New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Léon Leroux
tollából
Ma 19:44-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 19:44-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:19-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 19:11-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:04-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:53-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 18:39-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 18:18-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:15-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Shay&David - Heart Heart Head
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzomb. 8 Ápr. - 14:30

– David & Shayana –

Megadja nekem azt, hogy legalább ketten viseljük a felelősség terhét, hogy aztán úgy olvadjak a karjaiba, ahogy már nagyon szerettem volna, és közben én is olyan ölelésbe vonjam őt, amire már nagyon vágytam. Szavak nélkül is tudom, hogy mindkettőnknek borzasztó nagy szüksége volt már erre: elárulják az apró sóhajok, a szorosodó ölelések és a tény, hogy nagyon sokáig nem is mozdulunk ebből – amikor pedig igen, akkor is szinte csak azért, hogy utána az ajkaink is összeforrjanak. A csókban is megmutatkozik, milyen régen nélkülöztük már a másikat; az apró és finom érintések lassan mély, szenvedélyes, ragaszkodó csókká növik ki magukat, amit legalább olyan sokáig elhúzunk, mint az ölelést. Mire elengedjük egymást, már szinte minden levegőm elfogy, de nem bánom. Csillogó szemekkel veszek el David íriszeiben és viszonzom a mosolyát, aztán egyetlen pillanatig sem ellenkezek, amikor az ölébe invitál. A segítségével helyezkedek el kényelmesen, szó szerint a karjaiba kucorodva, a mellkasához bújva, elmerülve a jelenlétében, az illatában és a teste melegében. Legszívesebben még a lábaimat is felhúznám, hogy teljesen össze tudjam húzni magam a karjaiban, de így is tökéletes. Csendben öleljük és simogatjuk egymást, miközben mindketten gyógyulunk, azt hiszem.
Csak sokára töröm meg ezt a békés csendet, akkor is csak azért, hogy halkan elmondjam neki, mennyire hiányzott nekem. Szerencsére jól érti a szavaimat, nem számonkérésnek veszi, hanem annak a vallomásnak, aminek szántam is. Megcsókolom az állát, a mosolyát látva én is mosolyogni kezdek, aztán ujjaimmal finoman bejárom az arcát, feltérképezve az imádott vonásokat. Hagyja nekem, közben érzem magamon a tekintetét, de a legkevésbé sem zavar. Ezúttal, amikor újra magamhoz húzom, már sokkal bátrabban csókoljuk meg egymást, és én örömmel veszek el ebben az érzésben, a csókja ízében, ajkainak és nyelvének simításaiban, szoros ölelésében. A hajába túrok, nem mintha erőszakkal kellene magamnál tartanom őt, míg újra el nem fogy a levegőnk. Pihegve pillantok a szemeibe ismét, mosolya tükörképe az enyémnek, különösen, amikor apró puszit ad az ajkát simító ujjbegyemre.
Nem ússza viszont meg azt, hogy így, vele a fókuszomban újra eszembe jusson, ami már a pultnál is. Azt hiszem, még mindig jól ismer, mert csak megadóan sóhajt – és én is jól ismerem őt, mert pontosan az a feltétele, amit sejtettem is.
Deal egyezek bele mosolyogva. Szerencsére nem akarja, hogy kimásszak az öléből, ezért nem is teszek erre irányuló mozdulatokat, csak a kezeimmel engedem el, hogy el tudjam venni a tányérról a sonkás szendvicset és oda tudjam neki adni. Én a sajtosat választom, majd visszahelyezkedve egyik kezem az állam alá tartva kezdek enni, hogy minél kevesebbet morzsázzak magunkra. A kérdésére felpillantok rá, aztán lenyelem az aktuális falatot.
– Ha így szeretnéd, nekem jó így – bólintok egy aprót. Én legszívesebben egyetlen pillanatra sem engedném el, tudva, hogy talán már holnap reggel kopogtatnak az ajtómon, de megértem, ha nem akarja velem tölteni az éjszakát. Vagyis... mellettem. Mostanában egyébként sem alszok sokat éjjelente, szóval talán jobb is így.
– Ha mégis akkor jelentkeznének, amikor nem vagyunk együtt, akkor... akkor mindenképpen szólok – teszem hozzá halkan, egy kicsit feszültebb érzéssel. Nem tudom, ennek mekkora az esélye, de mivel nem lehetek biztos a nullában, erre is gondolnunk kell.
– Akkor mégsem cirkuszba megyünk? – nézek fel rá egy huncutabb mosollyal, csak hogy az ugratásommal el tudjam venni az előző felvetés élét.
– Egyébként jól hangzik, bár ez az időjárástól is függ – válaszolom meg az eredeti kérdést is, és tudom, hogy nem kell jobban kifejtenem, mert jól ismeri már, hogy fagyosszent vagyok. – Mondjuk ha nem szeretnénk mindig nyilvános helyen bujkálni, nyugodtan mehetünk hozzám is – vetem fel, és csak amikor ezt kimondom jut eszembe, hogy egyébként David nem ajánlotta fel, hogy menjünk hozzá, aminek lehet oka is, és így hirtelen megannyi dolog eszembe is jut lehetséges oknak. Például én magam. – Úgy értem... beszélgetni, vagy csak összebújni, vagy megnézni egy filmet... ilyenek... – teszem hozzá gyorsan és hirtelen végtelenül zavarban. Ez most úgy hangozhatott, mintha azért hívnám el magamhoz, pedig még azt sem tudom, képes lennék-e rá. Arról nem is beszélve, hogy ő akarna-e még engem mindazok után, ami történt. Én nem hibáztatnám. Én a helyében bottal sem piszkálnám meg magam többé. De most nem akarok erre gondolni...
Megköszörülöm a torkomat és inkább a kávémért nyúlok, kihasználva, hogy befejeztem a szendvicsemet, így legalább le tudom kötni magamat, és a számat is, hogy ne beszéljek többet.
– Kéred a kávédat vagy a vizedet? – kérdezem inkább, szemeimet az említett dolgokra tapasztva David helyett, és csak remélni merem, hogy ad nekem okot a ténykedésre.
you're the one I want this close
you're the one I can't deny



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzomb. 8 Ápr. - 17:54
Shayana & David

Goodbye
Come back and work it out with me
It's plain to see
I need you, but do you need me?
Come back and work it out with me
I'm on my knees
I need you, but do you need me?


Mintha egy hegy szakadna le a vállaimról és a szívemről. Végre a karjaim közt van, végre érzem magamon a teste melegét, az érintését, a csókját. Elhúzzuk az időt mindennel, mintha az elvesztegetett, hosszú heteket próbálnánk pótolni. Ezt lehetetlen lesz behoznunk, tudom, de már attól is sokkal jobban érzem magam, hogy megpróbáljuk, hogy úgy teszünk, mint a pompeii szerelmes pár és az utolsó pillanatokban is egymást szeretjük fejetlen és kilátástalan menekülés helyett. Tudom, hogy egyszer csak el fog jönni az a pillanat, amikor azt mondja mennem kell, én pedig nem tehetek mást, csak nézem, ahogy örökre és végérvényesen kisétál az életemből, de nem vagyok hajlandó most erre gondolni. Ő lebeg a szemeim előtt, a csillogó szemei, az élettel teli, kipirult arca, a csóktól nedves ajkai, törékeny teste, ahogy eltűnik a pulóveremben. Nem akarok másra koncentrálni, csak rá, és arra, hogy az utolsó pillanatig mosolyogni lássam. Még akkor is, ha tudom, hogy utána már se ő, se én nem fogunk soha többé őszintén mosolyogni senkire sem. Én legalább is nem tudom elképzelni, hogy újra kezdjem bárkivel, aki nem ő.
Egy hosszas ölelkezést aztán újra a gyengéd szavak és a szenvedélyes csókok váltanak fel. Most már egyikünk sem óvatoskodik, ő is bátran simít a hajamba és én is határozottabban döntöm a karomra, hogy megtartva őt könnyebben tudjak ajkaira hajolni. Ismét nem állít meg minket semmi a légszomjon kívül, de még azzal is szívesen küzdök egy kicsit, csak hogy még tovább érezhessem puha ajkait az enyémen. Végül azért rá is gondolok, amikor elengedem azokat, vele együtt pihegek eufórikus boldogsággal adva csókot simító ujjára is. Utána természetesen neki áll alkudozni a szendvicsekkel, de azt én is tudok. Megegyezünk abban, hogy mindketten másfelet eszünk, szóval választunk egy-egy szendvicset és falatozni kezdünk. A csendet én töröm meg a kérdésemmel, mert igazából fogalmam sincs, hogy akarjuk ezt csinálni, de az biztos, hogy nekem ma éjjel mosnom kell. Abban egyezünk meg, hogy akkor reggel újra találkozunk, Shay pedig abban is biztosít, hogy szól, ha akkor jönnek érte, amikor nem vagyok ott.
- Köszönöm. - mondom némileg szomorúan, de hálásan, amiért nem hagyna kétségek között. Nyomok egy puszit a halántékára, aztán felhozok két példát "programnak", mire felemlegeti a cirkuszt. Halkan elnevetem magamat és rájövök, hogy az a csúnya-pulcsi is gazdagodott egy olyan emlékkel, amely értékessé varázsolja a szememben. Mielőtt válaszolnék, azért Shay felhozza, hogy ez számára teljesen időjárás függő, és egyébként hozzá is átmehetnénk. Elmosolyodva nézek rá, ő pedig már most szabadkozni kezd, hogy semmi olyanra nem gondolt, én viszont csak megsimogatom a feje tetejét, kicsit játékosan összekócolva.
- Tudom, hogy a mai után bujkálni akarsz velem, nehogy meglássák, miféle alakkal smárolsz, de ígérem, holnapra lesznek normális ruháim is. - kezdem viccelődve, hogy ne érezze magát rosszul.
- Szívesen átmegyek hozzád, ha akarod. Enyeleghetünk, megpróbálhatunk elalvás nélkül filmet nézni, vagy ha gondolod, főzhetünk együtt valamit. Azt úgy is olyan rég csináltuk... - mosolygom rá most már komolyabban, de ő még mindig zavarban van - amit továbbra is rettentő aranyosnak találok -, és azt kérdezi, hogy kérem-e a kávém, vagy a vizem.
- A kávét, igen. - bólintok egy aprót a feje fölött, aztán nyúlok a langyosra hűlt csészéért. Óvatosan iszogatom, nehogy leöntsem őt - vagy a matracot -, de amikor épp nem kortyolok, a fejemet az övéhez hajtom. Leplezetlenül szívom magamba az illatát, élvezem az arcom alatt a tincsek csiklandozó érintését. Teljesen megértem Gimlit, amiért Galadrieltől hajszálat kért ajándékba a Gyűrűk urában. Ezt ki azért nem mondom, mielőtt valami rossz perverznek gondol majd engem, de attól még megértem, hogy ez is tud érték lenni.
- Egy-két óra és besötétedik... sötétbe se akarsz mutatkozni velem? Maradjunk itt zárásig? - kérdezem viccelődve érdeklődve a továbbiakról a mai napon.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzomb. 8 Ápr. - 20:01

– David & Shayana –

Ha valaki azt mondta volna nekem egy hónapja, egy hete, vagy akár tegnap, hogy ma David karjaiban és csókjaiban fogok elveszni és menedéket találni, vagy kinevetem, vagy megölöm az illetőt, időzítéstől függően. Mégis megtörténik. Minden pillanat keserédes, hiszen ez most olyan, mint annak idején Indonéziában: hiába vallottuk be egymásnak az érzéseinket, hiába estünk bele ebbe a mély, mézédes gödörbe, ott is szinte kétségbeesve kerestük a pillanatokat, egymást, a maradandó, gyönyörű emlékeket, mert tudtuk, hogy a nyomomban vannak, és nem tudtuk, mennyi időnk van, mielőtt ránk találnak. Most is hasonló a helyzet, és bár ezúttal nem megölni akarnak, a végkifejlet ugyanaz: egy egész élet egymás nélkül. Egy egész élet annak értelme nélkül.
Most mégsem ezzel foglalkozom. David azt kérte, használjuk ki az időt és legyünk boldogok, ameddig még megtehetjük, ezért pontosan ezt igyekszem tenni. Csak rá figyelek, csak őt látom, csak őt érzem. Az ölelése még mindig békét és biztonságot ad, a csókja még mindig édes, az illata még mindig megrészegít, az érintései még mindig borzongatóak; mindent pontosan ugyanúgy érzek, mint azelőtt, még mindig ugyanannyira szeretem, imádom őt, szinte függök tőle. Csak arról nem feledkezem meg, hogy nem véletlenül vettem a szendvicseket, és még ha némi alkudozás árán is, de elérem, hogy egyen. Én is eszek vele, és meg kell állapítanom, hogy nagyon régen nem esett már ilyen jól az evés sem.
Dave töri meg a csendet, azt kérdezve, hogyan tervezzünk, én pedig megígérem neki azt is, hogy ha épp nincs mellettem – mert ezek szerint nem leszünk folyamatosan együtt –, amikor hívnak, szólni fogok neki. Látom a szomorúságot a szemeiben, ezért halkan felsóhajtok, és miután a halántékomra csókolt, én újra az állára nyomok egy csókot. Nem tagadnám ezt meg tőle. Nem akarom, hogy így történjen, de lehetséges, és akkor szeretném, hogy tudja: nem csak úgy faképnél hagytam.
Tovább beszélgetünk a programokról, nekem pedig sikerül újra megnevettetnem a cirkusszal, amitől boldogan mosolygok. Aztán felvetem, hogy egyébként nyugodtan lehetünk nálam is, csak arra gondolva, hogy mostanában azért már gyakrabban van rossz idő, és nem feltétlenül jó szakadó esőben sétálgatni, de aztán rájövök, hogy a lakásomra invitálás mást is jelenthet, és a körülmények miatt ettől végtelenül zavarba jövök. Dave egy viccel próbálja elterelni a zavaromat, és egyébként tényleg nevetek is egy kicsit azon, amit mond, de azért elég mélyen belelovallom magam addigra a gondolatokba, szóval... Az azért segít egy kicsit, hogy tovább ötletel, különösen, amikor felemlegeti a főzést. Szinte felragyog a szemem az ötletre, mert azt tényleg régen csináltuk, de megannyi csodás emlék fűződik hozzá.
– Ez jó ötlet – fejezem ki szavakkal is az egyetértésemet, mosolyogva, bár még mindig érzem, hogy forró egy kicsit az arcom, szóval megpróbálom elterelni mindkettőnk figyelmét erről a tényről. Szerencsére kéri a kávéját, így le tudom kötni magam egy kicsit. Odaadom neki a csészéjét, aztán a magamét is magamhoz veszem, bár én gyorsabban meg tudom inni a tartalmát. Iszok egy kis vizet is, és élvezem, ahogy Dave néha hozzám bújik, nekem döntve a fejét. En közben simogatom az arcát, a karját, az oldalát, épp, ahol érem, aztán halkan elnevetem magam a kérdésén.
– Elmehetünk sétálni egyet, ha szeretnél. Most egész jó idő van, és ha te kimész az utcára, akkor én is veled tartok – somolygok, és ha benne van, előbb a harmadik szendvicsre pillantok.
– De ezt előbb még el kell tüntetnünk – jelentem ki. A tényér felé fordulok, hogy két kézzel óvatosan meg tudjam felezni, lehetőleg minél testvériesebben osztva el az arányokat, aztán ha odaadja a csészéjét, azt leteszem az asztalra, hogy megkaphassa helyette a fél szalámis szendvicset. Én is magamhoz veszem a másik felét, majd az előző morzsafogó taktikával meg is eszem. Azért nem sietek nagyon sem ezzel, sem azzal, hogy megigyam a vizem; tovább élvezem a közelségét, fél kezének ölelését, és ha már ő is csak a kávé vagy a víz maradékát issza, én kényelmesen a vállára döntöm a fejem, hogy ebben ne zavarjam, de közben minél közelebb lehessek hozzá.
– Egyébként már lesz társaságunk – szólalok meg közben. Az ingje gombjaival kezdek játszani, és akaratlanul is elmosolyodom, amikor eszembe jut egy bizonyos ingvásárlás, de azért folytatom. – Egy civil jármű, benne két civilruhás fickó. Már ott voltak a lakásomnál és idáig kísértek – sóhajtok egy kicsit. Persze számítottam erre, de azért furcsa érzés a saját ösztöneim ellen dolgozni és hagyni, hogy megfigyeljenek.
– Lehet, hogy ezért nem jelentkeztek még, talán egyelőre csak kivárnak, hogy csinálok-e valami gyanúsat – gondolkozok hangosan. Nem akarok abban reménykedni, hogy ha türelmesek, akár napokig is várhatnak ilyenkor, de... azért eszembe jut.
you're the one I want this close
you're the one I can't deny



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzomb. 8 Ápr. - 23:07
Shayana & David

Goodbye
Come back and work it out with me
It's plain to see
I need you, but do you need me?
Come back and work it out with me
I'm on my knees
I need you, but do you need me?


A fellegekben érzem magam. Nem mondom, hogy olyan, mintha semmi sem történt volna, mert nyilván nehéz nem beszélni bizonyos témákról, de sikerül kerülni őket, és emiatt el fog ez a tinédzserekre jellemző katartikus boldogság, amikor a "crush"-ok viszont jelzi a vonzódást. Csak itt a jelek rettentő egyértelműek az ölelésektől elkezdve a csókokon át. Az esik a legjobban, hogy az ölembe ül és onnan nem is akar mozdulni, én pedig végre érezhetem magamon a súlyát, kezeit, fejét. Megillatolhatom a haját, ölelhetem és simogathatom a derekát. Vágytam erre a közelségre, és ha a rohamok nem takarítanának ki belőlem mindent másnapra, biztosra is venném, hogy álmodtam is vele. Nappal mindenképp, ahogy ő is mondta, az rám is igaz: folyamatosan rá gondoltam. Már amikor voltak józan pillanataim. Így már sokkal jobban is van étvágyam, de főleg azért is, mert így legalább ő is eszik. Megesszük a szendvicseket, mindenki a maga részét, közben pedig nem felejtünk el értekezni arról, hogy mi hogyan lesz, legyen. Azt roppant aranyosnak találom, amikor zavarba jön a saját kétértelműségétől, de azért próbálom megnyugtatni őt némi viccelődéssel, és azzal, hogy azért elmondom, szívesen átmegyek hozzá. A kipirult arcában és a felragyogó mosolyában gyönyörködve figyelem, ahogy reagál a főzés ötletére. Mosolyogva figyelem a mosolyát és örülök, hogy ennyire felcsigáztam ezzel - nem mintha én ne várnám. Mindig is jó szórakozás volt, amikor együtt főztünk, nagyon jó emlékek kötnek kötnek az összes konyhához, többek között az övéhez is.
- Megint megcsináljuk azt a mustáros csirkét? - kérdezem ellágyuló pillantással, kicsit félszeg mosollyal. Ha tényleg van kedve főzni, szerintem ez lenne a legtökéletesebb, hogy minél több és kellemesebb emléket tudjunk újra élni. Közben megiszom a kávét, továbbra is karolom őt, élvezem, ahogy hozzám bújik és nehéz az arcomról az állandósult mosolyt eltüntetni. Nem mintha akarnám: szerintem hetek óta most mosolygok először igazán, őszintén.
Aztán arra is rá kérdezek, hogy ma mit akar csinálni, de gyakorlatilag azt mondja, hogyha én megyek, ő is. Ergo egyébként nem menne sehova, csak nem tudom, miért nem mondja ki. Halkan elnevetem magamat ezen és magamhoz ölelem.
- Akkor maradjunk itt. Én élvezem, hogy... így vagyunk. - mosolygok rá, és elveszem a fél szendvicset tőle. Azt is tudom, hogy neki ez a meleg jobb, nem érdemes akkor sétálni menni. Kirúgni innen nem fognak minket, jó helyünk is van, van étel, ital... szóval minden adott.
Amíg elharapdálom a szendvicsem, lepillantok rá, ahogy ismét megszólal. Egy pillanatra megállok a rágásban és értetlenül nézek rá, amikor azt mondja, társaságunk lesz. Figyelem, ahogy játszik a gombbal és közben azon gondolkodom, mióta lehet lakótársa, amikor a civil járművet említi a civil megfigyelőkkel.
- Oh. - mondjuk gondolhattam volna, hogyha el nem is vitték azonnal, bizonyára megfigyelik. Egyszerűen csak nem gondoltam bele, de valószínűleg csak Shay szavainak igazságtartalmát ellenőrizgetik, miközben követik őt. Meg vele engem.
Visszafogom magam, hogy megjegyzést tegyek arra, hogy "adjunk nekik látnivalót", de az Izraelben történtek után nem akarok olyan utalásokat tenni, ami kellemetlenül érintheti Shayt.
- Lehet. Akarod éreztetni velük, hogy gyengék a szakmában? Mert akkor vihetünk majd nekik egy adagot. - kérdezem rosszcsont mosollyal rápillantva. Persze, csak viccelődök: senkinek nem lennék hajlandó adni abból a főztből.
- Ha már itt tartunk! Mit szólnál, ha úgy csinálnánk, hogy bevásárolok hozzá reggel és mindennel együtt megyek át hozzád? Nyitásra mennék a boltba, aztán utána hozzád, hogy minél több időt együtt tölthessünk. - kérdezem kis mosollyal fürkészve az arcát. Persze, ha mást is akar főzni, ahhoz kell majd akkor a bevásárló lista, de én nagyon szívesen beszerzek és viszek mindent. Ha kell, mást is, nem feltétlenül a főzéshez való alapanyagokat: viszek én gyümölcslevet, vizet, felvágottat, kenyeret, bármit, amire szüksége van.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyVas. 9 Ápr. - 10:36

– David & Shayana –

Olyan az egész, mintha hosszú ideje először nem rémálomba, hanem egy édes, delíriumos fajtába csöppentem volna. Egy kicsit talán tényleg félek, hogy egyszer csak felébredek, vagy David eltűnik, vagy az egész tényleg rémálomba fordul át... de éppen ezért élvezek ki minden pillanatot, raktározok el minden érintést, csókot, ölelést, pillantást és szót. Dave minden sebemre gyógyír, még akkor is, ha csak álmodom. Vele végre újra rendesen kapok levegőt, már amikor nem csókoljuk egymást kifulladásig.
Megbeszéljük a terveinket, én pedig zavarba hozom saját magamat, mert teljes természetességgel ajánlom fel, hogy lehetünk az én lakásomon is, és csak utána jut eszembe, hogy ez mi mindent jelenthetne még. Olyat, amire nem tudom, hogy fel vagyok-e készülve, vagy hogy David egyáltalán vágyik-e rá. Most is megment viszont a helyzetből: felhozza a főzést, abból pedig azt a bizonyos mézes-mustáros csirkét. A mosolyom ekkor már ellágyul, a szemeim megtelnek gyengéd, mélt érzésekkel.
– Persze – bólintok rá, megsimogatva az arcát, még mindig mosolyogva figyelve őt. Az a recept örökre a szívembe írta magát, és már nem csak azért, mert anya receptje volt; miután Dave visszatért hozzám, tulajdonképpen a halálból, azt készítettük el közösen az új első randevúnkon.
A mai programmal kapcsolatban felvetem, hogy elmehetünk sétálni, és hozzáteszem, hogy továbbra sem tervezem letagadni, hogy ismerem, de ő csak nevetve magához ölel és azt mondja, maradjunk itt.
– Szóval te vagy nyuszi és nem mersz kimenni az utcára – évődök vele vidáman, miközben odabújok a nyakához, magamba szívva az illatát. Nem bírom ki, hogy ne adjak egy apró csókot a finom, puha bőrére ott, de aztán a harmadik szendvicsért nyúlok, hogy a lehető legügyesebben megfelezzem azt.
Miután én elmajszoltam a magam részét, iszok a vizemből, aztán kényelmesen Dave vállára döntöm a fejem, hogy ne zavarjam semmiben, de kellően közel lehessek hozzá. Az ing gombjaival játszva mondom el neki, hogy egyébként megfigyelés alatt állok, bár először olyan meglepve néz rám, hogy ő azt hiszem, más társaságra gondolt hirtelen. A felvetésére elnevetem magam.
– Azt hittem azt mondod, rázzam le őket – mosolygok, hiszen én meg hirtelen a saját szakmámra gondoltam. Mondjuk ennél én sokkal diszkrétebben tudtam mások nyomába szegődni.
– Egyébként... – teszem hozzá némi bűnbánattal. – Lehet, hogy nem csak engem figyelnek meg. Úgy értem engem biztosan, és szerintem a lakás is be van poloskáza, de lehet, hogy téged sem hagynak ki a jóból – sóhajtok fel. Ha arra kíváncsiak, veszélyes vagyok-e az amerikai társadalomra, én biztosan megfigyelném a helyükben azt is, aki az eddigi kapcsom volt.
Amikor viszont Dave visszakanyarodik a főzéshez, nekem is könnyebb mosolyognom.
– Az tökéletes lenne. Írjak neked bevásárló listát? Mondjuk... – gondolkozom el egy kicsit. – Igazából a csirkén kívül szerintem minden van otthon. A köretet rád bízom, mit szeretnél, de ha maradnál a rizsnél, az is van – mosolygok tovább.
Ha ő is befejezte az evést, elégedett mosollyal veszem tudomásul, hogy evett a kedvemért, aztán odakínálom neki a vizét is, hátha kér. Ezután pedig, mivel a maradás mellett döntöttünk, nincs más dolgom, mint kényelmesen hozzábújni és újra csak a közelségét élvezni. A szemeimet is lehunyva bújok a nyakához, mély lélegzeteket véve szívom magamba az illatát.
– Egyébként... – szólalok meg pár perc békés csend után, óvatosan felkémlelve Dave arcára. – Téged kerestek már...? Úgy értem, a te ügyedben, a seregtől.  – Tudom, hogy nem akar kellemetlen dolgokról beszélni, de ez is egy olyan kérdés, amit tudnom kell. Egyedül ezt a szálat nem tudtam maradéktalanul elvarrni, muszáj tudnom, hogy ha el kell mennem, az életének ez a része sem fog összeomlani.
you're the one I want this close
you're the one I can't deny



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzer. 12 Ápr. - 16:21
Shayana & David

Goodbye
Come back and work it out with me
It's plain to see
I need you, but do you need me?
Come back and work it out with me
I'm on my knees
I need you, but do you need me?


Olyan hülyének érzem magam. Mind a ketten a legmélyebb időszakát éltük az életünknek azzal, hogy éket vertem, vertünk egymás közé. Olyan nehéz volt arra gondolni, hogy meglátogassam, hogy felhívjam, beszéljek vele. A szégyen és a sértett makacsság megakadályozott abban, hogy cselekedjek. Most bezzeg olyan... egyszerűnek tűnik minden. Alig telt el húsz perc - se - és az ölemben tudhatom őt, ölelve, csókolva. Ilyen egyszerű lett volna? Vajon ha nem kezdek el baromságokat csinálni, akkor is ilyen egyszerű lett volna kibékülnünk? Túl lendülni mindenen, amit mondtunk, vagy tettünk egymással? Úgy hiszem igen, ettől pedig hülyének érzem magam, hogy korábban nem léptem ezt meg. Most viszont örülök annak, hogy felvette, hogy bele ment, hogy itt van. Ennél csak az nagyobb öröm, hogy szívesen ismétel, ameddig csak lehetőségünk van rá. Még ha zavarba is hozza magát azzal, hogy félreérthetően kérdez, én csak örülök és finoman elterelem a témát a kedves emlékek felé. Az ő pillantása épp úgy ellágyul az emlékre, mint az enyém, és még meg is simogatja az arcomat. Örömmel mosolygok rá ismét, és hajolok oda egy finomabb csókra, hogy kifejezzem a boldogságomat, amiért szívesen főzi meg velem ugyan azt.
Ezután a mai napi programra térek, és megkérdezem, hogy menjünk-e, de mivel inkább hozzám köti a dolgot, úgy hiszem, jobb ha maradunk. Persze már rögtön nyuszinak is nevez, mire halkan elnevetem magamat.
- Itt kevésbé vagyok feltűnő. ... És legalább az ölemben tudhatlak. - ölelem magamhoz szorosabban ismét, kiélvezve, hogy ennyire közel lehet hozzám, már majdnem a lábaim is feljebb húzom, hogy azokkal is magamhoz tudjam szorítani. Ezt az utcán nem tudnám megtenni. Átkarolni, ölelgetni igen, de hideg padon ilyen módon se lenne az igazi. Élvezem, hogy hozzám bújik, a nyakamon érzett szuszogásától finoman borzongok meg, amikor pedig oda is puszil ... hát mondjuk úgy, hogy nehéz nem másra is asszociálnom abban a pillanatban. Tudom, hogy semmiféle hátsószándék, vagy kétértelműség nincs a dologban, de vannak olyan automatikus kapcsolók a testben, amik reagálnak, ha bizonyos helyeken puszilgatják. A szerencsém az, hogy mielőtt még elfajulhatna bármilyen gondolatom, vagy felvonhatnám a zászlót, Shay eltereli a figyelmem a szendviccsel és emiatt most rendkívül hálás vagyok.
Megesszük és megisszuk amit lehet, aztán élvezem, ahogy hozzám bújik. Kényelmesen neki döntöm a hátam a falnak és közben magamhoz ölelve hajtom a fejem az övére. Mosolyogva nézem, ahogy játszik az ingem gombjával, aztán amikor felhozza a "társaságot", eleinte értetlenül nézek rá, majd mikor rájövök, kikről van szó, viccelődök is vele egy kicsit.
- Nem, azt nem akarnám, hogy bajba kerülj. - szögezem le gyorsan kis mosollyal, amikor elneveti magát. Aztán amikor bűnbánatosan rám néz, én csak magabiztosan elmosolyodom.
- Nem baj. Nem érdekes. Mindent tudnak már, nincs olyan dolog, amit titkolni akarnék előttük. Az se zavar, hogy tudják, most együtt vagyunk. - mondom biztosítva őt a véleményemről és arról, hogy nem érdekel senki más. Senki más, csak ő.
Ha már itt tartunk egyébként, felhozom, hogy a holnapi nap hogyan legyen lebonyolítva, Shay pedig hozzá dobja a maga ötleteit és kérdéseit.
- Nekem most is jó a rizs. De azért nyugodtan küldd el a listát, nehogy a végén ott szembesüljünk valamivel, hogy lejárt, vagy nincs is. - inkább biztosra mennék, meg egyébként is tényleg bármit szívesen megveszek neki, a főztön felül is.
Miután befejeztük az evést és ivást, kényelmesen nyújtom ki a lábam az asztal alá és teszem keresztbe őket, míg kicsit feljebb húzom Shay fenekét, hogy ne csússzon le rólam teljesen. Így már ő is kényelmesebben tud a nyakamhoz bújni, amitől ugyan úgy kicsit - kellemesen - ráz a hideg, és rá hajtom a fejemet az övére, míg átölelve cirógatom a derekát. Igazából annyira meghitt és nyugodt ez a pár perc, amit csendben töltünk, hogy ha eldőlnék jobbra, tuti be tudnék aludni vele a karjaim között. Erre nem kerül sor, egyrészt meg nem akarok elaludni, másrészt mert feltesz egy kérdést.
- Igen, mielőtt kiengedtek. - válaszolok és lepillantok rá, egyik kezemmel megsimogatom az arcát.
- Egy vezérőrnagy jött jobb belátásra bírni. Azt mondta, hogy ha ... - itt egy pillanatra elhallgatok. Nem azért, mert titkolni akarnám Shay előtt, hogy mit mondott, hanem azért, mert szégyellem elmondani azt a részletet, amit valószínűleg egyébként is tud. Oldalra pillantok, megnedvesítem a kiszáradt ajkam és megköszörülöm a torkom.
- Azt mondta, ha kijózanodok... akkor várnak vissza. Ugyan abba a rangba, a "családba". Mert hogy a PTSD és a hozzá tartozó depresszió egy dolog, de az alkohol az már túl sok. Amíg nem sikerül leszoknom, addig fel vagyok függesztve. - mesélem el halkan, inkább az ölét, meg az abban fekvő, ruháját - pulcsimat - piszkáló kezemet nézve. Nem tudom, hogy fog-e menni Shay nélkül...
- Nélküled esélyt sem kaptam volna. - mondom végül rá nézve, egy halvány, keserédes mosollyal.
- Köszönöm.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyCsüt. 13 Ápr. - 9:01

– David & Shayana –


Valójában sosem volt kérdés, hogy ha újra lehetőségem adódik rá, a karjaiba omlok-e, megfeledkezve mindenről, amit egymás ellen tettünk. Jobban mondva... azt sosem fogom tudni elfelejteni, amit én tettem ellene, magamnak sokkal nehezebb megbocsátani, de kész vagyok elengedni azt, ami a kórházban történt. Borzalmasan fájt és még annál is többet szenvedtem utána nélküle, de mindez már nem számít, mert végre újra itt van velem. Tudom, hogy végig kettőn állt a vásár, hogy én is megpróbálhattam volna kapcsolatba lépni vele előbb, de... nem hittem, hogy nem utasítana el. Most sem tudtam, hogy ez lesz belőle, nem azért csináltam. Viszont nem is lehetnék ennél boldogabb még akkor sem, ha tudom: a napjaink, de talán az óráink is meg vannak számlálva.
Megbeszéljük a másnapi programot is, nekem pedig megmelegszik a mellkasom a gondolatra, hogy lényegében megismételjük a második randinkat. A mai napi tervekkel kapcsolatban évődök vele egy kicsit, azon halkan elnevetem magam, hogy itt nem kelt akkora feltűnést, mint az utcán, a másik érvével viszont nem tudok vitatkozni.
– Nekem is nagyon jó itt – helyeselek, és ahogy magához szorít, szinte elbújok a nyakában, lehunyt szemekkel, elégedetten szusszanva egy nagyot. A jelenléte békével tölt el, az ölelése pedig melegséggel; legszívesebben örökre itt maradnék. Egy apró puszit is adok a nyakára, a majdnem-tortúrája viszont elkerüli a figyelmemet, mert nekem addigra már az utolsó szendvicsen jár az eszem.
Miután minden elfogyasztottunk, ismételten csak egymásra és a másik jelenlétére koncentrálunk. Legszívesebben összekuporodnék az ölében, mint egy macska, és ha tehetném, biztosan dorombolnék is. Felhozom az újdonsült árnyékaimat, amin aztán viccelődünk egy kicsit, de amikor azt mondja, nem akarná, hogy bajba kerüljek, csak mosolygok, mert tudom, hogy tényleg így van. Azért bocsánatot kérek tőle, mert nem tudom, közvetlenül őt is megfigyelik-e miattam... bár közvetve biztosan. Most is.
– Engem sem – mosolyodom el a válaszát hallva. Valahol kifejezetten felszabadító ez a kötetlenség, csak azt sajnálom rettenetesen, hogy mindennek ilyen körülmények között kellett megtörténnie, ilyen következményekkel. Még mindig nem tudom, hogyan fogok nélküle élni... de szerencsére nem is hagy sokat gondolkozni ezen, mert visszatér a holnapi tervekhez. Elmosolyodom azon, hogy mennyire biztosra akar menni, aztán bólogatni kezdek.
– Rendben, mindent tüzetesen átnézek majd és leírok mindent, ami kell – ígérem meg neki. Ez azt jelenti, hogy ha későn elválunk, otthonról még sms-ezek majd neki... erről pedig eszembe jut valami.
– Dave...? – kezdem halkan, és újra az ingét kezdem piszkálni. – Majd... esetleg felhívhatlak elalvás előtt? Csak egy kicsit. Jól esne hallani a hangod – bököm ki zavartan. Tudom, hogy ez nem fogja elűzni a rémálmokat és nem fog segíteni, amikor felriadok az éjszaka közepén, de David hangjába burkolózva legalább magától az elalvástól nem rettegnék.
Egy kicsit áthelyezkedik, én pedig szinte még közelebb bújok hozzá, bár ahhoz lassan már a bőre alá kellene férkőznöm. Percekig csak csendesen öleljük egymást, még a szememet is lehunyom, csak az illatára koncentrálok, a szíve ritmusos dobbanásaira, a lélegzetvételeire, a simogató kezére. Szívesen megállítanám az időt, itt és most, de előtte még van egy fontos kérdés, amit fel kell tennem. Meglep, amikor azt mondja, hogy igazából ez már a kiengedése előtt megtörtént, felemelem a fejem a válláról és kíváncsian kezdem figyelni, hallgatni őt. Amikor megakad egy kicsit a feltételnél, aggódva szaladnak kissé össze a szemöldökeim, végigsimítok a haján, de nem siettetem, hagyom, hogy a saját tempójában szedje össze a gondolatait. Végül kiböki, hogy az a bizonyos feltétel a leszokás, nekem pedig emiatt összeszorul a szívem, de aztán meg is könnyebbülök, mert kiderül, hogy visszavárják, ugyanoda. Fellélegezve sóhajtok fel, hogy legalább ettől sem akarják megfosztani, amikor viszont megköszöni, csak megrázom a fejem.
– Tudod, hogy bármit megtennék érted, de ezt nem tudtam volna én elintézni. Erre nem terjedt ki az alku, szóval kizárólag magadnak köszönheted ezt az esélyt – mondom a szemeibe pillantva, kezemmel finoman megfogva és megszorítva a pulcsit piszkáló ujjait. Ha megadták neki a lehetőséget, az azért van, mert nagyon is tisztában vannak az érdemeivel és nem akarják elveszíteni őt a saját kötelékeikből. Egyáltalán nem tudom hibáztatni őket a gondolatmenetükért.
– Dave... – súgom aztán gyengéden, és ha kell, ujjaimat az álla alá csúsztatva késztetem finoman arra, hogy rám nézzen. Foglyul ejtem a szemeimmel a tekintetét.
– Meg fogod tudni csinálni. Erősebb vagy, mint gondolnád. Én hiszek benned – jelentem ki szilárd hittel, megingathatatlanul figyelve szemei kékjét. – Mennyire súlyos...? – kérdezek rá nagyon óvatosan, de ha esetleg nem akar válaszolni, nem erőltetem; igazából már azzal is sokat elmond, ha csak elfordítja rólam a tekintetét. Borzasztóan nehéznek érzem a szívem, mert soha nem akartam, hogy ebbe kelljen menekülnie.
– Tudok segíteni? Fogalmam sincs, mennyi időnk van még, de ha szeretnéd, itt vagyok, ugye tudod? Mindig, mindenben – fogadkozom halkan, ám annál komolyabban. Magamhoz ölelem őt, ezúttal én vonva valamennyire óvó ölelésbe, amennyire a helyzetünkben lehetséges. A haját, a tarkóját simogatom, csókot nyomok a halántékára, és nagyon szeretném, ha egyszerűen csak az ölembe pottyanna a tudás, hogy mivel győzhetném meg őt arról, hogy úgy higgyen magában, mint ahogy én hiszek én benne.
you're the one I want this close
you're the one I can't deny



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyCsüt. 13 Ápr. - 23:39
Shayana & David

Still Worth Fighting For
So let's try one last time
So we never forget
This is still worth fighting
Still worth fighting for


Habár sokkal hamarabb kellett volna ezt megtennem, már késő ezen bánkódni. Azt az időt kell kihasználnom és megbecsülnöm, amennyi még megmaradt, még ha ez csak pár perc, óra, vagy nap is csupán. Próbálom nem túlságosan bele lovalni magam, nem túl erősen bele kapaszkodni ebbe az érzésbe, mert félek, hogy annál erősebben csap majd vissza, amikor eljön az idő, még is úgy akarom megélni ezeket a perceket, hogy nem gondolok a rosszra, arra ami eljön majd. Talán magam alatt vágom a fát mindazzal, amit teszek és mondok, de ha nem tenném meg, később biztosan megbánnám, mint ahogy azt is bántam, hogy ott hagytam őt akkor.
Szeretnék jó és boldog emlékeket szerezni vele, azt szeretném, hogy az utolsó íz a számban édes legyen, amelyre emlékezni fogok vele kapcsolatban. Emiatt olyan programokat igyekszem kitalálni, amelyen elrontani nehezen lehetne bármit. Egy utolsó randevú a régi fényben, inkább itt tartózkodás, mint az utcán bohóckodás. Shay mindenben benne van, és játékosan évődik is velem, én pedig minden egyes percben újra élem a szerelmünk minden hullámát és gondolatát. Élvezem, ahogy hozzám bújik, ahogy elrejtőzik a nyakamban, könnyed teste súlyát az enyémen, karjai szorítását, ujjai simogatását, vagy csak ahogy piszkálja a ruhámat. Élvezem gondoskodását, ahogy belém "erőlteti" a szendvicset, az aggodalmát, hogy zavarhat, amiért megfigyelhetnek engem. Mindent magamba iszok és elraktározok, hogy amikor majd csak egy cérnaszálon függ a józan eszem, ezekre emlékezhessek.
Azt a lelkére kötöm, hogy biztosan minden legyen meg a főzéshez, és felajánlom szolgálataimat is hozzá, ő pedig megmosolyog, de azért bólogat és megígéri, hogy mindent leír majd egy sms-ben. Elégedetten mosolyodok el én is, de amikor hirtelen megváltozik az arckifejezése és megszólít, némileg elkomolyodva kezdem fürkészni őt.
- Igen? - figyelem először értetlenül a kialakuló zavarát, azt, ahogy megint a gombommal játszik. Már majdnem aggódnék is, de amikor felteszi a kérdést, csak ellágyul az arckifejezésem és szerelmes pillantással mosolygok rá. Felemelve a kezem a derekáról simítok rá az arcára, és biccentem homlokom az övének.
- Nagyon örülnék neki. - mondom halkan kettőnk közé, aztán megemelve fejem először a homlokára adok egy csókot, majd lejjebb hajolva puha ajkairól lopok magamnak egyet.
- Akkor hívsz fel, amikor csak szeretnél. - biztosítom őt rámosolyogva, hüvelykemmel megsimogatva az arcát.
- Akár most is, csak kevés értelme van. - viccelődök egy kicsit elvigyorodva, játékosan húzva ismét magamhoz, hogy az arcomat az övének tudjam dörgölni, mintha valami rossz kandúr lennék, bár rám inkább lehetne kutyát mondani, ő a macskás típus.
Ezután kényelmesen vonom az ölembe és élvezem a csendes, de szeretettel teli perceket, amíg rá nem kérdez arra, hogy felkerestek-e a seregtől. A téma nem a legkellemesebb, mert a gyengeségeimet is kénytelen vagyok bevallani, de előtte nem félek gyengének tűnni. Elmondom hát, hogy mi az "alku" tárgya az én esetemben, hogy mit kéne tennem azért, hogy visszatérhessek a régi kerékvágásba, bár nekem ez lehetetlen küldetésnek hangzik. Shay még is türelmes, próbál lelket önteni belém, csak épp hiába hisz bennem, ha én nem érzem magam elég erősnek ehhez. Korábban se voltam.
- Korábban is csak az állított meg, hogy összejöttem veled, Shay. Ha te nem leszel velem... én.. nem hiszem, hogy menni fog. - vallom be keserűen, az ő őszintén aggódó szemeit figyelve, amelyek nem eresztik az enyémet. Amikor viszont a függés súlyosságára kérdez rá, épp hogy nem leszek rosszul, amint a valós válaszra gondolok.  Nyelve egyet sütöm le a szemeimet, mert tényleg szégyellem az állapotomat, bár tőle sose tagadnám meg a választ, legyen bármennyire kényelmetlen a kérdés.
- Ébredéstől ájulásig. - válaszolom halkan, a lehető legegyszerűbben leírva az állapotot, de aztán felkapom a fejem és aggodalmasan ránézek.
- De ma nem ittam! Egy centet se, ígérem! Csak felébredtem és az első az volt, hogy felhívtalak, aztán magamra öltöttem ezt a jelmezt és rohantam hozzád. - szabadkozom attól tartva, hogy azt hiszi, a találkozó csak részeg gondolatok hozadéka, pedig nagyon is józan döntés.
- Melletted józan akarok lenni. Ezekre a dolgokra emlékezni akarok, hogy később legyen mibe kapaszkodnom. - nyomatékosítom újra, kissé aggodalmasan simítva ismét az arcára és remélem, hogy nem ítél el, hogy hisz nekem, illetve hogy nem kezdi el magát hibáztatni - mert tudom, hogy erre is képes.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyPént. 14 Ápr. - 13:08

– David & Shayana –

Nehéz eldönteni, hogy most tulajdonképpen megmentjük egymás életét, nem is beszélve a sajátunkról, vagy inkább végleg tönkretesszük azokat. Nem kérdés, hogy szükségem van rá. Nem kérdés, hogy ezek a pillanatok horgonyok lehetnek majd, amikor nélküle minden nehéz lesz. Nem kérdés, hogy minden egyes pillanatot kihasználok és kiélvezek, mélyen elraktározva magamban az összes szót, érintést és benyomást. Legszívesebben betakaróznék az illatával és a hangjával, legszívesebben soha nem mozdulnék el a karjaiból, de nem tudom, hogy tehetném ezt lehetővé.
Ezt nem is merem megkérdeni tőle, van viszont valami, amit igen. Amit még megtehetek, ameddig van időnk. Érzem magamon a tekintetét, hallom a hangján, hogy már-már aggódik, de amikor végre kibököm a kérdésem és az arcomra simító tenyere hatására felpillantok rá, csupán a gyengéd, szerelmes mosolya és pillantása üdvözöl. Egy pillanatra lehunyom a szemem, ahogy homlokát az enyémnek dönti, aztán a válasza hallatán megkönnyebbülten kiengedem a levegőt és elmosolyodva nézek a csodaszép kék íriszekbe. A homlokomra adott csóktól újra lehunyom a szemem, és ahogy az ajkai aztán az enyémekre simulnak, tenyerem az arcára helyezve tartom ott magamnál néhány pillanattal tovább.
– Oké – mosolygok rá boldogan, majd amikor viccbe fordítja a dolgot, elnevetem magam.
– Nem, köszönöm, most inkább hallgatom tisztán a hangodat – rázom meg a fejem, elutasítva az ajánlatot. Halk kuncogással ölelem magamhoz, miközben szinte szó szerint dörgölőzni kezd; sokadjára is lehunyom a szemem, magamhoz szorítom, és mélyre raktározom magamban ezeknek a pillanatoknak az emlékeit. Bár tényleg mindig felhívhatnám majd. Legalább ennyit... Felsóhajtok, de elhessegetem a fenyegető gondolatokat.
Most végre újra tudom élvezni vele a csendet is, mert tudom, hogy őt sem a gyötrődés készteti hallgatásra, hanem csak hozzám hasonlóan ki akar élvezni minden egyes másodpercet. Hosszú percek után töröm meg a csendet; nem mintha számítanék akár a válaszra, akár arra, ami ebből kikerekedik. Most mégis gyötrődve néz a szemeimbe, nekem pedig összetörik a szívem, amikor azt mondja, nélkülem nem fog menni. Elkínzottan nézek rá, kezeim közé véve az arcát, hüvelykujjammal a bőrét simogatva.
– Menni fog, Dave, csak akarnod kell. Akard értem, miattam. Ha nem is lehetek itt... tudnom kell, hogy jól leszel, hogy jól vagy – mondom szinte kérlelve. – Annyira erős vagy. Azt mondod, én segítettem, de az nem én voltam, hanem a te akaraterőd, miattam. Most ugyanerre kérlek. Kérlek, ne pusztítsd el magad... – fogom halkabbra a hangom, elkeseredve csukva be a szemem és döntve a homlokom az övének. Hogyan mehetnék így el? Hogyan hagyhatnám magára? Egyébként is bele tudnék halni a gondolatba, de így... ha ennyire szüksége lenne rám... Mély, nehéz sóhajjal nézek rá újra, kissé félve kérdezve rá a helyzet súlyosságára, amikor pedig lesüti a szemeit, ez a félelem csak fokozódik. Azt hiszem, hogy már nem is fog válaszolni, de megteszi, és amit mond... ezúttal engem ragad magával a gyötrődés.
– Dave... – suttogom halkan, aggodalomtól és féltéstől csöpögő hangon. Tönkreteszi magát. Nem csak az életét, de a testét is és én kibaszottul tehetetlen vagyok.
Hirtelen felkapja a fejét, én pedig meglepve és kissé értetlenül figyelem és hallgatom, ahogy egészen belelovallja magát valamibe, ami nekem meg sem fordult a fejemben. Megrázom a fejem, tenyerem az arcomon nyugvó kézfejére simítom és határozottan a szemeibe nézek.
– Tudom, Dave. Tudom mondom ugyanezzel a határozottsággal, belecsókolva a tenyerébe, aztán visszasimítva azt az arcomra. – Meg sem fordult a fejemben ilyesmi – erősítem meg. Az egy dolog, hogy érezném és látnám rajta, de eszembe sem jutott, hogy ez motiválta volna, vagy ez dolgozna most benne.
– Én csak... nagyon aggódom érted – vallom be halkan, közelebb húzva őt magamhoz, mintha azzal megóvhatnám. – Nem akarom, hogy ezt tedd magaddal. Soha nem akartam. Azt szeretném, hogy élj, Dave. Tudnom kell, hogy... Nem kérem tőled, hogy boldog legyél, mert én sem leszek soha igazán boldog, ha te nem vagy mellettem, de nem tudnék azzal a gondolattal létezni, hogy te talán épp az utolsó szögeket vered a koporsódba. Ezt... ezt nem bírnám ki – suttogom elkínzottan. Homlokom az övének támasztom, szabad kezemmel a haját simogatom, és fogalmam sincs, mi tévő legyek.
– Ha... ha szeretnéd, talán telefonon tudnánk tartani a kapcsolatot. Tudod, hogy meg tudom oldani, ha akarom. Nem érdekel, ha szabályt szegek vele, ha ez segítene neked. Bármit megteszek, hogy neked jobb legyen – nézek a szemeibe komolyan, még mindig szinte fulladozva az aggodalomtól.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyVas. 16 Ápr. - 13:50
Shayana & David

Still Worth Fighting For
So let's try one last time
So we never forget
This is still worth fighting
Still worth fighting for


Minden másodpercet a szívembe és emlékeimbe zárok. Próbálok vidám lenni és vidámságot ültetni az ő szívébe is, hogy az utolsó pillanatok, amiket látni fogok magam előtt, az a mosolya legyen majd. Megpróbálom abba a hitbe ringatni magam, hogy utána is olyan lesz, pedig tudom, hogy ahogy én is, úgy ő is csak velem ilyen mosolygós. Még is igyekszem ebbe kapaszkodni. Örülök, amikor a finom csókok után elneveti magát, aztán egymáshoz bújunk, és én olyan boldognak érzem magam... csak aztán jönnek megint a nehéz témák, amelyek felfedik a szégyent, amelyben élek. Tudom, hogy Shay nem ítélkezik felettem, látom rajta, hogy nincs benne más, csak aggódás és féltés, ahogy a szavai is ezektől terhesek. Amikor azt mondja, menni fog, hogy erős vagyok és hisz bennem, kétségbe esetten rázni kezdem a fejem. Érzem, ahogy az ujjbegyeim ismét bizseregni kezdenek a stressztől. Nem érti. Nem tudja.
- Én... gyáva vagyok, Shay... - gyáva vagyok szembenézni azzal a fájdalommal, amit éreznék, ha józan lennék. Gyáva vagyok szembenézni az összes démonnal, amivel küzdök. A hiányával, a rohamokkal, a tehetetlenségemmel, a rossz döntéseimmel. Gyáva vagyok átélni a fájdalmat, a tetteim következményét. Az italba bújok a felelősség elől, és nem tudom, miként változtathatnék ezen - vagy akarnék-e.
A helyzetem súlyosságát bevallva csak rontok az aggodalmán. Tenyerei melegítik az arcomat, de közben rájövök, hogy amit mondok félreérthető is lehet: jelentheti akár a mai napot is. Sietve kezdek magyarázkodni, hogy ma - még - nem ittam egy kortyot sem és mellette nem is akarok. Megnyugtat, hogy még csak nem is gondolt ilyesmire, közelebb is húz magához, én pedig előrébb görnyedve hajolok hozzá, hogy aztán felsóhajtsak, amikor azt mondja, boldognak akar tudni.
- Hogy lehetnék, amikor te vagy a boldogságom? - kérdezem suttogva, de igazából választ sem várok erre a költői kérdésre. Neki döntöm homlokom az övének, és reszketegen felsóhajtok, amikor felajánlja, hogy telefonon tarthatná velem a kapcsolatot. Feljebb emelem a fejem, hogy rá tudjak nézni keserű pillantásommal.
- És kockáztassak mindent? Amit elértél? Az életed? - már csak bele gondolni is elég ahhoz, hogy szinte minden tünet kiüljön rám. Megint innék. Arra gondolok, hogy gyáva vagyok, hogy aggódást okozok neki, hogy nem tudom tartani a szavamat, hogy miattam újra és újra bajba fogja sodorni magát, hogy szörnyű ember vagyok. Összeszorítva a szemeim dörzsölöm meg az orrnyergemet kissé remegő kezemmel, próbálom a torkomon felkúszó érzést elnyomni, de nem sikerül. A szemeim kinyitva igyekszem kontrollált levegővétellel lent tartani a pulzusom, és szinte tudom, hogyha nem látnám őt, már megint ott lennék, de így sem állok távol tőle.
- Beszélj hozzám... kérlek... - szorítom magamhoz a ruhájába markolva, mint aki a valóságába igyekszik kapaszkodni olyan erősen, hogy kiszalad a vér az ujjaimból.
Nem is számít, mit mond nekem. Ha csak azt ismételgeti, hogy itt van, már az is segít, mint eddig korábban minden alkalommal. Ha mesél, vagy dúdol, bármi, az is épp olyan, akár a vasmacska, amely a helyemen tart. Görcsösen tartom magamnál, fejemmel közel maradva hozzá, hogy az illatát is érezhessem. Ha sikerül kellőképpen elterelnie a figyelmemet, lassan bemerem csukni a szemem, arcomat pedig a nyakához hajtom. Mély levegőket veszek, az ujjaim görcsös markolása lassan enyhül, de el nem tűnik egy percre sem. Nem akarom őt elengedni, semmilyen értelemben. Még is tudom, hogy egyszer muszáj leszek, ettől a pillanattól pedig jobban félek, mint attól, hogy újra a bárkára kerülök egy roham miatt.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyVas. 16 Ápr. - 21:40

– David & Shayana –

Soha nem jutna eszembe elítélni Davidet a szenvedélybetegsége miatt, és nem azért, mert elfogult lennék vele szemben. Nagyon is alapos sejtéseim vannak arról, min ment keresztül, amikor először kellett megküzdenie ezzel: a hajó és a második családjának elvesztése elviselhetetlen teher volt. Most pedig... most olyan mélységbe taszítottam magunkat, amiből nem is volt senki, aki kihúzhatta volna. Nem kicsinyíteném le annak a jelentőségét, hogy neki mennyire nehéz lehetett – a saját bőrömön is tapasztaltam mindent, és még ha voltak is olyan időszakok, amikor elhitettem magamnak, hogy Dave már túllépett rajtam és nem számítok neki, most már pontosan tudom, látom és érzem, hogy ő is ugyanabban a végtelen fájdalomban vergődött, amiben én is. Nem, nem ítélem el; aggódom érte, borzalmasan, különösen, amikor azt mondja, nélkülem nem fog neki sikerülni. Hiába próbálom meggyőzni, csak rázza a fejét, és olyan kétségbeesve néz rám, hogy belesajdul a szívem.
– Dave... – suttogom elkínzottan, amikor azt mondja, gyáva. – Mindig olyan erős és bátor voltál értem. Csak... csak ugyanerre kellene gondolnod most is – suttogom a befejezést, de én magam is halkan és bizonytalanul mondom ezt, mert tudom, milyen átkozottul könnyen hangzik. Erre kellene gondolni, hát persze; én is csak arra fogok tudni gondolni, hogy milyen borzalmasan magányos és szomorúan szürke nélküle az egész életem. Hogy várhatnék tőle mást?
Az nem kérdés viszont, hogy amikor szinte pánikba esve esküdözni kezd, hogy ma még nem ivott egyetlen kortyot sem, akkor elhiszem neki, sőt, meg is nyugtatom, hogy eszembe sem jutott ilyesmi, mert valóban nem. Magamhoz ölelem, a közénk suttogott kérdésre viszont nem tudom a választ.
– Fogalmam sincs – vallom meg neki halkan, őszintén, azzal a fájdalommal a hangomban, ami egyértelművé teszi, hogy én sem fogom tudni ezt megvalósítani nélküle. Elkeseredetten szorítom össze a szemeimet és ölelem még szorosabban, mintha azt hinném, ezzel itt tudom tartani magamnál, örökre. Egyetlen egy dolog jut eszembe, hogy legalább valahogy ott tudjak lenni neki, de már ahogy felnéz rám, ott van a tekintetében a válasz. Halkan, elkeseredetten nyögök fel.
– Te vagy nekem a legfontosabb, Dave. Nem érdekel semmi más. Semmi másért nem élek, csak érted – suttogom gyötrődve attól, hogy most pontosan annak adok hangot, ami annak idején is elindította ezt a végzetes lavinát, de nem tudok tenni ellene. Ha tehetném, odaadnám érte az életem, gondolkodás nélkül. Golyó elé vetném magam, eladnám a lelkem az ördögnek, bármit megtennék...
Viszont azt is kiszúrom, hogy remegnek az ujjai, amikor megdörzsöli velük az orrnyergét.
– Dave...? – kérdezem halkan, az aggodalmas fajta gyanakvással. Kinyitja a szemét, rám néz, de én már jól ismerem a tekintetében azt a távoliságot, azt a sötét árnyékot, ami a rohamokat szokta követni vagy előrevetíteni. – David! – szólok rá gyengéden, de határozottabban, hogy a hangomra figyeljen, és már nyúlok is érte, amikor az ő ujjai is a ruhámba markolnak, ajkait pedig elhagyja az a halk, rettegő könyörgés.
– Itt vagyok, Dave. Nincs semmi baj. Itt vagyok. Maradj velem! – kezdek rögtön beszélni hozzá, megtartva az előző tónust: gyengéd határozottsággal, nem túl halkan beszélek, hogy bele tudjon kapaszkodni a hangomba és ne ne emlékeztessem azzal semmi rosszra. Nem hagyom abba, folyamatosan beszélek hozzá, újra és újra elismételve, hogy itt vagyok vele és nincs semmi baj, amikor pedig lehunyja a szemeit és a nyakamhoz bújik, szorosan magamhoz vonom.
– Nincs semmi baj. Itt vagyok veled. Itt vagyok – suttogom most már halkabban, megnyugtatóan, egyik kezemmel szorosan ölelve, a másikkal pedig gyengéden simogatva a haját, fejemet az övére hajtva. Addig tartom így, ölelve, simogatva, néha a fejére csókolva, ameddig csak szükséges, még akkor is, ha közben a mellkasom olyan fájdalmasan szorít, mintha valaki satuba fogta volna. Ahogy az ő pánikja alábbhagy és lassan megnyugszik, úgy nekem is több lehetőségem van átélni a félelmet, hogy mi lesz vele, ha tényleg magára marad mindezzel, ezzel újra előidézve a fájdalmat, amiért nélküle kell majd léteznem. A szemem szúrni kezd, a torkomban pedig gombóc nő, de próbálok megküzdeni a saját gyengeségemmel.
– Jól vagy...? – kérdezem halk, az elfojtott könnyektől és érzésektől kissé nyomott és rekedt hangon. Félek, hogy össze fogok omlani, mielőtt még igazán kiheverte volna a majdnem-rohamot, pedig nekem még csak jó okom sincs rá.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzer. 19 Ápr. - 21:41
Shayana & David

Still Worth Fighting For
So let's try one last time
So we never forget
This is still worth fighting
Still worth fighting for


Nem tudom elégszer kiemelni, mennyire bánok már mindent. Hogy hagytam idáig elfajulni a dolgokat, mikor mindezt csírájában is el lehetett volna fojtani, ha nem veszem magamra a történteket, ha jobban megpróbálom átlátni az ő szemszögét, mielőtt egyszerűen csak meghozok egy rossz döntést. Most már viszont késő, és még csak eloltani sem lehet ezt a tüzet, amit okoztam, nincsen pánik megoldás, csak a keserű beletörődés, hogy el fogunk égni egymás nélkül. Már megkezdtük ezt a folyamatot, én legalább is a föld alá iszom magamat, de úgy hiszem, neki is biztos van valami, amiről még nem számolt be. Talán nem is fog. Talán jobb is, ha nem tudom, mert ha kifejti nekem a saját szenvedését, csak még jobban gyűlölöm majd magamat.
Egészségesnek szeretne, azt akarja, hogy ne pusztítsam el magamat és bátorságra kér, de hogy nézhetnék szembe a mindennapokkal, tudva, hogy az én hibám az egész? Kettőnk közül ő cselekedett önzetlenségből. Persze, foghatja magára emiatt, de én voltam az, aki ott hagyta a szarban. Nem ő.
- Olyankor... - józanul - ...minden csak jobban fáj. Olyan éles minden. Kettőnk közül mindig te voltál az erősebb, neked megy, de én.. - még csak ahhoz sem volt merszem, hogy miután kipuffogtam magam, felkeressem, pedig hiányzott nekem. Mert attól féltem, hogy nem akar látni - teljesen jogosan - hiszen megbántottam, semmibe vettem a törekvéseit és amikor a legnagyobb szüksége lett volna rám, ott hagytam. Féltem a szeme elé kerülni, távolról vágytam rá és szerettem, amikor pedig kiderült, hogy ez fordítva is igaz, már késő volt.
Így amikor rá kérdezek, hogyan lehetnék boldog nélküle, amikor ő jelenti számomra a boldogságot, ugyan azt a tanácstalanságot látom rajta. Mert ő sem tud majd boldog lenni, ez pedig csak még jobban az arcomba dörgöli, hogy elbasztam. Persze, már keresi a megoldást, hogy valahogy, még is csak megmaradjunk egymásnak, de semmibe nem mennék bele, amely őt veszélyezteti. Most még is ugyan az a felállásunk van, mint legutóbb, amitől én csak elkeseredetten sóhajtok fel.
- Ha én vagyok neked a legfontosabb, meg kell tanulnod egy kicsit önzőnek lenni, és a saját épségedre gondolni. Az egy dolog, hogy fáj a távolság, de ha mellette még betegre is aggódom magam, amiért veszélybe sodorlak a kontakttal... - rázom meg a fejem. Nem, ezt nem kockáztatnám. Soha. Már amikor megjelent a tárgyalóteremben és letartóztatták, már akkor úgy éreztem, hogy megőrülök, de ha közölték volna velem, hogy kiadják Izraelnek, vagy halálra ítélik, biztosan felakasztom magamat.
Persze a nehéz témák, még nehezebb gondolatok előidézik a stresszt, ami pedig szokás szerint meghozza a gyümölcsét. Érzem, miként ül körém a sötétség és úgy kapaszkodok Shaybe, mint az egyetlen fényforrásba, csak hogy ne merülhessek alá, ne rántson magával a fekete mélység. A lágy hangja, az érintése, az illata, teste melege mind-mind segít abban, hogy ne essek pánikba, hogy ne húzzon magába a roham egészen. Görcsösen markolom és ölelem őt, mint egy mentőövet a pillantásommal és a kezeimmel is. Kell pár perc, amíg alább hagy a zsigeri félelem, amely a torkomat szorongatta, de amikor végre eltakarodnak a démonaim, a nyakába bújva fújom ki magam. Hallom a légzésén és a hangján, hogy ez őt is megviselte, amitől ismét csak bűntudatom lesz, mert nem akartam, hogy így lásson.
- Igen... sajnálom... - emelem fel a fejem, hogy végül könnyes szemeibe tudjak nézni. Felsóhajtva húzom magamhoz a mellkasomra és szorítom fejemet az övére.
- Ne sírj, kérlek. - dünnyögöm halkan, ott simogatva kétségbe esetten, ahol csak érik kezeim.
- Jól leszek, oké? Egy kicsit még, amíg veled vagyok rád támaszkodok, de utána megoldom.. jó? Haza megyek lakni... vagy... nem tudom... Veszek egy kutyát... Jó? Egy Egy szolgálati kutyát... Nem kell majd értem aggódnod. - igazából fogalmam sincs, hogy segítene-e rajtam egy ilyen állat, de tudom, hogy létezik ilyen opció.
- Majd... lefoglalom magamat vele. Minden rendben lesz, oké? - emelem fel a fejem, hogy puszit tudjak nyomni a fejére. Többet is, elszórtan, továbbra is úgy ölelve magamhoz, mintha ő maga akarna szabadulni onnan.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyCsüt. 20 Ápr. - 13:41

– David & Shayana –


Összetörik a szívem attól, amit mond. Nem akarom, hogy így kelljen élnie, nem akarom, hogy mélyre süllyedjen a fájdalomban, hogy tönkretegye magát és az életét, hogy aztán azzal a tudattal kelljen élnem, hogy nem csak nincs velem, de minden hiába való volt, mert ő végül mégis eldobta az életét, így vagy úgy. Aztán még azt is hozzáteszi, hogy én erős vagyok, mire csak némán rázni kezdem a fejem. Nem vagyok erős. Egyáltalán nem vagyok erős, de ezt nem merem elmondani neki, mert akkor ő is aggódni kezdene. Pedig nélküle semmi vagyok; ha nincs mellettem, gyenge vagyok és céltalan.
Nincs válaszom a kérdésre, hogy hogyan lehetne boldog nélkülem, mert én sem leszek az soha többé, ha ő nem az életem része. Szavaira mélyen, reszketegen szívom be a levegőt és az ölembe pillantok, mert nem tudom megígérni neki, hogy önző leszek. Világ életemben az voltam, de ha róla van szó... akkor nem megy. Csak ő számít nekem. Épp ezért nem is tudom, mit mondhatnék, de aztán nem is kell megszólalnom, bár még véletlenül sem mondanám azt, hogy szerencsére. A roham minden előjelét látom és érzem rajta, és hiába gyorsul fel a szívverésem a pániktól érte, azonnal cselekszem. Úgy teszek, ahogy kérte, folyamatosan beszélek hozzá, érintem őt, simítom, tekintetemmel fogva tartom az övét, és amikor egy kicsit megnyugodva a nyakamhoz bújik, szorosan átölelem. A haját simogatom, ujjbegyeim finoman a tincsei közé túrva masszírozzák megnyugtatóan a tarkóját. Néha rá is csókolok a fejére, néha csak ráhajtom a sajátomat, és hiába érzem, hogy megnyugodott, nekem csak egyre inkább elnehezül a szívem. Nem akarom, hogy egyedül kelljen szembenéznie a rohamokkal. Nem akarom, hogy magára maradjon, nem akarom, hogy bármi is fájjon neki, nem akarom, hogy ne legyen az életem része és én ne legyek az övé...
A fájdalom könnyei megállíthatatlanul törnek utat és gyűlnek össze a szemeimben, és amikor rákérdezek, hogy jól van-e, a hangom is elárul.
– Ne kérj bocsánatot – rázom meg a fejem és nyelek egy nagyot, hátha vissza tudom tartani a könnyeket. – Örülök, hogy itt voltam – teszem hozzá halkan, de nem tudok uralkodni magamon, érzem, ahogy a könnyek előszöknek a szemhéjaim alól. Dave azonnal magához ölel, én pedig másolata leszek az ő cselekedeteinek: olyan kétségbeesetten szorítom magamhoz, mintha nem lenne holnap. Nem akarok arra gondolni, hogy talán nem is lesz.
– S-Sajnálom... – nyögöm rekedten, összeszorított szemekkel préselve arcomat a mellkasába. Szeretném teljesíteni, amit kér, de a könnyeim áztatni kezdik az ingét, még úgy is, hogy próbálom visszafogni az érzéseimet. Azt mondja, meg fogja oldani, és én elhiszem, hogy meg tudná, de nem akarom, hogy ne legyen többé semmi közöm hozzá, az életéhez, a problémáihoz... mindenhez, ami David.
– Azt akarom, hogy rám támaszkodj. Mindig ott akarok lenni melletted, ha szükséged van rám – szólalok meg halk, rekedt hangon, csak azért emelve fel a fejem, hogy rá tudjak nézni. Egyik kezemmel elengedem, hogy megtöröljem az arcomat az ujjaimmal, de szint érzem, hogy elindultam lefelé egy lejtőn, amin nem fogok tudni megállni és nem is látom a végét.
– Nem vagyok erős, David – vallom be reszketeg, szinte alig hallható hangon. Újra megtörlöm az arcomat, de nincs sok értelme; rögtön újabb könnycseppek folynak végig a bőrömön és ezúttal még az ujjaim is remegésnek indulnak. – Én nem... egyedül nem... nem tudok... nem tudom... – Nevetséges összevisszaságokat tudok csak motyogni, mert hiába vagyok képtelen Dave szemeibe nézni, még így sem tudom hangosan kimondani, hogy nem tudok vele megküzdeni, hogy nem tudom elfelejteni.
Elkínzott, nyöszörgéshez hasonlatos hang tör fel a torkomból, aztán már csak arra vagyok képes, hogy újra magamhoz öleljem. Elrejtem az arcomat a mellkasában, elbújva előle és az egész világ elől, ujjaimmal kétségbeesetten markolva a ruhájába, miközben a vállaim is finoman rázkódnak kezdenek attól, hogy próbálom visszatartani magam azon a bizonyos lejtőn, mielőtt még kitörne belőlem a zokogás, amit végtelenül hosszú hetek magányos fájdalma táplál.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzomb. 27 Május - 21:57
Shayana & David

Still Worth Fighting For
So let's try one last time
So we never forget
This is still worth fighting
Still worth fighting for


Úgy érzem, hogy megtörök. Ez az egész nap, sőt, ez az egész pár nap olyan volt, mint egy hullámvasút a rémálmomból. Az érzéseim hol az egekbe repítenek, hol végig húznak a sárban, de nem ezért érzem úgy, hogy a határomon vagyok, hanem azért, mert Shay ugyan ezen megy át és ő még rosszabbul is van tőle, mint én.
Próbálom állni a sarat, amelyen épp keresztül húz az élet, igyekszem a rohamot is minél gyorsabban leküzdeni a segítségével, de aztán ez segít rájönni, hogy Shana hiába néz ki úgy, mint aki összeszedett, rájövök, hogy nem az. Ez pedig megrémít, mert mindannak ellenére, hogy velem kapcsolatban főleg az érzelmei vezérelték, mindig is tudtam róla, hogy el tud ezektől tekinteni. Abban reménykedtem, hogy talán most is, hogy túl tudja majd tenni magát rajtam, a helyzeten, de most, hogy látom, miként omlik össze attól, hogy én majdnem rohamot kaptam... Újra minden felelősség arcon vág a rossz döntéseimért, és én kétségbe esek, mert nem tudom, mit tegyek. Próbálom vigasztalni, mert nem jut eszembe jobb ötlet, de amikor kimondja, hogy azt akarja, hogy rá támaszkodjak, tanácstalanná válok.
- Én is ezt szeretném... - suttogom. De nem lesz rá lehetőségünk, bármennyire is akarjuk. A dolgokon aztán csak ront, amikor bevallja, hogy nem erős, és hogy egyedül nem fog menni. Tudom, hogy így akarta befejezni, mert én is így érzem. Reszketegen sóhajtok fel és emelem fel a fejem, mintha ezzel vissza tudnám tartani a rám törő érzéseket. Ismét érzem a súlyt a mellkasomban, amely most egyáltalán  nem kellemes, szinte zúg a fülem, de Shayre pillantva igyekszem erős maradni, mert látom, hogy ő épp most törik össze. Muszáj erősnek maradnom érte. Szorosan ölelem vissza és rejtem karjaimmal el a világ elől, fejemet az övére hajtva próbálom nyugtatni a légzésem és visszanyomni a torkomba költöző gombócot. Gyötrődöm a bűntudattól. Attól, hogy szenved. Nem ezt érdemelné. Soha nem érdemelte meg, hogy úgy bánjak vele. Sose érdemelte meg, hogy az a sok borzalom megtörténjen vele. Fogalmam sincs, mit mondjak. Nem tudok felemelőt mondani, mert a tények ellenünk beszélnek, és hideg fejjel sem tudok semmi objektívet mondani, mert messze nem vagyok olyan helyzetben érzelmileg, hogy erre képes legyek. Nem tudom azt mondani neki, hogy minden rendben lesz, mert fogalmam sincs, hogy valójában így lesz-e. Persze, most megígértem, hogy jól leszek, de előtte meg azt ígértem meg, hogy élni fogok. Mert tudom, hogy nélküle nekem sincs értelme lélegezni többet. Bocsánatot kérni sincs értelme - sokadjára sem -, mert a helyzeten nem segítene, maximum csak kirakatba helyezném, mennyire gyűlölöm magam, amiért ide juttattam őt, már pedig őt ismerve ezt nem akarná elfogadni. Még ő győzködne, hogy igazából őt kéne gyűlölnöm. Pedig nem menne. Próbáltam haragudni rá, de az sem ment, hogy tudnám gyűlölni? Végül az egyetlen dolog, ami eszembe jut, az nem a múlt, nem a jövő, hanem a jelen.
- Most itt vagyok, cicus... Shay... - dörmögöm halkan, kezemmel pedig simogatni kezdem a hátát. Nem tudom, hogy lenne jobb neki. Talán... ha kiengedné, könnyebben el tudna engedni.
- Semmi baj... Ne tartsd vissza. - suttogom, még szorosabban húzva mellkasomra.
- Oszd meg velem a terhet.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyVas. 28 Május - 18:03

– David & Shayana –


Nem tudom, hogy jutottunk idáig. Persze, tisztában vagyok a történésekkel, amik ide vezettek minket, emlékszem minden egyes tévútra és elhibázott döntésre, egyszerűen csak... nem értem. Mi vezetett odáig, hogy most úgy üljünk itt, mint akiknek végső búcsút kell vennie egymástól? Annyi mindenen mentünk keresztül együtt, annyi mindent túléltünk együtt... hiszen szinte a halálból is visszatért már hozzám egyszer. Most pedig el kellene őt engednem. Hogyan? Miért?
Képtelen vagyok rá. Tudom, hogy nem fog menni; most, ahogy kis híján a karjaim között él át egy rohamot, különösen biztos vagyok ebben, mert nem csak saját magam miatt nem tudnám ezt megtenni. Ameddig azt hittem, ő már nem akar engem, neki nincs szüksége rám, könnyű volt, hiszen a saját fájdalmamat könnyű elnyomni és elfogadni. Na de az övét? David nem szenvedhet. Azt nem engedhetem meg. Nem tudom megtenni...
– Dave... – sóhajtok fel hosszan, elkínzottan, amikor ki is mondja, hogy ő is azt szeretné, ha mindig ott lennék neki. Ott akarok lenni, de nem tudom, hogyan... és ettől kétségbe esek, pedig már nem szabadna tetéznem a bennem dúló érzelmek kaotikus sokaságát. Érzem, hogy kezdem elveszíteni a kontrollt...
Nem. Már elveszítettem, ébredek rá, amikor még a vallomásomat sem tudom befejezni arról, mennyire gyenge vagyok nélküle. Nem akartam ezt, nem akartam a nyakába zúdítani az érzéseimet, mert félek, milyen hatással lehet rá, de már késő. Dave még mindig Dave, és amint világossá válik számára a helyzet, már von is abba a szoros, óvó ölelésébe, amiről tudom, hogy esélyem sincs összetartani magam. Kétségbeesetten kapaszkodok belé, makacsul próbálok mégis megküzdeni a fenyegető viharral, de ekkor meghallom a gyengéd dörmögesét a fülemben... és a régi becenevem.
Halk nyöszörgéssel fúrom az arcom még szorosabban a mellkasába, pedig már biztosan tudom, hogy elveszítettem ezt a harcot. Miközben ő is arra biztat, hogy adjam ki magamból a fájdalmat és még szorosabban ölel magához, esélyem sincs nem azt tenni, amit kér. Nem akartam megosztani vele a terhet, mert nem akarom, hogy bármi is terhelje őt, de átestem a holtponton. Elindultam a lejtőn, és most már késő megállni. Ujjaim tehetetlenül markolják az inget a hátán, arcom a mellkasába rejtem, és miközben szinte kiszakad belőlem minden fájdalom, az egyetlen vigaszom és menedékem ő és az ölelő karjai. Ezúttal nem úgy sírok, mint amikor visszatért hozzám a halálból; akkor a megkönnyebbülés öröme enyhítette a felhalmozódott fájdalmat, most azonban... most nincs semmi enyhítő. Most csak hosszú hetek magányos, traumákkal övezett, sötét kínja van, és a tudat, hogy tulajdonképpen a jövőben is ez vár ránk. Rá és rám is. Egyedül kell megküzdenünk a démonainkkal, mert nem lesz mellettünk az, akire a legnagyobb szükségünk lenne.
Nem tudom, mennyi idő telik el, mire végre ismét rendesen kapok levegőt. Csak nagyon lassan tudom elengedni őt, már-már szégyenkezve. Szinte rá sem merek nézni, míg az asztalhoz fordulok és jobb híján az extra szalvétákkal igyekszem rendbehozni magam, amennyire ez egyáltalán lehetséges. Megtörlöm az arcomat, kifújom az orrom, és iszok egy kis vizet is, csak hogy nyerjek némi időt, mielőtt lassan újra felé fordulnék.
– Ne haragudj – kérem halk, a sírástól rekedt hangon. – Nem akartam így a nyakadba zúdítani, de én... én sem vagyok erős – suttogom el újra a vallomást, ami idáig vezetett. Magamtól nem tudok ránézni, de ha késztet rá, nem állok ellen.
– Nem tudok aludni – vallom be még halkabban, szinte csak lehelve a szavakat. – Minden éjjel újra ott vagyok. Minden éjjel újra átélem, és... és néha te is ott vagy... – A hangom egy pillanatra elcsuklik, ezért nyelek egy nagyot. – Amikor felébredek, percek kellenek, hogy rájöjjek, csak álmodtam. És én... – Elkeseredett sóhajjal túrom hátra a hajam. – Tudom, hogy te a baleset óta folyamatosan ezzel élsz együtt, minden éjjel és néha nappal is, de én... én sokkal gyengébb vagyok nálad – hajtom le a fejem.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzomb. 10 Jún. - 23:44
Shayana & David

Still Worth Fighting For
So let's try one last time
So we never forget
This is still worth fighting
Still worth fighting for


Tehetetlennek érzem magam és nem tudom, hogy győzzem le ezt. Mindig volt egy tervem, sőt, rögtön A és B is, de ez... ez most olyan helyzet, amikor hiába terveznék, azzal csak rosszat tennék neki. Mert megtehetném, megtehetnénk, hogy elmenekülünk, kocsiba szállunk és hátra se nézünk, sőt, apám biztos kireptetne minket az országból, de akkor nem csak a moszad, de az amerikai kormány is minket hajkurászna. Erre pedig nincs szüksége. Csak olaj lenne a tűzre, amelytől óvni próbálom. És így, ahogy összeomlik a karjaimban, tudom, hogy nyugalomra van szüksége és biztonságra. Ha pedig az egyetlen útja ennek az, hogy félre állok, akkor meg fogom tenni. Nem tehetem ki annál is nagyobb veszélynek, mint amiben van.
Halkan sóhajtva, a démonokat és árnyakat leküzdve ölelem rázkódó testét. Bizonyára hangosak vagyunk, mert a barista feltűnően nem jár erre elvinni az üres tányért és a csészéket, de nem zavar. Apró csókot hintek a feje búbjára és várom, hogy kiadja a felgyülemlett keserűséget. Ettől persze nem biztos, hogy megkönnyebbül, de.. talán. Remélem. Amikor elhúzódik, aggodalmasan és szomorúan figyelve várom, hogy összeszedje magát. Nem sürgetem, de amikor felém fordul, jobb kezembe veszem arcát.
- Semmi baj. - suttogom halkan a bocsánatkérésére, aztán figyelmesen hallgatom őt. Nem erőszakolom rám a szemeit, ha így kényelmesebb neki, így nyugszik meg, legyen így. Amikor kiderül, hogy ő is hozzám hasonlóan küzd a múlttal, düh és aggodalom keserű egyvelege csillan a szemeimben. Dühös vagyok, hogy az a mocsok még a sírból is kínozza Shayt, és aggódok, mert ha magamból indulok ki, akkor tudom, hogy hová tud vezetni ez az egész segítség nélkül.
- Jaj Shay... - sóhajtom halkan és magamhoz húzom újra. Nem tudom, mit mondjak. Szeretném őt bátorítani, vigasztalni, azt mondani, hogy minden rendben van, de hogy mondhatnék ilyet, amikor a saját rohamaimmal sem tudok nélküle megbirkózni? Az én számból minden lenne ez, csak hiteles nem. Az egyetlen gondolat, amitől megszakad a szívem is, ha talál valaki mást, aki képes lenne ezt enyhíteni, csak úgy, mint ő nekem. Persze, fel sem hozom, mert tudom, hogyha ezt mondanám, az lenne a válasza, hogy nem tud mást szeretni, de őszintén szólva remélem, hogy de igen. Az elfogadás és tovább lépés szükséges lesz, ha tartani akarjuk magunkat az adott szavunkhoz - hogy túl fogjuk élni egymás nélkül. Shay gyönyörű és okos, sorban állnak majd érte a férfiak és ez a gondolat rohadtul bosszantó és fájdalmas. Bárcsak ne kellene arra gondolnom, hogy más mellett kellene boldognak lennie.
- Meg fogsz vele küzdeni. - mondom végül halkan és rá pillantok.
- Ebben biztos vagyok. - simogatom meg újra arcát, de ezeken kívül egyszerűen elhagynak a szavak. Nem tudok többet mondani, csak homlokára adok egy csókot, majd ajkára úgy, mint aki csak érezni akarja, hogy még jelen van a másik. Még nem akarom, hogy ez a nap véget érjen, nem akarom, hogy elváljanak az útjaink, még ha csak egy éjszakára is - ha el nem veszik tőlem.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyVas. 11 Jún. - 16:40

– David & Shayana –

Összetörök. Nincs jobb szó rá, egyszerűen képtelen vagyok tovább összetartani azokat a darabkákat, amelyekre David elvesztésével törtem, és amiket az elmúlt időszak csak még apróbbra zúzott. Önzőnek érzem magam, amiért éppen az ő legnehezebb pillanatai után nem tudom tovább tettetni, hogy erős vagyok, de... valahol várható volt. A saját fájdalmam, a saját nehézségeim könnyen kerülnek a hátsó szobába elzárásra, mint mindig, de az övéi... Sokkal nehezebb megküzdenem azzal, hogy nem lehetek mellette és nem segíthetek neki, amikor szüksége lenne rám.
Míg átveszelem a szinte rohamszerű érzelem-kitörést a karjaiban, olyan türelemmel szorít magához, amibe belesajdul a szívem. Egyszerűen fogalmam sincs, hogyan kellene képesnek lennem enélkül, nélküle akár csak léteznem is. Ugyanilyen türelemmel, csendben várja meg, hogy egy kicsit megnyugodjak és rendbe szedjem magam, amikor pedig kezét az arcomra simítja, reszketeg sóhajjal hunyom le a szemem és dőlök bele finoman a törődő érintésbe. Nyelek egy nagyot, mert kell néhány másodperc, hogy összeszedjem magam, de aztán sikerül megszólalnom is. Csendben hallgat, amikor pedig befejezem és végre rá is tudok nézni, látom a szemeiben a dühöt és az aggodalmat is. Nem ellenkezek, ahogy újra magához húz, összeszorított szemekkel fúrom arcomat a nyakába, kezeimet pedig szorosan a teste köré fonom, ujjaimmal az ing anyagába kapaszkodva. Mély, reszketeg lélegzetekkel szívom magamba az illatát, ezzel is nyugtatva magam az ölelésében. Amikor rám néz, már egy kicsit nyugodtabban tudok rápillantani, elhúzódva egy kissé, a szavai hallatán viszont csak elkeseredettség költözik a szemeimbe. Lassan megrázom a fejem.
– Nélküled nem vagyok elég erős – suttogom magunk közé halkan. Lehunyom a szemem az apró, finom csókokra, de ez nem elég ahhoz, hogy elmúljon a konstans nyomás a mellkasomban.
– Annyira sajnálom, Dave – szólalok meg halk, elkeseredett hangon, miközben egyik kezem az arcához emelem. Ujjaimmal finoman simítom végig a bőrét újra és újra, mintha csak meg akarnám rajzolni a vonásait. – Soha nem szabadott volna kockára tennem azt, amink volt – lehelem szomorúan, homlokomat az övének döntve és egy pillanatra lehunyva a szemeimet.
– Te vagy nekem a levegő, David. – Kinyitom a szemeimet, hogy rá tudjak nézni, úgy szemlélve a vonásait, mint aki minden pillanatban attól fél, hogy soha nem láthatja őket többé. – Mindig, mindent érted teszek, de... már megint elrontottam. Már megint az a vége, hogy elveszítelek – súgom kissé rekedt hangon.
– Soha nem akartam ezt, ugye tudod? – simítok végig az arcán újra szomorúan és elkeseredetten. – Bármit megadnék azért, hogy visszakapjuk egymást. Bármit megtennék érted... pont ezért nem tudok tisztán gondolkozni, ha rólad van szó. Azt viszont soha nem gondoltam volna, hogy ez majd... ide vezet – hajtom le a fejem, a kezemet is az ölembe ejtve. Felsóhajtok és lehunyt szemekkel megrázom a fejem. Soha nem fogom magamnak megbocsátani, hogy ide juttattam magunkat.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyPént. 16 Jún. - 21:45
Shayana & David

Lovers
You told me I would never see you go astray
Said we'd never be apart
Never leave me in the dark
I guess there's just some promises you shouldn't make
Should've known from the start
I'm in the dark
I can't see


Csend. Letaglózó, sötét, nehéz némaság. Fagyos hideg és szívszorító bánat markolja a szívemet. Látva Shay gyötrelmeit, egyszerűen úgy érzem, mintha nem értem volna el a mélypontom. Mintha az még csak előttem, előttünk lenne. A tátongó üresség, amely majd fekete lyukként fogja a szívemet felfalni és többé soha nem ereszti majd onnan, mint ahogy a fény sem szabadulhat ki egy ilyen helyről. Egy ilyen lyukat, űrt hagy majd maga mögött bennem a nő. Tiltakozhatnék. Dühönghetnék. Megpróbálhatnék alkudozni, de én már az elfogadásban vagyok. Muszáj ott lennem, mert hiába szakad meg mindkettőnk szíve...
- Ami történt, megtörtént. - suttogom neki, ugyan ezzel a terhes, sötét árnyékokkal teli tekintettel rá nézve. Nem számít, hogy már bánja, amikor először hátra hagyott. Nem számít, hogy én azóta se tudok tükörbe nézni, hogy én hátra hagytam.
- Shay... Tudom, hogy nem akartad. Nekem is van bőven a kontómon, amit soha nem fogok tudni megbocsájtani magamnak. - kezdem halkan, az arcát simogatva és figyelve, akkor is, ha ő nem akar rám nézni. Én végig úgy figyelem őt, mintha minden pillanat az utolsó lenne.
- Ne terheld magad jobban, mint amit egyébként is el kell viselned. Én megbocsájtok mindenért. - tudom, hogy ez úgy hangzik, mint az utolsó percekben elhangzó feloldozás valaki halálos ágyánál, de azzal is tisztában vagyok, hogy mindketten így érzünk jelenleg. A torkomat összeszorítja a szomorúság és az együtt töltött idő gyásza. A fájdalom, hogy soha nem érezhetem már ugyan azt a boldogságot vele, mint korábban, mert a fejünk felett minden másodpercben ott van a damaszkuszi penge.
- Én is mindent megtennék azért, hogy együtt maradhassunk... de megígértük egymásnak... - hallgatok el, mert felidézni és elképzelni is szörnyű, hogy mi vár majd ránk. Lehunyva a szemeim kapaszkodok belé, és a valóságba. Mély levegőt veszek. Nem adom át magam a sötétségnek. Felemelve és a falnak döntve a fejem igyekszem nem engedni, hogy a szemem szúrása könnyekre fakasszon. Mélyen bent tartom a levegőt, felületesen is veszem inkább, hogy minél kevesebb teret adjak a fájdalomnak.
- Már nem másíthatjuk meg a döntéseinket. - nézek rá végül, mikor már úgy érzem, hogy az érzéseim ura vagyok.
- De ahogy mondtam korábban.. most még itt vagyok. - simítom meg az arcát ujjammal.
- Had legyek veled... szomorkodni ráérünk majd... - életünk végéig, amikor el jön az idő.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyPént. 16 Jún. - 22:42

– David & Shayana –

David szavai kegyetlennek tűnhetnének, de tudom, hogy nem állt szándékában bántani velük; ez csupán a kendőzetlen igazság, amivel akkor is szembe kell néznünk, ha most könnyű lenne elveszni egymás ölelésében. Ami történt, megtörtént. Nincs visszaút. Hibát hibára halmoztunk, és miközben vakon küzdöttünk a másik jólétéért, ide jutottunk, ahol elveszítjük egymást és ezzel beletaszítjuk a másikat abba a végtelen, sötét szakadékba, amitől annyira óvtuk akartuk egymást. Mint egy kegyetlen önbeteljesítő jóslat.
Önkéntelenül is belesimulok az arcomat simogató érintésbe, abból nyerve erőt, ameddig még lehet. A szemeimet is lehunyom, mély levegőt véve hallgatom megnyugtató szavait, de amikor azt mondja, mindenért megbocsát nekem, kinyitom a szemeimet. Nyelek egyet, hagyom magam elveszni tekintete végtelen kékjében, aztán finoman a kézfejére fogok és hosszan a tenyerébe csókolok.
– Én is neked – mondom aztán halkan, de annál komolyabban, egyenesen a szemeibe nézve. – Nincs semmi, ami miatt neheztelést éreznék a szívemben. Az még mindig csak érted dobog. Mindig érted fog dobogni – teszem hozzá halkabban, megtört szomorúsággal figyelve tovább az imádott vonásokat, pedig ezek a szavak ugyanúgy igazak, mint a megbocsátás. David előtt azt sem tudtam, hogy még létezik a szívem. Ő találta meg, Ő élesztette fel, Ő tanította meg szeretni... tudom, hogy soha, senki más nem lesz képes elérni azt, hogy szeressem, de nem is bánom. Ez így van jól. Nem is akarok mást szeretni. Akkor is örökké Őt fogom őrizni a szívemben, ha nem lehet az enyém.
– Tudom. Tudom... – suttogom magam is megtörő hangon, amikor nem tudja befejezni a mondatot. Elszorul a torkom, a mellkasomban sötéten lüktet a fájdalom, de semmi nem olyan szörnyű mint azt látni, ahogy ő küzd a saját szomorúsága ellen.
– Dave... – suttogom gyengéden. Tenyeremet az arcára simítom, és bár nem kényszerítem arra, hogy rám nézzen vagy egyáltalán elmozdítsa a fejét, apró, szerető puszikat szórok el az arcán, az állán, az ajkain, mintha csak azt remélném, hogy ezzel elszívhatom a fájdalmát. Halkan mormolom a bőrére, hogy itt vagyok és hogy szeretem, még akkor is, ha az én szememet is könnyek égetik.
Amikor végül ismét rám néz, a szavai újra felidézik a nem sokkal ezelőtti érzéseket: a kendőzetlen igazságot. Mielőtt még azonban engedhetném, hogy ezek súlya lehúzzon a mélybe, folytatja, én pedig szomorkásan bár, de elmosolyodom, miközben bólintok egy aprót. Az utolsó mondata ismét megnyithatná a katlan kapuját, de tudom, hogy most még tényleg nem szabad annak engednem, ezért inkább arra koncentrálok, amit előtte mondott.
– Mindig velem vagy, Dave – mosolyodom el, ezúttal azonban nem a szomorúságra koncentrálok, hanem minden másra, amit ellentétes azzal. A szavak mögött rejlő pozitív érzésekre. Arra az elsöprő csodára, amit David jelent nekem. Talán nem is baj, ha még addig mondom el ezt neki is, amíg nem késő.
– Tudod, hogy még mindig emlékszem az első pillanatra? Amikor legelőször láttam meg a szemeidet. – Álmodozó mosollyal figyelem az említett szempárt, emlékezetembe vésve minden egyes ezüstös-szürkés pöttyözést az íriszei mentén. – Tudhattam volna, hogy mibe sétálok bele. Már kezdettől fogva éreztem, hogy különleges vagy, de akkor még fogalmam sem volt, mennyire. A kabinomban persze már kezdtem sejteni... – teszem hozzá egy nosztalgikus mosollyal. – Még mindig nem tudom, hogyan csináltad. Soha azelőtt nem kívántam magamnak másik életet, de amikor elbúcsúztunk, hirtelen nagyon szerettem volna egyet. – Homlokomat az övének döntöm, de olyan közel maradok hozzá, hogy ajkaimmal is leheletfinoman végig tudom simítani az övéit. Tenyereimet az arcára simítom, ahogy újra elhúzódok egy kissé, és miközben ismét a szemeibe pillantok, mosolyogva simítom végig hüvelykujjaimmal a járomcsontját.
– Aztán megint a szemeid kísértettek. Nem akartam elhinni, amikor összeakadt a pillantásunk azon a teraszon – rázom meg a fejem, aztán halkan elnevetem magam. – De azt igen, hogy nem hagytad magad lerázni. – Kezeimmel finoman magamhoz húzom és hosszan, ragaszkodón megcsókolom. A szívemben lüktet a fájdalom, mert az emlékek felidézése pusztító abban a tekintetben, hogy hamarosan minden csak emlék lesz, de most tényleg nem erre koncentrálok. Most tényleg csak hálát adok mindenért, amit adott nekem. Hálát adok érte.
– Köszönöm, hogy megmentettél. Minden egyes alkalmat, amikor megmentettél – suttogom magunk közé, szemeimben szinte áhítattal fürkészve az arcát. – Te vagy a legjobb dolog, ami valaha történt az életemben. Szeretlek – zárom be ismét azt a rövid távolságot, ami köztünk van. Átölelem a nyakát, szorosan magamhoz húzom, és elhatározom, hogy most már el sem engedem, ameddig nem muszáj. Nem búcsúnak szántam ezeket a szavakat, csak szerettem volna, ha egy kicsit, amennyire lehetséges, az én szemeimet keresztül látja saját magát.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyVas. 18 Jún. - 11:53
Shayana & David

Lovers
You told me I would never see you go astray
Said we'd never be apart
Never leave me in the dark
I guess there's just some promises you shouldn't make
Should've known from the start
I'm in the dark
I can't see


Halkan felsóhajtok. Nincs kétségem arról, hogy megbocsát, még is... valahogy azt remélem, bárcsak ne tenné. Bárcsak dühös lenne rám. Amikor pedig azt mondja, nem fog mást szeretni, ugyan ezt kívánom. Bárcsak ne mondana ilyet. Bárcsak lenne rám dühös, és szeretne mást. Sokkal könnyebb lenne neki. Megszabadulni attól a tehertől, amelyet én jelentek neki. Most ez a vágyam, ha már az nem lehet, hogy együtt maradhassunk. Sóhajtozok. Újra és újra, ölelem és szorítom magamhoz, mintha ettől megszűnhetne a fájdalom. Régebben mindig segített. Most viszont csak emlékeztet, hogy hamarosan csak a szél hűvösét érezhetem majd a tenyeremben arca melege helyett, és ajkamat a hideg marja majd csak vörösre, nem pedig az ő csókja.
Megöl ez a kettősség, amit most érzek. Egyszerre örülök, hogy itt van velem, de közben szenvedek attól a tudattól, hogy hamarosan - még csak nem is tudom mikor - de eljön az utolsó érintés, csók, illat, látvány, perc.
Próbálom a rám törő szomorúságot leplezni, elrejteni előle a szemembe gyűlő könnyeket, pedig ő az egyetlen, akinek korábban is megnyíltam. Most viszont nem akarom, hogy lássa a szemeimben megülő sötét gondolatokat, mert tudom, hogy az rá is hatással lesz. Végül csak sikerül rá tekintenem és nincs más kívánságom, mint hogy a jelent éljük meg, amíg még létezik, mert a jövő úgy se lesz a miénk. Bele döntöm tenyerébe az arcomat, aztán hallgatom a nosztalgiát. Halványan elmosolyodva rémlik fel bennem az első pillanat, amikor azt próbáltam meg felmérni, vajon mennyire sérült, pánikol-e a fogoly. Aztán felemlegeti a Bárkát, nekem pedig keserédes súly nehezedik a mellkasomra. A szavain mosolyogva fürkészem és simítom meg az arcát, egy tincset kiigazítva onnan. Magam elé képzelem azt a teraszt, aztán az érzést, amikor azt láttam, hogy üldözik.
- Tudtam, hogy erős, harc képzett és edzett nő vagy, de akkor se hagyhattalak magadra. - mondom halkan, mosolyogva, majd mikor mindent megköszön nekem, csak halkan sóhajtok. Nincs ezen mit megköszönni. A csókot puha szenvedéllyel viszonozom, aztán ha így alakult, magam is nosztalgiázni kezdek a magam oldaláról.
- Én is emlékszem... - kezdem halkan, őt figyelve. - Egy elveszett nőre számítottam és egy harcost találtam. - simítom meg újra az imádott arcot, múltba révedő szemekkel.
- Már a nyugodtságod is gyanús volt, de amikor megakadályoztad, hogy hátba lőjenek minket, felkeltetted az érdeklődésem. A hajón pedig kiderült, hogy nem csak szép és erős vagy... - suttogom. Kis mosollyal emlékszem vissza arra a pillanatra, amikor elestünk a hajó folyosóján és először közel kerülve hozzá neki álltunk flörtölni.
- Tudtad, hogy addig a pontig platina fényes, makulátlan előéletem volt szabálytartás terén? - kérdezem mosolyogva nézve ajkaira, amelyek már akkor elcsábítottak engem.
- Te voltál az egyetlen, aki képes volt kiverni a fejemből, hogy dolgozom. Sőt.. inkább úgy mondanám, hogy miattad nem érdekelt, hogy dolgoztam. - bazsalygok egy kicsit.
- Soha nem bántam meg azt a bűnös csókot. Egy percig se. - mondom lágy komolysággal a szemeibe nézve. Semmit nem bánok. Egyetlen pillanatát se az együttlétünknek. Se azt, amikor meglőttek, vagy az arcomba robbant a hajó.
- Sokszor rémlettek fel álmaimban a szemeid... a csókod... az illatod. A kezed, ahogy végig kutatja a bőrömet. Később, évekkel rá, mikor már nem is igazán tudtam, kihez tartoznak ezek, és újra találkoztunk jöttem rá, hogy végig az agyam hátsó kis szegletében rejtőztél. Az első perctől kezdve. - adok apró csókot az ajkára.
- Magamnak akartalak. Sokáig nem vallottam be, de veled akartam lenni. Kutatni apád után, elrejteni a világ elől, megvédeni az életem árán is. Szépen lassan, de minden gondolatom körülötted forgott, míg már nem bírtam magamban tartani. - emlékszem vissza az első pillanatra, amikor a yacht mellett a vízben lebegve bevallottam neki az érzéseimet. Menthetetlenül szerelmes lettem. Valami, ami soha nem volt rám jellemző. Soha. Ő még is elérte a hajón, aztán otthon, és végül együtt az úton, kevesebb, mint egy hónap együtt töltött idővel.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyVas. 18 Jún. - 13:39

– David & Shayana –

Ugyan szigorúan nézve nem fogadom meg teljesen azt, amit Dave kért tőlem, mert egy kicsit mégis visszakormányozom magunkat a múltba a jelen helyett, de remélem, hogy ebben a fajta megközelítésben nem fogja bánni. A nosztalgia és az emlékek keserédesek, de én most csak az édesre koncentrálok, mert a keserűt lesz még elég időm ízlelgetni eleget... és most az akarom, hogy David tudja, mit jelent Ő nekem. Hogy érezze, mennyire fontos volt mindig. Amikor pedig belekezdek és feldereng az arcán az az imádott mosolya, a szemeibe pedig visszatér az élet csillogása, már tudom, hogy jó taktikát választottam. Belesimítom arcom a puha érintésébe, belefullasztom az érzékeimet a mosolyába és a szeme csillogásába, magam is szerelmesen fürkészve a szemeit, amikor ráerősít, hogy fizikai képtelenség lett volna lerázni őt aznap este. Szerencsére.
– Örülök, hogy nem tetted – súgom mosolyogva, közelebb hajolva hozzá, mielőtt hálát adnék neki mindenért és ezredjére is elmondanám neki, hogy szeretem. Beleveszek a csókba, amikor pedig elenged és megszólal, a mosolyom azonnal visszatér az arcomra, mert tudom, mi következik.
Teljesen kizárom a külvilágot a tudatomból, csak hallgatom Dave-et, ahogy felidézi az első mérföldköveinket. Magam előtt látok minden egyes pillanatot, miközben mosolyogva hallgatom, ujjaimmal révetegen simogatva a tarkóját. A mosolyom aztán kiszélesedik, amikor elérkezünk a kabinomhoz.
– Becsületedre legyen szólva, próbáltál erős maradni – felelem somolyogva a költői kérdésre, egyik kezem előrébb húzva. Hüvelykujjammal puhán simítok végig az alsóajkán, felidézve, amikor először érintettem meg hasonlóan. A tekintetem aztán visszatér az övére, szavai hallatán pedig lággyá válik a mosolyom és megrázom a fejem.
– Én sem. Soha – jelentem ki halk, de határozott hangon, homlokomat azzal az ismerős mozdulattal támasztva finoman az övének. Vannak dolgok, amiknek a megtörténtét soha nem akartam volna és szívesen visszapörgetném az idő kerekét azért, hogy megóvhassam őt tőlük, de bánni? Soha.
Csak azért emelem fel újra a fejem, mert folytatja, én pedig lágy mosollyal figyelem őt a vallomás alatt. A szívem félrever a mellkasomban, a gyomromban ott mocorognak az ismerős pillangók, mintha még mindig csak a szerelmünk első pillanatait élném meg. A finom csók alatt tenyerem az arcára simul és el sem engedem a folytatás alatt; a szemeimet is csak akkor hunyom le egy pillanatra, nosztalgikus mosollyal az ajkamon, amikor eljutunk a vallomásához. Egy pillanatra ismét ott vagyok, az óceánban lebegve, a karjaiban.
– Soha nem fogom elfelejteni azokat a perceket, Dave – nyitom ki a szemeimet, mosolyogva simítva végig az arcát. – Nem tudom, nekem lett volna-e merszem elmondani, ha te nem teszed meg előbb – vallom be aztán, csak hogy lássa: tényleg nem mindig én vagyok az erősebb. – Mindent megváltoztattál akkor. Az egész életemet... és a jó irányba. – Halkan felsóhajtva ölelem magamhoz, nyomok csókot az arcára, majd az ajkaira is, utóbbinál hosszabban is időzve a puha érintésben.
– Azok a hetek veled életem legszebb napjait őrzik. Még akkor is, ha... – kezdem, de aztán nem fejezem be a mondatot, csak megrázom a fejem. A rosszra nem akarok gondolni.
– Emlékszel az első igazi randevúnkra? – kérdezem inkább, újra mosolyogva. – Sosem voltam még előtte olyan boldog, mint veled abban az étteremben. Bár attól tartok, én már ott lebuktattam magam, milyen mélyen megőriztelek az emlékeimben... – jegyzem meg egy halk nevetéssel. Ő még sosem mesélt az álmairól, de én akkor a kis ismerkedős játékunk alatt elmondtam neki, hogy még a telefonszámát őrző kis cetlit is megtartottam.
– Tudod, amikor fogságba estem Szíriában, nagyon haragudtam az elemekre és magamra is, amiért nem voltam eléggé résen, de így visszagondolva szerintem életem legjobb döntését hoztam meg, amikor elvállaltam azt a melót. Aztán akkor is, amikor beintettem nekik és idejöttem. Nem akarom tudni, milyen lett volna az életem nélküled – simítom a tenyerem az arcára, még közelebb hajolva hozzá, míg az orrunk már szinte összeér.
– Tudom, hogy már unalmas ezt hallgatnod, de nagyon szeretlek, David – lehelem az ajkaira, mielőtt finoman magamhoz húznám. Ezúttal nem érem be egy finom csókkal, annál sokkal hosszabbra nyújtom az érintést, mintha ez is a vallomás része lenne és az ajkaimmal próbálnám neki megmutatni, mennyire is szeretem. Talán szövődik bele némi kétségbeesés is, mert akarva-akaratlanul felbukkan bennem az érzés, hogy talán utoljára van erre lehetőségem, de nem engedek a démonoknak. Olyankor csak szorosabban ölelem magamhoz, mint aki szinte a bőre alá akar bújni. Akkor legalább soha többé nem tudnak elválasztani tőle.
Kész lennék akár szó szerint belefulladni is Dave csókjába, de amikor meghallom, hogy valaki zavartan megköszörüli a torkát mögöttünk, kelletlenül elhúzódom tőle. Karjaimmal még mindig őt ölelve fordulok hátra, látva, hogy a barista srác némileg vörös arccal, zavarában ránk sem nézve szedi össze a dolgokat az asztalról.
– Elnézést a... zavarásért, de öt perc múlva zárunk – motyogja, miközben a tálcára pakolja az üres csészéket. Nyelek egyet, mert még nem akarom, hogy vége legyen, de ez nem az ő hibájuk, szóval csak bólintok egyet.
– Persze, köszönjük – felelem. A srác gyorsan el is illan, én pedig újra Dave-hez fordulok, próbálva eltüntetni a szemeimből a szomorúságot. Végigsimítok az arcán, aztán szinte félve a telefonomért nyúlok... de nem vár sem üzenet, sem nem fogadott hívás. A szívem reménnyel telve dobban nagyot a mellkasomban.
– Továbbra sem kerestek – nézek fel, arcomon pedig megjelenik egy halvány, reményteljes mosoly. – Akkor holnap reggel...? – kérdezem szinte izgatottan. A legjobb az lenne, ha éjszakára sem kellene búcsút vennem tőle, de ha eddig nem kerestek, a holnap még a miénk lehet. Legalább részben.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzomb. 24 Jún. - 18:01
Shayana & David

Lovers
You told me I would never see you go astray
Said we'd never be apart
Never leave me in the dark
I guess there's just some promises you shouldn't make
Should've known from the start
I'm in the dark
I can't see


Bármennyire is akarom, nem tudom megállítani az időt úgy, hogy csak számunkra folyjon. Még vele akarok lenni. Örökre vele akarnék maradni. Mellette lenni, akkor is, ha beüt a krach. Mint ahogy akkor is éreztem. Én is elmerülök az emlékekben, közösen idézzük fel a legelső és az utána következő, csak is kellemes pillanatokat. Pedig felhozhatnám azt a pillanatot is, amikor először közösen harcoltunk a házunk mögötti erdőben és meglőttek, ezzel elindítva minket az egymás felé sodródó lejtőn. Minden fájdalom és minden csepp vér megérte azért, hogy a végén aztán együtt legyünk.
De inkább kihagyom azokat a részeket, amelyek a rossz dolgokra terelhetnék a témát. Kihagyom az összes harcos, és inkább a békés dolgokat emelem ki. Figyelem közben ábrándos mosolyát, és valahol ez újra fáj. Fáj, hogy hamarosan csak ábránd marad minden.
Aztán felhozza az első igazi randevút, amitől elmosolyodom. Visszaemlékszem a fehér ruhájára, arra, hogy külön készültünk, mintha nem egyszerre mentünk volna oda. Még arra is emlékszem, hogy mit ettünk még ha az egészből később csak a desszertet hoztuk fel újra és újra. Nyilván, mert azt könnyebb lecsókolni egymás ajkáról. Halkan sóhajtok fel az emlékek meleg súlya alatt. El fog valaha múlni ez a szúrás, amit ezzel érzek?
- Tényleg őszintén meglepődtem, hogy megtartottad. - mosolygom rá lágyan, megsimogatva a derekát.
- Arra is emlékszem, hogy eleredt az eső és akkor táncoltunk először a kikötőben. - nézek rá olyan felhős szemekkel, mint aki a múltban van jelenleg, nem itt.
- És az is meg van, hogy utána rekordot állítottunk fel. - vigyorodom el egy kissé, pajkosan rá nézve.
- Nekem is azok voltak a legszebb hetek, minden veszély ellenére. - mondom aztán komolyabb mosollyal nézve őt, tudva, hogy mit hagyott félbe korábban.
Amikor azt mondja, örül minden rossznak is Szíriából, az első találkozásunk miatt, halványan elmosolyodom. Mindent megért az a munka számomra is. Oda hajolok hozzá a finom ösztönzésre, pillantásomat mélyen az övébe fúrva hallgatom halkan.
- Sose tudnám elégszer hallani. Én is szeretlek. - mormogom halkan vissza, mielőtt viszonoznám a kétségbeesett, hosszú csókot. Szorosan ölelem magamhoz, döntöm meg kissé és addig abba sem hagyom ajkai becézését, míg meg nem hallok egy hangot. Felemelve a pillantásom elnézek Shay felett a baristára. Legszívesebben leszúrnám a pillantásommal, de olyat nem tudok. Nem akarom, hogy vége legyen ennek a napnak. Lepillantok Shayre és próbálom a kétségbeesettséget leplezni magamon, míg ő a telefonját nézi meg.
- Holnap. De mielőtt nagyon búcsúzkodnánk, elkísérlek a kapudig. - jelentem ki határozottan. Megvárom, amíg kiszáll az ölemből, aztán a csúnyapulcsit és kabátot felvéve indulok a pulthoz, hogy fizessek, mert nem tudom, hogy Shay megtette-e. A csávó persze még mindig zavartan nem mer rám nézni, de azért halkan megszólal.
- Mi történt veled, ember..? - mivel fogalmam sincs, hogy mire mondja - a bohóc ruhámra, a masszív hegre az arcomon, vagy arra, hogy Shayjel végig bőgtük a nyitva tartást -, ezért az első és legfeltűnőbb dologra, a ruhákra asszociálok.
- Elvesztettem egy fogadást. - morgom oda két ujjammal lendületesen a pultra dobva a pénzt, aztán Shanához lépve átkarolom és kivezetem őt innen.
- Holnap beszerzek mindent és átrohanok hozzád, oké? Nyitásra megyek a boltba. - de már azon is gondolkodom, hogy ott szobrozzak előtte, mint a gyerekek a 2000-res években a videójáték boltok előtt, amikor valami nagynevű játék jelent meg.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptySzer. 28 Jún. - 2:23

– David & Shayana –

Hosszan belemerülünk a nosztalgiázásba, de én a legkevésbé sem bánom - és úgy látom, Dave sem. Mosolyog, rákontrázik az emlékekre, és még ha a szemében ott is van a szomorúság, tudom, hogy most ő sem arra koncentrál. Én is ezzel tartok ki: annyira koncentrálok a jóra, hogy ne fájhasson a rossz, mert nem marad neki hely. Megmosolygom, amikor ismét ráerősít a meglepettségére; emlékszem, hogyan reagált akkor. Ahogy arra is, amit ezután mond.
– Igen, emlékszem – szusszanok egy ábrándos mosollyal és ragaszkodón végigsimítom arcának imádott vonásait. Még most is fel tudom idézni, ahogy a szakadó esőben lassúzunk a mólón egy távoli zene ritmusára. Gyönyörű percek voltak, és még soha nem éreztem magamhoz olyan közel, mint akkor. Aztán hozzáteszi a rekordot, én pedig a helyzet ellenére is megtapasztalom a rég nem érzett finom borzongást, ami lefelé fut a gerincem mentén és felmelegíti az egész testemet.
– Én is emlékszem rá – suttogom, és nem lepődnék meg, ha az arcom hegye kissé pirosabb árnyalatot öltene, ahogy felidézem magamban, hogyan avattunk fel minden egyes kabint és jóformán a yacht minden négyzetcentiméterét. Hirtelen egészen melegem lesz - bár ez az érzés azonnal magával hozza a szégyenteljes félelmet, így könnyű gyorsan túladni a zavaromon.
Nem is számít aztán semmi, mert a lényeg mindkettőnk számára egy dologra korlátozódik: a másikra. Csak az a fontos, hogy ezek a dolgok összekötnek minket... még akkor is, ha az időnk most már biztosan véges. A veszély említésére ujjaim puha, szerető mozdulattal érintik meg az arcán futó heget, de nem mondok semmit, mert tudom, hogy nem kell. Inkább szerelmet vallok neki, ezredjére is, és közben el sem engedem a tekintetemmel az ő csodaszép szemeit. Mindent látok az íriszei kékjében, amikor pedig meghallom a válaszát, a szívem egyszerre akar szárnyalni és kettéhasadni. Nem akarom tudni, miért kellett így alakulnia, ha egyszer egymáséi vagyunk... ezt a kétségbeesést viszont nem szavakba, hanem csókba öntöm. Szorosan öleljük egymást, míg beleveszünk az érintésbe, lehunyt szemekkel, az illatát és egész lényét mélyen magamba szívva csókolom őt, tartom közel magamhoz, simulok az ő karjai közé. Ujjaimat a hajába futtatom, újra megismerkedek hajtincsei ismerős, puha érintésével, ahogy a tarkójánál finoman közéjük fúrom őket. Egy egész életet el tudnék így tölteni...
De a záróra közbeszól. Igyekszem leplezni, mennyire szomorú vagyok, de legalább a kétségbeesésemen segít, hogy még nem hívtak. Még miénk lehet a holnap. Persze így is kelletlenül engedem el Dave-et, amikor viszont kijelenti, hogy még hazakísér, rögtön felderül az arcom.
– Jó – bólogatok azonnal, és még egy puha csókot lopok az ajkairól, mielőtt kikászálódnék az öléből. Felveszem a kabátomat, neki pedig az orrom alatt újra megmosolygom az egyedi szettjét, aztán Dave a pulthoz, én pedig az ajtóhoz lépek. Látom, hogy valamit beszélnek, de nem tudom, mit, szóval csak arra reagálok, amikor Dave visszajön hozzám. Jól esik a körém fonódó karja, én is átölelem őt, aztán kilépünk a kávézóból. A szavait hallva elmosolyodva nézek fel rá, míg elindulunk a lakásom felé.
– Az ajtóban foglak várni – jelentem ki, és ezt határozottan be is akarom tartani. – Amint hazaérek, összeírom neked a bevásárló listát – teszem hozzá mosolyogva. Egy kicsit szorosabban magamhoz vonom, mintha fáznék, pedig csak úgy érzem, nem tudok elég közel lenni hozzá.
– Van kedved Staten Island felé kerülni...? – vettem fel félig viccesen. Nyilván semmi logikus értelme nem lenne átgyalogolni a fél világot, de hirtelen egyáltalán nem örülök annak, hogy a kávézó ennyire közel van a lakásomhoz. Szinte két pislogásnak érzem az egész utat - hiszen nyilván minden gyalogátkelőnél éppen szabad utat kaptunk -, mire már ott állunk a lépcsőház bejáratánál és én legszívesebben nem is engedném el őt. Inkább a szemeibe pillantok, hosszan és vágyakozva gyönyörködve a szemei kékjében és a vonásaiban, mielőtt lábujjhegyre állva átölelném a nyakát és szorosan magamhoz ölelve megcsókolnám. Ha nem is lesz mellettem éjjel, most olyan hosszan búcsúzhatok el tőle amennyire csak szeretnék.
– Várni foglak reggel – suttogom magunk közé, miután elengedtük egymást, ujjaimmal az arcát simogatva. Lopok magamnak még egy puha csókot az ajkairól, aztán még egyet, mert nem bírom ki, majd még egy utolsót, aztán egy ráadást... és ezen a ponton már halkan nevetve megrázom a fejem és kényszerítem magam arra, hogy elengedjem.
– Jobb lesz, ha itt hagysz, mert én nem fogom tudni abbahagyni – állapítom meg a helyzet ellenére is vidám szikrákkal a szemeimben, szerelmes pillantással figyelve őt. Persze arra is engedélyt kaptam, hogy majd felhívjam, szóval tulajdonképpen nem is szabadul meg tőlem.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyHétf. 3 Júl. - 19:15
Shayana & David

Lovers
You told me I would never see you go astray
Said we'd never be apart
Never leave me in the dark
I guess there's just some promises you shouldn't make
Should've known from the start
I'm in the dark
I can't see


Nem tudom, hogy mit vártam ettől a naptól, és attól, hogy találkozzunk. Mármint megvesztem azért, hogy lássam, de ez a nap egy érzelmi hullámvasút volt az elejétől kezdve a végéig. Talán csak azt hittem, hogy találkozunk és minden percünk boldog lesz, de akkor naiv voltam. Nem lehet egy ekkora terhet csak úgy semmibe venni, főleg, ha közben olyan rég nem láttuk egymást bizonyos okok miatt. Ez pedig én vagyok. Sosem kellett volna ott hagynom a kórházban, hogy nem tudok bízni benne többé... mert most már soha többé nem is építhetem fel ezt a bizalmat. Egyszerűen el kell fogadnom, hogy a döntésem következménye az, hogy végleg elvesztettem, nem csak egy időre. Ezt megemészteni pedig egy egész élet lesz előttem. Kínokkal, vágyódással, haraggal és önutálattal teli élet... és ahogy beszélgettünk, úgy hiszem, rá sem vár már több.
Most még is megpróbálom a napos oldalát nézni a dolgoknak. Új boldog emlékeket szerezni ebben a pár, rövidke órában, hogy aztán végig kísértse az életemet, akár egy szellem. Újra átkarolom őt oda kint, és hála a kései órának, kevesebben bámulnak meg, ahogy sétálok mellette.
- Kínáig is kerülhetünk. De csak ha a hosszabbik úton megyünk. - mosolygom rá a szemeimben mindennel, amit nehéz lenne elmondani, vagy megfogalmazni. Hogy annyira szeretem, hogyha nem az ő élete múlna rajta, hanem az enyém, akkor meg is tenném ezt. Elszöknék vele bárhová, ahol nincs kiadatás és felvenném a kesztyűt a veszélyekkel. De sajnos nem én vagyok a célkeresztben, hanem ő. Emiatt pedig egy fűszálat sem vagyok hajlandó arrébb mozdítani, ha az őt kockáztatja. Soha nem kívántam még ennyire, hogy haladjon lassabban az idő, de ahogy szinte tyúk lépésben oda poroszkálunk a ház elé, amely a lakását rejti, igyekszem rejtegetni a pánikot, amely az este és a lehetésges reggelt rejti. Mi van, ha most viszik el?
Nem tudom teljesen kiszorítani a csókból a gondolataimat. Úgy falom fel az ajkait, mintha nem lenne holnap, mert a mi esetünkben talán nem is lesz: nem tudhatom. Szerencsére ez nem zavarja őt, sőt. Olyan hosszúra nyújtja ő is, amennyire nem szégyelli. Perceken keresztül csak ölelem magamhoz és úgy érzem, semmivel sem elégednék meg jelenleg, még is meg kell húzni egy határt. Amikor elengedjük egymást az ajkainkkal, az ölelésem még akkor is szoros. Megígérem neki, hogy a nap első sugarával itt vagyok - költői túlzás - aztán amikor megígéri, hogy az ajtóban fog várni, elmosolyodom. Újabb és újabb csókokat kapok tőle, amelyeket végig viszonzok is, majd a szavaira egy újabb apró mosolyt adok neki.
- Holnap itt leszek. Szeretlek. - nem búcsúzkodom, csak én is adok neki még egy csókot. Nem akarok búcsúzkodni, mert ostoba fejjel reménykedem. A remény hal meg utoljára, nem?




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Cube
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 EmptyHétf. 3 Júl. - 20:29

– David & Shayana –

Nem akarok egyedül maradni. Nem akarom elengedni, mert nem merem elengedni; félek, hogy talán soha többé nem láthatom majd, ezzel a gondolattal pedig nehezebb szembenézni, mint valaha. Könnyű volt, amíg azt hittem, hogy gyűlöl és látni sem akar - azzal együtt tudtam volna élni, ha én boldogtalanul és magányosan tengődöm nélküle, de csak akkor, ha ő cserébe kap egy új esélyt. Amióta csak ismerem, az volt az egyetlen célom, hogy boldog legyen. Ezért maradtam ott éjszakára, ezért léptem közbe de nem öltem meg azt a libát - még -, ezért fogtam a kezét, simítottam meg az arcát és csalogattam vissza kitartóan minden rohamból már az Indonéziába tartó utunkon is. Az első pillanattól ezt akartam. Most pedig... elveszítem a lehetőségét, és a boldogtalansága oka is én leszek. Ez pedig elviselhetetlen súly.
Mégis megtalálom magamban az erőt egy viccre, amikor pedig rákontrázik, egy halk nevetésre is.
– Megbeszéltük – nézek fel rá mosolyogva, a tekintetem pedig ott is ragad néhány hosszú pillanatra. Ugyanazt látom a szemeiben, amit én is érzek; mindent, amit érzek. Azt a soha ki nem nyugvó lángot, amit együtt ébresztettünk, azt a mély szerelmet, amit semminek nem sikerült megszakítania, de még igazán megtörnie sem, és a kétségbeesett félelmet, hogy mindezt hamarosan elveszítjük.
Szeretnék tőle bocsánatot kérni, újra, amiért ide taszítottam magunkat, de tudom, hogy nem hagyná meg a sajátomnak a vétket.
A kétségbeesést inkább a csókba és az ölelésbe fojtom, és tudom, minden porcikámmal érzem, hogy ez (is) kölcsönös. Az ölelésnél már csak a csók a fullasztóbb, de én boldogan halnék bele, az Ő karjaiban. Hagyom, hogy minden érzékemet elárassza; érzem az illatát az orromban, ajkai puhaságát az enyémeken, az ízét a nyelvem hegyén. A hajszálai puhák az ujjaim között, válla és karja szilárd a tenyerem alatt, teste még a ruháin keresztül is forróságot ad. Magamba égetek minden ingert, és amikor a csók megszakad, úgy öleljük tovább egymást, mint akik előre megbeszélték. Szemeimmel bejárom a vonásait, pillantásom feltérképezi íriszeinek kék mélységeit. Nem tudom elszakadni az ajkaitól, de a mosolyáért ez is megéri.
– Én is szeretlek – felelem halkan, ám annál határozottabban. Nem búcsúzunk el egymástól, mintha csak ezzel akarnánk biztossá tenni, hogy ez még nem a búcsú. Még egy csók, aztan hagyom őt kibontakozni a karjaimból; mégsem megyek be azonnal. Addig nézem távolodó alakját, amíg ki tudom venni a sötétben, és ha hátranéz, rámosolygok, minden alkalommal. Csak amikor beleolvad az éjszaka árnyékaiba sétálok be a lépcsőházba, majd a lakásba.
Ő jár a fejemben, míg átnézem a szekrényeket. Rá gondolok, míg leírom neki a szükséges dolgokat. Nem űzöm ki a gondolataimból, miközben rendet csinálok, és akkor sem, amikor lefekvéshez készülődök. A takaró alá bújva csak egyetlen pillanatig van időm gyászolni, hogy hiányzik mellőlem, mert a következő másodpercben már tárcsázok és hevesen dobogó szívvel várom, hogy újra meghalljam a hangját.
A szinte órákon át tartó beszélgetés pedig csak még biztosabbá teszi: fogalmam sincs, hogyan fogok nélküle élni, mert David nélkül minden értelmét veszti.
pausing the world to stay right where we are
close all the blinds, lock all the doors
things fall apart and I’m wanting you more
you are everything I’m living for

Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 108800823



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 BHAUszd
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shay&David - Heart Heart Head
Shay&David - Heart Heart Head - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Shay&David - Heart Heart Head
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» my head & my heart - Kate & Hela
» you're my heart-taker / i'm your heart-breaker
» What's in your head? - Odeya & Annie
» Rico & Shay :: let's get started
» 'Cause in my head It's always been you

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: