New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

if you were my brother... - Danny
Témanyitásif you were my brother... - Danny
if you were my brother... - Danny EmptyPént. Jan. 27 2023, 14:30
Danny?______

Szabad

PLAY BY
Ben Barnes
Születési hely
-
Kor
30+
Lakhely
New Yorkon belül bárhol
Szexuális beállítottság
-
Családi állapot
tudtommal egyedülálló
Csoport
Munkás (de ez opcionális)
Történetünk
14 éves voltam, amikor munkát kerestem, mert az otthoni helyzetem megkövetelte. Mivel nagyon fiatal voltam nem akartál munkát adni, de elmeséltem a történetem, őszintén minden körítés nélkül. Nem kellett színeznem a sztorit, mert így is elég szarul hangzott. Lehet megsajnáltál, lehet csak láttad bennem az akarást, de adtál munkát. Először csak az irodában, a konyhában segíthettem neked, majd szépen lassan megtanítottál mindenre, amit egy baristának tudnia kell.
Te egy nagyon kedves, nagyon figyelmes ember vagy. Lassan 10 éve, hogy "megmentettél" a szüleimtől, amikor 16 éves lettem, a nálad keresett pénzből el tudtam költözni otthonról. ott voltál velem, amikor közöltem a szüleimmel, de nem érdekelt őket és láttad mennyire kicsinál engem ez. Vigasztaltál, amikor kellett, igazából olyan vagy nekem mint egy báty. Veled voltam először őszinte az életemmel kapcsolatban, mert szégyelltem mások előtt a múltam, de ellőtted nem kellett. Majdnem minden titkomat tudod, vannak amikre nem vagy kíváncsi, mert a védelmező énedet kicsinálná, Ja, igen ez a pasi ügyeim, állandóan próbálsz észhez téríteni, de nem vagyok a komoly kapcsolatok híve.
Minden álmod volt egy Starbucks vezetése, nem tudom megbántad e mert sok a meló vele és még nem is annyira jövedelmező, de egyszer talán meg tudod nyitni a saját kávézód.

A családi háttere, a kapcsolatai nincsenek megkötve, a legfontosabb vele kapcsolatban a szoros kötelék Wendy-vel, tényleg nagyon erős a kapocs köztük, több, mint barátság, ők ketten egy család. Wendy-nek csak ő van, és tényleg minden szart rá fog zúdítani ha rossz kedve van.
Az avinak nagyon örülnék, de ha ehhez a sztorihoz egy másik arcot tudsz elképzelni legyen, a név szintén opcionális. Az egyik játékban így utalok rá, csak Danny, mert a Daniel nevet amúgy a sztorim szerint utálja.

Mindenképpen olvasd el az előtörim mert abban le van írva rólam elég sok minden, plusz Danny-ről is van említés.

NAGYON VÁRLAK!!!  if you were my brother... - Danny 1f601


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
if you were my brother... - Danny
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Danny F. Wang
» Hey there, little brother!
» Lil' Brother
» Almond latte for two - Danny & Snow
» Haunted by work | Danny & Adaline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: