ezek után a szabály rám aligha vonatkozik. Meglehet mindig is sejtettem hogy az apja tud erről, de amikor megjelent azzal, hogy nézzek rá Roxyra, akkor megdőlni látszott a teóriàm. Azt se tudom miért engem keresett fel mikor nyakig vagyok az ügyvédi melóval, de megoldom. Arra azonban nem adtam ígéretemet, hogy a képébe hazudok majd Roxynak, ha esetleg a béna lopakodási kísérletem a kudarcba fullad, ő pedig nyíltan rákérdez az egészre. Szó se róla, osztottam Joe aggodalmait. Én sem viselkednék másképpen ha a gyerekemet fenyegetnék, de abból leszűrve amit eddig látok, Roxy egészen jól van. Most sem egy sötét sikátorban kószál, hanem az egyik törzshelyén üti el az időt, míg én oda sem bagózva lekapok egy újságot, az meg már egészen mindegy hogy melyiket. Roxy meg a Baker által kiadott ügy mellett a figyelmem nem akar még több felé osztódni. Éppenhogy csak elkapom a tekintetem az étkezde irányából, de már késő, mert Rox határozott léptekkel megindul felém és ha ez nem lenne elég, még fel is hívja mindenki figyelmét rám.
- Szevasz tökmag! - szólok oda. - Igazán ügyesen és gyorsan aláástad a nevemet. - a fejemet ingatom, aztán meg a körülményeinket mérem fel. Már nem sokan törődnek azzal mit csinálunk, de azért az előbb magamon éreztem jó pár pillantást olyanoktól akik szívesen máglyára dobnának az el nem követett tetteimért.
- Én egyértelműen a képzelődésre tippelnék. Szokásod nem inni eleget..most is mintha egy kicsit sápadtabb lennél nekem. - szórakozok vele tovább, de azért nem jelentem ki egyértelműen az ittlétem okát.
A kérdésére lenézek az újságra, majd azután a mutatóujjamat is feltartom.
- Ha még megvárod, hogy befejezzem a cikket arról melyik bikini illik az alakomhoz akkor tőlem mehetünk. - vissza is teszem az újságot, aztán mellé szegődök.
- Most melyik szirupos lötty a menő? - lehet, hogy Roxy számomra olyan mint a húgom, aki sosem lehetett, de a kávé választása nem tartozott a tudástáramba. - Ettél ma már egyáltalán valamit? - kerülöm a témát ameddig lehet, mert látom esélyét, hogy kitekeri majd a nyakamat, ha tudomást szerez róla.




Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Preston & Roxy | What's going on? 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásPreston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? EmptySzer. Ápr. 19 2023, 00:10


@Preston Hughes részére

What's going on?

Cousins are usually the first friends we have as children. They are the best of both worlds because they are family and friends at the same time. Even if you're not very close anymore, no one will ever understand you or your crazy family like your cousins do.”



- Várj, hadd segítsek! - lépek Toni mellé, amikor a hátra hagyott poharakat szedi éppen össze a kiürült asztalokról. Szörnyen forgalmas ma a hely, ezért nem kétlem, hogy jól jön a lánynak egy plusz pár segítő kéz. Amúgy is szívesen segítek be neki bármikor, amikor a főnöke épp nem látja. Csak hogy az ne mondhassa, hogy a törzsvendégek dolgoznak helyette. Cserébe Toni rendszeresen megengedi, hogy hagyjak a pulton vagy az asztalokon néhány szórólapot, vagy kitegyek plakátot, amikor épp valamilyen környezetvédelemmel kapcsolatos program kapcsán kampányolunk Abyvel. Akit most épp nem hoztam magammal, ahogy Charliet sem, az utóbbi dolgozik, az előbbi pedig az egyetemen van. Nekem ott ma épp nem volt jelenésem, helyette apát látogattam meg a cégben, aztán menekültem is tőle, amint megtehettem, mert túl sok, túl furcsa kérdést tett fel, amikre nem álltam készen.

Szóval most az volna a tervem, hogy lemegyek a dokkokhoz egy tálcányi kávéval... Vagyis eredetileg ezzel a céllal tértem be ide, de ahogy hátat fordítanék a pultnak, esküszöm egy pillanatra az ablakokon túl, mintha Prestont látnám settenkedni az egyik közeli újságárus bodega mögött. Aminek amúgy az ég világon semmi értelme. Egyrészt: mit keresne itt? Másrészt: miért is settenkedne? Maximum csak véletlen egybeesés, hogy ő is pont itt van... Csak az a furcsa, hogy az elmúlt egy-két hétben nem az első alkalom volna, hogy teljesen váratlanul éppen ott bukkan fel, ahol vagyok. Mármint amúgy is szoktunk együtt lógni néha, de nem a városnak ezen a részén, nem ilyen gyakran... és... Nem tudom, az egész valahogy úgy furcsa, ahogy van.  

- Bocsi, mindjárt jövök! - szólok még oda Antoniának, miután lepakolom a pultra az utána hozott tányérokat, amik már nem fértek a tálcájára, aztán meglódulok lendületesen kifelé az épületből.

- Hé, te! Te fura kukkoló! - vigyorgok már messziről Prestonra, ahogy közelebb sétálok hozzá, és néhányan nagy szemekkel megbámulnak bennünket, de kicsit sem zavar, hogyha ezzel épp zavarba hozom őt. - Csak képzelődöm, kuzin, vagy mostanában tényleg mindig ott vagy, ahol én? - vonom fel a szemöldököm. Amúgy csak húzom az agyát. Részben. Mármint még mindig képtelen hülyeségnek tűnik, hogy követne, meg persze miért is ne futhatnánk össze bárhol, bármikor? De… valahogy mégis azt érzem, hogy van valami ennek hátterében.

- Bejössz meginni egy kávét, vagy csak a friss hírek érdekelnek? - Bökök fejemmel az újságos bódé felé. Amúgy ki olvas még manapság nyomtatott sajtót?


BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Preston Hughes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Preston & Roxy | What's going on? 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Preston & Roxy | What's going on? 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Preston & Roxy | What's going on? 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Preston & Roxy | What's going on? Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
157
★ :
Preston & Roxy | What's going on? E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: Preston & Roxy | What's going on?
Preston & Roxy | What's going on? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Preston & Roxy | What's going on?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cindy & Rory - Whats in your hands?
» Max & Roxy | So what's new?
» Aby & Roxy | girls just want to have fun
» Aby & Roxy | be my panic button
» shitty days can sometimes be better - Roxy && Max

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: