New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah
TémanyitásRe: spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah EmptyVas. Márc. 12 2023, 21:31

Baek-ah & Willow
Ismeretlen érzés szorította a mellkasomat, amelytől percek - talán órák - óta képtelen voltam szabadulni, pedig másra sem vágytam, csak hogy a rám nehezedő súly eltűnjön és tudjak újra normálisan levegőt venni. Hiába próbáltam levegővel telíteni a tüdőmet, hogy regulázni tudjam a magasra ugró pulzusomat, valami megakadályozott, egyre inkább pánikot keltve bennem. Foghatnám pusztán a történtekre, a boltban átélt fegyveres rablóval való összetalálkozásra és arra, hogy hiába látunk mindannyian a tévé képernyőjén, a hírekben, vagy épp a sorozatokban ilyen szorult helyzeteket, senki nem tudja milyen, amíg nem tapasztalja meg a saját bőrén. Nekem pedig azt gondolom egy életre elég volt ez a tapasztalat ahhoz, hogy minden másodperccel egyre inkább küzdjek a rosszullétemmel.
A rajtam egyre inkább elhatalmasodó pánik másik felét az okozta, hogy nem tudtam beszélni róla senkinek. Apáékat nem akartam feleslegesen megijeszteni, a rendőrség valamiért meg sem fordult a fejemben, Tylart már nem hívhattam ilyesmivel, Hailee pedig nem vette fel nekem a telefont. Egy pillanatra talán megfordult a fejemben, hogy felelőtlen döntést hoztam, amikor az irodájához jöttem és megkértem a titkárnőt, hogy amint a barátnőm elérhetővé válik szóljon neki, hogy sürgős ügyben keresem. Önző döntés lenne a nyakába zúdítani az érzéseimet és az egyébként is stresszes életébe még több aggodalmat hozni. A várakozás helyett csak az az opcióm maradt volna, hogy taxiba ülök, hazamegyek és miután magamra zárom a lakásom ajtaját, egyszerűen szabadon engedem azokat az érzéseket, amelyek bennem kavarognak. Nem tudom milyen közel voltunk Kristine-el ahhoz, hogy a mai napon vége legyen az életünknek, de ha csak belegondolok, hogy talán megtörténhetett volna, még inkább érzem a nyomást a mellkasomon.
Ha számítottam is rá, hogy valaki meg fog szólítani, váratlanul ért, amikor egy kéz landolt a vállamon és össze is rezzentem tőle, ami nem bizonyult a legillendőbb reakciók közé, ha figyelembe vesszük, hogy kinek a szemébe néztem, miután megemeltem a fejemet. Az, hogy előtte a nevemen szólított, gyakorlatilag el sem jutott a tudatomig, a pillantásom pedig legalább annyira zavart lehetett, mint az egész lényem.
- Elnézést, én... - Elhalt a hangom, nagyot kellett nyelnem, hogy folytatni tudjam. - Ne haragudjon, nem akartam így reagálni. - Szegényes mosolyt sikerült csak odaerőltetnem a szám sarkába, aminek a sikerét illetően csak a férfi tehetett volna csak tanúvallomást. Lassan fújtam ki a levegőt, amikor elfordítottam a fejemet, hogy egy biztos, nem mozgó pontra tudjak koncentrálni, amíg visszanyerem a lélekjelenlétemet. Szerettem volna értelmesen kommunikálni vele, mint az első alkalommal, de a bennem kavargó érzések átvették az irányítást és fogva tartották minden porcikámat, olyan szédülést okozva, ami még ülve sem hagyott nekem nyugtot. Az ujjaim a hajamba csúszta, a sötét tincseket talán nem a számomra legelőnyösebben rendeztem át, ahogyan végig futtattam bennük azokat.
- Az jól esne - bólintva feleltem a második kérdésre, amíg összeszedtem a gondolataimat az elsővel kapcsolatban. Mint ahogyan Haileere sem szabadna rázúdítanom mindazt, ami történt, valószínűleg Baek-ah sem érdemli meg, hogy szinte ismeretlenül lerohanjam mindazzal, ami történt. Az valószínűleg csak rám és a terapeutámra fog tartozni, amikor eljutok hozzá.
- Ami azt illeti, nem indult jól a napom, azt hiszem. - És akkor fegyvereket és bolti rablókat még nem is emlegettem. - De kérem, ne aggódjon. Egy barátnőm itt dolgozik, most csak épp tárgyal, vagy... irodán kívül van. - A zavarodottságom egyértelmű jele volt, ahogyan tanácstalanul pillantottam a recepció felé, próbálva visszaidézni, hogy mit mondott nekem a titkárnő, amikor Hailee után kérdeztem.
Más esetben talán még jól is esett volna a rám irányuló figyelme, hiába tudom, hogy gyereke és felesége van. Szerintem csak azért, mert valaki mellett épp nincs ott a párja vagy felesége, még felnőtt emberekként tudunk viselkedni, mindenféle hátsó szándék vagy túlgondolás nélkül. Valószínűleg pont olyan segítségre szorultnak tűnhettem én most, mint ő a síró kisfiával és csak a véletlen műve, hogy épp egyszerre tartózkodunk itt, semmi több.
- Nem szeretném feltartani... - Bizonytalan volt a hangom, miközben felé fordítottam a fejemet. Valójában cseppet sem éreztem magamat jobban, a mellkasomban ugyanúgy ott volt az a korábbi nyomás, és ami azt illeti sokkal nehezebb volt megpróbálni fenntartani egy beszélgetés félét, mint gondoltam.
ruha || 655 || tessék nekem segíteni spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah 2122324058 ||


When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you
mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah Joboah_mpd_10-002
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
Témanyitásspaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah EmptySzomb. Jan. 07 2023, 16:13

Willow & Baek-ah
Nem vagyok olyan, mint a barátaim. Eljárok edzőterembe, megeszem a feleségem főztjét anélkül, hogy azt komolyabban kritizálnám, de összességében soha nem éreztem késztetést arra, hogy az ízlésesnek mondható testemet jobbá akarjam varázsolni. Ennek nyilvánvalóan az is volt az oka, hogy rengeteget dolgoztam, és mellette szülővé is váltam, lassan már kétszeresen. A munka mellett a családomról is nehéz volt gondoskodni, de ennek ellenére igyekeztem megőrizni az erőmet és az egészségemet. Egyrészt nem akartam, hogy a fiam számára valaki más lehessen a jövőben példakép csak azért, mert nagyobb és erősebb apánál. Mivel ő egy törékeny, kis félénk gombócka volt – az én gombóckám – bíznia kellett bennem és éreznie azt, hogy meg tudom védeni bármitől. Amióta apává váltam, lényegében életcélom lett az is, hogy szuperhős lehessek, ezzel pedig a saját gyerekkori álmomat váltottam valóra. Ha egyszer unokáim lesznek – amitől még baromi messze vagyok, tudom – akkor fogom tudni, hogy jól neveltem fel Marcelt, ha ő is hozzám hasonlóan fog gondolkodni. Magam sem tudom, hogy mitől érzékenyültem el ettől egy pillanatra, de miközben az autómban várakozok a zöld lámpára, addig ezt megengedhettem magamnak. Nem hittem benne, hogy a szülőség csak a nők életét változtatja meg, mert bennem is elég sok mindent elindított az, hogy végül apává váltam. Még annak ellenére is, hogy voltak nálam sokkal jobb apukák, akik többet törődtek a feleségükkel, lejjebb adtak a karrierből és az időt a családjuknak szentelték. Esetemben egyáltalán nem arról volt szó, hogy én mindezt ne szerettem volna megtenni, szimplán csak hittem abban, hogy egyensúlyba tudom hangolni az életem majd egyszer.
Jelenleg, mivel otthon volt valami időszakos béke köztem és Karen között, gyakorlatilag csak arra tudtam gondolni, hogy ezt ne rúgjam fel, és igyekeztem visszadobni minden ügyet, ami nagyobb falat lehet. A bandatámadás épp elég volt jelenleg, hittem benne, hogy abból győztesen tudok majd kijönni anélkül, hogy a házasságom azelőtt véget érjen, hogy megszületne a kisebbik fiam. Nem akartam őt elveszíteni még azelőtt, hogy egyáltalán a karjaimban érezhetném, illetve abban sem hittem, hogy a pártalálás annyira könnyű és magától értetődő lenne, hogy boldogan élnék valakivel Karen után. Abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán akarnám ezt. Jelenleg nehezen képzeltem el másként az életem.
Mikor az irodához értem, összeszedtem a megfelelő papírokat, hiszen egy ügyet hoztam át tőlünk, amivel nekünk már nem volt kapacitásunk foglalkozni. Összességében nem támogattam azt, hogy mindenféle csontot odahajigáljunk az ügyészjelöltjeinknek, hiszen azok, akik hozzánk jönnek bojtárkodni, minden bizonnyal inkább képzelik el magukat abban, amit én csinálok, minthogy bármi más jogi terepre lépjenek. Azért nem volt sok jelölt az ügyészségen, mert a jogi tanulmányok ahhoz éppen elegendőek, hogy felmérjenek egy-egy pályát. Úgy gondoltam, hogy az egyetem elsősorban a választásban segített.
Befelé haladva, egészen meglepődve vettem észre az ismerős fejbúbot a váróterembe, ugyanakkor nem tudtam hova tenni a nő megjelenését ezen a helyen. Próbáltam felidézni vele kapcsolatban azokat az emlékeket, hogy vajon volt-e gyűrű az ujján, vagy rászorulna-e egy ügyvéd segítségére. Azért, amit a fiamért tett, hajlandó lettem volna szólni néhány jó szót az érdekében és úgy rábízni a barátomra, aki biztosan gondját viselné.
A tartásából arra tudtam következtetni, hogy nem érzi magát jelenleg jól. Ahelyett, hogy a dolgomat gyorsan intéztem volna, inkább írtam egy üzenetet a főnökömnek arról, hogy akadt némi elintéznivalóm és a papírokkal az ujjaim között, óvatosan foglaltam mellette helyet.
- Willow? – azt láttam a legjobb megoldásnak, hogy megszólítom, néhány másodperc után pedig a tenyeremet a vállára csúsztattam – Mondja, jól van? Kér egy pohár vizet?
Amikor megpillantottam, hogy mennyire sápadtnak tűnik, ezer meg egy forgatókönyv futott végig az agyamon azzal kapcsolatban, hogy mi történhetett vele. Amikor utoljára találkoztunk úgy nézett ki, mint aki kicsattan, most pedig köze nincs ahhoz az állapotához. Ezen a ponton már inkább azon kezdtem el gondolkozni, hogy ő most remek színész-e, akinek segítségre lenne szüksége, vagy pedig bántották őt.
öltözék || 619 szó || kang - gone || ne tessék izgulni!! ||


                          i will die for you
I don't wanna go, 'til everything comes crashin' down, you're the one I want, when everything comes crashin' down, for some reason, it feels like you'll be back

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Yoon Baek-ah
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah Aja1OPT
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah VYNNkAP
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Good Bye is the word of love I can give to you
Of course I wanted to stay with you forever, but nobody can escape from goodbyes eventually? So I'm not gonna show my tears, sayonara baby
★ családi állapot ★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah WKHdNnL
I want you to be my last, if I had to keep being separated from you like this, I choose you over three meals a day, if I had to keep being separated from you like this
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah KIHECrN
★ foglalkozás ★ :
főügyész helyettes
★ play by ★ :
Lee Dong Wook
★ szükségem van rád ★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah ANwwKon
You are beautiful even when I close my eyes
When I wrap my arms around the one that is looking into me, even the wind is looking and waiting for you, I am wandering into the night like a spell was cast on me
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah WDNybtN
 
spaces and memories is something that brings me to you | Willow & Baek-ah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Baek-ah & Willow - my today has met your today
» in tight spaces | elisiana & colton
» each day brings a storm
» Thalia & Tommy - Every sunset brings the promise of a new dawn
» Yoon Baek-ah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: