New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

you're my heart-taker / i'm your heart-breaker
Témanyitásyou're my heart-taker / i'm your heart-breaker
you're my heart-taker / i'm your heart-breaker EmptyPént. Nov. 06 2020, 11:51
Emma/Emily/Emilia... - foglalva!

Play by:
ötletek: Gina Rodriguez, Bryce Dallas Howard, Melissa Benoist, Freida Pinto, Dianna Agron, Brittany Snow, Constance Wu, Kristin Kreuk, Evangeline Lilly, Rachel McAdams, Hannah Simone...
Születési hely:
rád bízva, sokáig Durham, Észak-Karolinában laktál, de születhettél máshol
Kor:
33-36
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
a férfiakhoz biztos vonzódsz
Családi állapot:
elvált
Csoport:
egészségügy (ápoló)
Történetünk:

Te vagy az a szomszédlány, akiből aztán a (majdnem egyetlen) barátom lett, és akinek túl nagyra értékeltem ezt a fajta feltétlen támogatását ahhoz, hogy bármikor is elmondjam neki, valójában talán egy kicsit többet szeretnék. Nem azt mondanám, hogy csillogó szemekkel követtelek, vagy hogy telesírtam volna a párnám bánatomban. Az én hozzáállásom a kapcsolatokhoz... Egy kicsit más. Főleg, ha párkapcsolatokról van szó. Sosem éreztem feltétlen szükségét annak, hogy meg is tegyem, amire vágyok, a késztetés nem volt akkora. Több van ebben annál, minthogy vonzónak talállak vagy jólelkűnek és értelmesnek (ami önmagában nagy bók); nem tudom máshogy megfogalmazni, te vagy Az Emberem. Akire mindig számíthattam, aki mellett úgy érzem, hogy a világ kaotikussága egy kissé rendezettebb, aki mindig tudja a választ a szociális problémákra, amikbe belefutok.
Könnyen kedvelhető típus vagy, és olyan, aki szintén könnyen kedvel másokat;így eshetett meg az is, hogy terhes lettél 2009-ben terhes lettél egy férfitól, akivel jó ideje viszonyod volt, pedig tudtad, hogy menyasszonya van. Nem akartad tönkretenni az ő boldogságát, de nem tudtad, hogy mitévő legyél, a családi háttered finoman szólva sem lett volna szupportív egy házasságon kívül született gyerekkel szemben.
Úgyhogy felajánlottam, hogy feleségül veszlek. Te pedig némi hitetlenkedés után igent mondtál.
Lehetett volna ez a legboldogabb vég a világon, mint azokban a romantikus filmekben, amiket imádsz, és amiknek történetszálai az egekig repítik a pulzusom mérgében (annyira kiszámítható!), de ez természetesen nem így történt.
Két éve annak, hogy elmondtad, válni szeretnél, és már több, mint egy, mióta ténylegesen ki is mondta ezt a bíróság. Nincs rossz kapcsolatunk; a gyerekeket minden héten látom. Téged is. Még mindig helyreállni látszik körülötted a káosz.
Arra viszont egyikünk sem igen számíthatott, hogy engem némi személyes félreértés miatt (nem értettem félre, nagyon is jól tudtam, hogy a kollégám felesége, csak ezt akarták a papírra írni, hogy ne kelljen kirúgniuk) a magánintézetből áthelyeznek a Weill Corner egyik egyetemi kórházába. Épp abba, ahol te is dolgozol.

Az ET-mben több szegletben is feltűnik Emm, akiről kicsit többet is meg lehet ott tudni, de természetesen üzenetben is nagyon szívesen beszélek róla. Very Happy A PB-t illetően igazából semmilyen megkötésem nincs azon kívül, hogy korban legyen megfelelő, bár egyszer szőkeként említettem, ez variálható, származhat bármelyik rasszból, sőt, ennek kifejezetten örülnék. Azt nem mondom, hogy bárkit elfogadok, mert Emmnek a fejemben van egy bizonyos vibe-ja, de nagyon szívesen megbeszélem ezt üzenetben. you're my heart-taker / i'm your heart-breaker 4146035580
Azt fontos kikötnöm, hogy szeretnék élő-lélegző karaktert kapni belőle, nem csak olyat, akit a romantika végett hoznak, mert nem biztos, hogy az lesz a vége. Legyen élete Devonon kívül is, legyenek mélységei, rossz tulajdonságai és félelmei, és akkor imádni fogom.  you're my heart-taker / i'm your heart-breaker 3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
you're my heart-taker / i'm your heart-breaker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shay&David - Heart Heart Head
» Broken heart
» Donations from the heart
» Shot through the heart
» Heart of Europe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: