New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 08:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 06:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 06:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Alex & Grace - Pub
TémanyitásAlex & Grace - Pub
Alex & Grace - Pub EmptySzer. Nov. 01 2017, 11:13
Mindenhol Halloween-i maskarába öltözött emberek mászkáltak az utcán, míg a kórháztól eljutottam a pubig. Igazából nem volt ezzel semmi bajom, én is kedveltem az efféle eseményeket, ráadásul meg is hívtak több buliba is, de mire oda jutottam, már egyáltalán nem volt kedvem egyikhez sem. Rossz hangulatom volt, úgyhogy a jelmezemet a benti öltözőszekrényemben hagytam, és megindultam a hűvös októberi szélben. Csak úgy, igazából céltalanul. Magam sem tudtam, hogy mire vágyom igazán, leginkább talán a fejemet szerettem volna kiszellőztetni.
Út közben a sok boldog ember azonban csak még inkább lehangolt, szóval az egyik szimpatikusnak tűnő bárba tértem be végül. Nem ismertem a helyet, de nem is ez számított. Csak az, hogy adjanak valami alkoholt, ami talán javít valamelyest a béka feneke alatt lévő kedélyemen. Sosem könnyű elveszíteni egy beteget, de engem sokszor jobban megvisel, mint amennyire megengedhetném magamnak. Ma valamiért pont olyan állapotban voltam, hogy érzékenyebben érintett, így aztán még az életkedvemet is elvette a veszteség. Bele sem akartam gondolni, hogy mit érezhet most a gyászoló család.
Megmondani volt a legnehezebb, azt az érzést, azokat a perceket gyűlöltem a munkámban a legjobban. A rendőrök voltak még hasonló helyzetben, de nekik általában legalább nem azt kellett közölniük, hogy miattuk halt meg a hozzátartozójuk, hanem azt, hogy megtalálták, vagy sajnálattal közlik, hogy ez és ez történt. Az én esetemben azonban egyértelmű volt, hogy engem fognak hibáztatni, még akkor is, ha nem én tehetek róla, mert menthetetlen volt a páciens. Sajnos ilyen esetekben én is egyből magamban kerestem a hibát, holott ez minden körülmények között tilos lett volna számomra. Így szokott az ember gyorsan kiégni, vagy teljesen bedilizni. Szerencsére ott még nem tartottam.
Ahogy beléptem, megcsapott a pubok semmihez sem hasonlítható levegője. Jó hangulat volt, nevetés áradt felém. Sok ember itt is be volt öltözve, és látszólag nagyon jól érezték magukat. Még nem volt olyan késő, hogy elinduljanak a partikra, de ahhoz már eléggé este volt, hogy beüljenek és megalapozzák a hangulatot mára. Egy kicsit irigyeltem őket, de gyorsan elhessegettem az érzést, és egészen a pultig küzdöttem magam. Ott aztán pár perc múlva le is csaptam egy éppen felszabaduló székre, és már rendeltem is egy vodka martinit, csak úgy kezdésnek. Ha úgy vesszük, én is beöltöztem, csak éppen saját magam befordult változatának.
- Köszönöm! – mosolyogtam futólag a pultos srácra, tekintetem pedig unottan siklott tovább a sürgő-forgó dolgozókon. Az egyik lányt ugyan ismerősnek találtam, de annyi emberrel volt dolgom egy nap, hogy nem tudtam volna megmondani honnan. Akkor sem, ha a fejem tetejére állok, így jobb híján kiemeltem az egyik olívabogyót a poharamból, és elmélázva haraptam le a felét. Nem érdemeltem meg igazából, hogy büntessem saját magam, ilyenkor mégis az önostorozás volt a szokásos esti programom.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex & Grace - Pub
Alex & Grace - Pub EmptySzomb. Dec. 09 2017, 22:24



Grace && Alex


A klubokban sosem épp a legélvezetesebb dolgozni. Egyáltalán pultosnak lenni sokszor nem az. Nekem azonban van már annyi gyakorlatom a szakmában, hogy gond nélkül kezeljem a sok címeres, részeg barmot, aki néhány ital után meg van győződve arról, hogy ő majd elvisz egy körre, közben sokszor még egy értelmes mondatot összerakni sem megy már nekik. Valahol szórakoztatóak. Néha egy-egy, de a huszadik már inkább irritáló. A kocsmában a törzsvendégeket viszont már megszoktam. Ott legalább azon sem akadnak le, ha én is lehúzok egy-egy sört vagy töményet. Nem mintha itt visszafognám magam. Már ha épp van rá szabad kezem. Ami ha beindul az esti hajtás, úgysem lesz.
Egyelőre azonban még relatíve korán van, a nagy hajtás annyira nem indult be. Legalábbis a nagyüzemi szeszkazánok, mértéket tartani nem tudó tizenévesek, egyetemisták még nem álltak be a sorba. A mi klubunk egyébként is relatíve eldugottabb helyen van Manhattanben, de így is szép forgalmat bonyolítunk. Ha nekem nem is, a tulajnak tuti megéri ez a dolog, annyi bizonyos.
Pláne ez a halloween-i őrület. Nagy bulira készülünk ma. Ezért is dolgozunk kivételesen ketten. Így legalább ki tudok mozdulni a pult mögül is, hogy összeszedjem a kiürült poharakat. Közben a kollégám kiszolgálja az italt rendelő vendégeket. Felpakolok egy tálcát feles poharakkal és sörös korsókkal jobbára, hogy visszaegyensúlyozzam őket a pultba, majd nekiállok elmosogatni, eltörölgetni őket. Amíg a másik pultossrác bírja, hagyom, hogy ő vegye fel a rendeléseket, nem is különösebben nézek oda. Ha beözönlik a tömeg, erre úgysem lesz alkalmam. Addig meg igyekszem kihasználni a kicsit nyugisabb munkatempót. Szükség van az energiatartalékolásra, mert hogy a mai húzós este lesz ezzel a beöltözős bulival, az tuti.

Mad hatter | Bocsi a késésért! | Clothes

✖ made by Artemis✖
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Alex & Grace - Pub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» John&Grace - Next To Me
» Grace O'Connell
» Amazing Grace
» Grace Connery
» Becks & Grace

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: