New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Hey there, little brother!
TémanyitásHey there, little brother!
Hey there, little brother! EmptyHétf. Jún. 22 2020, 20:35
Csodás neved Moore

Play by:
Paul Klein = kép;
Timur Simakov
Születési hely:
Pennsylvaniában... valahol egy kórházban
Kor:
22-23
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero?
Családi állapot:
??????
Csoport:
Média / Diák / Munkások
Történetünk:
Kicseng a vonal, majd felveszi.
- Csá Tesó, mizu?
- Hali, vettem egy új szekrényt, mert az előző már retkes volt. Ráérsz holnap?
- Szereljem össze, mi?
- Nem, épp csak jó éjt akartam kívánni...
- Remek! Neked is jó éjt!
- Szóval összeszerelnéd?
- ...
- Kérlek?
- Nem, holnap nem érek rá.
- Utána?
- Akkor sem.
- Anyád!
- Nem tudom hogy van, beszéltél legalább te ma vele?
- Vicces vagy...
A legutóbbi beszélgetésünk nem egyedülálló, mivel téged, drága öcsém aztán baromi nehéz elérni, pláne rávenni, hogy találkozzunk. De megértem, tényleg. Értem, hogy az én hibám, amiért az ikertesóm halála után eléggé elzárkóztam még előled is, és ahelyett, hogy támogattuk volna egymást, mi csak szétszakadtunk. Eljöttem New Yorkba gimnázium után, aztán alig hallottatok felőlem, minden nap felhívtalak titeket, anyát, apát, meg... jah, néha még téged is, de a szokásos Hogy vagy? - Sehogy; Mizu? Semmi, veled? - szóváltások miatt nem sok minden volt számotokra világos rólam. Mint ahogy az sem, hogy leszbikus vagyok, de ez most tökre mindegy.
Aztán ahogy te is leérettségiztél, jöttél utánam, na nem ám a szó szoros értelmében utánam, mert te sosem voltál az a nővére fejére növő öcsike, te csak New Yorkba költöztél, mert itt jobbnak láttad az esélyeket és menőbb város, mint mondjuk azok, amik közelében mi felnőttük... egy farmon. Szüleink még mindig azon a farmon élnek, ahol mi felnőttünk, ezáltal tudod hogy kell megfejni a tehenet, megülni egy lovat szőrén, mint ahogy én is, meg ahogy Gery is tudta.
Azt látom rajtad, hogy a bátyád halála téged is mélyen megrázott. Ahogy ismerlek, te mindig elvontabb voltál, mint én, vagy a sportokban elég király Gery. Voltak időszakok, mikor a rajz és festészet hozta el neked azt a megnyugvást, amiben kiteljesedhetsz, aztán a zene, mindenbe belekóstoltál és hozzám hasonlóan te is elég nyugtalan lelkű vagy, próbálod megtalálni a helyed, csinálod amit jónak látsz, egyik nap összeveszel mindenkivel, másnap meg valaki seggbe rúg, hogy kérj bocsánatot amíg még nem késő és talán visszafogadnak, vagy megbocsátanak, netán nem rúgnak ki. Elég lusta dög vagy, nehezen lehet téged rávenni bármire, például, hogy átgyere hozzám és összerakd azt a szar szekrényt, bár nem tagadom, lehet igazad volt és tényleg van már előre programod, amiről néha tökre mesélhetnél, mert egyre kevésbé ismerlek. De nehogy azt hidd, hogy nem tudnám egyedül összerakni, vagy mást megkérni rá. Ez kicsit sem a szerkényről szólt volna, én csak próbálkoztam, mert állatira szükségem van rád, de ezt nem olyan könnyű bevallani, tudod? Persze hogy tudod... egyik kutya, másik eb.
Ritkán mesélünk másoknak Geryről. Én még mindig nem igazán tudtam feldolgozni. Te? Nem kellene mostmár, ennyi év után talán jobban és többet összevergődnünk, hogy aztán remélhetőleg együtt elengedjük őt? Lehet könnyebb lenne.

Egy elég laza, talán beszívott srácot képzelnék el, akin látszik, hogy fejben nincs teljesen ott, ahol a teste van. Felőlem drogozhat is, csak azért ne részegítse meg a szer. PB-ügyben nyitott vagyok, mindössze tényleg valami kis laza fehér férfit szeretnék neki. Mindegy miben mesterkedik, tanulhat egyetemen (csak önmagát kell finanszíroznia, mert a család nem tudja támogatni, de pl kunyerálhatna Reától is), lehet festő, vagy valamilyen zenész egy fura bandában, akik még annyira nem futottak be, vagy pont hogy hirtelen csapta meg őket a hírnév és ez sem könnyű neki. Neve szintúgy szabadon választható, eddig nem emlegettem őt nagyon, az előtörténetemben meg majd átírom egy helyen. Szóval tényleg nyitott vagyok mindenre, nagyon várom őt! Hey there, little brother! 3874598021  

Egy-két unalmas infó:
Anyja: 48, háziasszony, farmer
Apja: 50, farmer, kőműves
Testvérek: Gery (élt 18 évet), Reagan
Nemzetiség: amerikai, kanadai ősök
Vallás: katolikus (szülők főként, Rea nem. És Ő?)



"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hey there, little brother! 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Hey there, little brother! 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Hey there, little brother! 22697497c9c899de61c4eb162745ce83bc5f863f
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Hey there, little brother! 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
204
★ :
Hey there, little brother! 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
 
Hey there, little brother!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» if you were my brother... - Danny
» Hello Brother!
» i've got you, brother
» Lil' Brother
» A little brother....or sister?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: