New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 14:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 14:09-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:11-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:08-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

The devil of technology - Lost it
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 06:57
Charlie & Ann
A mobiltelefon az olyan, mint a tulajdonosa, csak kisebb, okosabb, és nagyobb a memóriája!





Fizikai munkás. Érdekes. Teljesen más világ, mint én. Nem igazán vannak olyan ismerőseim, akik ilyen helyen dolgoznak. A mi családunkban, körünkben inkább az ész, az üzlet, a hatalom, amivel pénzt keresnek az emberek. Nem mondom, hogy az könnyebb, de azért össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Különleges nap ez úgy tűnik.
- Oh, az kemény lehet. Akiket én ismerek azok közül legtöbben teljesen mással foglalkoznak. - Nem lenézően mondom ezt, inkább érdeklődően, a szemeim is csillognak egy kicsit, mintha egy egész más helyre csöppentem volna. Elit étterem helyett útszéli büfé, ész emberek helyett fizikai munkások.
- Hmm... ez jól hangzik. Szeretem az ilyen jellegű ételeket! - Meg hát, ha nem kapok hamarosan valamit amivel telerakhatom a hasam, akkor egyrészt kicseszett hisztis leszek, másrészt lehetséges, hogy el is ájulok. Szóval amint kihozzák a kólát máris nagyokat kortyolok bele, ezzel kicsit felnyomva a cukorszintem, mert nem szeretnék itt helyben lefordulni a székről.
- Csak nem el akarsz rabolni? - Kérdezem felvont szemöldökkel, mert először próbálom komolyra venni a figurát, de aztán pár pillanat múlva halkan elnevetem magam. A munkájából kiindulva annyi pénzt kérhetne váltságdíjnak, amit legalább tíz év kemény, izzadt, poros melóval tud majd csak összekaparni. Könnyű kereseti lehetőség lenne, szóval biztos ami biztos ezt a vonalat nem forszírozom tovább.
- Nem hiszem, hogy barlangban élsz, vannak akiket nem izgat ez a téma. Igazából már kiskorom óta szerepelek reklámfilmekben és plakátokon. - Természetesen gondosan kiválogatva azokat. Egy hüvelygomba reklámba biztos nem mennék bele sosem, inkább elmennék akkor dolgozni máshova.
- Utoljára ami talán jobban megragadt abban a karácsonyi reklámvideóban szerepeltem, amiben úgy tűnik a nagypapa egyedül fog ünnepelni, aztán összerántja a rokonságot elég morbid, de ugyanakkor hatásos módon. - Nem tudom mennyire rémlik neki, vagy mennyit nézhet tévét, igazából én nem nagyon, szóval ha meg akarom nézni magam, rákeresek youtubon.




credit • * • 288
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptySzomb. Ápr. 08 2023, 15:40


“Lost and found.”

Ha jól tudom egyébként már Charlie formában is lehet használni ezt a nevet hivatalosan , de ez az én esetemben nem igaz. A klasszikusabb verziót kaptam, mintha valami elit család lennék. Bár igazából onnantól kezdve, hogy tudtam szaladni és beszélni apám leginkább a 'te kis görény' megnevezést használta.. nem mintha nem szolgáltam volna rá, hiszen előszeretettel káromkodtam miközben futottam előle, mert kifejezetten viccesnek tartottam ahogy vörös fejjel kerget egy sörbe kapaszkodva. Nem volt nehéz meglépni előle. Meg akkoriban még nem is emelt rám kezet, mert anya biztos laposra verte volna egy serpenyővel.
Leparkolok a kis étterem előtt és elindulunk befelé. Tökéletes hely arra, hogy jóllakottan távozhassunk majd.
Egy nagy pohár kólát kér, szóval már meg is nyugszom, hogy nem akar itt spórolni a kalóriákon, mert akkor kétlem, hogy bármit találna magának az étlapról.
-Igen eléggé. Mármint amikor van időm. A dokkoknál dolgozom szóval ez onnan kicsit kiesik, de ha egy jót akarok enni, akkor mindig ide jövök.-bólintok. Roxyval is elég sokat lógunk itt főleg akkor ha egyszerre végzünk. Ő az iskolában én pedig a munkában. Innen pedig általában vagy a partra megyünk vagy a többiekkel lógunk valakinél.
-Hát attól függ.. amit én eszek az gyakorlatilag egy nagy kupac hús és sajt egy buciban, de lehet az neked sok lenne.. egy sajtburgerrel sosem nyúlsz mellé és az is eléggé emberes adag..-ajánlom neki, de nem tudom mi csúszik neki könnyen.
Kicsit hátratúrom a hajamat.
-Bocs, hogy így belekérdezek, de jól érzem, hogy egyébként te tök híres vagy csak én élek egy barlangban?-kérdezem nevetve. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy egyébként kibe is sikerült belebotlanom az út szélén.
Anne and Charlie


Így nézek ki
mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The devil of technology - Lost it 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
The devil of technology - Lost it A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
The devil of technology - Lost it D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
The devil of technology - Lost it E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
The devil of technology - Lost it 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
The devil of technology - Lost it B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptySzer. Ápr. 05 2023, 14:55
Charlie & Ann
A mobiltelefon az olyan, mint a tulajdonosa, csak kisebb, okosabb, és nagyobb a memóriája!





Kicsit butának érzem magam amikor közli, hogy igazából ez már becenév és valaminek a rövidítése. Igazából így már tudom, van ilyen nevű ismerősöm és emlékszem van valami sorozat is két hapsiról és az egyik fiáról, amiben így hívták az egyiket. Biztos a nap megsütötte a fejem, vagy talán az ételhiány okoz kisebb problémát a gondolkodásban.
- Oh, tényleg. - Mondom eltűnődve, miközben a környéket nézem. Nem sűrűn járok erre, igazából pont itt még sosem voltam, nem ebből az irányból érkeztem reggel.
- Az a lényeg, a többi nem számít! - Azért remélem nem egy utolsó putrira esett a választása, mert hát azért vannak olyan helyek, aminek a higiéniája hagy bőven kívánni valót maga után és hát ott nem szívesen fogyasztok semmit, sőt inkább kifordulok és keresek mást. A szegényesebb helyekkel semmi problémám, csak tisztaság legyen, az a lényeg. Mondjuk láttam már olyat, hogy csillivilli minden és a konyha meg egy kész szemétdomb. Sajnos vannak ilyenek is, de többnyire azért nem ez a jellemző. Közben megérkezünk a városba, vagyis a szélére és Charlie megáll egy kis hamburgerező előtt, nem túl nagy, de kívülről bizalomgerjesztő.
- Első benyomásra egész jó! - Jegyzem meg miközben kipattanok a járgányból. Már kopog a szemem az éhségtől, de mivel kulturált nő vagyok, ezért ezt igyekszem nem kimutatni. Még nem tudom mit fogok fogyasztani, de majd szemügyre veszem az étlapot amint beértünk. Miután mindketten kiszálltunk, ő bezárja az ajtót, majd bemegyünk a kajáldába. Semmi luxus, semmi pucc, de szerencsémre tisztaság az van.
- Szép Napot! - Köszönök mosolyogva miközben belépek, majd a vendéglátós valami csajról kérdez, de igazából nem igazán érdekel ez most engem. Nem sántikálunk semmi rosszban. Egy üres boxba vezet minket, ahol helyet foglalhatunk.
- Egy nagy pohár kólát kérek.- Ha már lúd, legyen kövér! Biztosan nem fogok most mentes vizet vagy diétás üccsit szopogatni. Amint elsétál elkezdem nézegetni a kínálatot.
- Gyakran jársz ide, hogy így ismernek? Mit ajánlasz? - Roxyra inkább nem kérdezek rá, majd esetleg később, egyelőre nem szeretnék a magánéletébe turkálni. Életről jut eszembe, már biztos eléggé hiányolnak, de már ha eddig kibírták nélkülem biztos nem lesz gond a továbbiakban.


credit • * • 338
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyHétf. Ápr. 03 2023, 09:23


“Lost and found.”

Remélem, hogy tényleg nincsenek nagy elvárásai az étterem választást illetően szerintem engem be sem engednének olyan helyekre, ahol ő csak beugrik, bár nem akarok előítéletes lenni, eddig abszolút nem kelt bennem negatív érzéseket és kifejezetten hálás a felbukkanásomért.
Szóval tényleg modell. Igen ez mondjuk sejthető volt, de sosem lehet tudni, amíg nem kérdezi meg az ember. A hangsúlyából és az enyhe meglepettségéből arra következtetek, hogy talán tudnom kellene, hogy ki is ő, de őszintén bevallom fogalmam sincs... sok szempontból elég tájékozatlan vagyok és ebben a hírességek is benne vannak.
-Igazából már a Charlie is egy becenév. Charles vagyok egyébként. Charles Holmes, de mindenki Charlienak hív vagy CJ-nek.-ugyanazt a nevet viselem, mint apám ezért jött a CJ, bár a legtöbben tényleg csak Charlienak hívnak.
A telefonja halk, de folyamatos rezgése jelzi, hogy már kikerültünk a holttérből és a jelek szerint elég sokan keresték is, de nem úgy néz ki, mint aki élni akar az adandó lehetőséggel, hiszen nem kezd el azonnal telefonálni.
-A Jody's Burgerbe. Nem egy nagy durranás, de jó a kaja.-vonom meg a vállamat, meg ismernek is, úgyhogy mindig kapok extra bacont és krumplit, hogy biztosan tele legyen a hasam amikor távozok.
Lassan beérünk a városba, de nem indulok a dokkok irányába, hanem a Manhattan felé vezető utakon haladok. Arrafelé nem gáz a helyzet, bár nem hagynám, hogy baja essen a felügyeletem alatt, de ha nem muszáj nem keverednék balhéba egy idegen miatt. Leparkolok a kis hamburgerező előtt, ami éppen csak néhány fokkal hangulatosabb egy utcai büfénél, de én kedvelem az ilyen kis retro helyeket.
-Remélem megfelel.-pillantok rá egy mosollyal és leállítom a kocsit. Modellek ehetnek egyáltalán ilyesmit? Fogalmam sincs. Mindig azt hittem, hogy csak salátát és teljes kiörlésű pirítóst esznek..
Kiszállok a kocsiból és ha ő is megtette, akkor bezárom a kocsit. Előtte lépek be az étterembe, de bent azért megtartom az ajtót, hogy ne csukódjon rá.
-Szia Jody!-kiabálok be.
-Szia Charlie! Roxy is jött?-jön a válasz a konyhából előlépő középkorú nőtől.
-Nem, most mással vagyok..-válaszolom és már vezet is minket egy üres box felé.
-Mit hozhatok inni?-kérdezi miután elfoglaltuk a helyünket. Közben pedig Anne elé tesz egy étlapot. Tudja, hogy én mindig ugyanazt kérem.
-Én egy jeges teát kérek.-pillantok rá majd Annere.
Anne and Charlie


Így nézek ki
mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The devil of technology - Lost it 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
The devil of technology - Lost it A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
The devil of technology - Lost it D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
The devil of technology - Lost it E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
The devil of technology - Lost it 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
The devil of technology - Lost it B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyVas. Ápr. 02 2023, 20:52
Charlie & Ann
A mobiltelefon az olyan, mint a tulajdonosa, csak kisebb, okosabb, és nagyobb a memóriája!





Lehet óvatosabbnak kellene lennem, elvégre akkor nem kerültem volna ekkora slamasztikába, ha kicsit előre gondolkodom és visszafogom az indulataim, de az szerintem nem én lennék. Lehetett volna sokkal rosszabb is, teljesen egyedül a semmi közepén, de egyre inkább úgy tűnik, hogy ma szerencsém volt, nem egy őrülttel hozott össze a sors.
- Végre valami jó is történik ma! - Elég szimpatikus nekem ez a srác, eleve jó fej volt, hogy megállt és gondolkodás nélkül megengedte,hogy bevágódjak mellé, pedig hány olyan történetet hallottam már, hogy így rabolnak ki/el embereket, szóval tulajdonképpen ő is lehetne óvatosabb, ha innen közelítjük meg a helyzetet, viszont akkor nem mentett volna ma meg, szóval mindenféleképpen így kellett történnie ennek.
- Szuper, kíváncsian várom! - És tényleg, kíváncsi vagyok milyen helyre vihet. Gondolom nem valami drága, puccos hely lesz, ahol evőeszközzel kell megenni még egy hamburgert is, hanem valami út széli, kevésbé kulturált, higiénikus, ugyanakkor sokkal lazább és finomabb gyors ételek készülnek ezeken a vendéglátó helyeken. Szóval már fenem a fogam valami ilyen finomságra jellegű finomságra, mert egyrészt már baromi éhes vagyok, másrészt régen volt lehetőségem nem több csillagos étteremben falatozni.
- Igen, fotómodell vagyok. - Kicsit furcsállom, hogy nem tudja ki lehetek, mert elég sok reklámban szerepeltem már, plakátokon, posztereken, illetve volt pár tévében leadott kisfilmem is és hát azt szokták mondani, hogy ezt a szempárt elég nehéz elfelejteni, de valahol örülök is neki, hogy úgymond nem a rajongóm, így legalább nincs rólam kialakított pozitív vagy negatív képe, ami akár még jól is jöhet egy ilyen laza délutánon, amit szeretnék hálából vele tölteni.
- Örvendek, Charlie, az én nevem Anne. Így szoktak hívni, vagy van beceneved is? - A Charlie elég hivatalosnak tűnik, de nincs ilyen nevű ismerősöm, szóval nem tudom hogyan is becézik ezt a nevet, bár sok embernek a beceneve teljesen más, mint a rendes.
- Hová megyünk? - Amikor ezt megkérdezem a telefonom elkezd rezegni egymás után többször is, ami azt jelenti, hogy van némi térerő és sorban jönnek az értesítések, de most ez engem nem érdekel, szeretnék inkább rá és az útra figyelni. Egész szép ez a táj.


credit • * • 336
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyPént. Márc. 31 2023, 23:04


“Lost and found.”

Bátran száll be mellém, így elkönyvelem, hogy tényleg mocsok nagy szerencséje van, hogy én jártam erre. Megjegyzésén felnevetek.
-Megmentelek és még jó arc is vagyok. Ha eddig nem is volt zökkenőmentes a napod most már biztos felfelé ível..-mondom és közben már indulunk is.
Teljes nyugalommal lóbálja meg a telefonját. Nekem szerintem lehet a zsebemben kőkemény 10 dollár, de ha neki nem akadály, akkor nekem csak egy úticélra van szükségem, hogy eljuttassam oda.
Nem kapok pontos irányt, így egyelőre megcélzom a várost, arról halvány lila fingom sincs, hogy hol van térerő, sokszor még a telefonom sincs nálam vagy éppen elfelejtem feltölteni. Szar lehet a többségnek, aki függ ezeken a kütyükön. Az esetek nagy részében én csak azért tartom magamnál a készüléket, hogy Roxyval tudjak beszélni.
-Tudok egy helyet.-bólogatok. Többet is, de ezek közül szerintem kevés passzolna bele a tűrőképességébe, illetve nem is feltétlen akarom olyan helyre vinni ahol engem ismernek, mert biztos, hogy millió kérdést kapnék arról, hogy mi is történik, magyarázkodni pedig nem szeretnék, enni viszont annál inkább.
Érzem az indulatot a szavaiban. Tényleg jól felbosszanthatták, mondjuk nekem így is tök fura, hogy senkit sem érdekelt, hogy így nekiindult a világnak és még csak utána sem ment senki, hogy leellenőrizze. Én már akkor rosszul vagyok, ha Roxyt szem elől tévesztem amikor elmegyünk valahova és elkeveredik mellőlem. Mondjuk az más. Mi barátok vagyunk, ő meg dolgozott ezek szerint.
-Szóval te modell vagy?-kérdezek rá az egyértelműen. Klasszikusan az a feltűnő szépség, amiket a címlapokon lehet látni.. mármint gondolom. Én ilyenekkel nem nagyon élek, talán ha egy kicsit tájékozottabb lennék még lehet a nevét is tudnám. Mindenesetre remélem nem veszi a lelkére, hogy fogalmam sincs arról, hogy ki ő.
-Ja bocs. Charlie vagyok egyébként.-mutatkozok be, hiszen ez eddig kimaradt. Kezet nem nyújtok inkább a kormányt fogom. Gondolom stresszel így is eléggé, hogy épségben kiszállhasson majd valamikor a kocsiból. Még kb 10 perc és elérjük a város szélét, szóval onnantól már biztos telefonálhat.
Anne and Charlie


Így nézek ki
mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The devil of technology - Lost it 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
The devil of technology - Lost it A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
The devil of technology - Lost it D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
The devil of technology - Lost it E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
The devil of technology - Lost it 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
The devil of technology - Lost it B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyPént. Márc. 31 2023, 18:02
Charlie & Ann
A mobiltelefon az olyan, mint a tulajdonosa, csak kisebb, okosabb, és nagyobb a memóriája!





Örülök neki, hogy erre tévedt, mert nem nagyon lenne más lehetőségem kijutni a semmi közepéről, de azért lehet nem kellene mindjárt az első járműbe beszállnom. Elég patthelyzet ezt, de bízom benne nem történik semmi rossz a közeljövőben. Az biztos, hogy megkapják a magukét akik ezért felelősek és szép kis kártérítésre számíthatok majd. Kicsit tétovázok, de végül inkább úgy döntök rábízom magam, ha csak egy kis időre is, szóval még közelebb merészkedem.
- Az nagyon jó lenne! - Küldök felé egy mosolyt, majd bízva a további szerencsémben helyet foglalok mellette. Felveszem a cipőimet is, így már csak a vizet kell fognom és a telómat. Azért jobb lesz, ha nem rakom el, hátha tudok indítani hívást mire bajba kerülök.
- Oh, akkor piszok nagy mázlim van, mert nem tűnsz rossz arcnak. - Akár olyan is tévedhetett volna erre, aki elrabol és váltságdíjat követel, vagy elad, vagy akár még ettől is rosszabb. Bár nem tudom, hogy a szexrabszolgaság rosszabb, vagy a halál. Szerintem sokan inkább meghalnának, minthogy naponta kihasználják őket, akár többször is.
- A tank nem gond, van nálam pénz. - Mutatok a telefonomra, amivel tudok fizetni a bankkártyámmal. Elég modern világ van elég egy érintés a terminálhoz és volt pénz nincs pénz. Szóval igazából haza is fuvaroztathatnám magam, de nem szeretném kihasználni.
- Elég, ha egy olyan helyre viszel, ami valamennyire biztonságos és van térerő. - Szólalok meg ismét, kifejtve a szándékaimat, bár igazából nekem oly mindegy meddig megyünk együtt, a lényeg, hogy elhagyjuk ezt a helyet.
- Esetleg, ha tudsz egy jó helyet, ahol van finom hamburger, vagy pizza akkor meghívlak egyszer szívesem. Ma még nem igazán ettem. - Fotózás előtt nem nagyon szoktam, hogy ne nyomja ki a hasam, azóta meg ugye nem volt rá lehetőségem, szólva most elég éhes vagyok és hát valamennyire meghálálnám a fuvart is.
- Ez egy jó kérdés! Egy fotózáson voltam, de összevesztem a partneremmel és utána a stábbal is, aztán ott hagytam őket, csak hát így én húztam a rövidebbet. - Elég dühös leszek megint a kérdésre adott válasz közben. Hogy basszák meg! Meg kellett volna keresniük, de persze nem tették. Képesek voltak magamra hagyni a köcsögök.

credit • * • 342
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptySzer. Márc. 29 2023, 12:52


“Lost and found.”

Rövid mérlegelés után a lelkiismeretem győz és lehúzódok az útról amikor meglátom a lányt egy farönkön üldögélni. Vesztenivalóm nincs, de legalább nem fogok még este is azon rugózni, hogy talán segítenem kellett volna. Még csak a munkaidő sem hajt visszafelé, így megtehetem, hogy legalább rákérdezek a dologra.. ez a minimum.
A kocsit szinte észre sem vette akkor ugrik fel amikor ráköszönök, lehet, hogy megijesztettem, de az arca inkább megkönnyebbültnek tűnik. Úgy köszön, mintha ismernénk egymást, szinte csak annyi hiányzik, hogy a nevemet is kimondja, de biztos vagyok benne, hogy még sosem láttam. A ruhákból ítélve nem ugyanazokban a körökben mozgunk.
A jelek szerint kifejezetten örül annak, hogy lehúzódtam és a napi jócselekedetem is meglehet. Körbe pillantok. Nem látom, hogy bárki a nyomában lenne, de még mindig nem túl tiszta a kép, hogy mit is keres itt egy ennyire kieső helyen.
Jókedvűen nevetek egyet amikor megforgatja a szavaimat.
-Na gyere.. ülj be.. visszaviszlek a civilizációba..-bökök a fejemmel az anyós ülés irányába, de már el is indul. Csak nem lapul a bokorban néhány mexikói, hogy kirángassanak és elvigyék a belső szerveimet.. meg a kocsit.
-Dolgozok... még úgy 10 percig... elküldtek, hogy beszerezzek néhány dolgot holnapra.-magyarázom neki, hogy én miért vagyok itt a semmi közepén. Egy lánynak ez extrém rizikós helyzet. Mázlija van, hogy én jártam erre.
Megvárom amíg beül a kocsiba és tovább indulok most már vele a fedélzeten.
-Én Queens felé tartok, de ha gondolod szívesen elviszlek bárhova amíg bírja a tank.-nem biztos, hogy ideális lenne, ha az én környékemen raknám ki. A keselyűk lehet egyből odagyűlnének a feltűnő ruha miatt. Ha ezt egyáltalán lehet ruhának nevezni amilyen rövid.
-Bocs, de meg kell kérdeznem mit kerestél itt a semmi közepén?-kérdezem kíváncsian miközben épp csak rápillantok, de egyébként az utat figyelem, bár rajtunk kívül senki nincs az utakon. Jó darabig dekkolt volna még itt, ha én nem jövök erre.
Anne and Charlie


Így nézek ki
mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The devil of technology - Lost it 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
The devil of technology - Lost it A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
The devil of technology - Lost it D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
The devil of technology - Lost it E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
The devil of technology - Lost it 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
The devil of technology - Lost it B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyKedd Márc. 28 2023, 20:22
Charlie & Ann
A mobiltelefon az olyan, mint a tulajdonosa, csak kisebb, okosabb, és nagyobb a memóriája!





Nagyon-nagyon bízom benne, hogy hamarosan érkezik valaki, aki ki tud menteni ebből a szar helyzetből, vagy hogy lesz térerő a telefonon minél előbb, mert nem szeretném itt tölteni az egész napot, az éjszakát meg pláne nem. Alig van nálam már víz is. Elég szomjas vagyok, de annyit már jól tudok, hogy nagyon fontos, ezért inkább nem iszom, tartalékolom későbbre, ki tudja mikor jutok ismét folyadékhoz.
Nem is értem, hogy lehetséges az, hogy egy ilyen helyen nem működik normálisan a mobiltelefon, elvégre nem mentem túl messzire, csak a város szélétől vagyok pár kilométerre, mégsem tudok telefonálni.
- A rohadt életbe! - Hiába próbálom újra és újra, a hívások sikertelenek. Borzalmas. Milyen elveszettek tudunk lenni és mennyire befolyásolja az életünket egy apró kis ketyere. Ezt még meg fogja keserülni az egész kicseszett cég, ami belekényszerített ebbe a siralmas, reményt vesztő helyzetbe.
A saját mérges gondolataimba vagyok belesüppedve, így egyáltalán nem veszem észre a srácot aki közelít hozzám a járműjével, igazából már csak akkor jövök rá, hogy nem vagyok egyedül amikor megszólal. Azonnal fel is pattanok eddigi, kényelmetlen ülőhelyemről.
- Hello! Jajj, de jó, hogy látlak! - Na ez most totál úgy hangzott mintha valaki rég nem látott ismerőst pillantottam volna meg. Azért mielőtt megközelíteném Őt előtte jól végigmérem. Megnézem a járgányt is és próbálom kitalálni vajon mit kereshet itt, mert hogy nem engem abban egészen biztos vagyok.
- Nem, igazából semmi nem oké, vagyis most már okébb, mert itt vagy! - Jajj, biztos megsütötte a nap a fejem. Még a végén azt fogja hinni, hogy első látásra belehabarodtam és azért beszélek félre. Tulajdonképpen tényleg nagyon örülök neki, amióta csak megjelent szélesen mosolygok. Mondjuk elég érdekesen festhetek a semmi közepén egy ilyen szettben, remélem nem hiszi azt, hogy valami útszéli vagyok.
- Eldobni semmiképp, de ha elvinnél valahova ahol van élet, vagy térerő azt megköszönném! - Még kicsit méregetem, mérlegelem a helyzetet, de aztán arra jutok, hogy ennél sokkal rosszabb már nem nagyon lehet és hát nem tűnik túl veszélyesnek, szóval azt hiszem rá bízom az életem.
- Te mi járatban erre? - Kérdezem tőle, miközben elrakom a telóm, megfogom a cipőm és elindulok az irányába.

credit • * • 343
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyKedd Márc. 28 2023, 12:24


“Lost and found.”

El kellett ugranom néhány alkatrészért és néhány vödör festékért, így kölcsön kaptam az egyik kikötői jeepet és tettem egy jó nagy kört Queensben, hogy mindent beszerezzek még a munkaidőm utolsó egy órájában, azt mondták, hogy elég ha reggel hozok mindent, így miután minden a csomagtartóban pihent már indulhattam haza. Másra sem vágytam csak egy kiadós zuhanyra és valami ehetőre. Long Beach felől hajtok vissza Queens felé amikor már távolról kiszúrok valamit.. pontosabban valakit az út szélén. A ruha alapján egyértelműen arra gondolok, hogy nem én vagyok a célközönség, mert én nem fizetek egy rövid mókáért, viszont annyira kieső helyen van, hogy megfordul a fejemben, hogy talán bajban van. Ha lehúzódok és megkérdezem abból még nem lehet baj maximum elküld a picsába és akkor ugyanúgy mehetek tovább, mintha mi sem történt volna. Lehalkítom a rádiót és elveszem a gázt majd finoman fékezni kezdek, hogy meg tudjak állni egy vonalban vele. Leveszem a napszemüvegem és félrerakom a műszerfalra.
-Hali!-igazából ráijeszteni sem szeretnék úgyhogy eszembe sem jut kiszállni.
-Minden oké? Lerohadt a kocsid valahol?-Nem jöttem el egy kocsi mellett sem, szóval erősen kétlem bár a másik irányban is állhat a kocsija, akkor viszont nagyon rossz felé sétál. A másik irányba közelebb van Queens, bár akkor sem egy kellemes gyalogtúra.
-Eldobjalak valahova?-kérdezem végül. Csak nem hagyhatom csak úgy ott az út szélén annak ellenére, hogy nem vagyok az a kimondott hős alkat.. de ha egy irányba megyünk szívesen segítek.
Anne and Charlie


Így nézek ki
mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The devil of technology - Lost it 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
The devil of technology - Lost it A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
The devil of technology - Lost it D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
The devil of technology - Lost it E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
The devil of technology - Lost it 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
The devil of technology - Lost it B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásThe devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it EmptyHétf. Márc. 27 2023, 14:31
Charlie & Ann
A mobiltelefon az olyan, mint a tulajdonosa, csak kisebb, okosabb, és nagyobb a memóriája!





- Nyugalom, megoldod! - A jelenlegi helyzetben nem elég ha gondolatban nyugtatom magam. Akkora büdös kakában vagyok, hogy halvány lila gőzöm sincs hogy fogok kikeveredni ebből.
- Jó nagy szarban vagy! - Mondjuk ki, ne szépítsük! Magamnak csináltam szóval így jártam!
Hogy kerültem a semmi közepére agyonra sminkelve, egy piros mini ruciban a kezemben magassarkúval és egy kis vízzel? Ne csináld utánam... Szóval kezdjük az elején. 10 körül keltem, ami nekem korán kelésnek számít, úgyhogy elég morcos voltam alapvetően az indulásnál, aztán úton a fotózásra kiderült, hogy az egyik alanyt lecserélték egy általam igencsak utált személyre, szóval itt már sejtettem, hogy lesznek problémák.
Természetesen lett is, egyáltalán nem egyeztünk, szintén mindenben engem akart utánozni az a senkiházi lotyó, úgyhogy miután arcon köptem elküldtem a jó édes anyukájába.
- Biztosan nem fogok egy plakáton mutatkozni ezzel! - Vágtam a fotós arcába, de mivel jó ismerőse az a kis szűz kurva, még én lettem elküldve a helyszínről, persze miután jól összevesztünk.
Én hülye persze elindultam mérgemben neki a világnak, rétnek, földútnak, fáknak. Már jó ideje csak mentem előre, szinte semmit nem érzékelve a körülöttem lévő dolgokból, amikor is megbicsaklott a bokám. Lehet nem platform cipőben kellene sétálni a vadonban. Még egy ilyet nem kockázatok, szóval levettem a lábbelit és a kezemben fogva sétáltam tovább. Gondoltam ideje lenne felhívni valakit, hogy itt vagyok, jöjjön értem, szóval helyet foglaltam egy kényelmesnek tűnő farönkön, hogy legalább egyik kezem szabad legyen, ugyanis eddig a cipőmet, illetve a mentés vizet fogtam. Most mindkettőt lerakom és kezembe veszem az iPhone-om.
- Ó, hogy bolondulnál meg! Basszameg! - A tetves jó életve! Semmi térerő, így se hívás, se internet. Furcsa is volt, hogy nem csipogott percenként, se azt hittem, hogy lenémítottam.
- Hogy lehetsz ilyen szerncsétlen?! - Nem tudom hol vagyok, a telóm nem működik és fogalmam sincs mi legyen.


credit • * • 304
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The devil of technology - Lost it
The devil of technology - Lost it Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The devil of technology - Lost it
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» • The Devil •
» S&L - Is that lost on you?
» I lost it
» Before the devil comes for you...
» Charlie & Dae Won | Lost

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: