New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

A great night without sadness...
TémanyitásA great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyVas. Dec. 03 2017, 22:29

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Egy hét telt el azóta, hogy megtörtént maga a csoda. Aaron vendégszobájában alszom nap, mint nap, amit nem tudom, meddig fogok bírni. Nem arról van szó, hogy bármi problémám lenne Aaronnel, sőt... a helyzettel van bajom. Mindketten nagyon jól tudjuk, hogy ez az egész nem normális, sem az ő sem az én részemről. Mérhetetlenül hálás vagyok Aaronnek, amiért eltudott tekinteni a sérelmektől és befogadott egy időre. Konkrétan nem mondta meddig, én pedig annyit mondtam, hogy amíg össze nem szedem magam annyira, amíg megállok a saját lábamon. Ami számomra nagy csoda, hogy amióta itt vagyok nála, nem nyúltam droghoz. A cigitől ugyan nem tudtam eltekinteni, mert egyszerre minden káros szenvedélyt nem tudok letenni, de az már önmagában nagy teljesítmény, hogy megtudtam állni, hogy felhívjam bármelyik dílert is... Volt néhány gyenge pillanatom, amikor Aaron nem volt itthon és unatkoztam egyedül, de végül lecsillapítottam magam két felessel, amit szinte meg sem éreztem, de elég volt arra, hogy csökkenjenek az elvonási tüneteim. Azt nem tudom, meddig fogom bírni cucc nélkül, de ebben a házban nem drogozhatok, és Aaron ezt a tudtomra is adta teljesen jogosan. A baleset téma most pihen egy ideig, de száz százalékig biztos vagyok benne, hogy nem sokáig, és hamarosan felfogja hozni témaként. Nem bánom, csak pihentessük még egy kicsit, bár szívem szerint soha többet nem beszélnék róla. Még mindig nem jutottam el a temetőbe, azt hiszem, kell egy kis erőt gyűjtenem még ahhoz, hogy szembesüljek Wyatt sírjával. Az egészségemet illetve már sokkal magabiztosabban mozgom, és már nem érzek olyan iszonyatos fájdalmat minden egyes lépésnél. Néha még bele-beleszúr a bordámhoz, de meglehetősen sokat pihentem az elmúlt pár napban, így sikerült összeforrnia a csontjaimnak rendesen... legalábbis gondolom.  
Felállok a laptop mellől, ahol az imént éppen a facebook profilomat aktualizáltam és nézegettem a rengeteg fotót, amin még boldog voltam és nem olyan, mint most. Nem tudok túllépni a történteken, azon, hogy terhes voltam és hogy Wyatt nincs többé. A lelkiismeretem sem tiszta és kezd idegesíteni, hogy nem voltam őszinte Aaronnel...  
Lefelé megyek a lépcsőn, és megpillantom Aaront, aki a kanapén ücsörög.  
- Szia. – mosolygok rá halványan. – Nem hallottam, mikor hazajöttél. Milyen napod volt? – szegezem neki a kérdést. Nem tudom, hogy merre járt, én reggel sokáig aludtam, mikor felkeltem pedig sehol sem volt már. Nyilván nincs is hozzá közöm, hol jár, de az biztos, hogy nem a munkahelyén, mert fel van függesztve, miattam... Azt nem tudom, hogy az is titokban van-e tartva, hogy nála lakom, de gondolom, hisz nem hinném, hogy jó fényt vetne a karrierjére az info. Megvárom a válaszát és az erkély felé igyekszem.  
- A mai utolsó. – nézek rá kislányos mosollyal, miközben kihalászok egy cigit a dobozból, mielőtt még szúrós tekintetekkel illetne. Kislisszanok a balkonra és meggyújtom a  végét. Mélyet szippantok belőle, mire látom, hogy a macska kiszökött mellém. Ah. De utálom. Toporgok a hidegben és megpróbálom visszatuszkolni az ajtón, de az istenért nem akar visszamenni. A következő pillanatban az erkély korlátján egyensúlyozik, és én lassan közelítem meg.  
- Jó macska... maradj. Az istenit. – elhúzom a szám, amikor odakapnék és az ijedtségtől megugrik, s már csak azt látom, ahogy eltűnik a semmiben. Jó ég. Neeee. Ezt nem hiszem el. Kihajolok a korláton, és körbenézek. Hallom, hogy nyávog valahol, de egy ideig sehol sem látom őt. A fejemet fogom és elnyomom a cigit, majd újra kinézek lefelé, mikor megpillantom az alsó szomszéd erkélyén a macskát.  
- Rohadt dög. Ne nyávogj. Pszt. – Mintha érdekelné, amúgy mit mondok neki, úgy teszek, de az állat csak eszeveszetten nyávog és felfelé tekintget. Hát ez kurva jó. Mindegy, ott biztonságban van, még az a mázli, hogy nem esett le a földig, mert hiába esik talpra, azt nem biztos, hogy túlélte volna. Bemegyek a lakásba és megborzongok, mert most már elég hideg van kint, áldom az eget, hogy nem kell az utcákat rónom ilyenkor este a dermesztő időben.  
- Mi a terved estére? – érdeklődöm Aaronnél, mert ha nincs semmi terve, akkor csinálhatnánk valamit közösen, mert én már napközben is eluntam az agyam. Az erkélyajtót becsukom magam mögött és azon gondolkodom, hogy kellene lesurrannom a szomszédhoz anélkül, hogy azok, vagy Aaron gyanút fogjanak. Ördögi kör...  



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyVas. Dec. 03 2017, 23:38
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Nem gondoltam volna, hogy így fog végződni az előző kalandunk, de a végére én is beláttam, hogy messzire mentem, és Cherrynek pihennie kell. Nem állítanám, hogy teljes mértékben lezártam volna a dolgot, de egy időre jegeltem, és úgy álltam neki a hétköznapoknak, hogy van egy lakótársam, aki bizonytalan ideig marad nálam. Természetesen munkába még nem állhattam, mert az agyturkász, és Owen sem engedett volna vissza, de ez nem zárta ki, hogy fű alatt ne jelentsek a főnökömnek az új szerről. Nem utasított el, és egyik nap még együtt is ebédeltünk, hogy ezt részletesen felvázoljam neki. Azt mondta, hogy utána néz, de nem ígér semmit. Owen sosem tartozott azon személyek közé, aki félvállról vette volna a munkáját…lásd a házasságát. Ella már szinte az élete részét képezte, és amilyen feladatnak indult, olyan szerelem lett belőle. Más nem láthatta, de a legjobb barátom kifordult a csigaházából egy nő miatt, akit eleinte nem is kedvelt. Fura, hogy nekem is egy nőneművel kell megosztanom a fészkemet, ahova csak átmeneti csajokat hoztam fel eddig, aztán pattintottam is őket másnap reggel. Lenával, és Melissával találkoztam az eset óta, de csak az elsőszámútól kértem bocsánatot, mert a fenyegetés már túlzásnak tűnt. Érdeklődött Cherry állapota felől, de arról csak szűkszavúan nyilatkoztam, mert én sem tudtam teljesen. A kinézete javult, de a belső hadakozásról, hogy nem nyúlhatott szerhez, már nem is tudtam, hogy miként reagált. A függőknek iszonyúan nehéz, még mindig kitartottam a véleményem mellett, hogy rehabon lenne a helye, de nem egy hét elteltével a vetélés után. Az eredményekről nem fogunk értesítést kapni, mert nem kértünk boncolást, pontosabban nem is tehettük volna, mert a bárban maradt a bizonyíték, így elhittem, hogy az öcsém gyereke volt az. A hétköznapok lassan telnek, de eljött a hétvége, más esetben pókert szerveztem volna, de egy vendéggel a lakásomban erre nem volt esély. Owen már az első adandó alkalommal rákérdezett, hogy mit keres nálam, de kitérő választ adtam, holott evidens volt, hogy miért van nálam, vagy mégsem?

A mai nap bevásároltam, és benéztem a szüleimhez is, meg a sírnál is kint jártam, de most először fordult elő velem, hogy nem tudtam mit mondani. Wyatt egy idegen lett, és haragudtam rá, de ez az erő már nem fogja visszahozni. A szatyorral a kezemben dugom a kulcsot a zárba, és mikor elfordítom, már jön is elém a lakótársam. Ízlelgetem a kifejezést, de szerintem jobb lenne nem címkézni, ha már megtörtént.
- Szia… - mosoly nélkül bújok ki a bakancsomból, és akasztom fel a kabátomat az előtérben, aztán folytatom az utamat a konyhába, hogy kipakoljak a pultra, de a kérdése kizökkent. Ez amolyan női dolog, hogy meséljek a napomról, vagy csak a nők várják el, mert a beszélgetéssel lenyugtatják magukat?
- Ettem, edzettem, és vásároltam. – foglalom össze tömören, de mielőtt leizzadnék, ki is menti magát, és szalad a balkonra.
- Remélem is, mert nem gyárestet tartunk. – kiáltok utána, hogy vegye a lapot. Gyűlölöm a rendszertelen életmódot, a káros szenvedélyeket, hiszen jómagam egyikkel sem élek, de tudom, hogy elütni egy nagyobb függőséget egy kisebbel lehet csak, így vettem piát. A hűtő oldalába süllyesztem a két üveg rövidet, és benyomom a kis tv-t a konyhaszigeten, miközben megkeresem a sportcsatornát. Fel is hangosítom, így nem hallom, hogy mit csinál az erkélyen, és az anyám által készített vacsorát dobom be a mikróba a tányérral együtt. A kattanással egy időben jön vissza Cherry is, ezért lejjebb veszek a hangerőből és ránézek. A kérdése megint fejtörést okoz. Most azt várja tőlem, hogy közösen töltsünk el egy estét? Megvakarom a tarkómat, mert rávágnám, hogy meccset nézünk, de attól el fogja unni az agyát, netalán végigpofázza, és akkor kiborulok…marad a felvétel.
- Nem volt konkrét tervem, de vannak játékaim, tudsz pókerezni…vagy van karaoke-gépem. – hát ahhoz innom kellene még.
- Hoztam vacsorát, és most nem olyan szutykot fogsz enni, mint a pizza. Ez párolt zöldség, és csirke. – mutatok a tányérra, és az egyik magasított szék előtti területre teszem.
- Hol van a macska? – most tűnik fel Harcos hiánya.
- Cicc… - szólítom meg, de sehonnan nem hallom a nyávogást, ilyenkor már a lábamnál sündörög.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptySzer. Dec. 06 2017, 11:14

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Kurva macska. Fogalmam sincs, hogy mégis hogyan fogom felhozni a szomszédtól... Csupa bajt hoz rám, a múltkor például ártatlanul vettem neki bevásárlásnál egy csirkés alutasakot, mire kiderült, hogy allergiás a csirkehúsra. Mégis milyen macska az, amelyik nem ehet tyúkot? Erre most kiesik az erkélyen.
- Kösz, egyedül mindegyik rohadt izgalmas. – reagálok a felvetett játékötleteire szájhúzással. – A karaoke jól hangzik, imádok énekelni. Bár lehet, hogy neked annyira nem tetszene a dolog, de... énekeljünk. – mosolyodok el, és ezzel együtt invitálom egy párbajra. – Úgyis leverlek. – nevetek fel, hisz a képzeletem már továbbgondolta a szituációt és az agyamban megjelenik a kép, ahogy Aaron valami kemény rockot üvölt. – Gyere, ha mersz. – Nem ismerem még annyira, de férfiból van, akik általában a bizonyítási vágyuk miatt nem szoktak nemet mondani a felkérésre. A tévé fele igyekszem és a játékokat futom át, amik a karaokehoz tartoznak. Régen jártunk sokat a barátnőimmel, de aztán az is abba maradt, mint minden más is. Hiányoznak azok az idők, az emberek, de azok után, hogy nem voltak képesek kiállni mellettem, amikor szükségem lett volna rájuk, most már nekem sincs rájuk. Igaz, kiállhatatlan voltam néha, főleg amikor nem voltam józan, de ez akkor sem jogosítja fel egy barátnőt, hogy szarba hagyja azt, akit addig szinte a testvéreként szeretett.
- Köszi, majd később. Most nem vagyok éhes. – mondom, miközben még mindig a CD-ket böngészem. Mostanában annyit eszek, mint egy veréb, pedig régen nagy tálakkal ettem, húst hússal. Tipikus esete voltam annak, aki elé eléraktak egy nagy tállal, és fogadni mertek volna, hogy ennyi nem fér el egy ilyen törékeny lányban. Persze mindig rácáfoltam.
Kérdése kizökkent a válogatásból és anélkül, hogy odafordulnék válaszolok neki.
- Nem tudom, nem láttam. – mondom nemes egyszerűséggel az ajkamba harapva. Lerakom a lemezeket és a szekrénynek támaszkodva fordulok a keresgélő Aaronhöz.
- Öhm. Lemegyek, megnézem a postát. – rugaszkodom el, és nyugodtan indulok a bejárati ajtó fele. Persze a postaláda kulcs nélkül indulok ki, de a lépcső tetején visszafordulok. Aaron kérdő tekintetére csak mosolygok és elkapom az előszoba szekrényen logó kis kulcscsomót.
- A kulcs. – nevetek fel halkan és aztán már be is csuktam magam mögött az ajtót. Lemegyek a lépcsőn, és egy pillanatra megállok az alsó szomszéd bejárati ajtaja előtt. Mély levegőt veszek és aztán három határozott kopogással jelzem az érkezésem, s azon agyalok, hogy azt sem tusom, ki lakik itt. Mikor az álmos arcú öregasszony nyitja ki az ajtót résnyire, rám néz, de nem nyitja ki jobban.
- Jó estét Mrs... Dubtfire. – olvasom le a nevét mosolyogva az ajtón lévő bilétáról. – Elnézést, hogy ilyenkor zavarok, csak... – belekezdek, de a nő morcos tekintettel vágja az orromra az ajtót. Halkan beszélek, hogy Aaron még véletlenül se fogjon gyanút. Basszus. Ha ez a nő nem adja vissza a a macskát, akkor engem tuti kinyírnak.
- Nem veszek semmit. – kiabál ki, mikot újra kopogok, de aztán a hadakozásomra, miszerint eszem ágában sincs semmit árusítani, végre kitárja azt.
- Nem, nem. Csak Aaron Bennett, tudja, a felső szomszédja. A macska... szóval leesett az erkélyről, és éppen az ön balkonján dekkol. Esetleg visszakaphatnám? – érdeklődöm. A nő olyan félelmetesen morcos, hogy attól tartok, eszében sincs visszaszolgáltatni azt a rohadt állatot. Eltűnik az ajtó mögött egy szó nélkül, persze becsukva azt előttem, én pedig kérdőn állok ott, hogy most vajon a macskáért ment vagy leszarja, mit akarok. Malmozom egy percig a folyosón, és már újra kopognék, mikor megjelenik az öreglány kezében a döggel, és mosolyogva simogatja.
- Lehet, hogy megtartom. – mondja, én pedig álcázva az idegességem mosolyodok el.
- Aaron nem lenne boldog. – mondom és fintorogva veszem át a „kedvencem", majd felfelé baktatok vele. Na, de most hogy vigyem be úgy, hogy ne vegye észre? Magam előtt egy méterrel tartom a macskát, és az ajtó előtt egy kezembe fogom meg, majd résnyire nyitva az ajtót hajítom be, én pedig utána robbanok be, mintha mi sem történt volna.
- Nem volt posta! – kiáltom mosolyogva és megkönnyebbülve, mert nem tudom, hogy észrevett-e bármit az akciómból.
- Itt a macska. – mutatok a nyávogó dög felé a lábam előtt és az ajtónak vetem a hátam, majd alig láthatóan fújom ki a bent rekedt levegőt az idegességtől. Rohadt dög...



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptySzer. Dec. 06 2017, 13:45
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Nem mondanám, hogy túlzottan társas lény lennék, és nem is osztom azt a véleményt, hogy mindenhol jártatni kell a szánkat, de a lakásomban tartózkodó ifjú hölgyemény nem bírja ki, hogy ne beszélgessünk. Én ajánlottam fel neki, hogy jöjjön hozzám, mert az már evidenssé vált, hogy nincs hová mennie, de azt nem tudtam, hogy ezzel óriási lavinát indítok el, és minden a nyakamba fog szakadni. A pultra helyezem a szatyrot, és röviden kifejtem neki, hogy mit csináltam ma, de az öcsémre vonatkozó részt kihagyom, és nem hozom fel neki sem a témát, mert úgy tűnik, hogy lesznek tabuk közöttünk, amíg rendbe nem jön. Örökké nem kerülhető el a vita, de a mostani helyzetben türelmes vagyok, és leszek is. A mikróba teszem be az egyik műanyagdobozt, hogy felmelegítsem a főételt, de korántsem tetszik, hogy neki mindig vannak kibúvói arra, ha ennünk kell. A meccsre fél szemmel figyelek, és csak légből felsorolok neki pár eshetőséget arra nézve, ha csinálni szeretne valamit, de a hangnemből ítélve már fordulok is felé, mert nem akar egyedül szórakozni.
- Nem tudok énekelni Cherry, hidd el… - folytatnám az ellenérvek felsorakoztatását, de jön ezzel a „legyőzlek” szöveggel, és átkattan bennem valami. Megrándul a szám széle a kihívásra, de nem azonnal reagálok rá, inkább a fiókból halászom elő az evőeszközöket.
- Nincs ellenemre, de előtte mindenképpen enni fogunk. – erről nem fogok veszekedni, elvégre az én lakásom, és ha már befogadtam, akkor elvárom, hogy betartsa a szabályokat is, melyek kiterjednek mindenkire, aki megfordul a helyiségben.
- Olyan nincs Cherry, hogy később. – vészjósló a hangom, mert kiváltképpen utálom, ha ellenem szegülnek, de megemberelem magamat, és kitöltök két pohárba egy kis ásványvizet. Az alkoholról nem tettem említést, csak besüllyesztettem a hűtő oldalába, most viszont feltűnik, hogy Harcos nem legyeskedik körülöttem. Fel is teszem a kérdést, hogy nem látta-e a macskámat, de a válasza alapján nem leledzik sehol.
- Itt kell lennie valahol. Nem szoktam kiengedni, és az erkélyre is csak nagyon ritkán mehet. Még túl fiatal. – a tekintetem előbb a konyha területén pillant végig, mikor a lány hirtelen sürgősnek találja, hogy lemenjen a postáért.
- Megnéztem volna én is, nem olyan sietős. – szólok utána, de már rohan is, mint aki bajban van. Az egyik szemöldököm kérdőn felvonom, várok egy percet, mire leesik neki, hogy a kulcs sincs nála.
- Úgy nehéz lenne kinyitni, ha nem viszed le. Megkeresem a macskát addig. – kerülöm ki a konyhaszigetet, és megindulok a hálóm felé, hátha beszorult a beépített szekrénysor mögé, vagy az ágy alatt pihen, de nem tetszik, hogy nincs szem előtt. Az első dolgom, hogy felnyissam az ágyat is, de az ágyneműtartóm üres, kivéve a frissen cserélt huzatokat.
- Merre vagy Harcos? – négykézlábra ereszkedem, és kihúzok egy többnapos alsót a rengeteg pléd alól, de a négylábúnak semmi nyoma. Az ajtó hamarosan nyílik, mármint ezt hiszem, de csak megrázom a fejemet, és folytatom a keresést. Mi van, ha kiengedte, és nem szólt róla? Felállok a parkettáról, és leporolom a nadrágomat, aztán kisietek, mikor meglátom mindkettőjüket.
- Te hol voltál? – biccentek a vöröske felé, aki fújtatva néz a másikra, és felém szaladva a lábamnak csapódik. Lehajolok, és megvakarom a füle tövét, így elérem azonnal, hogy dorombolni kezdjen.
- Nem szabad kint csatangolnod. Gyere, kapsz enni. – egyenesedem ki, és átbattyogok a tűzhely mellé. Az ottani szekrényből emelem ki az egyik tasakos ételét, és a tartalmát az edényébe szórva teszem le a kuka melletti kis szőnyegre.
- Te…ott…irány a szék. Most eszünk, mert ha inni akarsz, nem fogod üres gyomorral tenni. – sandítok a lány felé, és kezet mosva előkészítem a csirkét, meg a párolt zöldségeket. A csenddel együtt űzöm ki a fejemből azt a gondolatot is, hogy Cherrynek köze lehetett a macska eltűnéséhez. Nem tudom, hogy mi zajlik itthon, amíg távol vagyok, de reménykedem benne, hogy nem tenne kárt egy állatban.
- Itt is van. – precízen terítek meg neki, egy fél centiméternyi hely sem lehet a megszokotton kívül, még a pohárral együtt fordulok egyet, és amint áthajolok a pulton, egy kicsit véletlenül kilöttyintek a pólójára.
- Bocsánat. – nem szokásom az ügyetlenség, de összezavar a csaj vonal a lakásomban, ráadásul az első kép, ami bevillan….a zuhanyzós epizódunk. Egy törlőkendővel lépek mellé, és felitatom a vízcseppeket a felsőruházatáról, ami hétköznapi esetben elmenne egy mellmasszázsnak is.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyPént. Dec. 08 2017, 17:29

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Mindent egybevetve már az eleve furcsa, hogy a halott barátom bátyjánál lakom, és azt sem értem, hogy mi az oka annak, hogy törődik velem. Nem lepődnék meg, ha valami hátsószándék vezérelné, hiszen még mindig nem zárta le magában a baleset estéjét, még ha a nyomozók lezártnak is tekintették az ügyet. Már várom, mikor veti fel újra a témát, mert hogy ennyiben nem hagyja, az száz százalék. Nem ismerem eléggé még Wyatt bátyját, és nem tudom mekkora nőcsábász, de az elmúlt egy hétben nem sokat járt el itthonról, nőt pedig magamon kívül nem láttam a lakásban, pedig engem egyáltalán nem zavarna, ha ez lenne a kifogása, hogy ezért nem hoz fel senkit. Mármint gondolom barátnője nincs, mert az nem létezik, hogy nem verte ki a hisztit eddig azért, mert egy másik nő a lakótársa, vagy mije.
- Én úgy nézek ki szerinted, mint aki tud énekelni? – elmosolyodom, mert addig jobb, ha nem nyilatkozik semmiről, amíg nem hallotta a csodálatos hangomat. – Igazi bár hang, tudod... bár ne hallanám. – elsütöm ezt a csodálatos poént, majd mikor belemegy vállat vonok.
- Kész vagyok kompromisszumot kötni, Mr. Bennett. – mondom. Képes vagyok enni valamennyit, szóval bebukta a dolgot. Ha ez az ára, hogy ne kelljen a szobában egyedül unatkoznom, akkor eszek egy keveset és kész.

A macskamizéria lefuttatása után kisebb megkönnyebbülés ül ki az arcomra az ajtónál. Nem vagyok biztos benne, hogy Aaron nem fogott gyanút a kis akciómról, de az már pozitív, hogy nem tartózkodott a nappaliban, amikor behajítottam a macskát a lakásba. Ha azt észreveszi, akkor valószínűleg kő kövön nem marad. Aaron pár pillanaton belül ott terem az ajtónál és a macskát kezdi tutujgatni. Visszaakasztom a kulcsot a helyére, és aztán ellenállást nem mutatva indulok meg a szék felé, de az ivást említve megtorpanok.
- Iszunk is? Végre valami jó ötlet, Aaron. – kacsintok rá és már a gondolattól is összefut a nyál a számban, ahogy az alkoholra gondolok. Szerintem egy jó estének nézünk elébe, és ami azt illeti, Aaronre is ráfér egy kis ital a történtek után. Nem is tudom, hogy hogy tudja így tartani magát, amikor r meghalt az öccse. Katasztrófa történt, de neki mégis sikerült megállnia, hogy ne omoljon össze. Nagyon erős jellem és tartás kell ahhoz, hogy ne törjön teljesen össze, vagy legalábbis ne mutassa ezt a külvilág felé. Nálam is valami ilyesmi a helyzet, csak én a káros szenvedélyekbe folytottam a gyászt, ezzel egyetemben körülbelül négy napba telt, mire felszívtam magam és legalább megszólaltam a kórházban. Addig teljesen magamba roskadtam és nem voltam hajlandó senkivel beszélni. Borzalmas volt.
Leülök a pult túloldalára, és a megterített asztalra pillantok. Nem bírom ezeket a párolt zöldségeket, de talán most letolom a torkomon, ha törik, ha szakad. A villáért nyúlnék, amikor a pohár tartalmának fele a mellemnél landol, átáztatva a felsőm, és Aaron sűrű bocsánatkérések mellett kezdi el törölgetni a mellkasom. Első pillanatban fel sem fogom, mi történik, de aztán elkapom Aaron kezét.
- Nem probléma, de inkább átveszem, ha nem baj. – mondom egy apró mosoly kíséretében, és felállok a székről, majd menet közben, nem zavartatva magam kapom le a felsőm, és indulok a lépcső felé, s lassan felérek rajta. Szinte érzem a derekamon Aaron tekintetét, de nem fordulok meg, beérve a szobába egy másik blúz után nyúlok , és felkapom azt. Valahogy sikerül mindig valami ilyesmi helyzetbe keverednünk, bár a legutóbbi a zuhanyzós eset volt, amit azóta még mindig nem tudok megfejteni. Előtte meg ugyebár amikor leesett rólam a törölköző. Az se volt semmi, meg kell hagyni. Kifele menet még egyszer belenézek a tükörbe, hogy jól nézek-e ki, de megnyugodva veszem észre, hogy a külsőm most abszolút rendben van. Hamar vissza is érek, és az előbb történt kellemetlen helyzetre még egy mosolyt villantok Aaron felé, majd leülök vele szemben.
- Figyi, tudom, hogy ez neked nem túl jó helyzet, hogy itt vagyok nálad, és igyekezi fogok hamar elhúzni innen, de tudnod kell, hogy ne érezd feszélyezve magad emiatt. Ha például nőt hoznál fel, nehogy amiatt ne tedd, mert itt vagyok. Nem akarlak megfosztani semmilyen élményforrástól. Majd bedugom a fülesem. – mosolyogva nézek rá, miközben bekapom az első falat húst. Tuti, hogy döglenek utána a csajok, bár ezt már tapasztaltam is, amikor abban a kuplerájban voltunk. Értékelem, hogy segítettek, persze, de aza. hely akkor is egy... nem is tudom, minek nevezzem.
- Tényleg egyébként, nincs senkid? Mármint komoly? - érdeklődöm felőle, mert komolyan kíváncsi vagyok rá. Ő nem akar komoly kapcsolatot vagy valami más az oka, hogy nincs barátnője?! Turkálom a kaját, finom-finom, de ha egyszer nem vagyok éhes, akkor nem könnyű bármit is letolni a torkomon. Azért egy-két falat lecsúszik, de ismét nem nevezném olyan hatalmas adagnak, amit az imént elfogyasztottam.
- Nos, akkor? Mit énekeljünk? - nézek rá hatalmas vigyorral, és le is szállok a bárszékről, hogy az elkövetkezendő órányi szórakozásunk céljához menjek. El kell lazulnia kicsit, és ha akar, ha nem, ma elfog. Majd én teszek róla.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyPént. Dec. 08 2017, 20:32
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


A lakótárs fogalma utoljára a kiképzésem alatt volt használható, mert azóta senkivel sem osztottam meg, még egy szobát sem. Szerettem a különálló életemet, a biztos tudatot, hogy senki sem befolyásolja a napom menetrendjét, de az idők változnak, és most egy olyan helyzetbe kényszerültem, ahol be kellett hódolnom a jóakaratomnak, és valami egészen másnak is, amit nem neveztem nevén, de a lényeg, hogy befogadtam a halott testvérem barátnőjét. A kapcsolatuk alatt nem sokszor találkoztam vele, néha megpillantottam a szülői házban, de a nevén kívül több információval nem rendelkeztem, és ez így is volt jól. Nem ácsingóztam az öcsém csaja után, nem is szívleltem, ha őszinte akarok lenni. Drogoztak, függtek a másiktól…nem ilyen voltam. A testvéremmel is hullámvölgybe kerültünk, akkor egy idegen nővel, akihez tulajdonképpen semmi sem kötött? Nos, ez a jelenben már nem igaz. A haláleset után zaklatott voltam, mint egy sarokba szorított vadállat, mert igazságtalannak tartottam Wyatt halálát. Nem akartam elfogadni a tényt, hogy nincs többé, így lépten-nyomon a halálához köthető feljegyzéseket, tanúvallomásokat olvasgattam, a képeket nézegettem (kerülve a tetemről készülteket), és azon morfondíroztam, hogy milyen egyszerűen zárták le az ügyet. Egy ittas sofőr hibájából keletkezett baleset….hát hogyne! Cherryt a sors sodorta az utamba, és ha akkor nem hívja fel magára a figyelmet, akkor most talán nem is zaklatnám, de megtörtént, és egymás életének a részesei lettünk. A legjobbakkal is megesik, hogy előbb feltételeznek valamit, és csak utána jönnek rá, hogy tévedtek. Egy üresfejű libának véltem, és helyeseltem is erre, amíg ki nem derült, hogy elvetélt. Az orvosi rendelő folyosóján döntöttem el, hogy vigyázni fogok rá…mert nem érdemelte, hogy az utcára kerüljön. Nem vagyok érzelgős, de akkor úgy éreztem, hogy felelősséget kell vállalnom érte, ha már a családja nem áll ki érte. A lakásomba hoztam, és együtt élek vele….lassan másfél hete. Nem mondanám, hogy minden perce rózsás, főleg nem akkor, ha éjszaka nem tud aludni, vagy a szobájában mászkál, mint egy veszett állat. Nem keménykedtem vele, de rendre utasítottam, ha kellett, most mégis úgy jöttem haza, hogy készültem az estére…nem akartam, hogy kényelmetlenül érezze magát. Mi lett volna, ha anyám tud róla? Menten kiszaladt volna a világból, ahogyan az apám is. A gondolataim elcsatangolnak, és megmelegítem a kajánkat, de aztán közbejön Harcos eltűnése, és tűvé teszem érte a fél lakást. A hálómban kezdem, miközben Cherry a postáért megy le. Eddig egyetlen alkalommal sem érdekelte, de nem kerítek neki nagy feneket, inkább fogom magam, és az ágyneműtartóból pakolok ki, de visszajön, és ezzel együtt csodák csodája, de a macskám is megkerül. Percekig analizálom a helyzetet, de nincs bizonyítékom rá, hogy ő tüntette volna el, ezért a vacsorára terelem a témát, és a bárpulthoz kéretem. Mondhatnám, hogy ez a reggeliző sarok, de akkor hazudnék, mert majdnem minden étkezésem itt zajlik. A nappaliban nem szeretek enni.
- Akkor iszunk, ha ettél. – közlöm ismételten, de ezt bezzeg meghallja. A karaoke beszélgetésünk félbemaradt, mert nem akartam véleményezni a hangját, ha még nem hallottam rendesen. Előfordult, hogy a zuhany alatt dudorászott, de akkor egészen kellemesen elhallgattam. Nem volt gond vele. Kikészítem neki az evőeszközöket, és a poharat is átnyújtanám, de leöntöm. Mi az isten…elszalad az összes agysejtem. Máskor simán lepuffantok egy embert, de ha segíteni kell…öhm, na mégis van még agyam. Felitatom a pólójáról, de már kezd átmenni a helyzet egyfajta intim törölgetésbe, és ettől bennem is megmozdul valami. Nem bánom, amikor elveszi tőlem, és megköszörülve a torkomat inkább a pult mögé igyekszem, hogy töltsek még hideg vizet, de ekkor simán fogja magát, és lekapja a felsőjét.
- Cherry… - szólok utána meghökkenve, de meg se hallja a nevét, így megrázom a fejemet, és megengedem a jéghideget. A poharat végül a nadrágomhoz tartom, hogy ne dudorodjon, és a visszaérkezése előtt ülök le…a szék úgyis takarni fog. A villával, és a késsel hadonászom, és az egyik csirkefalatot nyelném, de a torkomon akad, és a mellkasomat kell megmasszíroznom, hogy lenyeljem végül. A víz jól jön, és némi köhögés árán válaszolok neki.
- Nagyon rendes vagy, de nem fogok felhozni nőt, amíg itt laksz nálam. – pillantok rá, mint borjú az újkapura, de még nem áll le.
- Komoly? Te mindig ennyire kíváncsi vagy Cherry? Öhm…ez magánügy, és szerintem, ha lenne már láttad volna. – közlöm vele egy mosollyal, mert hihetetlen a csaj.
- Hát az énekléshez össze kell szerelnem a játékot, hogy működjön, de kezdjük azzal, hogy milyen zenevilágban mozogsz…a mostaniakért nem rajongok. – mondom neki, és megtörlöm a számat, hogy felálljak, és a tv alatti állványról elvegyem az egyik válogatást. A hátoldalán futok végig, aztán odasétálok hozzá.
- Madonna…ismered egyáltalán? – vigyorodom el, most először érzem, hogy lehet, hogy a gyenge oldalára tapintottam.
- Like a virgin? Menne? – kicsit piszkálom, aztán a tányérjára nézek.
- Még fogyjon el az a hús, addig összeszerelem a szerkezetet a tv-vel. – hagyom nála, és a dohányzóasztal alól kiszedem a dobozát, aztán beállítom a médiás eszközt is, és kapcsolgatva a csatornákat állok meg egynél. A guggolás kényelmetlen, de kibírom, és ha készen vagyok vele, akkor felállok, és a mikrofonnal a kezembe nézem a készülődő lányt.
- Nagy falatot kaptál? – kérdezek rá, hátha kislány még hozzá.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyHétf. Dec. 11 2017, 15:45

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Az egész sztori megmagyarázhatatlan kettőnk között, és néha nem tudom hova rakni a történteket, és sokszor úgy is kelek fel, hogy azt sem tudom, hol vagyok. Feleszmélek pár perc alatt, de egyik reggel már volt, hogy konkrétan bepánikoltam, még jó, hogy Aaron nem volt pont itthon, mert szerintem a frászt hoztam volna rá.
- Jól van, eszem. – mondom félvállról és igyekezni fogok, hogy letoljak legalább pár villányival a torkomon. Fogytam pár kilót az elmúlt időszakban, de annyira nem feltűnő, mint a rohadt hegek és foltok a testemen, amik sokkal jobban idegesítenek, mint bármi más. Naponta többször nézek a tükörbe, és veszem szemügyre elöl, hátul a varas hegeket, hátha javul az állapotuk, de sajnos kezdem sejteni, hogy nagy részük örökre díszíteni fognak. Maximum halványodnak kicsit, de nem fognak eltűnni.
A leöntős mutatvány után, nem azért kapom le menet közben a felsőm, mert imponálni akarok Aaronnek, vagy... lehet, hogy egy kicsit, de sosem voltam szégyenlős a férfiak előtt, főleg, ha normálisan néztem épp ki. A múltkori eset, mikor az utca szélről szedett fel, az más volt, nyilván olyan állapotban egy nő sem szívesen mutogatná magát senkinek. A nevem elengedem a fülem mellett, és szinte meg sem hallom, aztán visszamegyek, és úgy teszek, mintha mi sem történt volna és olyan témával hozakodok elő, ami Aaront láthatólag meghökkenti.
- Ne fulladj meg azért, kérlek. – mondom mosolyogva ó, miközben rágcsálom az ételt.
- Komolyan, miért nem?! – meredek rá nagy szemekkel és komoly tekintettel nézek rá. Láttam én már sok mindent a földi létem eddigi évei alatt, és az tuti, hogy engem nem zavarna, ha egy nővel állítana be. – Na mindegy, igazából nekem nyolc, csak gondoltam szólok, hogy nehogy emiatt ne csajozz. – Iszom egy fél pohár vizet és a könyökömre támaszkodva, mosolyogva meredek rá.
- Hát, általában igen. Néha már idegesítő tud lenni. – nevetek fel halkan, és eszembe jut, hogy Wyattet is hogy kiidegeltem néha a túlzott kíváncsiságommal, így a mosoly gyorsan lehervad az arcomról. Gyorsan hessegetem el a gondolataimat Wyattről, mikor Aaron megtöri a csendet.
- Nehogy már nem ismered például a... – gondolkodni kezdek egy kicsit - ... Sia? Vagy Imagine Dragons? – sorolok fel egy-kettőt azok közül, akiket szeretek, és figyelem a reakcióját. Kétlem, hogy nem hallgatna rádiót kocsikázás közben, és ha azt hallgatja, akkor pedig legalább felismeri az adott zenét. Tudat alatt szerintem betudna csatlakozni, csak azt gondolja, hogy fogalma sincs a mai zenei világról. – Thunder? Az összes rádió azt nyomja. Tudod. – Elkezdem dúdolni neki kicsit, de nem tudom, hogy sikerül-e ebből rájönnie, melyik is az a dal.
Madonnát mindenki ismeri, úgyhogy ezzel nem lőtt mellé.
- Most viccelsz? Like a virgin, hey! Touched for the very first time. Like a virgin, when your heart beats next to mine. – éneklem el a refrén elejét, és széles mosolyra húzódik a szám. – Ez nem jött be. – mondom nevetve, és visszaülök a székre, miután lenyomtam csettintéssel a csodás énekem. Belapátolom a kaját, amíg összeszereli a a tévével a szerkezetet, és baromi büszke vagyok arra, hogy nem tudott megfogni a Madonna számmal. Ha valami mást mond az énekesnőtől, akkor valószínű nem tudtam volna felidézni a dalszöveget, de így, hogy az egyik legismertebb számot dobta be, nem volt nehéz dolgom.
- Kidurranok. Megehetted volna még az én adagom felét. – állok fel lassan, és a kanapé felé igyekszem, hogy kényelembe helyezzem magam kicsit. – Kell öt perc, míg beskálázok. – nevetek fel, és a hasamat fogom, mert degeszre ettem magam.
- Na mond, miket ismersz, és csak találunk valami közöset, amit mindketten tudunk. A like a virgin-nél találhatnál valami kicsit férfiasabbat magadnak, mert érdekes lenne a szádból hallani. – Mondjuk az enyémből sem annyira hiteles a dalszöveg, de ha ő elkezdené ezt a számot énekelni, szerintem meghalnék a röhögéstől.
- Te is iszol? – érdeklődöm a kanapén hátra vetve magam, és a lábaimat is feldobom, mert tényleg megülte a hasam a kaja, így szükségem van pár percre. Nézem Aaront, ahogy a dallistát nézi, és mikro felnéz, kérdőn pillantok rá, hogy mit talált.
- Na?! – kérdezem, és felülök a kanapén, majd lassan sétálok oda hozzá és állok közel, hogy én is lássam a listát, és rábökök az AC/DC-re. – Thunderstruck? Vagy valami könnyedebbet szeretnél? – mosolyodom el, aztán a hűtő felé sandítok, és vissza Aaronre.
- Szerintem igyunk előtte egy pohárral, hogy már eleve jobbnak halljuk a másik hangját, mint amilyen. – ajánlom fel neki, akkor talán ő is jobban el tud lazulni, és simán belemegy a karaoke partyba, mert egyedül nem szívesen énekelgetnék itt, az a helyzet.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyKedd Dec. 12 2017, 22:01
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Nem mondanám, hogy a romantikus pasik között lennék számon tartva, és félek most már nem is leszek, talán még az öcsém is lekörözött a nők terén, ami azért igencsak ciki. A mostani helyzet szokatlan, nem szeretek beszélgetni, de Cherry mellett választási lehetőségem sincs, és belül érzem, hogy van egy megfelelési kényszerem. Nem akarok rossz benyomást tenni rá, szeretném, ha jól érezné magát a lakásban, de ehhez nekem is alkalmazkodnom kell, mert egy helyiség még nem lesz vendégbarát. A vacsora elfogyasztásával foglalkozunk, nyelek, mint ahogyan kell, de közben érzem az asztal alatt, hogy az előbbi kis vetkőzése hatással volt rám. Mennyire lenne gáz, ha kiderülne, hogy vágyat keltett bennem? Foghatom arra is, hogy hetek óta nem voltam normálisan nővel, de ennek az is az oka, hogy meghalt az öcsém, és nem érdekelt senki. Nem menekültem másoknak a karjai közé…egyszer majdnem eljutottam oda Lenával, aztán mégsem lett belőle semmi. Vannak kapcsolatok, melyeket nem érdemes felbolygatni egy éjszakával, de ezzel a leányzóval kapcsolatban még nem döntöttem. Tabu, és tilos…mégis végigmérem. A hajával szórakozik, én meg azt veszem észre, hogy már sértő, hogy ennyire nézem őt, ezért elkapom róla a pillantásomat, és megakadok a feltett kérdésén.
- Nem fogok megfulladni. – helyeselek a témára, de a biztonság kedvéért iszom egy kis vizet, és talán a lenti helyzet is alább hagy.
- Cherry megvannak az okaim, és amíg itt laksz nálam, nem lesz semmilyen kaland. Miért érdekel téged, hogy kivel bújok ágyba, és kivel nem? – kérdezek rá, de azt is látom, hogy csak turkál az ételben. Mindenesetre a kisasszony nagyon jó a figyelemelterelésben, és a szája is kellően nagy, hogy utána érdeklődjön, ha valami izgatja a fantáziáját. Nekem is rá kellene kérdeznem, hogy hány pasival feküdt le, beleértve a tulajdon öcsémet?
- Igen, az tud lenni, és hidd el, nem gond, ha néha elhallgatsz. – mosolyodom el, és nem bántásnak szánom, mégis olyan hallgataggá válik. Nem olvasok a női fejekben, de biztosan kiakasztottam valamivel. Ki mondta, hogy könnyű együtt élni egy másik neművel? Ez már nem az iskola, így keményebb szabályok is vannak életben. A zenei ízlés nem annyira ingovány talaj, ezért be is vetem, és hamar rákap a horogra. Befejezem az étkezést, és megtörlöm a számat, mikor a mostani zenekarokkal jön.
- Siát ismerem, de nem a rádiókból…egyszer részt vettünk a koncertjén, mert bevetésen voltunk…de ez más sztori. – legyintek, és megindulok a nappali felé, hogy elővegyem a karaoke gépet, és összehangoljam a tévével.
- Ismered Madonnát…nem hiszem el. – pillantok rá egy fél percre, de máris a dalszöveggel jön, amitől meg kellene lepődnöm, de csak egy mosollyal ajándékozom meg.
- Tévedtem, akkor nehezebb feladatot kellene adnom neked, mint ez, mert túl könnyű volt. – a tv mögött matatok, és két kábelt dugok össze, mire ő befejezi az étkezést.
- Talán most először látom az elmúlt napokban, hogy többet ettél, mint egy madár szokott. Ne legyél nekem rosszul, ha már párbajra hívtál. – elvégzem az utolsó simításokat, és a távirányítóval babrálok még egy sort, de minden a helyére került, és indulhat a banzáj, ha készen áll ő is.
- Skálázni a nagy koncertek előtt szoktak, ugye nem voltál énekkaros a suliban, mert az nem érné? – a mikrofonon állítom be a hangerőt, hogy a szomszédok ne morogjanak, ha már kornyikálunk az este folyamán. Az alsó szomszédom nem szereti, ha hangzavar van, tulajdonképpen az emberek létezését sem preferálja. Az állatokkal jól kijön, és néha azon kapom rajta, hogy magában beszél. Vajon én is macskás pasi leszek, és pontosan annak a nőcinek a férfi megfelelője? Ha ez megtörténne, akkor megkérem Owent, hogy lőjön fejbe.
- Úgy terveztem, hogy te kezded, aztán én is éneklek, nem pedig egyszerre…most már arra gyúrsz, hogy leénekelj ugyanabban az időben? Nem…egyáltalán nincsenek nagy igényeid. – vigyorgok rá, és ha már odasétál a választékkal együtt, akkor én is átfutom a listát, de egyelőre nincs olyan, amit énekelnék…józanul.
- Ez már közelít ahhoz, amit szeretnék, de még nem az igazi… - a piás megjegyzésére még nem reagálok, mert én se tudom, hogy mennyire jó ötlet.
- De csak egy pohárral. – nyomatékosítom, és a kis dohányzón hagyva a felszerelést sétálunk át a konyhába, hogy kivegyem a tequilát, meg a vodkát a hűtő oldalából.
- Melyik legyen? Tudod mit, mivel az éneklés a te választásod, akkor én amondó vagyok, hogy nézzük meg a vodkát. Kérsz mellé valamit, vagy tisztán kéred? – a szüleim biztosan elhűlnének, ha most látnának, de jobb, hogy akad magánéletem. A felső polcról leemelek két poharat, és kitöltöm, ha már választott, de nem volt nehéz kitalálni, hogy kísérő nélkül kéri.
- Emeljük a téteket. Egyet iszunk, és aki a gyorsabb, az választ zenét, és muszáj a másiknak vele énekelnie. – mélyülök el a szemében, és egy mosoly kíséretében emelem fel a saját poharamat.
- Egy…kettő…három. – a tekintetem le se tudnám venni róla, de szélvészként nyelem le az átlátszó alkoholt. Az ajkamba harapva vágom le a poharat, és törlöm le a szám szélét.
- Nyertem… gyere. – intek neki, és odamegyünk a kanapé elé. A kedvencemre nyomok rá, és átnyújtom neki az egyik mikrofont.
- Üdv a pokolban kislány. – túrok a hajamba, és a kezemmel utánozva a gitárt melegítek be a Highway to hell című nótára.
- Living easy, living free…Season ticket on a one-way ride – kezdek bele rekedtesen, és kihívóan nézek Cherryre. Na baby mikor kezdesz bele?

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyCsüt. Dec. 14 2017, 03:35

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Talán kicsit túlmentem a dolgokon, amikor felhoztam ezt a nő témát. Nincs hozzá sok közöm, hogy kivel és mikor szexel, de jobbnak láttam tisztázni, hogyha azt gondolná, zavar, ha felhoz valakit, ne tegye. Ennek ellenére a tudtomra adja, hogy amíg itt vagyok, nem lesz semmiféle kalandja. Akkor… marad a jobb keze.
- Nem arról van szó, hogy érdekel, nyilván a magánügyed, csak gondoltam, szólok, mert annyira még nem ismersz… na, szóval, jobb, ha nyílt lapokkal játszunk. – Nyögöm ki a lényeget, mert a szavakba már teljesen belegabalyodom én is miközben úgy néz, hogy a végére zavarba jövök. Lezárom a témát, és inkább eszem, mert tudom, ebből jól már nem jövök ki, és még ő is azt mondja, hogy jobb, ha csendben maradok. Abban már egész biztos vagyok, hogy a lepcses számmal hamar kitudom készíteni. Párszor már csendre intett, de én általában akkor sem tudom befogni a szám, most azonban az étellel foglalkozom.
A felvetéseimre reagál, és felkapom a fejem, elhúzza előttem  a mézesmadzagot.
- Most újra kíváncsi vagyok, és érdekelnének a részletek, de inkább csendben maradok. – húzom a szám apró vigyorra, és lerakom a villát. – Látod? Tanulok. Nem vagyok reménytelen eset. – a szemeimet forgatom, és cinikusan szólok neki. Szerintem idő kérdése és kiidegelem, szóval tényleg jobb lesz néha kicsit visszább fogni a kíváncsiságom.
- Nem tudsz megfogni. – húzom széles mosolyra  a szám, de Madonnával végképp belenyúlt a közepébe. Nyilvánvaló, hogy tudna olyat mondani, amiről fogalmam sincs, de azért a zenéket illetőleg tájékozott vagyok… nagyjából. A kanapéra vetve magam próbálok magamhoz térni a torkomon lenyomott nagy adag kaja után és megvárom, míg összeszereli a szerkezetet.
- Nem, csak adj egy percet, és jól leszek. – Kiterülök és mély levegőket veszek, majd kis idő múlva lassan tápászkodom fel az ülőhelyemről.
- Lebuktam. Szólóztam is. De szerintem az énektanárom félrehallott egy hangyányit. – nevetek fel. Kisiskolásként tényleg énekkaros voltam, és volt egy dal, amit egyedül kellett elkezdenem, de… hát én nem is tudom, mit kerestem ott. – Van is róla felvétel. Persze ezt sosem fogod látni. – mosolyodok el, de amúgy sem lenne rá lehetősége, hiszen a kazetta az anyáméknál van, és oda vissza valószínűleg sosem megyek már. Felélénkülnek bennem a képkockák a videóról, ahol annyira büszkén tapsolt mindkettő. Komolyan azt gondolták, hogy majd mindig olyan szófogadó gyerek leszek, és nem fogok merni ellenük szegülni? Hát, ha Wyatt nem jön, akkor lehet, hogy még mindig a saját ágyamban aludnék és mentesebb lennék egy-két traumától, de… nem is tudom, hogy megérte-e.
- Lehet, hogy te fogsz engem leénekelni?! Ha mindkettőnknek szörnyű hangja van, annak nem fognak örülni a szomszédjaid. Bár engem nem nagyon érdekel, az a nő is, aki alattad lakik… hát, valami borzalom. – mondom, de aztán félúton ráeszmélek, hogy ezt nem kellett volna kiejtenem a számon, hiszen még a végén rájön, hogy a macskáért mentem az előbb ki. Máskor nem igazán mozdultam ki a lakásból az elmúlt hétben, szóval nem is találkozhattam az öreglánnyal.
A kérdésem hallatán habozik kicsit.
- Na… Aaron, ne legyél kislány. Egy-két pohár csak belefér. – győzködöm kicsit, mire beadja a derekát.
- Legyen kettő?! – mosolyodom el, emelem a tétet, de nem fogok erőszakoskodni, viszont a megérzésem valamiért azt súgja, hogy nem kell majd sokat győzködnöm. Neki sem volt egyszerű az elmúlt időszak, és ami azt illeti, ha tetszik neki, ha nem, igenis ráfér egy pár pohárral.
- Jó lesz a vodka. Nem kérek hozzá kísérőt. Tudod, kicsit gyengíteni kell az elvonási tüneteimet, mert azt nem mondhatod, hogy az elmúlt napokban nem viselkedtem jól. Jutalmat érdemelnék. – Megint többet beszélek, mint kéne, így nem is mondok többet, csak figyelem, ahogy kitölti a poharakba az átlátszó folyadékot, és a nyál máris összefut a számban. A játék felvetése tetszik, és beleegyezőleg bólintok, miközben a szemeit fürkészem, és elveszem az egyik poharat tőle, hogy aztán a számolása végére nyeljem az életet jelentő nedűt.
- De hát én nőből vagyok, nem egyenlők az esélyek, hé! – mondom fintorogva, miután lenyeltem az adag vodkát, és elvigyorodok, mert egy pillanat alatt olyan lelkes lesz, mint egy gyerek. Utána igyekszem, elveszem tőle a mikrofont, és hamar meg is szólal az első dal, Aaron pedig mint akit kicseréltek fordul ki magából, és éppen észbe kapok, mikor rám néz, és be kellene szállnom a szövegbe. A meglepettségtől egy pillanatra nem tudok megszólalni se, és habár ismerem a Highway to hell szövegét, inkább csak a refrént, így megvárom, amíg elérünk addig, igaz, addig csak kapkodom a fejem és röhögök.
- Mekkora álszent vagy. – nevetek fel, és megcsóválom a fejem. – I’m on the highway to hell, highway to hell. Még jó, hogy a refrén mindenki fejében ott van. – Még éneklés közben sem fogom be a számat, de a zene megőrjít, így én is léggitározni kezdek és közelebb megyek Aaronhöz, hogy aztán gitárpárbajt toljunk a nappali közepén. Ha valaki látna minket, valószínűleg azt gondolná, elment az eszünk. Becsatlakozom a dal hátralévő részére énekben, s közben a gép számolja a pontokat, de tuti, nem a hang tisztasága alapján, mert egyikünk sem egy pacsirta, ebben már biztos vagyok. Az utolsó ütemeknél egy fejrázással zárok, aztán indulok is a konyhapult felé, hogy töltsem a következő felest.
- Nem nyerhetsz mindenben. – mondom, és kicsivel kevesebbet töltök magamnak, mint neki, persze mindezt stikában. Most az én köröm jön. Odalököm a poharat neki, és nem tűrök ellenkezést az ivásban, így ha akarja, ha nem, már számolok is, és lehajtom a vodkát, ezúttal az előnyöm miatt, kicsit hamarabb, mint ő.
- Rajtam a sor. A te korosztályod éveiből válasszak, vagy az enyémből? – heccelem, és halkan nevetek fel, miközben a dallista felé igyekszem. Nem tudom pontosan, hány éves, de azt sejtem, hogy harminc környékén van. Persze nem gondolom komolyan a  kérdést, mert nem olyan nagy a korkülönbség, mégis piszkálom kicsit. A listából hamar választom ki az egyik Britney Spears számot.
- Ha már Madonna, akkor még Britney talán megy? – mosolygok rá széles vigyorral, és a mikrofon után nyúlok. – Baby can’t you see I’m calling a guy like you. Should I wear a warning, it’s dangerous I’m falling… - Britney hangját és a buta szőke álarcot veszem magamra, közelebb megyek hozzá, hogy a mellkasára bökhessek a „guy like you” résznél.  Nem engedem a pillantását, hiszen ennek a szövege abszolút megy, így nem szükséges a képernyőre néznem, de félúton zavarba jövök tőle és a tekintetétől, és inkább a tévére pillantok. Nem tudom, mi ütött belém, de az előbb, mintha flörtöltem volna Aaronnel?!




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyCsüt. Dec. 14 2017, 21:09
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Őrület, hogy arra készülünk éppen, hogy együtt zenéljünk. A kajáláson már túl vagyunk, és a kérésemnek megfelelően történt minden, vagyis majdnem. Cherry sokat fogyott, és Ana a lelkemre kötötte, hogy vigyázzak rá, mert nem tesz jót, ha nem ügyel az étkezésre. A kint töltött napok legyengítették az immunrendszerét, és pluszban még azt is észben kellett tartanom, hogy nem ártana egy átfogóbb vizsgálat a bordái miatt. Elemében volt, tanújelét adja az is, ahogyan elterül a kanapén, és szünetet kér a kezdésre. Megmosolyogtat a viselkedése, az előbb még azon aggódtam, hogy túllépünk valamilyen határt, de most megint kezd lazulni ez a helyzet, és örülök neki, hogy legalább otthon érzi magát, sőt mi több…szerintem már fesztelen.
- Szólóztál? – a két kábellel a kezemben fordulok felé, és mérem végig.
- Nem tudom elhinni rólad, hogy énekkaros lettél volna, esetleg még a templomban is énekeltél, vagy az már túl meredek…. – férfilétemre néha úgy érzem, hogy ostoba vagyok a műszaki kellékekhez, pedig már tűzszerész mellett is ültem, sőt vágtam el bombán a színes kis drótokat. Sokkal kellemetlenebb szituáció, de azt hiszem most sem könnyebb a dolgom. A karaoke-t még Wyatt-től kaptam az egyik karácsonyra, azonban ezt az információt nem fogom megosztani a velem lakóval, különben mély sebet ejtek neki. Az öcsém említése néha előfordult, ha megtalált egy közös képet a lakás valamelyik pontján, vagy előkerültek az utolsó ruhadarabjai, amiket nálam hagyott. Nem volt szívem bezacskózni őket, nem mertem eltüntetni a nyomait, mert azzal együtt megváltam volna tőle is. Még nem készültem fel az elengedésre, és bármennyire is önzőn hangzik, de emlékezni akartam rá. Anyáék sem mertek a szobájához nyúlni, minden érintetlenül állt, ahogyan ő hagyta. Tiszteletet követelt.
- Felvétel? Hmm…talán úgy néztél, mint egy kis angyalka. Én csak a karácsonyi ünnepségeken énekeltem, és arról is készült homevideo. Anyáék mindent megörökítettek rólunk. – halkulok el, mikor összekapcsolódik a tekintetünk. Az egyetlen kapocs Ő volt, és ezen akkor sem tudnék változtatni, ha fejen állnék. Az átmeneti csend lesz mindkettőnk támasza, miközben befejezem az előkészületeket, és átfutom a listát még egyszer, de most ő is csatlakozik mellém. Madonna valóban nem jó, ha ketten énekelnénk, de nem úgy képzeltem el, hogy vele fogom megtenni, vagy ez amolyan duett este lesz?
- Mikor találkoztál te az alattam lakó nővel? Cherry… - torpanok meg egy szekundumra, de hamar átsiklik a tények felett, és feledtetni akarja velem az előbbi kijelentését, mikor cukkolni kezd az ivászattal.
- Nem vagyok kislány, csak nem iszom. Neked is jót tenne, ha száműznéd az életedből, de inkább ez, mint a drog. – komolyodok el, mert nagyon is jól tudja, hogy az egyik drogellenes vezetőként nem fűlik a fogam ahhoz, hogy egy olyan emberrel lakjak egy fedél alatt, aki rendszeresen más szerekkel él, hogy túlélje a napokat.
- A kettő elég lesz. – átvánszorgunk a konyhába, és azonnal a vodkára esik a választásom, a tequila most nincs ínyemre, de az eladó szerint ez elég ütős, ha felejteni akarnék. Miért hiszi azt mindenki, hogy nekem van szükségem a lazulásra?
- Ez lenne a jutalmad? – majdnem kiröhögöm őt, de végül beérem annyival, hogy kitöltsem a részét, és elé toljam a poharat. A sajátomat már a számhoz emelem, és elmondom a téteket, de mire észbe kap már le is csapom az üres kis shotos üvegcsodámat, és megnyalom a szám szélét.
- Nem éri vagy éri, de te vagy az, aki többet iszik, és mégsem megy egy egyszerű vodka? – incselkedem vele, és elindulok a mikrofonokért, mert én vagyok az, aki most választhat. Sunyi módon benyomom a kedvenc slágerem, és az intro alatt a gitárt utánozva melegítek be.
- Álszent? Én okosnak tartom magam. – düllesztem ki a mellkasomat, és folytatom a dalszöveg éneklését, mire a refrénnél már becsatlakozik ő is, és a számláló felfelé csúszik. Nem tudom eldönteni, hogy kinek van szörnyűbb hangja, de azért az összhatás nem haladja meg a macskanyávogást.
- Nem vagyunk reménytelenek. – tartok egy kis szünetet, és amint színesre vált a szöveg, már megemberelve magam engedem ki a hangomat. A léggitárnál úgy érzem, hogy valóban találtunk egy közös pontot, és ettől most sokkal felszabadultabb vagyok. A végén már nyirkos lesz a tarkóm, de megbeszéltük, hogy jöhet a második kör. Átveszi az irányítást, és újratölti a két poharat, de mire meglegyinthetném, hogy elég lesz, már le is hörpinti a tartalmát.
- Ez most komoly? Még előnyt is adnál? – nevetek fel, és megiszom a maradék alkoholt, de már átjárja a hasamat a melegség. Alattomos ez a vodka, és azon se csodálkozom, hogy Owen ennyire bírja….van benne elég orosz vér.
- Britney talán még megy. – legyintek utána, ha már felkapja a hangerősítőt, és most beállítja a választását. Megforgatom a szemeimet, és megállok a kanapé környékén, mikor elindul felém és vadmacska módjára hálóz be. Eleinte csak viccnek szánom, de egyre közelebb jön, és a mellkasomba bök. A tekintetem követi a rövid mozdulatsort, és most nem kellene figyelnem rá, de fura melegség már nem a hasamban, hanem lejjebb jelentkezik. Cicázik velem, ez egyértelmű…nem az őskorban élek, de Cherry a tűzzel játszik. Megvillan a szemem, és mikor a tv-re néz csak kinyúlok érte, és a derekára fonva a karomat rántom oda. A mellkasunk közé ékelődik a mikrofon, amit kiveszek a kezéből.
- Na, énekeld…méreg Cherry. – féloldalas mosolyra húzódnak az ajkaim, és a játékosság valami mássá alakul át, forr a levegő, ha hasonlatot akarnék használni. A dal megy tovább, és a fülemben cseng az affektáló hang, de beszédesebb a nézése. Észreveszem a szirmain lecsurranó cseppet, és odanyúlva törlöm le a szája sarkából, aztán bekapom az ujjamat, és lenyalom a párlatot.
- A vodka is egy méreg, ha engem kérdezel. Gátlástalanná tesz. – lépek el tőle, és elhaladva beállítok egy másik számot.
- Láttad a Dirty Dancinget? – kérdezek rá, mikor felcsendül a háttérben a Time of my life című dal.
- Hmm? – fordulok felé, és a kezemet nyújtom.
- Táncolni tudsz? – vonom fel kérdőn a szemöldökömet.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyPént. Dec. 15 2017, 02:48

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Meg kell hagyni, hogy Aaron határozottan tud jófej is lenni, ha akar. Az itt tartózkodásom óta megpróbált szigorú lenni velem szemben, én pedig mint egy jó gyerek, engedelmeskedtem neki, hiszen mégis csak befogadott, és ez nem kis szó. Mellesleg arról nem is beszélek, ha ellenszegültem volna, egy perc alatt kipenderít a lakásából, ha úgy van., azt meg nem igazán szeretném. Furcsa az egész, és mikor lejöttem az emeletről, még nem gondoltam, hogy ma este vele fogok szórakozni a nappaliban, de kellemes csalódást okozott.
- Nem, templomban nem. A családom nem vallásos, így nem volt rá sok esélyem, de az tényleg meredek lett volna. Elég volt ezt a csodás hangot hallani. – Figyelem, ahogy a kábelekkel szórakozik, le sem veszem róla a tekintetem. Mikor véletlenül hozza szóba Wyattet, mindketten elkomorodunk, és beáll köztünk a pár perces csend, amit végül én török meg, mert ez az este nem a gyászról szól. Annak nem lenne jó vége, ha most szóba kerülne az öccse, mert mindketten igazi lelki söpredékek vagyunk most belülről. Egyikünknek sem sikerült feldolgozni még a halálát, habár én kevésbé mutatom a külvilág felé a fájdalmat, belül tombolnak a viharok…
- Öhm, épp az előbb… amikor a postaládát néztem meg. – nevetek és nem bírom abba hagyni egy kis ideig, mert szerintem ő is tudja, hogy most kamuzok. Nem vallom be neki, hogy a macskáért voltam, nem szeretnék veszekedni, de szerintem kicsit komolyabban veszi azt a dögöt, mint kéne. A pakolásra hála a jó égnek most elbújt valahova, és remélem, elő sem jön még úgy… soha többet.
A felvetésére nem reagálok semmit, nem állok le érvelni most. A helyzet az, hogy a napokban többször kapartam a falat az elvonási tünetektől, de ebből megpróbáltam a lehető legkevesebbet mutatni az irányába. Több, kevesebb sikerrel.
- Hát, ha jobbat nem tudsz kitalálni… - vonok vállat, amiért kigúnyol. Lehajtom a poharat, de már elkések vele, mert elképedek kicsit azon, hogy mit össze trükközik.
- Haha, majd meglátjuk, ki nevet a végén. – mosolyodok el, és követem a kanapé irányába, ahol már indul is a választott dal. Annyira nem vészes a hangja, de szerintem versenyezhetnénk azon, hogy kié a szarabb kettőnk közül. Az arcomról nem lehet letörölni a vigyort, ami főleg azért ül ott, mert Aaron végre kicsit feloldódott, és most nem ugyanaz, mint szokott.
Újabb kört töltök ki, és tudom, hogy most rajtam lesz a sor a választásra, így már töröm az agyam a megfelelő dalon. A vodka elég ütős anyag, és igazából nem tartozik a kedvenceim közé, de nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogassak.
- Csak hogy lásd, kivel állsz szemben. – Mondom, de nem várok választ, így rögtön az egyik Britney számra nyomok, és már éneklem is, kicsit bevállalósabban is, mint azt kellene. Félúton kapcsolok, hogy jobb, ha ezt most befejezem, és nem csinálok magamból igazi nagy ribancot, de mikor visszanéznék a képernyőre, és arrébb lépnék, Aaron erős keze siklik a derekam köré és magához ránt. A dalszöveg bennem reked, és egy szót sem tudok kinyögni. Elveszek a kék szemeiben, amik a francba is, ugyanazok, mint Wyatté voltak… Amivel anno simán levett a lábamról, és lám, most ugyanazt csinálja a tulajdon bátyja is. Nagyot nyelek, amikor az ajkamhoz ér, és úgy állok ott, mint egy megbabonázott lány. Meg sem bírok szólalni, és mikor ellép, kell pár másodperc, hogy magamhoz térjek.
- Azt hiszem, szükségem van egy italra. – mondom, és a pulthoz igyekszem, hátra sem nézve. Dupla adagra van szükségem. Vagy triplára. Kitöltök két felest, és lehúzom az egyiket, a másikat pedig a kezembe fogom.
- Tessék? – kapom fel a fejem, mikor hümmög, és rám néz. Fogalmam sincs, mit kérdezett, mert az előbbi cselekedetei süketté tettek. – Nem. Áá, biztos nem. Béna vagyok. Jobban, mint az énekben. – válaszolok a következő kérdésére, és meghallom a Dirty Dancing betétdalát, aminek a filmbeli lépései élénken élnek az agyamban, de nyilván nem tudnám megismételni, de még csak a közelébe sem érni.
- Mi lenne, ha megosztanánk a dolgot és én énekelnék, te pedig táncolsz?! – nevetek fel kissé zavartan, de itt a hangsúly nem azon van, hogy annyira borzalmasan táncolnék, hanem hogy ha újra közelebb megyek hozzá, megint úgy görcsbe rándul a gyomrom, mint az előbb, és két vodka után már nem tudok annyira józanul gondolkodni. Ha nem Wyatt testvéréről lenne szó, kérdés nélkül mennék bele a játszmába, sőt, valószínűleg én lennék, aki kezdeményezi, mert Aaron bitang jó pasi, és nem valószínű, hogy ellenállni tudnék neki. A lelkiismeretem mostanában a helyére került, és nem biztos, hogy el kellene rontani a dolgot. Tekintetem a kezére siklik, amit felém nyújt, és mélyet sóhajtva csúsztatom a kezem az övébe, de a másikban ott figyel a shot.
- Az emelést kihagyjuk. – mosolyodok el, de nem nézek rá, mert még mindig az előbbi kis incidens hatása alatt vagyok, és szerintem az arcom is kivirult. – Ezt pedig idd meg, ha nem szeretnéd, hogy én húzzam le. – mondom, és a kezébe nyomom a poharat, megvárom, míg megissza, ha egyáltalán megteszi, és aztán belekezdek a táncba vele együtt. Hála az égnek a lassú rész az elején már lement, így a gyorsabba csatlakozunk be, de mivel ez is elég csípőrázós és egymáshoz simulós, már rég halott ügy az egész. Egy ideig megpróbálom megtartani a kellő távolságot tőle, de aztán a harmadik pohár vodka kezdi megtenni a hatását, és már látom, hogy ennek jó vége nem lesz. Nem ismer, és a baj az, hogy ha még egyet megiszom, akkor tényleg elszállnak a gátlásaim, és nem fog érdekelni még az sem, hogy kicsoda is Aaron. Engedem, hogy vezessen, de mikor megfordít háttal magának és újra közelebb kerülünk egymáshoz a kelleténél, már elengedem a dolgot, és csak sodródom az árral. A gyomromban pillangók repkednek, a jobb kezem felcsúszik a nyakához, úgy fordulok vele szembe, és ezúttal én nem engedem az ő tekintetét.
- Szexi, ahogy táncolsz. – harapok az ajkamba és elmosolyodom. Határozottan kijelenthetem, hogy az idei év legnagyobb kurvája címre hamarosan jogosult leszek, hacsak Aaron nem állít le idejében…



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyVas. Dec. 17 2017, 13:11
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Owen most kinevetne, vagy felvenné videóra, hogy belementem egy olyan programba, ahol inni is kell, és az énekhangomat is ki kell eresztenem a torkomból. A hétköznapokban a szabályok fogtak vissza, szerettem a rendszert az életemben, a megszokott reggeli rítusokat, a macskámat, és a munkámat is, de az eltelt hetekben megváltozott a prioritási sorrend, és nemcsak az öcsém halála miatt. Jelenleg nem dolgozhattam, és előre sem láttam a jövőbe, így talán ez még eltarthat hónapokig is, mire kapok egy ügyet, vagy a felettesem visszahív, és közli, hogy ideje lenne átlendülni a nehézségeken, és belevágni egy nagyobb hal becserkészésébe. A hívó szó még váratott magára, de nem estem kétségbe, mert eljártam a pszichológus asszonykához, meg az edzések számát is megnöveltem, hogy ne legyek puhány alak, de a legnagyobb változást az új lakótársam jelentette. A kényszer nagyúr, és bennem még akadt némi jóindulat, amit a szüleim ütöttek belém, de nem bántam a dolgot, vagyis nem tudtam, hogy mit tartogat a jövő. Nem akartam énekelni, most mégis itt állok a nappali közepén, és átadva a stafétabotot Cherrynek, az egyik legrosszabb énekesnő feldolgozását hallgatom. Elájulnék, ha Britney állna előttem, nem csípem annyira a szőkéket, mint a legjobb barátom, akinek mellesleg a felesége is az. Haha, ebbe inkább ne menjünk bele, mert most ezer kérdőjel, meg villanykörte ég a fejem fölött, hogy a barna lakótársam cicázik velem, vagy viccelődik. Mondanám, hogy alapvetően ilyen a stílusa, és egy nagyszájú egyed, de látom a tekintetében a tüzet, és ez összezavar, meg talán a pia is rátesz erre. Bírom a kiképzést, de hamarabb a fejembe száll a vodka, mint kellene, és mikor már feladná a harcot, és véget vetne a kis kalamajkának, hát teszek róla, hogy rám figyeljen. A dereka után kapok, és magamhoz húzom, miközben a hangok is elhalnak, vagy bátortalanná válik a kisasszony.
- A méreg…Cherry. – ismétlem meg a kérésemet, de olyan esetlenül áll, és már majdnem megcsókolnám, de még észnél vagyok, és csak súrolom az ajkait. Hívogató, és szívesen vesznék az örvényben, de tudom, hogy nem lenne helyes. El is csusszanok mellette, ő meg kijelenti, hogy italra van szüksége. Nem véleményezem, ha ettől a fejében támadt zűr elmúlik, akkor tegye meg, én nem fogom zokon venni, de addig is keresek valami másik számot, mert ettől kiráz a hideg. A tini lányok álma a kilencvenes évek végén volt ez, de a popikon csillaga is a homályba veszett, én meg maradok a jó öreg klasszikusok mellett. A zenélésről leteszek egy időre, és most egy másik fronton támadok, hátha a tánc jobban megy mindkettőnknek, mint a kornyikálás.
- Aha, persze. – helyeselek, de egy szavát sem hiszem el. Megy az neki, csak bátorítani kell. A Dirty dancing betétdalát helyezem be, és mosolyogva nyújtom a kezemet, hogy csatlakozzon hozzám egy menetre.
- Hol álmodtad ezt? Nem szeretek énekelni, de az anyámnak hála még a szalagavató miatt megy a tánc, elvégre majdnem fél évig külön tanárhoz kellett járnom. – árulom el a múltam egy szeletét, vonja le a maga következtetéseit. Nem fogom tagadni, hogy van érzékem a mozgáshoz, csak nem villogtatom a tudásomat. Most zárt falak mögött, egy kivételes este keretében megmutathatom, de ennek biztosan nem lesz folytatása, vagy nem csinálunk belőle rendszert. A kérésem meghallgatásra lel, és a nyuszi jelmezt levetkőzve jön oda. A vodka a kezében, nem tudom minek töltötte ki a két poharat, de hangosan felnevetek a feltételen.
- Nem is akartalak felemelni. – a pillantásom a rövidre siklik, és úgy döntök, hogy ez már nem fog megártani. Felhörpintem, és az egyik kacsóját elengedve fordulok egyet, és a kis dohányzóra teszem le a shotos készletem egyik darabját, hogy utána kiegyenesedve, most már minden idegvégződésemmel Cherryre koncentráljak. A lassú rész kimarad, nincs meg az intro, hogy besétálunk, csak megállok előtte, és a csípője vonalát követve a lapockájára simítom a jobbomat. Kitámasztom, és elindítom a kezdő lépést, melyet egy kiforgatás követ. A háta a mellkasomnak csapódik, a kezét lassan irányítom a nyakam felé, és elveszek a pillantása kereszttüzében.
- Úgy látom ez a rész megvan, nem vagy kezdő táncos, te sem. – elismerésem jeléül most magamhoz édesgetem, és egyet hátralépve mozgó csípőrándítással szuggerálom őt.
- Köszönöm, de ezt inkább az édesanyámnak köszönd. – kacsintok rá, már érzem a felsőtestemet betöltő melegséget, az ágyékom ritmusát, és a fejemben élő képet, ami összekapcsolódik a tánclépésekkel. A kezét a felkaromra irányítom, és kiegyenesedem.
- Maradj így, na…halljad. – kicsit megizzasztom a kisasszonyt, de a refrén előtt még a nyakára simítom a tenyeremet, és az övét a nyakamhoz teszem.
- Indulj el jobbra, és csakis a szemembe nézz, oké? – egy mosollyal fordulunk meg a tengelyünk körül, mikor megfogom a jobbját, és megpörgetem, aztán odapréselem a felsőtestemhez. Mindketten hullámzunk, kezdünk kifáradni, de csak hátrálásra kényszerítem, és most bedöntöm őt.
- Time of my life… - éneklem a férfival együtt, és némi levegőt köpve hajolok fölé, de hamar rántom vissza. A szívem gyorsabban ver, szokatlan, egyben bizsergető a felismerés, hogy a kémia működik közöttünk. A végét még eltáncolom vele, de csakis a szembogarai mélyére hatolva tájékozódom. A végén elhalkul a zene, és kissé vágyakozva, de elengedem őt.
- Jól táncolsz. Még egy kör piát? – pihegek, mert rendesen levert a víz az előbbi jelenettől.

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyHétf. Dec. 18 2017, 00:42

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
A helyzet az, hogy nagyon nincs rendben ez az egész. Már nem tudom, hogy én vagy ő kezdte, de ami itt történik ebben a szobában, az már több, mint karaoke két ismerős között. A probléma az, hogy mire feleszmélek az egészből, meg sem tudok szólalni és csak nézem, ahogy a szájával formálja a szavakat, és egyre közelebb jön. Nem tudom, hogy az egész megrémiszt vagy vonz, de az tuti, hogy kibaszottul nem cselekszünk helyesen. Áldom az eget, hogy az utolsó pillanatban ellép, pedig lélegzetvisszafojtva vártam a pillanatot, hogy az ajkai az enyémekhez érjenek. Mikor ellép, akkor fújom ki a levegőt, és rögtön a piáért igyekszem.
- Az előbb nem úgy tűntél, mint aki nem szeret énekelni. – mosolyodok el, és közelebb megyek, miután lehúztam a felest, és odanyújtom végül a kezem. Tényleg kamuztam, amikor azt mondtam, nem tudok táncolni, de egy átlagos tudásom van benne, és mivel nem tudom, kivel állok szemben, jobb felkészíteni a legrosszabbra.
- Külön órára? Na jó, hát akkor jobb, ha elmegyek aludni. – nevetek fel, és már megint nem vagyok benne biztos, hogy bele kellene mennünk ebbe az egész táncolósdiba, mellesleg pont a Dirty Dancingre?!
- Reméltem. – nevetek vele, és átnyújtom a vodkát neki. Nem kell erősködnöm, és tetszik, hogy végre elengedte magát, mert már látszik, hogy kezdi levetkőzni a szigorú Aaront, és én szívesen üdvözlöm őt a köreimben. Mikor elkezdünk táncolni, hagyom, hogy vezessen, és úgy forgasson, ahogy ő szeretne, s mikor mögém kerül, a köldököm környékén újra jelentkezik az érzés, és a bizsergés egyre lejjebb és lejjebb sugárzik. Nem engedi a tekintetem és a vesémig lát, és ahogy a csípőnk egyszerre mozog, lesütöm a szemeimet, a szám pedig széles mosolyra húzódik. Aaron mellett nem nehéz követni a lépéseket, mert ha akarnék sem tudnék máshogy mozogni, annyira határozottan vezet. Nem is vártam mást, végülis… Közel vagyunk egymáshoz, akik napokkal ezelőtt még csak intettek a szoba két sarkából a másiknak, és nem is tudom, hogy ez milyen érzéseket kelt bennem.
- Ugyan már, nem kell szabadkozni. – mosolygok, és aztán azt teszem, amit mond. Kezdek fáradni, az egészségem még mindig nincs a topon, de jól érzem magam, így elhessegetem a gondolatot, amikor a levegő félúton bent reked, de aztán újra rendesen oxigénhez tudok jutni. Megpördülök úgy, ahogy mondja, és aztán olyan gyorsan történnek az események, hogy már követni sem tudom, és csak azt veszem észre, ahogy Aaron bedönt, és a dalszöveget énekli, én pedig le sem veszem róla a szemem. Az arcát fürkészem, és újra mosolygok, hiszen a gátlásaim már ahogy mondta is, rég a kukába landoltak. Nem tart sokáig a pillanat, de a közelsége megbabonáz, és szerintem ő is észrevette, hogy a levegő kissé felforrósodott körülöttünk. Egyszerre lépünk el egymástól a zene végén.
- Köszönöm a táncot. – mondom és futtában egy puszit nyomok az arcára, és már a kérdése előtt újra a pultnál termek.
- Mehet, de turbózzuk fel kicsit. Mit szólnál az… „Én még sosem…” nevezetű játékhoz?! – mosolygok rá kacéran és felülök a bárszékre a pult másik oldalára, míg odajön. Szerintem benne lesz a játékban, mert már eleget ivott ahhoz, hogy ne mondjon nemet. Remélhetőleg ő sem gondol a másnapra, mert ha azt tennénk, akkor mindketten jobbnak látnánk, ha már most aludni mennénk, én pedig nem szeretnék még aludni… A helyzet az, hogy sokkal inkább csinálnék mást. Vele együtt. Vajon milyen lehet az ágyban? Gyengéd vagy vad, ellenállást nem tűrő?!
A gondolataim már kissé máshol járnak, mikor csak nézem a kezét, és ahogy kitölti a két pohárba a következő kört. Visszatérek hirtelen a jelenbe és megköszörülöm a torkomat. Mégis mi a francról fantáziálok én itt?
- Kezdek. Ismered a szabályokat ugye? Én még sosem szegtem szabályt a munkahelyemen. – Vállat vonok, és ártatlanul mosolygok, mivel ez most az ő köre lesz… Rám igaz az állítás, ugyanis egy munkahelyem volt eddig, az is rövid ideig, és nem szegtem szabályt valamilyen csoda folytán. Abban viszont biztos vagyok, hogy neki innia kell, ugyanis mindketten jól tudjuk, hogy nem véletlen van felfüggesztve. Az már más kérdés, hogy arról nincs tudomásom, hogy máskor lett volna bármiféle hasonló eset, egy is elég bőven arra, hogy felhajtsa a piát.
- Te jössz. De csak ésszel, Bennett. – mondom és már megint azon kapom magam, hogy a száját figyelem, ahogy lenyalja a vodka utolsó cseppjét is róla. Nyilván az alkohol tesz arról, hogy ennyire felerősödjenek a dolgok jelen helyzetben, hiszen a mindennapokban nem figyeltem fel arra, hogy ennyire szexi lenne. Jó pasi, meg kell hagyni, de józanon eszembe sem jutna, hogy bármi legyen közöttünk, most azonban nem vagyok benne biztos, hogy az este nem tartogat meglepetést. Mi lenne, ha egyszer az életben lenne tartásod, Cherry Sullivan? Csak most az egyszer.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyHétf. Dec. 18 2017, 23:51
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


A mulatásnak annyi árnyalt oldala van, hogy szerintem nap, mint nap szórakozhatnánk, de az emberi élet nemcsak móka és kacagás, de ma este kijutott belőle rendesen. Az idejét se tudom már, hogy mikor engedtem el úgy igazán magamat, ahol nem kellett sorsszerű döntéseket hoznom, nem kellett azon agyalnom, hogy kinek az élete van veszélyben. Az öcsém halála óta ódzkodom a felelősségvállalástól, pedig nem kellene, mégis úgy éltem meg az elvesztését, mint egy kudarcot. Szerettem Wyattet, elvégre a nagy bátyja voltam, akinek vigyáznia kellett volna rá, mégsem sikerült. Előfordul, hogy az ember hibázik, de esélyt kap a rendbetételre. Nekem nincs lehetőségem, hogy a keblemre öleljem, vagy elvigyem sörözni. Maximum a koporsója fölött ihatok egymagamban, és szitkozódhatok a világra, de őt már semmilyen körülmények között nem tudom visszahozni. Félelem..a pofámba üvölt a halandóság, nem várnád, de lecsap. Megszülettünk, így az a sorsunk, hogy meg is haljunk. Az agyam szürkeállománya nem éppen hasonló gondolatokkal telítődik meg, amolyan lazán lötyögök, a tánclépésekre, a zene ütemére figyelek, meg egy hangsúlyos szempárra, ami visszahozza nekem a jelent. Nem akarok a múltban ragadni, önostorozással keresztre feszíteni magam, mert bármilyen durván is hangzik, de én itt maradtam, és élnem kell az életemet. A hiánya örökre megmarad, és az ígéretemről nem mondok le, hogy tisztára mossam a nevét…Wyatt Bennett nem okozhatta egy másik ember halálát, nem törődöm bele, hogy becsméreljék, mert drogozott. Vajon minden embert elítélünk, a tudtunk alatt döntünk, mielőtt még megismernénk? Itt áll előttem Cherry, egy felszínes picsa képzetét oltja magából, de annál sokkal okosabb, és sebzettebb. Láttam a rendelőben, hogy megtört. Nem mondta ki, de a lélektükreiben ott volt a válasz. Az öcsém kiszipolyozta, és a közös gyermek halála csak az utolsó szög volt abba a bizonyos koporsóba. Nézem őt, a mosolyát, a képtelen gödröcskéket a szája körül, és én is elmosolyodom. Nem a pia mondatja velem, de szépnek találom. Idegesítő, de szép. Nem sokszor használnám ezt a jelzőt a nők esetében, mert vannak csinosak, és túlkozmetikázottak, de Cherryn nem látok semmilyen vakolatot. Kedvem lenne megérinteni az arcát, megbizonyosodni róla, hogy annyira puha, mint a szemem szerint, de nem teszem. Beérem a látvánnyal, de túl közel kerülünk. Már érzem a leheletét, a vodka erősebb utóízét, mert ha most megtenném, akkor a nyakára kanyarítanám a kezemet, és a tarkójánál fogva húznám bele egy szenvedélyes csókba, de ez mind csak gondolati síkon valósul meg, és hagyom elmenekülni. Ringassa magát abba a hitbe, hogy nem mozgatott meg, és közömbös vagyok az irányába. Benedvesítem az ajkamat, és elterelésként most elfordulok én is. A tánc kihozott belőlem egy másik Aaront, mondhatni egy rosszabbat.
- Igazán nincs mit köszönnöd. – köszörülöm meg a torkomat, és most a macskámat keresem, de az agyam már tompul. Még egy vodka, és visszavonhatatlan ajánlatot teszik neki, és szarok rá, hogy mi fog történni.  Meglepődve szemlélem a közeledtét, és a puszi az arcomon…hát hogy is mondjam, de felizgat. Az első épeszű ötletbe kapaszkodom, hogy igyunk még, és ő bele is megy. A pulthoz sétálunk, mint akik előbb nem „szexeltek függőlegesben”, és a vodkára nézünk. A poharakat el kellene mosni, mert szeretem a tisztaságot, de helyette hetykén rántok egyet a vállamon, és kitöltöm a következő kört.
- Én sosem…hát nem tudom, na mutasd meg hogyan működik ez. – tolom elé a piáját, és behajolva támaszkodom meg a pulton, a karom elé húzva a poharat. Túltöltöttem, de ki nézi már ennyi után. Kárba nem megy.
- Ez aljas, ugye tudod? Miattad függesztettek fel. – kékjeimmel végigjárom az arcát, aztán lehúzom egy szuszra az italomat, és a kézfejemmel törlöm le a rajta maradt cseppeket.
- Én mindig ésszel döntök. – egyenesedem ki, és megvakarom az államat. Nekem már kellően meleg a hasam, és másom is, mert kezd felszökni a hőmérséklet a nappaliban, de még nem vetkőznék neki, ha nem muszáj.
- Jó megvan… - töltök még egyet magamnak, de tudom, hogy ez rá igaz lesz, mert az öcsém mesélte el. Nem minden titok maradt az, és roppantul élvezni fogom, ha lerántom róla a leplet.
- Én még sosem fürödtem meztelenül egyetlen tóban sem. Hajrá Cherry… - emelem meg a poharamat egy kárörvendő mosoly kíséretében, és a levegőben mutatva imitálom, hogy felhörpintem a sajátomat.
- Nincs meleged? Nekem már az van egy ideje. Bánnád, ha levenném a pulcsimat? – na nem fogok meztelenül szaladgálni, mert van alattam egy edzős atléta, hiszen még a hazaérkezésem előtt benéztem a közelibe. A pulcsimból kibújtatom a két kezemet, meg a fejemet, aztán ledobom az egyik székre, de felcsúszik az atléta. Az oldalamon van egy felirat, nem akartam, de végül megcsináltattam a tetoválást.
- Nem látom, hogy lement volna a maradék. – cukkolom, és beleszagolok az enyémbe.
- Régebben utáltam a vodkát, de nem is olyan rossz. Most te jössz, okosan. – intem óvatosságra, de elnevetem magam, és ez hetek óta először szívből jön.


Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyKedd Dec. 19 2017, 05:15

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Már van bennem elég alkohol ahhoz, hogy ne tudjam, mi helyes és mi nem. Aaronnel azt hiszem ugyanez a helyzet, azt tuti, hogy már nem gondolkodik józanul, de azt nem tudom, hogy mit hoz ki belőle, ha többet iszik, mint kellene. Eddig kedvelem a részegebb énjét, de sosem lehet tudni, mit tartogat az este hátralévő része. Amióta ráfogta a fegyvert Lenára és aztán majdhogynem rám is, az... kicsit illesztő volt. Bármennyire próbálom elhessegetni azt a képet a fejemből, nem sikerül, pedig a másik oldalon sokkal több dolog van, ami pozitív volt. A levegő izzik, és úgy érzem, jól fog esni még pár pohár vodka, mert az előbbi jelenetet nem tudom hova tenni, és a helyzet az, hogy az utóbbi időben több ilyen megmozdulása volt. Nem bánnám, mert tudom kezelni a férfiak közeledését, de ahogy elnézem, nem az övét. Furcsa, mert mindig eltudtam különíteni az érzelmeket és az alkalmi kapcsolatokat, az egyetlen kivétel volt, aki összezavart, Wyatt volt. Az együtt töltött időt élveztük, de mindketten túl büszkék voltunk ahhoz, hogy azt mondjuk, elég az összes többi nőből és férfiból, csak egymásra koncentrálunk. Még ha mindketten tudtuk is, hogy a végén már csak egymáséi voltunk, megtudom számolni két kezemen, hányszor hangzott el a szeretlek szó kettőnk között. Bánom, de sajnos ezzel már nem tudok mit csinálni, sosem mondhatom el neki, hogy igazából szerelmet éreztem. A baj az, hogy ezzel már semmit nem tudok kezdeni. És ez a tüske örökké ott lesz bennem...  
Aaron ugyanannyira vonz most, mint anno ő, és ez rémisztő. Már eleve az sem normális, hogy a halott exem bátyjával vodkázom a lakásában, nemhogy azon gondolkodjak, mit tudnánk tenni egymással. Szerintem az ő fejében is hasonló gondolatok cikázhatnak, és ez méginkább durván hangzik, mert a hülye is tudja, hogy ha ez így van, akkor elkerülhetetlen, hogy történjen valami...  
Az ötlet, miszerint játszanunk kellene egy piálós játékot, hirtelen jön, de feloldja a hangulatot, és szerintem jó ötlet. Bedőlök vele szemben a pultra és magamhoz húzom a saját shotos poharam, amíg kiötlöm az első állítást. Elmosolyodom, ahogy lehúzza a pohár tartalmát.  
- Aljas? Ez még csak a kezdet. – vonok vállat. Nem tudja még, hogy jó vagyok ebben a játékban és könnyen leizzasztom majd. Várom, amíg újratölt és kíváncsian fürkészem az arcát, miközben kimondja a rám abszolút hamis állítást.  
- Miket tudsz te rólam? – kérdezem és lehörpintem a tartalmat egy fintor kíséretében.  
- Várj, de te még sosem fürödtél meztelenül tóban? Tudod te, mekkora buli az? – nézek rá gyanakodva, és nem vagyok teljesen biztos benne, hogy nem kamuzott. – Nem ér füllenteni. – meredek rá és szugerálom egy kicsit. Kérdésére megrázom a fejem.  
- Nem baj, vedd csak le. Nem zavar. – mondom és felvonom az egyik szemöldököm, mert a fantáziám már újra beindul. Nem láttam még Aaront félmeztelenül, de a pólója sokszor engedte a has és mellizmait láttatni, az pedig felér egy... hát nem is tudom, adoniszi látvánnyal. Figyelem, ahogy kibújik a pulcsiból, és az atlétája is felcsúszik, ahol a tekintetem rögtön az oldalán lévő tetoválásra siklik. Megszédülök egy pillanatra, mert a jelen újra lecsap, és azon is meglepődöm, hogy Aaronön egy viszonylag friss tetoválás díszeleg, ami gondolom, hogy az öccséhez köti.  
- Nekem is van egy. – Célzok a tetoválásra, de igazéból nem egy díszíti a testem, én most olyanra célzok, ami Wyatthez kötött. Az egyik féljózan esténken tértünk be az egyik tetoválószalonba, és varrattunk magunkra egy közös védjegyet. A végtelen jel, ami átvált infinity feliratba, a másik fele Wyatt testén volt, to beyond and kezdettel. Nagyot nyelek, és megpróbálom elterelni a témát, mert tudom, hogy ha ebbe jobban belemegyünk, lőttek a jó hangulatnak, azért pedig most kár volna.  
- Most inkább folytassuk, amit elkezdtünk. – mondom egy apró mosoly kíséretében és zavartan pillantok a poharam aljába, ahol tényleg ott figyel még egy kis része a vodkának. Lehajtom azt is a fairség érdekében, és a pultra csapom a poharat, ami újratöltődik hamar.  
- Hm... várj, ki kell ötlenem valami frappánsat. – mosolyodok el, és újra közel hajolok hozzá úgy, hogy az arcunkat csak pár centiméter választja el. Mélyen fúrom a tekintetem a kék szempárba.  
- Én még sosem fantáziáltam a... lakótársamról. – Most lehull a lepel, és az arcát fürkészem.
- Nincs helye hazugságnak, csak az igazat akarom hallani. – kérdőn tekintek rá, és kíváncsian várom, hogy felhajtja-e a poharát, de az a gubanc, hogy ezzel most én sem mondtam igazat, és elmosolyodok.  
- Koccintunk? – harapok az ajkamba és a szívem a fülemben dobog, nagyot nyelek és a szám is kiszárad. Itt az igazság pillanata Aaron Bennett.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyKedd Dec. 19 2017, 20:59
 
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


A hőmérséklet felszökik, mint a nyári időszakban lévő kinti napsütés. Nem mondom, hogy ez csak a pia hatása, de az tuti, hogy nem szoktam olyan gyakran inni. Owen és én is hasonló jellemek vagyunk, a munkánkból kifolyólag nem megengedett, hogy alkoholizáljunk. Butaságnak hangzik, de észnél kell lenni, azonban hosszú távon nem kibírható, ha valami úton-módon nem eresztjük ki a fáradt gőzt. Belefáradtam, hogy a jó zsarut játsszam, most valahogyan csábítóbb a sötét oldal, ráadásul kényszer szabadságon vagyok, nem hinném, hogy reggel behívnak dolgozni. A tánc kellőképpen megmozgatta a fantáziámat, és tetszik, hogy Cherry most nem játssza meg magát. Kicsit hasonlít az öcsémhez a temperamentumát tekintve, de mégis különbözik tőle. Wyatt már a vége felé inkább létezett egy másik világban, mintsem a jelenben, és ez elszomorított. Befelé forduló típus lett, drog depresszióba döntötte, és elpusztította azt a fiút, akit én ismertem. A vodka javára legyen írva, hogy nem tudok szabadulni a buta gondolatoktól, és a vetkőztetésen át eljutok a csókig is, de tettekben nem mutatkozik meg a nagy átszellemülésem. Belemegyek abba, hogy Cherry újabb ötletén kapva most szépen a pulthoz sétáljunk át, és amolyan hamis állításokkal szórakoztassuk egymást. A játékszabályok felfogása ködös, így a csapos szerepét öltöm fel, és ha megkezdi a kört, akkor szépen hallgatok, de aljas kijelentéssel nyit. Szóvá is teszem mellé, de azt már nem riposztálom, hogy ennél lesz még durvább. Kislány, ez az én lakásom, ha kemény dolgokat akarsz hallani, akkor egy üveg nem lesz elég. A visszavágóra készülök, és benyögöm az egyik olyat titkot, amit a tesó osztott meg velem. A felelőtlen fiatalság, a nyári fürdőzések. A nyakamon végigfutó ér kidagad, de megvárom, hogy lenyelje az átlátszó folyadékot, és csak utána válaszolok a feltett kérdésére.
- Van még pár kártya a tarsolyomban, ha tudni szeretnéd, de nem fogom elárulni, mert abban mi lenne a móka? – reflektálok, és megrázom a fejemet.
- Nem fürödtem még meztelenül egyetlen tóban sem. A fürdés megvolt, de nem vagyok ennyire nyílt. – mosolyodom el, és megérdeklődöm, hogy baj lenne-e, ha levenném a pulcsimat. Az atlétát is megigazítom, de biztos vagyok benne, hogy nem kerüli el a figyelmét a bőrömbe vésett felirat. Mondhatni friss, a temetés után csináltattam az öcsém emlékére, hogy örökre emlékeztessen arra, hogy mit veszíthetek azzal, hogy az anyám a világra hozott.
- Igazán? – ez még nekem is új információ, de mélyebbre nem ás, és hálás vagyok neki, hogy nem hangulatgyilkos. Amennyiben szóba kerül az öcsém, el fog múlni a varázs, és nem biztos, hogy ma kellene megemlékezést tartanunk. A gyász mindenkinek a saját dolga, én sem kérdeztem meg tőle, hogyan dolgozza fel. Az emlékek még talán annak sem nyilváníthatóak, ha az eltelt egy hónapot vesszük alapul. Nekem akár tegnapi esetnek is lehetne tekinteni. A vodkás üveggel a kezemben zsonglőrködöm, de amint megissza a maradékot is, még kitöltöm az újabb esedékest, azonban már alig van az alján valami. Megittunk volna egy hét deciliteres párlatot? Nem humorizálom el, de már a fejembe szállt, és közel járok ahhoz, hogy ostobaságot kövessek el.
- Ejha… - gondolkodóba esem én is, mert nem kell messzire mennem a múltba, hogy a piszkos képek újra leperegjenek. Megnyalom az ajkamat, és az ő lépésére várok, de meglep a felajánlással.
- Koccintani? Ez amolyan felezzünk állapot? – hajolok be, és nekidöntöm a poharam szélét az övének, de nem éppen a csilingelő hangra figyelek, hanem a szája ütemes mozgására.
- Legyen. – vágom rá, és rezzenéstelenül hajtom fel. A torkom már meg sem érzi, de itt és most tiszta vizet akarok önteni a képzeletbeli változatba. Az üveget otthagyom, és megkerülve a pultot egyenesen elé sétálok. Az ülőhelyzet megteszi, így van időm elidőzni az ajkain, és megpróbálok okosan kérdezni én is.
- Mit értesz az alatt, hogy fantáziálni, Cherry? – vonom fel kérdőn a szemöldökömet, és engedély nélkül érintem meg a szája szegletét. Az ujjbegyemmel tüntetem el az ott maradt cseppeket, és folytatom a mondandómat.
- Például olyasmit, hogy milyen lehet a lakótársad félmeztelenül, vagy milyen lehet megérinteni őt, esetleg… - a saját számba tolom az ujjamat, és lenyalom róla az ő vodkáját.
- megízlelnéd a másik száját, forrón tapadnál rá? Tudod milyen a jó csók? – fúrom a kékjeimet az ő íriszeibe, és kis hatásszünetet tartva egyre közelebb merészkedem, és a pulton megtámaszkodva odahajolok az arcához, de csak pár centi választ el tőle.
- Amire úgy sóvárogsz, hogy fogalmad sincs róla, milyen valójában, de már számtalan módon képzelted el. A tikkasztó hőséghez méred a tested melegét, de az ajkaid ebből csak azt érzékelik, hogy nyáltermelésre van szükséged. Újra és újra benedvesíted, mert nem tudod, hogy mikor kaphatod meg a másiktól a jutalmad…az oázist. Kívánod…mint egyetlen csepp vizet. – oldalra döntöm a fejemet, és mosolyogva kémlelem a két szirmának való szétnyílását, hogy aztán egy szép O formában találkozzanak újra.
- A pulzusod felgyorsul tőle, ha megérzed a másik meleg leheletét, az már az előszele a vágyakozásnak. Mennyei lenne megkóstolni, mint egy érett gyümölcsszemet, ami elolvad a nyelveden, ugye? – suttogom bele az ajkaiba, aztán elhátrálok.
- Ez csak akkor adatik meg, ha nem pazarlod mindenkire az idődet. – húzom végig a kezemet a térdkalácsán, és simán visszasétálok a pult mögé. A sivatag remek hely lenne, mert nem kínoznám magamat se, de ugye a mestere vagyok ennek.
- A játékot tudni kell játszani. – a sajátomat lehúzom, és a mosogatóba pakolok el, jelezve, hogy mára befejeztük az ivást.


Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️
mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptySzer. Dec. 20 2017, 17:23

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Meglepően jól érzem magam Aaron társaságában a mai este folyamán, de ehhez persze a vodka is nagy részben hozzájárul. Nem mondom, én anélkül is ellennék vele, ha ő nem lenne annyira merev néha, de ahogy elnézem, majd máskor belecsempészek az italába egy kis alkoholt és akkor máris egyenlő helyzetről indulunk.
- Kíváncsian várom azokat a kártyákat, de ki tudja, lehet nekem is van pár dolog, amiről nem is gondolnád, hogy tudok róla. – vonok vállat mosolyogva, bár mélyre kellene ásnom a gondolataimban ahhoz, hogy előkerítsek egy-egy Wyatt által elhintett apró információt a bátyjáról. Néha beszélt róla, de akkor is csak általános dolgokat, na meg szidta is párszor, amiért ő a mintagyerek a családban.
- Hát, majd akkor talán egyszer beavatlak a meztelenül fürdőzés rejtelmeibe, mit szólsz? – húzom a szám széles vigyorra, de ez a mondatom ismét túlmegy az átlagos esti karaokeból kiindult szórakozásnál, bár nem igazán érdekel. Nem gondolkodhatok mindig azon, hogy minek milyen következménye lesz. Ez az este nem arról szól, hogy kínosan érezzük magunkat a másik mellett, sokkal inkább egy laza nap zárásának felel meg.
Mikor leveszi a pulcsit, elnézném pár pillanatig a kidudorodó izmait, ha a tetoválásra nem vándorolna a tekintetem, amit gyorsan elolvasva és értelmezve, na meg hogy elég friss, elég hamar összeáll a kép, de elkapom onnan a pillantásom. Nem hagyom ugyan megjegyzés nélkül, mert ledöbbent a felismerés, hogy az öccse emlékére varratott magára egy tetkót. Az enyém a csípőcsontomnál van, de elég apró, csak jelképes. Wyatté az alkarján helyezkedett el, és tulajdonképp azon még nem is agyaltam, hogy az a pár centi tinta még hányszor fog fájdalmat okozni, ha ránézek. Levetetni mégsem lenne szívem, hiszen most már csak ez maradt nekem, ami az öccséhez köt, semmi más. Csak bólintok a kérdésére, de nem akarom ezzel elrontani a hangulatot, és ez nem az a pillanat, amikor arról kellene diskurálnunk, hogy kinek milyen emlékei maradtam meg róla...
Az újabb feles már végképp a fejembe száll, és figyelem, ahogy kitölti az utolsó cseppig az üveg tartalmát.
- Látod, milyen hamar fogy az az... egy, maximum két shot vodka? – nyalom meg a számat, és lassan nézek fel rá. Nem gondolom át, amit pillanatok múlva kimondok, mert már nem a józanság, hanem az alkohol beszél belőlem, és lehet, hogy holnapra már bánni fogom, de kit érdekel a holnap? Sosem azt néztem, hanem a jelent.
- Ez amolyan lebuktunk állapot. – Cinkos mosoly jelenik meg a szám szélén, mikor koccan a két pohár és egyszerre hajtom fel a pohár tartalmát. A megérzéseim nem csaltak, és értékelem, hogy nem kamuzott, mert megtehette volna azt is. Mondjuk akkor elég kínos szituban találtam volna magam, de ez már szinte megszokott lett volna, meg sem lepett volna... Mire lerakom a poharat már előttem áll, én pedig oldalra fordulok a széken, hogy szembe helyezkedjek el vele. Olyan közel merészkedik, hogy a leheletét érzem az arcomon, és már épp válaszra nyitnám a számat, hogy feleljek a kérdésére, de folytatja, és nem enged szóhoz jutni. Pedig én határozottan nyílt lapokkal játszottam volna. Csak hallgatom amit mond, és hol a szemét, hol a mozgó száját figyelem, de a szavai kezdenek összemosódni. Megnyalom a számat, mert teljesen kiszáradt, és a pulzusom is az egekben van, arról nem is beszélve, hogy lüktet mindenem odalent. Olyan közel van, hogy a csók gondolata már lejátszódik a fejemben, és már épphogy lehunynám a szemem is, de az utolsó pillanatban elhúzódik. Zavaromban halkan nevetek fel, és megcsóválom a fejemet, lecsusszanok a székről, és figyelem, ahogy a mosogatóba pakol. Lassú léptekkel környékezem meg, és elé állok, így ottragad a pult és köztem.
- Ahogy látom, szereted húzni a nők idegeit. Miért nem csókolsz már meg? Félsz a következménytől? Attól, hogy ér majd a holnap? Vagy hogy azután majd józanul is vágyni fogsz rá? – felnézek rá, és az ujjaimmal a mellkasán játszadozom, s hamar siklik le a kezem a hasára, ahol pár másodpercet elidőzöm a hasizmain, majd az ujjam beakasztom a farmerjába.
- Most már annyira mindegy, hogy lesznek-e következményei, Aaron. Nem tanultad meg, hogy a mának érdemes élni? Ki tudja, lesz-e erre máskor lehetőséged... megízlelni a tiltott gyümölcsöt. – A levegő úgy forr, hogy már nekem is kezd melegem lenni, de elfordulok tőle, és elsétálok a kanapé felé. 

- Tényleg meleg van itt. Nem bánod? – ülök le a kanapé karfájára, és elkezdem kigombolni a blúzom. A pokolra jutsz, Cherry.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyCsüt. Dec. 21 2017, 20:33
▐ Crazy time▐ Brooklyn▐

Aaron & Cherry

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆


Mondanom sem kell, hogy a fejembe szállt a pia, és kezdem elveszíteni a valóságérzetemet. Gyűlölöm, ha nem vagyok önmagam, most mégsem ezen agyalok, hanem a közénk kúszott kijelentésén, miszerint a lakótársak fantáziaképe mennyire élénk. Férfiból vagyok, nem is a meleg fajtából, aki a popora izgulna, meg a méretes bránerre. Megnézem a dekoratív hölgyeket, már megtettem akkor is, mikor megmentettem az éhen halástól, és összevetettem az adottságait más női ismerőseimével. Kijelenthetem, hogy a férfi szemem már végigfutott Cherryn, de egyszer sem léptem volna át a határt, mert tudtam, hogy nem hozzám tartozik. Wyatt halála még nem a múlté, ő pedig vele köt össze, nem beszélve az elveszített magzatról. Egyszerűen szembe köpném magamat, ha megtenném, de ugyebár előfordul, hogy nem az észérvek győznek, hanem az illuminált állapotban hozott pillanatnyi döntések. Cherry szép, és a korához képest érett is, mármint testi szempontból. A szellemi értékeivel még nem vagyok tisztában, de tudom, hogy szeret veszélyesen élni, akárcsak a testvérem. Ebben különböztem annyira az öcsémtől, mert én a szabályok megszállottja voltam, nem szerettem, ha felborították a napirendemet, vagy átírták a forgatókönyvemet. Az ember csak akkor lehet nyugodt, ha ő irányítja az érzéseit, és a tettei mozgatórugóját is. A félelem ott munkál bennem, és amíg szavak szintjén ugratjuk a másikat, azzal nincs is semmi gond, de látom, érzékelem a közelségéből, hogy többre vágyik. Aaron te is…hiszen már hetek óta nem voltál nővel. A szex olykor tiltott terület volt, még a kiképzés alatt sem vonhatta el egyetlen nőszemély sem a figyelmünket. Tudom uralni a vágyaimat, de az alkohol befolyásol, és átalakítja az értékrendemet is. A játékban hasonlít a tűzhöz, imádom megégetni magam egy bizonyos távolságon belül. A kérdése után odasétálok hozzá, a vodka már elfogyott, de felmerül egy igazi, és megismételhetetlen csók ismérve. Beavatom a kisasszonyt, hogy milyen lenne, ha elméleti síkon megtörténne közöttünk, és átlépnénk a határt, de az utolsó pillanatban visszatáncolok, és nem zargatom. A mosogatóba helyezem a két poharat, de tudom, vagyis egy részem sejti, hogy Cherry veszélyesebb, mint a fiatal lányok nagy része. Szeret ő is a tűzzel játszani, vakmerő, és kihívó a viselkedése. Nem tudom, hogy ez pontosan honnan jött, de még akkor is nagy volt a szája, amikor illetlen, és tabu helyeken jártam vele. A fegyver elhallgattatta, de nem foghatok rá még egyszer pisztolyt. A vizet megnyitva bíbelődöm a tisztogatással, meg a szivacs használatom, és mikor elzárom a csapot, akkor elém áll, és nem enged el. Törlőrongy híján a nadrágomba törlöm a két kezemet, és kíváncsian tekintek rá. Nem szabadna a közelemben lennie, de még mennyire nem. A közelség relatív, de a védett zónán belül szorgoskodik, és most én hallgatok el. Jól érvel, de kapásból lenne ellenérvem is, mégis csendben maradok. A kékjeim falják a teste látványát, és bízom benne, hogy nem kell rossz útra tévednem.
- Cherry…én nem húzom a nők atyát, és nem fekszem le akárkivel. – ez most talán fellengzős, és fennhéjázós, de igaz. Megválogatom a partnereimet, megvannak a magam okai, és persze a hálószobai igényeim sem éppen hétköznapiak. – a hasfalamon kalandoznak el az ujjai, és a puszta érintkezéstől megint izgalomba jövök. Odalent szűkösebb lesz a tér, és a nadrágomtól szívesen megválnék. Nagyot nyelek, az önkontroll még megvan, eszembe jut Owen háromlépéses tanácsa. Maradjak ott fejben. Ezzel nincs baj, de jár a szája, és ott csillog a nyelve hegye is.
- Te mikor tanulod meg, hogy nem minden gyümölcs ehető? – visszakozok, de aljas módon beveti a következő trükköt, és elhátrál. A kanapéig meg sem áll, ott szépen törleszkedik, és kigombolja a blúzát. Elérkezik a vörös köd. A kezem ökölbe szorul, és másodpercek alatt csökkentem le a közöttünk lévő távolságot. A jobbjánál húzom fel, és passzírozom neki a nappali legközelebbi szabad falfelületének. Fújtatva túrok bele a hajába, és a tarkóját odanyomva a falhoz, az állát megszorítom, és sötétlő tekintettel suttogom el az elharapott mondatomat.
- Nem ismersz, nem tudod, hogy mire vágysz. El akarsz égni? – már nem is érdekel, hogy benne van-e, vagy sem. Fogom magam, és lecsapok könyörtelenül az ajkaira. Erőszakosan feszítem szét, hogy a nyelvem becsusszanjon, és összekeveredjen az övével. A szájpadlásáig mélyítem el a csókot, a fogaink összekoccannak, de nem engedem neki, hogy másfele nézzen. A kezemmel tartom meg az állát, és én irányítok, mert ehhez értek a legjobban. Feltérképezem a szája belsejét, egy ősi táncra ösztönzöm. Addig fogom elvenni tőle, amíg engem illet, míg úgy akarom. Az ágaskodó farkamat a szeméremcsontjához préselem, érezze, hogy nem beszélek a levegőbe. Már kapkodja a levegőt, de ekkor az orrára szorítom a kezemet, és megvárom, hogy szédülni kezdjen az oxigénhiánytól, majd ledöbbenek. Hirtelen szakítom meg a csókot, és hátrálok el tőle.
- Többet ne merj kísértésbe vinni. – törlöm le a számat, és kapkodok én is, mert meg is fulladhatott volna.
- Wyatt emlékére…ez többet nem ismétlődhet meg. – hagyom magára, és felrobogok a lépcsőn, hogy lehűtsem magamat….

Zene▐ Szószám▐ Megjegyzés ▐ ©️



mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
A great night without sadness...  79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
A great night without sadness...  Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

A great night without sadness...  Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A great night without sadness...  046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
A great night without sadness...  602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  EmptyCsüt. Dec. 21 2017, 21:30

Cherry & Aaron
Being a little bit crazy tonight and forget the bad memories...
Nem mondom, hogy nem tartok a holnaptól, mert ha bármi történne köztünk, nem biztos, hogy kellemes lenne másnap összetalálkozni a lépcsőn és egymás szemébe nézni, miközben mindketten tudjuk, hogy undorító dolgot tettünk. A baj az, hogy az én döntéseimet most nem a józanság, sokkal inkább a vodka uralja, és nem érdekelnek a következmények. Azt nem tudom, hogy ő még észnél van-e annyira, hogy megálljt parancsoljon, de kéreti magát, az száz százalék.
- De húzod... akkor minek neveznéd az előbbit? És én sem fekszem le akárkivel... – mondom, mert az akárki azért merő túlzás lenne, de azt nem tagadom, hogy volt idő, amikor nem nagyon válogattam meg a partnereimet. Persze akkor sem feküdtem le minden jött-menttel, de... maradjunk annyiban, hogy túl sok fiú barátom volt. Csakis ez lehetett a bökkenő. Elmosolyodom a kijelentésére, és hátat fordítok neki. Parancsoljon megálljt, hogyha tud. Ha meg nem tud, akkor én szíves örömest vétkezem vele ezen az éjszakán. Aljas vagyok és játszom vele, pedig jól látható, hogy küzd a vágyakkal. Lassan kezdem el kigombolni a blúzom és két gomb között felpillantok rá, mikor észreveszem, hogy több nem is kell neki. Olyan gyorsasággal présel neki a szoba egyik falának, hogy a levegőt kapkodom és a mellkasának támaszkodva gyűröm meg az atlétáját. A kérdése csak még jobban kíváncsivá tesz, de válaszra esélyem sincs, olyan hirtelen tapad az ajkamra. Gyengédségről szó sincs, sokkal inkább mondanám erőszakosnak és birtoklónak. A tempót alig bírom tartani vele, de ugyanolyan szenvedéllyel csókolom, ahogy ő engem, mígnem a keze az orromra tapad és kipattannak a szemeim. Részemről a csók abbamarad, és felnyögök, mert levegő híján vagyok. Olyan erővel présel a falnak, hogy megmozdulni esélyem sincs és teljesen ledöbbenek mikor elenged végre. Ő szólal meg hamarabb, és mérges tekintettel meredek rá.
- Ez meg mi a faszom volt? – meredek rá és a mellkasom hullámzik, hogy újra elég oxigénhez jusson a szervezetem. Hallom, ahogy sípol a tüdőm, még mindig nem tértem magamhoz, de teljesen kiakadok.
- Te normális vagy? Jó hogy nem elkábítasz rögtön. Most azt akarod mondani, hogy én vagyok a hibás? – eszeveszetten gesztikulálok és még a hangom is megemelem kicsit, nem térek magamhoz az előbbi jelenet után. Összegombolom a felsőm, mielőtt még szó érné a ház elejét.
- Nem fog többet előfordulni, arra mérget vehetsz! – elfordulok és a dzsekim után indulok, mert szükségem van némi levegőre és cigire. Mielőtt felmegy, elhint egy mondatot kettőnk között, amitől megfagy a levegő. Hirtelen józanodok ki és nagyokat pislogok, mert rájövök, hogy mekkora hülyeséget csináltunk, így miután elrobogott az emeletre, az erkélyre megyek. Ezúttal becsukom magam mögött az ajtót tanulva a korábbi macskás mutatványból.
- A kurva életbe. – motyogom, és meggyújtom a cigim, az ujjaim pedig az ajkaimon pihennek. Hirtelen támad bűntudatom, amiért egyáltalán megfordult a fejemben, hogy elcsábítsam. Az öccsét csak másfél hónapja temették el, nem lehetek ekkora ribanc, hogy úgy teszek, mintha már el is felejtettem volna. Ezzel ellentétben Aaron csókja, és ahogy a falhoz préselt nem megy ki a fejemből, és bánom, hogy elrontotta az egészet. Mégis mit akart? Elkábítani? Ez beteges volt, és magyarázatra szorul...
Hideg van kint, ezért gyorsan szívom el a dohányt és már igyekszem is befelé. Leveszem a kiskabátot, és a hűtőhöz megyek, mert szomjazom egy kis vízre. Az ajtóban azonban ott figyel egy egész üveg tequila és annyira ideges vagyok, hogy úgy érzem, megengedhetek magamnak egy keveset még belőle. Kikapom, és lecsavarom a kupakot, maf nem törődve holmi pohárral, az üveget húzom meg. A kezem remeg és tudom, hogy újra elő fog jönni az elvonási tünetem, mert a szervezetem szinte már együtt kéri a drogot az alkohollal. Nagyokat nyelek az átlátszó nedűből majd a pultnak dőlve forgatom meg a szemem előtt és oldalra billentett fejjel nézem, mennyit nyakaltam be belőle. Még egy utolsó slukknak nem tudok ellenállni, így nagyot nyelek, majd rácsavarom a kupakot. Nem tudom kiverni a fejemből az előbbi jelenetet, de visszateszem a félig teli üveget a hűtőbe. Csak állok ott és azon agyalok, hogy egyáltalán mért kellett még csak rágondolnom is arra, hogy bármi történhet Aaron és köztem. Igaza van, Wyatt miatt ezt most, még csírájában el kell fojtani, mert nem lesz jó vége. Szédelegve indulok felfelé a lépcsőn és félúton megbotlok, négykézláb folytatom az utat és olyan röhögő görcs jön rám, hogy nem bírom abbahagyni. A lépcső tetején ülve maradok és a fájdalomtól már a hasamat fogom, annyira nevetek. Megpróbálom elfojtani, de nem megy, viszont mikor nyílik a fürdőszoba ajtaja mögöttem, lassan hagyom abba.
- Bocs. Nem azon röhögök. – mondom, de annyira faszul érzem magam, amiért így lát, hogy felállok és befordulok a szobámba. Nem tudok neki mit mondani azok után, ami a nappaliban történt, pedig igencsak meg kellene magyaráznia. Nyitva hagyom az ajtót magam után és nagy puffanással landolok az ágyon. Ruhástól terülök el és bámulom a plafont.
- Még hogy kisértésbe vinni... én? Mintha én kezdtem volna ezt az egészet. – magamban beszélek és újra röhögni kezdek. Nem vagyok normális, az már száz, de legalább újra részeg vagyok, és ez... megnyugtat.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A great night without sadness...
A great night without sadness...  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
A great night without sadness...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexandra & Pixie - I need a great Hacker
» Kiss me hard before you go summertime sadness
» The bad night
» Aaron & Wyatt - too great happenings(?)
» no great story started with salad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: