New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Cale & Manolo - The border circus
TémanyitásCale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptySzer. Dec. 07 2022, 22:59
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


Történtek dolgok a napokban, amiért kicsit kevesebb volt a kimozdulásom otthonról. Legalább egy hétig ki sem mozdultam a szobámból, hacsak a kötelező apróságokat nézzük. Taccsra tett a saját hülyeségem, taccsra és gallyra vert a saját önpusztításom, a lelkiismeretem, amivel nem igazán lehetett mit kezdeni. Nem kezdtem emóskodni és öngyilkos gondolatok sem fordultam meg miatta a fejemben, de elkezdtem gondolkodni kicsit a változáson...mi lenne, ha visszavennék az arcomból? Végül maradt csak az, hogy jól kiröhögtem saját magamat. Lassacskán de biztosan hozni fog majd ez az egész valamit az életembe. Null-huszonnégy forogtak a fogaskerekek az agyamban, de lényegében annyit értem el, hogy fáradtabb voltam és nyügösebben keltem fel reggelente. Így hagytam az elméletet és fizikai megoldásokhoz kezdtem neki. Ám az élet tele van meglepetéssel. Az elmúlt heteim csak abból álltak. Nem is kellene több belőle, bár félek, hogy még kazalszámra fog belőle jutni. A múlton változtatni nem lehet, megtettem, amit, bizonyára szenvedek még majd érte eleget -, nem kell, hogy más is a véremet szívja miatta és azon pattogjon, amin úgysem lehet már változtatni.
Egészen felemelő érzés volt kimozdulni a házból, annak a tudatban pedig pláne, hogy valami igazán jó cél érdekében teszem. Jah, persze. A fejhallgatómat is feltettem a fejemre, zenét hallgatok, hogy ne a nyüzsgés tegyen keresztet a napomnak. Kiírtam egy cetlit azért a hűtőre, hiszen reggel az üres ház fogadott, hogy merre leszek. Hamarosan haza megyek. “Reggelizni megyek a szokásos helyemre!” Ennyi állt rajta, apával szoktunk odajárni, bár mostanában egyedül megyek, mert apa kissé elfoglalt az utóbbi napokban. Anyát meg fiús brancsolni nem vihetem, ráadásul ő sincsen otthon. Mi lesz a reggeli? Hát a szokásos dupla tejmentes gofri, gyömbérlekvárral és meggyszósszal. Mennyei. Már az ízének gondolatára is összefut a nyál a számban, így a gyorsabb közlekedés miatt a gördeszkámat kaptam fel, hogy azzal “száguldozzak” a kávézóig. Nálam volt mindenem. A pénztárcám és abban is lapult némi pénz, személyazonosító kártyák és az allergiás reakciós bilétáim. Anyám oda meg vissza volt, hogy ilyenek mindig legyenek nálam akármi is történik, kell! Igen, képes voltam fél órát gördeszkázni egy gofriért, hiszen otthon meg nem csinálom magamnak tejmentesre, az ősök meg nem voltak otthon hogy ezzel is fárasszam őket, így léptem. A reggeli fontos dolog, még így fél 8 tájékában is. A forgalom egyre sűrűsödött, voltak piros lámpák, de odafigyeltem a Körülöttem lévőkre, egy jó pont a mai napra. Gondolataim közül kiszorult az a bizonyos nap és most csak és kizárólag a reggelim körül forgott minden épeszű gondolatom. A kávézó közelébe érve elmormoltam egy szitkot, hogy miért kellett ilyen messzire tenni ezt az átkozott helyet. Sajnos a közelebbi helyeken nem szolgálnak fel gofrit, vagy ha mégis, akkor abból nem tudok enni sem. Sosem lopták el a sarokrészről a deszkámat, így oda le is teszem, saját parkolóhely, jó vicc. A Wattle kávézóba belépve még nem csúsztatom le a fejemről a zenemasinát. Bár egyből megcsap a furcsa dolgok egyike...többen állnak, mint ülnek és sutyorognak. Nem veszem fel a dolgot, leszarom egyébként más mit művel, bár az sem tűnik fel igazából, hogy a helyemen ülnek. Kikérem a szokásos reggelimet, talán 3 percet várok rá, de azt megkapva és fizetve lépek is az asztalomhoz. Nem figyelek, nem szoktam, hiszen ilyenkor üres az asztalom...leteszem a tányért, majd fel is figyelek a szembe széken ücsörgőre. Tulajdonképpen a ruhája az, ami felkelti a figyelmemet. Mint valami dilis, aki most szabadult valamelyik messzi elmegyogyóból. Nem, nem nagyon néztem híreket mostanában, meg igazából semmikor sem, szóval nem keseregnék ha igazam van. Sajátos öltözködést tudhat magáénak az biztos.  
- Ez az én asztalom! - határozott és komoly a hangom. - Kopj le innen kotonszökevény! - az asztal lábába is rúgtam egyet enyhén, hogy vegye a lapot, ha eddig nem tette volna.  


//Öltözet//

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyCsüt. Dec. 08 2022, 08:25
Mr. Braxton felsandított, mikor meghallotta a szélharang csengését. Ajtó nyílt, egy fiatal suhanc lépett be rajta. Nem tulajdonított neki különösebb jelentőséget, inkább vágott még egy villával az epres torta szeletből. A cukrászda is és az idejárók is jól tudták, hogy nyugalomban szeret enni, így nem is zavarták, csak várták, hogy a ráérős pszichopata végezzen. Egyszer merte az egyik vendég beírni a 911 első két számjegyét a mobiljába, nem tette zsebre, amit a Porondmestertől kapott. A vendégek is féltek és az alkalmazottak is, noha az élet nem állt meg, attól még kiadták, amit kértek, de semmit nem szóltak mellé. Nem akarták megharagítani.
Egy csésze kávé is gőzölgött az asztalon. Amibe még nem ivott bele.
Noha Cale nem nevezhette magát paranoiásnak, általában ő választott magának a sütik közül, nem akarta, hogy egy mérgezettet adjanak neki. A kávét is saját kezűleg főzte le. Nagyon jól tudta, hogy sokan szeretnék már holtan látni, így elővigyázatos volt.

Füleit megcsapta egy neveletlen szitkozódás. Halkan, de vészjóslóan kacagni kezdett.
Felpillantott, szemei sötét indulatokat tükröztek, de szája mosolygott.
-Kérleeek. Elég lett volna, ha szépen kérsz. Majdnem kilöttyent a kávé.-Mondta barátságos hangon, pedig nem volt az. Persze most még nem tudhatta a fiú kibe is kötött bele.
-Ezt a modortalanságot. Pedig mennyivel idősebb vagyok nálad. A szüleid nem neveltek tiszteletre? Nade sebaaaj. Üsse kő. Ülj csak le, gyere.-Felállt és kihúzta neki a széket. Mikor leült, be is tolta. Vállon veregette.-Sajnálom, nem tudtam, hogy itt szeretsz ülni. Tessék, itt a kávém is. Még nem ittam bele. Ne vesszen kárba, idd meg nyugodtan.-Húzta hozzá közelebb a csészét.-Ha gondolod, befejezheted a süteményt is. Villával ettem. Látom van tiszta villád.-Elvette a használtat, majd kidobta és az ajtó felé indult.
-Viszont látásra! Üdv mindenkinek, szép napot!-Intett cilinderét megemelve és elkacagta magát. Visszatette a kalapot hullámos, hosszú barna-zöld hajára és távozott.
A vendégek jól tudták, Manolo ezt nem fogja olyan simán megúszni, mint azt hiszi.
Mondták is neki, jobb ha felszívódik és elpárolog, mielőtt még Braxton párologtatja el. Noha a fickó kedvesnek és barátságosnak mutatta magát és nem is nagyon hallani, hogy gyerekeket és tiniket ölne, sose lehet tudni. Cale Braxton gondolatai olyan kiszámíthatatlanok voltak, mint az áprilisi időjárás.

Manolo hozafele útján történt meg, hogy a Porondmester hirtelen kilépett a gördeszka elé és előre tolt tenyerével mellkasnál lefékezte a fiút.
-Halooo. Ugye emlékszel rám?-Mosolygott balsejtelműen.-Kaptál tőlem egy kávét, pedig tahó voltál. Figyelj rám öcsi, csak a kezemet nézd. Mutatok neked egy bűvésztrükköt.
Cale összedörzsölte tenyereit, kétszer összecsattantotta őket, majd egy-egy kezével egyszerre csettintett. A kesztyűi ujjai végén lévő légáteresztő pórusokon át zöld színű, gyorsan ható erős altatógáz tört ki, mely egyenesen Manolo arcába szállt. Pillanatok kérdése volt, hogy a srác kábultan essen össze.
-Szép álmokat. Ne aggódj, egy nagyon szórakoztató helyre megyünk!-Nevetett és felhúzta a pólójánál markolva.
Bevitte a mellék utcába, ahol egy márkajelzés és rendszámtábla nélküli bordó autó csomagtartójába tette. Beült a kormány mögé és már el is hajtott.

Egészen a Manhattant New Jerseyvel összekötő North 129-es útig vezetett, mely elérése egy órát sem vett igénybe. Lehajtott az útról egy mellék útra, mely vége földes-füves területben végződött. A terület nem volt kicsi. Dombok és fenyvesek vették körbe, ahogy magát a 129-es utat is hasonló táj övezte.
A kocsi csomagtartójában már ébredezett a fiú, de számított rá.
-Jó reggelt.-Köszöntötte.-Végállomás. Megérkeztünk.
Kihúzta a kocsiból, de látta, hogy még nem tudna önállóan állni a lábain. Talán még hányingere is lehetett, de ez nem zavarta. Kapucninál fogva húzta a cirkusz felé, be a hatalmas sátorba, majd kitámasztotta a Porond szélének.
A cirkusz öreg volt és kissé kopott, hiszen évtizedek óta nem használták. A cirkusz egy család tulajdona volt, de ők egy váratlan balesetben meghaltak és azóta senki nem kezdett vele semmit. Nem volt örökös, nem volt ki tovább vigye. Az alkalmazottakat nem tudták fizetni, mindenki szélnek ment, hogy új állást keressenek.
Három veszettül ugató rottweiler kutya rohant Manolo felé, hogy darabokra tépjék, ám Cale rájuk füttyentett, így megálltak.
-Naaa. Nem téphetitek szét szegény fiatalembert. Még nem neveltem meg.-Kacagott és leült mellé, csak ő felült a porondra és onnan nézett le rá.-Nem számítottál erre, mikor kekeckedtél ha? Fiatalember. Remélem tudod, hogy innen nem mész el a saját lábadon... majd én rendes embert nevelek belőled.

Cale & Manolo - The border circus 23b405ae2b249b55cca68d320c8b7eba26c38b16

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyCsüt. Dec. 08 2022, 13:20
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


Nem sejtettem ilyesfajta reakciót az ipsétől. A fejemen való fejhallgatótól nem hallottam mit magyaráz és igen, voltam olyan bunkó, hogy nem szedtem le magamról, miközben magyarázott. A lényeg hogy felállt és... kihúzta a széket még jobban, még a kávét is elém tette... a süteményről meg ne is beszéljünk. Ott hagyta, majd lépett is. Amikor az ajtóban ácsorgott, csak akkor vettem le a nyakamra a fejhallgatót, ott üvöltött a zene a továbbiakban. Frusztrált tekintettel figyeltem a kotonszökevényt, ám a halk sugdolózások is alább hagytak, majd mindenki tovább folytatta a dolgát. A kávét odébb toltam, ahogy a süteményt is. Idegenektől nem fogadok el efféle szarokat, ráadásul tejes dolog mindben van. Hanyagolnám a rosszullétet, így is kerülget a hapsi engedelmességétől. Nem ijesztett meg, visszapakoltam a fejemre a fejhallgatót, majd megettem a gofrikat. Hamar és morzsamentesen. Nem érdekeltek a továbbiak, remélem többet nem futunk össze és minden rendben lesz. Ez akkor is az én helyem rohadjon meg!  
A távozásomat követően ragadtam meg a deszkámat és már mozdultam is hazafelé vissza. Talán pár méter megtétele után állt elém a korábbi őrült furcsa figura. Megállított a továbbiakban, a felém tartott tenyerének ütközve állított meg. Leraktam a földre a lábam, majd furcsáló tekintettel meredtem rá, majd a rám akaszkodó kezére. Leszedtem a bal kezemmel a fejhallgatót, majd figyeltem őt. Tahó voltam.
- Mi bajod? - horkantam fel szinte értetlenül. Engem tart tahónak, holott ő öltözködik ilyen stílusban? Ki ez az ember? A kezét? Értetlenül felvont szemöldökkel figyeltem a fickó arcát, majd a kezeire is vetettem egy pillantást. Megpróbáltam hátrálni, jelenleg senki sem volt a közelünkben, nem akadtak járókelők. A következő pillanatban pedig ellepett a sötétség és egy puffanással fogtam talajt. Egy pillanatra emeltem fel a szemhéjaimat, de azon kívül, hogy egy autóhoz cipelt, már semmi más nem jutott el a tudatomig. A deszka a járda kellős közepén hevert... gazdátlanul.  
Nem tudom mióta fekhettem kábultan a mozgó jármű csomagtartó részében, de mikor felébredtem, lassan realizálódott bennem a helyzet. És annak súlyossága. Enyhe rémület futott átt rajtam, mikor rájöttem, hogy ez nem egy rossz vicc kezdése és annak folytatása. Ököllel ráütöttem a kocsi valamely részére.
- Hééé! Mi az ördögöt művelsz?! - tovább nem is jutottam a dolgokban, a gyomrom kevergett...fingom sem volt hogy mitől. Talán a drogtól, amitől elkábított? Mi volt az egyáltalán? Valami gáz? Mégis ki a fene ez az ipse? Megfeszültek az izmaim, remegett minden porcikám, hiszen nem mindennap rabolják el az embert egy autó hátuljában. Mikor az autó megállt és a csomagtartó ajtaja is felnyílt, alig vártam, hogy kint legyek. De mikor ez megtörtént, a lábaim nem voltak valami hatékonyak. Jártam, de mintha nem úgy ahogy eddig... mintha nemrég tanultam volna meg újra járni. A kapucnimat ragadta meg.  
- Hé! - ellenkezni akartam, tiltakozni, elcsapni a kezét rólam, de mindennemű akciómat ellopta az óriás sátor látványa. A tekintetem a cirkuszra vándorolt. Egy halk wáó csusszant ki az ajkaim közül. De aztán egyre csak közeledtünk és be is értünk. Eszembe sem volt, hogy megszökjek, talán még a kábaságnak lehetne betudni ezt az egészet. Kicsit beljebb lépve máris nekidöntött az oldalrésznek, a kutyák vadul csaholva jöttek felénk, amire eloldaloztam a közelből. Ám a vezényfütyre mégis megálltak. A fickóra néztem, majd hallgattam, amit mondott, ahogy felült mellém. Megnevel? Mert volt egy rossz beszólásom felé?  
- Nincs ki mind a négy kereked ember! - köptem felé a szavakat, majd szökési útvonal után néztem. Csupán kutattam a szemeimmel... ám a kutyákon keresztül csak nem fogok átrohanni, mikor úgy néznek rám, mint akit mindjárt darabokra szednének.  
- Ki a fene vagy?! - néztem vissza rá, lassan oldalazva távolodni akartam tőle. Túl közel volt. A kutyákkal egyetemben. A szökésről még fogalmam sincs. Azt sem tudom mit akar. Mély levegőt vettem, majd lassan kifújtam... a szívemre próbáltam féket tenni, nyugodtságra inteni... a fejhallgató még a nyakamon van, de már zene sem szól belőle. A telefonomért kapok a zsebembe, ám ahogy előkerül...hiába csinálok vele akármit...lemerült. Pont most?  


//Öltözet//

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyCsüt. Dec. 08 2022, 17:15
-Nincs? Valóban nincs. Őrült vagyok, de így legalább szép az élet.-Veregette vállon nevetve.
Követte szemeivel Manolo tekintetét.
-Ooo, azon ne is gondolkozz barátom. Nem fogsz tudni innen megszökni. Élve nem.-Vigyorgott.
-Ki vagyok? Szólíts nyugodtan Porondmesternek. Ők pedig itt a kutyáim, Lucifer, Mephisto és Belzebub. Ez pedig itt a cirkuszom. Érezd otthon magad, de ne nagyon. Azért lehet itt nem lesz olyan kellemes dolgod, mint otthon.
Elővett egy pakli franciakártyát, majd keverni kezdte.
-Látod ezt? -Kihúzott egy lapot a pakliból, majd felmutatta. A kör ász volt. Közeledett vele Manolo arcához, közben ördögien vigyorgott. Jobbra a kutyák miatt nem mehetett, balra pedig a Porondmester volt neki. Lábával visszalökte a színpad oldalának.
Lehuppant, majd leguggolt a fiú elé.
A kártya szélei olyan élesek voltak, mint a borotvapenge. Egy párszor meglengette az arca előtt, majd egy pillanat műve alatt elvágta vele az arca bal oldalát egy kisebb csíkban.
-Nos?-A kártyát a fiú nyaki ütőeréhez emelte.-Na most miért nincs olyan nagy szád? Gyerünk. Szólj be. Szitkozódj. Mondj kedves dolgokat anyámra? Ilyenkor nincs olyan nagy szád, ugye?-A kártyát a srác szája széléhez emelte és már-már betolta az ajkai közé.-Na gyerünk. Mosolyogj szépen, vagy teszek róla, hogy tartós vigyorod legyen.-Mosolygott.-Nem tetszik az előadásom? Kicsit rosszul esik.-Eltette a kártyát a pakliba, amit zsebre tett.
-Pont az olyanok miatt gyűlölöm az embereket, mint te. Öntelt, önző, rosszindulatú senkiháziak. Mindenki mindent csak magának akar. Mindenki mindenkit semmibe vesz. Te is semmibe veszel másokat. Talán meg sem érdemled az életet.-Vigyorgott.-Csak lehúzod a társadalmat. Bomlasztod és rohasztod. Miattatok olyan rossz szagúak az utcák. De majd... majd én megmutatom neked, hogy is kell viselkedni. Mmm... Na. Mondj nekem kedves dolgokat. Próbáld meg úgy, hogy őszintének is hasson.
Megpaskolta az arca bal oldalát, majd a jobb oldalról letörölt egy kis vért, majd lenyalta a kesztyűről.-Csak vidáman. Hisz szép az élet nem?
A férfi énekelni kezdett, viszonylag kellemes hangon.
"I see trees of green, red roses too
I see them bloom, for me and you
And I think to myself
What a wonderful world

I see skies of blue, and clouds of white
The bright blessed day, the dark sacred night
And I think to myself
What a wonderful world

The colors of the rainbow, so pretty in the sky
Are also on the faces, of people going by
I see friends shaking hands, sayin', "How do you do?"
They're really sayin', "I love you""
-Mondd, szeretsz énekelni?-Kérdezte, de közben szemeiben látszott, hogy józan észnek és értelemnek semmi jele nincsen a szemeiben. A szemeiben mélységes sötétség és fagy tükröződött.
A férfi szemeiből semmi jót nem lehetett kiolvasni-csakis a tébolyt.
-Hm? Szeretsz? Szoktál énekelni?

https://www.youtube.com/watch?v=A3yCcXgbKrE
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyCsüt. Dec. 08 2022, 23:30
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


Legalább bevallja, hogy őrült. De attól még nem kap ez miatt pontot. Elrabolt! Figyelte a szemeimet, hogy merre kalandoznak el és megszólalt. Nem tetszettek szavai, összepréseltem ajkaimat. Élve nem juthatok ki innen. Fasza. Kezdtem kicsit aggódni, még ha nem is mutattam ki, azért volt bennem félsz. Még nem volt dolgom ilyen emberrel és ha tudom, hogy egy ilyen fickó mászkál szabadon, ki sem mozdulok a házból. A vigyorától kirázott a hideg, a nevéről ne is beszéljünk. Milyen név az hogy porondmester... tényleg egy idióta. A kutyáinak változatos nevei vannak, talán a Mephistónak még értelme is van, ismerem, valami alvilági pokol nevek ezek. Nem szoktak érdekelni, ilyen idióta neveket se én aggatok másokra szerencsére. Hogy őszinte legyek, inkább otthon tölteném a napomat, mint itt. Kitudja meddig fogom elhúzni szótlanul a dolgokat. A mozdulatait figyeltem, le sem vettem róla a szemeimet. Sajnos kussoltam. Ez kellett, hogy ne hordjam el az anyjába és tovább melegebb éghajlatra. Pedig úgy bemostam volna neki, úgy kimondtam volna, hogy velem aztán nem szórakozik... de anyámék haza várnak. Élve. Talán nem is tudják hogy mi történt. Talán nem is fogják megtudni. A pakli a fickó kezében nem volt valami hű de nagy szám, nem dobtam el az agyamat tőle, de mikor elém került... elhúztam a fejemet tőle, de a szemeit a sajátommal fogságban tartottam.  
- Ne érj hozzám... - sziszegtem ingerülten, miközben hadonászott a pakli egy darabjával az orrom előtt. Ahogy a bal arcrészemet megvágta azzal, úgy szisszentem fel behunyt szemmel. Nem volt kellemes, főleg ahogy a vér is kiserkent belőle. Ahogy megéreztem a nyakamnál a kártyát egyből pattantak is fel a szemeim, riadtan figyeltem a másik őrült arckifejezését. Hiába mondta a magáét... csak mély levegőt vettem. Csak kussolj Manolo, csak maradj szépen csendben és minden oké lesz. Ahogy a szám volt a következő célpontja, hiába húztam el a fejem, erőszakosan akarta betömni azt oda, de mivel engedelmesen kitátottam azt, nem sérült a pofázmányom nagyon. Hiába a mosolya és az előadása...  
- Anyádról szépeket csiripeljek?! Hát akkor hidd el, hogy hálásabb lehet az én anyámnak lenni, mint a tiédnek. A tiédet sajnálom, hogy ilyen barmot megtartott... - ideges voltam, ami a szívemen az a számon típus voltam és kicsúsztak a szavak a veszélyt látva és érezve is. Nem sikerült a kussban maradás.  Letöröltem az arcomról a vért, ugyanakkor a nyálat is a szám széléről. Magyarázni kezdett megint, figyeltem, bár fogalmam sem volt mire akart kilyukadni ezzel. Csak egy tini voltam, rengeteg problémával. Bomlasztom és rohasztom a világot. A velem hasonlókkal együtt. Én vagyok a rossz az ő szemében? Tyűha. Ez fordítva is hasonló gondolatokat szülne... Nyeltem egy nagyot, próbáltam odébb lépni, hogy messzebb kerüljek tőle, meg az ebeitől. Azok le sem vették a szemeiket rólam, eddig szerencsém volt, hogy nem ugrottak egyből torokra. A porondmester megpaskolta az arcomat, elhúztam a szám, elcsaptam dühösen a kezét erővel a közelemből. Kedves dolgokat mondani egy idegenről. Még mit nem. Az éneklése meglepett. Erre pont nem számítottam, hogy egy ilyennel fog elő drukkolni...de talán amíg ezzel eltereli a figyelmét...még tovább haladtam oldalt, még távolabbra akartam kerülni tőle. A szemeim elslisszoltak róla, valamit kerestem, valami eszközt, amivel támadhatok ellene.. Bármi jó lenne. Egy baseball ütő lenne a legjobb.A kérdésére azonban megálltam és rápillantottam.  
- Aaa-ha. Nem mondom hogy szeretek, de vannak kedvenc rockegyütteseim, amiket kivűlről fujok egy két számukat... - vallottam be, hátha kapok engedményt, enyhülést az irányából. Mondjuk magamtól biztos nem kezdenék el dalolgatni, max ha van a háttérben halkra kapcsolva valami...nah úgy igen. És igen, kezdtem parázni, újra felgyorsult a szívverésem, izzadni kezdtem. Gombóc gyűlt a torkomba, majdnem csak úgy, mint azon az éjszakán. Csak most tiszta vagyok, józan.  
 


//Öltözet//

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyPént. Dec. 09 2022, 13:58
A gyilkos csak szúrós szemekkel pillantott felé, majd elnézően elmosolyodott és csámcsogó hanggal illette a megjegyzést.
-Csak te gondolod így. Csak te.-Hümmögött.-Nem tartott meg.-Ingatta meg fejét, de nem tűnt letörtnek.-Nem. Tudod...-hatásszünetet tartott.-Én egy cirkuszban nőttem fel. Ott nevelkedtem. És nem volt rossz. De aztán meguntam. Mindenkit megöltem. Igen.-Bólogatott, miközben olyan szinten beszélt, mintha egy Andersen mesét mondana.-Mindenkit. A tanáraimat, a nevelő apám, az alkalmazottakat. Nem érdemelték meg, hogy éljenek. És maradtam én. De legalább az állatoknak volt mit enni. Kiengedtem az oroszlánokat, tigriseket, ők eltüntették a nyomokat.-Mesélte, majd az arcába nevetett, mint aki jó viccet hallott, pedig az igazságot mesélte el. Úgy tűnt jót mulatott régi borzalmas tettein.
Bár énekelt, közben igen is figyelte a srácot, ahogy kúszott, araszolt.
Jelzés értékűen elővette pisztolyát is, hogy lássa, ha futni próbálna, simán belelő párat a hátába és nem lesz többé tavasz.
-Na, mesélj. Miket szeretsz rockerkém. Pedig olyan rappesnek tűntél nekem.
Eltette a pisztoly, majd maga elé emelte sétapálcáját.
-Szeretsz csúszni-mászni igaz? Kipróbálunk valamit?
Elmarta a dzsekijét a földre fektette, majd egy-két mozdulattal kifordította őt a felső ruháiból, amiket félre hajított. Most azt hihette volna a fiú, hogy egy pedofillal hozta össze a sors, de Cale tett róla, hogy a srác félre tegye az ilyesféle gondolatait, noha lehet egy pedofil kedvesebb dolgokat tett volna vele.
A pálca vége ugyanis egy sokkoló volt, amit oda is nyomott a fiú oldalának.
Az áram okozta rángógörcstől kissé arrébb rángatózott a földön.
-Lááám! Nézzenek oda. Ez mókás. Mint a vergődő férgek a termőföldben. Kússz még!-Ismét odanyomta a sokkolót.-Ezt bírnám nézni még egy ideig.
Remélte, hogy elvette a kedvét attól, hogy megpórbáljon még egyszer elosonni a közeléből.
Hóna alá nyúlt és felnyalábolta a földről. Szorosan fogta, ujjait benyomta bordái közé, természetesen teljesen szándékosan.
Arrébb ment vele a lépcsőkhöz, felment vele a színpadra és elengedte.
-Fényeket!-Kiáltotta el magát.
A sátor reflektora felkapcsoltak. Az emelvényen, valahol a sátor legszélén a magasban egy karcsú, vöröshajú, kellemes testű nő állt, ő kapcsolta fel a fényeket. Egy keveset takaró, fekete egyberészes ruha volt rajta, fenekénél kis nyúlfarok, fején nyuszifülek.
-Zene!
A nő biztosított zenét is. Egy klasszikus rockzene alap szólalt meg, de ének nem ment.
-Szereted a rockot, nem? Gyerünk. Énekelj valamit. Itt ez a nagy színpad, a közönség.-A kutyák és a nő felé intett. A nő a lépcsőn lejött hozzájuk, de nem ment olyan közel a színpadhoz.

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyPént. Dec. 09 2022, 17:39
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


Nem tartották meg. Első blikkre nem értettem meg a szavai ezen részét, csak akkor mikor folytatta. Értetlenségem átcsapott másba, hiszen nem érthettem és nem érezhettem át, hogy neki sosem volt anyja, szerető családja, ami talán ezt az elmebajt okozta nála. A cirkuszban nőtt fel. Amit megunt és... nyeltem egy nagyot, tapintható lett az ez által okozott feszültségem. Megölt mindenkit aki ott jelen volt. Nem érdemelték meg az életet és az állatok zabálták fel őket. Félelem csillogot a szemeimben, az a fajta, aki tényleg a halálával néz farkasszemet. Valahogy igaznak véltem a történetét, ám ahogy az arcomba kacagott, úgy fordítottam el a fejem oldalra a szemeimet is behunyva szorosan. Undorító az alak. A próbálkozásom, hogy távolabb kerüljek meghiúsult. Láttam a fegyverét, fel is szisszentem a látványára. Persze hogy mozdulatlanná dermedtem tőle. Féltem? Tulajdonképpen menekülni akartam el innen. Kellemetlen volt a hely, rémisztő az alak, ráadásul el is rabolt és tudatnom kell valakivel, hogy itt vagyok...de mi van ha az lesz, amit mondott? Élve nem kerülök ki innen? Tényleg képes lenne megölni egy kölyköt? Nincs lelkiismerete? Hülye kérdés, hiszen most mesélte, kinyirta az egész bagázst. Nem mondtam semmit, hogy miket szeretek, csak szúrósan figyeltem a mozdulatait, a szemét. Semmi köze hozzá, gondolom úgysem érdekli. Rapp. Tudja egyáltalán milyen fáról szedik azt? Elhúztam a szám, fintor ült ki az arcomon. Megmozdult. Megragadta a kabátomat és letépte rólam, ellenkeztem, elakartam tolni magamtól, de aztán csak leszedte rólam a felsőmet is. Rideg tekintettel fordítottam felé a fejem, pont szólni akartam, hozzá akartam vágni valami csúnyát, mikor aztán a pálcáját hozzám érintette. Fájdalmat okozott, sokkolóan erős fájdalom volt. Ismeretlen is, hiszen sosem kerültem egy sokkoló helyzetbe sem. Felordítottam az első alkalommal a fájdalomtól. Felnyögtem, mikor abba hagyta, majd újra torkom szakadtából hallattam a hangom, mely a fájdalmat kiáltotta ki magából. Összerándultam, majd levegőért kapkodva halkultam el. Rémület költözött a szemeimbe. Izzadság gurult végig a homlokomon. Időt sem adott, hogy nyugalomra találjak, már rántott is fel a talajról, hogy odébb tessékeljen. Felszisszentem a durva bánásmódra, de nem tettem ellene semmit. Elengedett a színpadra érve, térdre rogyva figyeltem a nézőteret. Fényt kért és kapott is. A tekintetem megakadt egy nőn, aki nyúl füleket viselt magán? Ő volt az elkövető. Minket figyelt. Zene érkezett, lassan álltam is fel talpra, majd a fickóra emeltem a pillantásom. Éneket akart. Hiszen ez itt egy színpad. Közönséggel.  
- Mi az anyád van? - morogtam halkan, majd hátrálni kezdtem. Tekintetem   a sátort kémlelte, mindenféle kiútat kerestem. Aztán megálltam, az oldalamhoz kaptam, az előző sokkolás nem esett jól.
- Mit kéne énekelnem? Rohadtul fa hangom van haver! - próbáltam együtt működni, közbenvalamit ki is akartam tervelni, valami szökésbiztosat. Ami segít rajtam majd...vagy bele döglök és apámék hiába is keresnek majd a városban...
- Remélem nem érzékeny a fülled... - mosolyodtam el kajánul, majd köhintettem egyet és...
- So hot, out the box
Can we pick up the pace?
Turn it up, heat it up
I need to be entertained
Push the limit, are you with it?
Baby, don't be afraid
I'ma hurt ya real good, baby

Próbáltam bele éléssel megtenni az egészet, átadni a dalt neki, de ... pont ebben a helyzetben? Abba hagytam, nagyon szar hangom van ami az éneklést illeti, de remélem megeszi a kalapját is erre az egész hülyeségre.


//Öltözet//

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyPént. Dec. 09 2022, 19:15
A Porondmester kifejezetten élvezte, hogy a fiú mennyire félt tőle. Jó érzés volt látni, hogy a történetével mennyire megrémítette. Bár nem hitte, hogy a fiú később nem fog újra kötekedni, meg beszólni, köcsög lenni, de abban biztos volt, hogy ezek után-ha élve távozik-, mennyivel megfontoltabb lesz, hogy kivel szemben lesz neveletlen.
Miután elénekelte a dalrészletet, mosolyogva pillantott rá.
-Pedig csak egy szék. Egy asztal. Vajon megérte?-Kérdezte kuncogva.
Elmosolyodott. Csíkos nadrágja csillogott a reflektorok fényében.
-Látod-látod drágaságom, néha bele lehet futni olyan falatba, ami megakadt a torkodon.
A nyúljelmezes nő Manolo mögé sétált. Nem volt rajta se zokni, se lábbeli. Vékony lábaival könnyedén suhant a tervezett irányba, majd hátulról átölelte, hozzá simult és megsimogatta a sokkolt pont környékét. Láthatóan Calet elfogta az undor a jelenet láttán.
-Szegény fiú. Legalább vele legyél finomabb, csak egy gyerek. Biztos frusztrált volt.
-Jaj, ne kezdd már.-Morogta Braxton.-Te is tudod mit mondott Balu. "A pedagógia lényege a szigor!" Most kell belé nevelni a modort, ha már a szülei képtelenek voltak rá.-Megszorította a sétapálcát és a fiú felé közeledett, majd leengedte azt. Legyintett.
-Akkor pátyolgasd. De még visszatérünk erre!-Emelte a botot a fiú felé, kinek vállát a nő simogatta.
-Gyere csillagom, lefertőtlenítem a sebet.-Pillantott az arcára.
Kicsit jó zsaru-rossz zsaru érzet lehetett a levegőbe.
A férfi megforgatta szemeit, majd kacagott.
-Nem bánom. Akkor már adj neki enni és inni is. Nem szeretném, ha éhen, vagy szomjan halna.
A nő átment Manoloval a sátor egy étkezésre kialakított részébe, mely el volt választva a többitől sátorfalakkal, de természetesen ő is ügyelt rá, hogy ne szökjön meg. Nem azért, mert fel akarta kínálni főnökének, hanem, mert tudta jól, ha megszökik, nem csak a fiút keríti elő és öli meg, hanem őt is.
-Durva egy alak, de ne félj tőle. Nem fog megölni. Annyira ismerem. Kicsit zizi a fiú, de nem akkora állat.-Nevetett zavartan, de érezhető volt, hogy maga sem teljesen hiszi, amit mondd. Ahogy azt sem lehetett tudni, hogy vajon a nő valóban olyan édes és rendes-e, mint azt előadja. A cirkuszban semmi nem volt biztos és elképzelhetetlen.
A felszín alatt lehet a nő is ugyan olyan volt, mint főnöke.
-Úgyse fog enni.-Kiáltott be hozzájuk a Porondmester.-Lehet éhen pusztul. Aztán ne feledd, a sörbe tedd a ciánt, az arzént meg a pitébe!-Kacagott, majd hallani lehetett, ahogy elmegy valamerre.
A nő leültette a fiút, majd lefertőtlenítette a vágást. Adott egy puszit a homlokára és megcirógatta a mellkasát.
-Majd öltözz fel. Nem lesz olyan jó idő itt este.-Adott neki a hűtőből egy szelet rántott húst, majonézt, kenyeret és töltött neki almalét.
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptySzomb. Dec. 10 2022, 00:02
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


A dal végeztével kimosolyogott. Csak egy asztal. Csak egy szék. Nem az a lényeg barom! Szemet forgattam. Nem lesz legközelebb ez biztos. Most hogy tudom, hogy ott táborozik le ő is, inkább az ellenkező irányba lépek majd gofriért! Rohadt életbe! Lesz majd legközelebb egyáltalán? Őszerinte magakadt a torkomon ő maga. Csak mert elrabolt és mert ide kényserített? Van benne valami, ez oké...de ha meglógok, akkor mi lesz? Azt hiszem meg kell lépnem és mindent meg fogok majd tudni. Van-e merszem ezek után? Nem szoktam megtorpanni egy apróságnál, ő egy megugrandó mérce. Kemény dió, de túl léphető ez is. Remélem. A hideg futkosott a hátamon, ahogy a nyúlfüles egyén mögém lépett és hozzám ért. Eleve felső hiányában voltam, az ő érintése meg felettébb kellemetlen volt, így kicsit kikellett bújnom az öleléséből. Gyűlöltem ha megérintenek, hát még ha vadidegenek teszik ezt. Szavaira felé fordítottam a fejem és ha már ilyen közel jött, hát megnéztem miféle is ő. Jelmezes volt, a ruhája alig takart valamit... távolságot akartam tartani, de a csávótól nem igen akartam... legalább velem bánjon finoman. Hány áldozata volt, akikkel piszkos mód elbánt? Akiket megölt? Frusztrált. Jah, az. Minden percben az vagyok. Magyarázott a fickó a nevelésről, hogyha anyámék nem tették meg eddig, majd ő megteszi. Miért van olyan érzésem, hogy ez nem két perces művelet lesz és hogy nem leszek elengedve boldog mosollyal? Ezt szívtam! Megroppantottam a nyakamat a feszültségtől, ökölbe szorult a kezem a haragtól. Főleg úgy, hogy felém kezdett el közeledni a nem normális a párosukból. Elhúztam a fejem, ahogy a bot közeledett felém. Pátyolgasson... A nő invitálni kezdett, sebet fertőtleníteni. Ami az arcomon van? Olyan csúnya a vágás? Még jó hogy eddig nem láttam, kiütöttem volna a divatból szerencsétlent, hogy így elbánt velem. Megindultam utána, mielőtt átértünk volna a másik részlegbe, még vállam felett hátra néztem a dilisre. Aztán a csaj leültetett egy asztalhoz.  Halottam a kintről megszólaló hapsit, mérgekről hablatyolt, de szemmel tartottam a társát. Vagy a nőjét, akivel kufircolni szokott jobb napjain. Tököm tudja. A nő ápolni kezdte az arcomat, elhúztam a puszija elől a fejem, majd ahogy a mellkasomhoz ért, úgy toltam el a kezét. Ne akarjon tapizni, még egy ilyen és nem állok jót magamért. Anyámon kívül senki felnőtett nem engedtem még közel magamhoz egy ilyen gesztusra. A hütő feltárult, tányéron lerakott elém rántott húst és minden mást, amit alapból utálok. Majonézt nem ehetek, tejes. De amúgy sem ennék abból amit ők adnak. Gyerünk Manolo, találj ki valamit, le kell lépned. Ez a csaj mit tudna ellened tenni? Semmit! Csak egy nő. Az ipse meg most lépett le... elhúztam a számat, majd megragadtam a darab húst. Megszagoltam, forgattam a kezemben, majd harapásra emeltem, ám ahelyett hogy ráharaptam volna, a csajnak dobtam erővel. Amíg azzal foglalkozott, addig az asztalt is felborítottam, hogy időt nyerjek a kijutásra. Felpattantam és rohanni kezdtem az előző hely felé, vissza a ruháimhoz és mivel elméletileg a csávó is megkoccant innen... valóban visszatértem a színpadhoz, onnan ugrottam a ruhámhoz, amit magamra kaptam a gyors lépteim közepette. Nem láttam a kutyákat, remélem szerencsés leszek. A szívverésem erőre kapott, fel voltam pörögve, ám a cél volt a szemeim előtt. Újra futásnak eredtem, hogy a kijárat felé kanyarodtam. Ám ahogy átakartam jutni a kijáraton...nyekkenve pattantam vissza róla. Seggre ültem, hanyatt estem. Felkaptam a fejem...még se ment el az ürge. Hátra fele kezdtem el araszolni amilyen gyorsan csak tudtam... tekintetemben harag és félelem egyvelege költözött, szakadtan vettem a levegőt is ennek hatására. 


//Öltözet//




Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptySzomb. Dec. 10 2022, 09:19
A nyúlnő nem igen értette miért dobja el a húst, de meglepte, amikor az rajta landolt és borult az asztal. Kisebbet sikoltott, majd felugrott, de nem ment utána. Elkezdett rendet rakni, pakolni, mintha tudta volna, hogy úgysem tud a fiú elmenekülni. De mégha ki is jutna a cirkuszból, itt a semmi közepén az egyik leghosszabb országúton sok esélye nincs a hazajutásra.
Talán ha stoppolna. Nade az országúton megállna neki bárki is?
Mikor Cale elintézte a dolgát a kocsinál, akkor éppen indult vissza, amikor valaki belé rohant. Hát ki más tette volna, mint az a tahó?
Kuncogott, de mikor látta, hogy a fiú mennyire megijedt, akkor már nevetett. A férfi arca nem tűnt túlzottan meglepettnek, sőt, mintha számított volna rá.
Ugyanolyan lassan osont felé, mint, ahogy ő távolodott és pont úgy gyorsult, ahogy a fiú.
-Csak nem fogócskáztok?-Vállon veregette, majd felhúzta a földről.-Na gyere. Játszani szeretnék. Na nem úgy, ahogy te gondolod, eszemben sincs. Azt meghagyom neked és a kislányoknak. Pókerezni fogunk.
Egy kis asztalhoz ültette, leült vele szemben és elővette a kártyákat. Természetesen ebben a pakliban nem voltak éles lapok, eszébe se jutna lehetőséget adni Manolonak, hogy hozzá jusson. A fiú képes lenne ellene fordítani.
A Porondmester úgy kevert, ahogy egy profi bűvész, talán még Dynamo is elsárgulna az irígységtől.
-Öt lapost játszunk.-Osztott. Természetesen a fiú nem is vehette volna észre a csalást, bár ki tudja, lehet sejtette, hogy úgysem tisztességesen játszik, de magának bubit, dámát és egy tizest osztott, meg egy nyolcast és egy hatost. Pikkből. Nem akarta rögvest a Royal Flusht, majd lapcserénél, ami lassan meg is történt.
-Szeretsz pókerezni? Remélem, mert én igen.
Mikor megmutatták a lapjaikat, természetes volt, hogy Cale nyert. Elővette a pisztolyát, majd bicepszen lőtte a fiút.
-Hopsz...-Szája elé kapott.-Elfelejtettem mondani, hogy a vesztes golyót kap minden vesztes kör után. Hát igen. Kissé feledékeny vagyok. Legközelebb előre szólok.
Levette cilinderét, majd kihúzott belőle egy hosszú, színes kendőt. Odalépett a fiúhoz és szemügyre vette a sebet.
-Eee. Ezek a mai fiatalok mindig megsérülnek.
Levágta a ruha ujját, hogy jobban hozzáférjen a sebhez.
-Ki kéne szedni a golyót...-belekotort ujjával, ám a fiú érthető módon mindent elkövetett, hogy fejezze be.-Hát én ezt nem tudom kiszedni... sebaj. Bekötjük és majd lesz valami...-Szorosan körbe tekerte a kendővel, hogy elszorítsa a vérzést, majd visszaült keverni a paklit.
-Csak nyugalom. Még te is nyerhetsz és akkor meglőhetsz te is.
A kört ugyan csalással, de megint Cale nyerte. Ismét pisztolyt húzott, de most nem az éles lőszerest, noha ugyanúgy nézett ki. Manolo fejére szegezte, majd meghúzta a ravaszt. Most csak csillám és konfekti jött ki a csőből, amin jót nevetett.
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptySzomb. Dec. 10 2022, 23:31
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


A fickóba ütközve amaz kuncogni kezdett, ám végül ez nevetéssé fajult át. A tekintetem riadtá vált, tényleg leakartam lépni, nem akartam itt időzni tovább. Nem tudtam lelépni, felrántott a földről és beljebb tessékelt. A szívem vad tempót követett a bordáim alatt, izzadni kezdtem, a pulzusom és vérnyomásom megemelkedhetett. Elfelejtettem tiltakozni is, mindennemű ellen cselekvésre képtelen voltam ellene. Az asztalhoz tett le, tekintetem egyből a kártyákra siklott, majd a fickó arckifejezésére. Tudok pókerezni, de most mintha minden szabályt és erről való tudásomat elfelejtettem volna. Mintha újdonság volna mindez számomra. Osztott nekem is lapokat, ám ahogy felemeltem őket, egyből a fickóra pillantottam. Le sem vettem róla a figyelmem, nem kalandoztam el, hogy talán az asztalt rá is rátudnám borítani és megléphetnék. Eszembe sem jutott ilyesmi. Kérdésére nem is válaszoltam, felesleges lett volna bármit is mondanom. Aggódtam... paráztam. Kussoltam. A lapok előkerültek, megnéztem az enyémet újra, majd az övét is. Vesztettem. Ennek megvolt a maga jussa...dörrenés hallatszott, amire összerezzentem rémültem, fájdalom nyilalt a karomba. Felnyögtem a fájdalomra, összeszorítottam a fogaimat, hogy ennél több ne szabaduljon fel. Végül a karomhoz kaptam és mégis csak kiszökött a fájdalmam. A szívem ismét megugrott, lefosott a víz pillanatok alatt. Elfelejtette mondani...  
- Anyád! - szűrtem a fogaim között ki a szót, ahogy fájdalmas képem emeltem fel rá. Legközelebb....ezek után szerinte még játszani akarok még egy kört? A kalapjából előhúzott valami kendőfélét, majd ahogy felém lépett, úgy húzódtam odébb tőle. Féltem. Sosem féltem senkitől. Új érzés volt... illetve nem, hiszen a korábbi baleset sokkot okozott... ott én okoztam a bajt. Itt nekem okozzák. Az őrültnek szemeit figyeltem, ahogy méregette az okozott kárt bennem, erre még a ruhámat is szétszaggatja. Felszisszentem. Ám ahogy kimondta hogy ki kéne szedni...már nyúlt is bele az eddig is őrjítően fájó végtagba. Szó szerint felüvöltöttem a fájdalomtól, elakartam lökni a közelemből, a könnyem is kicsordult a kíntól. Mikor abbahagyta a szekálásom ezen részét, csak utána kaptam levegőért. Nem tudja kiszedni...hát még egyszer ne is akarjon hozzám érni! Fullasztóan éreztem magam, olyan volt, mint mikor kiszorul a levegő a tüdődből, bekötözte szorosan, ám minden mozdulattal őrjítően fájt a dolog. Visszaült és újra kevert. Ekkor már nem voltam hajlandó mozdulni. Nyerhetek én is és akkor lőhetek belé én is egy golyót? Egy egész tárat a fejébe eresztenék...még jó hogy nem volt gondolatolvasó a szemben ülő. Mikor a paklit felemeltem remegő kézzel, kidobtam az asztal közepére őket, lesz ami lesz. A mozdulat ott folytatódott, hogy a sajgó tagomat próbáltam lenyugtatni, hogy testemhez szorítottam. Ismét vesztettem... a pisztoly újra előkerült, szembe néztem vele, a fejem felé tartotta. Nyeltem egyet, majd meghúzta a ravaszt. Lehunyt szemekkel összerezzentem. Nem történt semmi. Hamar kinyitottam, konfetti hullott alá. Kieresztettem a bent tartott levegőt. Ismét nevetés tőrt ki a bohócból. Vajon a halálom gondolatán röhög? Mi van ha nem is gondolat? Itt öl meg? Milyen eszközhöz folyamodik? Fájni fog? Napokig hagy majd kínlódni? Vagy gyors és fájdalom mentes lesz? Lenézek a kézfejem szétnyitott ujjaira, remeg a kezem. A stressz, a félelem jele. Ahogyan a nehéz mellkas és heves szívdobogás is. Felpillantok a porondmesterre, felületesen zihálva próbálok észnél maradni, ám olyan hirtelen akadnak fent a szemeim, majd dőlök ki oldalra a padlóra immár eszméletlenül. Lassan, de biztosan távolodik tőlem a valóság, és ezzel együtt ő is.


//Öltözet//



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyVas. Dec. 11 2022, 11:41
Mikor Manolo elájult a Porondmester jóízűen nevetve nézett le rá a székéből. Valahol számított rá.
-Álmodj rémeket.-Kívánta sötét vigyorral.
A nyuszi hölgy előkerült, majd Cale becipelte őt a sátor egy matraccal és pár kisebb bútorral ellátott zugába. A fiú kapott tisztességes kötést, de a golyó továbbra is benne volt, hisz egyikük sem volt doki, egyiküknek sem volt hozzá eszköze. De Braxtont amúgysem érdekelte, magasról tett rá. Vélhetően az sem érdekelte volna, ha helyben felfordul, a rotik ingyen kajáltak volna.
Mikor a srác kezdett magához térni, szemei a Porondmester sötét, kaotikus szemeivel találta szemben magát, aki a matraca mellett guggolt és egy nem túl bizalomgerjesztő  dalt énekelt cseppet sem kedves hangnemben.
"I’m a pain dealer, I’m a faith healer
I’m a soul stealer, and I’m coming for you
I’m a dream breaker, I’m a truth maker
I’m a cold-blooded killer and I’m coming for you
Oooh-ooh-ooh-ooh oooh-ooh-ooh-ooh
And there’s nothing you can do
Oooh-ooh-ooh-ooh oooh-ooh-ooh-ooh
I’m coming for you"
A fiúra nézett.
-Hellooo. Jól aludtál?-Kérdezte, noha nem hitte volna, hogy ilyen események után jól tudott volna aludni. Mosolyogva túrt bele a fiú hajába és meg is tépte azt egy kicsit.
-Olvastál Shakespeare-t? IV. Henrik. Volt benne egy nagyon találó és mélységes igazság. A Herceg egyszer azt mondta. "Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal."-Itt hatásszünetet tartott.-Tudod mit mondott erre Falstaff?-Kérdezte és várt.-"De még nem esedékes: és nem kellemes határidő előtt fizetni."-Nevetett egy jót.-És, szerinted? Te hogy érzed? Számodra esedékes? Mondd, olvastál már valami könyvet? Nem nézem ki belőled. De ha netán olvastál, mi volt a kedvenced? Miket olvasol? Szerintem te csak a Playboyt és más szexlapokat bújod. Pedig van sok jó mű az irodalomban. Lehet nem nézed ki belőlem, de rengeteget olvastam és olvasok. Művelt gyilkos vagyok.-Kacag.
-Mondd, szoktál a múlton gondolkodni? Néha visszanézni kicsit az életedben. Mikor mit csináltál? Mikor kinek mit mondtál? Mit csinálhattál volna másképp, mit rontottál el a múltban? Szerintem baromság? Egyet értesz velem? Tudod... egyszer Poe így írt:
"Mit ér a napvilág,
Ha szemünk a jelenbe néz,
S ködön át csak a múltba lát?"
-Azon gondolkodtam... hehe... Indiában úgy hiszik, hogy ha az élet véget ér, egy új élet kezdődik. Hogy újjá születünk. És Poe... ő is foglalkozott a témával. "Az életet a haláltól elválasztó határ homályos és bizonytalan. Ki a megmondhatója, hol végződik egyik, és hol kezdődik a másik?". Indiában élnek a Thugok. Káli Anya hívei. Tudod mit csinálnak? Megfojtják az embereket. Káli nevében. Azt mondják azért, hogy újjá tudjanak születni. Kényszerítik az embereket arra, hogy újjászülessenek. Te hiszel ebben? Hogy újjá születhetsz? Szerinted a következő életedben jobb ember lennél? Mit gondolsz, mi várna rád az új életedben?-Guggolásból feláll, a fiú mellé lép, ujjait torka köré fonta és szorítani kezdte.-Próbáljuk ki...

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyKedd Dec. 13 2022, 23:40
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


Az ébredés a legkevésbé sem mondható kellemes élménynek. Kezdetben képtelen vagyok felfogni, hogy hol vagyok vagy mi is történt pontosan, a pánik fürgén szökik fel a torkomon, amint meghallom a bohóc ismerős hangját. Az a hang magára vonja a figyelmem, felé kapom a fejem, majd amilyen hirtelen az ébredésem, olyan hirtelen ülök is fel az ágyon. Nem akarom elhinni, ami történik. Nem akarom elhinni, hogy tényleg ezt teszi velem. Kérdésére nem is válaszolok, hiszen válasz helyett már tépi is a hajamat, amire felszisszenek. Emelném a sérült kezem, hogy elhessentsem a kezét, de marad a szisszenés a fájdalomhullám után rögtön. Magyarázni kezdett Shakespeare-ről. Nem néztem a fickóra. Magam elé meredtem az ágy végébe. Úgy hallgattam a sztoryt, amit mond amilyen hangsúllyal. Te is tartozol Istennek egy halállal... mi? Miről beszél? A nevetése hallatán összerezzentem. Hogy én olvasok-e? Mi? Tényleg nem értettem mi ez a sok kérdés ilyen hirtelen és kissé összezavart a dologgal. Esedékes-e az én halálom? Milyen könyveket olvasok? Playboyt?
Fejet ingattam enyhén.  
- Nem olvasok könyvet. - válaszoltam csendesen. - Mármint egy könyvet olvastam régebben, elég sokszor, mert tetszett. Jules Vernétől, Hatteras kapitány. Az északi jégvilágba expedíciót szervezett... - még mindig kerültem a tekintetét, elég volt hallanom a hangját, hogy megfélemlítsen. Igen. Tartottam tőle. Egy művelt gyilkos volt, be is vallotta mindezt. Nem volt még dolgom gyilkosokkal az az igazság... ahogy kacagni kezdett megint, úgy emeltem rá a pillantásom. Mintha csak egy játék lenne mindez a számára. Mintha letojná magasról, hogy mit tett korábban... mintha mindenki más is letojná mindezt. Újabb kérdésözönt eresztett meg magából, amiket csak csendesen hallgattam, őt figyelve. A szívem a torkomban dobog, szinte kiugrik a helyéről, szerencsére ezt ő nem hallja. Talán jobb is, mert biztosan kinevetne. Az újjászületésről magyaráz, amik indonéziában elterjedt dolgok csupán. Hiszen ott hisznek ebben. Ha meghalsz, valahol másutt más testében létezel majd tovább. Káli nevében megfojtja az embereket a Thugok. A Thugok? Kényszerítik... hogy hiszek-e ebben? A túlvilágban hiszek csak és semmi másban. Mi várna rám az új életben?  
- Semmi... - a guggolásból felállt, majd közelebb lépett hozzám, ujjai egyből a torkomra fonódtak, mindkét kezemmel az ő karjáért kaptam, hogy az ujjaim a torkomat szorítón legyen rajta. Próbáltam szabadulni, ám a sérülésem mindezt hátráltatta csupán.  
- Nem hiszek benne...a túlvilágban igen! - motyogtam miközben a rideg szemeit figyeltem, a pánik kezdett felkúszni a gerincem mentén, a szemeimre könnyek gyűltek. Kétségbeesettebben kapaszkodok az élet, a fény utolsó megmaradó, apró foszlányaiba is. Értük. Mert még ha nem is fogom fel teljesen a történteket és azok súlyát, tudom, hogy még van miért kapaszkodni.
- Milyen.... érzés... volt...megölni...a családod...- nyögtem ki rekedten, a levegő már alig érkezett a tüdőmbe, de ha a válasz miatt el is eresztene... felélegezhetek egy kicsikét.


//Öltözet//



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptySzer. Dec. 14 2022, 08:41
-Nem olvasol? Eh... ezt a műveletlenséget.-Szemlélte rosszallóan, noha imponált neki, hogy a fiú ennyire nem mert felé pillantani. Úgy tűnt egyre jobban fél. -Vernétől azt pont nem olvastam. De a 80 nap alatt a Föld körül és az utazás a Föld középpontja felé c. regényeit olvastam. Jó kis retro sci-fi.
A téma igen hamar változott, így már könyvek helyett az élet rejtelmein és mély filozófiai, vallási kérdésekben kezdtek motoszkálni. Többek közt a halál utáni élet és az élet értelme kérdésekben.
-A túlvilágban? Érdekes. Most majd megláthatod az igazságot.-Nevetett.-Megtudod mi van a halál után. Kár, hogy elmondani már nem fogod tudni.
Úgy tűnt, hogy a szorítás hatására Manolo elég erősen kezdett valamin filozófálni. Talán csak átértékelte az életét? A tetteit és annak súlyát? Azt, amit az élet adott neki, de ő nem él vele, vagy inkább visszaél vele?
Braxton nagyban szorongatta a légcsövet, amikor váratlan kérdés érkezett, ami ott csengett a fülében.
"Milyen érzés volt a megölni a családod?"
A kérdés persze sántított, hiszen nem kifejezetten a családját ölte meg, mivel őket sosem ismerhette meg. Nagyon-nagyon hamar elkerült onnan. Viszont tény, hogy a cirkusz családként és iskolaként is funkcionált számára.
Szorításán enyhített, majd próbált felidézni pár emléket, de jóformán csak annyit látott, hogy ütőkkel agyonver embereket, a késdobáló késeivel embereket szúr le, torkokat vág el, majd egy hirtelen szerzett pisztollyal agyonló embereket. Végül kiengedi az állatokat, aki a vér szagára eleresztik ragadozó ösztöneik.
Levette kezeit a fiú torkáról, majd elgondolkodva tett mellőle egy lépést.
Már nem tudta volna megmondani mit is érzett akkor. Azt szokták mondani, hogy az első gyilkosság érzése örökké ott él a gyilkosban, de Braxton számára az érzések összefolyt pacák voltak. Mint az elmosódott festék. Akár csak az emlékek és az érzelmek. A férfi elméjében ugyanis semmi nem volt normális, minden kesze-kusza volt, elfolyt, zavaros. Nem volt benne realizálva semmi.
De érez-e ő egyáltalán valamit is?
-Talán boldogságos.-Mondta sejtelmesen, majd hisztérikus nevetésben tört ki. Olyasfajta nevetés, mintha most mégjobban megzavarodott volna, mint edddig.

Magához húzta a srácot és elindult vele ki a sátor hátsó ajtaján a cirkusz hátsó udvarába, ahol a körhinta, óriáskerék és más játékok is voltak.
Szólt a karneváli zene és működött a kivilágítás is.
Csak személyzet és vendég nem volt. Ja, de. Vendégnek ott volt Manolo.
-Ha fel akarsz ülni valamelyikre, nincs akadálya. Vagy van popcorn, vattacukor, turmix, jégkása. Kell valamelyikből?-Megállt egy célba dobó játéknál.-Nyerjek neked valami plüsst?-Nevetett.-Majd magadhoz szoríthatod azt a nagy macit este, amikor nem bírsz majd elaludni.-Kacagott fel a fantáziájában megjelent képen.
-Szoktatok családi programokat rendezni?-Kérdezte, miközben egy labdát dobált fel-le a tenyerében.

Cale & Manolo - The border circus SjozNU
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptySzer. Dec. 14 2022, 22:35
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."


A szó legkomolyabb értelmében a fickó ki akart nyírni. Mindezt miért? Mert egy bunkó paraszt voltam, aki lehordta a lábáról szerencsétlent és most a küszöbön állok, várva hogy mikor nyír ki. Nem tudom mi a legrosszabb ebben az egészben. Az, hogy senki sem tudja, hogy hol vagyok, vagy az, hogy várom a szó szoros értelmében, hogy történjen valami, ami véget vethet ennek az egésznek. Bárminek tudnék örülni. Bárminek. És tényleg hiszek a túlvilágban. A menny, vagy pokol, vagy isten szavak mindig is hidegen hagytak. Ez az egy amiben hittem, mióta olyan dolgok foglalkoztattak, mint a balhézás. Vagy mióta elmúltam 14 éves. A kérdésem elindíthatott egy lavinát, hiszen engedett a fogáson, majd el is eresztett. Megkönnyebbültség lett úrrá rajtam, köhögni kezdtem, a levegőért kapkodtam. A fickót kezdtem figyelni, ahogy mered maga elé, a gondolatait kutatva. Tekintetem a férfin volt, lassan tetőtől talpig végig mértem, majd ahogy elnevette magát, a mostani az eddigieknél is durvább volt, úgy csúsztam el az ágyon a közeléből. Ám már rántott is fel onnan, hogy maga után húzzon a karomnál fogva, ám hiába ellenkeztem, nem engedett, erőszakosabbá vált, így mikor kiléptünk a levegőre már húznia sem nagyon kellett. A szemeim és az agyam is egyből a kiutat, a szökési tervet szőtték, keresték. A karom fájt, a mellkasom nehéz volt a pániktól. Még akkor is ha nem igazán mutattam ezt kifelé... biztos voltam benne, ha nyugodtabb körülmények kerülnének képbe pillanatokon belül, akkor a szívrohamtól esnék össze másodperceken belül. Ám ilyesmire esély sincsen, hiszen sem időm, sem pillanatom nincs. Csak megyek a fickó által kijelölt útvonalon. A tekintetem rátér a cirkusz egyéb dolgaira. Óriáskerék, hintalovas forgó izé, céldobáló, talán olyan ütőset is láttam oldalt kifelé jövet. És ez a seggfej még azt is megengedte, hogy kipróbáljam valamelyiket. Értetlenül néztem rá, majd inkább figyeltem az óriás kereket és annak legmagasabb pontját. Visszapillantottam a cirkuszra is.  Felkinált egy csomó mindent. A kukoricát nem kedveltem, vagyis hát abból is a vajas és kakaós változatát, de egyiket sem ehettem volna alapból. A jégkását utáltam, turmixot nem ihattam - már ha tejturmixról volt szó-, így egy maradt...
- A vattacukor egész jól hangzik... - vallottam be csendesen, majd csak elhúztam a számat, ahogy megint elkapta az örülete. A kérdésére nem válaszoltam, nem kellett semmilyen plüss, sem ölelésre, sem más célra. Figyeltem a nyereményeket, de ennél többet nem tulajdonítottam neki. Újabb kérdés. Újabb pillantás az óriáskerékre. Elidőzött rajta a pillantásom.  
- Voltunk régebben... szerettem felülni az óriáskerékre, az volt mindig az igazi ok, ha jött egy cirkusz, vagy épp alkalom volt egy hasonló helyen. - vallottam meg kérdését, majd újra ráemeltem a pillantásomat. Úgy folytattam.
- Már talán három éve nem voltunk el együtt sehol a családommal. Legalábbis ilyen helyen... - vontam vállat egykedvűen, majd a tekintetemet elterelte mindig valami más. A körhintán a nyeritő ló, vagy valami klopfoló hang, nevetések, meg a zene maga. Hátborzongató volt az egész hely.
- Szóval nem is üzemel ez a hely? Akkor hogyan jön be pénz? - nem óvatoskodtam a kérdésekkel, elakartam terelni magamról a figyelmet. Ez volt a célom. Bár ez az ipse nem annak tűnt, aki csak egy helyre tud fokozottan figyelni, szóval nagyon nagy szerencsémnek kellene lennie, hogy lankadjon legalább egy kicsit a figyelme.



//Öltözet//



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptySzer. Dec. 14 2022, 23:18
Mr. Braxton adott neki vattacukrot olyan ízben, amilyenben kért a választékból, majd hallgatta a meséjét. Tehát szerette az óriáskereket.
Az is érdekes volt számára, hogy három éve már nem volt igazi családi program. Érdekelte az oka.
-És hogy-hogy nem tartotok? Nem egy összetartó, szerető család? Vagy csak nem vágytok programra?
Észre vette, hogy nagyban nézegeti az óriáskereket és bár követte pillantását, nem hagyta magát megvezetni és nem hagyta, hogy figyelme lankadjon. Nem volt az a fajta fickó, akit könnyen ki lehetett játszani, vagy meglépni mellőle. Lehet, hogy elmebeteg volt, de rendkívül alapos és szerteágazó figyelme volt és rendkívül elővigyázatos, megfontolt embernek nem nevezhető ember volt.
De végre Manolo feltette a nap kérdését. Az egymillió dolláros kérdést.
-A cirkusz? Sehogy. Igazából ez a cirkusz nem is létezik. Papíron nem. Pénzt pedig nem hajt, ez csak a lakhatásom és a főhadiszállásom, meg ilyesmi. Pénzem abból van, hogy elveszem a pénzt és értékeket azoktól, akiket megölök. Meg olykor zsarolok és rablok.

Az óriás kerék felé kezdte terelni, majd beültek. A nyúlruhás nő jött oda kezelni a rendszert. A férfi néha úgy csinált, mint, aki ki akarja őt lökni, lógatni, közben jókat nevetett. Még a cilindere is leesett mulatozás közben. Hullámos, szőkésbarna, zöld csíkos hajára fogott.
-Az ördögbe...
Mikor végeztek a játékkal felkapta a kalapot a földről, elmentek nagyjából körbejárni a cirkuszt, majd elértek egy nagy fa kerékhez. Elmarta a fiút és újra leszedte róla a felső ruházatot. Felszíjazta a kerékre csuklóinál és könyökeinél fogva, majd levette róla a cipőt, zoknit és nadrágot. Csak az alsót hagyta rajta, így szerencséje volt, hogy a késő délutáni hideg még nem tört be, de azért elég hűvös volt már.
Lábait bokánál kiszíjazta.
-És most az utolsó játék a napra. A késdobálás!
Megpaskolta a fiú arcát.
-Tudod... ezt már igazából nem csak azért csinálom, mert köcsög voltál. Igazából élvezem.-Nevetett.-Tök poén. Ráadásul buli, ahogy rettegsz.
A nyúljelmezes nő átadta a Porondmesternek Manolo telefonját. Elvették tőle, amíg nem volt magánál és töltöttek is bele áramot. Rögzítette Selfiebotba, de ügyelt rá, hogy a kamera csak Manolot vegye, a cirkusz környezetét ne. Elindított egy élő facebook közvetítést.
-Figyelj jól, ez megy a netre.-Mutatott neki like jelet.
A tűhegyes és borotvaéles késekhez lépett, a nyuszi nő beállt a kerék mellé és megpörgette, Cale pedig dobálni kezdett. Természetesen figyelt, hogy hová dob, nem akarta megölni, így nem célzott torokra, vagy szívre. Kezdetben körbe dobálta, a test mellé, de néha bele-bele dobott kést a karjába, lábába. Egy kis kést az oldalába, de nem olyan hosszú pengével, hogy halálos sebet üssön rajta.
Mindeközben úgy vigyorgott és olyan szórakozottan, harsányan nevetett, mint mikor valaki egy igazán jó Stand Up-ot elsőnek hall.
-Állj.
A nő lefékezte a már lassuló kereket és úgy állította be, hogy a fiú fejjel felfelé álljon.
Az egyik kést kihúzta és az oldalából is. Egy késsel felkente az oldalából folyó vért a hasára, majd ujjával a vérbe egy feliratot írt.
"I Love You Mom"

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyCsüt. Dec. 15 2022, 23:46
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."

Banános vattacukor volt a választás. Rég volt, hogy ilyenhez hozzá jutottam volna, szóval ha azt vesszük akkor kihasználtam a csávót. Nem mintha jelen pillanatban ez annyira számított volna. Kérdései záporoztak a miértekkel. Miért nem járunk ilyen helyre szórakozni. Talán egyszerű a válasz, de mindez nagyon bonyolultnak hathat.  
- Hát... - nehezen szedem össze magam a történtek miatt, de próbálom elnyomni, nem arra gondolni, hogy bajom eshet a fickó mellett.  
- Mondjuk úgy hogy én nem akarom. Kinőttem belőle, átvette mindezt egy fontosabb dolog. A bandázás, a randalírozás, az alkohol. A lázadó korszakomat élem … - válaszoltam meg végül a dolgot, úgy voltam vele, hogy vagy válaszolok és addig sem gondol a kínzásomra, vagy pedig nem válaszolok és megkínoz a válaszokért. Ám kérdésem az nekem is volt, bátornak vagy ostobának is nevezhetett volna miatta, de inkább válaszolt. Nem létezik a cirkusz. Szemöldökeim a magasba emelkedtek, közben faltam a vattacukrot, szerencsére nem egy óriás adagot kaptam, hamar elfogyott, a pálcikát pedig egy közelebb lévő szemetesbe dobtam.  Itt él. Ebben a cirkuszban? Pénze pedig az illegális dolgokból van. Ölésből. Lopásból. Csalásokból. Hogy parázok-e a fickótól? Azt hiszem eléggé kimutatta a foga fehérjét, hogy féljek tőle. Már csak azon imádkozok, hogy ne a halálom legyen a következő gondolata. El hiszem hogy ezekből tartja fent magát, engem is szemrebbenés nélkül lőtt meg, hát ha még meg is akart volna ölni? Feljutatott az óriáskerékre, ami aztán elindult, kis ideig nyugodtan ücsörgött mellettem, míg én a tájat figyeltem, hogy vajon kiszúrok bármi mást, amin kiindulhatok majd esetleg. Ám mindez nem tartott sokáig, hamar változtak a vonások a fickón. Volt egy pillanat amikor azt hittem valóban ki akar lökni a magasból. Tett róla, hogy féljek, hogy rettegjek. Következőre tuti eszembe sem fog jutni ehhez hasonló dolog. Nem megyek több cirkusz közelébe! Az ő közelébe meg pláne nem! Elég volt. A kalap lehulott, a haja pedig előkerült. Hosszasan figyeltem a hajzuhatagot, majd leértünk a talaj közeléhez. Egyből kipattantam, de nem azért, hogy elszaladjak. Nem akartam fent lenni egy levegőt szívni az ipsével. A végén még tényleg kitaszajt onnan. Meghalni meg nem akartam még. Nem vonzott a tudat. Újra a karomnál fogva kezdett ráncigálni, mutatta tovább hogy milyen szuper dolgok vannak eme cirkuszban. De ha nincs szükség rájuk, mert nem létezik a cirkusz, akkor miért nem ad túl ezeken? Biztos pénz állna a házhoz ezekből. Túl sokat gondolkodok ezen, de mindez el is rebben az elmémből, mikor megállunk. Egy fa kerék előtt álltunk meg, ám a történések újabb fénypontja emelkedett ki. Újra vetkőző showt kellett tartanom, erőszakkal szedte le a ruháimat, a fájó karom miatt szó szerint felüvöltöttem a fájdalomtól. Közben a kerék közvetlen közelébe lökött, ahol aztán felszíjjazta a végtagjaimat oda. A nadrág is lekerült rólam, se cipő, se zokni. Újra zihálni kezdtem, ahogy realizáltam a történéseket és ahogy a hidegebb levegő is megcsapott.  
- Mégis mi a jó bánatot művel? - majdnem hogy csak pánikolva csúsztak ki a számból a szavak, ahogy a késdobálás szó elhangzott. Megpaskolta az arcomat, ennek hatására szabadulni akartam. Megfeszítettem magam, próbáltam erővel megmozdítani a lábaimat, a kezeimet, ám a fájdalom hulláma újabbat csattant. Élvezi ahogy rettegek! Ez tényleg... ijedten figyeltem, majd ahogy előkerült a telefonom és a bot végére került, csak fejet ingattam.  
- Ne ne ne ne ne ne.... mantráztam mindezt elég gyorsan, ahogy sejteni véltem hogy mire kell az a mobil, aztán a saját szájából is hallottam. Megy a netre.  
- Kapcsold ki! - rivalltam rá haragosan, dühösen csillogó szemekkel, majd újra szabadulni próbáltam erővel feszegettem magam, sikertelenül. A pörgés megkezdődött, így az én mocorgásom is alább hagyott. A mérgem elszált, helyette a riadalom kezdett felkúszni elmémbe. Kések érkeztek mellém. Közvetlen a testem mellé, nem értek el, a bohóc erre figyelt, tekintetem amelyet tudta követte az érkezésüket.
- NE!!!
Aztán a bohóc vagy eltévesztette, vagy direkt, de már a karomat, a lábamat is felsértette ezzel. A bőr felnyílt, vér burjánzott ki belőle. Volt amelyikre csak felszisszentem, volt, melyre felordítottam, melyik milyen mélyebb vágást okozott. A forgás felkavarta a gyomromat, öklendezni kezdtem, így a hányás sem maradt el, fejjel lefele tört rám, így gyorsan a talajon landolt. Ám ekkor érkezett az oldalamba is a penge, szó szerint a fájdalomtól vonaglottam meg. A nevetése az elmémbe fészkelte magát, a könnyeim utat találtak maguknak. Szaporán vettem a levegőt. Aztán megállt a kerék. A fickó a közelembe lépett, kihúzott egy kést az egyik felsértett karomtól, majd az oldalamtól is. Piszkálni kezdte, majd a nedves vörös lét kente fel a hasamra. Remegtem. Figyeltem, hogy mit kezd ott, mit akar kencézni, ám alig tudtam elolvasni. Ijedten figyeltem a kamerába. Anya! Elfordultam a kamerától, inkább másfelé néztem, még véletlenül se akarják látni rajtam a szenvedést. A kínt. A fájdalmat. A gyötrelmet. Fájt minden porcikám és ez a szemét még élvezte is. Fájdalom hullám járta át a testemet, de újabb üvöltés és felszisszenés nem hagyta el a szám, akárhogyan is facsarta az idegrendszeremet ezzel. Nem adtam meg neki, amit annyira akart. A testem remegett a félelemtől, a sokkhatástól és a hidegtől. Ez az élmény nem tett túl jót nekem. Bár ki lenne mindezek után bátor még... csak 17 vagyok az isten bassza meg!  
- Ereszzen el... - suttogtam, bár a hangom nem volt könyörgő. Nem adtam meg neki ezt sem. Elérte amit akart?


//Öltözet//



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyPént. Dec. 16 2022, 08:28
-Látom erős jellem vagy, de nem eléggé.-Mondta sötét hangon, de kedélyes arccal.
A véres késsel a mellkasa felé kezdett hadonászni, majd egy jól irányzott erős bökéssel a szíve felé szúrt, de a kést nem döfte be annyira, hogy komoly károkat okozzon. Inkább csak kezdeményezés volt.
-Annyira, de annyira szánalmas... már csak egy kicsit kéne ütnöm a tőrbe és keresztül cseszem a szíveden.-Vihogott fel, majd tolni kezdte befelé a pengét, ám egy ponton megállt.
Talán a fiú ábrázata miatt, talán a nyúljelmezes nő arcán látott meg valamit, vagy egyszerűen csak meggondolta magát. Nem lehetett tudni.
Kihúzta a kést és egy pár pillanatig merengett.
-Üsse kő. Élve hagylak.-Mondta, de nem adott kellő időt a fiúnak, hogy megkönnyebbülhessen, a kést beledöfte a térdébe.-Ezt csak azért, hogy ne tudj olyan könnyen meglépni mellőlem!
A facebookos élőzés még mindig ment. A kamerához fordult kedélyes mosollyal.
-Vége a shownak. Várjuk önöket a következő adásban. Szép napot!-hátra lépett a mobil mögé és még csinált egy közelit a fiú arcáról, majd kinyomta.
-Szedd össze a gönceit és hozd a telefont.-Utasította a nőt, aki tevékenykedett is a kérésére.
Eloldozta a fiút, majd ölbe kapta és visszavitte a sátorba, ahol a padlóra tette.
A sebeit a nyuszinő lefertőtlenítette, összevarrtatta, majd be is kötözte. A kötszerek fölé tekert folpackot is. Elég rutinos volt, mintha egészségügyben dolgozott volna korábban.
A folpack azért kellett, hogy ne ázzon át a kötszer.
Addig Braxton csinált fürdővizet, ahová át is cipelte.
A nyuszi követte őket, levette a fiú alsóját, Braxton pedig berakta a vízbe.
-Alaposan mosd meg, ilyen véresen nekem nem maradhat. Nem mondom azt, hogy nem szép látvány így, de összekeni nekem itt a dolgaimat.
A nő alaposan megmosta a fiút, majd leengedte a vizet. A véres víz lefolyt, utána langyos vizzel még letusolta, végül a Porondmester kivette és visszavitte a szobába, de miután a nő megszárította, már ágyra fektette és visszakerült rá az alsó, de a többi ruha egyelőre nem.
-Mihez kezdjek most veled?-Gondolkodott el.-Most öljelek meg? Végtére is így agyonsérülten nem sok hasznodat veszem... Vagy engedjelek el? Abban meg mi lenne a poén? Hajjajjj... hajjajj... de sok a gondom. Igazi kis fejtörés vagy nekem.
Elővett egy fecskendőt, majd tűt rakott rá. Fájdalomcsillapító injekció volt.
-Nem azért kapod, hogy segítsek, pusztán nem akarom, hogy a fájdalom elvonja rólam a figyelmed.-Vigyorgott. A morfium egy részét a térd tájékába szúrta, a másik felét pedig a karjába.
De végtére is komolyan elgondolkodott rajta mihez is kezdjen vele. Túlságosan is megdolgozta már ahhoz, hogy érdemes legyen foglalkoznia vele. Sántán és agyonszúrkáltan, lőtt karral pedig nem igen van haszna. Megölni azonban nem akarta. Nem lett volna értelme és poén sem lett volna.
Talán el kellene engednie.
Vagy még nem? Még lenne mit játszaniuk?

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyPént. Dec. 16 2022, 11:38
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."

A késdobálás kamerafelvétellel ment, élőben dobta fel az internetre. Szégyelltem-e magam? Hátha mindenki látja, akkor apa is látni fogja, vagy szólnak majd neki, hogy valami van. És igen, volt bennem egy kis félsz, hogy a híre nevezetes Manorama, Manolo, Manuel...  összetörve kikötözve van egy őrült fogságában. Akartam? Soha! Gyengének éreztem magam, fájt a mellkasom, pánikolva szűköltem fel, ahogy a késsel hadonászott előttem, majd mozdulatlanná dermedtem, mikor belém vájta mellkason a kését. Tekintetembe halálfélelem költözött, magam elé révedve vártam a következő nyomást, mely talán a halálomat okozza majd. Felüvöltöttem mikor már jobban megéreztem a kést és a nyomást. Megfogokhalni, megfogokhalni... mindezt szüntelenül mantráztam magamban, ám az adneralin dolgozik bennem, a düh, a félelem martaléka vagyok, szóval amiatt nem érzékelem a belém nyilalló fájdalmakat oly vészesen. Olyan hirtelen lesz csupa vér minden, hogy nem is látni tulajdonképpen, hogy mennyire sérültem.  Dübörög a vér a fülemben, ahogy figyelem az újabb késszúrás helyét, ezúttal már felüvöltök a fájdalomtól. A lábamba szúrtam, hogy eszembe se jussak menekülni. Pár perc múlva már el is oldozott, az ölébe kapott, összeszorított fogakkal, ajkakkal és szemekkel tűrtem a fájdalmat a testembe záporozni. Üvölteni tudtam volna, mégis visszatartottam, pedig aztán nem egy helyen sérültem, nem egy helyen okozott fájdalmat. Mégis... az adrenalin felpumpálta a dolgokat, így a fájdalom is fele annyira volt fájdalmas, nem nagyon érzékeltem, nagyjából segítette. Nem akartam tudni, mekkora lesz az adrenalin végeztével a fájdalom. Hogy nekem mekkora a fájdalomküszöböm? A földre kerültem, ahol aztán a nyúlfüles asszony kezdett el leápolni. Sebet varrt, kötözött. Még azon túl is tekert rájuk mást is. Nem ellenkeztem, nem szólaltam meg, nem voltam durva, nem akartam megmoccanni. Fájdalom nyilallt újra minden porcikámba, felnyögtem, ahogy újra az ölébe kapott a fickó. Az alsónadrágom lekerült rólam, majd a vízbe pakoltak, szinte nem is reagáltam a dolgokra. Pedig egy szál faszban idegenek előtt? Még apám előtt sem, de egyszerűen nem realizálódott bennem a dolgok folyama. Sokkot kaptam. Nem hallottam semmit magam körül, azt érzékeltem, hogy azok ketten körülöttem sertepertélnek, de nem fogtam fel igazán mi a fene van. A fájdalomra reagáltam leginkább, ahogy a víz a bőrömhöz ért, úgy szisszentem, úgy próbáltam meg kikerülni a nő érintéseit. De sikeresen lemosdatott. Visszakerültem a korábbi ágyra, ahol az alsó is visszakerült rám, megszárítottak. Tekintetem a fickóra vándorolt. Magyarázott, hogy nem tudja mit tegyen velem, mert csak fejfájás vagyok számára. Ahogy előkerült a tű és fecskendő, az ijedtségem újra a fokára hágott. A fájdalom miatt a mozdulataim is elmaradtak.  
- Sajnálom! Bocsánat! Legközelebb... - szólaltam meg sietve, hadarva, amíg még eszemnél vagyok, amíg még, életben tart. Kitudja mi a következő terve. A tűvel a bőr felé haladt a fickó, a térd környékére szúrta, mélyen, hogy ne csak a bőr alá kerüljön, majd ugyanúgy a lövés helyét is befecskendezte. Fájdalomcsillapító? Azt sem mostanában kaptam. Haza akartam menni, más vágyam nem volt. A tekintetem a sátor plafonját figyelte, a fájdalomcsillapító pedig használni kezdett. A szívem mint sátándobok vad ritmusa, majd kiugrott a bordák oltalma közül. Sírni, zokogni, üvölteni fogok a megváltó halálért, ha mindezt folytatni akarja, mert képtelen leszek elviselni azt a fájdalmat, amit az őrült tekintete ígér.
- Haza akarok menni... - nyögtem ki, miközben a könnyeim útjára szabadultak az arcomon. A testem a sírástól kezdett el rázkódni, görcsössen markoltam meg az ágyat, tekintetem lehunytam, majd elfordultam a bohóc irányából. Sírtam. Rettegtem. A 17 és fél évem alatt már másodszorra éreztem mindezt. De ez egy olyan élmény, amit senkinek semkívánok! Akkor inkább öljön meg, ha mindezt tovább akarja folytatni, vagy ha csak azt akarta, hogy mindez változást hozzon az elmémbe, vagy az életembe, hát elérte a célját.


//Öltözet//
[/quote]



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyPént. Dec. 16 2022, 12:32
-Üsse kő. Legyen úgy. De ma már nem. Este van már, pihenni is szeretnék. Fárasztó napom volt.-Nevetett és otthagyta őt az ágyban pihenni. Tudta jól, sérült térddel és sajgó oldallal úgyse jut messzire, ha esetleg úgy dönt meg akar pattanni.
Este már nem zaklatta, viszont másnap reggel érte ment.
Fogta a zacsit, amiben Manolo ruhái voltak, meg a telefonja és betette a kocsiba, majd (ha esetleg képes lett volna aludni) ment és ébresztette a fiút.
-Na gyere. Kinézünk a Central Parkba.-Mondta vigyorogva és kivitte a kocsihoz. Betette az anyós ülésre, majd be ült a volán mögé és egészen a parkig vezetett a kocsival, majd leparkolt és a fiút az egyik tó melletti padra ültette. A zacskót az ölébe tette, majd mélyet szippantott a reggeli friss levegőből.
-Ezt nevezem! Imádom a parkok illatát.-Mosolygott, majd leült mellé.-Ha gondolod hívd fel a muttert, hogy itt vagy. Menj a dolgodra. De néha majd azért meglátogatlak. Viszek vattacukrot, lufit, postázok majd neked játékokat.-Nevetett.
A parkban két férfi észre vette, hogy a Porondmester a sérült fiúval van. Éppen teniszeztek.
-Odanézz! Kapjuk el!-Kiáltotta és megiramodtak feléjük az ütőkkel, ám nem tűnt jó ötletnek. Braxton azonnal kapta pisztolyát és az egyiküket fejbe lőtte, a másikat mellkason.
Hanyatt zuhantak.
-Bumm... hát ez van.
A parkban kitört a pánik, a férfi pedig biztos volt benne hamarosan valaki hívja a rendőrséget is.
-Lehet hamarosan mennem kell...-nézte a menekülő embereket.-Na, örültem, hogy találkoztunk. Majd még látjuk egymást.-Nevetett.-Meglátogatlak a kórházban, mondok majd vicceket, kapsz nasit. Képeslapot.
Felállt és megemelte cilinderét.
-Akkor a viszont látásra.-Nevetett, majd integetett és táncikáló léptekkel a kocsijához ment. Visszaintett onnan neki, majd felkapta kalapját a fejére. Beült és kihajtott a parkból, de élből elütött egy gyalogost.
Lefékezett és kihajolt az ablakon.
-Nemrég lett lemosva! Össze ne kend nekem!-Tovább hajtott, de nem ment rajta végig kerékkel. Távozott.
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus YC1mK3b
Cale & Manolo - The border circus D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Manolo - The border circus 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Manolo - The border circus Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus EmptyPént. Dec. 16 2022, 14:11
Cale Braxton
━━━ " Death is a challenge. It tells us not to waste time. It tells us to tell each other right now that we love each other."

Ma már nem akarta megkönnyebbíteni a dolgokat, késő volt... mennyi idő telt el mégis reggel óta? És még ő nevezi magát fáradtnak? És aludni? Mégis hogyan? Az alvással tényleg gondom volt. Behunyt szemekkel sem jött álom rám, így marad a plafon bámulása a sötétségben és az, hogy a gondolataim kártyavárként hullottak alá, ahogy a fájdalom újra érződni kezdett. Elkalandoztam addig mindenfelé, hogy melyik lenne a jobb dolog, meghalni, vagy szenvedni. Egyáltalán fogok-e még bármit is kezdeni az életemmel ezek után? Rémülten kapaszkodtam minden elérhető gondolatfoszlányba, hogy el ne merjek aludni. Miért? Akármi is történhet, így inkább maradt az ébrenlét. Ha túlélem a reggelt ezekkel a sérülésekkel, akkor mindent is túl fogok élni. A reggel hamar megérkezett, ahogy a fickó is megjelent. A central park? Ugyanúgy felkapott, majd a kocsijába tett be, aztán már vezetett is az említett helyre. Az út csendesen telt, néha felszisszentem, az adrenalin elnyomta a fájdalom egy részét, így nagyjából még nyugtom volt. A parkhoz érve kitett az egyik padra és az ölembe helyezett egy zacskót. Hideg volt, magam elé révedtem a semmibe, hallgattam a fickó örületét, majd mellém ült, s felé pillantottam. Magyarázott, hogy anyámat hívjam fel, de eszembe sem volt azonnal kapkodni. Örültem ha az ájulás nem lökött még a sötétségbe... magyarázatai tartottak ébren, hogy mennyi mindent akar majd küldeni számomra. A felszínen tartott ezáltal, nem lökött a mázsás sötétbe. A szemeim a mozgásra lettek figyelmesek, így az érkezőket is hamar megláttam. A lövések is eldörrentek, a tekintetem ismét megtelt félelemmel, rettegéssel és könnyekkel. Pedig végre nyugodt voltam. Úgy ahogy. Erre ismét felpiszkálta ezzel a pulzusomat és az egész lelki világomat. A szemem láttára lőtte le őket. S ez egy újabb nyomás a mellkasomra, újabb pont az Íre. Remegni kezdtem, mint a nyárfalevél, ahogy a két meglőtt szerencsétlent kezdtem figyelni, hányingerem támadt egyből. Mindez felidézett rengeteg olyan emléket, amelyeknek a mélyben kellene maradniuk. Nagyon mélyen! De nem maradtak ott, megrohamozták az elmém minden egyes pontját. Nem halottam, hogy mit mondott a cilinderes, ahogy felkelt mellőlem, szinte észre sem vettem a továbbiakban, hogy mi folyik körülöttem. Újra a sötétség lepett el és előre borultam a füves jéghideg talajra egy szál alsógatyában, szorongatva a zacskóban a holmijaimat. Már csak abban tudtam reménykedni, hogy a segítség időben ideért és nem halok meg szívrohamban, vagy a fájdalomban, ami mardos belülről és a testemet magát.  




// Köszönöm a játékot Mr. Braxton, egy élmény volt önnel ez a játék!//

//Öltözet//



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Manolo - The border circus 14
Cale & Manolo - The border circus 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Cale & Manolo - The border circus Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Cale & Manolo - The border circus 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Cale & Manolo - The border circus 77
TémanyitásRe: Cale & Manolo - The border circus
Cale & Manolo - The border circus Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cale & Manolo - The border circus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cale & Sol, avagy Circus életre halálra
» Jay & Sarah - The batmobile circus
» Black card with gold border
» Mom & Manolo
» Keegan & Manolo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: