New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 7:42 pm-kor
David Gallardo
tollából
Ma 7:41 pm-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 7:32 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 7:09 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 6:42 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 5:00 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Naomié Lacroix
TémanyitásNaomié Lacroix
Naomié Lacroix EmptyKedd Jan. 09, 2024 3:38 pm
Naomié Lacroix
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Keresett/Saját
Teljes Név
Naomié Léonie Lacroix
Becenév
Noni, Nano
Születési hely
Párizs, Franciaország
Születési idõ
2004.05.16.
Kor
20
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Aix-Marseille Université, Management et Administration des Entreprises, még tanul.
Foglalkozás
Marketing Manager, Social media manager
Munkahely
Formula1 Scuderia Ferrari
Hobbi
Mindenki agyára menni.

Csoportom:
Média

Jellem
Azt szokták mondani, hogy jellem állandóan változik. Külső, belső behatásoknak köszönhetően, van amikor agresszívan lép fel az ember, máskor pedig akár kenyérre is lehetne kenni. Na, most ezt azért hozzá tenném, hogy ha van egy bátyád, aki kettő évvel idősebb nálad, akkor minden jellem felfedezhető az ember gyerekébe. Főleg, ha a szüleink sokat dolgoztak és így neki kellett vigyázni rám. Cipelt magával, nem akart egyedül hagyni, nehogy bajom essen. Így rám ragadtak a fiús viselkedések. Egészen tartott ez a tini koromig, míg aztán elég erősen kijöttek a nőiesebb vonások. Azonnal rá kellett szoknom, hogy a ruhák, sminkek és parfümök világa mennyivel vonzóbb, mint a gokart pálya szmogos levegőjénél. Tehát, kettős személyiséggel is jellemezhető vagyok. Fiúkat megszégyenítő módon tudok visszavágni a beszólásokra, vagy ész nélkül neki ugrani bármilyen veszélyes mutatványnak. De közben nem felejtem el, hogy nő vagyok, tehát vannak határaim. Állandóan mosolygok, ha fáj valami, akkor is. Próbálok mindent poénnal megoldani és minden akadályt leküzdeni vele. Viszont könyörtelenül tudom az igazságot az arcodba vágni, ahogy a fiúk tették velem, míg nem történt az a bizonyos pubertáskor.

Avataron:
Alexandra Saint-Mleux

Múlt
Lerágtam már mind a tíz körmöm, ahogy a telefon pittyegését vártam. Eljött az egyetemnek az a fele, mikor munkát kell vállalni, hogy meglegyen a szakmai gyakorlatod. Sokat gondolkodtam, hogy ezzel a munkával milyen helyen tudom elképzelni magam, ahol legalább jól is érezném magam. A szobámba sétáltam fel s alá, a parketta a lábam alatt lassan elkopik. Jerome pedig csak nevetve támaszkodik az ajtókeretnek. Legalább egyikünk jól szórakozik.
- Nem is értem mit stresszelsz, kellesz nekik. Okos vagy, talpra esett, bármelyik versenytársad a földbe döngölöd – magyarázkodik, miközben ellökve magát, besétálva ül az egyik fotelba, aminek a párját megpaskolva jelzi, hogy ha még holnap is lábra szeretnék állni jobb ha leülök. Attól nem fogok előbb választ kapni, ha csapát vájok a szobám parkettájába.
- Hogy tudsz ennyire nyugodt lenni? - huppanok le mellé, tovább rágva maradék körmömet és fél szememet a telefonon tartva, hátha elfelejtettem, hogy le van némítva és nem veszem észre, hogy ha hívnak, vagy írnak.
- Nem az én életem forog kockán – rántja meg a vállat unottan, amire csak szúrós szemekkel válaszolok. Pontosan ezzel a kijelentésével vett le teljesen az életről. Nekem ez az életem. Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen lépésre leszek kész. De meg kellett tennem. Kiszabadulni a Francia légkörből. Utazni és szabadnak érezni magam. Ott ahol óvó szemek elől elmenekülhetek. Bár eddig sem fogtak vissza attól, hogy bármilyen hülyeségbe ne ugorjak bele. Mégis, meg van a maga varázsa annak, ha minden héten másik városban, vagy országban fogsz felébredni.
- Anya aggódik miattad. Félt – néz rám végül a testvérem, ahogy már teljesen szétcsúszott pózban terül szét a szőrös fotelba és a figyelmemet elkerülve kaparintja meg a telefont.
- Anya mindig féltett. Tudja, hogy csak azért éltem túl a gyermekkort, mert erősebb vagyok, mint az átlag. Melletted már rég föld alatt lennék – forgatom meg a szemeimet. Persze a fivéremet nem óvják úgy, mint egy porcelánbabát. Mintha nem lenne elég veszélyes azokban a száguldó koporsókban köröket róni a pályán.
- Szívesen, ha akkor nem edzünk ki, most nem tartanál ott, ahol most -  olyan büszke fejet vág hozzá még a mellkasát is kidülleszti. Szívesen orrba vágnám, de akkor kiesik a telefon a kezéből és abba jelenleg meghalnék.
- Kapd be – forgatom meg a szemeimet, és amint meghallom a jellegzetes csipogást, már vetődöm is rá a testvéremre, hogy kikapva a telefont olvassam az üzenetet.
Ms. Lacroix.
Örömmel tudatjuk, hogy önéletrajza és motivációs levelét elolvasva kiválasztottuk a Scuderia Ferrari  Menedzser gyakornoki állására. Jövő héten szíveskedjék megjelenni a New York-i irodába, ahol személyesen egyeztetjük a feladatait, megkapja a belépőkártyákat és aláírva a szerződését, azonnal munkába állhat.
Üdvözöljük a csapatunkban!


Végig olvasva, már könnyes szemekkel támaszkodtam meg a bátyám mellkasán és úgy néztem fel rá, míg ő még a kijelzőt olvasva mosolyodik el, egyre szélesebben és azonnal lelök a földre. Mert fel sem tűnt egyikünknek sem, hogy eddig a mellkasán támaszkodtam és nem jutott levegőhöz.
- Mondtam, kellesz nekik – pattan fel, hogy elújságolja a család fent maradó tagjának, én pedig a gardróbhoz rohanva a ruhák között válogatok. Van még négy napom az indulásig, de lemerem fogadni, hogy még ezerszer átpakolom a ruhákat.
- Kicsim, gratulálok! - szüleim szinte egyszerre lépnek be a szobámba és ölelnek át. Még fel sem fogtam igazán, hogy az, ami annyira az álmom volt, most meg fog valósulni. Míg nem anyám könnyei áztatják a felsőmet. Rohadt dolog ez a felnőtté válás. Azt hittem könnyebb lesz majd. De nem. A szívem ketté oszlott, az öröm és boldogság és a fájdalom csalódottság.
Jerome nem kapta meg az álom munkáját, talán jövőre. A legjobb barátja is megkapta azt, amire vágyott, amiben támogatja és mindig hallom, hogy nem bírja ki azt, hogy jó pár tanácsot adjon neki a telefonban. Most pedig én repülök ki a családi fészekből és ezzel magára hagyva a szüleinkkel.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Naomié Lacroix
Naomié Lacroix EmptyKedd Jan. 09, 2024 10:41 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Naomié!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyszerű érzés az amikor tisztában vagyunk azzal mire is vàgyunk pontosan. Életcélt ad, egy jövőképet ami addig motivál amíg be nem teljesül, utána meg már más okból ösztönöz. Szokták mondani, hogy csak így van igazán értelme, hisz akkor szívvel-lélekkel ott vagyunk az adott helyen és pillanatban. Te előtted egy hatalmas lehetőség àll, de a történeted is tisztán megmutatta mennyire vágysz erre. Az újrakezdés sokszor félelmetes, de ugyanakkor izgalmas is. Annyi lehetőség van benne, amit el sem tudunk képzelni. És bàr sokakban ez bizonytalanságot is kellene az ismeretlen helyzet miatt, de rajtad nem látom ezt, a jellemed olvasása után pedig ennek meg se kellene lepnie. Egy roppant vagány csaj vagy, így bármilyen nehézség vagy akadàly állja az utadat, te biztos képes leszel legyőzni azt. Sok sikert kívánok neked az újrakezdéshez és remélem olyan élet vár rád amit mindig is elképzeltél. Naomié Lacroix 4146035580
Tetszett a sztorid és köszönöm az olvasás élményét! Naomié Lacroix 2624752903  Naomié Lacroix 1987965242

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Naomié Lacroix A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Naomié Lacroix D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Naomié Lacroix 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Naomié Lacroix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clara M. Lacroix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: