New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 1 Bot
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Kershaw family
TémanyitásKershaw family
Kershaw family EmptyCsüt. Dec. 29 2022, 12:31
EvangelineKershaw
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Katheryne Winnick van a fotón, de nem kőbe vésett ajánlat, felőlem bárki lehet aki korban megfelelő, ha szőke a hölgy az előnyben, de ez sem kizárás.
Születési hely
valahol amerika
Kor
44-50
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Házas
Csoport
Hivatal
Történetünk
A mi kapcsolatunk egyáltalán nem mondható tipikus anya-lánya kapcsolatnak, sőt az egész családunktól távol áll a tipikus kifejezés. Vállalati ügyészként dolgozol apánk építészmérnöki karrierjét támogatod és persze nem utolsó sorban, a cég jogi ügyeit képviseled. Éppen ezért, apánkhoz hasonlóan te is rengeteget utazol, mondhatni sosem vagy itthon, a gyerekeid mellett. De, mindkettőnk felé hatalmas elvárásaid vannak, ugyanolyan elvek szerint nevelsz minket, mint amit annak idején te is kaptál a mamától.
Utálod a közönségességet, kifejezetten akkor, ha a lányodról van szó. Elvárod a tökéletességet az élet minden területén: kifogástalan megjelenés és viselkedés, kitűnő jegyek, továbbképzések, fejlesztések. Te magad vagy a két lábon járó díva. Életem tizenhét éve alatt nem sokszor láttalak kócosan kilépni a szobából, mindig tökéletes a külsőd. Keményen dolgozol és ugyanezt elvárod a gyermekeidtől is. A férjed támasza vagy, ha van is amiben nem osztozol a véleményén azt soha nem kiabálva vagy csapkodva hozod a tudtára. Az életed a határidő napló szerint éled, mindennek megvan a helye és az ideje, csak sajnos a gyerekeidnek nem jut belőle elég.
Én már meg sem próbálom megbeszélni veled a dolgaimat, nem igazán vonlak be a saját életembe. Nem szeretnék mindig újra és újra elutasításban részesülni.
Nem tudom, hogy mi jár igazából a fejedben, hiszen soha nem beszélsz nekem az érzéseidről. Néha olyan érzésem van, mintha nem is lennének. Nem tudom, hogy voltak-e álmaid kislány korodban. Nem tudom, hogy mi a kedvenc állatod vagy éppen a színed. De azt pontosan tudom, hogy minden harmadik hétvégét együtt töltjük a családdal, hogy amikor itthon vagytok pontban kilenckor vacsorázunk, hogy szemmel követed az iskolai fejlődésemet és hogy nem szereted a fotózás iránti hobbimat. Tudom, hogy szerinted a kedvenc farmerem proli, de arról már nem meséltél, hogy mit éreztél amikor először láttál a cselló koncertemen. Leszámítva persze, azt a pár hamis hangot, amit felfüleltél.
Van esély arra, hogy valaha közelebb kerüljünk egymáshoz? Hogy engem és Tommyt igazán a gyerekedként kezelj és ne csak két újabb név legyünk a naplódban? Tudod, sok minden okoz bennem most vívódást, kamasznak lenni nem könnyű és örülnék, ha ott lenne nekem az anyukám. Adunk ennek egy esélyt?

livin' in new york



William  Kershaw III.
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Matthew McConaughey van a fotón, de csak egy ötlet. Bárkit elfogadok, aki korban passzol.
Születési hely
valahol amerika
Kor
45-50
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Házas
Csoport
Üzlet
Történetünk
Építészmérnökként mindig nagyon elfoglalt vagy. Saját céget irányítani és családfőnek lenni egyszerre nem könnyű, az utóbbiról le is mondtál kicsit. Elvárásaid egyszerűek, szeretnéd, ha Tommy és én egyszer a nyomdokaidba lépnénk, elvégre nem azért építettél fel egy birodalmat, hogy idegenek örököljék meg. Engem az építészet gondolata is kiborít, nem akarom, utálom és nem is lennék jó benne. Csak ezt még nem mertem elmondani neked. Tudom, hogy nem húzhatom sokáig az időt, nemsokára meg kell választanom milyen úton megyek tovább a felnőtté válás felé és kénytelen leszek szembesíteni a fájó valósággal. Anyához hasonlóan neked is nagyon szoros a programod, nem igazán jut időd ránk. Hogy anyával hogy vagytok képesek még mindig fenntartani a házasságotokat az érthetetlen számomra. Kevésbé vagy merev, mint az anyánk, szereted a vicceket, jóízűen nevetsz ha számodra vicces dolog történik. Szereted a sört, legfőképp üvegből, amitől anya mindig kiborul. Közösen járunk színházba, ez az egytelen hobbi, amit együtt csinálunk. Hercegnőmnek szólítasz, megpróbálsz a tenyereden hordozni, de apa: az a havi néhány nap nekem nem elég belőled. A jövőnkkel kapcsolatban neked is sziklaszilárd elképzeléseid vannak, a karrier, párválasztás és családalapítás területén is. Csak a te és az én elképzeléseim elég gyakran eltérnek.
Nagyon sebezhető korban vagyok, sokkal érzékenyebben érintenek a dolgok, mint azt hiszed, szükségem lenne az apukám védelmező ölelésére. Kershaw family 2624752903 nem ígérem, hogy megkönnyítem a dolgod, nem véletlen, hogy a hurrikánok női neveket kapnak Rolling Eyes

livin' in new york



// a fent leírtak mindkét szülő esetében csak kiindulópont, szeretném, ha az alkotó saját szájíze szerint alkotná meg a karaktert. Tommy és én is nagyon várjuk a szüleinket, ígérjük, hogy nem vagyunk jó gyerekek Rolling Eyes de eltűnni biztosan nem fogunk Kershaw family 2624752903//






mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kershaw family SCfgl

Kershaw family SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Kershaw family E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kershaw family SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Kershaw family SF9Bo
TémanyitásKershaw Family
Kershaw family EmptyCsüt. Május 25 2023, 20:02
Drága lányom hirdetése alább olvasható! Ahhoz részemről egy kis kiegészítés a karaktert illetően.  Kershaw family 108800823


WilliamKershaw III.
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Matthew Mccounaghey (a lányomnak mindegy, a nejeddel azért egyeztess, ha másra cserélnél Razz )
Születési hely
valahol amerika
Kor
45-50
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Csoport
Üzlet
Történetünk
Remek ember vagy, kreatív és energikus, humoros és laza, ha épp nem a munkáról van szó. Építészmérnökként elhivatott vagy a munkádat illetően, szorgos és precíz, nem véletlen az, hogy olyan sokra vitted és neved van a szakmában. A rengeteg utazás is hozzátartozik az életviteledhez, akárcsak az enyémhez, de ez sosem jelentett kettőnk közt problémát. Már a megismerkedésünkkor is a karrierünkre koncentráltunk, ez még sem volt akadálya annak, hogy szerelmünk beteljesüljön és összeházasodjunk.
Az első négy év csodás volt, mintha minden egyes nap a mézes heteinket töltöttük volna, a mindennapos elfoglaltságaink mellett azért jutott időnk egymásra is. Fiatalok voltunk és azt hiszem, hogy akkor még kevésbé foglalkoztunk a háttérben rejlő problémákkal. Aztán egy napon megszülettek az ikrek, örültünk nekik, mégis nehezebb lett az életünk. Ezt magyaráznom sem kell, ahogy a mondás is tartja, kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Míg kicsik voltak, kevésbé vettük észre, hogy nem ugyanúgy gondolkodunk a nevelésük kapcsán, majd az évek múlásával ezek az ellentétek egyre jobban kiéleződtek köztünk. Te is követelsz tőlük, szeretnéd, ha egy napon a nyomdokainkba lépnének, még sem szorongatod őket olyan vasmarokkal, mint ahogyan én. Sokszor nem is értesz egyet velem, de képes vagy hosszan tűrni, mert valami oknál fogva nem akarsz konfrontálódni velem. Eddig legalábbis nem akartál, azonban néhány hete a fejemre olvastál mindent. Hozzám vágtad, hogy kemény vagyok a gyerekekkel, hogy megfojtom őket, és téged is. Már fullasztónak érzed a házasságunkat, s hiába is magyarázkodsz nekem, olyan mintha süket fülekre lelnél. Hiába mondod, hogy nem csaltál meg, ezt nem tudom elhinni neked. De vajon mi az igazság? Tényleg hűséges voltál végig, s csak én vetítem ki rád a félelmeimet, vagy neked is van vaj a füled mögött?
Egy biztos, egy házassághoz két ember kell, és mindketten hibáztunk, mégis inkább én vagyok a mérgező ebben a kapcsolatban, amire végre rá kellene ébrednem. Már azt is hozzám vágtad, hogy pszichológushoz kellene mennem, és lehet, hogy ebben is igazad van. A kérdés már csak az, hogy vajon tudok-e változni, s nem késő-e már, hogy helyrehozzuk a házasságunkat?
Egyébként nagyon szeretjük egymást, a házasságunk néhány hete mégis a mélypontjára került. A gyerekek erről még nem tudnak, és nekem nem is célom az, hogy mindez kiderüljön, hisz számomra fontos a látszat. De ezt Te hogyan viseled? Mikor fog kirobbanni belőle az igazság? Vajon mikor robban a bomba? Jól ismerlek, heves természeted van, s amilyen birka türelemmel tudsz viselkedni helyzetekben, olyan hirtelen lobbansz haragra is, ha elszakad az a bizonyos cérna.
Nagyon várlak, s azt hiszem a gyerekek nevében is mondhatom, hogy ők is nagyon nagyon várnak! Gyere, hogy legyen teljes a családunk  Kershaw family 108800823  Hopsz, és elfelejtettem mondani, hogy van egy lányom, akiről még nem tudsz. Azt hiszem, erről sem ártana majd valamikor beszélgetnünk  Kershaw family 618794435
(kérlek, olvasd el az előtörténetemet, az elég jól lefesti kettejük aktuális kapcsolatát)

livin' in new york

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evangeline Kershaw
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Kershaw family Naomi-watts-sweater
★ kor ★ :
49
★ családi állapot ★ :
Házas
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kershaw family 5896b0d710264f1a92a3ce6ee9d69c84
★ foglalkozás ★ :
vállalati ügyész
★ play by ★ :
Naomi Watts
★ hozzászólások száma ★ :
22
 
Kershaw family
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Family is fight ─ family is love
» Kershaw house
» Sage A. Kershaw
» Lita Kershaw
» Jocelyn Kershaw

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: