New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyCsüt. 2 Márc. - 14:54
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Nincs időnk vacakolni, nem mellesleg pedig csak egy kilincsnyitásra vagyunk az emberektől ez mégsem tart vissza attól, hogy hátrapucsítsak miközben belém tolja a farkát. Minden érintésére azonnal reagál a testem, így nincs szükség rá, hogy túlságosan meggyűrjön, hogy elérje a kívánt hatást.
Remegő lábakkal kűzdök egy kicsit az egyensúlyomért, hogy megtartsam magam miközben elélvezek és nem is kell sokat várnom, hogy ő is utolérjen. Minden pulzálását érzem magamban miközben elélvez. Ez így sokkal hatásosabb.
Lassan csúszik csak ki belőlem, de annál gyorsabban fordít maga felé. Elmosolyodok majd viszonzom a csókját.
-Ugyan.. ezzel csak egy kis időt nyertél.-letörlöm hüvelyujjammal a szájáról a rúzsomat és a a táskámból előszedek néhány zsebkendőt, hogy rendbe szedjem magam mielőtt vissza kellen térnünk. A zsepik landolnak az ajtó mellett lévő szemetesben majd gyorsan előkapom a púderem a táskámból és megigazítom a sminkemet, ami kicsit megkopott az igénybevételtől. Csak 1-2 percre van szükségem, hogy újra makulátlanul nézzen ki az arcom.
Még nem tudom mivel is kell majd szembenéznem egészen pontosan, de igyekszem fejben felkészülni egy csomó válaszra a kamu közös jövőnkkel kapcsolatban. Ezek nagy halak szóval muszáj vagyok hibátlan előadást nyújtani, hogy ne bukjunk le.
-A legjobb kamubarátnő szolgálatodra.-mosolygok rá kihúzva magamat.
Csak akkor esnek le a szavai amikor már visszatérünk a teremben, de akkor már későnek érzem a faggatózást. A szüleivel már találkoztam. Akkor ki lenne Lucifer a történetben?
Nem hagyom, hogy a kétségek újból maguk alá teperjenek. Csak el kell képzelnem, hogy mihez kezdenék akkor, ha tényleg a barátnője lennék és nem félnék a párkapcsolatoktól valamint készen állnék az elköteleződésre. Házasság, gyerekek, család. Házasság, gyerekek, család. Karrier. Ismételgetem magamban, hogy ez lenne az elvárt. Mármint legalábbis itt ezt várnák tőlünk.
Belekarolok, hogy ismét úgy feszíthessek az oldalán akár egy büszke barátnő a remek fogásba.           


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyCsüt. 2 Márc. - 22:23
Lumie & Max
Jó móka egy estély kellős közepén megdöngetni valakit, aki erre még vevő is. Itt nem nagyon vannak olyan lányok, akik ezt bevállalnák, mindenki tisztelettudó, betartja az etikettet, legalábbis amíg a szülők látják, utána igazi ribancokká válnak, de a felmenők előtt soha. Nekem nem megy, maximum ha anyámék az orrom előtt vannak, egy fal pont elég ezeknek a gátlásoknaka feloldásához.
- Gondoltam, hogy nem ezzel nyűgöztelek le szőkeség. - kacsintok rá, miközben kicsit próbálok úgy kinézni, mint amikor megjöttem. A pezsgő dolgozik bennem, kicsit zsibbadok de semmi több, teljesen észnél vagyok, csak egy kicsit ellazultam, amire most szükségem is lesz.
- Köszönöm, te legjobb kamu barátnő. - nevetek rá majd nyitom az ajtót, egy újabb kemény menetre, csak sajnos nem olyanra, amilyet én akarok.
Amint belém karol elindulok szememmel anyámékat keresve, és már biztosan megérkezett az ördög is, így velük kell hogy legyen. Ilyenkor talán normálisabb, ha sokan látják nem aláz be azonnal, de ebben nem lehetek teljesen biztos.
Menetközben a füléhez hajolok és a leghalkabb hangommal súgom oda neki. - Nagyapám a világ legkomorabb, legbefásultabb embere, ha nem vagy elég jó akkor nem fog kedvelni, engem konkrétan utál, szóval lehet neked nagyobb sikered lesz. - majd előrefordulok és sétálok tovább. Enyhe biztatás vagy sem, de így legalább nem fordulhat vissza, mert anyám már bőszen int, hogy menjünk oda. Persze már ott van mellette az öreg és pohárral a kezében méregeti az öltözékem.
- Maxim. - az a lekezelő hangnem, ami mindig kijön a szájából, megszoktam.
- Nagypapa. - viszonzom a hangszínt is, mire anyám óvatosan lábon bök és azonnal mellém kerül. Ő meg akar felelni a nagyapámnak, magam sem tudom miért, de én nem, apámat szereti, hiszen a fia, vele szemben nincsenek elvárásai, mert ő a tökéletes gyerek számára.
- Fiacskám, hogy állsz az egyetemmel? - rögtön a kedvenc kérdésem, már éppen fordulnék meg és mennék el de anyámra nézve megenyhül a szívem és felveszem a jókisfiús stílust.
- Jövőre végzek, hogy a család tökéletes cégének legyek a tökéletes feje. - hajolok meg, mint egy színpadon a főszereplő, mert úgy érzem jól teljesítek.
- Már nagyon ideje lenne. - Lumie-ra semmi megjegyzés, szerencsére, már csak az hiányozna, így is lesz miért kiengesztelni azt a kéjsóvár kis testét.
- Megígértem, hogy befejezem, be is fogom nyugi. - forgatom meg a szemem, mert éppen félrenéz. Anyám oldalba bök, apám csak mosolyog.
- Lumienne ugye? - szóval anyámék már beszéltek róla neki. - Örülnék ha nem venné el az eszét, és nem sokáig kötné le a figyelmét a fiatalembernek. - na bazdmeg.
- Nem fogja Robert, Maxim szorgalmas fiú. - simítja végig a kezét a karomon anyám mosolyogva.
Én befogom a szám, összeszorítom az ajkaimat, hogy ne robbanjon ki belőlem egy jó adag mocsok. Lekapok egy poharat a pincér tálcájáról és elegánsan húzom le, addig a mutatóujjammal jelzem neki, hogy ne menjen el, és már vissza is teszem az üres poharat.
- Szomjas voltam. - válaszolok a nagyapám csodálkozó arcára. - Kifáraszt ez a sok komoly társalgás. - mosolygok rá pimaszul.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 7:25


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
-Nem.. de tűzoltásnak jó volt.-kacsintok rá majd mindketten próbálunk visszatérni az alapállapothoz, legalábbis ami a kinézetünket illeti.
Ha a ma este jól sül el rendesen beleírhatom majd az önéletrajzomba, hogy még ez is megy.
Belekarolok és egy könnyed mosollyal az arcomon indulok el az oldalán a Pokol következő köre felé. A jégbefagyott Lucifer ezek szerint a drága nagypapa lesz. "Ha nem vagy elég jó" nem vagyok naiv. Tudom, hogy ennek a társaságnak én nem vagyok elég, kivéve talán az apukájának. Bólintok egyet. Legalább tudom kivel kell majd szembenéznem.
Anyukája már integet jelezve, hogy ott lenne a helyünk gondolom keresett is minket, amíg mi mással voltunk elfoglalva. Nem túlzott. Az öreg nem egy kedves nagypapa képét festi már kívülről sem, vagy az is lehet, hogy ez az arckifejezés már Maxnak szól. Mindenesetre én egyelőre hallgatok, amíg ők összemérik amit össze kell. Nincs ölelés. Nincs kedveskedés. Valahol már tényleg kezdem megsajnálni a mellettem álló fiatalembert, hogy ilyen családban kellett felnőnie.
Nekem egyelőre senki nem oszt lapot, amit kicsit sem bánok, de van egy olyan érzésem, hogy nem úszom meg egy kedves mosollyal az egészet, csak Max fejmosása előrébb való, mint a barátnő téma feszegetése.
Anyja úgy sürgölődik, hogy Max jó képet fessen magáról, hogy még én is meglepődök egy kicsit, hogy egy ilyen erős kisugárzású nő ennyire kűzd, hogy valakinek megfeleljen. Nem kell sokat várnom, hogy én is sorra kerülhessek. Előveszem a legszebb mosolyom a szúrós szavak ellenére.
-Lumienne Earshaw, uram.-bólintok az első kérdésére.
-Éppen ellenkezőleg. A megfelelő ember pont hogy támogatja a partnerét az jövő céljainak elérésében.-mosolygok rá kedvesen és még a hangszínem sem üt meg semmilyen ellenségeskedést. Azért vagyunk itt, hogy a családját megnyugtassuk, hogy Max élete nagyon is sínen van köszöni szépen és visszavegyenek a csesztetésből. Ha ezt kapja a szemem láttára elképzelni sem tudom, hogy milyen lett volna ez neki ha még kísérőt sem hoz magával.
Szinte érzem ahogy a szépfiúm minden másodperccel egyre feszültebb lesz. Miután lehúzta a pezsgőt a kezébe csúsztatom a kezemet, hogy érezze, hogy még mindig nincs egyedül ebben a szarságban. Valahogy túl fogjuk élni a dolgot, de azt is tudom, hogy a faggatás csak most fogja a kezdetét venni.            


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 8:41
Lumie & Max
Sok csaj akart már velem ilyen helyre eljönni, a legtöbb csak a pénzre vágyik, munka nélkül. Nekik tökéletesen menne mindenkiel a társalgás, és még anyámat is le tudná nyűgözni egyik másik, de azok meg nekem nem kellenek. Nem szeretem ha valaki az anyagiaskodásra megy rá és a pénztért bárkivel képes bármit megtenni. Ha olyan nőre van szükségem elszaladok egy jó hírű sztriptíz bárba, ahol extra szolgáltatást is adnak a táncos lányok. De őket egészen biztosan nem fogom egy ilyen eseményre elhozni. Mondjuk elég meredek ötletnek tartom már, hogy egyáltalán bárki ide elhoztam, de már ez van, legalább nem egyedül kell végig szenvednem. Mekkora egy önző pöcs vagyok.
Nagyapám látványa rögtön elűzte belőlem a pezsgő által okozott enyhe lazaság érzést és befeszültem agyban teljesen. Külsöm még mindig a lazaságot mutatta, mert ezt az évek során tökéletesre fejlesztettem. Nem mutathatom ki mi gyűlik belül, mert ennek itt nincs helye.
Anyám válaszára a nagyapám még jobban végigméri a partnerem, és már azt hittem megúsztam, de persze Lumie illedelmesen választ adott nagyapám igazán kedves kijelentésére. Mondataira elmosolyodtam, amint a kezei az enyém ez értek kizökkentett a mérhetetlen utálatból, amit aziránt az öreg iránt éreztem.
- Ezek szerint azt hiszi maga lenne a megfelelő ember neki? - néz kérdőn Lumie-ra és kiül az arcára az az utálatos vigyora, amikor nyeregben érzi magát.
Megszorítom a kezét, amivel főleg magamat akarom megnyugtatni, mert nem szólhatok be neki, most nem. Egy ideig válasz nélkül marad, nem telik el csak pár másodperc de türelmetlen és rögtön nekünk támad a következő kérdéssel.
- Akkor maradandó lesz a lány? - néz Lumie-ra miközben nekem címzi a kérdést. Na ilyen kérdésre nem igen készültem, ilyet egyszerűen nem szokás ebben a közegben a másiknak szegezni, de nagyapám nem ismeri a határokat.
- Igen.- vágom rá egyből, majdnem gondolkodás nélkül. Farkasszemet nézek vele és ha nem kapaszkodna a kezembe a lány, és nem lenne a másik oldalon anyám, már régen képen töröltem volna.
- Robert, azt hiszem Mr. Doyle már vár ránk az asztalunknál. - karol bele anyám a zsémbes öregbe és viszi inkább messzebb tőlünk. Én csak hálásan nézek utánuk, mire anyám hátra néz rám és úgy érzem egészen büszke rám. Azt kell mondanom, hogy én is magamra, ennyire régen maradtam higgadt a közelében, de lehet jót tett, hogy előtte egy kicsit levezettem a feszültséget.
- Na most fog kelleni valami erősebb. - elkezdek matatni a zakó zsebébe, ahova egy zacskót csúsztattam a biztonság kedvéért.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 9:06


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Végig fogom a kezét, mert aggódom a lelki állapota miatt, de nekem legalább annyira van most szükségem egy horgonyra, mint neki. Rég voltam már olyan helyzetben, hogy valakire tényleg jó benyomást kellett tennem és a referencia munkáim itt nem játszanak. Bár gondolom milyen mókás lesz majd a hangulat, hogy könyvelő vagyok vagy jogász, hanem tetoválok... ami szinte biztos vagyok benne, hogy teljes mértékig megbotránkoztató lesz. Mindegy. Addig igyekszem szerezni néhány jó pontot.
Amikor visszakérdez a nagyapja érzem ahogyan Max keze erősebben tartja az enyémet, azonban nem rettenek meg még az öreg lehengerlő mosolyától sem. Tényleg mintha maga az ördög lenne.
Mire válaszolnék már Maxnek szegezi a következő kérdést, így inkább csendben maradok. Olyan határozottan válaszol a kérdésre, hogy rendesen meglepődök egy pillanatra, de csak eleresztek egy magabiztos mosolyt Max felé, mintha tényleg lenne súlya a válasznak. Ezzel végülis megválaszolta a nagypapája előző kérdését is még akkor is ha csak tettetjük a kapcsolatunkat.
Amint magunkra maradunk megkönnyebbülök egy kicsit és érzem, hogy a vállaim is lejjebb ereszkednek ahogy lazul a hurok körülöttünk. A mellkasomra simul a szabad kezem és kicsit meg is dörzsölöm, hogy enyhítsem a szorító érzést. Tényleg nem viccelt, hogy mennyire brutális és kizsigerelő ez a közösség.
Szavaira először csak kérdőn pillantok rá, majd amikor kapcsolok be is lépek elé miközben szembe fordulok vele, hogy takarjam a kíváncsi szemektől, hiszen láthatóan ő most épp azzal nem tud foglalkozni, hogy hányan látják.
-Azt csinálsz amit akarsz, de biztos vagy benne, hogy jó ötlet?-kérdezem, de semmilyen számonkérés nincs a hangomban. Nem fogom neki megmondani, hogy mit tehet vagy mit nem, de gondolom még nem végeztünk a tisztelek körökkel és őszintén bevallva nem akarom egyedül elvinni a hátamon a showt. Mondjuk azt sem tudom, hogy mi lapulhat a zsebében.
-Ne add meg nekik azt az örömöt, hogy látnak szétesni a szarságaik miatt.-A mosolyom még mindig gyengéd, szerintem így maradt az arcom, mint védelmi mechanizmus. Én mindig ilyen voltam. Mosolyogva és nevetve éltem túl az olyan helyzeteket amikbe bele kellett volna szakadnom. Nem akartam senkinek sem a tudtára adni, hogy hatással vannak rám vagy bármennyire is számít a véleményük. Az, hogy a 4 fal között utána hogyan tettem rendet a lelkemben már más kérdés.           


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 14:32
Lumie & Max

Ha apám nem lenne olyan amilyen már régen elszöktem volna ettől az egész cirkusztól. Az ilyen esetek miatt vagyok néha annyira beállva, hogy nem tudok magamról se, mert ezt olykor nehéz elviselni. Máskor meg az ember azon gondolkozik mit tehetett az előző életében, hogy most ezt kapja. Minden jó életnek van árnyoldala és a pénz, csillogás, és egyéb jó oldal mellet, a lelki terror az ami a végletekig kicsinálja a testem. Én még rá is teszek egy lapáttal, hogy a szervezetem is hasonlóan érezze magát egy jó éjszaka után.
Nem vagyok függő, sem a drog sem az alkohol nem hatott rám  még annyira, hogy ne tudjak nélkülük élni, de van amikor azt mondom, hogy most kell. Kell az agyamnak a kikapcs gomb és kell a testemnek a levegőben szárnyalás érzése.
Amikor a szüleim elvitték a nagyapámat megint azt éreztem, hogy valami kell, hogy ezt tovább csináljam. Lumie azonban mint egy lelki testőr állt elém és azokat a szavakat tette fel nekem, amit nekem kellene minden ilyen  gondolatom után. Nem vagyok biztos benne, de szükségem van rá, itt már nem segít egy feledhetetlen szex vele, sajnos ez nem átmeneti probléma az életemben, amit egy gyors körrel orvosolni tudok.
Szavaira, a kezem kicsúszik a belső zsebemből, de üresen. Dühösen nézek rá, a szemeim csak úgy ontják a szikrákat, egyenesen a lány felé, pedig nem neki szólnak, mégis ő van ott akinek ezt állnia kell.
- Nem volt jó ötlet, hogy elhoztalak. Szólok Ray-nek és hazavisz ha gondolod. De a szobába is felmehetsz, amíg én intézem amit kell.  - nem akarok jobban kibaszni vele. Az a valami ami köztünk van, nevezzük szex társi voszonynak, ezt az estét nem fogja túlélni. Nem mondom, hogy nem csalódok ha nem tudnám többet megfektetni ezt a szőkeséget, de azért bennem is van annyi tartás, hogy tudom meddig húzhatok valamit és az ő nagylelkűségét nem akarom továbbra is kihasználni.
- Igazad van, tényleg nem adom meg nekik. Viszont azt sem akarom, hogy végig így nézz rám. - nem őszinte arckifejezéssel, nem ismerem régóta de az ágyban eléggé magát tudja adni az ember, és ez amit most rajta látok nem ő, vagyis nem az aki lenni akar. Ő alattam akar lenni, élvezetet akar, ő egy sokkal szabadabb lány. eleget kapott már ennyi idő alatt is, amit nem érdemelt meg, én sem, de nekem ez az életem le kell nyelnem neki pedig nem.
Elindulok a kijárat felé, kell egy kis levegő, közben a színpadon beszéd veszi kezdetét, látom anyám aggódó arcát az asztalnál, ahogy keres engem.
- Gyere! - intek Lumie-nak, hogy nehogy itt kelljen hagynom a cápák között. Remélem elég lesz 5 perc friss levegő, pár mély levegő vétel és egy kis relax a folytatáshoz. - Lehet nem kellene visszamennünk, a szobába is lehet rendelni kaját. - nézek rá az előző kirohanásom miatt bocsánatkérően.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 19:16


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Ahogy elkezd elsötétülni a tekintete, úgy válok egyre meglepettebbé, ami azonban egyből elpárolog amit kinyitja a száját. Lassan tűnik el a mosoly az arcomról és egyre jobban felmegy bennem a pumpa. Ha azt akarnám, hogy bárki így beszélhessen velem akkor lenne párkapcsolatom. Próbálom észben tartani, hogy nem rám mérges csak én vagyok az egyetlen olyan ember a teremben, akibe nem fél belerúgni. Nem akarok jelenetet rendezni, pedig megtehetném. Csak elengedem a kezét és összefonom magam előtt a karjaimat.
Szóval még meg van engedve, hogy felmenjek a szobába, ha úgy jónak látom. Összeszűkülnek a szemeim és összepréselem az ajkaimat is. Én hülye még azt hittem, hogy Jamesnél jobban ma senki nem fogja felbaszni az agyamat. Csak félrelépek az útjából, amikor megindul kifelé és erősen elgondolkozom, hogy keresek egy másik kijáratot, hogy szó nélkül lelépjek, ha már ennyire nem tart igényt a társaságomra.
Amikor szól, hogy menjek vele megfordul a fejemben, hogy elküldöm a picsába, de a szemem sarkából még látom az anyját és az én hülye fejem mégsem teszi meg. Majd kint. Az jó ötlet. Összefont karokkal indulok el utána ha más nem legalább megmondom neki amit gondolok mielőtt angolosan távoznék.
Kint próbálok kicsit lehiggadni, de az agyam akár egy duzzogó óvodás nemet mond erre, így várok, hogy van-e valami mondanivalója még a számomra. A hangnem nagyot változik kint.
-Ohh.. szóval mégiscsak maradjak?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet.
-Tudod Maxim ellentétben sok emberrel én nem azért vagyok itt, mert akarok tőled valamit. Egyszerűen megkértél, nekem pedig nem törik le a kibaszott körmöm attól, hogy teszek valakinek egy szívességet. Szóval, ha legközelebb eszedbe jut, hogy még egyszer megengedd ezt a hangsúlyt magadnak velem szemben, akkor azt is számold bele, hogy egy brooklyn-i senki fogja betörni az orrodat.-zúdítom rá én is a hirtelen támadt dühömet.
-Szóval gondold most át, hogy szeretnéd-e még élvezni a társaságomat, mert egy pillanat alatt nagyon szívesen eltűnök innen és nem... nincs szükségem a sofőrödre hozzá, köszi.-rosszabb helyekről is jutottam már haza stoppolva.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 19:42
Lumie & Max

Azt hiszem az estének számomra itt vége van, nincs kedvem se gyomrom visszamenni azok közé. Legszívesebben hánynék egyet ettől az egésztől. Mindenki látta, hogy itt vagyok, mindenki nyugtázta, hogy jó kisfiú vagyok, szóval a munkám itt talán véget is ért. Pont ezért gondolom, hogy ideje elmenni, és mert nincsen jó hatással a viselkedésemre ez a közeg. Kihozzák belőlem azt az embert, aki nem akarok lenni, aki úgy bánik a barátaival, mint én az előbb Lumie-val. Én jó barát vagyok, legalábbis erre törekszem, sosem engedem meg, hogy megbántsak valakit, akit nem akarnék.
Amikor kiérünk és megcsap a hideg levegő kicsit kijózanodok a dühből é próbálok bocsánatot kérni a bentiek miatt tőle. De úgy látom nagyon felhúztam. Nem tudom mennyire volt bántó amit mondtam, mert abban az állapotban nem tűnt annak, így csak remélni tudom, hogy nem vette teljesen magára. Szavai azonban mást mutatnak, minden bizonnyal elege van ebből az egészből és abból, ahogyan viselkedtem.
Végig hallgatom a kifakadását, nem reagálok rögtön, veszek egy mély levegőt és próbálok higgadtan válaszolni. Komolyan nem rá vagyok mérges, egyáltalán, sőt neki még hálás is vagyok, hogy ennyi mindent kibírt mellettem, pedig még alig ismer.
- Ugye tudod, hogy nem neked szóltak azok a mondatok, csak pont ott voltál én meg egy rohadt nagy paraszt voltam. - vallom be, mert érzem, hogy nem volt okés amit bent mondtam neki.
- Szóval ha még kibírod a hülye fejem, akkor megígérem, hogy nem engedem, hogy ilyen helyzetben láss többet főleg mert szeretem az orrom. - rámosolygok, hátha ezzel kicsit felodolgm a mérgét. - Másrészt, vérző orral  nem biztos, hogy tudni fogok este teljesíteni.
A hátsó kertig megyek, ahol elterül egy óriási szökőkút, ide nem jönnek ki a vendégek, hideg van és nincs itt senkit akit el tudnának kápráztatni, így ketten maradunk. Csend van, és várom, hogy elnézze nekem a hülyeségemet. De mivel nem a csajom nem muszáj kiengesztelni, és ha azt nézzük jobban bírja ha nem komoly témákról van szó köztünk, így elkezdem levenni a cipőm, majd a zakóm.
- Ha kidurciztad magad szőkeség és nem akarsz itthagyni, van egy jó ötletem. - kacsintok rá, majd cipő nélkül egy szál ingben húzom magamhoz a derekánál fogva. - Ugye tudod, hogy élvezni akarom továbbra is társaságod? - megcsókolom, majd eltávoldok tőle és alsógatyára veztkőzve lépek be a kútba.
Felszisszenek a hidegtől, de nem számít, mert segít lehiggadni és nekem most erre nagy szükségem lesz. Ránézek Lumie-ra, hogy vajon van e olyan merész, hogy velem tartson. Felé nyújtom a kezem és várom mit reagál.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 20:43


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Ő hiába enged le a hideg levegő hatására én azért rázúdítom a mondanivalómat, biztos is, hogy nem lesz lelki szorulásom a családja miatt.
-Persze, hogy tudom.-ez az utolsó dolog, ami még indulatosan bír kijönni belőlem annak ellenére, hogy már erősen párolog a haragom, utána összeszorítom az orrnyergemet két ujjal és lehunyom egy pillanatra a szemeimet, hogy tényleg lehiggadjak. Tudom, hogy nem nekem szólt a kis dühkitörése, de azt egy egyébként is türelmetlen ember nem mindig tudja egy vállrándítással elrendezni.
Következő megszólalására kicsúszik belőlem egy halk nevetés, amit gyorsan el is fojtok. Nem akarom, hogy tudja, hogy ilyen gyorsan megúszta a dolgot, így újra komolyabb arcot erőltetek magamra.
-Tényleg hülye fejed van.-duzzogok még egy kört, de tudom, hogy ezt a kört már elveszítettem a nevetésnél.
Követem őt a hátsókertbe és csak kíváncsian figyelem ahogyan elkezd vetkőzni.
-Még nem döntöttem el.-csak a szavaim tiltakoznak, de mégis követtem őt ide és hagyom, hogy magához húzzon. Viszonzom a csókját.
-Ajánlom is.-mosolyodok el mostmár tényleg őszintén. Kár lenne tovább tettetnem a sértettségemet.
Kuncogok egyet amikor belép a hideg vízbe és az ajkamba harapva gyorsan körbenézek, de tényleg nincs itt senki. Rohadtul semmi fehérnemű nincs rajtam ezért hezitálok egy pillanatra. Leveszem a cipőmet és a combom közepéig felhúzom a szoknyámat és félkézzel megtartom, míg a másik kezemmel megfogom a felém nyújtott kezét és átlépve a szökőkút peremét belépek a vízbe.
-Ez rohadt hideg.-emelkedik fel a hangom miközben beljebb lépkedek a vízbe. Rohadtul meg fogok fázni valószínűleg.
Elengedem a kezét és az alsónadrágján keresztül a férfiasságára simul a kezem miközben megcsókolom a kulcscsontjánál.
-Ugye tudod, hogy így már duplán jár a bocsánatkérés nekem?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet mielőtt újabb csókot adok már a mellkasára. Az előbb még képes lettem volna beverni a képét és most megint nem tudok semmi másra gondolni csak arra, hogy a lábaim között legyen. Biztos van valami bajom.. de nem számít.. amíg megkapom amit akarok.         


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 3 Márc. - 23:21
Lumie & Max

Abban nem vagyok a legjobb, hogy kiengeszteljek egy lányt. ÁLtalában nem szokott ilyenre sor kerülni, ha egyszer felbosszantok valakit, az bosszús is marad.De ő szívességet tett nekem, így nem fogom ennyivel lezárni, meg amúgy is oltári az ágyban, szóval nem engedhetem el ennyivel a kezét. Még egy kicsit dolgoznék rajta és olgoztatnám, mielőtt elengedem és akkor is csak úgy ha ő akarja. Melyik pasi akarja eldobni ezt a lányt úgy, hogy még kötelezettségek sem kellenek ide.
A kezdeti mérgét viszonylag hamar sikerült elengedtetnem vele, annak ellenére hogy még duzzog kicsit már látom rajta,hogy nem tud ellenállni. Túl jó vagyok abban,hogyan vegyem le a csajokat a lábukról.
- Elég jó fejem van. - javítom ki a kijelentését. - Azok a gödröcskék.- mosolyodok el,kiemelve arcom kisfiús vonalait mosolygás közben.
Szavaiből egyre jobban érzem, azt a huncut lányt, mint a durcis nagyasszonyt, így nem várok sokáig, hogy ledobjam a textilt és jéghideg fürdőt vegyek vele. Innen úgyis a lakosztály lesz a cél, ahol forró fürdőt vehetünk egy óriási kádban. Nem bíztam a véletlenre, egy nagy kádban sok mindent tudnék vele kezdeni, és fogok is.
Belépve a vízbe minden kedvem elszáll a tervemtől, de már nem hátrálok vissza, továbbra is maradok kemény és behúzom magammal a szőkeséget. Nem vetkőzik ,de miért is tenné, hiszen nincsen rajta bugyi. Pedig most nagyon szívesen magamávé tenném itt menten, de tényleg nagyon hideg van.
Amikor a farkamhoz nyúl próbálom összeszedni a gondolataimat, hogy ne okozzak csalódást neki, de a lentről jövő hideg nem engedi működésbe lépni a kis fickót. A mellkasomba csókol, amitől libabőrös leszek, vagy a hidegtől már magam sem tudom.
- Akkor itt az ideje behajtani a tartozásom. Az agyamnak jót tett a hideg víz, de lehet neki nem . - mutatok a férfiasságomra, ami a keze alatt pihen. Még a közelségétől sem lépett akcióba. Mégsem tartva magama etervhez, hamar kijövök a vízből, keménység ide vagy oda.
Megfogom a hátánál és a lábát és kiemelem a vízből, magamra kapom az ingem meg a nadrágom és mezítláb indulok a recepció felé, miközben a kezembe fogom a cipőmet másikkal edig az övét  megmutatva az utat.
- Tudom,hogy oltári szexet ígértem, de előbb enni fogunk egy rohadt jót. - lekönyökölök a pultra, ahol a recepciós érdekesen méri végig kigombolt ingem és a kezemben lévő cipőt. - Maxim Wood néven van foglalva egy lakosztály két főre. -mint egy robot mondom neki a szükséges adatokat. Gondolom meglátta, hogy milyen szép összegért vettem ki ezt a helyet és rögtön nyájasan mosolygott rám és adta is a kártyát, amivel bejutunk a szobába.
- Küldjön fel nekünk erről a puccparádéból kaját, jöhet mindenből legalább négy adag. - még mindig nem vagyok barátságos vele, valószínűleg nem ehhez a stílushoz van szokva a sok sznob között. Fejével int, hogy érti és nemsokára kopogtatni fog a szobaszervíz. Megköszönöm, mert annyi illem szorult belém és elindulok a lift felé.
- Szőkeség itt az ideje eltűnni innen. - engedem be magam előtt a liftba, majd amikor kiszállunk ismét magam elé engedem.
Megkeressük a szobaszámot és a kártyával nyitom az ajtót. Tökéletes a szoba pont amilyet akartam, tágas kényelmes és a fürdő is nagy káddal rendelkezik.
- Remélem tetszik nézz körbe mert sokáig csak az ágyat fogjuk nyomni.- majd ledobom a cuccaimat a kanapéra, ahol egy nagy táska van már gondolom az ő ruháival.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptySzomb. 4 Márc. - 0:21


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Hogy törne le annak a keze, aki még gödröcskéket is rajzolt a helyes arcára. Már tényleg a pofátlanság határait súrolja.
-Ja.. azokon a gödröcskéken keresztül jön ki belőled az összes rosszaság.-forgatom meg a szemeimet a műsor kedvéért.
Ha ez egy kellemes nyári este lenne gondolkodás nélkül levenném a ruhámat, de erre a jelenlegi időjárás teljesen alkalmatlan, illetve nem is bízom teljesen abban, hogy nem jön ki ide senki és vele ellentétben a ruha nélkül engem tényleg semmi sem takarna.
Hiába simítom végig nem kifejezetten reagál most rám a teste így a kinti szex teljesen esélytelenné válik, de nem is bánom annyira. Egy tüdőgyulladás most nem kifejezetten férne bele az életembe. Meg ha már lakosztályt bérelt ne menjen kárba azzal, hogy már előtte lemerítjük egymást.
-Akkor menjünk.-bólintok, hiszen úgyis kezdenek már lefagyni szegény lábujjaim a vízben.
Elsétálok a peremig majd a vállába kapaszkodok amíg kiemel a szökőkút vizéből. Nincs nehéz dolga hiszen éppen hogy 53 kiló lehetek. Legalábbis amikor a legutóbb mértem még annyi volt a súlyom. Egy pillanatnyi erőlködést sem érzek a mozdulatában. Leengedem a ruhámat a kezemből és átveszem tőle a cipőmet, de nem veszem fel. Teljesen felesleges lenne csak kitörném a nyakam benne vizes lábbal és ő sem veszi fel a sajátját.
1-2 lépéssel a háta mögött várakozok, amíg ő a recepcióssal beszél. Valahogy van valami rohadtul dögös abban, amikor ilyen határozottan beszél.
Jókedvűen és felszabadultan sétálok vele a lifthez, hiszen örülök, hogy nem kellett visszamennünk és egy kamu jövőről fecsegni, de valahol sejtem, hogy ő még kapni fog az anyjától, hogy ilyen gyorsan leléptünk. De ez már nem egy olyan probléma, amivel ma foglalkozni kellene.
Amikor belépünk a szobába még csak palástolni sem tudnám az ámultomat.
-Szódával elmegy..-vonom meg a vállamat, de utána felnevetek. Közelebb libbenek hozzá és egy pillanatra átkarolom a nyakát.
-Még sosem voltam ilyen szép helyen.-bólintok elismerően és adok neki egy csókot mielőtt elengedem és alaposabban körbenézek a lakosztályban. Tényleg nem aprózta el a dolgot. Már most tudom, hogy akarok egy menetet a kádban, ha már ilyen jók a szoba adottságai. A fürdőben magamhoz veszek egy köntöst és visszatérek Maxhez. A hajamat áthúzom egy oldalra és hátat fordítok neki.
-Kicipzároznál?-pillantok rá hátra a szabad vállam felett. Persze meg tudnám oldani egyedül is, de egy ilyen klasszikus húzást mégsem hagyhatok ki. Ha megteszi a ruha azonnal elenged és szépen lecsúszik rólam a földre. Felveszem helyette a köntöst, hogy mégse legyek teljesen meztelen legalább addig, amíg még a szobaszervízre várunk. Utána már úgysem érdekelne a dolog. Ő úgyis látott már mindent a testemből.
Hamar kopognak is az ajtón jelezve, hogy megérkezett a vacsoránk. Leülök az ágy szélére és türelmesen várakozok amíg Max elintézi a dolgot. Így azért tényleg sokkal kellemesebb a dolog.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptySzomb. 4 Márc. - 14:30
Lumie & Max

A gödröcskéim ellenállhatatlanok, ha éppen cuki akarok lenni vagy el akarok valamit érni mindig bevetem őket. Most is sikert arat ezek szerint, bókját csak egy nagy vigyorral nyugtázzom majd a recepción az este lényegére is térek. Kell egy kis pihi, sok kaja és sok szex ezután. De amíg nem teszem tele a hasam a többi nem fog működni.
Korábban még nem jártam ezekben a szobákban, mindig hazavittek ha erre volt valami fontosabb esemény. Most már inkább vagyok a magam ura és döntöm el, hogy hol akarok éjszakázni. A szoba szép, nagy, pont olyan, amilyen az én ízlésemnek megfelel, nem fogok emiatt panaszkodni az biztos.
Látom Lumie-n, hogy tetszik neki a látvány, hát ilyen ha egy Wood-al lóg, minden luxus a lábai előtt hever és még kérnie sem kell. Nem tudom minek szólt a csók a jó választásnak vagy pedig a helynek, de mosolyogva viszonzom.
Amíg a fürdőben fogalmam sincs mit csinál, előkapom a telefont, hogy megnézzem nem rohamoztak e meg az üzenetek anyámtól. De semmi, senki nem keresett, nem zaklatot üzenetekkel és nem hagyott fenyegető hang üzeneteket. Nem tudom, hogy ez jó hír e, de valószínűleg csak a nagyapám társaságában nem akar üzenni nekem, majd ha egyedül lesz minden kijön belőle. Addig én elleszek itt a szobában, úgysem tudja senki, hogy itt vagyok.
Megjelenik a kezében egy köntössel, és azt kérik vetkőztessem le, jó nem így, de a férfi fül kicsit szelektív és amit ért is félre tudja érteni. Rögtön a segítségére sietek, lehúzom a cipzárt, majd egy csókot lehelek a nyakára.
- Mondanám, hogy ne mozdulj. - a kopogásra reagálva fordulok az ajtó felé, majd vissza pillantok rá, hogy mennyire áll készen arra, hogy beengedjem a pincért, aki a kaját hozza. Mivel a köntös rajta, így kinyitom az ajtót és beengedem a pincért a kocsival együtt. Megkordul a gyomrom a sok kaja láttán, a kezébe nyomok egy jó nagy összeget jattnak, majd megköszönve a munkáját bezárom mögötte az ajtót. Mivel még mindig a kigombolt ingem és a nadrágom van rajtam, ami azért nem a legkényelmesebb szerelés, ledobom magamról és alsónadrágban ülök a kanapéra. Megpaskolom a mellettem lévő helyet, itt csak kényelmesebb,mint az ágyon. Az ételeket az előtte álló asztalra rakta a pincér, úgy, hogy mindenhez könnyedén hozzáférjünk.
Egy gofrit a kezembe fogva dőlök hátra a kanapén. - Ez már nagyon kellett. - tömöm magamban, miközben teljesen allazulok, a csakdbe és a szüleim mentes szobában.
- Ha bármi hiányozna az asaztalról csak szólj szőkeség és felhozzák - mormolom neki teleszájjal.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptySzomb. 4 Márc. - 15:51


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Nem mondom, hogy nem lenyűgöző a luxus, hiszen kinek nem esne le az álla egy ilyen helytől. Ettől függetlenül sosem törtettem ilyen dolog felé. Lehetnék bármelyik középkorú milliomos vagy milliárdos sugar babyje és az összes hétvégémet tölthetném ilyen helyeken miközben a hétköznapokon más dolgom sem lenne csak a pénzét szórni, de inkább iszogatok egy füstös sörözőben, mint hogy feladjam a tartásomat. Nekem nem a pénztől nyílnak szét a lábaim. Maxtől viszont egyből...
Amikor megcsókolja a nyakamat libabőrös leszek és bármennyire is szeretném, hogy folytassuk a kopogás azonnal útját állja a dolognak. Leülök, hogy ne legyek útban amíg a pincér elhelyez mindent az asztalon. Amikor magunkra maradunk és leül a kanapéra, akkor áthelyezkedem mellé én is és gyorsan végigfut a szemem az előttünk lévő ételeken. Ez rengeteg, de legalább van miből válogatni.
Elveszek egy epret a gyümölcsös tálról és hátradőlök.
-Ugye viccelsz? Nekem ez hétre is sok lenne.-nevetek egyet mielőtt bekapom az epret. Finom, édes és azonnal szinte szétrobban az íze a számban. Lehunyt szemmel hümmögök egyet kifejezve a tetszésemet. Elveszek egy gofrit is, mert megkívántam miközben láttam ahogyan ő eszi. Jobban kedvelem az édes ízeket úgyis.
-Csak emlékeztetnélek... a szexen kívül tartozol még nekem valamivel.-pillantok rá.
-Mi is volt az állatkerttel?-kérdezem rávigyorogva. Talán ő már el is felejtette, talán csak ő is reménykedett benne, hogy majd én elfelejtem. Az iskolai tanulmányokkal ellentétben az ilyen dolog tartósan megragadnak a fejemben. Bár a megbeszélt kapcsolatunkban nem lenne fontos, hogy különösebben kiismerjük egymást én mégis szeretném tényleg megismerni őt. Ha egy üres senki lenne persze akkor meg sem erőltetném magam, de ő egy érdekes ember.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptySzomb. 4 Márc. - 22:41
Lumie & Max

Néha hajlamos vagyok elfelejteni, hogy pár embernek a nekem normális  dolgok, olykor túl nagyzolósak, és egyáltalán nem hétköznapiak. Lehet irigykedni, néha direkt hagyom is, hogy irigyeljenek az életem miatt, de egy napot töltsön bárki a bőrömben, és máris meggondolja magát ez ügyben.
Amikor az asztalon végignézek nem tudok dönteni, mivel kellene teleraknom a hasam. A pincér okos volt, két nagy üveg pezsgőt behűtve is rakott az asztalra, amiért szerintem nem győzök majd eléggé hálálkodni. Lumie lelki angyalkámként rakatta vissza a zsebembe a bogyókat, így az ma nem fog lelazítani, erre lenne ő itt, hogy megtegye, de nagyon alkotnunk kell, hogy minden része az agyamnak elterelődjön erről a szörnyű estéről.
- Ahogy érzed, csak nem akarom, hogy bármiben hiányt szenvedj szőkeség, ma nem. - biztosítom ezzel is benne, hogy sokkal tartozok neki és nem ezzel fogom kiengesztelni ezzel tisztában vagyok, de elkezdhetem.
Alig feltűnően tömöm magamba a tömény szénhidrátot, majd gyakorlott mozdulattal nyitom ki a pezsgőt, de pohárért nem nyúlok, cseréltük már elég nyálat, hogy ne zavarja ha egy üvegből kell innunk.
Kérdésére majdnem a torkomon akad egy gofri adag, a mellkasomhoz kapok, hogy nehézségek árán lenyeljem azt a falatot. Tehát behajtja amivel tartozom neki, jobb lesz figyelnem erre, hogy ne sok mindent ígérjek meg neki, mert odafigyel. Tetszik, hogy ennyire érdekli az életem és tényleg nem csak a szex a fókusz, mert akkor hamar válnánk egyhangúvá. Nem gondoltam volna, hogy tudok ennyire nyíltan beszélgetni valakivel akivel megosztom az ágyam egy mozgalmas éjszaka után, de úgy néz ki minden eljön egyszer.
- Szóval az állatkert. - nevetem el magam, meghúzom a pezsgős üveget, közben végig őt figyelem, hátha elfelejti amíg három korty lemegy  torkomon, de ő kíváncsian fürkészi az arcom és minden bizonnyal várja a szaftos sztorit.
- Legyen! - veszek egy nagy levegőt. - Lásd mennyire megküzdök a bocsánatodért elmesélem. - kicsi szünetet tartok,hogy ne nevessem el magam. - Fogadásból történt minden, kivéve az, hogy totál beállva menjünk el. Nyár volt és nagy buli szezon, így nagyjából minden hétvégén taccsra vágtam magam teljesen. Már biztosan említettem Gill haveromat, aki a szomszéd szobában lakik, mellettem. Mindig szerettünk nagyban játszani, ő nem volt valami jó csajozós, most sem az, így fogadtunk, aki utoljára szed fel csajt, az a következő hétvégén az állatkertbe bemászik a gorillák közé és Tarzant játszva fog kiáltozni, miközben egyik kötélről próbál a másikra átugrani. Remélem nem kell mondanom,hogy egy ilyen nyári bulin találtuk ki ez az egészt. -félve nézek Lumi-ra, hogy vajon eddig hogy fogadja a mondandóm, de annyira nem akarom elemezni az arckifejezését, így inkább folytatom. - Valami csoda folytán Gill nagyjából 10 perc alatt összeszedett egy csajt, ami igen ritka nála, így én lettem a vesztes. Csúfos vereség volt, de elfogadtam és a következő hétvégén látogatást tettünk az állatkertben. Mivel még itt vagyok sejtheted, hogy  gorillákig nem jutottunk el, mert előtte azért otthon toltunk egy kis kokó partit, amit azóta sem ismételek meg. - grimaszolok a gondolatra is.- Nem kicsit lebegve érkeztünk oda, és egészen a játszótérig jutottunk, ahol indának álcázott kötelek voltak a gyerekeknek felállítva. Na ott Max levetkőzött alsónadrágra, és előadta Tarzan ikonikus kiváltásával karöltve a limbálózást a gyerekek előtt. Közben egy csajt is felkaptam, kiabálva,hogy Jane gyere hozzám feleségül. - mostmár nem bírom nevetés nélkül, így szünetet kell tartani. Ezeket mind csak onnan tudom, hogy videó van róla, mert az esetből nem sok maradt meg. - Nem sokkal ezután a biztonságiak jöttek és cipeltek ki a helyről, kitiltva onnan engem elmondásuk szerint örökre. De akkor még csak 18 voltam,baba pofival,ma már valószínűleg nem ismernének fel. - kifújva a levegőt próbálom visszatartani a nevetést, miközben próbálom kitalálni, hogy mi ment át a fejébe, miközben eme remek sztorit hallgatta. - Közszeméremsértés, zaklatás és társait vágtak a fejemhez, de amikor megkérdezték hogy hívnak  nem akartak vádat emelni. Hála Wood papának. - mondom undorral a számon. A nagyapám jó hírű bíró, szinte egész New York ismeri, de a zsaruk közül szinte mindenki, sokan tartanak tőle, mert elég nagy befolyása van én csak simán utálom.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptySzomb. 4 Márc. - 23:54


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Ez már erősen egy olyan szint, amivel az olyan hétköznapi emberek, mint én csak a TV-ben találkoznak. Félreértés ne essék a családomnak sosem kellett nélkülöznie, de elég egyszerű életet éltünk. Az áramot is csak egyszer kapcsolták le a házban, de azt is csak azért, mert anyám éppen annyira el volt foglalva az univerzum üzeneteivel, hogy közben elfelejtette befizetni a számlákat, szóval kb 2 napig gyertyával és zseblámpával mászkáltunk otthon. De legalább buli volt.
-Ha lenne rajtam bugyi, akkor most csúszna le..-az ilyenfajta bánásmódhoz nem kifejezetten vagyok hozzászokva, így pozitív csalódásként ér, hogy Max tényleg ennyire odafigyel, hogy mindennel rendben legyek. Mondjuk ő megmondta előre, hogy nem fog tárgyként kezelni, de ez magasan az elvárt fölött van, így időről időre két lábbal rúgja feljebb a mércét, hogy mit is lehet igazából elvárni egy férfitól. És most nem arra gondolok, hogy lakosztály nélkül már szóba sem állok senkivel, hanem az olyan apróságokra, mint ez, hogy legyen olyan kaja, ami tényleg a kedvemre való. Bevallom őszintén, ha most nem itt lennénk valószínűleg ma már nem ettem volna, mert lusta lettem volna főzni, de még valószínűleg rendelni is.
Kikerekedett szemekkel figyelem ahogy a kérdésemre szinte megfullad és nem is tudom, hogy hirtelen hogyan segíthetnék neki, de végül csak megoldja egyedül, hogy ne maradjon a torkába szorulva a falat. Amikor végre felnevet már mosolyogva megrázom a fejemet. Jól van. Mostmár tényleg megmarad.
Igyekszem uralni a vonásaimat miközben beszél és figyelmesen hallgatom miközben tovább eszek, de mire a történet felénél rámnéz már nem rágok annyira leköt, hogy mégis mit műveltek. Ez egy ilyen tipikus férfi faszméregetés, amiben megdöbbentő módon ő húzta a rövidebbet, de a fogadás az fogadás.
Minél jobban belemerül a történetbe nekem annál szélesebb a mosoly az arcomon és mire a végére ér már úgy nevetek, hogy még egy könnycsepp is kicsordul a szememből.
-Édes Istenem. Hát ez... ez.. baszki. Tényleg jó nagy állatok vagytok.. vagy voltatok.-még csak azt sem tudom mondani, hogy túlzás volt az állatkert részéről a kitiltás, hiszen tényleg az a csoda, hogy ennyivel megúszta. Kicsit sajnálom azért, hogy a családja is belekerült a történetbe, nélkülük nem lenne benne ez a keserű utóíz, de legalább megúszta. Csúnya lenne, ha emiatt lenne egy felfüggesztettje, vagy ha a drog fogyasztással kombinálva még le is csukták volna.
Átveszem tőle a pezsgőt és iszok belőle majd lerakom az üveget az asztalra.
-Hát köszönöm, hogy ez megosztottad velem.-igyekszem komoly arcot vágni, de nem nagyon bírom elnyomni a mosolyomat. Még eszek egy kicsit, de a hasam hamar teltházat hirdet, de nem baj, hiszen még hosszú az este, így még két menet között is jól jöhet az utántöltés.
Elégedetten dőlök hátra a kanapén.
-Ha most bármit. TÉNYLEG bármit megtehetnél következmények nélkül. Mi lenne az az egy dolog amit megtennél?-kérdezem felé fordítva a fejemet.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyHétf. 6 Márc. - 15:58
Lumie & Max

A legtöbb lány barátom, aki tényleg nem több ennél meglepődik mennyire nem vagyok szemét, gazdag ficsúr, aki minden nőt kihasznál. Az első része igaz rám, mert nem vagyok se paraszt senkivel, sem lenéző, az , hogy nem használom ki a nőket már egy kicsit hazugság lenne, de általában ezt rájuk hagyom. Nagyon is kihasználom egészen addig ameddig ők is benne vannak.
- Milyen jó, hogy a zsebembe lapul most, legalább ennyivel könnyebb dolgunk lesz majd. - értem mire mondja, de nem fordítok rá nagyobb figyelmet, ez nekem nem bók. Igen egy macsó tudok lenni és tudom tenni az agyam, játszom a nagymenőt és mindenkit elcsábítok aki csak egy kicsit is megmozgatja a fantáziám, de nagyjából minden pasi ilyen. Én meg megtehetem, jó adottságaim vannak, miért ne tenném.
Amikor belekezdek a legkínosabb sztorimba, amit neki mesélhetek, próbálom nem azt nézni mit reagál, de közben mégis kíváncsi vagyok. A bennem lévő kettős érzelem miatt mégis a tekintetét fürkészem, amin széles vigyor jelenik meg. Kinevet vagyis ki fog, mert amúgy rettentő vicces így utólag meg főleg. Bár van aki nem örült a mi kis majomkodásunknak, és tök szomorú vagyok, hogy nem nézhetem meg majdnem természetes közegükben az elefántokat, de valahogy túl élem.
- Vagyunk, szerintem megtennénk újra, ha beengednének, csak akkor már nem szabadulnánk a következményektől. Mutatóujját felemelve magyarázta az igazgató, hogy ha még egyszer itt lát minket, nem lesz elég a vezetéknevem, mert feljelent. - konkrétan hiszti rohamot kapott a nő, de megértem, nem találkozhatott még ennyire bolond bandával, mint mi.
- Lett volna választásom? - kérdezem tőle, mert van egy olyan érzésem, hogy kiszedte volna belőlem a sztorit ha nem mesélem el most.  
Úgy ülök ezen a szerencsétlen kanapén, mint valami csöves, már állnék fel, hogy megszabaduljak a kényelmetlen ruháktól, amikor kérdez valamit. Érdekes kérdés, nagyon elgondolkoztat, így visszadőlök és egy darabig némán gondolkozok.
- Ugye tudod, hogy én nagyjából úgy élek, hogy bármit megtehetek és a legtöbbnek nincs következménye. - hála annak a sok pénznek, ami a családunk kasszájában lapul, szinte kifogyhatatlan és megment, mindentől, ami bajba sodorhatna. - Törvényt nem szegnék, de azért elég menő lenne ha bejutnék a Google székházba, minden feltünés nélkül. Magamhoz vennék minden olyan információt az egész agyából, ami segítene engem a jövőmben, mindezt úgy, hogy ők ne tudjanak róla soha. - kocka duma, nem is izgalmas, de egy olyan embernek, mint én ez igenis nagyon sokat jelentene. Olyan titkokat tudnék meg, amiket a Google csak nagyon alap fázisban tart még számon, és abból annyi mindent tudnék csinálni, megelőzve ezzel őket is. De ugye ehhez kellene az a biztos pont, hogy erről nem szereznek tudomást. Csakhogy az szinte lehetetlen azzal a tudással ami ott van neki, így tényleg csak álom marad számomra ez a kis kiruccanás kockafalván.
A válasz után felállok és megszabadulok az ingemtől és a nadrágomtól, majd az alsómtól is.
- Azt hiszem lefürdök. - indulok a fürdő felé. - Ha jól laktál csatlakozz. - engedem meg a vizet, majd szépen lassan mászok be a kádba nehogy hanyatt dobjam magam a vizes szélén.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyHétf. 6 Márc. - 17:55


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Igyekszem nem hagyni, hogy a figyelmességével teljesen lenyűgözzön. Általában nem szokott ez problémát jelenteni nekem, de vele szemben valahogy még erősebben kell tartanom a kis páncélomat. Az első este után nem gondoltam, hogy ezzel nehézségeim lesznek majd, de időről időre emlékeztetnem kell belül magamat, hogy ez mind tényleg csak viszonzás a szívességért, amit én tettem ma neki.
Talán tényleg meg kell majd sürgetnem azt a hármas dolgot mielőtt túlságosan elkényelmesednék, hogy van valaki akit 0-24 ugraszthatok ha éppen kivan a kis testem.
Az állatkertes történet legalább tényleg eltereli a gondolataimat ezekről a dolgokról.
-Uhh.. akkor lehet tényleg egy életre megjegyezte az arcodat.. és nem azért amiért általában a nők szokták.-nevetek egyet. Valahol egyébként megértem a reakciót. Nekünk ez egy vicces történet, az állatkert vezetőjének valószínűleg élete egyik legrosszabb napja volt, hogy egy ilyen húzással meg kellett birkóznia.
-Nem. Így vagy úgy, de kiszedtem volna belőled.-bólintok. Megvannak a módszereim, hogy elérjem amit akarok és egyiket sem féltem volna bevetni. Elég rutinosan mozgok már ilyen terepen, úgyhogy nem okozott volna problémát ettől függetlenül örülök, hogy betartotta az ígéretét és tényleg elmondta, hogy mi is történt. Így nem kellett legalább mocskos eszközökhöz nyúlnom, bár szerintem akkor sem panaszkodott volna.
-Igen a nagyjábólon van a hangsúly.-akármit is mond tudom, hogy visszatartják bizonyos dolgok. Szabályok, a családja.. ezért is érdekel, hogy mit tenne ha tényleg semmi sem tartaná vissza. Válaszán kicsit meglepődök, de itt bukkan elő belőle a kis zseni.
-A következő Zuckerberg válasza.-bólintok elismerően egyet és rámosolygok. Igazából meglepően jó választ adott. Ebből is csak azt látom, hogy tényleg mennyivel több van benne, mint amennyit egyébként megmutat.
Le sem veszem róla a szememet miközben vetkőzik.
-Mindjárt megyek.-mosolygok rá, de adok neki egy kis előnyt a fürdőben, hogy elkényelmesedhessen mielőtt én is csatlakoznék a vizes mulatságba. Már nem is eszek többet igazából csak iszok még egy kis pezsgőt. Ránézek a telefonomra, de szerencsére csend van azon kívül, hogy Grace küldött egy sms-t, hogy majd kér egy beszámolót, de most nem húznám ezzel az időt. Felkötöm a hajamat egy kontyba és végül bemegyek a fürdőbe. Felakasztom a köntöst és úgy mászok be hozzá a hatalmas kádba, hogy a lába közé ülök le és nekidöntöm a hátamat a mellkasának.
-Azért ez a víz sokkal kellemesebb, mint a szökőkút.-jegyzem meg majd hátradöntöm a fejemet a vállára. A kezemmel végigsimítom a combját. Egyelőre csak élvezem a meleg vizet nem mászok rá egyből bár már annak is meg volt a hatása, hogy láttam levetkőzni. Ilyen szempontból elég egyszerűen működök, főleg, hogy már tapasztaltam mit tud velem csinálni.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyKedd 7 Márc. - 14:11
Lumie & Max

Valószínűleg nem ez lesz az a sztori amit majd az unokáknak is vígan mesélni fogok, de azért amíg fiatal vagyok és ez viccesnek számít addig elmesélem akit érdekel. Nem szívesen, mert nem ez életem legjobb sztorija, de azt mindenképpen egyedi, és tanulságos, hogy ne menj beszívva az állatkertbe. Ki tudja, ha nem kapnak el bejutunk e tényleg a gorillákhoz, azt lehet nem úsztam volna meg ép bőrrel. Mázli vagy sem jól sült el a dolog, és megnevettettem vele ma is egy embert.
- Igen sejtettem, hogy megvannak a saját módszereid a faggatásra és mivel tudom, hogy elég ügyes vagy, hamar beadtam volna amúgy is a derekam. Másra használnám ma ezeket az energiákat, szóval nem fecsérlem el idő előtt. - kacsintok rá, mielőtt megválaszolom a következő kérdést.
Nem hinném, hogy erre a válaszra várt, sokkal inkább számított valami vadabbra amikor feltette gondolom. Nekem nincsen annyi korlátom, mint másoknak, sem erkölcsi, sem anyagi, igazából mindent megtettem, ami akartam és még mindig van amiben ki akarok bontakozni. Már próbálok a legális vonalon mozogni, és úgy érzem mostanában elég jól megy.
- Így van, pontosan mint Zuckerberg, csak én még rajta is túl akarok teljesíteni. - nem titok, hogy nagyra vágyok a karrieremben, és el fogom érni, csak akarat kell hozzá, az agyam megvan, a pénz is, amivel továbbképzem magam, így már csak idők kérdése és jobb leszek a Facebook gurunál is.
Tele hassal nem vágyom másra csak egy jó forró fürdőre, egy meztelen lányra mellettem és egy kis pezsgőre. Amíg a vizet engedem kimegyek és felmarkolok egyet és beviszem magammal. Ha ma csak ez tartott életben odalent, miért ne szórakoztasson idefent is.
Amint tele van a kád vízzel és megfelelő mennyiségű habbal elmerülök benne. Annyira jólesik az egész este bűzét lemosni, a sok undorító beszélgetés maradványait is eltüntetni, hogy szinte észre sem veszem, amikor belép mellém a szőkeség.
Érkezésére rögtön felfigyelek, majd amikor a lábaim közé ül, úgy érzem sok mocskos dolgot tennék vele. De csak ülök ott, előttem egy meztelen nővel és becsukom a szemem és hátrahajtom a fejem. Kell egy pár perc, mire használható leszek, addig az egyik kezemet a derekára teszem, hogy közelebb érezzem magamhoz, azért a közelsége nem közömbös számomra, így rögtön érzem a hatását a lábaim között, és valószínűleg ő is, de nem foglalkozok vele, még nem.
- Kurva szar volt ez a nap. - röhögöm el magam, majd kinyitom a szemem és megcsókolom a nyakát.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptySzer. 8 Márc. - 14:44


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Nevetek egyet a válaszán. Igen ebben egyetértünk. Ennél sokkal jobb dolgokra kell tartogatni az erőnket annak ellenére, hogy biztos vagyok benne, hogy élvezte volna. Így azonban sokkal könnyebben megkaptam amit akartam.. nem mintha ezzel lett volna valaha problémám.
-Biztosan így is lesz.-bólintok egyet. Bár soha nem halottam beszélni igazán a szakmai dolgairól, így akár hülyíthetne is, de egy emberről hamar lejön, hogy intelligens vagy nem. Az ő esetében ezt pedig egy másodpercig sem kérdőjelezem meg, hiszen nagyon messze van attól a szinttől, ahol a tuskó barmok mozognak. Nekem elhihetitek. Láttam már eleget ebben az életben és az olyanok sosem kapták meg a telefonszámomat.
Nem várok túl sokat mielőtt utána indulok, de nem feltétlen azért, hogy megsürgessem a hálálkodását, hanem leginkább azért, mert durván jól nézett ki az a fürdő, így mindenképp szeretném kihasználni a hely adottságait.
Elfoglalom a helyemet a lábai között és szinte egyből érzem ahogyan az izmaim ellazulnak a meleg víz ölelésében. Csak hátradöntöm a fejem a vállára és amikor rámsimul a keze libabőrös lesz a lábam, de ez nem látszódik a víz alatt. Jól esik egy kicsit így létezni valaki társaságában, hogy közben nem kell azon aggódnom, hogy mikor fulladok bele a kötöttségekbe.
-Héé.. még nincs is vége... szóval még javulhat az átlag.-mosolyodok el és lehunyom a szemem miközben kicsit félredöntöm a fejem, hogy jobban hozzáférjen a bőrömhöz a nyakamon. Félkézzel hátranyúlok és a tarkójára siklik a kezem. Érzem a derekamnál, hogy lassan már más terve van a szervezetének mint csak lazítani, de most nem sürgetem a dolgot. Van időnk. Annyit játszunk egymással amennyit csak akarunk.
-Nem mellesleg pedig túléltük, elvileg lebukás nélkül.. szóval ez már fél siker.-legalábbis szerintem. Úgysem volt esélyünk egy kellemes csevegős estére, hiszen akkor nem lett volna szükség a jelenlétemre. Azt nem tudom, hogy holnap esetleg még összefutunk-e a szüleivel, vagy ők le is lépnek innen, de ebbe a témakörbe most nem megyek bele, főleg, hogy végre elkezdett egy kicsit lelazulni.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptySzer. 8 Márc. - 16:26
+18

Lumie & Max

Muszáj volt ellazulnom a vízben, ha már megakadályozta, hogy más módszerrel oldjam meg. Nem szoktam engedni annak ha valaki beleszól, hogyan bulizzak, azaz megvonja tőlem a füvet vagy a drogot. Mégis most engedtem neki, pedig nem volt erőszakos, de túl jó érveket hozott fel, amellett miért ne vegyek be semmit. Mondjuk, már egyik tényező sem gátolhatná meg ezek használatát, de mégsem szállok ki, hogy magamhoz vegyek egyet. Megkérhetném, hogy hozza ide nekem, de elég valószínűnek tartom, hogy nem tenné meg. Nem fű van benne, sokkal keményebb cuccal készültem ide, így nem biztos, hogy tényleg jó ötlet az este előtt tompítani magam. Drog hatása alatt nem nagyon szoktam a partnereim érdekét nézni, akkor önző vagyok és sokat akarok. Neki nem feltétlen akarom ezt az oldalamat mutatni, ezt azoknak tartogatom, akik tényleg csak egy gyorsa körre elegek, egy mosdóban a bárban, vagy bármelyik szórakozóhelyen.
Háta a bőrömnek feszül, én meg máshol feszülök meg, a testem jelzi, kapálózik, hogy készen áll rá, de belül még nem vagyok képes megmozdulni. Mindent kivettek belőlem, ami bennem volt, felemésztett ez a pár óra ott lent a nagy vadakkal.
- Valóban nincs vége, de az agyam nagyjából teljesen kikészült. - vallom be nem mintha gyakran okoznék csalódást a csajoknak. Neki sem fogok, már csak azért is, mert a farkam igencsak kívánja a kis szűk punciját, szóval ideje felébredni ebből a kómából és életre kelteni az agyam is. Kipattintom a szemeimet, és ösztönzöm magam, nem nagyon kell igyekeznem, mert a puszta látványa felfokozza a vágyat bennem.
Számmal már a nyakára tapadok, amire ő kegyesen teret ad, a kis huncut. - Túl. - lehelem a nyakára a szót. - De nehogy azt hidd, hogy nekem ennyi volt. Én még sokáig fogom kapni rólad a kérdéseket. De majd improvizálok. - mosolygok és a kezem egyre lejjebb  csúszik a derekáról.
- Legyen akkor jobb ez az este. - súgom a fülébe és a csiklójával kezdek játszadozni az ujjaimmal, közben a nyakára tapasztom a szám és két helyről is cirógatom. A nyak elég érzékeny része a testnek, és tudom mivel tudom elérni a várt hatást.
Az ujjaim hevesen mozognak a teste legérzékenyebb pontján, majd lassan még beljebb hatolok velük, nem fogom a csúcsra juttatni még nem, most sokkal többet akarok játszani vele. Azt akarom, hogy ő is játszon velem, mindent, ami ki tudja kapcsolni a folyamatos kattogást a fejemben.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyCsüt. 9 Márc. - 20:18
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Szinte pofátlanul könnyű, amit mi művelünk. Mármint nem a mai nap.. az egy kemény menet volt, de még a folytatás miatt lehet, hogy el is felejtem mekkora szartornádóba keveredtem egy farokért.
A válaszán elmosolyodok.
-Az agyadra ma már nincs is szükségem..-halkan nevetek egyet. Egy hülye barátnőm egyszer azt mondta, hogy a férfiaknak egyébként sincs elég vér a szervezetükben ahhoz, hogy egyszerre álljon a farkuk és kapja meg a megfelelő keringést az agyuk egyszerre. Gondolom csak a feminizmus beszélt belőle, de ez azért vicces. Legalábbis nekem.
Ha egyedül lennék biztos képes lennék elaludni ebben a kádban a melegvízben, de vele az elkalandozó gondolataim ezt nem teszik lehetővé. Ha nem lenne ehhez elég a teste az ígéretei még ott csengenek a fülemben. Tényleg mozgatja a fantáziámat, hogy mit tud, ha tényleg le akar nyűgözni.
-Ügyes fiú vagy. Majd megoldod.-mosolyodok el. Ahogyan eddig is most is egyből nyílnak a lábaim ahogyan lejjebb indul a testemen keze. Az ég áldja meg... miért tud ennyire könnyen lázba hozni?
-Legyen..-sóhajtok fel amint a lábaim közé ér a kezével. Ajkai a nyakamon és a testem azonnal hálásan reagál minden érintésére. Ránkfér már egy rendes menet. A raktáros is életmentő volt, de most szeretném legalább annyira kiélvezni őt, mint az első esténken, ha nem jobban. Hagyom, hogy egy darabig dolgozzon rajtam, hiszen kijár szerintem, de egy idő után előre dőlök, hogy kicsússzak a kezei közül. Szerencsére elég széles a kád , így miután megfordulok a combjaim közé tudom őt fogni miközben lovaglóülésben fölé emelkedek. Egyik kezem a kád szélébe kapaszkodik a válla fölött, a másik pedig a férfiasságára fonódik. Megcsókolom miközben lassan mozogni kezd a kezem. Minden szarságot ki akarok űzni a fejéből, így teljesen le akarom ma fárasztani.           


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyCsüt. 9 Márc. - 22:17
+18

Lumie & Max

Egy olyan férfinak mint én, mindig szükség van az agyára, mindig ébren kell lennem valamennyire, ha egy ilyen közegben nő fel valaki. Nem engedhetem el magam szinte sosem 100 %-osan, mert akkor tuti valami olyanba nyúlok, ami valakinek nem fog tetszeni.
- Bár így lenne szőkeség, de nincs kizárva, hogy nemsokára jön egy telefon anyámtól. - nevetem el magam, de már csak kínomban, mert az nem lenne olyan vicces. Tudok neki hazudni, mint minden gyerek a szüleinek, de most egy kicsit nagyobb a tét, úgy az életem, így valószínüleg bevallanám neki, hogy elmenekültem, mert gyáva voltam és mert igazából untam az egész bagázst. De nagyon remélem erre nem kerül sor, elég kínos lenne, ha éppen egy menet közben csörrene meg a telefon, nem kicsit lenne hangulatromboló, még ha nem is veszem fel.
Nem újdonság a számomra a női test, életem során elég sokat tapasztaltam meg vele, de mindig ámulatba tudnak ejteni, hogy mennyire bonyolultan működnek, közben mégis mennyire érzékeny a kis testük. Lumie, mint egy virág nyitja szét a lábait, tudom, hogy nem egyszerű megtalálni a megfelelő pontot, de vele már könnyebb dolgom van. Nem azt mondom, hogy már kiismertem, mert attól még messze állok szerencsére, de azért megvannak a maga kis trükkjeim hozzá is.
Egy ideig táncot lejtenek az ujjaim rajta, majd irányt vált és felém fordul. Nem mondom, hogy nem tetszik a felállás, mert pont ez kell az agyamnak és a testemnek.
Amikor a farkamra markol már nem a petyhüdt kis gilisztával találja szembe magát, mert az egész kis játék vele felizgatott. Kezei rajtam mozognak, mire egy halk sóhaj szakad ki belőlem, vagy minden mozdulata zseniális, vagy tényleg kegyetlen egy nap volt és ez maga a paradicsom most azok után.
Miközben esélyt sem adok neki, hogy kezeit levegye rólam húzom kicsit közelebb, hogy adjak neki egy csókot.
- Azt hiszem megérte a a számcsere.- kacsintok rá, miközben hátradöntöm a fejem, hogy úgy élvezzem tovább keze mozgását. Nem hagyom olyan sokáig dolgozni, mert az előző menet ellenére, igen gyengének érzem magam a lenti bázison, és ha folytatja könnyen lehet, hogy nem fogom bírni és akkor annyi a bocsánatkérésnek.
Kezét leveszem magamról és közel húzom őt, a nyelvem a szájába csúszik és amíg vadul csókolom nyerek egy kis időt, hogy csillapítsam a vágyamat egy kibaszott orgazmusra.
Amikor már úgy érzem készen állok, megfogom a derekát és a megfelelő helyre lököm, lassan engedem csak bele magamat. Nincs is jobb egy kádban való szexeléstől, a kellemes víz még könnyít is a mozgásunkon.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 10 Márc. - 0:02
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Kissé összeráncolva az orromat grimaszolok egyet megrázva a fejemet.
-Ne is beszélj anyádról légy szíves, amikor arra készülsz, hogy egész este kefélsz.-nevetem el magam végül. A kádban ülünk, de még így is lehetek száraz ha sokáig beszélgetünk ilyesmiről. Szerencsére ezzel nem is kell tovább foglalkozni, mivel a keze elindul a testemen és a korábbi feltételezésemmel ellentétben semmitől sem vette el a kedvemet az előző gondolatmenet. Ha egyszer megtehetem, hogy nagy lakásba költözök biztos egy ilyen kádam lesz.
Egyre nehezebbé válik a légzésem ahogyan a keze dolgozik rajtam és már egy-egy halkabb nyögést is kiédesget belőlem mozdulataival. Még nem akarok elmenni, mert szükségem van rá, hogy észnél maradjak és ne remegjenek a lábaim, így fordítok a helyzetemen, hogy rendet rakhassak háborgó lelkében. Csak egy alapos ápolásra van szüksége, amit tőlem megkaphat.
Amikor felsóhajt egy elégedett mosoly jelenik meg az arcomon és amint közelebb húz magához ajkaink egymásra tapadnak. Nem vagyok se gyengéd, se türelmes, a kezem is határozottabban kezd el mozogni rajta. Ha nem fáradna el a testem néhány menet után biztos, hogy egész nap nem hagynám kijutni az ágyból. Ajkaim a nyakára vándorolnak a szájáról.
-Csak hiszed? Hát akkor ma este ebből egy "biztos" lesz.-nevetek egyet majd finoman beleharapok a bőrébe, de nem annyira, hogy nyomot hagyjak rajta. Csak kicsit kínozni akarom.
Amikor már nem igényli a kezemet a farkán átvándorol a kezem a vállára, hogy belekapaszkodjak miközben a nyelveink játszani kezdenek egymással. Lassan ereszkedek rá, amikor arra vezet a keze. A víz miatt könnyen csúszik belém, bár egyébként is nedves vagyok neki ha csak rám néz. Elszakadok a szájától, mert kijön belőlem egy nyögés amint tövig ér bennem. Először lassan kezdek el mozogni rajta, hogy legyen időm alkalmazkodni a méreteihez. Egyre gyorsabb tempóra váltok miközben a hajába túrok és újra megcsókolom miközben már rendesen pulzál a testem az élvezetért sóvárogva. Max rohadt dögös és minden másodpercet imádok, amit csak bennem tölt. Talán ezért van, hogy ilyen hamar kezdenek megfeszülni az izmaim és fokozódó hullámokkal közelít az orgazmus. El kell szakadnom az ajkaitól, hogy kapjak rendesen levegőt. Én már rettenetesen közel járok.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 10 Márc. - 7:21
+18

Lumie & Max

Igaza van, túl sokat kattogok az anyámon és a végén még anélkül a telefonhívás nélkül is lelombozza a hangulatot. Túlságosan is az agyamba férkőzött ez az este, tényleg el kell engednem magam. Nagy mázlim van, hogy ebben segítségemre van a szőkeség. Kezei úgy mozognak rajtam, hogy nem kell sok idő és csak rá tudok fókuszálni, valószínűleg ez is volt a célja, na meg az enyém is, így sikeresen teljesítve van egy küldetése. Nekem kellene tőle bocsánatot kérni, de helyettem ő dolgozik, nem veti a szememre, így csak addig élvezem a műsort, amíg bírom szusszal. A kis szünet jót tesz nekem, mielőtt magába engedhet.
- Milyen magabiztos a szőkeség! - súgom neki, miközben már teljesen bele ereszettem magam. Lassan kezd el mozogni rajtam, majd szépen fokozatosan emeli a tempót. A fejem hátrahajtom, de nem engedem el a csípőjét, segítek neki a mozgásban nem hagyom csak őt dolgozni, annyira azért mégsem fáradtam el odalent.
Az egész teste megfeszül, miközben egyre jobban hallom a levegővételének ritkulását. Nem mondom, hogy én akár egy percig is tovább bírnám, de igyekszem, mégis, amikor a fejemet vissza emelem és ránézek, ahogy lovagol rajtam, van egy olyan érzésem, hogy nem fog menni a várakozás.
- Kibaszott szexi vagy. - nyögöm neki, majd egyre tempósabban kezdem mozgatni a őt magamon. Annyi időnk van még, szóval azt hiszem ezt most talán elnézi nekem, ha ilyen nyúltempóban teljesítem ezt a menetet. Az egyik kezemmel, a csiklójához nyúlok, és most már azon ügyködök, hogy előbb kerüljön a csúcsra, mint én, közben nem állítom meg a mozgását magamon. Nagyon ritka, hogy ennyire nehezen bírom, de túl sok minden történt és ő meg túlságosan is jó ebben, ahhoz, hogy ezt is órákig bírjam.
Az a szerencsénk, hogy úgy érzem még van bennem menet bőven, meg ugye a farkamon kívül bármi mást is bevetek az ő örömére. Igaz, nem hoztam magammal egy bilincset vagy köteletsem,mert nem voltam teljesen biztos benne, hogy nem kutatja át valaki. Bár most ki kellene próbálni valami újat is, amit még vele nem tettem meg, és rengeteg olyan dolog van, amit még nem próbáltunk ki
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 EmptyPént. 10 Márc. - 10:07
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
-Bizony.. és milyen jól áll nekem..válaszolok neki pimaszul miközben már bennem van. A keze nem ereszt egy pillanatra sem ami csak még jobban feltüzel, így nem kell egyedül végigmelóznom a dolgot annak ellenére, hogy azzal sem lenne semmi problémám. Érzem ahogy a keze időről időre egyre jobban rámszorít miközben szünet nélkül mozgok rajta. Nem bánom, ha gyorsan elmegy, mert annál többször tudom majd én is célba juttatni őt.. ezzel pedig egyenesen arányosan nekem is több örömben lesz részem.
Imádom, hogy még ilyenkor is bókol nekem annak ellenére, hogy most nem bírok válaszolni neki, főleg hogy a keze is beszáll a buliba. Már annyira közel vagyok. Még néhány mozdulatra van szükségem.
-Ne tartsd vissza szépfiú...-már alig bírom kinyögni, mert az orgazmusom teljesen leteper. Igyekszem tovább mozogni miközben hangosan felnyögök még csak meg sem próbálom visszafogni magam, hogy magammal tudjam vinni. Addig mozgok amíg el nem élvez ő is majd egyszerűen a mellkasára omlok amíg a légzésem le nem lassul normálisra.
Amikor bírok felegyenesed egy kicsit és átkarolom a nyakát, hogy megcsókoljam.
Lassan emelem meg a csípőmet, hogy ki tudjon csúszni belőlem és finoman az alsó ajkába harapok mielőtt eleresztem és kimászok a kádból. Magam köré tekerek egy törölközőt és iszok egy kicsit a pezsgőből mielőtt felé nyújtom.
Ha esetleg nem kér akkor csak lerakom a földre, ha kér, akkor átadom neki az üveget. A tükörhöz sétálok és lemosom a még megmaradt sminkem, ami már nem sok, de nem is estem túlzásba amikor készülődtem.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hey Stranger! Can I be your girlfriend?
» Nice to see you, my girlfriend - Emery & Kaira
» once up, then down... - Lumie & MAx
» let's have some fun - Caesar&&Maxim
» First sight. Max & Lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: