New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan
TémanyitásRe: in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan EmptyCsüt. 16 Nov. - 21:11

Yohan & Kang Jae
- Majd találkozunk, jó? – néha engem is meglepett, hogy mennyire édesen tudtam suttogni Nabinak, miközben gyakorlatilag meg se kellett magam erőltetnem, szimplán csak összefűztem az ujjaimat a derekán, és át is értem őt, annyira törékeny volt. Ez folyamatosan olyan érzéseket keltett bennem, hogy hiába vágyok normális életre, barátokra, párkapcsolatra, egyetemi oktatásban, egyszerűen akkor tenném a legtöbbet a társadalomért, ha nem egyszerűen békéről tanulnék, hanem nem foglalkoznék olyan dolgokkal, amik normálisnak számítanak. Ennek ellenére mégis volt bennem annyi önzőség, hogy vágytam mások társaságára és hálás voltam apámnak azért, hogy felszabadított nekem egy olyan személyazonosságot, ami miatt legalább az életemnek egy normális oldala volt. Más kérdés az, hogy nem igazán kellene túl mély szociális kapcsolatokat teremtenem. Nyilvánvalóan férfiból vagyok, bár nem igazán hittem benne, hogy ennyire le kellene zülleszteni minket, szóval összességében úgy láttam a helyzetet, hogy az embereknek húsz év felett már van igénye a szexuális kapcsolatokra. Szóval az a lényeg, hogy bőven elég lett volna olyan szinten megmaradnom, hogy pár szaktársam meglátogatja az albérletemet, viszont mire kettőig el tudtam gondolkozni, én újra szerelmes voltam és Nabi minden alkalommal úgy mosolygott rám, hogy lehetőségem volt megpillantani azokat a gödröcskéket, amiket elbűvölőnek gondoltam. Apa semmit se szólt emiatt, pedig ő tudja a legjobban, hogy hogyan végződött az előző párkapcsolatom. Pont emiatt éreztem magam rosszul, hogy elárultam, ráadásul veszélybe sodortam valakit, aki az idők során fontossá vált a számomra.
- El kell mennem apám birtokára, amiért pár napot kihagyok az egyetemen, de keresni foglak. Meg tudunk majd videochatelni is – kis mosoly volt az arcomon, épp csak akkora, hogy megjelentek a nevetőráncaim. Egy apró puszit leheltem a homlokára, majd egy következő követte a szemhéját, mielőtt megcsókoltam volna. Nem szerettem, amikor ezt csináltam, mert rendszerint „lenyalogattam” a csillámokat a helyéről, ahogy ő fogalmazott. Én mégis imádtam incselkedni vele. Furcsa belegondolni, hogy így viselkedek vele és ez mennyire messze áll attól, ami önmagam vagyok, mégis felszabadított minden együtt töltött perc.
A hosszú búcsúzkodás után ültem autóba és felkészültem a több órás útra, ami Jones Pointig vezetett. Jó volt Nabival minden téren. Összepasszoltunk randizás, szexualitás, és életstílus szempontjából is, azt hiszem, hogy tökéletes matchnek számítunk mi ketten. Ennek ellenére tisztában voltam vele, hogy a továbbiakban majd sokat kell magyarázkodnom arról, hogy miért nem viszem magammal Jones Pointba még annak ellenére sem, hogy az eddigi három hónapos kapcsolatunk alatt én már több alkalommal is reggeliztem náluk. Mentségemre szólhat, hogy a manhattani lakásomban már járt… De tisztában voltam vele, hogy minél jobban akarom távol tartani a világunktól, annál nehezebb lesz hosszú távon fenntartanom ezt az állapotot. És ez kikészített, mégis igyekeztem nem gondolni rá, miközben egy podcastet hallgatva, nyugodt tempóban haladtam az erdei villánk felé.
Tisztában voltam vele, hogy az apám hazatérése okkal történt, mivel pont én tettem neki a jelentést, ami miatt most sutba kellett vágnom a normális életemet. Ezt nem éltem meg tehernek, mert gyakorlatilag bármit képes lettem volna eldobni ezért a férfiért. Mégis bűntudatos pillantással estem be az ajtón, ahol már összegyűlt az itt maradt csapat, és nem éreztem jól magam azért, hogy megbüntette az egyik emberünket. Én csak fel lettem pofozva – talán ennél komolyabb volt a helyzet, mert ököllel is kaptam az arcomra korábban – emiatt pedig nem éreztem fairnek, hogy Yohan valakit meglőtt. Ugyanakkor soha nem lett volna merszem megkérdőjelezni a tetteit, mert kettőnk közül ő volt az, aki képes volt ezt a birodalmat nem szimplán felépíteni, hanem irányítani is. Szóval mindössze a pillantását kerültem el, és nem bíráltam felül a döntését, hogy korábban sosem tettem ezt.
- Értettem – talán a kettőnk közötti kémiára utalt az, hogy ennyire hivatalosan válaszoltam Yohannak, aztán ezek után követtem. Ugyanakkor sokszor nem volt merszem apának szólítani őt annak ellenére sem, hogy a nyelvem hegyén volt ez a szó. Az, hogy magához vett és gondoskodott rólam egészen pici koromtól fogva, számomra a mindenséget jelentette. Talán beteges a ragaszkodásom hozzá, de sokkal inkább éreztem úgy, hogy ő a gazdám, nem pedig egy szülő. Sosem vártam viszonzást azért, hogy hűségesen követem mindenhova és szeretem őt. Ennek ellenére képes lettem volna az életem adni érte. Bármikor és bárhol.
- Úgy tűnt, hogy kezelni tudom a helyzetet – halkan sóhajtottam fel, egy pillanatra kerestem meg a tekintetét, majd lesütöttem a szemeim – Sajnálom, hogy csalódást okoztam.
Ennyivel tartoztam neki azok után, hogy mindent eldobva kellett visszajönnie. Ugyanakkor azt gondoltam, hogy mindenképp tudnia kell arról, hogy valami, amit alapvetően meg akart védeni, az meg is sérülhetett volna… Ha nagyon szigorúan vettem bizonyos dolgokat, akkor határozottan kijelenthettem, hogy Son Da-ni már nem volt olyan állapotban, mint amikor idehoztuk. Ezt pedig én mind a saját mulasztásomnak éltem meg. Talán tényleg túl önző vagyok, amiért azt gondolom, hogy jár nekem az, hogy a saját életemet éljem. Mi lesz így Yohannal és mindazzal, amit rám bízott? Elsősorban nekem hozzá kell lojálisnak lennem, az életemben minden helyzetben ő az, aki fontos. Utána jöhet minden más, majd a legvégén ténylegesen én magam.
- Elég fontos dolog – nem igazán tudtam, hogy pontosan mit kellene mondanom, de fel voltam készülve arra, hogy én is elfogadjam a nekem járó büntetést – Son kisasszony már nincs sértetlen állapotban. A bántalmazás nagy részét akkor követték el, amikor nem voltam itt. Gyakorlatilag azért ütöttek meg, mert próbáltam rendezni a helyzetet, mikor szembesültem azzal, hogy a hölgynek baja esett.
Értettem én azt, hogy az apám miért vette magához. Nyilvánvalóan ő se rabol el random nőket az utcáról, szóval szinte biztos voltam benne, hogy van ügye azzal a családdal. Ennek ellenére sem gondoltam azt, hogy a bántalmazásnak ezt a szintjét ő mondjuk eltűrné, szóval úgy éreztem, hogy ez egy olyan fejlemény, amiről feltétlenül tudnia kell.
- Szerinted megérdemli, hogy gyorsan végezzünk? – csak egy oldalpillantást vetettem rá, aztán a jobb kezemet úgy csúsztattam a hátam mögé, mintha rejtegetnék valamit ott – Van egy jobb ötletem. Inkább elveszem a szőnyeget és akkor van időd átgondolni, hogy mennyire vagy könyörületes hangulatodban.
Mikor odaléptem és kirángattam a férfi alól a drága lakberendezési, amúgy funkcióktól mentes tárgyat, szinte megpillantottam a szemébe a könyörületet. Kedvem támadt volna homlokon köpni emiatt, de visszafogtam magam. Nem most van itt az ideje annak, hogy az erőmet fitogtassam, azzal gyakorlatilag csak tényleg aláírnám azt, hogy mindössze Yohan kutyája vagyok. És azért én is vágytam arra, hogy ennél többe nézzenek az emberei(nk).
- Nehéz ezt csak úgy megmondani, mert sok a befolyásoló körülmény – ezúttal már a pillantásom acélossá vált, majd ismét az apámra néztem, mintha megerősítést várnék tőle. Egy pillanatra elgyengültem kint, de most úgy éreztem, hogy támogat, emiatt könnyen beszéltem – Nagyon összetett az esete.
Közelebb sétáltam hozzá, majd a szemébe néztem. Csak az életét akarta menteni, de nem nagyon segített az, amit tudtam róla. Ha belegondoltam, valójában kicsit sem akartam, hogy ilyen emberek mászkáljanak az utcákon és talán pont ez volt az oka annak, hogy már fikarcnyi könyörület sem maradt bennem. Elvégre nekem megvan az eszköz a kezemben ahhoz, hogy egy erőszakos állattól megszabadítsam a világot.
- A szeme hazudik. Emiatt feltételezem azt, hogy amit kimondott a szájával korábban az sem volt igaz – a kabátomba nyúltam, ahonnan úgy vettem elő egy kést, mintha csak erre a pillanatra vágytam volna egész nap – Szóval, ha ezt vesszük figyelembe, akkor minimum a nyelvét ki kell vágni és megvakítani. Ha azt a szempontot nézzük, hogy ellenszegült nekem és ezzel neked is, ráadásul tettlegességig fajult a dolog, akkor levághatnánk a kezét. Viszont van valami, amiről még mindig nem tudsz.
Ezen a ponton szándékosan húztam az időt, mert élvezettel töltött el a halálfélelem, amit a férfi érzett. Tisztában voltam vele, hogy egy ilyen alak bármikor behúzhatja egy sikátorba az én barátnőmet is és ez nagyon felbőszített. Jobban kell vigyáznom Nabira.
- Mit tennél valakivel, aki kezet emel egy nőre? – ezen a ponton a sarkamon hintázva fordultam felé – Vagy még rosszabb jár a fejében? És ennek fényében nem követi az utasításaimat?
1 271 szó öltözék szevas fater  in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan 560292900   CHOKE K.
mind álarcot viselünk
Kang Jae
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan JCQC2UM
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan 53F2SSY
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Switchin' positions I like to rotate
You make me dirty, no need to worry, we've become endlessly honest
♫ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan QAMOrRb in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan WwmRh1m in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan KREpfxS
Gimme a shot to over everything
I have a headache that I need to undo, Should I just say everything is fine? I'm tired of pretеnding I'm not exhausted
★ családi állapot ★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan DKEgT1B
It's cruel and beautiful, love killa
Got room for one more, oh I’m sorry, did I make you anxious? I have no senses, no more pain, anyway you and I love or hate, I want and love like crazy, Imma slay, Imma chill, Imma kill
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan STkspP7
★ foglalkozás ★ :
az apja cégéhez dolgozik be
★ play by ★ :
Im Chang Kyun
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan Ne54bAC
Témanyitásin control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan EmptyKedd 24 Jan. - 0:32
Kangjae & Yohan
Megtanultam már, hogy akármi történjen is, mindig kerül homokszem a fogaskerekek közé. Akármennyire is elhisszük, hogy ismerjük egy adott szituáció minden szereplőjét, nem befolyásolhatunk másokat olyan mértékben, hogy az általunk racionálisan kiszámított dolgokat cselekedjék. Ezért kell minden lehetőséget megvizsgálni, és nem egy, de két lépéssel mindenki előtt járni, bármiről legyen is szó.
Haragszom magamra, amiért nem szántam több energiát arra, hogy biztosra menjek, ami a Kangjaet megillető tiszteletet érinti. Jóval fiatalabb ő néhány emberemnél, akik részben azon szocializálódtak, hogy a tisztelet mindig az idősebbet illeti meg. Képes voltam beállni emögé az alapszabály mögé, amíg az illető valóban megérdemelte, hogy alázattal viseltessek felé. Ez a fajta tisztelet pedig valljuk be, további szabályokra épül. Lojalitás, a parancsok követése és felülbírálat nélküli betartása. Ha hibás utasítást adok? Az legyen az én problémám. Nekem kell elszámolnom a rangban felettem állókkal - vagy épp a saját lelkiismeretemmel - és ők szabnak ki rám büntetést, ilyen egyszerű.
A Jones Point-i házban azonban kezdettől fogva az én szavam érvényesül. Ami azt illeti, a családunk New York-i ügyei voltak az én kezemben, míg az otthoni, koreai ügyeket a nagybátyám intézte. Nem jelentette ez azt, hogy ne lenne olykor mindkettőnkre szükség ugyanazon a helyen. A bizalom, amit belém vetettek, egyfajta nyomásként nehezedett a vállaimra már évek óta. Talán ezért, a nagybátyám iránti lojalitásból ingott meg a kezem egy pillanattal tovább, mielőtt lőttem volna. Nem volt végzetes a célpont, mégis olyan zavart keltett a jelenlévőkben, mintha épp betörtem volna a saját birtokomra. Az én pillantásom a saját családnevemet viselő fiatal férfit kereste, miközben hosszú léptekkel közelítettem meg a helyszínt. Apró bólintással vettem tudomásul, hogy a fiamnak nem esett bántódása, azon a pofonon túl, aminek én magam is szemtanúja voltam. Nem akartam odáig menni, hogy belegondoljak, hogy hányadik lehetett ez és pontosan miért viseli ezt el, tudatában annak, hogy az én jelenlétem híján az övé a ház. Elvégre azért vagyok most itt, mert azt jelentették nekem, hogy gond van - és itt jön a homokszem a fogaskerekek között.
Átgondolt tervem volt, ami az elrabolt - zálogba vett - nőt illetti. Ha a nő szülei nem hiszik azt, hogy könnyedén kijátszhatnak, gyakorlatilag nem esett volna bántódása. Egyszerű hitelről és annak visszafizetéséről volt csupán szó. Egészen addig, amíg ők meg nem akarták szegni az egyezséget. Illetve amíg nem szorultak még több pénzre. Eredetileg az üzletüket akartam, amit nehezebben akartak adni, mint a saját lányukat, ez pedig épp annyira volt aggályos, hogy attól elfogadható ajánlat legyen. Egy élet érhet jóval többet a legdrágább ékszereknél is, ha a megfelelő ember kezébe kerül. Én pedig még könnyebben alszom éjszaka, tudván hogy nem vagyok bár jó ember, de nem is próbálom annak eladni magamat, míg vannak, akik másoknak és önmaguknak is hazudnak nap, mint nap.
- Szedjétek össze és hozzátok a dolgozószobába. Kang Jae. Te gyere velem. - Az utasításokat csendesen, de határozottan adtam ki. Soha nem hittem abban, hogy azzal érhetek el bármit is, ha fennhangon hirdetem a privilégiumot, ami a családomhoz való kötődésemmel járt nekem kezdettől fogva. Én mindig inkább a tettek híve voltam. Mondhatjuk úgy is, hogy az a fajta kutya vagyok, aki tényleg harap és nem csak ugat.
Nem ellenőriztem, hogy Kang Jae követ-e, de soha nem kellett kételkednem benne, hogy ő hallgat rám. Egyetlen alkalommal kellett tartanom attól, hogy a fiam a saját feje után megy majd és kárt tesz magában, amit semmilyen körülmények között nem voltam hajlandó megismételni. Valószínűleg ezért fordult meg a fejemben, hogy felajánlom neki, hogy itt hagyhatja ezt az egészet. Biztosítok neki megfelelő mennyiségű pénzt és annyi távolságot, amennyire szüksége van, ha így megvan az esélye, hogy jó élete lehessen. Ez viszont nem annak az öt percnek a témája volt, amit nyertem magunknak azzal, hogy előre indultam vele.
- Miért nem szóltál korábban? - Ezúttal odapillantottam, kérdőn felvonva szemöldökeimet. Ami az emberemet illeti, semmi nem alakult volna másképp. Ha nem a vállát lövöm meg, akkor a karját töröm el, vagy még kegyetlenebb módon emlékeztetem rá, hogy kettőnk közül én vagyok döntési helyzetben.
- Az egészet a Son üzlet miatt... - Sóhajtva támaszkodtam neki a dolgozószobám masszív, fából készült asztalának, ami az ablakok előtt terpeszkedett. - Történt még valami, amiről tudnom kell? - Őszinteséget vártam tőle, ez pedig a pillantásomban is ott volt, amit rá szegeztem. Megkíméltem volna magunkat attól, ami most következett, de nem volt értelme elkenni a dolgot és várni vele. Aki most nem tanul belőle, az később sem fog.
A 'tettes' két másik emberem társaságában sétált be, az arcáról sejteni véltem, hogy felfogja, tudja mit tett. Csendben néztem, ahogyan térdre ereszkedik a szőnyegen és előre billen a feje. - Nem szeretném, ha összevéreznéd a szőnyeget, úgyhogy essünk túl rajta. - Összességében nem is azt terveztem, hogy kivéreztetem és megszabadulok a testétől. Viszont nagyon jó okot kellene most felhoznia azért, hogy meg akarjam őt tartani. Élve.
- Uram... - a férfi nagyot nyel, pár másodpercig még lesütve tartja a pillantását, mielőtt gyötrődve emelné a fejét felém. Az én arcom ezzel szemben komor, már-már szobor szerűen mozdulatlan marad. - Nem gondoltam... Nem gondolkodtam... - A fejem lassan oldalra billen, szemöldökeim megemelkednek. A férfi nagyokat nyelve folytatja, szinte látszik az arcán, ahogyan lázasan gondolkodik, hogyan menekülhetne meg ebből a helyzetből. - Nem fog többet előfordulni, esküszöm!
- Abban biztos lehetsz. - Sóhajtva hunyom le a szemeimet és gondolom végig az egész szituációt. Új fejlemény volt a házban tartózkodó nő és az is, hogy egy emberem nem hallgat rám, de összességében nem váratlan. Mindig a legrosszabbra készültem, de valójában ez most nem az én csatám volt. A fejem ezúttal lassan a tőlem nem messze álló Kang Jae felé fordult.
- Mit gondolsz, milyen büntetést kellene kapnia? - Nem akartam segíteni neki a válaszadásban, hiszen magam sem tudtam milyen választ várok pontosan. De ahhoz, hogy elhiggyék, hogy érdemes rá hallgatni, meg kellett mutatnia, hogy tényleg így van. Hogy a bizalmam felé nem alaptalan. Még ha fel is ajánlom majd neki, hogy mindettől megszabadulhat.


| szevasz fiam in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan 1842050612 | 961 | öltözék

Kang Jae imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kang Yohan
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan Dcf6983603c627bf5557ac11cc887ac11a68f0c9
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan Ed2598a205deb2890c8970dc60db402b7841d163
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I'm alive, but I'm dead, I'm a straight up villain
Is it really a surprise if I'm playing with your mind And I treat you like prize, then I throw you to the side? In control That's how I like it and I'm never letting go
♫ :
16 shots - | - Toxic - | - Play with Fire
★ családi állapot ★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan 473f196009f1d93d5b5e6d0ddcc3039f9c4b46d5
I know I can be so cold in the dark, no feeling
Where I like to keep my heart I'm the type to risk my life, not afraid to die Type to make you cry, type to put a price All up on your head, do just what I said
★ lakhely ★ :
Manhattan - | - Jones Point
★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan 6a16d6aee88b67900518376fea6f436e798f8162
★ idézet ★ :
“ Don't you ever tame your demons ”
But always keep 'em on a leash...
★ foglalkozás ★ :
mûkereskedõ
★ play by ★ :
Song Joong Ki
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan F8bbecddcd33dec50f2135948ccde337d5e17add
 
in control, that's how I like it ♟ Kangjae & Yohan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» baby, tell me what's the antidote ✙ Kangjae & Nabi
» Kang Yohan
» you can't wake up, this is not a dream ♟ Da-ni & Yohan
» a little wicked ♟ Clarissa & Yohan
» Jay&Bry - Who is in control?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: