Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Lola & Solomon - life is so unpredictable
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Solomon Riddle Today at 12:24 am

A főnök és a szakács - komédia egy felvonásban
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lindsay M. Wheaton Yesterday at 11:58 pm

Jason && Eileen - cafetime
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Eileen S. Wesley Yesterday at 10:30 pm

Alexander Rhys
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Alexander Rhys Yesterday at 8:32 pm

Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Charlotte Green Yesterday at 8:15 pm

Nora & Becks - New rules
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Roméó C. Devereaux Yesterday at 7:27 pm

Aaron x Cherry - What happened with you?!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Cherry Sullivan Yesterday at 6:50 pm

Hírek, bejelentések
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Eliza Bowen Yesterday at 4:49 pm

Ella & Owen - 2011 Hálaadás
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Owen Cavanaugh Szomb. Nov. 18, 2017 11:29 pm

Ki van itt?

Herbert Goldstein, Laura Kinney

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Alexandra & Pixie - I need a great Hacker
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Hivatal
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Yvonne Strahovski
30
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• lawyer
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
6

Hétf. Nov. 06, 2017 10:37 am

Alexandra & Pixie

Valahogy mindig sikerül olyan ügyekbe tenyerelnem, amelyek nem, hogy nem egyszerűek, hanem komolyabb munkával járnak, mintha nyomozó lennék. Rablásról van szó, csak épp a felbérelt tolvajok váltig állítják, hogy egy cég milliárdos vezetője volt a felbujtó, viszont az ilyesmit nem könnyű bebizonyítani. Az tény, hogy a kirabolt cég konkurencia számukra, tehát nekik csak jó, ha megkárosítják, de ez nem elegendő bizonyíték ahhoz, hogy elítéljék a férfit. Ilyenkor pedig nincs más megoldás, mint olyan eszközökhöz folyamodni, melyek nem biztos, hogy teljesen törvényesek. A jó cél érdekében viszont, bármire képes vagyok.
A segítőm ismét Alex volt, aki ajánlott nekem egy hackert, egy fiatal nőt, akinek már meggyűlt párszor a baja a rendőrséggel. Azt hiszem, nem lesz könnyű feladatom meggyőzni őt arról, hogy nem csapdába akarom csalni, csak szükségem van a segítségére. Alexnek köszönhetően sikerült kapcsolatba lépnem a nővel, legalábbis tudtam küldeni neki egy e-mailt, hogy a Rex kávézóban várom délelőtt 11 órakor egy fontos üggyel kapcsolatban. Csak remélni tudom, hogy meg is jelenik, hiszen egyrészt busás pénzösszeget kínáltam fel neki, másrészt pedig megírtam, hogy egy egyszerű ügyvéd vagyok, nem kell tartania tőlem. Ha tényleg olyan jó hacker, akár utána is tud járni az interneten, ki is vagyok én.
Magassarkúm hangja teljesen eltompul, ahogy belépek a kávézó ajtaján, akkora nagy tömeg van délelőtt 11-kor. Még szerencse, hogy foglaltam magamnak asztalt, másképp kétlem, hogy sikerülne helyhez jutnom egy órán belül. Viszont ez nem jelent mást, mint azt, hogy remek lehet a kávé. Egyébként is, gondolom a leányzó jobban örül, ha sok ember veszi körbe, amíg beszél velem. Valamiért úgy sejtem, hogy van benne némi félsz emiatt a találkozó  miatt, hiszen a rendőrség kerül-fordul felkeresi valami miatt.
Vékony dzsekimet leveszem, ahogy helyet foglalok és leteszem magam mellé, majd a kávélapra pillantok. Sosem szoktam extravagáns dolgokat választani se az éttermekben, se kávézókban. Valahogy a jól bevált ételeket és italokat jobban szeretem, mint kockáztatni, hiszen ami ismeretlen, az lehet, hogy pocsék. Viszont az is lehet, hogy sikerül valami őrülten finom kávét kiválasztanom, szóval most alaposan végig nézem mindegyik variációt, de még nem rendelek. Az órámra pillantok. Még van öt perc tizenegy óráig, azaz még van remény, hogy befut a hölgy, aki talán segíthet nekem megnyerni a pert. A kirabolt cég vezetője igen busás pénzt kínált fel a lánynak, ha segít és persze nekem is, ha minden úgy alakul, ahogy szeretné.
Aggódva pislogok újra és újra az ajtó felé, azt remélve, hogy a lány, aki a segítségemre lehet, megjelenik...
/Hát remélem, tudsz vele mit kezdeni. XD /

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Great Alaskan Bush Co. (21+!)