New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

when we first met - Gabriel and Sierra
Témanyitáswhen we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyKedd Ápr. 18 2023, 15:04

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Túl sok a kéretlen tartalom az üzeneteim között, a legtöbbet meg sem nyitom, mert tudom, hogy felesleges. Nem vagyok olyan nagy celeb, így tudom milyen témában jön a legtöbb levél. Hiába a sok kihívó poszt, a legtöbb a munkám miatt van kint, mert elvárják, hogy csak akkor dolgozzak, amikor a kamerák előtt állva mosolygok és pózolok. Kell az image építés az interneten is, mert sokkal több emberhez jut el, ha én is közzéteszem. De ennélfogva sokszor kapok randi ajánlatokat, vagy kevésbé udvarias ajánlatokat is, amiket egy ideig még olvasgattam is, és egyszerűen figyelmen kívül hagytam, nem bosszantott fel sohasem, hogy némely férfi vagy egy darab húsnak nézett. Ez a saját szegénységi bizonyítványuk és csak akkor lennék igazán őrült ha én is hasonlóan reagálnék, vagy egyáltalán reagálnék.
Már hosszú ideje meg sem nyitom ezeket, így úgy döntöttem ideje a törölgetésnek egy unalmas estém volt nem is adódhatott rá jobb alkalom. Természetesen megnyitás nélkül ment a kukába a legtöbb, de időközben megunva tettem le a telefont és sétáltam a hűtőhöz, hogy egy kis pezsgő kíséretében folytassam eme remek tevékenységet.
A kanapéhoz érve megint meghallottam azt a hangot, ami újabb üzenetet jelezett,már forgattam volna a szemem, de valamiért mégis megnyitottam. A képen egy igen fess férfi látható, gyorsan körbevezettem magam a profilján és pezsgővel a kezembe helyeztem magam kényelembe és magamtól eltérő módon reagáltam az üzenetre. Nem volt benne semmi különleges, csak szimplán nem éreztem azt a fajta nyomulást, mint bármikor máskor. Lehet sok volt már a pezsgő előtte, mert köztudottan nem bírom az alkohol semelyik fajtáját sem.
Másnap választ is kaptam Gabrieltől és komolyan elgondolkodtam rajta, hogy vissza kellene írnom, pedig kialudtam az alkohol rám gyakorolt enyhe hatását is, mégis válaszoltam. Hazudnék ha azt mondanám magamnak, hogy nem csalt többször mosolyt az arcomra, mint amit bevallanék, de végül ezt is a tudtára adtam. Kicsit hezitálva mondtam igent a meghívására, de komolyan kíváncsivá tett, mi lehet benne, ami miatt olyan érzésem volt végig, hogy ezt az üzenetet jobb ha nem a kukába teszem.

Reggel még letudtam egy fotózást, majd hazaérve kissé fáradtan zuhantam az ágyba, de tudtam, hogy 7-re jelenésem van az internetes pasival, akinek az unokatestvére írt rám. Hát nem különös, hogy ilyenekre adom a derekam, pedig nincs problémám a pasizással vagy csajozással, csak éppen most jegeltem egy ideje, főleg az internetes ismerkedést. Sosem volt a kedvencem, mert ott mindenki megjátssza magát és sosem azt látjuk a másikból, amilyen valójában. A személyes dolgokat preferálom előnyben, hiszen igazi társasági ember vagyok, amennyi partira hivatalos vagyok könnyen tudnék olyan párt találni, aki nem csak a szép pofim miatt, meg a testi adottságaimért lenne oda értem. De nem nagyon volt most időm és kedvem sem ahhoz, hogy új kapcsolatot építsek ki, pedig nekem egyszerű dolgom lenne, nem nagyon teszek különbséget a nők és a férfiak között szerelem terén, így a paletta igen széleskörű számomra.
Azt nem mondom, hogy gyorsan elkészültem, de viszonylag egyszerű dolgom volt, hiszen nem feltétlen randira készültem, csak egy találkozót beszéltünk meg, ahol a belső kíváncsi kislány, ami bennem él kideríti ki is ez a Gabriel, nem kell jelzőt aggatni egy ilyen alkalomra. Bár említettem neki, hogy legközelebb terítheti a piros szőnyeget, az igazság az, hogy ennyire nem vagyok optimista.nem iszok előre semmire, mert akkor nagyobb a csalódás, ez csak egy vacsora lesz, amit újonnan szerzett ismerősömmel ejtek meg, és kiderítem miért is írtam neki vissza szinte gondolkodás nélkül. most tudom csak tesztelni igazán milyen megérzéseim vannak.

A taxi pontosan 7 órakor állt meg az étterem előtt, szeretek pontos lenni, de azért nem percre pontos, mire az étteremben értem már elmúlt 7 óra 5 perccel, ennyit azért még illik késni egy nőnek. Megnéztem a képeken őt, pontosan tudtam kit keresse, mert jó az arcmemóriám, azonban nem fürkésztem végig az egész helyet, hanem a nevére foglalt asztalhoz vezetettem magam, ahol már meg is pillantottam. Széles mosoly ül az arcomra és megköszönve a pincérnek az útbaigazítást üdvözöltem őt is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyKedd Ápr. 18 2023, 15:35

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Mondhatná, hogy fogalma sincsen, végül is hogyan került ide, amikor megérkezve a szokásos fiú szalad a cabrio kulcsáért, hogy leparkolja Gabe-nek a járművet. Sokat, de nem túlontúl sokat fordul meg az étteremben, ezért is volt annyira könnyű dolga, hogy már rögtön másnapra foglalást kapjon. Hozott már ide céges vacsorát, több száz főset, volt itt randija, tárgyalni is szokott hozni a privát szobákba ügyfeleket, úgyhogy tudják a nevét, ismerik az arcát, így pedig könnyű volt a dolga. Valahol a szíve mélyén le akarta nyűgözni Sierrát, közben pedig abban reménykedett, ennyi bőven kevés lesz, és végül ő maga lopja be magát a lány szívébe.
A reggel szerencsére nem találta őt másnaposan, csak éppen az emlékek voltak ködösek a félresikerült randijáról, a sok borról, amit ivott, meg úgy az egész üzenet írós mizériáról, amiről csak utólag tudta összerakni a képeket. Sierra üzenete úgy tűnt először, mintha nem is neki szánták volna, de megnézve, bizony ő kezdeményezett, még ha technikailag nem ő volt az ténylegesen. Felesleges lett volna felhívnia Pablot, nagyon jól tudja, mi történt tegnap este, de ha azt mondaná, bánja, akkor az étterem mennyezete még a végén a nyakába szakad, aminek az ajtaján éppen belép.
David, a főpincér lép oda hozzá, egy biccentéssel üdvözlik is egymást, mielőtt elindulnának az asztal felé, amit a másik intézett neki ilyen rövid idő alatt. Néha maga Gabriel sem tudja elképzelni, hogyan csinálják, de minden követ megmozgatott a főpincér, és a terem közepén, a legjobb asztalt sikerült erre a két órára nélkülözni, valószínűleg valaki mástól.
- Tökéletes, David, köszönöm. - Néhányszor megütögeti a másik vállát köszönete jeléül, David pedig vigyorog, mert szereti a törzsvendégek igényeit kielégíteni, főleg ha azok olyanok, mint Gabriel; sosem kér túl sokat, éppen annyit, amennyi előny úgymond jár neki az eddigiekért, így mindketten elégedettek lehetnek, és a kapcsolat is hosszútávon megmaradhat.
- A szokásos italt hozhatom, uram? - Gabriel helyet foglal, és amint behúzza magával a széket az asztalhoz, rázni kezdi a fejét.
- Egyelőre nem, megvárom a partnerem, köszönöm. - Biccent, és a főpincér már nem is zavarja tovább. Előbb érkezett, nem túl sokkal, de lényegesen, mert már várni akarta a szépséget az asztalnál. Az, hogy le akarja nyűgözni, talán már nem elég kifejező, de jó érzései vannak a másikkal kapcsolatban, szóval ha már a lehetőség adott, nem akarja elbaltázni.
Szinte megérzi Sierra jelenlétét, amikor megérkezik, és követi őt a szemével egészen addig, amíg már nincsen elég közel hozzá - mellesleg David maga vezeti az asztalhoz -, amikor is feláll, hogy üdvözölje. Gabriel latin családból származik, és bár nem olyan hangos, vehemens, és hirtelen már, mint a családja, hiszen tőlük igyekezett eltávolodni, a neveltetése azért még hordozza a közvetlenségüket. Éppen ezért odalép Sierrához, nyom egy csókot az arcának oldalára, és meg is öleli féloldalasan, amikor megérkezik hozzá.
- Örülök, hogy eljöttél. - Mondja őszintén, hiszen benne volt a pakliban, hogy végül egyedül vacsorázik, és minden vonására kivirul, hogy ez mégsem így történt. - Foglalj közben helyet. - Mondja, majd nem csak kihúzza a széket a másiknak, de ahogy leül, be is tolja alá, és ő csak ezután foglal helyet vele szemben.
- Gyönyörű vagy ma este. - Jegyzi meg egy mosollyal, aztán int Davidnek, hogy most már jöhet felvenni az italrendelést.
- Mit innál? - Kérdezi őt, de nem akar helyette rendelni, ennyire nem kontroll mániás, sőt, talán elmondható róla, hogy egyáltalán nem az. Sierra nyugodtan elmondhatja Davidnek, mit szeretne inni.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyKedd Ápr. 18 2023, 16:25

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Talán a munkám miatt vagy csak egyszerűen ilyen a természetem ,de nem nagyon szeretek úgy az utcára menni, hogy ne lennék a topon legalább félig. De nem akarok most annyira teperni ennek a férfinak, mert felesleges túl jó képet mutatnom magamról, mint a tényleges. Az sosem baj, ha egy kicsit átlagosabb arcomat látja először valaki, mert ami még ennél is vadabb és jobb az már inkább csak a kameráknak és azoknak az embereknek szól, akik azt akarják hinni, hogy tökéletes emberek léteznek. Pedig nem léteznek, az interneten bemutatott életem annak tűnik, mert ez az elvárt egy olyan lánytól, mint én, az én szakmámban, de akivel komolyabban akarok beszélgetni vagy esetleg kapcsolatot építeni annak nem azt az életet mutatom be. Szeretem ha tudják, hogy olyan földi lény vagyok, mint bárki más, így nem nagyon tolom túl sem az öltözködést, sem a sminkelést és nem érek oda azért hamarabb, hogy ezzel is ámulatba ejtsek egy olyan valakit akit még nem ismerek.
A képei alapján már most tudom, hogy nagyon jóképű, és hazudnék ha azt mondanám nem vonzó számomra, de ez csak a külső, ami ugya nem minden és főleg nem az interneten mutatott képek alapján. Talán pont ezek összessége miatt mondtam igent az egészre, mert tényleg érdekel, hogy olyan igazán úriember e, mint régen a férfiak voltak, hiszen stílusáról azt nyilatkozta, hogy régimódi. Ezzel sincs semmi gond, valószínűleg nem a velem egyidősek közé tartozik, de mint a nemekkel sem vagyok zavarban így a kor sem számít, ha megvan az összhang, ne meg nem lánykérésre jöttem, csupán egy egyszerű beszélgetésre.
Az étterembe a kedves fogadtatás után máris az asztalhoz kísérnek, ahol megpillantom őt teljes valójában. A képek nem hazudtak, tényleg elég dögös ez a pasi, a mosolyom ennek is szól mellékesen. Üdvözletemet követően helyet foglalok a segítségével, már innen is érzem, hogy nem túlzott magával kapcsolatban, de ennyitől nem leszek még elvarázsolva, bár nem várom el, hogy végig ezen dolgozzon, tényleg arra vágyok, hogy magát adja, mert abból a fajta emberből igen ritka adódik manapság.
- Köszönöm! - mielőtt leül még megköszönöm neki az udvariasságát, bár nem nagyon vagyok hozzászokva így kicsit meg is lepődök ezen a fogadtatásom.
A bókjára csak még szélesebbre húzom a mosolyom és a hajamat a fülem mögé tűröm, nem szokásom zavarba jönni, túl sokszor kapok bókokat, bár a legtöbb nem azért van, hogy lenyűgözzenek. Most mégis kicsit érzem, hogy szükségem van arra a hajbabrálás, hogy eltakarjam pillanatnyi zavaromat. A pincér megjelenése szerencsésen jön ki, így legalább nem a kislányos énemre koncentrálunk egy ideig.
- Én csak vizet kérek. - a pezsgő éppen sok volt a szokásos diétámnak, így nem akarok megint bűnözni, éppen elég nehéz számomra így is, hogy megtartsam az alakomat a fotózásokra. Azt hinné az ember, milyen könnyű nekünk, hogy ilyen alakkal születtünk, hát nem nagyon kemény munka áll emögött, és hiába a sóvárgás egy jó féle bor iránt, megálljt kell parancsolni és a víz helyére képzelni a csodás nedűt.
- Most el kell majd mesélned mi vitt rá arra, hogy üzenetben dobd azt a szegény lányt. - húzom össze egy kicsit a szemem, mintha elemezni akarnám őt, mondjuk azért is jöttem ide, hogy jobban megismerjem. Feleslegesnek érzem, hogy árnyalt témákról beszéljünk, jobba ha nem a felszínes dolgokról kezdünk beszélni, mert akkor nem is lenne lehetőségünk megtudni egymásról kik is vagyunk. Márpedig első ránézésre szívesen töltenék vele többi dt és nem szeretnék csalódni benne.
Elég gyorsan kihozzák az italokat, és én mosolyogva köszönöm meg a pincérnek, majd belekortyolok az italomba figyelve a reakcióját a kissé talán pofátlan kezdésre.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptySzer. Ápr. 19 2023, 08:06

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Még nem egészen rajzolódott ki a kép a fejében arról, milyen lehet Sierra pontosan, és, hogy mit várhat tőle, vagy mit kellene várnia. Nem azok az érzések hajtották erre a randira, amik egyébként szokták motiválni, hiszen már régóta a társát keresi, aki gyermektelenségben is el tudja képzelni a boldog életet utazásokkal, és valamiért mindig úgy gondolta, az a személy majd a vállalkozásában is kiveszi a részét a maga módján, és együtt építik tovább a birodalmat, amit ő elkezdett sok-sok évvel ezelőtt.
A Sierrával való találkozást elsőként a véletlen szülte, aztán ő volt magához képest elképesztően spontán, amikor megpróbálkozott a kérdéssel, és most itt ülnek egymással szemben. Gabe nem gondolja túl azokat a képeket, amik a lány instagramját díszítik, mert ismeri a világukat már annyira, hogy tudja, mit kell mutatni ahhoz, hogy bármit elérjen az ember. Ő más korban kezdte az életét felfuttatni, teljesen másként kellett csinálnia, hogy sikeres legyen, de ez a kor és a világ már megváltozott, ő pedig nem annyira régimódi, hogy ezzel ne tudna mit kezdeni. De a személy, aki a profil mögött él, most itt ül előtte, és valahogy sokkal szebbnek és vonzóbbnak tűnik a férfi szemében, mint a beállított képein, pedig ott is talált benne elég magával ragadó tulajdonságot ahhoz, hogy most egymásra szánják az idejüket.
Sierrát áthatja az az életerő, ami a képeiből nem annyira köszön vissza; túlmutat a szépségén, az alakján, a fiatalságán, Gabe pedig lenyűgözve érzi magát, pedig talán régóta először nem társat keresve foglalta az időpontot a vacsorára. Pedig nagyon jó megérzései vannak a lánnyal kapcsolatban, csak még nem találta meg, honnan ered mindez, így nem is csoda, ha le akarja nyűgözni a másikat.
- A szokásos boromat David, köszönjük szépen. - Mosolyog a pincérre, és talán ebből is látszik, mennyire jártas ezen a helyen, de külön ezt nem szeretné részletezni, hacsak a másik rá nem kérdez.
Halkan felnevet Sierra direkt kérdésén, nem azért, mert rosszul érezné magát, egyszerűen csak szimpatikus számára ez az egyenesség, és a bátorság, ami ahhoz kellett, hogy ezzel nyissa a vacsora hátralévő részét a másik.
- Reméltem, hogy nem ez lesz a legerősebb része az első benyomásnak, de nincs mit tenni. - Általában nem szeret fejest ugrani a legintimebb témái egyikébe, viszont ezt ő okozta magának - illetve közvetve Pablo, ugyebár -, Gabrielnek pedig nem szokása megfutamodni, ahhoz túlságosan él benne a versenyszellem, illetve a nyerni akarás. Nem ő indul a nyerő pozícióból ezúttal, így ez lehet még annál is érdekesebb a végén, mint gondolta. Persze, ha sikerül nyernie.
- Elég egyenes szoktam lenni a randipartnereimmel azzal kapcsolatban, mit akarok az élettől, és, hogy ne húzzuk feleslegesen egymás idejét, ha ez nem találkozik az első alkalommal, a randi végén mindig megbeszélem velük, és általában szépen válunk el egymástól. - Kezd bele egészen ragadós nyugodtsággal, nincsen mit titkolnia, és ez az egész tényleg nem annyira rossz, mint amilyennek Sierra esetleg érezheti. Csak egy félrement első randi, ami bárkivel előfordul.
- Nem tudom milyen benyomás vette rá Ameliát, de amikor hazavittem, rám akart mászni a kocsiban, éppen abban a pillanatban, amikor kitárulkoztam volna őszintén arról, nem egy irányban képzeljük el a jövőnket. - A gyerek témát egyelőre nem dobja rá erre az egészre, bár amit eddig megtapasztalt Sierrából azt sejteti, rá fog kérdezni úgyis. - Én ettől annyira kellemetlenül éreztem magam, hogy nem akartam még kellemetlenebbé tenni a helyzetet azzal, hogy megmondom neki, nem tudom megadni, amire vágyik. Így gyorsan elköszöntem tőle, hogy minél előbb alkoholba fojtsam a bánatom. - Ismét nevet halkan, közben pedig David megérkezik az italokkal, ő pedig kortyol egyet még a mosolya közben, aztán megpróbálja értelmezni a lány vonásait, meg a reakcióját arra, amit mondott, mielőtt lezárná egy mondattal, ami történt.
- A többit már tudod.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptySzer. Ápr. 19 2023, 10:22

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Nem tudom hiszek e a sorsban, sosem gondoltam eddig, hogy van egy nagyobb erő nálunk, aki fennttől egyengeti az utunkat. Abban viszont egészen biztos vagyok, hogy van egy őrangyalom, aki nem hagyta, hogy valami félőrült karjaiba rohanjak a mostani találkozóval. Sokkal óvatosabbnak kellet volna lennem, ismerve a mai világ veszélyeit, és akármennyire is vagyok talpraesett nem bízhatok meg bárkiben ennyire vakon. De valami csak volt abban a levelezésben, amiért a belső hangom nem nyomta egyből a vészcsengőt és vígan engedett el Gabriel-el való találkozásra. Szerencsés vagyok, bár ezt így előre lehet még merész lenne kijelenteni, mindenesetre, aki egy ilyen helyre hoz egy lányt, csak, hogy az megismerje csak nem lehet baltás gyilkos vagy talán mégis, de egyelőre nem érzem, hogy veszélyben lenne az életem.
Mosolya kedves, igazán udvarias és a kisugárzása sem hagy semmi kivetnivalót, nem olyan, mint azok a fickók, akik eddig dolgom volt, de talán pont ez a különleges benne, mert eddig sem jött össze azokkal, akikről azt hittem komolyan esélyük lehet. Néha el kell felejteni a mániánkat és olyan felé is lépni, akinek eddig nem adtunk volna esélyt. Bár meglehet, ha először nem a telefonon keresztül kezdünk el beszélgetni akkor is kapott volna egy szem esélyt arra, hogy megmutassa ki is ő. Nem minden a külső, mondom én, aki abból él, hogy jól néz ki, de mindig fontos volt számomra, hogy ne csak egy szexi test legyen a másik, hanem legyen agya, intelligenciája és szorulj bele némi tisztelet, olyan alacsony elvárások ezek, mégis olyan kevés ember képes teljesíteni, hogy már szinte fáj. Mondhatnám, hogy nekem könnyebb, mert a nők ugyanúgy lázba hoznak, mint a férfiak,de csak az ágyban, legalábbis eddig mindegy mennyire voltunk szimpatikusak egymásnak egy lánnyal, sosem jutottunk el túl sokáig, a barátság fennáll sokukkal de ennyi, ebben is lehet valami,hogy még nem találkoztam a megfelelő lánnyal, vagy nincs is számomra olyan,mert egy férfira várok már régóta, ezt még magam sem tudom.
A kezdésemet követő válaszára csak fel kacagok és mosolyogva vonom meg a vállam, már tudja, hogy kíváncsi vagyok, írtam neki, így remélem nem okoztam neki nagy meglepetést azzal, hogy egyből a lényegre tértem. Az, hogy ki vagyok, mit szeretek szerintem majd úgy is ki fog derülni, ilyen téren nem szeretek az elejéről kezdeni. Sok mindent úgy tudunk meg a másikról ha nem a szokásos kérdésekkel kezdjük az ismerkedést, sokkal közvetlenebb hangvétel, és máris könnyebb a beszélgetés, legalábbis részemről.
- Uuu, ezek szerint igen nagy elvárásaid lehetnek a nőkkel szemben, ha a mindig és az általában szó is benne volt ebben a mondatban. - húzom egy kicsit el a szám nevetve. Nem tudom mégis mi az amit egy nő nem tudna megadni neki, bár lehet csak fogalmazási hiba csúszott a szavaiba, ha ilyen gyakran kell a randi végén visszavonulót fújnia.
Könyökömmel az asztalra támaszkodok és a tenyerembe temetem az állam, ezzel is jobban figyelve a szavaira. Kicsit megnevettet a helyzet, hogy egy nő ilyen mértékben nyomulni tud, de tudom, hogy vannak olyanok, akik elkeseredésükben már bármire képesek. Olyan nehéz egy normális pasit találni, hogy ha azt hiszik végre megcsillan a remény csak élni akarnak vele. Köztudottan a legtöbb pasi odavan a rámenős csajokért, bár minden bizonnyal Gabriel egy kivétel lehet, neki nem úgy tűnik, hogy egy jó este fontosabb lenne, mint a szándékai, amikről igazából még nem is beszélt. Nem tudom illik e rákérdezni mik ezek a feltételek, mert nem igazán akarok nyomulni, sőt a magasnak tűnő, bár még általam nem ismert, elvárások mellett lehet nekem sem sok esélyem lenne labdába rúgni, de nem feltétlen ezért vagyok itt. Mivel eddig sem akartam nagyon szégyenlősködni most is kérdésre nyitom a szám és folytatom a faggatását, ami eddig nem volt kellemetlen neki, reméljük ezután sem fogja magára venni a mérhetetlen tudni akarásomat.
- Az mindenképpen előny, hogy őszintén állsz hozzájuk, de mégis mi lehet olyan nagyon nagy dolog, amit nem tudott teljesíteni szegény lány? Le merném fogadni, hogy nem egyből a gyűrűt várt és szülni akarta a sok gyereket neked, de ha találgatni akarok valamiért mégis valami hasonló felé húzna a tippem. De mondd, nyugodtan, ha túl sok a kérdés és túl intim, néha képes vagyok túlzásba esni. - vallom be neki, mert sokszor tasztó tud lenni a sok faggatás, de én szeretek sok mindent gyorsan megtudni a másikról, őszinte ember vagyok, tőlem bárki bármit kérdez ugyanúgy el fogom mondani, ahogy én is elvárom a másiktól ugyanezt. Nekem nincsenek olyan titkaim, amit ne osztanék meg igazából bárkivel, viszonylag egész egyszerű életet élek, bár a családom céges titkait sosem fecsegném ki, de valahogy sosem arra asszociál az aki velem szemben ül. Az én életem nyitott könyv, vagyis annak, akit érdekel.
- Nem akarok önző lenni, így mondok valamit magamról cserébe a válaszodért, hogy ne érdezd egyirányú faggatásnak ezt az egészet. - mosolygok rá, majd hátradőlök a székben és a lábamat keresztbe teszem felkészülve arra, hogy kiadak valami titkot magamról, ami még nem sok, de mégis enged némi betekintést az életembe ha már ő is ezt teszi a válaszaival.
- A képeimből láthattad, hogy miből élek, de azt nagyon kevesen tudják rólam, nem nagyon szoktam nagy dobra verni, de ha egyszer megunom ezt a fényűző, nagyon laza életet, akkor csatlakozhatok apám cégéhez, ahol komolyabbra vehetem az életvitelemet. Kinéznéd belőlem, hogy egyszer belevágok az üzleti életbe? - még én sem tudom elképzelni magamról és az is lehet, hogy bele sem fogok vágni, de apám mindig nyitva hagy nekem egy kiskaput, ha mégis váltani szeretnék. Tudja mennyire jól kezelem az embereket, és egy pénzügyi céghez ez tökéletes, hiszen így könnyebben szerzek partnereket,befektetőket, mint egy introvertált személyiségű, de nagyobb tudású alkalmazott. Bár nekem még bőven bele kellene tanulnom, azért az évek alatt sok minden ragadt rám apámról és a bátyámról, szerencsére, sosem rám várt a vezetői szék, így nekem sokkal könnyebb volt válogatnom,milyen életet akarok, de a lehetőség mindig ott lesz nekem, ha mégis a Cannella örökséget akarom majd követni. Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan idő, amikor már nem vágyok a kamerák elé, de akkorra még nincsenek nagy terveim, majd utazgatok, esetleg marketinges szakma után kutatok majd, mert talán az áll közelebb hozzám, de ki tudja mit hoz a jövő.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptySzer. Ápr. 19 2023, 11:16

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Még soha senki nem mondta a szemébe, hogy neki lennének nagy elvárásai a hölgyeket érintően, és valahol mindig azt gondolta, a nők elvárásait pont, hogy ő nem tudja teljesíteni, hiszen nála van a hiányos rész, a tagadás, a nem akarás. Sierra szavaira elgondolkozik egy pillanatra, mert ez egy másik perspektíva, egy olyan szög, amiből még nem vizsgálta az életét, és valahol igazat kell adnia a lánynak.
Mint ahogy mindennek, ennek is két oldala létezik, és mindenki amellett kampányol, amivel azonosulni tud. A világ felfogásában Gabe azt találja furcsának, hogy ezt a kampányolást sokan a saját igazuknak tudják be, és innen ered a legtöbb konfliktus, illetve abból, hogy egyik oldal sem akar engedni. Gabriel nem gondolta sohasem úgy, hogy igaza lenne, az elég nagy butaság volna a részéről, mert ő az egyik oldal, valamiért sokkal többen vannak a másik oldalon, és az a tiszta, ha amennyiben ezek az oldalak nem találkoznak, akkor akármennyire szimpatikus az adott személy, nem húzzák egymás idejét.
Őszinte, természetesen, de nem ezzel szokta indítani a beszélgetést, mert őszerinte ez nem a legerősebb udvarló kártyája a pakliban. Inkább csak megfigyel, kiérzi a szavakból a vágyat, és ez egyébként nem nehéz, hiszen az ő korában a nők, ha még nincsen családjuk, általában sürgetően szeretnének egyet, tehát egyáltalán nincsen olyan helyzetben, hogy bárki csak úgy hónapokig hülyítsen. A szíve ezt amúgy sem engedné.
- Nem akarok gyerekeket, Sierra. - Sosem kellett még ezt így kimondania, legalábbis nem a vacsora közben; nem mindig indokolta ugyanis a hölgyeknek, hogy mi miatt nem folytatódhat a viszony, csak elmondta, hogy a beszélgetés során úgy érezte, nem egyfelé halad az útjuk. Volt, hogy magyarázatot vártak tőle, ez esetben illedelmesen közölte velük azt, amit most a lánynak is, de sosem mondta talán ennyire bátran, így, a másik szemébe nézve. Ez most vagy bekapcsolja a lány vészcsengőit, és még a vacsora előtt megszabadul Gabrieltől, vagy megnyugtatja, ha esetleg ugyanazt az oldalt képviselik, viszont ezt nehezen tudná elképzelni.
- Ne érts félre, minden adott, hogy lehessen családom, de sosem vonzott, hogy valami ennyire lekössön. Sokat dolgozom, erről lemondani nem lennék képes, rengeteget ingázom a cégem irodái között szerte az országban, imádok utazni.. Szeretem az életemet úgy, ahogy most van. - Belekortyol a borba, nem a saját zavarának leplezése végett, nincsen ő zavarban egyáltalán, ez az életesszenciája évek óta, és ezt ő büszkén vállalja.
- Valószínűleg hasonló a gondolkodásunk édesapáddal. Milyen területen dolgozik? - Kérdezi érdeklődve, és kicsit örül a témaváltásnak, illetve valóban kíváncsivá is teszi, mert ha nem is a legkönnyebb elképzelni Sierrát egy unalmas cégben unalmas munkát végezni, attól még rejlik mögötte motiváció, amit szeretne felfedeznia másikról.
- Miért érzed szükségét annak, hogy megkomolyodj? Illetve ez a kérdés így nem is megfelelő; szóval miért érzed úgy, hogy nem komoly az a munka, amit most végzel? - Gabriel hisz abban, hogy nincsen két egyforma ember, és ha ez tényleg így van, akkor kollektív elképzelés sem lehet arról, mi számít komolynak, és mi a laza. A befektetett energia egy "laza" munkánál sem jelent kevesebbet, így őszintén kíváncsi, miért gondolja úgy Sierra, hogy később majd "komoly" munkára lesz szüksége.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptySzer. Ápr. 19 2023, 12:11

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Kicsit túlságosan is gyorsan vágok bele minden közepébe, sokkal hebrencsebbnek érzem magam és nem tudom megmondani, hogy mi váltja ki belőlem ennyire hamar. Az már világos, hogy nem ellenszenves nekem ez a férfi és igencsak vonzza a fantáziám minden egyes mondata, de ez persze nem adhatna okot arra, hogy ennyire pimaszul, ilyen nyíltan essek neki a kérdéseimmel. De én nem az a nő vagyok, aki azt teszi, amiről azt hiszi, hogy a másik akarja, mert nem szeretném ha olyan valamiért kedvelnének, ami nem én vagyok. Márpedig az óvatoskodás, a finom kérdések a lassú ismerkedés nem az én személyiségemhez illik és ezt igyekszem mindig tudatni, akárcsak ő a partnereivel a dolgokat, amikre ő készen áll és azokat amikre nem. Nem véletlen szegezem neki a kérdést, hogy mi lehet ennyire rossz egy randiban, amikor általában búcsút intenek egymásnak.
Szavai meglepetten érnek, nem azért mert nem tudok együtt érezni vele, csak nem képzeltem volna el róla, hogy nem vágyik gyerekre, valamiért tökéletesen el tudnám képzelni az apa szerepben, de ezek szerint itt van az a közös pont, amiért úgy éreztem nem fog megártani ez a találkozó. Nem tudom bevalljam e neki, hogy teljes mértékben megértem amit mond, így inkább csak hallgatom a miértjét már sokkal kíváncsibb tekintettel, mint eddig. Most már komolyabban felkeltette az érdeklődésem, nem csak határozottan látja mit akar a jövőtől, hanem ezt be is meri vallani, ki is meri mondani, ami igen ritka. Sokan megszerzik az áhított nőt, el is veszik talán, majd utána közlik, hogy nem vágynak az apaságra, ami sokkal szívbe markolóbb lehet a partnernek, mint amit Gabriel tesz.
- Pontosan megértem amit mondasz. - mondom neki nyugodtan, a meglepettségem elillant, miközben arról mesélt, hogy neki fontos a munka, amit nem szeretne feladni egy gyerekért sem. Én sem tenném, bár nem a munka miatt, egyszerűen én nem tudom elképzelni magam, hogy egy másik emberről gondolkodjak, nekem nem ez a sorsom. A szüleim nagyon sokszor nyaggattak ezzel, amikor közöltem velük hogy tőlem nem várhatnak unokákat, még véletlenül sem fog becsúszni, mert mindig nagyon óvatos vagyok ilyen szempontból. Szeretem a gyerekeket, szó sincs róla, hogy nem tartanám őket aranyosnak, egészen addig, amíg nem az enyémek.
- Családja úgy is lehet az embernek, ha nincsenek gyerekek. - bólintok megértően, bár nem sokszor jutottunk el eddig a beszélgetésig senkivel még, de azért jó érzés, hogy nem egyedül vagyok annyira selejtes, hogy nem vágyom arra, hogy népesítsem a Földet. Nem hiszem, hogy ettől kevesebb lennék, ahogy Gabriel sem.
- Apám mások pénzügyeivel foglalkozik, tanácsadó cége van. - bár ő már főleg csak éli a milliárdosok életét és mindent a fiára hagyva nagyjából csak a vezetői tanács fejeként megy el egy két megbeszélésre, vagy partira. Már dolgozott eleget az életében, olyan életet biztosítva ezzel nekünk, amiről sokan csak álmodnak.
- Nem feltétlen érzem úgy, hogy komolyodnom kell, de a bátyámnak túl nagy falat lesz a cég egyedül, legalábbis apám szerint. Nem is a szakmai része miatt, inkább az emberi részében kellene erősítenem őket. Nálunk fontos a személyiség, hogy el tudd adni a szolgáltatást, amit a cég nyújt, amiben én nagyon jó lennék, de ehhez nem szabad azt mutatnom az embereknek, hogy mennyire jól mutatok bikiniben, mert akkor senki nem vesz majd komolyan. - komoly vagyok a magam szakmájában, és erős a gyanúm, hogy sokáig abban is fogok maradni, de már kezdek kiöregedni, 28 évesen még mindig nagyon jól mutatok a képeken, de már jönnek a fiatalabb lányok, akikre sokkal nagyobb lesz a kereslet lassan. Ameddig el tudom adni magam addig nincs gond, és én ebben nagyon jó vagyok. Sosem kellett több lábon állnom, mégis igen nagy terveim voltak a jövőmmel kapcsolatban, de mindig benne kellett lennie annak, hogy ott a cég. - A mostani munkám, inkább szórakozás számomra, de persze abba is van komolyság, hiszen elég sok márka a mi arcunktól lesz népszerűbb, csak tudod, vannak akik nagyobb dolgokra hivatottak, de én még nem tudom, hogy olyan vagyok e. - nem titkolom, hogy vannak még kétségeim ezzel kapcsolatban, hiszen még bőven van időm ezen is gondolkodni, mert talán abba a szakmába még nem öregedtem bele eléggé.
- Ha más hasonló gondolkodás. Miben utazol? - mivel eléggé belemásztam már az életébe ideje egy kicsit alapabbra vennem a dolgokat, mivel szeret dolgozni, egészen biztos, hogy ez az egyik kedvenc témája is, és nem vagyok én semmi rossz elrontója, akarom hallani úgy beszélni valamiről, hogy hallom a boldogságot a hangjában. Gyakran figyelem az emberek hanglejtését beszéd közben, innen tudom mivel lehet őket a legjobban megfogni a jövőben, mivel lehet jobban a közelükbe férkőzni vagy éppen teljesen ellen hangolni a dolgokat. Attól függ mi az ami kedvez nekem, vagy a helyzetnek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptySzer. Ápr. 19 2023, 19:26

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Fogalma sincsen a pillanatban, amikor kitárulkozik, hogy milyen fogadtatásban fog részesülni, de nem tart a választól, mert talán már hozzászokott, hogy ilyenkor egyszerűen vége szakad egy történetnek, és ezt ő valahol minden alkalommal bánja. Akkor is, ha az adott kapcsolat egyébként is idővel szakításra lenne ítélve, hiszen nem tudja megtapasztalni, mélyebben belegabalyodni egy nőbe, mert ahhoz ő túl becsületes, túlságosan érző személyiség, még ha ez nem is jelentkezik az élete minden területén. Előre gondol mások boldogságára, ezért megvonja azt saját magától, és nem is véletlen emiatt, hogy tulajdonképpen évek óta szingli életet él.
Megvan ennek is a maga kényelme, senkinek sem kell jelentenie, senki nem várja haza, így ha éjjel egykor még egy tervet tökéletesít, nem kell azt félbe szakítania egy kapcsolat miatt, mert azért lássuk be, gyerekek nélkül is nyilván várnák őt haza. Ilyen a társas kapcsolatok jellege, ott kell lenni akkor is, ha nem apró teremtmények szeretnék a figyelmét; a figyelem olyan, amit az ember természetéből adódóan hol szeretne, hol követel, hol kierőszakol, de attól még jelen van az élet mindennapjaiban. Az elképzelése azonban az, hogy talán egy gyermektelen kapcsolat több szabadságot adna neki, de persze ez múlik a másik személyen is, így talán még nehezebb dolga van, mert a hendikep duplán jelenik meg.
Nem szomorú ő emiatt, bőven van mivel foglalkoznia, és mivel sokat utazik, és sokáig dolgozik napközben, nagyon kevés időt kell egyedül töltenie. Néhány randi az, ami elvonja a figyelmet a cégétől, meg a projektjeitől, mint ez a mai is, és ezek nem esnek nehezére, sőt, szociális lényként, még ha introvertált is, szüksége van arra, hogy megossza a gondolatait másokkal, időről-időre.
Mondjuk arra nem számított, hogy majd rögtön a legmélyebb, őt leginkább formáló gondolat lesz az, amit majd itt emésztgetniük kell az este során.. kéne, mert Sierra mintha egyetértene vele, bár azt nem jelenti ki, hogy ő sem szeretne gyereket, mégis a megértés olyasmi, amit mindenki szomjaz, így Gabriel sem kivétel.
- Egyetértek. - Válaszolja, amint túllép a kezdeti meglepettségen, és ő is így gondolja; két ember, egy pár is lehet teljes értékű család, csak ők éppen mással töltik ki a mindennapokat, mint a gyereknevelés.
- A megértésed csak a józan ész, vagy a hasonló gondolkodás szüli? - Virágnyelven igyekszik megkérdezni, hogyan áll Sierra ehhez a témához, mert őszintén érdekli. Nem szalad annyira előre, hogy ő most bizony megtalálta az igazit, de szeretné tudni, viheti-e legközelebb a vörös szőnyeget, vagy egyszerűen csak eltöltenek egymás társaságában egy random estét, megélve egy ilyen pillanatot is, amikor ilyen körülmények között találkoznak, hiszen ez Gabriellel nem sűrűn esik meg, sőt. Ez is egy első.
- Jó tervnek tűnik. - Mosolyodik el, miközben hátradől a székében egy korty bort követően, és mielőtt folytatni tudná a gondolatait, David érkezik ismét, hogy felvegye a rendelésüket az ételt illetően. Annyira lefoglalta őket a hirtelen téma, hogy meg sem nézték még az étlapot, ezért Gabe a maga részéről könnyedén lerázza magáról a választás okozta időhúzást.
- Én elfogadom ma este a chef ajánlatát, David. - A tekintete ezután megakad Sierrán, és mintha most már fényben mutatkozna előtte; érett, intelligens, ambiciózus nő, aki tudja, mit szeretne az élettől, pedig már most is sikeres, még sem akar megállni, megmaradni ebben, hanem idővel többre vágyik, csak még nem tudja, merre induljon, ami nem baj. Hasonlítanak ebben egymásra, már Gabe-nek a cége az élete, sohasem váltana, és szereti is a megszokott, biztonságos dolgokat, de ettől még sikerorientáltak, és eltökéltek mindketten.
Hagyja Sierrának, hogy kérjen magának, amit csak szeretne, és mikor David távozik ismét, ő folytatja a gondolatait.
- Bőven van még időd kitalálni, merre szeretnél menni. Egyáltalán nem érzem rajtad, hogy a nyomás vinne a családi vállalkozásba való csatlakozáshoz, és azt hiszem, ez így a legjobb eset, ami előtted állhat. Az elmondásod alapján viszont elmondhatom, hogy szerintem tökéletes lennél a megálmodott pozíciódban. - Bólint elismerően, aztán előrébb dől egy kicsit, de nem hajol az asztal fölé.
- De illik hozzád a modellszakma is. Nem ismerem ezt a világot, így nem tudom, mi számít nagyobbnak, amire hivatott lehetsz, inkább azt mondanám, bármit elérhetsz, amit akarsz az életben. A többit majd mérlegeled, ha eljön az ideje. - Nem tudja ő maga sem, min mosolyodik el hirtelen, de így van, és nem fogja vissza egy percig sem a gesztust.
- Építész vagyok, Sierra, nekem az alkotás az életem. Az egyetem után céget alapítottam, egészen kicsiben kezdtük, mára már cégcsoport vagyunk, és több éves távlatokban vállalunk projekteket. Azt hiszem sosem szerettem még annyira a munkámat, mint ezen a ponton. Szeretek vezetni, szeretem követni az eseményeket, szeretem, hogy a nullától eljutunk valami hatalmasig. - Aztán elhallgat, mert mintha túl régóta beszélne, ami őt nem zavarja, de azt még nem tudhatja, hogyan áll ehhez a másik.
- Szeretsz utazni? - Kérdezi végül, mintha minden olyan aspektusra kíváncsi lenne, ami összeillővé varázsolhatná őket.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 09:39

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Valójában nem a legjobb kezdés egy ismerkedés elején már benyögni, hogy amúgy nem akarok gyereket, de ezzel szerintem Gabriel is hasonlóan véleményen lehet, mégis olyan könnyednek éreztem a vallomását. Megeshet, hogy csak azért vélekedek így, mert egy véleményen vagyunk, határozott gondolataink vannak ezzel kapcsolatban, de szerintem ez az egész terv, hogy gyerek nélkül élünk nem olyan rossz. Van akinek minden vágya, hogy valakinek felelősséggel tartozzon az életével, de ezek nem mi vagyunk ezek szerint. Sajnos egyre ritkábban találkozni ilyen emberrel, a korombeli férfiak, mind már kezdenek pánikolni, és azt hiszik, ha azonnal nem csinálnak fel valakit, akkor nagyobb gond is lehet belőle, mert később senki nem fogja tovább vinni a vérvonalukat.
Már tisztáztuk, hogy ő nem akar gyereket, vagyis ő ezt nyilvánvalóvá tette, persze nem nekem szólt ez a kijelentése, csak annyira kíváncsi voltam, hogy szegénynek nem hagytam más lehetőséget a vallomáson kívül. Nem tudom az orrára kell kötnöm feltétlenül, hogy ugyanígy gondolkodok, de a kérdése nem nagyon hagy más utat. Mindenben őszinte tudok lenni, nem szégyenlem a döntéseimet, biztosan lesz majd amit fogok de eddig úgy tudtam élni, hogy amit elhatároztam amellett még mindig ki tudok tartani szégyenérzet nélkül.
- Mindkettő, megértem mi az oka annak, hogy nem vágysz gyerekre és igen én sem nagyon tudom elképzelni magam abban a szerepben. Sosem gondolkoztam abban, hogy én valaha szülő legyek és ez most felnőtt fejjel sem változott meg bennem. De csak, hogy tudd nem a te véleményed miatt mondom ezt, én mindig is így voltam vele. - nem mentegetőzök, csak tisztázom, hogy nem az ő elkápráztatása érdekében értek vele ilyen egyszerűen egyet. Sokan úgy akarnak megfelelni nekem is, hogy velem egy érdeklődési körbe hazudják magukat, de ez kiderül, így én ebbe a hibába sosem esek bele. Talán pont ez az oka, hogy ennyi idős koromra még nem állapodtam meg, mert rólam mindenki tudja, hogy nem vagyok nagy csapodár nőszemély, volt pár kalandos kapcsolatom, és egyéjszakás kalandom még régebben, de nem élek olyan vad életet, mint amilyet sokan hisznek, hogy mégis. Tökéletesen megtaláltam mindig az aktuális partneremet ha olyanom volt, de ezek nem tartottak sokáig, és az igazi magyarázatot még nem is tudom, csak egyszerűen nem működött egyik sem.
A beszélgetésünk közben megjelenő pincér hirtelen szakít ki a gondolataimból és mivel teljesen el voltam foglalva Gabriellel való témázgatásba azt sem tudom mit is kérhetnék, így én is sodródok és tudatlanságomat nem mutatva kérem ugyanazt. Nem az evés miatt jöttem, bár enni mindig szeretek, de mértéket kell tartanom abban is.
- Ezt jól látod,  egyáltalán nincsen nyomás és talán ez az egy oka van, amiért azt tudnám mondani, hogy látom egy halovány reményt arra, hogy ha vége szakad a modell szakmámnak, akkor beállok a családi cégbe. - de persze még rengeteg tervem is lenne, ha mégsem ez lenne a legmegfelelőbb abban az életszakaszomban. Ennyire talán felesleges is előre tervezni, mert az út ki van nekem taposva, nekem csak kényelmesen rá kell lépnem és valami újat nyújtani bármiben is amibe belekezdek.
Pontosan látom már mivel lehet őt a legjobban lázba hozni, vagyis az eddig tapasztalataim alapján. A munka az élete ez látszik rajta, amikor beszél róla, a téma felhozása utáni mosolya mindent elárul és a vidámságán és is elmosolyodok. Csodálattal hallgatom, ahogy arról beszél mit is csinál, hol tart és még tervei is vannak.
Kérdésére megint nyitnám a szám és elkezdenék ódákat zengeni mennyire szeretek utazni, de végül is nem akarok annyira lelkesedni, mert nem tudom mennyire lenne neki sok belőlem már rögtön, valamiért most nem akarok sok lenni, szeretnék még találkozni vele, mielőtt teljesen leírhatna, hogy én vagyok az a lány, aki mindenről áradozik, mert olyan tökéletesen összehozta az életét.
- Az utazás a munkám része, sőt talán azért is szeretem ennyire a munkám. Szóval igen, nagyon szeretek utazni, igen kevés hely van még ahol nem jártam és vágyok oda. - egész nyugodtra sikerült a majdnem kitörésnek induló lelkesedő beszédem. Az a baj csak, hogy sokszor kevés időt töltök egy helyen, és van amikor csak a munka miatt, akkor nem feltétlen adódik időszétnézni egy adott helyen és talán ezt sajnálom az egészben a legjobban. - Pont idénre tervezek egy nagyobb munka mentes utazást a Praslin szigetre. - régi vágyam eljutni a Seychelle-szigetekre és végre lesz egy kis pihenőm, amikor meg is tudom tenni.
- Igen csak pozitív csalódás a veled való élő beszélgetés Gabriel! - mosolygok rá őszintén. Nem voltak nagy elvárásaim, mindegy mit állított magáról, hiszen ha valaki üzenetben akar dobni egy nőt, az nem lehet ennyire hogy is foglalmazzak, normális. Pedig ő határozottan nem tűnik olyan fajtának, akinek így kellene lekoptatnia egy nőt, szerintem még abban is tud úgy menyivánulni, hogy a nő maga azt érezze, hogy ez így van rendben. Aztán lehet nekem vannak túl nagy tévképzeteim, hiszen még annyira azért mégsem tudtam megismerni, pedig igyekszem a szavak között is olvasni és figyelni rá.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyPént. Ápr. 21 2023, 10:18

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

A maga módján eléggé meglepődik Sierra kijelentésén, mert őszintén csak azt tudná mondani, egyáltalán nem erre számított. Az ő korában a hölgyek még nem biztos, hogy belevágnának a gyermeknevelésbe, de általában néhány év, és jönnek az ösztönök, változnak a hormonok, tehát a meglepettségéhez társul némi szkepticizmus, mert ő ezt már hallotta, csak aztán megesett, hogy hiába voltak egyértelműek az ő szándékai, a partneré megváltozott, és ebből akad egy-két csúnyább szakítása. Sosem akart ő senkit bántani, de néha vele is előfordul, bármennyire igyekszik korrekt lenni; sajnos egyes esetekben pont az igazság az, ami annyira fájó tud lenni.
A véleménye gyorsan változik, mert Sierra beleszövi a gondolatait a magyarázatba, és ha még teljesen nem is hitte el neki, hogy tényleg a gyermektelenség a lány szerint az ő útja, már félúton tart arrafelé.
- Megleptél. - A válasz rövid, a mosolya annál nagyobb, de nem esik túlzásba, mert ennyivel nem tudja annyiban hagyni ezt a témát, pontosan azért, mert hallotta már nőtől ezeket a szavakat, és utána neki kellett a könnyekkel megküzdeni, amikor a barátnője rájött, mégsem ilyen egyszerű ez, és mégis meg akarja élni az anyaságot.
- És gondolod, hogy ahogy mennek előre az évek, ez nem fog változni? - A hangjából őszintén érződik, hogy ezt nem saját maga miatt kérdezi, erre a válaszra lehet nem is Gabe-nek lesz később szüksége, hanem Sierrának, ő csak kíváncsi a lány további gondolataira, illetve arra, hogyan jutott erre a következtetésre. A munkája lehet egy válasz erre, de közben azt meséli, hogy alternatív lehetősége már szinte adott, és ez így tökéletes életút lehetne számára.
- Ugyan modell még nem voltam... - Vigyorodik el a saját fogalmazásán. - ... de egy megérzés azt súgja, össze sem hasonlítható a kettő. Ha az én tapasztalatomra vagy kíváncsi, valami sajátot építeni, és végigkövetni, ahogy túlnő minden előzetes elképzelésen, semmihez sem fogható. - A büszkeség, ha nem is tombol a hangjában, de átjárja minden szavát, illetve ott van még mellette az az állandó izgatottság, amit a munkája az életébe sző, így Gabe alapját is valahol ez képezi.
- A Seychelle-szigeteken megfordulni külön élmény, az biztos. Japánban jártál már? Nekem az valahogy eddig kimaradt az életemből, és idén tervezek odamenni néhány hétre, ahogy a munkám engedi. - Persze azt Sierra nem tudhatja, hogy Gabe hiába szeret utazni, sokszor ott is dolgozik, így a városnézés helyett inkább csak egy idegen országban vagy kontinensen, egy szállodában csinálja ugyanazt, mint amit a saját irodájában, vagy a lakásában tenne. Nem fogja ezt túlságosan reklámozni, mert kevés alkalommal utazott esetleg a partnerével, és lehet, akkor egészen másként nézne ki a felállás, és ő is jobban meg akarná élni a körülötte zajló pillanatokat.
Ismét széles a vigyor az arcán, mielőtt megszólal. - Ennek őszintén örülök, Sierra. De muszáj lesz megosztanod velem, mi volt a legelső benyomásod rólam. - Arra gondol, hogy az üzenetek alatt mit gondolt róla a másik, és jelenleg ez miben változott, ha egyáltalán változott valamit.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyPént. Ápr. 21 2023, 14:18

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Nem csak őt leptem meg a vallomásommal, én már évek óta tudom ezt magamról, hogy nem tud olyan férfi jönni az életembe, aki miatt hajlandó lennék feladni azt a látásmódomat. Becsülöm azokat a nőket, akik képest feláldozni minent a gyereknevelését cserébe, de én ilyen téren egy megvetendő példa vagyok, mert nekem nem megy és azt hiszem soha nem fog menni. Majd el leszek én a tesóm gyerekével ha lesz neki egyszer vagy a barátnőim babáival addig ameddig nekem szükségem van rá, mert ez az érzés nálam nem fog tovább tartani egy óránál és utána majd boldogan adom vissza az anyjának.
- Ez nem új gondolat nálam, én már régen tudom, hogy mik a szándékaim a testemmel és az életemmel és soha nem volt benne egy gyerek. A szüleim gyakran hangoztatják, hogy még meggondolhatom magam, de hidd el ha anyám rábeszélése sem tudott hatni rám, akkor nem sok minden fog. - főként ezért sem beszélek erről olyan sokat, mert szinte kivétel nélkül mindenki meg akar győzni arról, hogy majd egyszer máshogy fogom gondolni de akkor már késő lesz, mert felettem is eljár az idő. - Vannak olyan nők, akiknek ez való, de ha a tükörbe nézek, akkor tudom, hogy én nem olyan nő vagyok. - a szélesedő mosolyára regálva én is jobban mosolygok. - Viszont az, hogy ennyire mosolyogsz azt súgja nekem, hogy a te szemedben annyira nem vagyok megvetendő példa. - egyszerűen mondhatnám azt neki, hogy a szakmám mellett nem fér bele, mert akkor kiesnék, vagy, hogy a túl sok stressz amivel néha szembe kell néznem nem lenne egészséges a gyerekre nézve, de nem akarok hazudni.
Szavai igazán inspirálóak, annyira bőszen és elégedetten beszél a munkájáról, hogy a végén még nekem is megjön a kedvem belevágni egy kis üzleti életbe. Bár nem mostanában, de azért egy kis kedvcsinálónak igazán elmegy a mondandója.
- Hokkaidoban jártam már, de csak a munka miatt, viszont azt kell mondanom, hogy semmiképpen ne hagyd ki mert elképesztő. Ha egyszer adódik alkalmam majd turistaként is bejárom, de ugye a munka mindenek előtt. - nem kell szerintem bemutatni ezt egy olyan férfinak aki ennyire szereti a munkáját. Én is szívesen töltenék több időt a fotózások helyszínén, de sokszor annyira feszített a tempó, hogy nem tehetem meg. Bakancslistám ugyan nincs, de a fejemben megvan azoknak a helyeknek a listája, ahol jártam már, de még nem sikerült rendesen körülnéznem pedig nagyon érdemes lenne. Ezekre a helyekre fogok elsőként visszatérni, és az egyik ilyen hely Japán egyik nagyon színes városkája.
Nagyon jó megérzésem van Gabriellel kapcsolatban, fura, hogy olyan kérdéseket tesz fel, ami köztudottan érdekel engem. Minden kérdésével egyre közelebb engedi saját magát hozzám, igaz nem is nagyon akarom elzárni őt.
- Ha dolgozni mész Japánba, akkor mindenképpen kérj szabadságot közvetlen utána a főnöködtől, hogy tovább maradhass nézelődni. - nevetek fel, mert tisztában vagyok vele, hogy a saját ura, de ez néha nehezebb, mintha egy felettese lenne az embernek.
Nem tudom mennyire legyek körültekintó a következő kérdésével kapcsolatban, fogalmazzak e egyszerűen vagy inkább hagyjam meg a saját stílusomnak megfelelő választ, hiszen ezt várhatja el tőlem. Ha egy olyan lánnyal akart volna vacsorázni, aki a felszínes dolgokat kapargatja és lesi mit akar hallani, akkor valószínűleg a beszélgetésünket követően nem hív el engem.
- Mivel te kérted én nem kíméllek. - nevetek fel, miközben belekortyolok az italomba, mert tudom, hogy ez igen hosszúra fog nyúlni. - Mint minden kéretlen üzenet feladóját, téged is csak egy olyan pasinak gondoltalak, aki a képek alapján meglátta a szép, enyhén retusált képeket. - nincs mit szépíteni, a modell szakmában sincsenek tökéletes nők, de a képeken mégis úgy látszik, mintha azok lennénk. - Sokan hívtak már randira ezen a felületen, így csak egynek gondoltalak a sok közül, aztán, amikor kiderült miért is én kaptam azt az üzenetet egy kicsit csalódtam. A kezdeti örömömet elég hamar felváltotta a megvetés irántad, amiért ilyen módon akartál véget vetni valaminek egy nővel, de ennek ott akkor hangot is adtam. Ezt az egész találkozót nem tudom miért okéztam le, volt egy jó megérzésem feléd, de közben ott volt a kettős érzésem is, hogy annyira mégsem lehetsz tisztességes, mert amit tenni akartál egy nő szemében igazi bűn. - nevetem el magam kicsit kínosan, de ez tényleg így van. Én szeretem szemtől szembe elmondani bárkinek ha valami gondom, bajom van vele, egy szakítás persze sokkal komolyabb, még akkor is ha az ő esetében azért nem olyan nagyon komoly a kapcsolat. Egyszerűen gyávának nevezném, amiért akkor amikor lehetősége lett volna nem mondta el. - De be kell látnom, hogy vannak olyan helyzetek, mint most a tied is az volt, amire mindegy mennyire vagy udvarias nem lehet úgy reagálni, mit ahogyan az elvárt lehetne. Minden korábbi következtetésem rólad, ami nagyon rövid ismeretségünk alatt, nyilvánvaló tévesen vontam le most megdőlt. - nem fogom egyből dicsérni, de belátom, hogy amit hittem róla korábban cseppet sem igaz. Ő nem megvetendő, mert tényleg minden szavai arról árulkodik, hogy benne van tisztesség a nők felé, nem is kevés, sokan tanulhatnának tőle. - Őszintén örülök, hogy megmutattad milyen is vagy, de remélem még azért többet is láthatok belőled az este folyamán. - mosolyodok el.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 21:35

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Van valami sajátos Sierra megfogalmazásában, és Gabe csak azt tudja tenni, hogy összehasonlítja azokkal az elhangzott, hasonló gondolatokkal, amiket másoktól hallott, akik állítólag szintén nem akartak gyermekáldással foglalkozni az életükben. Egyik sem tűnt annyira meggyőzőnek, mint amit most a lány oszt meg vele, de azért igyekszik reális látni a helyzetet, ahogy mindig, mielőtt bármibe is beleélné magát, ami rá amúgy sem jellemző.
Itt ül, egy gyönyörű modell lánnyal egy teljesen random, de legalábbis sorsszerű vacsorán, amit épp, csak tegnap beszéltek le, és valamiért hamar úgy tűnik, tökéletesek is lehetnének egymásnak. Mindketten szeretik a munkájukat, sok idejüket le is foglalja, ami bár a dinamikában szülhetne nehézségeket, valahogy úgy érzi, megértéssel találkozna inkább, mert ha Sierra sem mond le lehetőségekről, és azokra rá is szánja az időt, akkor ezt Gabe-nek is meghagyná, úgy gondolja. Aztán ott a tény, hogy egyikőjük sem szeretne gyermeket, bár ez még tökéletesen nincs bizonyítva Gabe szerint, de az idő ezen igazából csak segíthet. Illetve szeretnek utazni, a munkájuk is elvárja ezt tőlük, tehát ha pókereznének, akkor ez a helyzet felér egy Royal Flush-el.
- Bevallom, nem egyszerű ezzel a nézettel túljutni az ismerkedésen, és gyakran az első randin annyi az egésznek. Nem tisztem, ahogy már említettem, senki idejét húzni, és én sem szeretném, ha bárki ezt tenné az enyémmel. - Talán azért is közelíti meg ezt a témát ennyire egyenesen és őszintén, mert ő még az előnyösebb oldalt képviseli, és neki több ideje van megtalálni az igazit, hiszen szerelmes az ember ötven évesen is lehet őrülten, de gyermeket vállalni már túlságosan rizikós talán.
- De mivel úgy tűnik, veled semmi sem gátolná, hogy ismerkedjünk tovább, nincs okom szomorkodni, azt hiszem. - Magyarázza mosolyogva, és kortyol ismét a borból, miközben valahogy időről-időre odaragad a másik tekintetére a sajátja. Lát a lány szemeiben egyfajta tisztaságot, ami ma már ritkaságnak számít, vele talán nem történt még annyi rossz, ami mérgezi ezt a világot, és ahogy mesél tovább a másik, kezdi nagyjából érteni, hogy miért van ez.
- Mesélj az élményeidről. Mit gondolsz az ottani emberekről, a kultúrájukról? - Őszintén érdekli, hogyan vélekedik Sierra róluk, már nem azért, mert akarna találni valami kivetnivalót a gondolataiban; éppen ellenkezőleg, azt veszi észre magán, hogy szomjazza azokat. Talán a fiatalsága teszi, talán az, mennyire életrevalónak tűnik egy óra beszélgetést követően is, anélkül, hogy tüzetesebben ismerné őt, vagy az életet, amit bejárt eddig. Vonzó számára a másik, és ezt igyekszik kimutatni, bár amúgy sem olyasvalaki, aki ezt véka alá tudná rejteni, mert elég beszédesek a gesztusai, ha úgy akarja. Az már más, hogy sokakkal nem akarja így.
- Nos, a főnököm ugye én vagyok. - Nevet fel halkan, aztán folytatja. - Így valószínűleg többet dolgoznék a hotelszobámban, mint mondjuk járnám a várost turistaként, de azt hiszem, a megfelelő személlyel ez egészen másként nézne ki. - Az az érzése támad, mintha Sierra olvasna a gondolataiban, mellette könnyedén szavakba önti azokat, nem mellesleg elég erős célzást tett, és kíváncsi, érti-e a másik, illetve mit szól hozzá.
Kissé elképed Sierra szavaitól, de egyáltalán nem azért, mint azt bárki gondolná; lenyűgözi ugyanis az a kendőzetlen őszinteség, ami belőle árad, hiszen egy percig sem gondolja, hogy szépíteni kellene a szavait, és Gabriel örül, hogy ennek pontot tudtak végül tenni a végére, mert a másik első benyomása valóban téves volt, de ő inkább vállalta volna azt, minthogy hazudjon arról, ami történt.
- Sajnáltam volna, ha ez az este ennyin múlik, és őszintén örülök, amiért vissza tudtam hozni magam. - Neveti el magát úgy igazán szívből, aztán ingatni kezdi a fejét, mintha valami különleges ütné őt fejbe a lánnyal kapcsolatban, és elmondhatja, régen érezte magát ennyire jól valakinek a társaságában. - Látod, nem minden fekete és fehér. - És most már bólint, mintha megerősíteni szeretné mindkettejüket abban, hogy van hová haladni innen, ha Sierra is úgy akarja.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyVas. Ápr. 23 2023, 18:48

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Amikor beleegyezttem ebbe az egész vacsorába nem volt smemilyne elképzelésem, csak kíváncsi voltam a férfire, aki a telefon másik oldalán volt, aki olyan fura érzéseket keltett bennem, amik közül a legtöbb nem pozitív volt. Nem tudom randinak fogtam e fel, egészen addig, ameddig el nem kezdtünk olyan témákról beszélni, ami talán kicsit komolyabb, mint amit két ember megosztana egymással az első találkozáson ha nem lenne valami kis szikra kettejük között. Lehet én vagyok túl naiv, hogy ezt gondolom mégis olyan nyitottsággal osztom meg vele, és annyira jól esik elmondani neki, látva rajta, hogy nem ítél el. Furcsa érzés a megértés ebben a témában, sok a modell barátnőm, akikről gondolhatná azt bárki, hogy nem akarja a testét elrontani azzal, hogy gyereket szül, de ez nem igaz, ők sem igazán értik meg azt amit én gondolok erről az egészről. Mert szerintük az anyaság egy olyan dolog, amit minden nőnek meg kellene tapasztalnia, de szerintem ez nem igaz, sőt, van akinek egyenesen nem szabad gyereket szülnie.
- Okos húzás részedről ezeket a dolgokat tisztázni, bár az ismerkedés része a kapcsolatoknak sok izgalommal jár. De ha ennyire céltudatosan keresel valakit, aki hasonló nézeteket vall, mint te, akkor lehet felesleges jobban megismerni az illetőt, ha a vége tényleg búcsú lesz. - erre akár ihatnánk is milyen komoly feltételei vannak a nőkkel szemben. Valamilyen téren jó is, de sok szempontból szerintem nem. Nekem egészen biztosan nem tudná elcsavarni senki annyira a fejem, hogy gyereket szüljek neki, de a pasiknál is van vajon ennyire komoly szándék. Neki tényleg nem lenne olyan nő, akinek azt mondaná, hogy annyira szereti azt aki, hogy mégis belevágjanak egy gyerek felnevelésébe? Persze ehhez el kell jutniuk arra a szintre egymással, hogy annyira megszeressék a másikat, hogy már ne tudjanak egy ilyen apró dolog miatt szétmenni. De ő ilyen szempontból csinálja nagyon jól, nem enged az érzelmeinek, ameddig nem tisztázza a szándékait. Okos húzás, így nem fog beleesni sosem abba a hibába, hogy valakit olyannyira megszeret, hogy esélyes lesz, hogy a nő változtatja meg majd a nézeteit.
- Ha csak ez az egy ok van, amiért meg akarsz ismerni, akkor azt hiszem nekem van. - nevetek fel egy kicsit pimaszul, mert annak ellenére, hogy értem amit mond, mégis úgy érzem egy kicsit helye van a csintalakodásnak most.
- Sajnos sok mindent nem tudtam megnézni, vagy megtapasztalni Japánban, mert szinte csak a munka miatt voltam ott. Én szeretem figyelni az embereket, szeretem nézni, ahogy viselkednek, és azt kell mondjam, hogy a japánok teljesen mások, mint mi, a testtartásuk mindig tökéletes, nem látsz olyan kihívó ruhákban járkálni japán nőket, mint amerikában. Szerintem ez olyan különleges, még annak fényében is, hogy én nem mindig figyelek oda sajnos a helyes tartásra, sem arra,hogy minél kevesebbet mutasson a ruha. De minden csak nevelés kérdése, miben nő fel az ember. - sajnos tényleg keveset tapasztaltam ott, és pont ezért is mennék vissza szívesen, hogy a külső látszólagos dolgokon kívül mást is jobban átlássak ott. Szeretek új kultúrákat megismerni, és ha lehetőségem van betekinteni az ő életükben is, ha engedik.
Ő sem turistáskodhat túl gyakran, már ha jól értem a szavait, pontosan tudom milyen érzés elmenni egy egzotikus vagy különleges helyre, ahol tudod, hogy nem vár más csak a munka. De mi szeretjük a munkát, így nem olyan nagy áldozat ha azzal eltölteni az időt, még egy csodás helyen is, ahelyett, hogy körbe néznénk és felmérnénk a csodát, amit az élet tartogathat számukra ott.
Kicsit előre dőlök és a számat mosolyra húzom a célzását hallva, igen pontosan értem, mire céloz, nem kell nagyon sokat merengenem azon vajon milyen véleménnyel van rólam. Szerintem az én véleményem róla azonos, mint az övé rólam. Van valami, ami miatt még kérnék belőle, még jobban meg akarom ismerni, és szerintem erre tökéletes lehetőséget fog nekünk nyújtani a jövő.
- Mert ha lenne valaki, aki képes kirángatni a hotelszobából, és a munkától, akkor még te is beszállnál a turisták érdekes világába? - kérdezem kicsit kételkedve, de persze egy partnerrel még a hotelszoba is sokkal kellemesebb hely tud lenni, a megfelelő programmal színestve az ott tartózkodást.
- Nem sokat kellett dolgoznod a jó megítélésed miatt, mert pontosan elég, hogy magadat adod. Szeretem az őszinte embereket, akik egyenesen megmondják, mit akarnak és te pontosan olyan vagy. Még a végén elkezdek hinni miattad a mesékben, hogy létezik olyan, hogy interneten való ismerkedés. - nevetek fel egy kicsit hangosan. Tudom, hogy nem éppen meseszerű találkozás, de a mai világban ez a trendi, mert máshogy szinte lehetetlen már partnert találni, legalábbis olyat, akinek a szándékai nem piszkosak. Bár az interneten talán még több ilyen alak megfordul és keresi fel a magányos nőket, mégis vannak olyan emberek még a világban, mint Gabriel, és ezért megéri hinni abban, hogy nincs minden veszve.
- Igazad van ezért a következő találkozásunkkor, már koccintani is fogunk erre. - kacsintok rá feladva ezzel magunknak a feladatot, hogy eljussunk a következő találkozásig, talán a második randiig, aztán ha tőlem függ még többig is. - Még az is lehet megmutatom neked mi tetszik annyira Japánban. -  elvégre ha már nem járt ott, akkor lehet kelleni fog neki egy idegenvezető, bár én lennék erre a legrosszabb, de eltévedni is mesés lehet egy olyan helyen.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyHétf. Május 01 2023, 09:10

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Gabriel esete mindig is egy kicsit különlegesnek számított, és sajnálatosan nem a jó értelemben; talán ő az ékes, vagy inkább nem túl ékes példa arra, hogy az ő véleményét a gyermekvállalással kapcsolatban nem lenne nő, aki megváltoztatja. Meglehet azért, mert nem a nő vágyai azok, amiket ne teljesítene a szerelem jegyében feltétel nélkül, hanem a saját élményei és a rettegés, ami ezeket körülveszi az, ami biztosan visszatartaná ettől.
Egy alkoholista, manipulatív, nagy valószínűséggel narcisztikus apával felnőni nem sétagalopp, és rengeteg erejébe telt Gabenek végül búcsút inteni az egész családjának szinte, hiszen ha osztották is a véleményét az öregével kapcsolatban, ő irányítja a családjukat, és a félelemtől mindenki szó szerint behódol neki. Ma már Gabe megtehetné, hogy kiemeli mindannyiukat a nyomorból, és hátrahagyja azt az egy személyt, aki minden gond okozója, de ez nem lehetséges, úgy vette észre. Az édesanyja félelme sokkal nagyobb, mint a Gabrielbe vetett bármilyen nemű bizalma, kényszeríteni pedig senkit nem lehet semmire, legalábbis ő így vallja. Nem veheti ki erőszakkal az életből a családját, ami mindig az övék volt, ráadásul mivel hagyományos, régimódi családmodellről beszélünk, az apja vezeti őket, és ennek ellenmenni szégyen volna; ahogyan Gabe is egy szégyenfolt, aki hátrahagyta őket.
Ez a téma sem a legegyszerűbb, de úgy érzi, Sierrával idővel biztosan meg fogja tudni osztani a kételyek forrását, a családi helyzetét, és, hogy honnan indult, illetve hová érkezett eddigi évei során. Izgatottsággal tölti el a gondolat, de nem iszik még a medve bőrére, mert egyelőre egy következő alkalmat kell elérnie a szépségnél, aki kezdetben nem egészen úgy nézett rá, mint mondjuk ideális lett volna.
- Hidd el, mindennek oka van az életben, ahogy ennek is. Annyit tehetek, hogy egyenes vagyok ezt illetően, mert az időnk véges, mindannyiunké. És én szeretem úgy osztani a sajátomat, ahogy nekem jól esik, és nem úgy, ahogy azt más akarja. - Néha kicsit vaskalapos, ezt nem tudná letagadni valószínűleg, de szükséges is a részéről, hiszen híres cége van, és nem pár négyzetméternyi projektek futnak a keze alatt, hanem irodaházak, plázák, felhőkarcolók, és még sorolhatná. Kell, hogy érezzék rajta a felelősség szagát, különben nem lenne megbízható a munkáját illetően sem.
- Valóban. - Jegyzi meg mosolyogva a pohara felett, mielőtt kortyolna ismét a borból. Sierra főnyeremény lehetne eddig, és ezt már többször átvezette az elmúlt néhány percben a fejében, de nem tinédzser már, hogy az esküvőjüket kezdve rögtön tervezni. Egy ember komplex gondolatok és élmények összessége, ez rá is ugyanúgy vonatkozik, és mindig hirtelen élethelyzetek hozzák elő a rosszabbik oldalakat. Ezekhez pedig, hogy előkerüljenek, türelemre van szükség, mondjuk szerencse, hogy mára már Gabriel ennek körülbelül a mintaszobra is lehetne.
- Elképesztő fegyelem jellemző rájuk, engem egyenesen lenyűgöznek ezzel. Azt hiszem, ha egész életemben gyakorolni próbálnám, akkor sem menne úgy, ami nekik zsigerből jön. Illetve tisztelik a hagyományaikat, ami szintén nagyon szimpatikus számomra, arról nem is beszélve, mennyire békésnek tűnnek a rengeteg stressz ellenére is. - Gabriel egyelőre a gondolatait tudja csak megosztani a másikkal, hiszen saját élménye nincsen, persze ez nem jelenti azt, hogy ne akarna később szerezni magának, akár éppen ezzel a nővel itt, előtte.
Ismét felnevet halkan, az este folyamán már sokadjára, és bólogatni kezd, konstatálva mindazt, amit Sierra kimondott.
- Nem vagyok a legjobb turista, de nyitott vagyok a tanulásra, ha a megfelelő személytől jönnek az instrukciók. - Szereti a jó eszmecseréket, és úgy tűnik számára, a lány ebben is partner lehetne, ha a jövőt nézi.
- Egyelőre tartozom még egy vörösszőnyeges következő alkalommal, de ha már bízol bennem annyira, részemről bármikor megejthető egy út Japánba. - Emeli a poharát Sierra felé, hogy ha egyetért a gondolataival, akkor akár most is koccinthatnak az elkövetkező időszakra, mintha már meg lenne írva kettejük végzete, holott Gabriel sosem hitt az ilyesmiben, főként azért, mert az elmúlt években egyedül volt, partner nélkül, kicsit kilátástalanul vizsgálva az életét, meg az esélyeit egy gyermektelen kapcsolatra.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptySzer. Május 03 2023, 11:49

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Gabriel kimért, olyan óvatosan bánik a szavakkal, hogy olykor eszembe jut, hogy talán én egy kicsit túlságosan is erős hozzállást mutatok nagyjából minden iránt, amiról szó van. Bennem van egyfajta túlpörgés ha valami olyanra terelődik a téma, ami engem teljes mértékben lázba hoz. Maradjunk annyiban, hogy igazán ritka olyan férfival találkozni, aki ennyire nyíltan és szabadon beszél arról amit gondol. Sokan inkább palástolják igazi énjüket, ezzel is próbálkozva azzal, hogy mielőbb az ágyukba kössek ki. A férfiak mind kiismerhetőek, legalábbis azt hittem, de ilyen kellemes meglepetés mindig melengeti a szívem és vissza engedi nekem a hitet, hogy még vannak olyanok, akik egy éjszakánál többre vágynak.
- Tetszik, hogy nem mások ízlése szerint alakítod a sajátod Gabriel. Kellenek olyanok a világnak, akik képesek kiállni amellett amihez ragaszkodnak. - a mai világ már híres arról, hogy egymást utánozzák az emberek, hiába nem az ő ízlésük, mégis megy a majmolás, mert az a divat és akkor így kell cselekedni. Sokan már csak azért is szülnek gyereket, vagy vállalják be, mert elvárják tőlük a szülők vagy a közösség. Nekem talán ebben annyi szerencsém van, hogy ugyan elvárnák a szüleim, mégsem erőltetik, csak néha hozzák fel és próbálnak rábeszélni, de sikertelenül, talán ennek az az oka, hogy nem erőszakosabbak, hogy a bátyám előtt adva van a lehetőség, hogy unokákat csináljon nekik és ő nem is lázad ilyen fajta jövőt illetően. Engem jobban éltet a világjárás és a munka, és főleg a saját magam boldogsága.
Gabriel pont az az ember, aki ezt megérti és könnyű vele beszélgetni nagyjából mindenről. Bár elmondása szerint ő nem járt még Japánban mégis van egyfajta elképzelése az ottaniakról és teljesen jól is látja a dolgokat. Valójában én is csak a felszínt kapargatom Japánnal kapcsolatban, de egy kis tapasztalatom mégis volt velük kapcsolatban, ha nem is sok. Talán ezért is kérdezek rá a turistáskodás nála, hogy vajon mennyire tudja engedni valakinek a vezetést egy idegen helyen.
- Akkor bevallhatom,hogy én rettenetes turista vagyok, pontosan az, akit nem akarsz látni a saját hazádban, mert szinte minden érdekel és egy kicsit túlbuzgó is tudok lenni. - nevetem el magam. Ez egy határozottan rossz tulajdonságom szerintem, hogy olyan mértékben érdeklődök minden iránt, hogy szinte már pofátlannak érzem magam amikor egy idegen kultúrát akarok megismerni, olyan mértékben, hogy bele is mászok elég rendesen ehhez.
- Akartam keresni valamit, ami visszakacsint a korábbi üzenetváltások legelejére, de igazából megnyugtattam magam, hogy az akinek gondoltalak cseppet sem te vagy. Már ha érted, hogy szeretnék fogalmazni. - próbálom rátelrelni őt arra, hogy milyen kellemes csalódés ért ma este. - Így azt hiszem jöhet az a vörösszőnyeg. - mosolyog rád őszintén és beleiszok az italomba.
Furcsa érzésem van így, hogy itt ülök vele szembe, valami jó és bizakodó az egész jelenléte, ami azt engedi meg nekem, hogy a kelleténél jobban elengedhetem magam, mert nem fenyeget az a veszély, hogy abba a csapdába esek,mint eddig elég sokszor.
- Ha Japán, akkor viszont mindenképpen egy olyan helyet kell keresnünk, ahol eddig még én sem jártam. Szeretem az izgalmakat. - meglep, hogy a második vagy akár az azt követő randin máris Japán lenne az úticél, de melyik lány ne álmodna arról, hogy a srác egy olyan mesés helyre viszi, főleg ha a lány annyira szeret utazni, mint én.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyHétf. Május 08 2023, 09:07

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Sierra minden sejtjéből sugárzik az izgalom, és nem fog hazudni saját magának, mert nagyon vonzónak találja minden külső adottságától függetlenül a másikat. Nyilván van szeme, és nyilván ezekkel a szemekkel lát is, de ami megfogja most őt a másikban, az az a sejtelmes izgalom, amit minden téma iránt lát benne, ami eddig csak felötlött közöttük a mai este folyamán.
A munka fontos Gabriel számára, de talán az is fontos lenne, hogy legyen mellette valaki, aki néha egy jó pillanatban - amikor ő is vevő rá -, ki tudja zökkenteni abból az állandó robotolásból, ami nagyon régóta már az élete része. Valahol hiszi - hiszen még nem tudhatja -, hogy Sierra erre valószínűleg képes lenne, és tudna rajta még a kora ellenére is annyit formálni, hogy engedjen a gyeplőből, ne akarjon mindig és mindent kontrollálni, hanem nyissa ki a szemét ténylegesen, és próbálja meg élvezni az életet, amennyire lehetséges.
Ez pedig még erősebbé teszi azt a mágnest Gabe-ben, ami a másik felé kezdte vonzani, ahogy leültek egymással szemben.
Az ételt közben tálalják eléjük, ő pedig enni kezd, de sosem vesz túl nagy falatot a szájába, mert úgy érzi, mindenre válaszolnia kell a másiknak, és ez is valószínűleg a vonzásnak tudható be kettejük között. Ha Sierra mond valamit, ő felelni akar rá, erről pedig semmilyen étel jelenleg nem tudná elterelni a figyelmét.
- Akkor azt hiszem, a két véglet leszünk ebben, de nincsen ezzel semmi baj. Nekem szükségem van rá, hogy valaki megmozgasson olyankor, amikor nem látom értelmét. - Érti ezt arra, hogy ha a munkát a szállodában fontosnak véli, akkor valamiért általában nem érdekli sem a város, sem a látnivalók; Sierrával ez azonban egészen másként nézhetne ki, és bolond volna, ha nem akarná megtapasztalni a másikat. És nem csak e-képpen, gondolja.
- Szerintem te képes lennél rá. - Mondja mosolyogva, egyenesen a másik szemébe nézve, szinte megígérve neki, hogy csodálatos lenne, ha együtt utaznának el valahova. Kicsit szürreális, de szinte magot vet ez az ötlet a fejében, és nehezen engedi, pedig csak most találkoztak először, és nem a világvége lenne két ismeretlen előtt a legbiztonságosabb útvonal. De ő már most teljesen benne lenne az ötletben.
A vigyora csak szélesebb lesz a következő alkalom lehetőségét hallva, és elismerően bólint mindkettejükre, hiszen Gabriel rosszul kezdett, Sierra pedig előítéletes volt, mégis hamar leküzdötték ezt az akadályt.
- Hidd el, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy ez a kép a továbbiakban se csorbuljon semmit. - És emeli a poharát Sierra felé, hogy erre igyanak, attól függetlenül is, hogy a lány vizet iszik, amivel nem szokás koccintani. Régimódi, de nem annyira, hogy azokat az izgalom adta érzéseket most leküzdje, amiket a másik táplál benne a találkozásuk legelejétől kezdve.
- Ahová csak szeretnél, oda fogunk menni. - Gabriel szeret nagylelkűen bánni a pénzével és az idejével, mert a rossz gyermekkora miatt sajnos a szeret nyelve így alakult ki; ő bármit megteremt a pénzével, amiről akárki csak álmodni mert volna előtte, de nehezen nyílik meg az őszinte érzelmeiről, és az életében felmerülő nehézségekről, sőt, szereti elkendőzni, és elfedni a pénzével az egészet, mintha nem is létezne. Sierra azonban már sikeresen kizökkentette a direkt kérdéseivel ebből egyszer, ezért nem tartja lehetetlennek, hogy idővel megnyíljon előtte, és megmutassa, mi van a gazdagság, és a jól menő cég alatt, amit olyan gondosan rejteget mindenki elől.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyCsüt. Május 25 2023, 07:35

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Túl korai lenne és egyelőre őröltség kimondani, akárcsak fejben is, hogy ez valami több is lehet így az első randin ülve. Van amikor megfog valaki, nagyon ritka, és talán eddig nagyon kevés esetbe fordult elő az életemben, de ezt érzi az ember. Én érzem, hogy nem hiába jöttem el, öltöztem ki egy olyan embernek, akinek eleinte még esélyt sem akartam adni. Az univerzum mindig tudja mit tegyen, még akkor is ha én ezekben nem hiszek. Van olyan, hogy két ember egymásnak lett teremtve? Szerintem nincs, de ha megvan a kémia, a közös hang miért ne próbálhatnák meg, hogy ők e azok akik passzolnak egymáshoz. Szerintem Gabriel olyan ember lesz az én életemben, ha folytatjuk, akire mindig is vártam. Így előre nem szögezem le milyen kapcsolatba fogunk kerülni, nem vagyok túl gyorsan bizakodó ilyen téren, de ha baráti kapcsolat marad valamilyen oknál fogva és nem több már akkor is nyertem egy igen jó társaságot magamnak. A beszélgetésünk ugyan nem arra enged következtetni, hogy megállnánk itt a találkozásokkal, sőt.
- Kétségem sincs efelől. - mosolygok rá, amikor jelzi, hogy talán én képes lennék kirángatni egy kicsit világot látni és ezel talán ő is le tudná nyugtatni kíváncsi énem egy idegen országban, igaz erre nem feltétlenül van szükség. - Néha ki kell mozdulni ha már elutaztál, nem szabad mindig a négy falat és a laptopot bámulni, netán a papírhalmazt, amit munkának hívsz. Én tudom milyen, amikor komoly felelőssége van az embernek mások iránt, a munka iránt, de ha nincs egy kikapcs gomb legalább egy kis időre, akkor bele fogsz őrülni. Így nagyon szívesen vállalom azt a szerepet az életedben aki segít, hogy ne merüljön le az elem, vagy pont, hogy túl hamar merüljön. - kacagok fel, majd a hajamat a fülem mögé tűröm, mint egy tinédzser, amikor zavarba jön. Talán kicsit én is abban vagyok, előreszaladtam, bár az egészet ő kezdeményezte, engedte, hogy a jövőbe kacsintgassunk, holott, még csak az első találkozásunkon vagyunk, randin, mert talán ez több, mint egy baráti csevej.
Kompromisszumot kötöttünk mindketten azzal, hogy itt voltunk, ő megmondta, hogy régimódi és leszögeztem, hogy ennek ellenére, nem szükséges értem jönnie, pedig ezáltal gondoltam, hogy sokat jelentene neki. Én sosem megyek el ilyen randi meghívásra, most mégis megtettem, pont úgy, ahogyan válaszoltam az üzenetére is. Ez egy elég furfangosan összehozott találka, amiről senki nem gondolt hirtelen semmit az elején, de valahogy olyan természetesen kezdtük el és folytatjuk, mintha már ezer éve beszélgetnénk.
Megemelem a poharam és koccintok vele, a kevésbé elegáns átlátszó italommal, és mosolyogva kortyolok bele, mert a sok mosolygástól és a beszédtől már igencsak kiszáradni érzem a szám. Fel sem tűnt, hogy szinte folyamatosan van téma köztünk, ugyan az ételhez már hozzányúltam, de magamhoz hű sebeségem jóval lelassul most, hogy van sokkal érdekesebb dolog is, egy személy a társaságomban,akire sok alszívesebbem figyelek, mint az evésre, vagy akár az ivásra.
- Csak légy önmagad, és ne olyan, mint abban az üzenetben, mert valahogy még azt is nehezen tudom elképzelni, hogy te aki itt ülsz velem szemben, üzenetben akarj szakítani valakivel. Szóval ki vele, mikor jön elő belőled az a férfi, aki ilyen tettre képes.  - nevetek fel, nem várva választ erre, csak kicsit úgy éreztem húzogatnom kell a macska bajszát, mert én ilyen vagyok, ha valakivel tudok úgy beszélni, mintha ezer éve ismerném.
- Túl nagy ígéretek, egy feltűnően kíváncsi lányhoz, aki igazából bárhova elmenne, hogy valami izgalmasatlásson. - nézek rá, miközben már kattognak az agykerekek, hogy mivel tudnám a legjobban lázba hozni, hogy képes legyen miatta kimozdulni a szobából az utazás során és úgy téren oda vissza,hogy másnap esze ágában sincs ott maradni, amint felkel a nap.
- Hurghada, Egyiptom, azt hiszem az a nekünk való hely, ha szereted a meleget, nem egy Japán, de abban biztos lehetsz, hogy nem marad feles energiád arra, hogy a munka járjon az eszed. Búvárkodás, szigetek felfedezése, hajókázás és semmi hotelszoba. - kacsintok rá, bár a szobában is igencsak kellemes dolgokat tudnék tervezni, de azért ennyire tényleg nem fogok előreszaladni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyCsüt. Május 25 2023, 08:43

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Mostanában szinte fel sem ötlött a fejében, mennyire jó volna elutazni valahova, mert ha valamit, akkor a városnézést Gabriel igazán kedveli. Valószínűleg ez annak tudható be, mennyire építesz fejjel vizsgálja a világot, és bármilyen környezet, ami a New York-i betondzsungeltől érdekesebb lehet máris minden figyelmét elkívánja tőle, amint a környezetbe belekerül. Viszont a munka is ilyen hatással van rá, és nagyon nehezen teszi le a tollat, vagy kapcsolja ki a képernyőt, amikor tudja, hogy az a bizonyos terv még nincsen készen, ráadásul a kreatív része néha kissé adhoch jelleggel működik, és az apró részletek cikázva pörögnek az agyában, és fél, ha nincsen a terv közelében, amikor ez történik, akkor már nem fog emlékezni rá, amikor ismét odakerül.
Sierra lelkesedése azonban annyira eltereli ezt a figyelmet a kötelezettségektől, hogy ő már egyébként holnap indulna is, hiszen bármilyen kikapcsolás olyasmi, amire most nagy szüksége lenne; és valójában már sok-sok éve bőven ráférne, egyszerűen nem volt húzóérő az életében, ami miatt kilépett volna a munka állandó mókuskerekéből. A mágnesesség viszont elemi erő, ezzel húzza Sierra magához a férfit, ő pedig nem úgy tűnik, mint aki hatalmas ellenkezésekbe akarna kezdeni, sőt, talán kissé előreszalad, de a tudatalattija érzékeli, hogy kapcsolatot ő valószínűleg a jelenlegi életritmusa mellett vagy így tudna kezdeményezni, vagy sehogy sem.
- Minden szavad igaz, Sierra, ehhez kétség sem fér. - Mosolyodik el szélesen, hiszen őszintén semmit sem várt ettől az estétől, de minden pontjáért odavan eddig, Sierrával a pódiumon.
- Én sosem merem bevallani, ha merül az a bizonyos elem, inkább még több munkát vállalok, hogy elfedjem a kiégés jeleit. Egyébként érdekes módon működni szokott.. - Nevet fel a mondat közepén, mert tényleg így van, és őt most szórakoztatja a felismerés, és Sierra nélkül nem valószínű, hogy ebbe valaha mélyebben belegondolt volna - .. de most határozottan szimpatikus lenne elkalandozni, úgy bárhová. - Egy nagyon picit visszavesz a tempóból, éppen csak annyira, hogy ne tűnjön egy nyomulós, kiálthatatlan alaknak, de emellett azért bőven érzi, hogy Sierrából is kiváltja a menni akarást ez a beszélgetés.
Kicsit hangosabban nevet fel, amikor a másik ismét húzni kezdi az agyát a remek üzeneteivel, meg az sms-ben szakítással, és talán egy leheletnyit el is vörösödik, ami lehet a bor, vagy a hirtelen jött piszkálódás, amire meglehet, nem számított már a témát érintően, viszont egyáltalán nem zavarja. Az ilyen fajta dinamika neki például kifejezetten szimpatikus, mert különben úgy érezné, állandóan tojáshéjon kell járkálnia a partnere mellett, amiben ő nem a legjobb.
- Nos, szerintem bárkiből kihozná ezt valaki, aki a saját autójában rá akar mászni. Ez egyébként is fordítva szokott lenni nem? A pasik ennyire taplók. - Mondja nevetve, és a pohár, amiben a bort tartja már a szája körül jár, de csak akkor kortyol bele, amikor a nevetését is abbahagyta, azonban a vigyor nem tűnik el az arcáról ivás közben sem.
Összességében elégedett azzal, milyen irányt vett az estéjük.
Elgondolkozó lesz az arca, amikor az útirány úgy néz ki, hogy megszületik Sierra által, és csak a szemében lévő csillogás árulkodik egyelőre arról, mennyire tetszik neki az ötlet.
- Azt hiszem, ez elég izgalmas helyszín lenne. - Ő tényleg úgy érzi, már holnap elindulna a másikkal akárhová, hát még egy forró, búvárkodással és szigetfelfedezéssel teli helyre, de kicsit abszurdan cseng a fejében az ötlet, mindegy, mennyire vinnék a végtagjai ki a világból, ezért nem mondja még, hogy na akkor ha már van helyszín, akkor szaladjanak ki belőle együtt.
- Engem megvettél vele. - Inkább csak ilyen módon biztosítja a másikat, hogy ha menne tényleg, akkor ő partner, de egyelőre úgy gondolja, az volna illendő, ha a következő randit is sikerülne ennyire szépre összehoznia.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyCsüt. Május 25 2023, 22:24

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Vajon vannak még olyan emberek, akik ilyen vekmerően mennek el egy ilyen random megbeszélt randira? Azért tudjuk, hogy a mai világban ez nem egy életbiztosítás, a neten megbeszélt találkára betoppani, úgy, hogy a másikat nem ismeri az ember. Azért nekem igazán nagy mázlim van és ezzel szerintem sok tekintetben különlegesnek mondhatom magam. Gabriel nem csak jó benyomást kelt bennem a külsejével, hanem a vonzereje, belülről is kezd magával ragadni. Tudom nem ítélkezünk a külső alapján, de ha vele ezt tettem volna azonnal levett volna a lábamról, nagyon jóképű, igazán kedves, udvarias, és még utazni is szeret és nem vágyik gyerekre. Akkor ideje tényleg meg kell keresnem  kandikamerát, mert vagy álmodok, vagy megtaláltam azt az embert, akivel végre egy húron pendülünk.
- Szerintem ha velem indulnál el várost nézni hamarabb vallanád be, mintsem végigjárd az összes pontot, amit kinézek. Mert ha valamit a fejembe veszek, akkor addig megyek, ameddig meg nem leszek mindent, mindegy mennyire érzem már, hogy lejártam a lábam, és, hogy csukódnak le a szemeim. De ha benned így teng az energia, hogy még a lemerülés szélén is a munka ment meg, akkor lehet még nem is lesz igazam és rajtam is túl fogsz tenni egy ilyen kirándulás alkalmával. - kíváncsi vagyok erre a kitartásra, amit magáról tanúsít, a munkának élni egy dolog, sok mindenről el tudja terelni a figyelmet ezzel tisztában vagyok, de amikor a friss levegőn koptatjuk majd a járdákat és a cipőnk talpát, akkor nem hiszem, hogy képes lenne még utána a lemerült elemeivel tovább agyalni.
- Igazából ezt kihívásnak veszem, és szívesen lennék az akinek mégis bevallod, hogy kimerültél. - kacsintok rá, tudom, hogy lesz lehetőségem kipróbálni, számomra nem kérdés, hogy nem ez volt az utolsó találkozónk.
- Nem feltétlen csak a pasik. - vonom meg a vállam egy kicsit elgondolkozva. - Ha jobban belegondolsz ma már a nők is sokkal elmebetegebb módon viselkednek, ha egy olyan pasi van a közelükben, akiért odavannak. A pasik csak szimplán tahók tudnak lenni, de ha egy nő rajong vagy csak odavan egy pasiért, akkor az néha rosszabb, mint ha egy pasi nyomul. - elég csak a sok kis rajongóra gondolni, aki körbelengi a sztárokat, a lányok sokkal vadabbul nyomják a rajongást én eskü jobban tartanék a nőktől, mint a pasiktól. Nekem még nem volt rossz élményem pasikkal, mármint erőszakos éretelemben. Voltak idióta pasijaim, de egyik sem ment el odáig, hogy úgy nyomuljon, ahogy én már nem akarom.
Felnevetek, mert elképzeltem, ahogy a nő, akinek az üzenete helyett engem kerestek fel, ma ott áll Gabriel háza előtt, vagy csak vár egy kedves üzenetet, amitől újra reménykedhet.  Elrettent a kép magam előtt, de megnevettet egyben.
De nem akarok sokat máson agyalni, inkább arra fókuszálok, ami most előttünk van, erre az estére, és a jövőre, amit már olyan szépen tervezgetünk, mintha csak egy sima nyaraást beszélnénk meg az unalmas hétköznapokban.
- Akkor mit szólsz hozzá, ha a jegyeket is megvennénk. - nézek rá komolysággal az arcomon,nem viccelek, minek is várni. - Baráti kiruccanás, mielőtt túlságosan nyomulósnak tartanál, nem kell belegondolnunk többet, lesz ahogy lesz, de most felcsigáztál. Jövő héten csütörtöktől fel tudom magam szabadítani, csak mondd, hogy jó neked és már veszem is elő otthon a naptejet és a bőröndöt. - felesleges heteket szervezni, mert pontosan tudjuk mindketten mire vágyunk és az nem az, hogy minden nap egy megszervezett ton legyünk, csak pár napra van szükségünk, 3 maximum, ami alatt lesz időnk kellemesen elfáradni és esetleg még jobban megismerni egymást. Mint ahogy neki is mondtam, baráti kiruccanás, ha nem akar belelátni többet nem kell, nem akarom elijeszteni, mert a társasága rendesen izgalomba hoz és lenyűgöz.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyCsüt. Jún. 01 2023, 21:11

“Take me to the stars above, 'cause I can't see nothin' but darkness. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless. I hope if I wake up this wasn't all made up 'cause I'd be alive and not dead. Take me to the stars above 'cause I can't go on feelin' heartless”

Tökéletesen tisztában van azzal, miért nem kapcsolódik ki különösebben, és miért nem engedi meg magának a pihenést; valószínűleg tart tőle, hogy ha egyszer engedi magát leengedni, akkor nem fog tovább azzal a gőzzel menni már előre, amit még érez a csontjaiban. A napjai rendkívül egyhangúak a maguk módján, hiszen korábban kel, aztán később ér haza bárkinél, ezt pedig nehezen lehetne egy párkapcsolatban a másik fél részéről tolerálni, tudja jól. De ha nem így csinálja, akkor lehet egy napon majd belesüpped a kanapéra, és úgy mered a plazma tévéjén egy tervre, hogy az már nem mesél neki semmit. A munkája sokkal inkább a kreatív flow-jának megtartásáról szól, arról, hogy mindig érezhesse azt a lendületet és szenvedélyt, amit az első naptól kezdve is érzett.
- Most már engem is kíváncsivá tettél. - Nevet fel ismét, és nem tudja felidézni, mikor érezte magát ennyire jól, és annak ellenére, hogy Sierra szinte a lelkébe lát és kérdez, ami lehetne kellemetlen is, számára most valahogy mégis izgalmas. Ahogy a közös jövőjük körül is ezt érzi, Gabriel azonban megfontolt, és mivel régimódi, ezért szeret lassan haladni.
Sierrával mondjuk ez nem egyszerű. - De azt hiszem, ez a két véglet létezik. Vagy lekörözlek, vagy teljesen megsemmisülök. - Mosolyog rá a másikra egy korty előtt, aztán keresztbe teszi mindkét evőeszközét a tanyérján, ezzel jelezve a pincérnek, hogy elviheti a tányérját, ha erre jár, mert ő végzett a vacsorával.
Látszik minden vonásán, hogyan gondolkodtatja el őt Sierra minden szava, és hát muszáj lesz hinnie neki a hölgyek megcsavarodását illetően, hiszen a saját neméről, aki ennyire kendőzetlenül beszél, csak az igazat mondhatja. Gabriel amúgy sem akarna olyannak tűnni, mint aki ítélkezik a női nem felett, hiszen maximálisan tiszteli őket, még akkor is, ha nem viselkednek megfelelően. Mindenki hibázhat, és ettől akkor sem tekint el, ha éppen egy számára szinte idegen hölgy akarja lesmárolni a saját autójában, hátha azzal tesz egy olyan lépést, ami odabetonozza Gabrielt.
- Akkor csak remélni tudom, hogy mostantól nem kell a sötétebb részeken sűrűn a hátam mögé nézni. - Mondja egyenesen Sierra szemébe nézve, és most szándékosan nyújtja el hosszabban a pillanatot, mielőtt a vigyora szélesebb lenne, és éppen csak nem nevet fel.
- Lenyűgöz, ahogy gondolkodsz. Őszintén. - Bólint is egyet, és teszi ezt Gabriel mindig, amikor meg akarja erősíteni a társalgó partnerét abban, amit mond, és amit ezzel párhuzamosan gondol. Az őszinteség pedig semmi olyasmi, ami távol állna tőle, sőt, az egyetlen járható útnak gondolja, még ha fáj, akkor is.
Meglepődik Sierra tempóján, de nem fog hazudni még magának sem azzal kapcsolatban, hogy pontosan ezen járt az esze, és lélekben már ott érzi magát a színtiszta óceánban, halak között snorkerolva, a másik kezét fogva. A könnyűbúvárkodás közelebb áll a szívéhez, a mély valahogy sohasem vonzotta, talán azért, mert ő nagyon magasra épít, így általában ott is érzi magát teljesen önmagának.
- Csodálatos nő vagy, Sierra. De azt hiszem, nekem kell meghúznom a határt, mielőtt megbánunk valamit. - Először lehet, hogy rosszul veszi ki magát, amit mond, de hamar folytatja. - Szeretném jól csinálni, és úgy gondolom, meg kell adnod a lehetőséget egy vörös-szőnyeges randira, mielőtt elrabollak bárhová. - Még mindig az a széles vigyor ül az arcán, látszik rajta, mennyire biztos magában, mennyire jó a kedve, és reméli, hogy nem haragszik meg rá a másik azért, mert a régimódi énje másként diktálja, minthogy spontán módon elmenjenek egy másik kontinensre.
Sierra & Gabe


mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
when we first met - Gabriel and Sierra 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

when we first met - Gabriel and Sierra 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
when we first met - Gabriel and Sierra 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
when we first met - Gabriel and Sierra Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra EmptyHétf. Jún. 12 2023, 08:16

Gabriel & Sierra
'when we first met '
Komoly bátorságra, vagy csak egyszerű butaságra vall, hogy egy ismeretlen emberrel jöttem el egy vacsorára, bár igen jónak érzem a légkört mégis megrémíszt a tudat, hogy ennyire jól érzem magam. Jól érzem magam és akarok még ebből az egészből, Gabriel igazán úriember, olyan, amilyennel még ezelőtt sosem találkoztam. Az apám ilyen udvarias, mindig kicsit irigykedve néztem anyut, hogy megnyerte a főnyereményt, míg én általában elég fura szerzetekkel, önimádó férfiakkal, vagy csak a testemet akaró pasikkal tudtam összejönni. Valamilyen téren biztosan az én hibám is volt, hiszen engedtem nekik és sosem nyitottam meg az utat az olyan embereknek, mint Gabriel. Ez az üzenet úgy jött, mint egy megmentő csomag számomra, sosem voltam elveszve, de nem tudtam mi az igazán jó nekem, egészen a mai napig. Talán túlságosan is szalad velem a ló, nagyon előre haladok, de ha egyszer tudom, hogy én ezt akarom, a makacs énem egyszerűen nem enged mást.
- Sosem hagynám, hogy megsemmisülj, ha látom, hogy a határokat feszegetjük, majd titokban veszek vissza. - nevetek fel, de a vagy szócska egy kicsit éket vert a fejemben, jó értelemben. Képes lenne vajon egy férfi a megsemmisülést mutatni egy nő felé, aki elég nyilvánvalóan tetszik neki? Mert ha igen, akkor az számomra elég nagy erővel bír felé, azt mutatja meg nekem, hogy nincs hiány önbizalomból és a ha a sebezhető oldalát is kimutatja, akkor ott elindult valami köztünk.
A követezőmondanán elég hangosan kacagok fel, majd megvonom a vállam, mint aki sunyin el akar valamit titkolni.
- Sosem lehet tudni, kit találsz meg véletlenül a neten egy üzenetváltás alkalmával. Még az is lehet, hogy egy igazán jól szereplő zaklató vagyok. - teljesen komoly arccal húzom fel az egyik szemöldököm, majd megeszem az utolsó falatot és iszok rá, egész végig komoly ábrázattal, majd amikor a pohár az asztalon pihen újra rámosolygok. Sosem tudnék olyan mélyre süllyedni, hogy valakit zaklassak, vagy csak rajongjak érte a saját önbecsülésem kárára. Azt hiszem, Gabriel lehetne az a férfi akiért igazán rajongani tudnék idővel, de miattam egészen biztosan nem kell majd aggódnia, hogy ráakaszkodik. Ha valaki menni akar egy kapcsolatból engedni kell, fájni fog, ha nem én vagyok az a fél, aki eleresztette a másik kezét, de az erőszakos magunk mellett tartás csak hosszú távon okoz kínokat és azok sokkal nehezebben gyógyulnak, vagy talán sosem.
Bókjára szélesre húzom az eddig egy kicsit sunyi mosolyom,majd kérdőn pillantok rá.
- Őszinte vagyok, igazából enek természetesnek kellene lennie egy ismerkedés alkalmával. És ne érts félre, nagyon örülök, hogy ennyire tetszik a nyílt világlátásom, de azért sajnálom, hogy a nem, akit én is képviselek nem ezeket a dolgokat tartják szem előtt, hanem a külsőt, a tökéletességet és az arra való törekvést. De én tudom, hogy nincsen tökéletes ember, és bár fáj bevallani, a női nem amennyire szép, olykor annyira romlott is. - szerete, ha valaki becsüli az őszinteséget, egy baj van vele, hogy ma már tényleg ritka, pedig mennyivel egyszerűbb így beszélgetni, mint a kitalált dolgokat átadni a partneremnek, amikre lehet pár nap múlva nem fogok emlékezni.
Nem lep meg, hogy a rögtönzött utazásunkat visszautasította, talán egy kicsit. Ha másnak kínáltam volna fel ezt a lehetőséget már rohanna haza pakolni, de tudom, hogy az egy okból lenne, hogy minél hamarabb egy szobába kerüljön velem. Gabriel nem ilyen, ő akarja azt a határt, amiért talán még hálás is vagyok. Nem vagyok hozzászokva, így váratlanul ér, de meglepően jó érzéssel tölt el a gondolat, amit megfogalmaz. Mosolyogva dőlök előre a széken és hajolok közelebb az asztal felé.
- Tudod, a bókokat már megszoktam, de a visszautasítást nem, talán pont ezért is kell köszönetet mondanom neked. Szeretnék lassan haladni, és már én is akarom azt a vörös szőnyeget, de ne vidd majd túlzásba kérlek, mert a végén tényleg megszokom. - már nem nevetek olyan harsányan, mint eddig, a mosolyom töretlen, de úgy érzem megváltozott valami rajta. Eddig boldog voltam, hogy itt vagyunk, hogy egy ilyen csodás férfi társaságában vagyok és ilyen jó estét töltsünk el együtt. Most azonban már hálás vagyok és attól félek egyre jobban és jobban fogom várni a következő randit, és az az követőt és még sokat, mert úgy érzem Gabriel nem rövid távon lesz az életem része. Ugyan még nem tudom milyen titulust fog betölteni, de remélem nem akarunk megállni a barátságnál, bár egy ilyen ember még annak is tökéletes egy életben.
- De azért a sokadik randin szavadon foglak és kénytelen leszel elrabolni. - mutatok az ujjammal, szinte fenyegetően, felveszem a poharam és kiiszom belőle a maradék italt is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when we first met - Gabriel and Sierra
when we first met - Gabriel and Sierra Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
when we first met - Gabriel and Sierra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel
» we will try - Perla & Sierra
» Sierra Cannella
» Gabe and Sierra - after or before?
» instagram.com/sierra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: