New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 17:35-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

clover, alex, sam
Témanyitásclover, alex, sam
clover, alex, sam EmptyHétf. Márc. 23 2020, 20:21
az Amelia Howard ügy

2015. április 14-én Amelia Howard (17), harmadik évfolyamos diákunk ELTŰNT. Ha bármi információval rendelkeznek eltűnését vagy hollétét illetően, haladéktalanul jelentkezzenek az igazgatóságon.
Egy héttel azután függesztették ki a gimi faliújságára, hogy Nicole, Essie és Leah utoljára látták volna őt. Milyen álszent mindenki, pusmogták egymás között, de azért ők is raktak egy-egy virágot a sebtében felállított oltárhoz, amit valamelyik hígagyú diákönkormányzatos talált remek ötletnek; így kezdődött a pletyka, hogy Amelia nem csak szimplán eltűnt, de meg is halt. Nem mintha előtte annyira nagyon életben lett volna.
Ameliát pár hónappal azelőtt, szeptemberben kezdték el utálni. Előtte is furcsa, magának való lány volt, akinek úgy hírlett, hogy nem egészen komplett a családja, de mivel nem kavart sok port, egyszerűen nem is vették észre a jelenlétét. Csak akkor került fel a neve a fekete listára, amikor Leah barátja, Mason, váratlanul Amelia oldalán tűnt fel. (Bár arról megoszlanak a vélemények, hogy Leah és Mason éppen együtt voltak-e vagy sem, mivel már vagy egy éve nem tudták eldönteni. Ráadásul Mason és Amelia elméletileg csak barátok voltak, nyáron együtt dolgoztak, de a fiú egyre kevesebb időt töltött Leah-val.)
Nicole, Essie, és Leah létrehoztak egy instagram oldalt, melyen Leahról készült fehérneműs/félmeztelen képeket tettek közzé (azokat, melyeket korábban Masonnek küldött), majd elültették a bogarat az emberek fülében, hogy nyilvánvalóan Amelia próbálja lejáratni vetélytársát és a képeket Mason telefonjáról szerezte. Az emberek Leah és a lányok mögé álltak a bajban; ezután hozták létre saját instagramjukat: a donotmesswithus nevű privát fiókhoz eleinte csak hármuknak, Masonnek, és Mason pár közelebbi barátjának volt hozzáférése, nem sokkal később azonban már-már lehetetlen volt visszakövetni, hogy kik és honnan tudják a jelszót; illetve a követők száma is egyre gyarapodott. Egy közös fiók lett ez, amit egy nagy létszámú baráti társaság használt (senki sem tudja hogy hányan, és név szerint kicsodák): voltak akik Ameliáról készített lesifotókat, mások memeket, megint mások Ameliától teljesen független pletykákat közöltek (ők nyilvánvalóan nem is tudták, hogy mi az oldal lényege). Egy idő után Nicolenak (aki a dolog értelmi szerzője volt), Essienek, és Leahnak már szinte semmi dolga nem volt a fiókkal; az magától működött.
Aznap, amikor bejelentették, hogy Amelia eltűnt, a fiókot törölték.
Ahogy minden harmadikost, úgy Nicole-t, Essie-t, és Leah-t is kihallgatták az ügyben, de elég volt elmondaniuk, hogy sosem ismerték őt és nem is nagyon beszéltek vele; senki nem köpte be őket, vagy azért, mert nem mertek belefolyni a dologba, vagy mert ha tudtak is a fiókról, nem nézték ki belőlük, hogy valóban ők indították volna.
Ráadásul mivel Ameliára nem találtak rá se nem élve, se nem holtan, hamarosan az ügy elfelejtődött.

Leah

Play by:
a képen Lydia Graham, aki egyébként alkudható, de ha vele hozod (uu, vagy Kiko Mizuharával), akkor Essie, Nicole, és Leah így nézhetnek majd ki együtt: LINK. Ami valljuk be, elég menő. Meg egyébként bármilyen másik rövidfekete hajú lány előnyben.
Születési hely:
választható, de gimibe már New Yorkban járt
Kor:
21-22
Lakhely:
választható
Szexuális beállítottság:
választható, de gimiben biztos hogy volt barátja
Családi állapot:
választható
Csoport:
választható
Történetünk:

Szerettél Nicole mellett valaki lenni. Szeretted, hogy a bizalmasa vagy, hogy a legjobb barátnője vagy, hogy Essievel hármasban ti bármit megtehettek; hogy titeket mindenki kedvel a gimiben, hogy a ti véleményetekre mindenki ad, hogy a ti bungalótok a legizgalmasabb az osztálykirándulásokon, és hogy veletek senki nem akar rosszban lenni. Szükséged volt Nicolera, hogy valaki legyél, hogy te Te legyél. Leah nem létezhetett nélküle.

Szeretted, hogy míg Nicole volt a fej, és Essie a szív, addig te voltál a kéz; te voltál, aki tesiórán visszalopóztál az öltözőbe, hogy elcsend Katie telefonját, amit miután Nicole átnézett, vissza is loptál a táskájába. Te voltál aki közölted Adele Hayes-el, hogy bár Nicole azt mondta nem haragszik, azért jobb, ha többé nem húz veletek ujjat. Te voltál a fegyver, a végrehajtó, te voltál, aki egyszer orrba vágta Wesleyt, miután átverte Essiet, és Nicole azt mondta ez a Wesley megérdemelne egy orrba vágást.

Aztán amikor Amelia eltűnt, nem tudtál aludni. Napokig. Állandó görcsben volt a torkod, a gyomrod, folyton éhes voltál, de nem tudtál enni.
És az ebédlőben ültetek, hármasban, amikor azt mondtad:
- Azért ezt nem kellett volna.
Essie felpislantott rád, hatalmas kék szemeivel a szőke loknik mögül. Nicole nem nézett fel rád, a telefonján írt valamit. Mégis az utóbbi szólalt meg:
- Hm? Mi?
Megint nyeltél egyet, de a görcs nem múlt el.
- Azért nem kellett volna ezt csinálnunk.
Még mindig nem nézett fel rád.
- Ameliával.
Nicole felpillantott. Szemei hidegen megállapodtak rajtad, arckifejezése nem árult el semmit.
- Nem kellett volna bántanunk őt.
Nicole elmosolyodott.
- Nem bántottuk őt, Leah, de azt hittem ezt már elmagyaráztam.
- Csináltál egy gyűlöletkeltő instagrammot ellene!
Nicole szeme megrebbent, de nem szakította meg a szemkontaktust. És te sem. Nem, te annál sokkal, sokkal erősebb voltál.
- Csináltam?
- Hát... a te ötleted volt.
- Érted csináltam. Csináltuk, pontosabban.
- Sosem kértem, hogy valakit kergess az öngyilkosságba - sziszegted bosszúsan.
Essiere pillantottál, azt szeretted volna, ha melléd áll, de ő csak nézett, hol az egyikőtökre, hol a másikotokra. Ráadásul most, hogy rápillantottál, észrevetted, hogy Nicole a kezére rakja a kezét; mintha jelezné, hogy mi az övé.
- Amelia nem halt meg. Elment. Elutazott. Vagy honnan tudjam... Soha, senki nem mondta, hogy meghalt volna.
Ezt mondta.
Ezt mondta korábban is és ezt mondta később is.

Csak akkor nem mondta már, amikor elérkezett a végzős év előtti utolsó nyár, és többé már nem kellett mondania, mert nem voltál ott. Úgy döntöttél, nem kérsz többet belőle. Nem akarsz többé a keze lenni, a végrehajtója, az, aki kilopja neki a telefont Katie táskájából és visszacsempészi, az, aki megmondja Adele Hayesnek, amit Miss Tökéletes, a kedvesség bajnoka nem tehet meg.
Tudtad, hogy te is olyan vagy, mint ő, hogy te is ugyanúgy benne voltál mindenben, mint ő. És ha az utolsó gimis éved már nem is népszerűségben telt, ha egy kicsit te is eltűntél úgy, mint Amelia, legalább rájöttél, hogy ez Leah. Hogy nincs szükséged rá, ahhoz, hogy te Te lehess.

// Nos, NAGYON várom ezt a lányt. Nyilván a fentiekben a múltat írtam le, és a kérdés, hogy a jövő mit tartogat, és hát: mindent. Eredetileg azért szerettem volna (és szerettük volna, többesszámban, Essievel) meghirdetni ezt a lányt, mert őt egyfajta riválisnak képzeltem Nicole életében, aki azért tér vissza az életükbe, hogy kvázi bosszút álljon Nicole-on: hogy végre kimentse Essiet a karmai közül, és hogy mindenkit figyelmeztessen körülötte, hogy nem éri meg Nicole-al szóba állni, mert tök pszichopata. (Főleg, hogy lényegében Leah is beleesett abba a csapdába, hogy a "bűvkörébe" került.)
Szóval a fő ötletem ez volt, hogy lehetne egy állandó áskálódás egymás ellen, Nicole a saját, csúf eszközeivel megpróbálná kiiktatni őt, közben Essien menne a vita, szóóóval valami ilyesmi. Aztán eszembe jutott még egy csomó elvetemült ötlet, hogy mi lenne, ha később meghirdetnénk Ameliát, aki üzeneteket kezd küldözgetni nekik (oké, tudom, ez most ilyen PLL, de igazából valahogy nagyon tetszene, ahogy pont őket zaklatják, akik a zaklatás mesterei), és akár annak érdekében, hogy megtalálják őt, vagy kinyomozzák, hogy egyébként Amelia él vagy hal, ennek érdekében akár fegyverszünetet kötnek és összefognak. De hogy ezeket úgy képzeld el, hogy nem egyetlen játék alatt vinnénk végbe, inkább csak hogy a lehetőségek tárháza nagyjából végtelen, és örök életünkben játszhatunk velük, mert ez a három lány sosem fogy ki a dologból. Meg persze lehetnek teljesen más ötleteid is, izgatottan várjuk.
Huh. Nem tudom mennyire lett össze-vissza. De mindenesetre: <3 : )
(Ja és szokás ideírni kik várják még, hátha úgy kelendőbb: szóval Essie is, aztán Schneider famíliából szerintem mindenkit ismerhetne (Jo, Anja, apa-Mark, anya-Jenn), és Essienek is van egy hatalmas családja (Dan, Jess, és ott is van anyu is), meg Essie és Nicole is egy tök nagy plothálóban vannak, úgyhogy szerintem bőven akadna játékod.)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
clover, alex, sam
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clover Rhee
» Clover & Draden
» Jess & Clover - I just need some books
» Elias & Clover - The last day of the decade
» Erick & Clover - Not that pleasure meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: