New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Danny F. Wang
TémanyitásDanny F. Wang
Danny F. Wang EmptySzer. Márc. 04 2020, 23:32
Danny F. Wang

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Danny Fred Wang
Becenevek:
Dan
Születési hely, idő:
Manhattan, '91. 05. 13.
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
nőtlen
Csoport:
bűnüldözés
Iskolái:
Leadership & Public Service High School
FBI Academy
Renmin University of China Law School (Beijing) - csereév
Beosztás:
rendőrégi és gyilkossági nyomozó
Munkahely:
FBI
Hobbi:
olvasás, régi sorozatok nézése, motorozás, edzés
Play by:
Yixing Zhang (Lay)

Jellem

Saját szavakkal élve: Az egyik legnehezebb dolog az életben, tökéletes jellemrajzot adni magamról, hiszen amíg én állítok A-t, addig lehet a másik B-t, míg a harmadik személy C-t. A mindennapokban komoly vagyok, a legkisebb dologra is odafigyelek, mert a munkám több, mint 100%-os figyelmet követel. Amikor az irodában vagyok, vagy terepen, minden zavaró tényezőt kizárok a közelemből, különben akár az egész napom kárba veszhet. A gyanúsítottak, szemtanúk kihallgatása közben nem csak az általuk elhangzottakat jegyzetelem, a mimikájukra, szemkontaktusukra is figyelmet fordítok, sok esetben ezek az apró tényezők árulják el az embereket a hazugságukkal. A kávé is sokat tud segíteni számomra, ennyi idő után sem vagyok immunis rá, esetlegesen az egy helyett kettő feketét fogyasztok. A szellemi munka után igazi kikapcsolódásnak számít, ha nap végén lemehetek a közeli edzőterembe. Nem hagyhatom a testemet eltunyulni, ez a nap végi levezetés.
Ha nem dolgozom szeretek sorozatokat nézni, főleg a régiek közül, amik akár 20-30 évesek is lehetnek. Ha a fejemet szeretném kiüríteni, megszabadulni a sok gondtól új bárokat, kocsmákat fedezek fel. Amikor tehetem, utazgatom, akár itt Amerikában, akár a világban, ezért lehetséges, hogy Európának a nagy részét bejárta. A hosszú repülőutakat olvasással, tanulással, vagy éppen az adott terület tanulmányozásával töltöm. Az emberek többségével közömbös vagyok, senki nem lesz a puszipajtásom egy pillanat alatt, azonban nem zárkózom el, ha nem érdekelte ki, mégis az állatokat többre tartom a bűnözőknél.

Egy édesanya gondolatai: A fiam? Melyik? Ó, hogy az idősebb, a kis Danyke. Emlékszem mikor kisfiú volt, még a széltől is óvtuk. Még négy éves lehetett, mikor elvittük a vidámparkba, és felültünk a kísértetházas vasútra. Alig gurultunk be a kapun, rögtön a szemei elé tette a kezeit, és még kint is vörös volt az arca a sírástól. Ezt leszámítva olyan volt, mint a többi korabeli gyerek, rengeteg sportot, hangszert kipróbált, sok kis barátja volt, egészen addig, míg az apját el nem vesztette. Innentől kezdődtek a nehéz napjaink, mindketten szomorúságban éltünk, én, mert megcsaltak, ő pedig, amiért az apja börtönbe került, és nem láthatta mindennap. Teljesen magába fordult, osztályt is kellett ismételnie a sok hiányzás következtében, a végén pszichológushoz is eljárt. Azt hiszem ezután döntött a jövőjét illetően, az iskolát komolyan vette, először az egyik legjobb gimnáziumba, majd egyetemre felvételizett. Mérhetetlenül büszke voltam rá, azonban féltettem is, hátha a későbbi években sebeket tép fel számára. Sajnálom, amiért eltértem a témától, úgy gondolom a múlt aprócska részei fontosak a jelen megértéséhez. A büszkeségem iránta semmit sem változott, mégis féltem, azért mégsem a legbiztonságosabb hivatást választotta. Szeretem mindenféle ürüggyel felhívni, hogy megtudjam minden rendben a fiammal. A kettesben töltött évek összekovácsoltak minket. Szeretném, ha már megállapodna egy lánynál, nagy sikere van náluk, de csak a munka, a munka, és a munka létezik számára. Eddig egy nőt hozott haza, nagyon sajnálom, amiért annak vége lett.

Sajnos az édesapját nem tudtuk megkérdezni, nem kaptunk látogatási engedélyt.

És az Ex álláspontja: Igen, emlékszem még rá. Ha egyetlen szóval kellene jellemeznem a kapcsolatunkat, akkor az a tartalmatlan lenne. Még az egyetem alatt ismerkedtünk meg, az utolsó évét kezdte, míg én az elsőt. Amíg odajárt, nem gondolt másra, csak a tanulásra, amint végzett ugyanez a helyzet állt fent a munkával. Elismerem, az elején romantikus volt, sokszor mentünk vacsorázni, ebédelni, moziba, de még a vásárlásaimat is elviselte, jobban, mint a többi férfi. Akkoriban törődött az érzéseimmel, velem, imádta a főztömet, meglátta az élet apró örömeit. Idővel mindez egyre kevesebb lett, sokszor kimaradt éjszakára, ha olyan ügyre került a sor, amit mindennél előbb szeretett volna lezárni, holott ekkor már együtt laktunk. Ha mégis időben hazaesett, evés, fürdés, alvás triónál többet nem ismert. A szexuális életünk is megsínylette az időszakot. Kezdetben gyengéd volt, törődő, minden magamfajta nő álma, mert emellé társult egyfajta rosszfiúság is. Később örültem, ha hetente történt valami, az is minél előbb tudjuk le, azt aludjunk. Munkamániássá vált minden szempontból, egy gépezetté, aminek, ha a szervezete nem tartaná szükségletét, lemondana az ételről, italról, alvásról. Azóta nem találkoztam vele, remélem változott a helyzet, különben egyedül marad a jövőben.

Múlt
Nehéz léptekkel, még nehezebb szívvel követem az őrt a folyosón. Öt év telt el azóta, mióta apám erre a helyre került, anyám az első hónapban volt bent látogatáson, én még nem. Az elején ő nem akart engedni, viszont miután gimnáziumba mentem, én nem akartam látni a férfit. Egy gyerek nehezebben, vagy épp semennyire sem fogja fel a helyzetnek a súlyát. Akkoriban annyit értettem mindebből, amit a velem élő nőn láttam, a mindennapi szomorúságot, kínt, elgyötörtséget. Próbált erősnek tűnni, amikor mellette voltam, mégis az elkapott magányos pillanatokban láttam a könnyes arcát, a több száz elhasznált zsebkendőt. Egymásban tartottuk a lelket minden szempontból. Most értem ahhoz a ponthoz, hogy szemtől szemben tehessem fel neki az engem foglalkoztató kérdéseket. Addig nem tágítok, amíg nem ad megfelelő indokot a cselekedeteire. Mielőtt belépnék a terembe, még mondanak nekem pár fontos információt.
Nyílik előttem az ajtó, és a férfi, aki visszanéz rám, szinte a felismerhetetlenségig, öregedett. Pár év telt el, mégsem láttam ilyen ápolatlannak ezelőtt. Teljesen elhanyagolta magát az itt töltött idő alatt. Leülök vele szembe, mélyen a szemébe nézek, míg elkapja a pillantását, és az ölét kezdi bámulni. Egy hosszú percig nem köszönünk egymásnak, végül én töröm meg a csendet. Ő visszaköszön, elkezdi a rég nem látott, mekkorára nőttem, hogy vagyok szöveget. Erre nem vagyok kíváncsi, nem ezért jöttem ide, ezért sem kérdezek vissza. Befejezi a szövegelést, ami után még egy kis csend következik. Nem gondoltam volna, hogy ekkora fájdalom ül még a szívemen, öt év alatt igencsak volt ideje megkeményedni. Sóhajtok egy nagyot, most én nyitom szólásra a számat.
- Miért tetted mindezt? Miért kellett idekerülnöd? – nem érdekel milyen itt a helyzete, hogy megy a sora, azt körülbelül a kinézetéből meg tudom állapítani. A saját kérdéseimre szeretnék rendes válaszokat kapni, miért tette ezt anyával, velem, velünk. Végig szemkontaktust tartok vele, úgy tűnik, nem akarja megadni számomra a válaszokat, amik évek óta foglalkoztatnak. Nem várok el tőle több dolgot az életben, csak még ezt az egyet, ha szeret még, és tisztel, nem hagyja, hogy tudatlanul menjek el.
- Anyáddal eltávolodtunk egymástól, és ez olyan könnyűnek ígérkezett. Szükségünk volt a plusz pénzre, és kicsit meghosszabbítottam a túlórámat. Egy idő után azonban véget akartam vetni ennek, a nő viszont nem hagyta, azzal fenyegetőzött, hogy elmondja anyádnak, és én ettől nagyon féltem. Az egyik pillanatban eldurrant az és ott volt az asztalon az a kés. Már abban a másodpercben megbántam, de nem tudtam mit tenni – vallott be mindent, aztán arcát a kezébe temetve kezdett zokogni. Hangján érződik a megtörés, megbánás. Meglepődöm, amiért ennyire egyszerűen mentek a dolgok, azt hittem többet kell majd könyörögnöm, nem lesz ilyen beszédes. Hogy az arcomról mit lehet leolvasni? Ez egy jó kérdés, a megdöbbentség mellett, ami még kiülhet rá az az undor, és az ítélet. Ha nem követi el a bűncselekményt, egy dolgot vesztett volna el, így kapásból hármat sikerült: anyámat, engem, a szabadságát. Érzem, ahogy elönt a düh, nem tudom sajnálni az előttem ülő férfit, több szót nem is intézek felé, míg újra nyugodtan tudom venni a levegőt.
- Ezzel a tettel engem is elvesztettél. Szeretnék távozni – figyelmen kívül hagyom a marasztaló szavait, miszerint mennyire szeret, nem akarja, hogy elmenjek. A hogylétemről érdeklődik, anyáméról is, miközben az őr maga előtt hagy távozni a teremből. Egyik fülemen be, másikon ki a szavak, amik attól a férfitől érkeznek, aki börtöntöltelék lett. Ő már nem az apám, most már tudom a teljes történetet, amit anyám sokáig nem osztott meg velem. A végét tudtam, amiért itt csücsül, viszont arról nem esett szó, miért gyilkolta le azt a nőt. Legszívesebben üvöltenék egyet, kiadva magamból a feszültséget, de erre jó lesz az edzőteremben eltöltött két óra. Most semmi másra nem tudok koncentrálni, futásra, súlyemelésre, felülésekre van szükségem, miközben a fülemben üvölt a zene.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Danny F. Wang
Danny F. Wang EmptyPént. Márc. 06 2020, 20:00
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Danny!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Gyönyörűen bemutattad a karakteredet a leírásban, és úgy gondolom, igazad van, több oldalról is érdemes megvizsgálni valakit, hogy igazán megismerhessük. Ehhez a hozzánk legközelebb állók a legmegfelelőbbek, akik különböző élethelyzetekben, körülmények között találkoztak velünk, tehát a család, barátok, munkatársak, egykori vagy jelenlegi párkapcsolatok képesek csak más-más tükröt állítani elénk. Hisz máshogy látod te magad, máshogy lát az édesanyád, és természetesen máshogy az exed, de így kaptunk egy kerek egész képet rólad, amiből már mi is kialakíthatjuk a saját elképzeléseinket. Very Happy
Az édesapád felé érzett haragod teljesen érthető. A döntéseivel lépésről lépésre tette tönkre a családotokat, és most, hogy bűnhődnie kell érte, azt hiszem, érthető, hogy már mindent bán, de ezzel már sajnos nem tudja visszaforgatni az időt, és meg nem történtté tenni, amit elkövetett. Én alapvetően a megbocsájtás híve vagyok, és hiszem, hogy a magunk életét tesszük azáltal könnyebbé, ha elengedjük, ami fáj, mégis fogalmam sincs, mit tennék a helyedben. Én talán öt év elteltével sem tudtam volna meglépni, amit te, és meglátogatni apámat hasonló helyzetben, főleg miután láttad édesanyád szenvedéseit. Mindenesetre már ehhez is nagy bátorság és erő kellett. És azt hiszem, érthető az is, hogy mindezek után a munkádba temetkezel, és szinte megszállottan igyekszel megtisztítani az utcákat a bűntől...

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Danny F. Wang Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Danny F. Wang 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Danny F. Wang 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Danny F. Wang 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Danny F. Wang 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Danny F. Wang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» if you were my brother... - Danny
» Eric J. Wang
» Wang Jin Hai
» Azariah N. Wang
» Haunted by work | Danny & Adaline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: