New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Bestie time- Esther and Jo
TémanyitásRe: Bestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo EmptyCsüt. Feb. 02 2023, 20:36
Joanaonline



Nekem tökéletes a szombat. Max ha nagyon elhúzódik a pletyka parti, eszünk egy pizzát és ott alszom. Reggel elmegyünk egyet szaladni, reggelizni és utána engem vár a templom. Már két hónapja nem voltam, ideje pótolni. Ha akarsz oda is jöhetsz, nem fog a fejedbe esni a kereszt.
aah, nem hittem, hogy valaha ezt fogom mondani, de hiányzonak azok az idők. Hol van az édes kislányom és ki ez az érzéketlen szörny akivé vált?

Az anyai pofon hiányzik nekik az biztos. Én nem vagyok büntetés, verés párti meg pláne nem, de egy-egy józanító nyaklevest néha megérdemelnének.
Gia már kicsinek is nagyon vagány csaj volt, emlékszel amikor megszülettek a gyerekek mennyit segített nekünk? Már ideje lenne neki is, hogy gyereke legyen. Klassz anya lenne.  

Hát egy próbát megér. Én nem az anyja vagyok, velem nem mer annyira bátor lenni, meg szemtelen se. Holnap majd felhívom, hátha van egy szemernyi esély arra, hogy meghallgat. Bízzunk benne

Brown bíró. De nayjából közös megegyezéssel zárult le a dolog. Nekem nem kell semmi Seb-től, a szabadségom mindennél többet ér. Aaliyah meg az apját választotta úgyhogy ez is eldőlt. Egyedül maradtam, mint kisujjam. Az egyik lányom elment golyófogónak, a másik nem akar látni.
Neeem, azt azért nem szerencsére, de fizetném szívesen, ha cserébe legalább klt naponta láthtanám. Áh, mindegy is, hagyjuk.

Legyen már valami előnye annak, ha az ember ingatlanokkal foglalkozó cégnél dolgozik nem?
Bááááár, ami a másik dolgot illeti. Mondhatjuk, hogy felavattam a lakást. A kanapét, a hálót...
ÚGyis meg kell mosni nem? Csak egy kis motiváció :DDDDDD

Latinnak latin, de hogy hogyan néz ki azt már nem tudom, nem találkoztam vele. Viszont az órára járó nők száma megugrott, hogy biztos valami csokibőrű félisten lehet. Menjünk el, hátha lesz esélyed megismerni a csokikát közelebbről is. Amúgy is rá fér a seggünkre a formálás, hadd irigykedjenek az exeink.
Döglött varangy póz? :DDD
Pénzügyi elemző vagyok szivi, még mindig. És nagyon jó, én szeretem, a főnököm is megér egy-két varangy pózt Rolling Eyes
Legalább van egy kis nyugid. Elég stresszesek a mindennapok nem baj, ha a melóban tudsz szusszanni egy kicsit. Nagyon utálod? És egyébként Lupus üggyel mi a helyzet? Ugye nem vagy rosszabbul?

Emme





Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.
mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o51kPre1rjsuj6_250
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4fPPRo1rjsuj6_250
Shine bright like a diamond
♫ :

Sweet home Alabama

Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4mvaor1rjsuj6_250
★ idézet ★ :
“Other times, I look at my scars and see something else: a girl who was trying to cope with something horrible that she should never have had to live through at all. My scars show pain and suffering, but they also show my will to survive. They're part of my history that'll always be there.
★ foglalkozás ★ :
Pénzügyi elemző
★ play by ★ :
Zoe Saldana
★ szükségem van rád ★ :
Jason
Sebastian, my ex
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4uJ45Q1rjsuj6_250
TémanyitásRe: Bestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo EmptyPént. Jan. 27 2023, 21:51
Miss Terhes Jógaonline



Pill meg kell néznem a beosztást

A hétvégén tuti! Mit szólnál a szombathoz? Habár nekem a vasárnap is megfelel. Nincs kihez alkalmazkodnom. Szabadsááág! Haha... Emlékszel amikor mindig azért nyavalyogtunk, hogy legyenek már kicsit nagyobbak, önállóbbak, hogy ne csüngjenek állandóan rajtunk? Most meg feszt várom, hogy mikor szól ki a szobájából azon a hülye, éppen mutáló hangján: Anyaaaaa.

Talán nem voltunk mi se különbek, de én soha nem fordultam ellen az anyámnak. Jó nagy szarban lettem volna, én nem tudtam volna apucihoz menekülni, mint ahogy ez a hálátlan kis majom is teszi. A fater elitta az összes megtakarított lóvéjukat és amikor kiderült, hogy anya terhes, leugrott a boltba tejért. Szerintem azt a tehenet még mindig nem fejték meg. Na mindegy is! Visszatérve a srácainkra, szerintem az a bajuk, hogy túlságosan is fényesre van nyalva a valaguk, abszolút semmi gondjuk nincs az életbem. Okostelefon, okosóra, okóslófasz, minden a seggük alá van rakva a generációjuknak. Már bánom, hogy nem voltam következetesebb a gyereknevelésben, de hát mint tudjuk, az első gyerek mindig el van baszva.

Na jó, ezt mondjuk te pont nem mondhatod el Giáról, szerencséd van a csajjal! Azt meg ugye már sose tudjuk meg, hogy az én másodszülöttem mennyire lett volna elbaszott...

Megpróbálhatod. Bár nem tudom, hogy mennyire lesz hatásos a fejtágítás. Azokután, hogy nem hallgat és fogad meg semmiféle anyai jótanácsot, szerinted ha ugyanazt hallaná más embertől, változna valami? Megmondom én mi kellene ennek a kölyöknek az anyai jótanácsok helyett. Egy igazi, fülcsengetős anyai pofon! Aaliyahnak is. Már bocs!

Édes faszom! Ezt az ítéletet melyik bíróságon, és melyik bíró kiáltotta ki? Mert az egy komplett idióta! még gyerektartást is fizetned kell majd? Ugye nem???

Mama, felvitte az isten a dolgodat! Mit kellett tenne érte, széttenni a lábadat a főninek? Ne szégyelld, én is megtettem volna. Csak vicc volt! Tudom, hogy te azért ennél visszafogottabb stílusban nyomod. Örülök az új kecónak! Lakásavató lesz? Pill a kutya lehugyozta a szennyest. Hogy rohadjon meg!

Na szóóóvaaal jóga. Marcello? Hmm már a neve is ígéretes. Valami latin csődör? Mert akkor már ott is vagyok! Jól néz ki? Ugye nem buzi? Mondd hogy nem az! Na jó, kit érdekel, ha jól néz ki és a döglött varangy póz közben elég rálátásom van a seggét bámulni? És meló fronton amúgy mi a helyzet? Milyen ez a papírtologatós aktakukacoskodás? Engem is átraktak az operátorokhoz ez miatt a rohadt Lupus miatt. Nyugisabb, mint kint a terepen, de... annyira nem nekem való. Nem találom a helyem a rengeteg monitor mögött, és hogy egésznap csöng az a rohadt telefon a fülemen. Kiakasztó. Ez nem az én évem lesz.


Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo EmptyPént. Jan. 27 2023, 11:21
Joanaonline



Vanília fagyi rendel! A bort inkább hanaygoljuk. Mikor vagy otthon?

Hát, én terhes voltam kamaszként, szóval most hirtelen nem is tudom melyik a rosszabb. Mindenesetre örüljünk, hogy nem leszünk nagymamák ilyen szép fiatalon.
A kis szemtelent nem érdekli, hogy azért, hogy ő kiskirályként éljen mennyi áldozatot hozott az anyja. Azt hiszem ezt mi sem értékeltük ebben a korban. Mindenesetre a karma egyszer seggbe rúgja őket és akkor kihez fognak sírva menekülni? Naná, hogy az anyjukhoz. Mi pedig leszünk olyan hülyék, hogy legyintünk és visszafogadjuk. Giaval minden olyan egyszerű volt, pedig még én is gyerek voltam, de Aaliyah...feladja a leckét rendesen.
Akarod, hogy jó keresztanyaként beszéljek a tékozló fiaddal?
A válás önmagában is egy pokol, nem kellene még ő is játsza az eszét. Én már látom a fényt az alagút végén, de tudod, hogy másfél éve húzódik a dolog. Seb sem koönnyítette meg a dolgomat. Övé lesz minden, a ház, az autó, a felügyeleti jog. Én örülhetek annak, ha hétvégente a lányom méltoztat találkozni velem.  

Hát kisanyám. Van egy új kecóm Manhattanben. Csak bérlem ugyan, de végre nem szállodákban csövezek. Bár annak is megvolt a maga szépsége. Két szobás, tágas, modern, kilátással a central parkra. Szemben a munkahelyemmel gyakorlatilag. A cégtől bérelem ahol dolgozom, elég jutányos áron. Nagyon baba.

Jövőhéten jóga? Utána feljöhetnél, hogy megnézd. Úgy hallottam most új jóga tanár van. Valami Marcello.


Emme





Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.
mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o51kPre1rjsuj6_250
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4fPPRo1rjsuj6_250
Shine bright like a diamond
♫ :

Sweet home Alabama

Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4mvaor1rjsuj6_250
★ idézet ★ :
“Other times, I look at my scars and see something else: a girl who was trying to cope with something horrible that she should never have had to live through at all. My scars show pain and suffering, but they also show my will to survive. They're part of my history that'll always be there.
★ foglalkozás ★ :
Pénzügyi elemző
★ play by ★ :
Zoe Saldana
★ szükségem van rád ★ :
Jason
Sebastian, my ex
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4uJ45Q1rjsuj6_250
TémanyitásRe: Bestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo EmptyCsüt. Jan. 26 2023, 22:14
Miss Terhes Jógaonline



Barlaaaang?! Azt hittem a Marsról jöttél.

Az most kikúrt jó lenne! Bourbone vaníliásat szeretem. Borból pedig a száraz vöröset. Csak ugratlak, leszokóban vagyok. Olyasmi...

Esküszöm néha azon gondolkozom, hogy jó nagy rohadék szemétláda lehettem előző életemben amiért most így ver a sors. Mi is ilyenek voltunk kamaszként, csak nem emlékszünk rá és ez megint egy olyan korszak, mint a fogzás is volt? Nincs rá megoldás, egyszerűen csak túl kell élni. Vagy én nem is értem. De komolyan. Egy hónapja még minden hajnalban befeküdt mellém amikor az apjával már külön aludtunk. Most meg... Pff! Hálátlan kis dög! Pont az anyját veszi semmibe?! Tizennyolc órát vajúdtam vele mire a dokik kitalálták, hogy akkora feje van a gyereknek, hogy tuti nem fér ki, és BAMM nesze neked sürgősségi császár.Hát így hálálja meg. Igazából rohadtul elegem van ebből az egészből ami már hónapok óta történik. Az állandó huza-vona, a válóperes ügyvédhez való járkálás, az elhúzódó tárgyalás, Jeremy miatt háromszor is el kellett halasztani, mert nem jött el, fájt a haja, tudod kifogás mindig van. A sutyerák főnököm letett az operátorok közé még ráadásul, és akkor most itt van a fiam is. Na jó. Elég ebből a szarcunamiból amit hirtelen rád zúdítottam. Veled mizujs van anyám?



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo EmptyCsüt. Jan. 26 2023, 21:52
Joanaonline



Ha ilyen gyönyörű élet vár, inkább visszabújok a barlangomba.

Ah drágám, ez nagyon ijesztően hangzik. De ha ez megnyugtat én lehetek rákúr vagy rákasszony a mi esetünkben. Segíthetek valamivel? Mindjuk egy jóóóóó nagy adag jégkrém?

Esküszöm, minket ezek a kölykök fognak a sírba tenni. Legszívesebben megrángatnám és felpofoznám, hogy térjenek észhez. Nem bánhatnak így a szülő anyjukkal. Néha felmerül a kérdés bennem, hogy hol rontottam el. Milyen indokkal cuccolt át az apjához? Gondolom a szokásos, te semmit nem engedsz, apa a jófej duma.



Emme





Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.
mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o51kPre1rjsuj6_250
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4fPPRo1rjsuj6_250
Shine bright like a diamond
♫ :

Sweet home Alabama

Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4mvaor1rjsuj6_250
★ idézet ★ :
“Other times, I look at my scars and see something else: a girl who was trying to cope with something horrible that she should never have had to live through at all. My scars show pain and suffering, but they also show my will to survive. They're part of my history that'll always be there.
★ foglalkozás ★ :
Pénzügyi elemző
★ play by ★ :
Zoe Saldana
★ szükségem van rád ★ :
Jason
Sebastian, my ex
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4uJ45Q1rjsuj6_250
TémanyitásRe: Bestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo EmptyCsüt. Jan. 26 2023, 21:33
Miss Terhes Jógaonline



Üdv a Földön kedves idegen!

Bolygónkon van víz, oxigén, erdőtüzek, klímaszennyezés, globális felmelegedés és gravitáció is egyaránt. Reméljük sokáig marad és sikerül beilleszkednie!

Ugye tudod, hogy a kicsit sűrű napok nem épp a legjobb indok arra, hogy felemeld a telefont néha egy-két szó erejéig...? Jó, ezt ugyanúgy megtehettem volna én is. Jól vagyok. Aránylag. Vagy inkább mihez képest. Épp kőkemény Medrol kúrára fogott az immunológusom, szóval már várom mikorra dagad fel a pofám, és nézek ki majd úgy, mint a Spongya Bobból a Puff asszony. Na mindegy, erről ennyit. Viszont szükségem lenne a tanácsodra. Pofátlan, urizáló, kis köcsög kamasz nevelésében. Jace elköltözött az apjához, azóta úgy tesz, mintha valami idegen lennék a számára. Nem ismerős?



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásBestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo EmptyCsüt. Jan. 26 2023, 20:11
Joanaonline



szia csajszi

röstellem, hogy mostanában nem írtam, kicsit sűrű napjaim vannak. Hogy vagy?

bírod még a melót?



Emme





Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.
mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o51kPre1rjsuj6_250
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4fPPRo1rjsuj6_250
Shine bright like a diamond
♫ :

Sweet home Alabama

Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4mvaor1rjsuj6_250
★ idézet ★ :
“Other times, I look at my scars and see something else: a girl who was trying to cope with something horrible that she should never have had to live through at all. My scars show pain and suffering, but they also show my will to survive. They're part of my history that'll always be there.
★ foglalkozás ★ :
Pénzügyi elemző
★ play by ★ :
Zoe Saldana
★ szükségem van rád ★ :
Jason
Sebastian, my ex
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Bestie time- Esther and Jo Tumblr_inline_nq7o4uJ45Q1rjsuj6_250
TémanyitásRe: Bestie time- Esther and Jo
Bestie time- Esther and Jo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bestie time- Esther and Jo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My BFF bestie
» my bestie Barb
» Long time since the last time - Levi & JJ
» Esther és Rea
» Gianna - Esther

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: