New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Karoline & Alex - and The BIG What
TémanyitásKaroline & Alex - and The BIG What
Karoline & Alex - and The BIG What  EmptySzomb. Dec. 09 2017, 14:38
Nem vagyok az a nőfaló természetű férfi, de azért nekem is besikerült néhány tévedés az életemben. Hogy melyik volt a legnagyobb, afelől sosem volt kétségem. Fogalmam sincs, mi vett rá, hogy friss diplomás nyomozóként összejöjjek egy olyan nővel, akinek már kezdésképp tizenéves gyereke volt, és ha még csak ez lett volna a legnagyobb probléma vele…
A románc legalább nem tartott sokáig. És így utólag, az egyetlen kétes pozitívum, ami ebből az átmeneti elmeroggyantságomból származott, az pont a fent említett, szintén nem teljesen százas tinilány. Bár néha azért ebben is erőteljesen elbizonytalanodom. Mondjuk, mikor a munkahelyemen találkozunk össze merő véletlenségből egy agyzsibbasztóan sűrű de szimpatikusan csillagosnak induló péntek éjszaka. Hajnali fél kettőkor. A lassan formálódó, kölcsönös felismerés az arcunkon: baszki, te meg mit a kérges fenét keresel itt?!
Túlórázás ide vagy oda, a kérdés azért azt gondolom, tőlem egy kicsit mégis csak jogosabb volt. Viszont azt mondják, a dilisek elkerülhetetlenül vonzzák egymást, és mással nem is nagyon tudom magyarázni, hogy miért viselkedem még mindig úgy, mintha az apja lennék, vagy talán a bátyja, vagy valami ehhez hasonló, definiálhatatlan, hibrid akármicsoda.
Reggel kaptam az sms-t, hogy találkozni akar. Én pedig erősen reménykedem, hogy csak meg akar hívni egy fagyira, mert hirtelen előtörtek benne a csillapíthatatlan, Alexander Rhys rajongói érzelmek. És nem valami bajba keveredett.
Még oda sem érek a megbeszélt találkahelyhez, nagyban ténfergek ebben az istenverte parkban, de már messziről kiszúrom a vörös sörényét, és közelebb érve a szájából kilógó cigit is. Igen, ez sajnos ő lesz. Én meg kicsit korábban érkeztem.
- Akkor ezt most inkább kölcsönveszem – nyúlom le lazán a kezéből a frissen meggyújtott szálat, ahogy előlépek mögüle, úgy az első slukkja után. Beleszívok, ha már úgyis rendőrbácsit játszok, ki tudja, hátha ettől talán majd komolyabban vesz. – Kösz. Pont erre volt most szükségem.
Aki ismer, tudja, hogy utálom a cigit. Csak őrült ritkán gyújtok rá, és speciel mi még nem vagyunk olyan viszonyban, hogy erre sor került volna. Ettől függetlenül nem vagyok morcos, nem mondhatnám, hogy annyira váratlanul ért a dolog, de azért minden látványos tréfa nélkül nézek rá.
- Anyád tudja, hogy cigizel?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Karoline & Alex - and The BIG What
Karoline & Alex - and The BIG What  EmptySzomb. Dec. 09 2017, 23:35
Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egyszerű eset, de azzal is, hogy könnyen meg tudom kedveltetni magam azzal, akivel akarom, azonban ez az eset más. Anyám randijait gyakran látásból sem ismerem. Nem is érdekelnek, meg nem sok jár fel hozzánk, vagy ha igen, én nem vagyok otthon. Azonban volt egy futó kapcsolata,
akivel valahogy összebarátkoztam és úgy alakult, hogy azóta is találkozunk néha, bár főként véletlenül, ha elkapnak és becipelnek az örsre, amit már kezdek nagyon unni. Tényleg nem csinálok nagy dolgokat, de ezeknek a zsaruknak annyira semmi dolguk, hogy minden apróságra egyből ugranak... Miért nem lehet az embert békén hagyni?
A lényeg az, hogy Alex valahogy a "nyakamon" maradt és jó néhányszor kihúzta már a hátsómat a bajból, szóval nem panaszkodhatok rá, bár néha kicsit túlzásba viszi a szabálykövető stílust, de hogy őszinte legyek, azért annyira nem találkozunk gyakran. Az azért eléggé fura lenne.
Ma azonban szükségem volt rá, senki más nem jutott az eszembe és segítség kell, nagyon. Nem vagyok nagy rajongója a segítségkérésnek, de annyira nem vagyok őrült, hogy ne tudjam mikor kell másokhoz fordulni. Jóval idő előtt megérkeztem a találkozóhelyre, a fejem tele gondolatokkal. Pár napja találtam egy érdekes papírt anyám iratai között, miközben a saját papírjaimat kerestem, hogy tudjak róluk biztonsági másolatokat készíteni. Akármikor szükség lehet rá, nem akarok majd úgy lelépni, hogy semmilyen eredeti iratom nincsen nálam. Akármikor kellhet. Bár még nem tervezek mostanában lépni, de úgy éreztem, hogy időben el akarok kezdeni mindennel foglalkozni. Erre találtam valami nagyon érdekeset. Örökbe adási papírok. Egy lányé. Huszonnégy évvel ezelőttről. Tudnom kell ki ő. Tudnom kell róla, ha tényleg van egy testvérem.
Nagyot szusszantva lesek rá a telefonom órájára. Időm mint a tenger, túl korán jöttem. Felnyitom a táskám és a rendezett kupleráj alól előhúzok egy színes tokot, ami egy dobozt rejt magában. Az iskolában mégis jobb, ha az ilyesmi rejtve van. Kihúzok egy szálat a többi közül, majd szintén a tokból előveszem a gyújtóm, s rágyújtok egy szál cigire, majd mindent szépen visszapakolok, becsukom a táskám és élvezettel szívok bele a nikotincsíkba,
s éppen csak kifújom a füstöt, mikor hirtelen valaki kiveszi a kezemből a szálat, de még mielőtt reklamálni kezdenék, felismerem Alex arcát a tolvajban.
- Remélem tisztában vagy vele, hogy lopni bűn... - mondom felhúzva a szemöldököm azon, hogy em eldobja,
hanem beleszív. - Te meg mióta dohányzol Mr. Aszabályokbetartásánálnincsenfontosabb? - kérdezem továbbra is felvont szemöldökkel, majd ő tesz fel egy kérdést, amire elkap a nevetés, de a jókedv helyett sokkal inkább cinikus és keserű a hangom.
- Szerinted anyámat hol érdekli, hogy mit csinálok? Felőle a nappali közepén adagolhatnám túl magam, az se zavarná, ameddig nem koszolom össze a szőnyegét. - mondom a szemem sarkát törölgetve a nevetés okozta kicsorduló könnycseppektől megszabadítva arcomat. Alexnek igazán tudnia kell, hogy anyám olyan messze áll a mintaanya szereptől, mint ide a Plútó meg vissza. - És mielőtt rákezdenél nem, nem drogozom, csak egy kellően szimbolikus példa volt... - jegyzem meg kicsit elmosolyodva, de hogy jól összekavarjam, rákacsintok, majd elegáns mozdulattal visszalopom a cigim és mielőtt reagálhatna, jól beleszívok, mélyen és elrejtem a hátam mögé,
hogy ne szedje vissza. - Én ezért megdolgoztam, jó? - kérdezem vicceskedő rosszallással.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Karoline & Alex - and The BIG What
Karoline & Alex - and The BIG What  EmptyHétf. Dec. 11 2017, 21:11
Rögtön nyitja is a száját, hogy reklamáljon, majd ahogy felismer, szépen vissza is csukja. De nem áltatom magam, tisztában vagyok vele, hogy épp csak egy kis időt akar nyerni, hogy némileg átformálja a felháborodását. Míg az arcát kémlelem, azért futólag elképzelem, milyen elegánsan bekészített sértéseket nyel vissza.
Szóval lopni, mi? De csak a szemöldököm mozdul árnyalatnyit a kérdés hallatán.
- Remélem, tisztában vagy vele, hogy nem túl okos dolog rendőrt hívni, ha éppen törvényszegő hangulatodban vagy – eresztem ki a füstöt. Esküszöm, nem tudom, mit esznek ezen a szaron. – És azzal is, hogy jogomban áll lefoglalni – mutatom fel neki a kezemben lebzselő szálat. – Vagy akár meggyőződni róla, hogy mennyire extrás.
Nem mintha komolyan gondolnám, hogy itt kezd el nekem füvezni, tíz perccel az ominózus találkozónk előtt, de akkor is. Tudja, hogy kihozom a seggét az őrsről, valahányszor hülyeséget csinál, tudja, hogy úgyis elsimítom helyette az ügyet, még ha nem is mindig olyan egyszerű, és tudja, hogy bármikor felhívhat, ha éppen szar az élet, vagy valami kínja van, lám, most is itt vagyok, szó nélkül, de azért a pofátlanságnak is van határa. Engem aztán igazán nem izgat, hogy szívja ezt a szemetet, ó, cseppet se azt csinál, amit akar, nem vagyok az apja. De nem igaz, nem tudná az egész kurva nap bármely más pontjában. Csakis most. Csakis ebben a harminc percben, mikor épp velem találkozik.
Azt hiszem, tévedtem, meglehet, mégis morcos vagyok egy kicsit.
A kérdését inkább elengedem a fülem mellett, véletlenül sem a nemlétező dohányzási szokásaimról szeretnék most diskurálni vele. Elhúzom a szám a reakciójára, és a tekintetem sem lövell sokkal tüneményesebb pillantást, de mindez ugyanúgy vonatkozik a szavai mögött rejlő igazságtartalomra is, ha nem még inkább. Sajnos, ez tényleg így van.
- Allysa egy katasztrófa – veszek egy mély lélegzetet, beleegyezésem jeléül, majd egy hangtalan, pillanatnyi fegyverszünetet ígérő sóhajjal kieresztem. – De attól nem muszáj neked is róla példát venned.
Szinte már elhessegetem a rossz hangulatom, amihez a kacsintás és az a halvány mosoly is nagyban hozzájárul, félig-meddig átragadva rám is, mondjuk úgy, hogy a „kellően szimbolikus példáinak" mindig is nagy rajongója voltam. De mikor visszacseni a cigit, és még láthatóan további műsorral próbálkozik a témában, inkább elszámolok háromig.
- Oké, akkor ezt most tisztázzuk – érintem meg az orrom tövét futólag. – Ha nem dobod ki most azonnal, akkor már fordulok is vissza. Örültem, a gyors vizitnek, de sajnos lassan lejár a parkolójegyem – nézek vele farkasszemet, és komolyan is gondolom.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Karoline & Alex - and The BIG What
Karoline & Alex - and The BIG What  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Karoline & Alex - and The BIG What
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» alex & cece
» Karoline && Eileen - Pizsiparty
» Karoline & Cherry - Party all night long...
» Alex & Grace - Pub
» clover, alex, sam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: