New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Michael - Maxwell - new jersey home
TémanyitásMichael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home EmptyKedd Feb. 28 2023, 18:55


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”




A mai napra nem terveztem semmi ördöngöset, haza lépek New Jerseybe és úgy lazán ennyi. Segítek otthon ezt azt majd, hiszen el kél a fiatalos test és lélek, szóval jó ha ki vannak segítve az öregeim. Nem hívtam fel a bátyámat sem pedig őket, ez ilyen hirtelen jött döntés volt részemről. Autóba pattantam, zenét nyomtam, majd a mobilomat is látható helyre pakoltam és megindultam. A beosztásom szerint holnap estig azt csinálok, amit akarok, így ezt ki is fogom használni. Főleg a mai napot, úgy hogy a szüleimnél leszek, szóval anyám majd azt sem fogja tudni, hogy mit kellene főznie, mert mindent is szeretne majd csinálni. Velem lenni, a munkáit ellátni, engem megetetni, mert szerinte túl gizda vagyok, ehetnék olykor többet és az esetleges sérüléseimet felkutatni, meg persze az ódákat zengő történetek elmesélése. Sok mindent kell belepréselnünk egyetlen teljes napba, főleg úgy hogy elvileg ott is akarok majd aludni éjjel és onnan reggel visszaérkezni Brooklynba.  De még úton vagyok, így odafigyelek az útra, hiszen ezért is kapnám az áldást, hogy máshol járnak fontos pillanatokban a gondolataim, a fogaskerekeim. Szóval 70 km. Úgy 50 perc alatt beérek. Ha nincs senki az úton, vagyis ha nincsenek sokan. Szóval 55 perc alatt értem be a területre és onnan még 10 percnyire meg is érkezem a családi házhoz. Leparkolok a szokásos helyemre. Körül nézek, majd elmosolyodva lezárom az autót és a bejárati ajtóhoz sétálok. Megtehetném, hogy kulccsal bejutok, hiszen még mindig meg van a lakáskulcs. De helyette csak kopogtatok és hallgatom az ide igyekvő lépteket. Az ajtó nyílik, majd anyám derült arcával találom szembe magam.  
- Óh drágám! Micsoda meglepetés! Összebeszéltetek a bátyáddal? Ő is itt van! - kezdi ezzel, ölelés puszi, miegyéb, közben beterel a házba, ahol vetkőzni kezdek. Bakancs le, kabát a fogasra, belelépek a papucsomba, majd anyu mutat a kávéfőzőre. Elpakolom közben a ruhadarabokat.  
- Naná. - egyezek bele, hiszen kell a koffein, így már teszi is fel a feketének valót. Nem kérdezek rá apára, hiszen jól tudjuk, hogy ilyenkor hol van, ilyen kora reggeli időkben. Vagy sufnituningol, vagy boltba jár, vagy a haverjaival elbeszélgeti az időt haza fele menet. Nem bánom. Bár mivel az idősebb fia is itthon van, gondolom boltba ment vásárolni.  
Anya mesélni kezd a szomszéd hülyeségéről, de félbe kell szakítanom, meg kell néznem Mich-et, így még boldogabb arccal figyeli a távolodó alakomat. A bátyó szobája előtt megállok, a saját szobám jelenleg nem érdekel, majd este teszem lakhatóvá, addig úgy sem kuckózok be, de rohadt fáradt vagyok. Bár most, hogy itt a nagytestvér, leszarom a fáradtságomat. Benyitok és közben már magyarázok. A tekintetem a félhomályban keresi közben az ágyat, hiszen múltkor átpakolta az egész szobát.  
- Anyától kell megtudnom hogy itt vagy hétalvó! Hasadra süt a neoncső!  


Megjelenés

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

Michael - Maxwell - new jersey home Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
Michael - Maxwell - new jersey home 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: Michael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home EmptySzer. Márc. 01 2023, 09:16

Maxwell & Michael

Awakening, gun, brother...

Későn értem haza, és talán azt a fél üveg gint sem kellett volna meginnom. Persze az is lehet, hogy fáradtabb is voltam a nap végére, mint amilyennek azt eredetileg elterveztem.
Eredetileg, korán haza akartam érni, némi nosztalgiázás után a volt bajtársamtól, ám mivel az új címét nem tudtam, és a telefonszáma sem élt, sanszos volt, hogy régi barátság ide vagy oda, de nem akarta látni egyikünk képét sem.
Minden esetre szar érzés volt, és ezen az sem segített, hogy Berenice felkeresett, aztán még a liftben is bent ragadtam. Egy átlagos eltáv örömei?
Bár az örömöket másképpen képzeltem el. Úgy gondoltam, hogy ilyenkor majd minden nyugi lesz, és csak arra kell figyelnem, hogy Anya ne hizlaljon fel ez alatt az idő alatt, és ne gurulva térjek vissza, hogy aztán moccanni se bírjak.
Rengeteg időt akartam Apával tölteni, hogy emlékezzen, és ne azt gondolja, még mindig csak egy kis legény vagyok, vagy épp rám se ismerjen.
Este mikor hazaértem, még felvittem anyát a helyére, betakargattam, puszit nyomtam a homlokára, betámadtam a hűtőt, ahol kis üzenettel  várt rám a kedvenc kajám, amit a sötét konyhában ülve be is csókoltam, majd jöhetett egy laza zuhany, és bevetettem magam az ágyba.
Ha álmodtam is valamit, nem emlékeztem rá, de az tuti biztos, hogy a zajokra úgy pattantam fel, és kaptam a szekrényen heverő pisztolyom után, szegezve az érkezőre, hogy egy cseppet sem gondolkodtam.
Hogy mi ment végbe a fejemben, azt nem tudnám megmondani, csak azt tudtam, hogy anya kopogni szokott hármat, majd közli, hogy kész a reggeli, de ez kimaradt, így beindult a védelmi mechanizmus.
Mikor kitisztult a kép, és rájöttem ki az aki ott áll az ágyam előtt, leengedtem a fegyvert, hátravetettem magam a párnára, majd megdörgöltem az arcom.
-Max!! Le is lőhettelek volna!! Nem tanultál meg kopogni?! - morogtam a tenyereim alatt, majd lassanként felültem, és visszatettem a szekrényre a fegyverem.
Lekászálódtam az ágyról, majd testvérem elé léptem, s komor képem egy pillanat alatt váltott mosolyra, miközben egy futó pillanatra magamhoz öleltem, aztán belebújtam papucsomba.
A levegőben már ott terjengett a reggeli palacsintám illata.
-Hogy van a tűzoltók gyöngye? - kérdeztem, miközben kifelé slattyogtam a szobámból. Legközelebb csak odalent szólaltam meg, miután köszöntem anyának, s csókot hintettem homlokára, majd letelepedtem a pulthoz, magam elé húzva a palacsintáimat, amit anya készített.
-Én akartalak meglepni téged! Anya mondta, hogy itt vagyok, vagy spontán látogatás volt? - kérdeztem, miközben felvettem a villámat, aztán mikor kaptam egy bögre kávét, hálásan tekintettem anyára.
- Téged foglak elvenni Anya! Te vagy a legjobb!
- Ugyan Kisfiam! - nevette el magát, aztán legyintett, és az öcsi is kapott egy jó adag anya féle palacsintát, és a kávét is megkapta mellé. - Apátok hamarosan itthon lesz.
-Elment egyedül? Anya… miért nem keltettél fel? - letettem az evőeszközöket, s közben olyan meleg, szeretettteli pillantást kaptam, hogy még a kőszikla is meglágyult volna tőle.
-Apád egyedül is megtudja oldani Jack… - felsóhajtottam, fejet ingattam, majd inkább tovább ettem, s tekintetem testvéremre szegeztem.
-Mi a helyzet Pocok? Hogy megy a meló? Beilleszkedtél már?


elkövette pixelguts & thunder

Maxwell O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: Michael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home EmptySzer. Márc. 08 2023, 18:55


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”




Ébred, de olyan intenzitással, hogy megakad a mozdulatom és a fegyver csöve is felém akad. Nem emelem fel a kezem, csak farkasszemet nézek a csővel, kivárom csendben, hogy a bátyó felébredjen, rájöjjön hogy nem vagyok betörő. Mikor leereszti a fegyvert, akkor szusszanok én is, szavaira csak kiszélesedik a vigyorom. Ám nem szólok. Bőven elég az, hogy nem lőtt le. Megtehette volna, az ösztönében benne van. Automatikusan veszélyérzet miatt simán lelőtt volna. De észre vett és ez miatt szerencsém is van. Ma az volt. Felkell az ágyból majd futólag megölel, majd bal kézzel a hátára simítom a kezem, meglapogatom ott a hátát, majd előre engedem. Kérdésére vállat vontam.  
- Voltam már jobban is. Reggel hatkor szabadultam. Holnap estig lazára vehetem a dolgokat. - magyaráztam miközben lépkedtem utána. Csak elmondta hogy tudja meddig leszek társa ide haza. Nem sok idő, de anyáéknak is sokat jelent ha itt vagyunk. És ezt szem előtt is tartom. A konyhába kiérve anya palacsintákat sütött, ám a bátyám kérdésére letettem magam is a pulthoz, hogy magamhoz húzzam a saját ízesítésű halmot, aztán a villámat bele is döftem, hogy hatalmasat harapjak, ám a kérdését előtte még megválaszoltam.  
- Nem tudtam, hogy itt vagy. - ebből bármit leszűrhet, igazából segíteni jöttem, hiszen itt mindig kell ezt azt fabrikálni. Tényleg nem tudtam hogy itt van, anya szólta el magát. Apánk meglépett itthonról, megint nem szólt egyikünknek sem, hogy plusz kezet és erőt adjunk, de hát... had legyen egyszer kétszer egyedül. A harapásaim után a rágások gyorsak, a villányi falatokat belemártom a kedvenc szószomba, majd meg is kajálom gyorsan. Tökéletes reggeli, a világ legklasszabb nőjétől.  
- Köszönöm a reggelit. - illedelmesen megköszöntem egy mosollyal, utána a kávémat húztam magamhoz, hiszen már rég megihattam volna, de első az volt, hogy Michaelt felkeltsem a magam módján.  
Az meg hogy mi a helyzet a meló helyen, csak felkeltem és a mosogatóhoz vittem a tányéromat, hogy egy gyors lötykölés után visszaforduljak felé. Az arcomon csintalan mosoly.  
- Nem mondanám, hogy extrémebb helyzeteket találtunk mint itt...hasonló a helyzet. A beilleszkedéssel nincs gondom sehol. - van, aki utál, van, aki kedvel, a többi meg nem érdekel, amig meg csinálom a munka rám eső részét.  
- Mikor mész vissza? - biccentem oldalra a fejem, dobok vissza egy kérdést. Remélem lesz annyi ideje, hogy elmenjünk egyet szórakozni, de akár segíthetünk együtt is itthon. Akad úgyis mindig munka idehaza is, szóval ketten hamar összedobjuk, hogy az öregünk tudjon pihenni. Ráfér.  



Megjelenés

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

Michael - Maxwell - new jersey home Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
Michael - Maxwell - new jersey home 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: Michael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home EmptyKedd Ápr. 25 2023, 15:21

Maxwell & Michael

Awakening, gun, brother...

Akár le is lőhettem volna a hülye fejét! Olyan váratlan volt érkezése, és a kopogás nélküli belépése sem segített hozzá, hogy ne ez legyen az első reakcióm irányába. Valahogy úgy éreztem, valóban képes lettem volna akár le is lőni.
Vagy munkahelyi ártalom volt, vagy egyszerűen csak idegesen alszok, és a nyugalom nem talál rám olyan könnyedén.
Aztán felkeltem, s elindultam lefelé, hogy birtokba vehessem a reggelimet, amivel anya lepett meg.
Persze az érdeklődés nem maradt el. Mindig is érdekelt mi van az öcsémmel. Szerettem tudni hogy van, és az el távokon bizony az sem került el messzire, hogy vele is eltöltsek némi időt, és ne csak a szüleinkkel.
-Remek! - széles mosoly költözött arcomra, majd üdvözöltem anyát, és helyet foglaltam az asztalnál, várva a reggelim, mit hamar meg is kaptam, frissen sütve természetesen. - Mit szólnál hozzá, ha elmennénk valahová. Vagy akár itt is múlathatjuk az időt. - adtam egy lehetőséget, egy sanszot, s hogy élni is fog e vele, azt meghagytam a számára. Nem akartam helyette dönteni.- Nekem a napokban majd ki kell szednem egy fát az udvaron... ha lesz még esetleg szabadnapod...
Persze anya palacsintájának nem volt párja, ám azt a tényt nem tudta elkendőzni, hogy Max lepett meg engem, és nem én őt.
-Meg akartalak lepni, de volt egy kis fennakadásom. - eszembe jutott, a lift, és az ideges nőszemély, akivel össze voltam zárva, bár végeredményben egész kellemes társaság jutott a személyében.
Aztán persze az is kiderült, hogy apa nincs itthon, és nélkülem ment el vásárolni, hol ott talán nem kellett volna neki, ám ezt sem anya, sem pedig apa nem akarták elismerni. Boldogul… én meg némi mormogás után, anyára hagytam az egészet, tudva, úgy sem érek el vele semmit sem.
-Remek! Akkor ott sem unatkozol! - megengedtem magamnak egy mosolyt, aztán megittam kávém maradékát, majd kényelmesen hátradűltem a székemben, s úgy emeltem tekintetem testvéremre.
- Hosszabb időszak lesz most. Egy és fél hét az időm, aztán jódarabig ismét nem hoz erre a lábam. - morfondíroztam hangosabban, s tudtam, anya sokkal jobban örülne, ha valami nyugalmasabb melóm lenne.
Jobban szerette, mikor a katonaságnál voltam, hisz akkor hazajártam, ám a tűzszerészetet már kevésbé értékelte. Veszélyesnek tartotta. Aztán még társult mellé a haditengerészet is. Egyik pofon a másik után érte, én meg… nos én meg élveztem a munkámat. Szerettem amit csináltam, és ezt részben az apámnak köszönhettem.
Nem tudtam, hogy meséljek e neki a találkámról a nővel, ki teljesen felforgatta az életem, ellopta, majd darabokra tiporta a szívem, és az önérzetemet. Talán majd ha kettesben leszünk. Talán akkor majd megemlítem neki, ám anya előtt, inkább hallgattam. Még akkor is, ha ő talán tudott volna valami észszerű ötletet adni, mihez is kezdjek az egésszel.
elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: Michael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home EmptySzomb. Május 20 2023, 22:18


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”





A mai napot fogalmam sincs már hogy eredetileg mivel is akartam tölteni, egy biztos, már mindegy volt. Hiszen a bátyám jelenléte általában felforgatja a dolgokat s együttes erővel megoldunk mindent. Bármi is legyen a probléma elsősorban.  
- Akár ma is kiszedhetjük azt a fát és versenyt csinálhatunk, ki hasogat fel többet belőle. - adtam egy apróbb löketet, hiszen ha már együtt vagyunk, akkor oldjuk meg ezt a fa kérdést, ezzel is elmulathatjuk az időt, a maradékot meg bármivel eltengethetjük. Lenne is rá ötletem, de előbb a munka aztán a szórakozás. Igen, így munkán túl is valami hasonló. Holott ma nem is dolgozni akartam, de olyan mindegy most már.  
- De akad móka még a városban, vagy azon túl is, ha a derekad sajogna a hasogatástól. - hecceltem kicsit, húzogattam a bajszát szavaimmal, tekintetem mindent is elárult, bár nem voltak komolyak a szavaim. Sosem bántanám őt semmilyen módszerrel sem. A palacsinta halom szép lassan tűnt el a tányérról és addig is csend volt részemről. Apánk nincs itthon, én már rég nem foglalkozok ezzel, hiszen makacs öszvér anyával karöltve. Talán tőlük örököltük ezt az egész makacs hozzáállást a munkánkhoz, az életünkhöz hozzájárult mindez. Unatkozni meg sosem lehet ezekkel a munkákkal, főleg ha csinálod is rendesen, ha épp nem azt teszed, mert betegeskedsz, vagy szabadságoltad magad...fullra unalmas a dolog pár nap után a semmit tevés. Ő sem jár erre majd mostanában, azt a pár napot meg kiélvezi és megy vissza a vágóhídra.  
- Akkor nem mostanában hallom a hangodat és nem mostanában fogok megint farkas szemet nézni a fegyvered csövével. - álltam fel, képemen egy terebélyes mosoly, a tányért a mosogatóhoz vittem, majd egy poharat elő véve a csap alá illesztettem, töltöttem, majd ittam.  
- De most még nem megy egyikünk sem sehová, addig meg...- vontam vállat. - Töltsük el hasznosan a napot! - lapogattam meg a vállát finoman, miközben elléptem mellőle, hogy a konyha másik részére lépjek. Már nem akartam visszaülni, anya betolta helyettem a széket. Jó érzés volt itthon lenni és nem pedig bármi mást csinálni odahaza. Egyedül.  
- Újoncot nem kapsz magad mellé? Nagyon szívesen bedobnék egy kettőt hozzátok tőlünk. - nem mintha lehetne katonát faragni tűzoltóból, de egész jó gondolatnak tűnt. Nincs bajom legtöbb esetben velük, én is hasonlóan kezdtem mint ők. Vizet hordtam, zászlót húztam le, autót takarítottam. De ez már a múlté és a jelent élem, ami most van...  


Megjelenés

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

Michael - Maxwell - new jersey home Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
Michael - Maxwell - new jersey home 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: Michael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home EmptySzer. Jún. 07 2023, 17:29

Maxwell & Michael

Awakening, gun, brother...

Mosolyom sokáig ott ragadt az arcomon, s figyeltem testvéremet. Jó érzés volt hazajönni, és látni a szüleimet, magamhoz ölelni anyámat, apámat, és az öcsémet. Jó érzés volt élve haza kerülni.
Bár már pár alkalommal eljátszottam a gondolattal, vajon mi történne ha én nem lennék. Ha elesnék egy bevetésen. Ha többet nem jönnék haza. Ha egy üres koporsót kellene eltemetniük.
Minden esetre elhessegettem magamtól ezeket a gondolatokat, hisz nem akartam melankolikussá válni. Nem akartam magamba fordulni, főleg mikor megadatott a számomra a lehetőség, hogy a családom körében lehetek.
-Öcsém! Az én derekamnak semmi baja! De te lehet el vagy punnyadva cseppet! - megengedtem magamnak egy mosolyt ismételten, s hallgattam anya nevetését. Szerettem ahogy nevet, ahogy rám nézett, és ahogy kisfiamnak nevezett. Mindent szerettem ami anyámmal kapcsolatos volt.
Talán eddig másnak nem is akartam megfelelni, csak neki, és apámnak.
-De ha lesz kedved, elmehetünk utána valahová. -mintha annyira be kellett volna adnom a derekam ahhoz, hogy némi időt töltsek el a testvéremmel. Szerettem vele lenni  Persze nem mondom, hogy mindig a szívem csücske volt, de valahogy még is úgy gondoltam, jobb ha az embernek akad egy testvére, akire mindig számíthat minden körülmény között.
Aztán szót kapott a maradásom, és távozásom is, mi egy cseppet elszomorított. Nem tudhatom mennyi idő van még mit szüleimmel tölthetek el, s mikor jön ki balul egy lépés. Mikor robban fel valami a kezeim között, s végleg megnyomorodok, vagy akár bele is pusztulok. Jó persze megint túl negatív vagyok, de vannak pillanatok, mikor ezek a gondolatok nem képesek elkerülni.
-Nem. De reményeim szerint, megleszünk időre, és ismét boldogíthatlak titeket tovább. - megvontam a vállam, aztán felkeltem. Megráztam a fejem. - Nem. Mostanában nem kaptunk újoncot, és nem is akarok. - elhúztam a számat. - Majd nyugalmasabb időszakban tökéletes lesz egy újonc, akivel szenvedhetek, de reményeim szerint nem most jön el az ideje.
Megindultam a szobám felé, az emeletre, de a lépcső aljában megtorpantam.
- Kell váltás ruha, vagy van itt más cuccod? - visszapillantottam rá a vállam felett, s a válaszától függően cselekedtem. Ha kellett, akkor adtam ruhát a szekrényemből, ha nem, nos az esetben csak elvonultam átöltözni.
Magamra kaptam egy munkás nadrágot, kantár nélküli fajtából, hozzá egy pólót, és egy inget, majd bakancsot is felvettem, aztán teljes harcidíszben masíroztam le a lépcsőn, hogy aztán megálljak apám előtt, aki meglepődve nézett végig rajtam.
-Te meg hová készülsz fiam?
- Max-el kiszedjük azt a korhadt fát a kertből Apa. - jóleső érzés volt, hogy emlékezett rám, s még jobb érzés volt, mikor megérintette a vállam, s megveregette azt.
- Jól van fiacskám! Csak óvatosan!
-Úgy lesz Apa! Úgy lesz! - elmosolyodtam. Szemem sarkában könny gyűlt össze, s kellett párat pislognom, hogy ne bőgjem el magam, akár egy kisgyerek… de olyan veszett ritkák voltak az olyan pillanatok, mikor tisztán emlékezett rám, és nem csak egy idegen voltam a számára.
Ha Max már odakint volt, akkor csatlakoztam hozzá, ám ha még odabent, akkor megtámasztottam az ajtófélfát, s úgy emeltem rá tekintetem.
-Ha összeszedted minden erőd, tűzoltók gyöngye, akkor lássunk neki! - megveregettem a vállát, aztán kimentem. Odakint viszont mentem a kis fészerbe, előszedtem két baltát, meg csákányt, és ásót is mellé. - Akkor vágjunk bele!

elkövette pixelguts & thunder

Maxwell O'Connor ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: Michael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home EmptyKedd Jún. 20 2023, 12:57


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”





Szerettük heccelni egymást. Az össze veszés nem volt ránk jellemző és hát ha meg is történt, akkor nagyobb kaliberű lefolyás volt. Ám nem tartott sosem tovább mint 1-2 hét. Többre tartottuk azt hogy család vagyunk, mint a vitatkozást. Volt miben nem értettünk egyet, de ez ennyi volt. Külön vélemény némelyik dologra. A bátyám volt és én az ő öccse. Ez volt a fontos. Semmi más. Az hogy kinek mi fájt, sosem érdekelt, akkor ne emeljen nagyot, ez ennyi. Mosolyom ott volt a képemen, vágtam felé egy heccelős fintort. Csendben maradtam, míg az ujoncokról beszélt, végül megindultunk fel.  
- Szerintem kelleni fog. Múltkor sem találtam a csapjavításhoz semmi gúnyát. - agyaltam kicsit, hiszen a múltkori csapjavításhoz is csak egy rendes szakadtas pólót vettem fel, de az elégnek is bizonyult arra a másfél órára. Nem mentem be sosem a tesó szobájába, míg ő nem tartózkodott itthon, ezelőtt egy alkalommal sem és nem fogok most változtatni ezen. De most mást csinálunk, koszosabb putrisabb melót, jó lesz a “védő öltözet” hozzá. Mondjuk most is csak pár városban mászkálós ruhám van itthon, munkára való nincs semmi hasznos. Fent ugyan megkaptam a ruhát, át is vedlettem a bátyó szobájába, a bakancsomat pedig majd oda lent felveszem ez biztos. Aztán vonulhattam le. Apával összefutottam, egy mosollyal üdvözöltem, végül odakint bevártam Michaelt is. Szavaira nevetni kezdtem.
- Rendben te tengeri hörcsög...nyomás. - hecceltem vissza, míg kisétáltam a fához, ő pedig a fészerbe vonult eszközöket felkutatni. Körbe jártam a fát, emlékekhez kötött a hely és a fa. Itt másztunk fel minden egyes nap a tesóval, innen esett le, jómagam pedig fent akadtam és tűzoltót kellett hívni hogy kiszabadítsanak a fogságból. Régi emlékek...pedig itt alatta megannyi pikniket lerendeztünk, kár hogy anyáék unokái már nem mászhatnak ide fel. Ők már nem örökölhetik a hely varázsát, ők már nem nevethetnek és integethetnek nekünk oda fentről, mint mi anno húszon évvel ezelőtt. Hiányozni fog.  
- Rettenetesen fog hiányozni. Kár hogy a gyerekeink már nem mászhatnak rá föl...de ami veszélyes, arra nem is engedném őket. - pillantottam rá Mich-re ki ép a cuccokkal bukkant fel az apró épület ajtajában, lassan megindultam felé, hogy kisegítsem, végül újra a fa előtt álltam meg az egyik baltával.  
- A gyökere rohadt mélyen lesz ám...múltkor épp láttam, hogy a szomszédba is átnyúlik...rohadt vén. Talán az öregnél is idősebb! - azt meg megsem említem, hogy a szomszéd mennyit rinyál, hogy az almafája mellett bukkant fel a fa gyökerének vége és sokszor átbukdácsol rajta. De ennek itt vége. Kíváncsi vagyok merre kúszott el ez az egész a föld alatt.
- Esetleg van valami újdonság, amit anyáék előtt nem mondasz el, de az öcséd előtt nem tabu? - álltam végül be a pózba, hogy a fejszével lecsapjak alacsonyan a fa törzsére.

Megjelenés

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

Michael - Maxwell - new jersey home Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
Michael - Maxwell - new jersey home 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
Michael - Maxwell - new jersey home 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
101
★ :
Michael - Maxwell - new jersey home O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: Michael - Maxwell - new jersey home
Michael - Maxwell - new jersey home Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Michael - Maxwell - new jersey home
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Home sweet Home - Peter & Hale
» Apa-lánya New Jersey-ben
» Cale & Shane || Home Sweet Home
» Nia & Joseph; Home sweet home?
» Kai&Gary - Home sweet home

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: