New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Mr. Nguyen avagy > az Apám
TémanyitásMr. Nguyen avagy > az Apám
Mr. Nguyen avagy > az Apám EmptyVas. 19 Márc. - 18:33
Hwanhee /Jeremy / Nguyen
Szabad

Play by
Ji Jin-hee
Születési hely
Észak-Korea - Phjongjang (Phenjan)
Kor
45-46 év
Lakhely
Staten island
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Elvált - új nőd van
Csoport
Üzlet
Történetünk
Az apám vagy. Jó lenne, ha ezzel mindent ellehetne intézni, de nem. Koreából származol és nagyjából 20 éve élsz kisebb-nagyobb megszakításokkal New Yorkban. 18 évig voltatok házasok anyával. Elváltatok. A titkárnőd 20 évvel fiatalabb tőled és hát vele csaltad anyát. Rávettél, hogy anyától költözzek el hozzád, mert piszkálta a csőröd valami. Azt akartad, hogy anya meg én fasírtban legyünk. Elérted mindezt, szóval csak hétvégén látom anyut, de akkor sem fűlik hozzá a fogam. Veled sem könnyű azt kell mondjam. A vállalkozásod elveszi minden idődet, a titkárnőd pedig utál engem. Évente egyszer kettesben lelépünk a szüleidhez Észak-Koreába, pontosabban Phjongjang (Phenjan) közepébe, ahol aztán majd két hónapig el is vagyunk. A szüleid imádnak, a tenyerükön hordoznak, azonban a vasszigor nem marad el sosem. Nagyapa állandóan a régi történetekkel jön, a nagyanyus pedig minden féle étellel lát el, mondván, hogy vézna vagyok. Külön szobám van és rengeteg barátom. Ott aztán nincs ps 4 és ilyesmik, ott meg kell elégednem más elfoglaltsággal. De térjünk vissza hozzád! A szigorúság nálad is jelen van, büntetés, zsebpénz megvonás, kiabálás, ám sosem ütöttél még meg. Szerencsére odáig sosem fajultak a dolgok. Ha kettesben vagyunk az anyanyelveden beszélgetünk. Az üzleted mindig elvette az időt tőlem, így most próbálsz szuper apa lenni a szememben, anyát pedig próbálod a szememben a béka segge alá tenni a hazugságaiddal. Amik lényegében igazak is részben, de ezt ő megtudja majd oldani. Valahogy majd biztosan. Az ígéreteid betartására még sem vagy képes. Anyámat akartad bosszantani csupán, hogy istenítelek és ide költöztem hozzád. És van hogy otthon sem vagy. Egésznapra otthon hagysz egyedül. Van hogy a mobilodat sem vagy képes felvenni. Jó, azt nem mondhatom, hogy utálsz, mert mindent megadsz, de nekem a figyelmed kell és az, hogy testileg is velem légy. Mármint fizikailag is elgyere egy meccsemre. Vagy hogy moziba menjünk.  
A nőcid utál, ezt az elejétől fogva tudom.  Nem is miatta jöttem hozzád, hanem adtam egy esélyt ennek az egész apa fia kapcsolatnak. Meglátjuk mi lesz ebből. Teszel-e érte, vagy mindent hagysz a maga medrében folyni tovább. A vállalkozásod a modern épitészetben valósul meg. Tervező vagy, aminek meg is kéred az árát. Rengeteg embert irányítasz ez álltal. Milliomos vagy, kőgazdag. Anyára hagytad a közös házat, hiszen akad miből építkezned és van is lakásod másutt is.

//A PB-t megváltoztathatod, ez csak egy ötlet volt részemről, de hasonló kaliberű és korú fazont várok és koreait természetesen, hiszen Jayce félvér, az édesanyja, Joanna Ír születésű, illetve játékos karakter az oldalon. A munkája a fent említett dolog és a megcsalás is fontos. Minden mást rád hagyok, a jellemét és mindent mást szabadon alakíthatsz. Nem maradnál játékok nélkül, rám és velem biztos számíthatsz. Az ET-mben szerepelsz elég sűrűn, olvasd el bátran és hát nagyon várok rád Apu! Nem hagylak majd unatkozni ez biztos!


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mr. Nguyen avagy > az Apám
Mr. Nguyen avagy > az Apám EmptyCsüt. 25 Május - 11:11
Még mindig várom Aput, akinek nem csak velem lenne izgalmas játékai, de itt van az exfelesége is, nem maradna játékok nélkül.
Mr. Nguyen avagy > az Apám 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mr. Nguyen avagy > az Apám
Mr. Nguyen avagy > az Apám EmptyCsüt. 1 Jún. - 21:58
Helló Jer!

Emlékszel még rám? Az ex-nejed vagyok, akit közel tizennyolc évnyi házasság, és két közös gyerek (a lányunk halva született, ha még nem felejtetted el ezt is, mint ahogy sok minden mást) után eldobtál a fiatal, szőke, csinos kis titkárnődért. Haragudhatnék rád, ócsárolhatnálak a fiad előtt naphosszakat, felhívhatnálak mindennap, hogy újra és újra a fejedhez vágjam a régi sérelmeimet, de ha teljesen őszinte akarok lenni, annyit nem érsz a szememben, hogy legalább a telefont kézbe vegyem miattad. Tudod mit bánok egyedül? Hogy gyenge voltam, és engedtem hogy tele beszéld Jayce fejét azzal a sok szarsággal, amik arra sarkallták őt, hogy hozzád költözzön a válás után, holott a hülye is látja, hogy fogalmad sincs róla mennyi melóval jár egy lázadó kamaszt a helyes úton tartani.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem voltak a házasságunknak boldog pillanatai is. A közös életünket egy pici, brooklyni garzon lakásban kezdtük. Én akkor még bőven a rendészeti főiskolára jártam, te pedig alkalmi munkákból szerezted a pénzt. Volt hogy mosogattál egy étteremben, vagy autószerelő mellett voltál, mint kisegítő, de egy ideig pizzafutárkodtál is. Tudod, ezek voltak a kapcsolatunknak, a házasságunknak a legszebb, legboldogabb évei. Bár a szüleid kezdetektől fogva ellenezték a kapcsolatunkat, mi mégis összeházasodtunk. Ezt talán a mai napig nem bocsátották meg neked. (ahogy én se magamnak) A tizennyolc év alatt jó ha öt alkalommal találkoztam velük. Az is bőven elég volt! Igazán szerény, visszafogott ceremóniánk volt, két tanúval. Ennél többre akkoriban nem is telt volna. Nem úgy, mint jó tíz évvel a házasságkötésünk után, amikoris elkezdett felfelé ívelni a karriered, majd szép lassan betört a neved az ingatlanpiacra. A közös házunkat is te tervezted, ahol már hónapok óta egyedül élek, és amiről lemondtál, így a nevemre íródott, ameddig Jayce nagykorúvá nem válik. A második terhességem, bár elég későn csöppent az életünkbe (Ellie idén szeptemberben lenne két éves), de nagyon akartuk őt. Amellett, hogy vágytunk egy lánygyermekre, talán az is bennünk volt, hogy majd Ő megváltoztatja a dolgokat, a mi dolgunkat. Mostanra már rájöttem, hogy önzőség házasság megmentés céljából gyereket csinálni. Korom ellenére a terhességem komplikációktól mentes volt. A harminckettedik héten, egyik reggel arra lettem figyelmes, hogy nem mozog a baba. Mire a kórházba értünk, már nem találtak szívhangot. Megindították a szülést, felkészítve arra, hogy Ellie már nem lesz életben mire a világra jön. Te természetesen akkor sem tudtál azonnal rohanni a kórházba, szinte majdnem nélküled csináltam végig ezt az egészet. Miután haza mentünk a kórházból -baba nélkül-, és ameddig én hetekig bámultam az üres kiságyat, szagolgattam a frissen mosott, vasalt babaruhákat, addig te már a titkárnőddel hetyegtél, mert te így gyászolsz. Sokáig antidepresszánsokat szedtem, a testem egyáltalán nem akart úgy viselkedni, mint ahogy a szülés előtt is, így elmentem egy alaposabb kivizsgálásra, ahol megállapították, hogy Lupusom van. Ez egy gyógyíthatatlan autoimmun betegség. Nem sokra rá bejelentetted, hogy válni akarsz, ám a bíróság hivatalosan még csak idén áprilisban mondta ki a válást. Tudod miért vagyok egyedül hálás neked?! Hogy Jayce megszületett. Egyébként, ha tehetném, visszamennék a időbe, és jól megrángatnám a múltbéli önmagamat, hogy még csak véletlenül se merészeljen veled szóba állni! Hát ilyen ember vagy te.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mr. Nguyen avagy > az Apám
Mr. Nguyen avagy > az Apám Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Mr. Nguyen avagy > az Apám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Untass tesó avagy uncsitesó
» I'm Alone ~ Avagy Iszonyú Viszonyaim
» Féltestvérem avagy bátyó
» Újra a pályán! - avagy munkamegbeszélés
» New York - a város, avagy "világleírás"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: