New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyPént. 10 Márc. - 14:45
+18

Lumie & Max

Szerénysége megmosolyogtat, de már bőszen dolgozunk azon az orgazmuson mindketten. Most valahogy nincs bennem annyi megfelelési kényszer, mint korábban. Így is állati vagyok, de azért hirtelen túl sok mindenkinek kellett nem magamat adnom és vele szeretném csak az igazi arcomat elővenni.
A kis teste mozog rajtam és amikor felnézek rá nem tudom levenni a szemem a melleiről, ahogyan óvatosan mozognak a testével együtt. Az egész látványa és a szavai teljesen elborítják az agyam maradék részét is. Minden testrészem és az agyammal együtt erre a pillanatra koncentrál, nem néz vissza, nem néz előre, csak a moston van a lényeg. Nyögései betöltik a fürdőt és a testemet is, ahogy látom az arcán az élvezetet nekem sem ad más esélyt, teljesen elengedem magam és átadom magam a gyönyörnek. Halkan felnyögök, de nem engedem abbahagyni neki a mozgást, továbbra is a derekát markolom, bár lehet egy kicsit túl erősen is, de az orgazmus hatására kicsit engedek rajta. Amint úgy érzem minden erő kiszállt belőlem rám dől ezzel tudatva, hogy ő is készen van teljesen.
- Remélem azért nem fárasztottalak le már most. - súgom a fülébe, erre ő átkarolja a nyakam, majd nyom egy csókot nekem és távozik is a kádból.
- Szőkeség, minek neked az a törölköző? - kérdezem felhúzott szemöldökkel. Nem azért vagyunk itt, hogy élvezzük az estét, ha eltakarja magát mégis hogy élvezzem ki a tökéletes látványt?
Elveszem tőle a pezsgőt, és meghúzom az üveget. A forró víz és a hideg pezsgő kontrasztja sokkal jobban hat rám, kicsit mintha felfrissítene.  
Végignéztem, ahogy a tükörhöz sétál, közben beleiszogatok az italba. Nekem még nincs erőm kiszállni innen, így csak messziről bámulom.
- Amíg feltöltődünk gyere már vissza egy kicsit és mesélj magadról. Olyan keveset tudok rólad, pedig valószínűleg apám már a lagzit tervezi. - mosolygok rá, természetesen viccelek, apám nem ennyire romantikus, de már ismeri a szüleimet, és elég sok mindent rólam én mégis olyan keveset tudok róla. Attól hogy nem járunk, még barátok lehetünk és a barátok álltában tudnak pár dolgot egymásról a ciki sztorikon kívül.
- Mesélj hol születtél szőkeség? Mi a célod az élettel? - faggatom egy kicsit, ezzel is kikapcsolva az agyam.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyPént. 10 Márc. - 15:53
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Pont annyira szorít magára, hogy szinte fáj, de még jó értelemben főleg, hogy nem is tudok annyira ezzel foglalkozni, mert érzem minden pulzálását magamban.
-Közel sem. Előjátéknak jó volt.-húzom egy kicsit az agyát, hogy érezze a törődésemet majd magára hagyom a vízben, hogy egy kicsit rendbe szedjem magam. Kérdésére elmosolyodok.
-Bocs.. a megszokás.-igen, ilyenkor szokott jönni a lelépek üzemmód, bár ez most meg sem fordul a fejemben, egyszerűen már berögzült a dolog. Teljesítem persze a kérését és a törölköző a földön landol és már fedetlen testtel lépek a tükörhöz. Közel sem vagyok olyan meggyötört, mint amire számítottam, de jobb ha megelőzöm, hogy teljesen pandává változzak, így megszabadulok a maradék szemfestéktől is.
-Akkor üzenem neki, hogy tengerparti lagzit akarok.-nevetek miközben visszamegyek hozzá és visszaülök a lábai közé úgy mint az elején, amikor csatlakoztam hozzá. A legtöbb lánnyal ellentétben én kiskoromban sem tervezgettem a saját hercegnős esküvőmet. Nem is nagyon babáztam. Nekem inkább plüsseim voltak, azokat jobban kedveltem és később is inkább a fiúkkal játszottam katonásat, mint a lányokkal divatbemutatót.
Kicsit lejjebb csúszok így a fejem a mellizmán támaszkodik és megfogom az egyik kezét és magamra húzom, hogy átöleljen.
-Queensben születtem. A szüleim még mindig ott élnek a parton van egy kis házuk. Ott nőttem fel. Anyu ilyen spirituális önismereti tréningeket tart, full elszállt cucc az univerzum és az ember energiáiról, de szerintem hihetőbb, mint hogy van fönt egy főnök, aki örökké tervez. Apu autószerelő.. igazából bármit megszerel aminek motorja van. A gimiben megbélyegeztek, hogy egy szemét picsa vagyok és elhordtak a világ ribancának miközben egyetlen fiúval feküdtem le az érettségiig azt is csak kíváncsiságból. De igazából nem érdekelt.. akkoriban is csak főleg képzőművészettel foglalkoztam mások véleményével nem nagyon. Bálkirálynő voltam.. aztán lássuk csak. Elvégeztem a tetováló képzést és 21 voltam amikor felköltöztem Manhattanbe, hogy ne kelljen annyit utaznom, mert ott kaptam munkát egy szalonban. Kb 2 szobából áll az egész lakásom, mert spórolok. Próbálok összeszedni elég pénzt, hogy megtudjam nyitni majd a saját helyemet és ne kelljen örökké másoknak dolgoznom. A szüleim akartak ebben segíteni, de nem hagytam nekik. Ha össze tudom hozni egyedül akkor az az én utam... ha nem akkor majd újratervezek.-azt hiszem ennyi. Persze ki tudnám fejteni a többi részt is, de untatni nem akarom, így viszont legalább már tud rólam festeni egy képet, hogy ki is vagyok valójában.
-Na és te? A szüleidet már láttam. Egy-két rémtörténetet már hallottam. Hol látod magad úgy... 5 év múlva?-kérdezek vissza.         


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyPént. 10 Márc. - 16:40
Lumie & Max

A megjegyzésén megint csak elmosolyodok, rendesen osztja az oltásokat, pedig az az én szokásom szokott lenni. Tényleg tetszik, hogy nem csak azzal van elfoglalva, hogy nyűgözzön le.
- Hülye berögződés szőkeség, ha velem vagy tudod, hogy nem szükséges ruha, meg semmi, ami eltakarja azt a  csodás testet. - még mindig rajta pihentetem a tekintetem, de már csak az egóm növelése érdekében, egy ilyen csajt összeszedni nem olyan nehéz számomra, de így ilyen formában megtartani na az a művészet. Ha egy csaj mellettünk marad, FF6347az azért van, mert akar valamit a szexen kívül, amit én meg rohadtul nem.
- Basszus, már pont azon agyaltam milyen mázlim van veled, hogy nem akarsz ilyen szarokat. - nevetek fel, de érzem az iróniát ebben a beszélgetésben, így továbbra is mázlistának érzem magam ilyen téren.
- De ha beszélek vele mindenképpen átadom neki. - adom vissza a labdát neki, de mindig lecsapja, így felesleges folyton feladogatnom neki. Okos lány, szép, szexi és még okos is.
Fogalmam sincs mit nézegetik ennyit magukat a csajok a tükörben, de türelmesen megvárom, amíg visszamászik mellém és a mellkasomra hajtja a fejét. Kezemet ölelésbe fonja maga körül, nem ellenkezek, kényelmes és pihentető ez a pozíció.
- Minden suliban vannak olyan csajok, aki véleményt formálnak rólad, én foci kapitány voltam a suliban, de csak azért mert engem szavaztak meg a suliban, pedig közöm sem volt a focihoz, csak játszottam mert lekötött. - ha a gimis csajok egyszer beindulnak képesek fellendíteni vagy ugyanakkor lealacsonyítani az embert, akire éppen rá vannak szállva. - De azért elég jól kikupáltad magad akkor pasik terén. - ha már a név ráragadt egy kicsit legyen hű hozzá, még ha jó értelemben is, Sosem mondanám egy csajra, hogy ribanc, mert több ágyban megfordul egy hétvége alatt, ez az ő dolga, amíg nem bánt meg senkit ezzel.  - Eltökélt csaj vagy te szőkeség, kétségem sincs afelől, hogy meglesz az a saját szalon, ha befektető kell, akkor tudod hol találsz.  - nem segítek mindenkinek mindenáron csak akiben tényleg látok fantáziát, neki is meg kellene dolgoznia érte, kivételesen nem testileg, hanem szakmailag. -Építészeti cégünk van ha még nem mondtam volna, külső belső, szóval ha fel kell valami újítani szólj vannak jó embereink. - fejem a kis párnán pihen amit az ilyen kádakba szeelnek be kényelm szempontból. Óriási találmány.
- 5 év múlva már a cégünk vezetőjének kell lennem, de nem akarok felhagyni a szoftverek világával sem, így még ki kell találnom, hogy oldom meg a kettőt együtt. Egyik haverommal tervezünk most egy elég nagyot, így remélem addigra már kaszálunk azzal is. Igazából csak a karrieremet akarok felfuttatni, de ezen már dolgozok egy ideje. - vallom be neki, a terveimről Caesarral egyelőre nem beszéltem senkinek, még nagyon gyerekcipőben jár.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyPént. 10 Márc. - 20:26


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
-Ha a kis szexpaktumunk hosszabb távon működik biztos hozzászokok majd.-vonom meg a vállamat. Én tényleg örülök a kis szépfiúmnak és remélem tényleg nem fogunk túl hamar egymásra unni, hiszen ez így elég kényelmes. Bár eddig is megoldottam amikor a szükség rám jött. A Tinder nagy csodákra képes.
-Nem is akartam. De amikor megölelt tudod ott volt az a szikra.. ami csak akkor lobban meg egy lányban amikor jövendőbeli apósa zárja a karjaiba.-halálosan komoly fejet vágok mielőtt elnevetem magam. Még a hideg is kiráz ettől, hogy kimondtam az após szót.  Remélem tudja, hogy tényleg csak viccelődök és egy hangyányit sem gondolom komolyan. Bár ennyire most már tényleg ismernie kell.
Kényelmesen visszahelyezkedek, hogy folytathassuk a beszélgetést. Nem gondoltam, hogy érdekelni fogja a múltam, de ez egy pozitív csalódás. Így legalább egy idő után őszintén tudom majd a barátomnak is nevezni.
-Már meg sem lepődök, hogy már akkor a tenyerükön hordoztak a csajok.-minden negatív jelző ellenére egyébként mindig népszerű voltam az iskolában. Csinos voltam már akkor is, pofátlan, szókimondó és tehetséges. A lányok valószínűleg pontosan ezért gyűlöltek.
-És a lányok terén.-bólintok egyetértően. Ezt sem szabad elfelejteni.
-Ez a drága Jamesnek köszönhető egyébként. Ő volt az utolsó akinek hagytam, hogy átgyalogoljon rajtam mielőtt elfordultam a párkapcsolatosditól.-nem azért vett ilyen irányt az életem, hogy mindenáron igazat adjak a gimis lányoknak. De a hírnevemen az új életmód nem sokat tudott rontani. Cserébe legalább nem sérültem.
Elmosolyodok az ajánlatán, de megrázom a fejem.
-Az olyan lenne, mintha a pénzedért dugnánk. Arra pedig nincs szükségem. Majd elérem, ha megdolgoztam érte.-ez a legtisztább út, amin csak járhatok. Így ha egyszer tényleg elérem a célomat, akkor csak egy vállat kell majd megveregetnem és az a sajátom lesz.
-Jó. Ezt az ajánlatot viszont észben tartom.-mosolyodok el. Akkor legalább attól nem kell tartanom majd, hogy kontár munkát végeznek. Bár ehhez arra is szükség lesz, hogy még 1-2 év múlva is tartsuk a kapcsolatot valamilyen formában.
-És szabad tudnom arról, hogy mi is az a terv vagy üzleti titok?-kíváncsiskodok egy kicsit hátha szeretne róla mesélni valakinek, akinél nem kell tartania attól, hogy eljár majd a szája.         


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptySzomb. 11 Márc. - 10:24
Lumie & Max

Nem vagyok én hozzászokva, hogy egy csaj ennyiszer megjelenik előttem pucéran, mármint ugyanaz a lány, sokszor egymás után. Valószínűleg ő is hasonlóan van így vele, mondjuk elég nagy pofonok kellettek, hogy egy nő ennyire megutálja a szerelmet.
- Szóval szikra? - nevetem el magam - Lehet ő is ezt fogja mondani, viszont akkor bajban vagy, mert nem fogod megúszni a következő partit se. Megeshet, hogy követelni fogja a megjelenésed, mindegy milyen kifogást találok ki. - remélem nem hagyott apámban mély nyomot, bár ezt erősen kétlem, mert akkor tényleg róla fog faggatani, meg anyám is, de ő egészen más okból.
Voltak lányok a gimiben, voltak lányok az egyetemen, de nem mondom, hogy a tenyerükön hordás lenne a jó kifejezés arra ami ott történt.
- Tudod, hogy megy ha van egy szép nagy házad, ahol nem mindig vannak otthon a szülők, medence, jakuzzi. Csak ezért voltam népszerű szőkeség, nem voltam én ennyire sármos mindig, a cuki kisfiú jelző illett volna rám inkább. Olyan nagyon mézesmázos pofával, tejbetök képpel. Kellettek az évek, hogy ilyen macsó váljon belőlem. - azért a borosta sokat segít azon, hogy ne legyek olyan,mint egy 17 éves még ma is.
- Basszus tényleg, mindig elfelejtem, hogy te mennyire keményen tolod. - kapok hirtelen a fejemhez nevetve, mire tiszta hab lesz az arcom. Letörlöm és tovább hallgatom. - James amúgy nem rossz arc, csak elég adag alkohol kell mellé és kevés időt kell vele tölteni, hogy kibírd mellette. Bár lehet kicsit más volt a ti kapcsolatotok. - ismerem a fajtánkat, James sem más, mint én csak bennem van annyi, hogy nem kezdek bele semmi komolyba, mert nem akarok én lenni aki miatt telesírja a párnáját egy csaj.
- Nem feltétlen a dugásra gondoltam ellen ajánlatként, szívesen beszállnék bármilyen cégbe, amibe látok fantáziát. Benned lehet látnék, de persze nem elég ahhoz a formás kis segged. A kanos pasin kívül megbújik bennem azért egy businessmen is, aki keresi a jövő reménységeit. Anyámék meg egyenesen imádnák ha végre valamit kezdenék magammal, bár lehet nem teljesen ilyenfajta társulásra gondoltak. - komolyan mondtam neki, persze túl büszke és független nő akar maradni nem erőltetem rá, de gondoltam nem baj, ha tudja, hogy van azért egy elég jó kapcsolata az üzleti világban.
- Igazából nem titok, elég sokan próbálkoztak már vele. Meg akarjuk alkotni az első okos autót, vagyis önvezetőt, de igazából már agyaltam egyéb funkciókon is, amiket bele lehetne tenni. Tudod ez neki is nagy előrelépés lenne a családja szempontjából és nekem is, a karrieremet nézve. - még beszélni is hidegrázós erről, mindig felspanol ha a jövőbeli folyamatokra gondolok amit ezzel kapcsolatban fogunk csinálni.
- De évek mire lesz belőle valami, sajnos nem a legegyszerűbb dolog. - igazából egy hamburgerezőben találtuk ki egy szar buli után és egy jó kis beszívás előtt, de hát nem ilyenkor születnek a legjobb ötletek?
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptySzomb. 11 Márc. - 11:23


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
-Az apósomnak bármit..-nevetem el magam, de itt már tényleg szenvedek, hogy kimondjam a szót. Az arcomat tudnám lekaparni miatta. Valahol persze sajnálom az apját is. Tényleg nagyon örülne, ha lenne valami a fia mellett. Ez azonban már nem az én felelősségem.
-Ja, persze, hogy tudom. Én is mindig így szedtem fel a nőket.-vigyorgok rá.
-De azt elhiszem, hogy kis cuki tejbetök voltál.. mondjuk... meg ne sértődj.. de gondolom ha megborotválkozol azért még elkérik a személyidet..-örök fiatal képe van. A kis borosta ezen segít egy kicsit, de látom a vonásaim, hogy arcszőrzet nélkül valószínűleg én is megkérdeztem volna, hogy nagykorú-e amikor leszólított a bárban.
Ahogy hirtelen felkapja a kezét a vízből még én is habos leszek. Nevetve törlöm le az arcomról.
-Csak egy kicsit volt más.-bólintok egyet. Nem mondom, hogy mindenről ő tehet. Egyszerűen ő volt az utolsó csepp a pohárba. Annyira nem jelentőségteljes ember, hogy önmagában elég lett volna ahhoz, hogy hátraarcot vegyek minden komolyabb szándéktól.
Így jobb. Nem félek, nem sérülök és mégis megkapom amire szükségem van. Hogy valaha majd kattan-e a biológiai órám, az meg a jövő zenéje. Egyelőre ez biztosan nem fenyeget engem.
-Majd ha már a közelében járok akkor mindenképp megfontolom.-bólintok rá. Még dobhat olyat az élet, hogy tényleg szükségem lehet rá, de hát elég sok sebből vérzik ez a dolog. Nem biztos, hogy a szülei jó szemmel néznék, hogy a 'barátnőjét' támogatja még akkor is ha társulásnak nevezzük. Nagyon hamar előtud ám kerülni ilyen helyzetben az aranyásó jelző. Ezt pedig ha lehet inkább kihagynám a listáról.
-Uuuuu.. komolyan?-pillantok fel az arcára csillogó szemekkel. Ez tényleg nagy terv. A jövő közlekedési eszköze.
-Húzzatok bele. Akkor legalább tényleg soha nem kellene megtanulnom vezetni.-igen nekem ez kimaradt. Valahogy mindig féltem a vezetéstől, így még az egyébként mérhetetlenül nyugodt vérmérsékletű apámat is sikerült kihoznom a sodrából amikor próbált megtanítani, szóval néhány alkalom után kölcsönös egyetértéssel feladtuk ezt a projektet. Volt egy fasza biciklim az elvitt mindenhova. Manhattanben pedig az ember sokkal jobban jár a tömegközlekedéssel.        


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptySzomb. 11 Márc. - 22:57
Lumie & Max

Após, úgy ejti ezt a szót, mintha természetes lenne, pedig még belegondolni is rémes, hogy apámat egyszer valaki így hívja. Aztán lehet sosem adom be a derekam és ha meg is találom az igazit, amit erősen kétlek, akkor sem veszem el feleségül. Csak papír meg felesleges felhajtás, csaj az a baj, hogy a csajok nagy álma, hogy egy fehér ruhában vonuljanak az oltár elé, ahol a csillogó szemű vőlegény várja őket. Hányinger, még filmben is rossz,hát még az életben.
- Biztosan díjazni fogja. - nevetek vele, de akár ez még igaz is lehet, apámnak sosem volt annyi baja a választásaimmal vagyis az alkalmi választásaimmal, mint anyámnak. Ki tudja, lehet titokban ő is ilyen volt még anyám előtt, mint én csak titkolja, nehogy kiderüljön, honnan van meg bennem ez a vadászni vágyás.
- A személyimet nem is, de lehet nem tudnék összeszedni annyi csajt a cuki külsőmmel. Sokan nem buknak rá, de mondjuk én sem, hogy a babapofit lássam vissza a tükörből. - nem is emlékszem volt e olyan, hogy elkérték a személyim, talán nem, de mindig olyan helyekre jártam, ahol vagy nem érdekelte őket, vagy csak nagyon jó volt a kisugárzásom, de nagyon remélem nem azért mert mindig elég idősnek tartottak.
A James témát hanyagolni akarja, legalábbis elég hamar lezárja, de nekem sincsen érdekemben tovább beszélni valakiről, aki el tudja rontani az esténket. Na meg az üzlet, úgy látom tényleg nem akarja komolyan venni az ajánlatom, mégis azt mondja fontolóra veszi. Hangjából nem tudom egyértelműen kivenni, mennyire igazak ezek a szavak, de hagyom ezt is, nem erőltetek én semmit, ha nem akarja.
- Nem akarok illúzióromboló lenni szőkeség, de ez évek lesz, mire bármi lesz ebből. Birzasztóan sok lesz vele a teendóés nem vagy az autóvel annyi hülye engedély kell hozzá. - jobb esetben max két évvel számolok, de benne van, hogy sokkal több lesz ha nem úgy alakul minden ahogy előre eltervezzük. - Te nem tudsz vezetni? - kerekedik ki a szemem. - Azért nyugtass meg, hogy egy quadot még elvezetsz, mert ha velem akarsz jönni Ibizára, akkor nem akarod, hogy végig mögöttem kelljen utaznod. - ott tényleg kényelmesebb ha mindenki a saját ura és úgy megy ahogy akar.
A víz már eléggé kihült a mély beszélgetés alatt, így ideje lenne kimenni a kádból, már ráncosra áztattam magam benne.
- Gyere szőkeség, próbáljuk ki azt az ágyat. - ne meg még pár másik helyet a szobában.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptySzomb. 11 Márc. - 23:44


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Egyébként szerintem sok csaj bukik a fiatalabb srácokra. Ott van például Wendy barátnőm, aki még talán nagyobb lábon élt alkalmi partnerek terén, mint én aztán most meg... egy alig 21 éves eltekerte a fejét a semmiből. Ettől függetlenül persze nekem is sokkal jobban bejön Max így, bár a kis babaarcát még nem láttam, de lehet jobb is így. Ezzel a külsővel másra sem vágyom, mint hogy maga alá teperjen úgy meg.. lehet inkább csak örökbefogadnám.. nem tudom.
-Lehet én is meghívtalak volna egy narancslére mielőtt megpróbáltalak volna hazaküldeni a bárból azon az estén.-mosolyodok el. Ja. Hát valószínűleg nem vettem volna túl komolyan a próbálkozását.
Nem akarok neki Jamesről túlságosan sokat elárulni, hiszen sok dolgot akarok tőle, de azt biztosan nem, hogy egy megbántott kislánynak lásson. Jobb ez így. Maradok flegma, maradok beképzelt... így biztosan nem fordul meg majd a fejében hogy valahol mélyen rejtegetek egy még dobogó szívet, ami a szerelemre áhítozik. Az a funkció pillanatnyilag szüneteltetve van.
Tényleg értékelem az ajánlatát. Az üzletet és a barátságot kár keverni. Legalábbis szerintem. Ettől függetlenül tényleg hálás vagyok neki érte és még akármi is történhet az életben, ami miatt élnem kell vele, de egyelőre tartom magam az alapirányhoz. Megpróbálom megoldani önerőből. Meg lehet, hogy nem is árt, ha ez a projekt húzódik még 1-2 évet. Fejben is készen kell majd állnom a felelősségre.
-Kár.-elhúzom egy kicsit a számat csüggedten. Ezek szerint még nincs olyan közel a megváltás, mint szeretném.
-Nem tudok.. sosem tanultam meg. Apa kiabált, én meg féltem úgyhogy feladtuk. Kölcsönösen.-kicsit nevetek, hogy leplezzem a zavaromat ezzel kapcsolatban.
-Quadot? Sosem quadoztam. De egyszer már robogóztam.. és túléltem.-annál csak nem bonyolultabb.. ugye? Lövésem sincs. Biztos valamivel közelebb van a dologhoz, mintha azzal érveltem volna, hogy tudok biciklizni.
-Ez a beszéd!-már állok is fel és kimászok. Korábbi kérését figyelembe véve csak megtörölközök, de nem tekerem magamra, hogy elrejtsem magam előle. Megvárom őt is és a kezébe csúsztatom az enyémet. Remélem ez már azt is jelenti, hogy zöld utat kaptam a következő körre és nem csak a hűvösödő vízből akart menekülni. Az ágyhoz érve elengedem a kezét és a vállánál fogva lelököm az ágyra ülő helyzetbe mielőtt letérdelek elé.
-Na mehet a következő?-mosolygok rá mielőtt a hasára kap néhány csókot arra a bizonyos V alakú izomra.       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyVas. 12 Márc. - 12:54
+18

Lumie & Max

A narancsleves megjegyzése egy kicsit fájt, de az a szomorú, hogy van benne igazság, mondjuk ez később jól fog jönni, hogy nem néznek majd 40 évesen annyinak, de most így a 24-hez közeledve jó lenne, ha annyinak néznék ki amennyi vagyok.
- Szóval te ennyire törődsz a fiatalokkal, milyen kis kedves lány vagy. - teszem a szívemre a kezem, mintha valami erősen meghatót mondott volna, de elnevetem magam. Szerintem nemhogy hazaküldött volna, lehet szóba sem állt volna vele, mondjuk pár évvel ezelőtt, azzal a képpel, ami nekem volt.
Jót tesznek nekem az évek, mint általában minden pasinak, a nők meg mindig csodásak persze ha nagykorúak, mert egyszer estem bele a kiskorú lány csapdájába, de soha többet. Szeretem az életem nem akarok börtönbe leélni.
Remélem az évek nem csak szexibb külsőt hoznak majd nekem, hanem tényleg össze tudjuk hozni majd Caesarral azt az autót, ami már a fejünkben gyorsan robog az utakon. Kár, hogy nem elég elképzelni a dolgokat, hanem kemény munka árán kell megvalósítani azokat.
- De majd igyekezni fogunk, és ha jó kislány vagy, majd kapsz tőlünk egyet, hogy használd. - kacsintok rá, úgyis kellenek teszt emberek, akik majd véleményt alkotnak az autóról és a sok profi vezető mellett alkalmazhatunk egy nagyon nem profit is, így jobban összeáll majd a kép, min kell még javítani mindkét szemszögből.
- Ezt kicsit kihívásnak érzem, ha még apád is feladta, de megnézném én mit művelsz a volán mögött. - mondjuk lehet nem az én egyik autómmal kellene kipróbálni, mert egyik sem egy kis családi autó, és ha kicsit jobban beletapos a gázba már a szomszéd városba vagyunk vele. De lehet vállalom ezt a kockázatot ha benne van, elviszem egy pár körre, igazából egész mókás lehet, mert kell egy kis adrenalin néha.
- Basszus te lány, azt hiszem van mit kipróbálnod még, de ne aggódj gyorsan bele lehet tanulni, könnyebb, mint a motorozás.- mosolygok rá, még egy dolog, amiben mókázhatok vele, mármin én amíg ő szerencsétlenkedik. Néha nagy szemét tudok lenni, de ez csak akkor jó, ha a másik féllel együtt tudok nevetni.
Kiszállunk a kádból és az ágy felé vesszük az irányt, tanult az előző hibájából már nem kapkodja magára a törölközőt én is csak megtörlöm magam és felakasztom, hogy száradjon. Lelülök az ágyra és a világ leghülyébb kérdését teszi fel, elég lett volna ha rám néz és már sejtheti, hogy nem melegedni szálltam ki a kádból.
- Nem tudom mire várunk még. - fogom meg a karját és magamra rántom. - Vajon mennyire kell még vezekelnem a korábbiakért? - kacsintok rá, majd a lábai közé csúszok. Egyik kezemmel elkezdem izgatni, míg a másikkal felnyúlok a melleihez és végig az arcát figyelem. Lassan kezdem el használni a nyelvem, most azt hiszem hosszabb menetre számíthatunk, legalábbis részemről biztos.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyHétf. 13 Márc. - 0:32
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Kedves.. az. Még jó, hogy érzem az iróniát a szavaiban különben rendesen a lelkemre venném a dolgot.
Nekem ő így tetszik szőrös képpel, de egyszer a vicc kedvéért lehet, hogy meggyőzöm valahogy, hogy borotválkozzon meg. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg olyan babaképű akkor, mint ahogyan elképzelem. Aztán lehet, hogy nem is lenne olyan vészes a dolog, mint ahogyan a fantáziám most megjeleníti előttem. Jó néhány év múlva majd biztosan még hasznára is lesz ez a korváltó képesség.
-Hmm.. komolyan? A jó kislányok kapnak ilyen szuper ajándékokat? Azt hittem te azt szereted, amikor rossz vagyok.-mosolygok rá. Ha ehhez jól kellene viselkednem, akkor már most bukó a dolog, de persze értem mire gondolt.
Felszisszenek kicsit összevonva a szemöldökeimet.
-Huhh.. hát nem biztos, hogy az a te türelmednek való. Apa egy szent, mégis az első alkalommal 10 percet vezettem a másodiknál már el sem indultunk és összevesztünk. -pedig mi sosem veszekszünk. Igazából a hangját sem emelte fel sosem.. ezen az említett két alkalmon kívül. Ott viszont rendesen megkínáltuk egymást mindennel, ami hidegen, melegen éppen az eszükbe jutott.
Persze eszembe jutott már néhányszor, hogy újra neki kellene futnom valaki mással, de sosem vettem túl komolyan fontolóra a témát. Inkább úgy alakítottam az életemet, hogy emiatt ne legyen problémám.
-Ha annál könnyebb akkor menni fog.-megvonom a vállam. Próbálkozás nélkül úgysem adok fel semmit és így legalább lenne lehetőségem tényleg valami újat kipróbálni. A legrosszabb esetben okozok majd jó néhány vidám percet neki, amikor a szerencsétlenkedésemen szórakozik. Na bumm. Akkor mi van..
A kád utáni következő állomásunk az ágy. Gondoltam jó kislány leszek és szájjal kezdek rajta, de nagyon úgy tűnik, hogy neki egészen más tervei vannak, ami persze számomra jokkal előnyösebb, így eszembe sincs panaszkodni egy pillanatig sem.
Nevetve érkezem meg a amikor megára húz egy könnyed mozdulattal.
-Csak annyira, hogy ne tudjak járni mire végzel velem.-nem gondolnám, hogy egyébként más tervei lettek volna velem, de ha már így kérdezte..
Egy megkönnyebbült sóhaj jelzi, hogy mennyire ügyesen kezd neki a dolgának. Ebből azonban egy nyögés lesz, amint a nyelve is csatlakozik a kibékítésemért indított hadjárathoz. Nem mintha haragudnék rá.. már..
El ne felejtsem majd jelezni neki, hogy szurkolólány voltam, így bátran hajtogathat szinte bármilyen pózba, hiszen a hajlékonyságom nem múlt el az idővel.
Lehunyom a szememet és csak a tökéletes összhangra figyelek, amiben a nyelve és a keze dolgozik rajtam. Bassza meg. Ezt jó sokáig bírnám így elviselni. A testem még egy kicsit érzékeny az előző akciónknak köszönhetően és persze lassan kezdi kiismerni, hogy milyen ritmusban mit és hol szeretek így hamar kezdem érezni ahogy a combjaim megremegnek a vállánál. Az őrületbe fog kergetni.      


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyHétf. 13 Márc. - 22:21
+18

Lumie & Max

Nem kell semmit túlagyalni ebben az egészben, ezért érzem úgy, hogy könnyen tervezek vele, nem mint csaj, csak szimplán, mint barát. De mondjuk még mindig nem ismerem eléggé, de szerintem velem elég könnyű barátkozni.
- Óó szőkeség, kíváncsi vagyok arra a jó kislány oldalra is, de még ne mutasd meg. - szeretem megismerni az embereket, akik számomra egy kicsit is érdekesnek tűnnek. A legtöbb ember ebbe nem esik bele, de minél többet beszélgetünk, lógunk együtt, na meg szórakozunk egymással, úgy érzem egyre érdekesebb lesz számomra.
- Szóval most azt mondod, hogy türelmetlen vagyok? - nézek rá kicsit sértetten. - Hidd el, van az a szer mennyiség, ami után olyan laza lennék, hogy te sem stresszelnél a volán mögött. - sok mindent tudok alkalmazni arra, hogy ne húzzam fel magam egy könnyen. Meg amúgy sem vagyok az a hirtelen felkapom a vizet ember, a kocsim meg, igazából van pár autóm, nem hinném, hogy nagyon szíven ütne, ha meghúzná vagy valami.
Enyhén kételkedni kezdek abban, hogy valaha is jó lesz a quad kormánya mögött, de legvégső esetben majd szerzünk neki egy sofőrt, nem akarom, hogy lemaradjon egy túráról, mert nem akart ráülni egy mozgó járműre,a mit neki kell vezetni. Mindenre megvan a tökéletes megoldásom, nem tud olyat mondani, amire ne lenne.
Hamar a lényegre térek, már nem kell felfedeznem a testét, elég hamar ki tudtam ismerni mit szeret mit nem, elárulja a lélegzete, minden egyes visszafojtott levegővétel jelzi nekem, hogy nagyon jó helyen járok.
Nyelvemmel és az ujjammal könnyedén játszok vele odalent, közben az aráct lesem, a szemeit bacsukja, arcán megjelenik az élvezet, ez az amiért megéri a saját élvezetemen kívül. Nincs szexibb, mint egy lány, aki a nyelvem alatt akar elélvezni. De gonosz vagyok, nem hagyom, a combjaira nyomok pár csókot, majd felfelé veszem az irányt. Tudom, hogy bírni fogom, nem lesz gond a hosszú menettel, így határozottan és könyörtelenül hatolok bele. Én vagyok felül, magam alá temerem apró testét, és megcsókolom, miközben a csípőm táncot jár, és benne a farkammal egyre gyorsabb tempóra vált.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyKedd 14 Márc. - 0:15
+18!!

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Nem is vagyok benne teljesen biztos, hogy még megvan valahol a jó kislány oldalam. Volt. Abban egészen biztos vagyok, de hogy még létezik-e vagy az évek lekoptatták rólam az már egy másik kérdés.
-Bizonyos helyzetekben.-bólintok. Lehet, hogy rosszul jellemeztem. Ő inkább céltudatos és el is veszi, amit akar ha megteheti. Ezzel pedig természetesen nincsen semmi probléma.
-Jó. Majd valamikor kipróbáljuk.-beleegyezek a dologba. Végülis mi baj lehet. Ha van olyan kocsija, amit nem félt tőlem én benne vagyok. Legrosszabb esetben összeveszünk aztán jöhet egy békülős menet. Én ígyis úgyis jól járok, szerintem ő sem panaszkodna.
A robogóval tényleg jól boldogultam lehet a 4 kerékkel van a probléma és nem velem. Mindegy majd ha már tényleg ott tartunk, akkor kitaláljuk. Ha van cross motor lehetőség lehet az nekem jobban fekszik. Amelyikkel kevésbé próbálok meghalni az lesz majd a befutó. Sok csajjal ellentétben én sosem féltettem kifejezetten magam. Sokszor voltam kék, zöld a sok hülyeségem miatt. Én nem tartok attól, hogy letörik a körmöm.
Fokozatosan épül fel a testemben a következő orgazmus, de mielőtt igazán a közelébe kerülhetnék abbahagyja. Hirtelen nyílnak ki a szemeim és értetlenül pillantanék rá, de addigra már elindul rajtam felfelé és mielőtt kérdőre vonhatnám már csúszik is belém a farka. A nyalástól már elég nedves vagyok így gond nélkül merülhet el bennem. Hangosan nyögök bele a csókjába összeszorítva a szemeimet. Jó. Legyen. Ezért most megbocsátom, hogy nem csinálta végig a dolgot. Felhúzom a lábaimat, kezeimmel pedig a hátába kapaszkodok. Szeretek irányítani, de nem mindig. Ha nem szeretném a nyers férfi erőt, akkor csak lányokkal feküdnék le, így most kifejezetten jól esik a határozottsága. Jobban, mint amire számítottam. A körmeim a hátába süllyednek amikor még keményebb tempóra vált.
Elszakadok a szájától amikor a hirtelen és gyorsan megyek el alatta. A hátam elemelkedik a matractól és szinte be is görcsöl a lábam ahogyan megfeszülök alatta.
-Fordíts meg, úgy is akarlak.-eszem ágába sincs átvenni tőle az irányítást. Most tényleg csak azt akarom, hogy maga alatt tartson és érezhessem az erejét.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyKedd 14 Márc. - 15:02
+18

Lumie & Max

Még emlékszem az első találkozásunkkor tett egyik megjegyzésére, azt hitte nem fogom bírni, és most hanyadiknál is tartunk? Már számolni sem tudom, azt hiszem a pasik is képesek elég nagy meglepetést okozni, főleg ha olyanok mint én. A nagy duma mellett néha képes vagyok be is tartani az ígéretem, persze a mai két gyors menet mellett, lehet inkább elkussolnék, de belefér, főleg, ha utána újult erővel egy kicsit fáradtabb farokkal tudom őt egész sokáig szórakoztatni.
A beszélgetés része is jó volt az estének, mert a szexen kívül érdekel az élete valamilyen formában, de azért jó rátérni a lényegre, ami miatt valójában itt vagyunk. Túl sok volt a körítés mára, van mit levezetni.
Tudom, hogy közel jár már a nyelvem alatt, de nem hagyom neki, visszatartom az orgazmust, amire már várom az epés megjegyzését, de azt hiszem megelőzőm és gyorsan hatolok bele, hogy még egy kis hiányát se érezze az élvezetnek. Gyorsan kezdek tempózni benne, amit egyre jobban keményedő farkam hálásan érzékel. Amikor megfeszül alattam a teste, a nyakára vándorol a szám és csókot lehelek rá. Hallom ahogy nehezen veszi a levegőt orgazmus közben, de nem állok le, csak egy kicsit finomabban csinálom.
Szavaira felocsúdok és azonnal a derekához kapok és könnyedén fordtom meg, és hasra fektetem, adok egy óvatos tenyerest a fenekére, majd felhúzom, hogy egy magasságban legyen velem a kis formás segge, és feltérdelek. A cspőjénél fogva húzom közelebb magamhoz és lassan hatolok bele, nem vagyok állat, tudom, hogy érzékeny neki, így adok egy kis szusszanásnyi időt, mielőtt keményen megdolgoznám.
- Szóval már akaratos is a szőkeség. - nyögöm ki a számon, miközben mozgok benne halk sóhajjal kísérve minden egyes mozdulatomat. A kezemet a gerincén húzom végig, míg a másikkal tartom, hogy ne lökjek túl nagyot rajta.
Az ablak felé nézek, ahol elég szép a kilátás, hát miért ne folytassuk ott. Megfordítom, hogy szembe legyen velem, óvatosan felkapom és az ablakhoz sipelem.
- Hadd lássa mindenki milyen szexi a kamu csajom! - fordítom háttal nekem és már benne is vagyok. Nem látnak fel ide, így szabadon dolgoztathatom magunkat miközben az ablakból visszatükröződik az arca, miközben élvezi a játékot.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyKedd 14 Márc. - 15:33
+18!!

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Sokan azt gondolják, hogy a jó szex órákig tart, de szerintem ez nem így van. Bármikor elcserélnék egy hosszú menetet több rövidebb, de hatékonyabb körre. Ma már tényleg nincs okom panaszkodni, hiszen Max istenien bírja a tartani ma a tempót az étvágyammal. Nem sok pasi tud jól nyalni, de ő kifejezetten tehetséges, ami külön öröm nekem.. mármint az lenne, ha befejezné, amit elkezdett, de esélyt sem ad a panaszkodásra hiszen éppen csak levegőhöz jutok mire ki is préseli szinte belőlem ahogyan belémhatol. Kűzdök, de nem ellene és nem az orgazmus ellen hanem főleg a levegőért. Nagyon bejön amit csinál. Végre valaki nem akar túl finom és óvatos lenni, hanem rendesen megdolgozza a testemet.
Csak akkor lassít amikor egy újabb orgazmus elsöpör, de pihenni nem hagy és nem is akarom, hogy megtegye.
Teljesíti a kérésem. Könnyen mozgat és én amint a hasamra kerülök segítek neki, hogy a megfelelő helyzetbe kerüljek. Halkan nevetek egyet, amikor megkapom a múltkori ígért fenekelésnek az ízelítőjét. A takaróba markolva nyögök fel amikor lassan újra belémcsúszik.
-Már? Inkább mindig..-válaszolok egy mosollyal neki. Libabőrös leszek a keze nyomán. Nincs túl sok időm kiélvezni a helyzetet, hiszen újra megfordít, de már emel is fel, így a nyakába kapaszkodom amíg az ablakhoz nem érünk. Valahol útközben kiesik a hajgumi a hajamból, így szőke tincseim teljesen elszabadulnak.
-Dicsekedj is a kamu nőddel.-bólintok vigyorogva miközben félretúrom a hajamat az arcomból. Amikor az ablakkal kerülök szembe megtámaszkodok az üvegen, ami hidegen feszül a tenyeremre. Kicsit előrébb hajolok és lábujjhegyre emelkedek, hiszen alacsonyabb vagyok nála és így jobban hozzámfér. Nem hajtom le a fejemet. Az üvegben az ő arcát figyelem amíg bírom. A lábaim megremegnek egy kicsit már miközben de nem attól ahogyan tartom magam, hanem mert az egyébként is érzékeny részeim szinte könyörögnek a következő megkönnyebbülésért.
-Ha most abbahagyod lehet, hogy megöllek..-figyelmeztetem, hogy ne most akarjon pózt váltani. Az egyik kezem ökölbe szorul miközben már levegőt is alig tudok venni. Szinte csillagokat látok miközben újra elélvezek. Nem tudom, hogy ő ilyen téren hogy áll, most valahogy nem maradt kapacitásom erre figyelni.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyKedd 14 Márc. - 18:50
+18

Lumie & Max

Vad a kiscsaj, amikor meséltem róla a haveromnak, csak annyit mondtam, olyan mint egy unikornis. Nem hiszed, hogy létezik, ameddig nem találkozol vele élőben. Teljesítményileg alapból szuper a csaj, de nem ez ami megfogott benne, sokkal inkább a vagánysága, hogy nem volt olyan dolog, amit ne vállalt volna be eddig szó szerint. A legszexibb, hogy képes volt anyámmal is találkozni, na jó nem de azért ez elég kemény volt a részéről, hogy bevállalta. Attól csak még jobban bennem van, hogy meg akarom dugni újra és újra.
Szeretem a csajok seggét nézni szex közben, igazából az én esetemben talán az a legjobb ha nem a szemembe néznek miközben éppen kielégülök velük. Sokan szeretnek beszélni, amit én nem szeretek, meg hát valljuk be egy formás seggnél nincsen szebb, főleg ha éppen rendbe teszi az ember.
Nem retten meg az ablakos történttől sem, nem kételkedtem egy percig sem benne, hogy visszakozna, amikor odavittem. Még szavakkal is jóváhagyja, na nem mintha anélkül nem raktam volna meg rendesen az ablaknál. Amint újra benne vagyok halk nyögés hagyja el a szám és máris keményen dolgozok benne. Nem tudom képes leszek e bármit termelni még az este folyamán, de nem is akarom elsietni annyira.
Szavaitól elmosolyodok, tetszik, hogy ennyire kis harcias a kislány, már nem tudom hányadik orgazmuson van túl a mai napon, de úgy érzem neki semmi nem elég. Így belehúzok én is, tempózok benne továbbra is és a derekánál fogva húzom egyre jobban és jobban magamhoz, mintha mélyebbre akarnék hatolni, mint amennyire tudok. Az arcát nézem, amint újra végig söpör rajta a gyönyör. Basszus, azt hiszen nagyon tudok, és elég volt hozzá a farkam még más egyéb módszert sem vetettem be. Képzeletben megint csak adok magamnak egy óriási pacsit, kivéve az állóképességemnek, mert annak maximum egy pofon járna.
A meztelen teste látványa és z arca az orgazmus során még jobban felfokozta bennem a vágyat, és nem tudom sokáig tartani magam. Miután elmegy nem hagyom abba, most én nem bírom, próbálnék óvatosabban mozogni benne de az agyamba már nem jut elég vér a gondolkodáshoz. Hangosan felnyögök, és elmegyek a meleg puncijába. Valóban nagyon jó felállás ez a gumi nélküli szex, szerencse vagy nem, nem igazán szeretek kísérletezni ismeretlen csajokkal, ahogy vele sem tettem az elején. A farkam az én büszkeségem, mármint az egyik, nem akarom, hogy bármi baja legyen. Most azt hiszem nagyon boldog odalent. Még lassan mozgok benne, amíg teljesen el nem érzékenyülök odalent. Kicsúszok belőle és magam felé fordítom.
- Isten ments, hogy én neked ellentmondjak szőkeség. - húzom magamhoz és megcsókolom.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyKedd 14 Márc. - 20:09
+18!!

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Ha tippelnem kellene elég kevés ember tud úgy bánni a testemmel, hogy azért még egy szép ruhás jótékonysági estet bevállaljak. De Max ilyen szempontból minden várakozásomat és eddigi tapasztalatomat felülmúlja, úgyhogy tényleg semmi okom panaszkodni. Mostmár. Az ablaknak támaszkodva tartom magam. Amikor felnyög miközben belém mélyed ajkamba harapok. Imádom amikor egy pasi nyög szerintem ennél szexibb dolog nincs még egy a világon. Mármint amikor ilyen mély hangon csinálják mint ő.
Egyre erősebben dolgozik bennem és nem is bírom tovább. Újra elélvezek amibe már tényleg beleremeg a térdem. Nem is tudom mikor volt utoljára olyan szexben részem amikor nem kellett rásegíteni az orgazmusra, így viszont tényleg szinte minden letarol bennem.
Nem kell neki sem sok. Szinte egyből magammal rántom. Amikor elélvez bennem összeszorítom a szemeimet és nehezen kapkodom a levegőt. Ezt az érzést szerintem egy életre elraktározta a testem. Nehezen tudnám elképzelin, hogy ezt bárki felül tudná múlni, úgyhogy le a kalappal nagyfiú. Átvetted a vezetést a toplistán. Ezt azonban egyelőre nem biztos, hogy az orrára kötöm. Még a végén elkényelmesedne.
Lassan ereszkedek le lábujjhegyről pedig még lassan mozog bennem néhányat mielőtt kicsúszna belőlem. Óvszer nélkül egészen más a dolog. Még jó, hogy nem kell aggódnunk a tablettának köszönhetően.
Óvatosan egyenesedek fel, mert kicsit.. na jó eléggé elfáradtam. Amikor maga felé fordít és közelebb húz átkarolom a nyakát.
Elmosolyodok és viszonzom a csókját miközben a hajába túrok.
-Ne is.. magaddal is kibasznál akkor.-válaszolok neki miután elhúzódtam tőle. Még adok magamnak néhány másodpercet amíg a nyakába kapaszkodok mielőtt elengedem. Az asztalhoz sétálok kissé bizonytalan léptekkel, amin jót vigyorgok magamban és elveszek egy szem epret.
Rendesen pulzál a testem még mindig. Félkézzel az asztalra támaszkodok amíg megeszem a gyümölcsöt majd a kanapén pihenő szatyorhoz sétálok és kiveszek belőle egy bugyit. Kicsit rendbe kell szednem magam odalent, így elvonulok néhány percre a mosdóba. Mást nem is veszek fel csak a bugyit és visszatérek a szobába.
-Még egy kört bírsz ma? Vagy hagyjalak békén reggelig?-kérdezem vigyorogva kicsit megvonogatva a szemöldökeimet. Lehet, hogy már csak a szemem kívánja. De ha róla van szó egyszerűen telhetetlen vagyok.    


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptySzer. 15 Márc. - 13:43
+18

Lumie & Max

Nem ritka, hogy annyira elkap az iram a szexben, hogy nem veszem figyelembe mit akar a másik. Pedig olyan egyszerűen ki lehet olvasni mindent a másik testéből, ha feszült, ha sok neki vagy ha akar még, mindent megmutatnak az izmai, ahogyan alattam vagy felettem megmozdulnak. Nem azért szexelek általában, hogy másnak tegyek jót, benne van az is,  hogy nem hagyom kielégületlenül a másik felet, de általában én vagyok a lényeg. Most mondjuk a megfelelési kényszer enyhén tör magának egy apró kis utat, de nem túl nagyot, csak pont annyit, hogy a kisasszonyt is rendesen kielégítsem, mindaddig, amíg a harmadik menet vagy negyedik elkapja az agyam a vér mentesség. Erősen kapaszkodok a derekába és húzom magam egyre közelebb, amíg nem robbanok teljesen.
- Úgy gondolod? - kérdezem, de ha ilyen dolgot kér, még a magam szórakozás érdekében sem mondhatnak nemet neki. Főleg ha még szerinte én basznék rá, hát nem vagyok én elrontója ennek a csodás kis eseménynek.
Amikor eltávolodik és elindul kicsit határozatlan lépteivel majdnem kinevetem, de aztán büszkén nézek végig rajta, hogy ezt én tettem vele. Annyi dicséretet kapok saját magamtól, hogy már lassan teljesen eldobom a szerénységem.
Amíg eltűnik a szemem elől ledobom magam a kajakupac elé, egy kis öblítésnek kinyitok mégegy pezsgőt és már csúsznak is azok a buborékok. Megfogok egy újabb gofrit és betömöm a számba, mint aki jól végezte dolgát dőlök hátra és pihenem ki a fáradalmakat.
- A kis fickó ma már offos, de minden mással a szolgálatodra tudok lenni.- kacsintok rá, majd még egy gofri a kezembe landol és csúszik még egy kis pezsgő. Egész jó ennek a kettőnek a kombója.
Attól, hogy odalent most órákig használhatatlan leszek nem jelenti azt, hogy ne tudnám még egy párszor a csúcsra juttatni, minden más testrészem még aktív és nem vagyok álmos, fáradt talán, de az nem azt jelenti, hogy aludni kellene. Persze nem tudom ő mennyire van kész, elég sokszor készítettem ki ma a testét, de ha bírja én nem leszek ellene.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyCsüt. 16 Márc. - 12:33
+18!!

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
A szex nekem mindig hangulatfüggő. Van amikor szükségem van arra, hogy valaki rendesen elkapjon és beledöngöljön egy matracba, van amikor uralni akarom a partneremet és a végletekig kifeszíteni a határainkat, viszont van egy olyan oldalam amit a lányoknak tartogatok. Általában csak női partnerrel vagyok gyengéd, velük is csak akkor, ha igénylik, de az egészen más élmény.
-Miért te nem? Engem felhívtál repetáért.-mosolygok rá szemtelenül.
Lábaim szinte cserben hagynak, de végülis én értem tőle és sokakkal ellentétben meg is adta, amit akartam tőle.
Rendbe rakom magam a mosdóban majd a szobába visszatérek és finoman elnyúlok az ágyon.
-Már lehet, hogy csak az agyam lelkes. Majd meglátjuk.-még lehet kérek tőle egy jó éjt nyalást, de nem biztos, hogy jó ötlet lehet csak jobban megindul az agyam miközben már a testem nem fog többet bírni.
Meghallom, hogy a telefonom rezeg a táskámban, így felkelek, hogy előszedjem és hason fekve dőlök vissza a takaróra. Felkönyökölök és fogadom a hívást miközben a lábamat lóbálom.
-Anya! Késő van. Baj van?...-a hangom elsőre aggódó majd felnevetek.-Te betéptél?...... Az igen, anyukám. Jól tetted......... hiányzom? Akkor lehet, hogy valamikor meglátogatlak mit szólsz?........ következő hétvégén?......... Jó! Lehet, hogy viszek magammal valakit.-itt Maxra pillantok.-Nem a pasim. Csak szexelünk........ főzz valami fincsit és izzítsd be a kera pipát. ...... Jól van. Na pussz.-kinyomom a hívást, mert anyának egy fél élet mire megtalálja, hogy hogyan kell, így ezzel sosem várom meg őt. A fejemet leejtem a takaróra.
-Na van kedved? Betépünk anyámmal és zabálunk egy nagyot jövőhéten.-bár gondolom hallotta a beszélgetésből, hogy mi a terv. Ugyan hideg van, de a part ilyenkor is szép. Meg lehet jót tenne neki is, ha leereszthetne egy kicsit. Anyáméknak pedig még csak hazudni sem kell ők attól függetlenül, hogy szeretnének nagyszülők lenni még nem sürgetik annyira a dolgot.   


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyCsüt. 16 Márc. - 22:00
+18

Lumie & Max

Szavai megmosolyogtatnak, igaza van, nem minden lányt hívok fel egy második, harmadik vagy sokadik körre, így valamit nagyon tudott, amikor elkezdtük. Az igazság az, hogy egyáltalán nem szokásom többkörös fordulókat csinálni ezt ő is tudja, nagyjából lerí rólam, hogy egy igazi pöcs vagyok néha, de aki szóba áll velem ezt általban azonnal látja. Nem teszem az agyam, nem szorulok rá.
Amikor visszatér a szobába gyorsan az ágyra veti magát, már meg is unta szerény testemet, vagy csak ennyire kicsináltam. Én sem bírnám már szerintem a következő menetetet, vagyis de a nyelven és az ujjaim, de a többi részem teljesen kikészült. Mindig addig megyek ameddig a testem bírja, de vannak kivételek, amikor megteszek mást is ha a hölgyeményt ki tudom elégíteni és még kéri az újabb orgazmust.
A telefonja rezgésétől összerezzenek, ennyire rossz a lelkiismeretem, hogy még egy telefon is ennyire meg tud ijeszteni. Erre innom kell és magamba öntök még egy kis pezsgőt, majd hallgatom a beszélgetését.
Hallgatva őt a kezem elé kapom a markom és belenevetek, hogy ne nagyon vegye észre. Mit meg nem adnék, hogy hasonló beszélgetésben legyen részem az anyámmal, de ez csak álom marad. De amikor azt mondja neki, hogy elvisz valakit kikerekedik a szemem, mert egyből rám pillant. Kölcsönkenyér visszajár, nem mondok nemet ezt ő is tudja, de lehet kicsit feszélyezve fogom magam érezni. Remélem ő nem a pasijaként akar bemutatni, mert lehet én rosszabb színész vagyok, mint ő. Mázlim van ezzel a szőkeséggel, mert nem akar beadni annak, aki nem vagyok, ilyen önző csak én vagyunk eme csodás kamu kapcsolatban.
- Pasi vagyok enni bármikor tudok. - mosolygok rá. - Na jó, benne vagyok igazából már alig várom, hogy megismerjem leendő anyósomat. - nyújtom rá a nyelvem, ezt csak azért kapja vissza, amiért apámat is hasonló megnevezéssel illette. Hidegrázós megnevezés, de az arca mindent megér, amikor ezt kimondom.
- Odafelé te vezetsz, majd előszedek neked valami kevésbé halálos kocsit, aztán meglátjuk mit tudsz. - bukósisak és társait majd előkészítem, és készülök a biztos halálra, de persze az is lehet, hogy nem megy bele, akkor viszont előveszem apám egyik fasza kis Ferrariját és bemutatkozunk a mamának. Szeretek nagy lábon élni és nem titkolni, legalább látja anyuka is, hogy mennyire jó partnert talált magának a lánya, még ha egy kicsit seggfejül is hangzik, azért csak díjazni fogja, elvégre együtt készülünk betépni vagy mi.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyPént. 17 Márc. - 0:23


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Az ágyon kötök ki. Jobban esik eldőlni mint ücsörögni és van egy olyan érzésem, hogy hamarosan úgyis csatlakozik majd hozzám. Anyám hívása zavar meg minket néhány percig, de hamar lerendezem, ha több éjszakát is együtt fogunk tölteni majd megszokja, hogy elég gyakran érkezik hívás az éjszaka közepén, amikor érzelgősre szívja éppen magát anyám. Látom, ahogyan akkorára nyílnak Max szemei, mint két kistányér, amikor bejelentem anyámnak, hogy valószínűleg nem egyedül fogok érkezni, persze én akkor sem neheztelek majd ha a szépfiú nemet mond a meghívásra, bár ez egy jóval lazább találkozó lenne, mint a mai. Anyám előtt nem kell hazudnunk az biztos, hiszen már a telefonban is nyílt lapokkal játszom.
Mosolyogva hallgatom a válaszát egészen addig amíg az anyósának nevezi anyámat, akkor már elnevetem magam. Jézus, de borzasztó. A nevetésembe azért belecsúszik egy fél fintor és az orromat felhúzva próbálom kicsit kiverni a fejemből még az emlékét is ennek a szónak. De jogos egyébként. Én kezdtem. Számíthattam volna a gyors bosszúra, csak nem gondoltam, hogy én magam kínálom fel neki erre a lehetőséget.
-Kapd be.-vetem neki oda miközben átfordulok a hátamra és nyújtózok egy nagyot.
Hirtelen könyökölök fel és nézek rá megdöbbenve. Hát tényleg nem érezte szavaimból, hogy mekkora fenyegetést jelentek a társadalomra, ha én volán mögé ülök.
-A-a. Nem töröm össze a kocsidat.-megrázom a fejemet tiltakozásom jeléül.
-Viszont ha ez tényleg ennyire mozgatja a fantáziádat akkor majd ha már ott vagyunk apám platósát elvisszük ott egy körre, hogy megnézhesd a helyzet súlyosságát.-így bele tudok menni a dologba. A város peremén úgyis kevés dologban tudok kárt tenni, úgyhogy ez egy túlélhetőbb terv, mint az, hogy akárhogyan is de átjussak a városon anyámékig, úgy, hogy igazából 3 mérföldnél többet még egyetlen autót sem vezettem. Már az is lehet, hogy ezzel a tippel is túlbecsültem az autóval megtett út hosszát. Felkelek az ágyról és odasétálok hozzá, hogy szemből az ölébe üljek. Átkarolom a nyakát miközben meztelen felsőtestem az övéhez simul. A füléhez hajolok.
-Nyugodtan válassz valami szép kocsit, de csak valami olyat amiben nem félsz lezavarni egy laza menetet.-vannak férfiak akik kifejezetten érzékenyek az autóik makulátlanságára. Nem tudom, hogy ő mennyire veszi a szívére az ilyesmit.  


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptySzomb. 18 Márc. - 23:35
Lumie & Max

Még mielőtt valami hülyeséget mondanék feloldoz a jövőbeli kamuzástól, mert ha olyan helyzetbe kerülök lehet nem tudnám a legjobb formámat adni.Ezért is becsülöm őt nagyon, hogy ennyire csodásan alakított ebben a lehetetlen társaságban is. Az ő anyja biztosan sokkal jobb fej,mint itt bárki, és azzal is tisztában van már, hogy nem akarom elrabolni a lánya szívét,hogy aztán unokákat gyártsak neki. Mondjuk nem járna rosszul az a gyerek,de azért még nekem is ijesztő lenne,még a gondolat is. Úgy,hogy tisztázva vannak a szerepek,talán ő sem fog csúnyán nézni rám, vagy hát ki tudja, elég ha az én anyámból indulok ki. Bár neki van egyáltalán kedves nézése?
A kedves kis megnevezésre csak egyszerű beszólást kapok, amit nevetve fogadok, mert közben tisztában van vele, hogy ez járt neki.
- Miért hiszed,hogy összetörnéd? - forgatom meg a szemem, nem akartam erőltetni de olyan nagyon kíváncsi vagyok mit tud, vagy mit nem tud.
- Nekem az is megfelel, és igen mozgatja a fantáziám, nem tudom elképzelni mi lehet olyan nagyon nehéz neked a vezetésben. Viszont akkor előveszem az egyik Mercinket, remélem nem félsz a gyorsaságtól szőkeség. - kacsintok rá. Ha nem akar vezetni, akkor viszont be kell ülnie mellém, nem tudom melyik a veszélyesebb, nem most kezdtem vezetni, rutinos sofőr vagyok, főleg, hogy elég erős kocsikat kapok a seggem alá, denem gyakran vezetek, mert New Yorkban nem lehet kihasználni ezeket az autókat. Szeretem nyomni a gázpedált és általában agyatlanul legyorsulni minden kis Twingo-t, de lehet ha mellettem ül majd valaki akkor kicsit visszafogom majd magam, de csak egy egészen kicsit.
Amikor feláll, szemtelenül mérem végig az egész testét, mert még ennyi menet után, egy ilyen nap után is irtó dögös a lány.
- Na jó, ebben az esetben lehet át kell szervezni a kocsi választást. - ezek az autók mutatósak, gyorsak, de nem túl nagyok, inkább csak két személyes mind, viszont jó hír, hogy automata, így vezetés közben simán tudom használni a kezem, hogy ne unatkozzon az úton sem. - Megoldjuk ne aggódj, boldogan érünk majd oda. - vigyorgok rá, a gondolattól akár fel is állhatna a kishaver, de nem akar újra elemébe lenni, így csak a fejemben kívánom meg újra, de nem tudok már semmit nyújtani neki.
Teste az enyémhez ér, és van egy olyan érzésem, hogy neki menne még egy menet, vagy csak ennyire begerjedt a fáradt testemre, hogy közelebb akar kerülni.
- Na mi van szőkeség? Készen áll a tested egy újabb földrengésre? - kérdezem tőle, de ameddig nem kapok választ nem teszek semmit, csak a kezemet a fenekére.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyVas. 19 Márc. - 7:31


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
-Nem is tudom.. sok ember vs semmi rutin.. nem jó párosítás.-grimaszolok kicsit elgondolkozva. Igazából nem is tudom miért félek ennyire. Leginkább az rémít meg, hogy túl sok dologra kell figyelnem egyszerre, miközben nem akarok kárt tenni másnak a kocsijában. Ha ennyire mozgatja a fantáziáját szívesen megmutatom neki a nagy semmit, amire képes vagyok a kormány mögött, de csakis akkor ha apu kocsija az áldozat.
-Az anyósülésen nincs bajom. Sőt el is várom, hogy lenyűgözz más helyzetben..-kinyújtom rá a nyelvemet egy pillanatra. Egy magabiztosan vezető pasitól minden lánynak könnyen csúszik lefelé a bugyija, nem mintha ezzel nekünk egyébként problémánk lenne, hiszen bármikor boldogan válok meg a ruháimtól, ha róla van szó, de ettől függetlenül tényleg megmozdította a fantáziámat.
Átmegyek hozzá a kanapéra , illetve egész pontosan az ölébe simulok, miközben ajkamba harapva figyelem ahogyan a tekintete máris a testemet pásztázza.
Halkan nevetek egyet a megjegyzésén. Sportautókban sem lehetetlen a dolog csak nem biztos, hogy a legkényelmesebb, de ennyi még nem valószínű, hogy különösebben visszatartana bármitől... pontosítok. Biztosan nem tartana vissza.
-Ezt ígéretnek veszem.-dorombolok a fülébe. Van az az állapot amikor egyszerűen már nem tud másra fókuszálni se a testem se az agyam csak arra, hogy még többet kapjon. Szinte kár is megkérdeznie hiszen már a következő kalandunk gondolatától is visszavált a testem 'többet akarok belőle' üzemmódba.
-Csak még egy utolsót... hogy jól aludjak...-elmosolyodok. Nem mintha magyarázkodnom kellene, hogy miért is van erre szükségem, hiszen a keze máris a fenekemen van. Bárki mással nem törekednék ennyire még egy körre, de tudom, hogy neki nincs problémája azzal sem ha férfiassága nem tud éppen csatasorba állni.. attól még én mindig meg kaptam tőle amire szükségem volt.
Finoman csókolom meg az ajkait, hiszen most nem kell őt felizgatnom annyira, az én testem pedig már ezerrel ketyeg a témán. Pontosan tudom, hogy majd különösebben meg sem kell majd erőltetnie magát, hiszen rendesen be vagyok indulva.. megint.. és már hibátlanul tudja, hogy mitől megyek el könnyen és gyorsan. Nincs szükségem most túl hosszú kiszolgálásra, hiszen rendesen megdolgozott ma már.  


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyHétf. 20 Márc. - 22:10
+18

Lumie & Max

Komolyan szeretem az életem, olyan egyszerű, tökéletes és fényűző, de azért hajt a kíváncsiság, és ez néha nem a legjobb életbiztosítás. De talán nem fog kinyírni ha alig gyorsítunk fel azzal a kocsival, majd egy fának csapódunk, de azt még túl lehet élni.
- Ha van légzsák abba a kocsiban nagy bajunk nem lehet. Ne grimaszolj, felkeltetted a fantáziám, szóval kérlek. - nézek rá boci szemekkel de nincs is erre szükségem, anélkül is meg fogja tenni nekem, már csak azért is, hogy elvegye a kedvem a következő ilyen kérésemtől.
- Ha szereted a sportkocsikat és a száguldást, akkor lehet el foglak tudni kápráztatni, na meg elég jól mozog a kezem a váltón. - kacsintok rá, remélem érti a nem éppen enyhe utalásomat.
A kezem a fenekén pihen és még egy kérdést azért eleresztek mielőtt bármit tennék vele, mert attól, hogy én nem vagyok harcra kész, attól ő lehet és mikor mondtam én nemet arra, hogy boldoggá tegyek egy nőszemélyt.
Megfogom a derekát és megfordítom magunkat, hogy ő üljön a kanapén és én a lábai közé csúszok, a szám csak az ajkaira tapad, kezem közben elkalandozik a combján egyre beljebb, és beljebb, amíg el nem ér a nedves puncijához. A számmal a egyre lejjebb és lejjebb veszem az irányt, végigcsókolva a mellét és a hasát, majd a combjait.
Ránézek mielőtt a nyelvemet is bevetném, rá kacsintok és lassú mozdulatokkal vetem be a számat odalent neki. Két ujjal csúszok bele könnyedén a vágytól felizgult teste nem okoz akadályt, hogy könnyen hatoljak bele. Nyelvem a csiklóján táncol és egyszerre lejtenek olyan szép keringőt, hogy még én is elégedett vagyok vele.
A nyelvemmel még lassabb tempóra váltok, már csak éppen hogy csak csókokat lehelek rá, de az ujjam nem áll le, egyenletesen mozog benne. A belső combjára nyomok pár puszit, majd vissza vándorolok a csiklójára. Megszívom, amire csak egy halk rezzenés a válasza a testének, nekem meg egy gonosz mosoly, és a nyelvem egyre gyorsabb mozgása.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptyKedd 21 Márc. - 8:20
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Néhány másodpercig csak elgondolkozva figyelem a szemeit. Úgysem tudok neki nemet mondani, szóval kár erőlködnöm.
-Jó, oké....-adom fel végül miközben elmosolyodok. Igazából nem pont erre gondoltam amikor azon agyaltam, hogy mennyi új dolgot akarok vele kipróbálni, de nem baj. Igazából rámfér, hogy kimozduljak a komfortzónámból és lehet nem is baj, ha tényleg mást is csinálunk a szexen kívül, hiszen egy jó baráti kapcsolat még bőven lehet köztünk.
Szélesedő mosollyal az arcomon nézek rajta végig. Ha így beszél velem mégis hogy a francba kellene tudnom békén hagyni? Hiába merült ki a teste még így is rámozdulok.
-Nem sokban ültem, de veled biztos élvezni fogom..-már most azon pörög az agyam, hogy hol, hogyan és mennyire tudok majd rámászni. Az a hétvége közel sem lesz akkora kihívás, mint a mostani. Az én szüleim elég egyszerűek, náluk nem kell teperni, hogy lenyűgözzék őket. Anya persze tud kellemetlenül nyílt lenni, de szerintem Max bírni fogja.
Kérésemre azonnal mozdul, hirtelen érkezek meg a kanapéra, mire halkan felnevetek. Na ez az igazi jóvátétel, hogy teste fáradtsága ellenére még mindig hajlandó dolgozni rajtam. Libabőrös leszek csókjai nyomán és a combjaim a vállára kerülnek amikor végre jó helyre ér. Ajkamba harapva próbálok elfojtani egy mosolyt amikor rámkacsint. Egy megkönnyebbülő sóhaj jelzi, hogy nagyon is jó amit csinál. Szeretem ott látni őt a lábaim között. Finoman lát munkához, amiért hálás vagyok, hiszen már eléggé érzékeny vagyok lent, így nem biztos, hogy jó érzés lenne ha egyből teljes gázon nekem esne hiába vagyok nedves. Egy pillanatra megfeszülök amikor megszívja a csiklómat és szinte érzem magamon a mosolyát. Pontosan tudja, hogy mit csinál ez a rohadék és még élvezem is.
Gyorsabban kezd el kényeztetni a nyelve mire azonnal a nyögés a válaszom. Baszki.. kezd ciki lenni, hogy ennyire könnyen tudok a peremre tud juttatni, de ezt most betudom az előző... nem tudom hány menetnek és orgazmusnak. Még csak fantáziálással sem kell szórakoztatnom az agyamat bőven elég a jelenben uralkodó helyzet.
Gyorsul a légzésem és a szívverésem. A hajába túrok a lábaim között és nem tudom késleltetni a dolgot, hogy ennél jobban kiélvezzem, hiszen percek leforgása alatt újra megfeszülök és a sok apró lélegzetvételből egyetlen hangos nyögés lesz miközben lehunyom a szemeimet. Az utolsó hullámokat kiélvezve tolom el finoman magamtól, hiszen mostmár tényleg rettenetesen érzékeny vagyok lent. Félig felülök és közelebb húzom magamhoz, hogy megcsókolhassam.
-Köszönöm.-mosolygok rá kicsit erőtlenül.
-Átvinnél az ágyba?-kérdezem miután még egy apró csókot adtam az ajkaira.


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 EmptySzer. 22 Márc. - 16:37
+18

Lumie & Max

Sok mindent feladok, ami nem nyeri el a tetszésemet, mondjuk a kapcsolatokat is a csajokkal hosszútávon, meg anno a zongorát, amit anyám erőltetett, a gitárt, a gokartozást de mindig van egy pont az életben amikor meglesz az ösztönző erő. Az én életemben ez az informatika világa volt, most meg egésezn megfogott ez a szexkapcsolatosdi is, ha olyat csinálok ami érdekel, akkor kitartó tudok lenni. ez a kapcsolat az érdekében áll, vagyis a farkam érdekében és én őt nagyon szeretem, azaz mindent megteszek azért a lányért, aki ezt fenntartja nekem. Na jó, majdnem mindent, komolyabb dolgokba nem engednék az tuti.
Ezek miatt még akkor is a csúcsra tudom juttatni, amikor már a testem nem akarja a szexet, de még használható vagyok, kitartó most is. Átfordítom, hogy ő kerüljön kényelmes pozícióba, mert így sokkal kellemesebb az orgazmus.
Lassan, majd egyre határozottabban kezdek el dolgozni rajtam, a kezem és a nyelvem alatt meg megfeszülnek az izmai, és levegővétele elcsuklik. Nem nagyon kell megerőltetni magam, mert elég hamar kitör belőle az élvezet, majd amilyen gyorsan nekiestünk olyan gyorsan tol el magától. Szerintem neki is itt a határ, amit még elbír a teste. Elszakadok a puncijától, majd nyomok még egy puszit a combjára és amikor közelebb húz magához vissza csókolom.
- Nem kell megköszönni szőkeség, teszem amit tudok, hogy boldoggá tegyem a tested. - mosolygok rá. Érzem magamon a fáradtságot és rajta is. Nem semmi este volt, nap, vagy két nap, éppen itt az ideje kidőlni egy kicsit.
- Gyere! - emelem meg és könnyedén teszem át az ágyra, majd rádobom a takarót. - Most szerintem ideje lenne aludni. - nyomok egy puszit a homlokára, e nem fekszek be mellé, megkeresem a zakómat kiszedek belőle egy füves cigit, mert az agyam még mindig teker a mai napon. Felveszek egy köntöst és kiballagok az erkélyre elszívni a kis lazítót, mielőtt rendesen el tudnék aludni, nem volt elég a testemet lefárasztani, az agyamnak sokkal több kell ennél.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hey Stranger! Can I be your girlfriend?
» Nice to see you, my girlfriend - Emery & Kaira
» once up, then down... - Lumie & MAx
» let's have some fun - Caesar&&Maxim
» First sight. Max & Lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: