New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Keegan & Manolo
TémanyitásKeegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyVas. Aug. 27 2023, 19:16
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Rosszat tettem. Bár ez annál ezerszer rosszabb és az életemet is tönkre tehetem vele, ha valaki úgy dönt, hogy eddig és ne tovább. A szüleim dühösek voltak az aggódásuk mellett, ám határokat húztak meg. Elég volt a viselkedésemből és azt hiszem igazuk van. Anyám gyereket vár...az unokája is lehetne, elmúlt 40 éves...de miért én kattogok azon, hogy miért szólják le őt a kora miatt? Vagy hogy miért nézik az én gyerekemnek és az ő unokájának. Abszurdnak tűnik, de mégis valóságos a félelmem. Mégis mit kezdek egy újszülöttel...tesót 14 évvel ezelőtt akartam nem most. Az éjszaka elkövetett baleset miatt az itthon töltött idő maga a végtelen űr. Nem tudok aludni, hiába vagyok fáradt, eltudnék aludni ülve is, mégsem jön álom a szememre. A szüleim lepihentek, apám kiadta az ukázt elég keményen, én meg csak hallgattam és kussoltam. Szigorú volt, de igaza van és lehet én is hasonlóan cselekedtem volna a gyerekemmel, ha ő is ugyanezt csinálta volna, mint én. Részeg voltam, kocsiba ültem és elütöttem egy lányt. Akiért most imádkoznak a szülei, hogy túlélje. Gyűlölők büntetésben lenni...legtöbbször megszegem a szabályokat és leszarom a szülői szavakat, de most egyszerűen képtelen vagyok bármit is megszegni. Elviselem, pedig nem lesz tőle jobb. Semennyivel sem. Elkúrtam. Hát most viselem magamon a következményeket, hiszen még nem az összes szakadt rám. Még a csaj szülei léphetnek, ha nagyon oda meg vissza lesz a férfi...ha nagyon begőzölne, ha a lánya állapota rosszabbodik... apáék beszéltek velük, próbáltak menteni, de végül is rohadt részeg voltam, hibáztam ott, hogy volán mögé ültem ahelyett, hogy taxit vagy anyámat hívtam volna. A világomról nem tudtam, csak akkor mikor a sokk utolért, mikor a baj már megtörtént. Nem találom magam, így a kapott mobilom...sima rohadt nyomógombos, apám egyik régi szarja, kikeresem a csajom számát és megdobom egy SMS-el. Megbolondulok, ha nem beszélhetek vele.  
“Szia. Baleset volt. Tudnánk beszélni? Ne csengess. Nem mehetek el itthonról. Nagy a baj.”
Kicsit katyvasz lehet amit írtam, de egyszerűen a saját gondolataimat nem tudom összerakni, így mindezt már küldöm is a nőmnek...fogalmam sincs mi lesz ha ma nem ér rám, így le és fel járkálok a nappaliban. Sosem küldtem neki SMS-t még, online üzenetek híve vagyok, ám most... Próbálok nem zajosnak lenni, hogy ne keltsem fel az őseimet, így kicsit a stressz is feljebb kerül. Nem akarom, hogy a lány véres teste elém kerüljön újra, de így hogy magányra vagyok ítélve...lehetetlen elkerülni. Ezer gondolat kering belsőmben, félek attól ha elítél, félek attól hogy magányra fog ítélni. Nem akarom hogy ítélkezzen felettem. Bőven elég az eddigi! Ezek is fájnak, Keegan pedig össszetörne azzal. Egyszerűen képtelen vagyok eligazodni ebben az egészben. De tudnia kell erről, tudnia kell, hogy miért nem találkozhatunk suli után és miért nem online beszélünk, mint eddig. Nem akarok több csalódást okozni apámnak, nem akarok több veszekedést, nem akarok többször a családom ellen áskálódni. Így sem tudok szó fogadó gyermekük lenni...talán az új jövevény majd az lesz. Az ablakba szinte úgy préselem bele magam és figyelem az utcát, hogy érkezik-e, a telefont szinte úgy markolom magamhoz...  





Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyKedd Aug. 29 2023, 10:40
-Ez már nem volt annyira pocsék.-anyám hangja cseppet sem tűnik elégedettnek. Hideg és kimért, mint minden egyes alkalommal amikor úgy dönt, hogy plusz gyakorlásra van szükségem. Mit mondhatnék? Nem? Csak a saját dolgomat nehezíteném vele, hiszen vannak dolgok az életben amik egyszerűen elkerülhetetlenek. Ég a tüdőm, izzad a homlokom. Szerintem görcsös voltam, nem volt a táncban az a könnyed, simogató áramlás, ami lággyá teszi az egészet. Anya mégis ilyenkor lát precíznek.
-Zuhanyozz le. Apáddal kell találkoznom.-azzal magamra is hagy.
Amint bezáródik az ajtó mögötte levegőért kapok és szuszogva igyekszem a lehető legtöbb oxigént a szervezetembe juttatni. Nem láthatta mennyire elfáradtam és mennyire kűzdök már minden mozdulatért. A mellkasomra szorítom a tenyeremet miközben megcélzom az öltözőt. Mielőtt a zuhanyzók felé venném az irányt lerogyok a padra és kissé koordinálatlan, kapkodó mozdulatokkal igyekszem a leggyorsabban letépni a cipőmet és a ruháimat. A telefonomra pillantok, ahol csupán néhány instagram értesítés vár de semmi más. Manolo nem írt vissza és ez most már tényleg kezd egy kicsit bosszantani.
A melegvíz kicsit kilazítja sajgó izmaimat, de nem segít annyit, mint amennyire szükségem lenne. A törölközőmet magam köré csavarva térek vissza a táskámhoz, majd az utcai ruháimat magamra rángatva kezdek el gondolkozni, hogy mit csináljak a nap további részében.
Akkor érkezik az SMS a telefonomra, amikor a táskámat pántját már éppen a vállamra vetem. Annak ellenére, hogy általában csak a szolgáltatótól érkeznek ilyen üzenetek előhalászom a készüléket a zsebemből. Éppen csak a kijelzőre pillantok és hanyagul szinte el is teszem a telefont, amikor az agyam felfogja, hogy kitől érkezett az üzenet. Manolo?! SMS?
Feljebb emelkednek a szemöldökeim és legalább háromszor futom végig a szavakat, hogy biztosan felfogjam mit is írt. A szívverésem azonnal gyorsulni kezd annak ellenére, hogy csak néhány perce állhatott vissza a normális értékekre. Olyan lendülettel indulok meg kifelé az öltözőből, hogy az ajtó szinte vissza is csapódik rám, éppen az utolsó pillanatban tartom oda a tenyerem, hogy ne vágjon oldalba és futva hagyom el a próbatermet.
Az utcán kapkodva nézek körbe, de anya már itt hagyott, taxit pedig nem is látok.
"Sietek! 20 perc!!"
Szeretném megkérdezni, hogy mi történt, tudni akarom jól van-e, a szülei jól vannak-e, kinek esett baja, de mindez csak felesleges időhúzás lett volna, hiszen szüksége van rám a fiúmnak. Keresztberakom a sporttáska pántját és jobb híján futni kezdek. A szerencsém mostanában nem az igazi, de néhány sarok után találok egy taxit, ami éppen felszabadul. Lendületből repülök be a hátsó ülésre és adom meg a címet. Legalább van időm kicsit összeszedni magam amíg odaérünk.
Nem a ház előtt állunk meg, hanem a sarkon, hogy ne legyen feltűnő.
"Már a sarkon vagyok!"
Küldök neki még egy sms-t, hogy számítson az érkezésemre és tempós léptekkel megindulok a ház irányába. Nem állok meg és nem lassítok csak akkor amikor már odaérek és meglátom Manolo-t az ablakban. Azonnal a torkomban érzem a szívemet. Ha eddig nem lettem volna benne biztos, akkor most már tudnám, hogy tényleg nagy a baj. Bár nem titkolom... valamennyire megkönnyebbülök, hogy azt látom, hogy a lábán áll. Éppen csak egy gondolatnyival lassítok a lépteimen, majd visszagyorsítok megközelítve az ajtót. Csak meg akarom ölelni, magamhoz szorítani. Ő az egyetlen, akiben tényleg megbízok, akit tényleg szeretek. Hogyan éltem volna túl, ha még őt is elveszítem? Az ajtóban megállok és várok, hogy kinyissa.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyVas. Szept. 03 2023, 17:58
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Az üzenet vissza talál. Nem keseredek el, hogy ennyit kell várnom rá, hiszen ő rá bármeddig várok, ő életem nője. Jó, ez így tőlem biztosan nyálasan hangzik. De mióta megismertem őt, elég sok minden történt, ami nem hátra felé vitt minket, hanem inkább előre. Lehetek bármekkora tájparaszt, Ő még úgy is képes az elevenembe marni, hogy visszavegyek, hogy érzékien nyúljak felé... És most azért kezd hiányozni. Ép eleget hallgattam a szüleimet, az orvosok és rendőrök litániáját, hogy besokkaljak. A lány látványa sem volt a legszebb, mikor utoljára láttam, ám soha eszembe sem jutna, hogy bántsak valakit. De ez most kicsúszott a kezeim közül és az egész kudarcba fulladt, mikor a csaj métereket repült a kocsimtól. Eláshattam magam jó mélyre...a szüleim előtt és mindenki más előtt. Henryk szülei is ki voltak rám bukva, jó időre a szüleink eltiltottak egymástól, így aztán magamra vagyok utalva. Azt azonban nem tehetem meg, hogy nem értesítem Keegant. Számít rám, így aztán az ablakban figyelem az érkezését. Nem azért akarom látni, hogy szexuális létesítést kezdeményezzek vele, bár nem lenne rossz, most mégis a társasága az, ami hiányzik. Hogy beszélni tudjak valakivel az érzéseimről. Anyámék előtt sírtam, rettenetesen, bár ők is végig hallgattak több ízben és velem voltak egész éjjel, itthon azonban...már megkaptam az életem legrosszabb büntetéseit is. Ilyet a 17 és fél évem alatt se kaptam, ám ha megszegem, igazi bajba kerülök. Tűkön ülve olvasom a második SMS-t, szerencsémre ezen keresztül üzen, így sejti a baj nagyságát. Komolyan vesz. Mikor az ablakból észre veszem sietős lépteit, nem foglalkozom mivel jön, mi van nála, csak sietve nyitok ajtót és a feltűnő lány alakján futatom végig a szemeim, meg van mindene, nem sántít, így mikor a közelbe és, már kétségbeesetten kutatom szempárjait, majd ölelem is magamhoz hosszasan.  
- Legyél halkan...- kérlelem, hangom kissé másabb az elfolytott sírástól, a könnyeim ugyan már rég sehol, de neki is mesélnem kell, szóval már ezen gondolattól is gyűszűnyire szűkül a gyomrom. Beleszívok a hajába, csókot nyomok rá, majd elengedve beljebb invitálom, az ajtót is behajtom, becsukom halkan. Kicsit hezitálva de felé fordulok, hogy végül csókot is nyomjak ajkaira, nem maradhat el. Tekintetem rajta marad az ajkain, nem hátrálok el tőle, de tudnia kell mindent, amit elkövettem az éjszaka. Húzni az időt nem érdemes, de belecsapni a lecsóba...az pont én volnék, ám most ez egyszerűen nem megy. Félek attól, hogy ő is megbélyegezne.  
- Az éjszaka...káosz volt. - kezdek bele és a hajamba túrok, de aztán intek is a fejemmel, hogy jöjjön beljebb, üljön le a kanapéra, vagy ahová jól esik. Jómagam nemigazán akarok leülni, mázsás súlyként telepedik rám a bűnösség és bűnhődés is. -Akkor barom vagyok Keegan! - vallom meg, ám mindez csekély vallomás ahhoz képest ami történt. Nem, talán első gondolata az lehet, hogy mással is lefeküdtem, de köze sincs ehhez, mióta ő van nekem ilyesmire nem került sor. A nyomogombos telefont ledobom a kanapéra, ebbe került a sim kártyám...rohadt gáz a sajátom mellett.  
- Rohadt nagy buli volt...olyan buli, ami egy másik életébe került... - elcsuklik a hangom és végül lerogyok mellé ha leült, ha nem akkor csak magányosan kerülök az ülőalkalmatosságra. A tenyereimet végig vezetem az arcomon, majd végig tolom a hajamon is. Rohadtul pánikolok a gondolatától, de átéltem és láttam, jelen voltam, mikor a lányt elszállították, láttam miképpen nézett ki. Nem volt szép látvány nah, ráadásul én okoztam! Ám képtelen vagyok bármit is kibökni belőle.   




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 11:22
Nem tudom mi történt mégis a körülmények egyszerűen elültetik a félelem magját a mellkasomban. Nem tudok másra gondolni csak arra, hogy minden bizonnyal tényleg nagy baj van. Mi nem így szoktunk kommunikálni egymással és ez már bőven elég aggodalomra ad okot. Nem is húzom az időt. Amint kijutok az anyám által bérelt próbateremből igyekszem a lehető legrövidebb úton és a leggyorsabban eljutni Manolohoz. Mi mindig ott voltunk egymásnak. Amikor a szavak nem voltak elegendőek akkor maradt a fizikai megkönnyebbülés. Vannak dolgok amiket az ember nem tud hirtelen hangosan kimondani, mert egyszerűen belefullad még a gondolatba is. Mi még olyankor is tökéletesen megértettük egymást ez pedig egy olyan jellegű kötődést eredményezett közöttünk, amit én korábban senki mással nem tapasztaltam.
Néhány másodpercre könnyebbülök meg csupán amikor meglátom az ablakban kirajzolódó alakját. Nem tört össze keze lába, él , bár ezt az sms-ből is gondolhattam, mégis valamelyest enged a szorító érzés a mellkasomból. Ahogy kinyílik az ajtó gyakorlatilag szinkronban menekülünk egymás karjaiba. Olyan szorosan ölelem magamhoz amennyire csak bírom.
Kérésére csak bólintok, hogy feleslegesen ne adjak ki semmilyen hangot. Sosem kellett ennyire lábujjhegyen járnunk, hogy ne bukjunk le, így máris azonnal emelkedni kezd a pulzusom még akkor is amikor csókot ad göndör loknijaim közé. Lassan engedem csak el és lépek beljebb, hogy az ajtó bezáródhasson, de felé fordulva várok tovább, hogy most merre tovább. Amikor közelebb hajol gyengéden kezeim közé fogom az arcát és finoman viszonzom a csókját. A homlokomat az övének támasztva mérem végig a vonásait. A szemei vörösek és alattuk sötétebb árnyalatú karikák éktelenkednek. Nagyon, nagyon hosszú éjszakája lehetett.
Beljebb sétálunk és igazából az idegességtől semennyire sem kívánom az ülést, így egyelőre csak a táskámat teszem le majd a telefonomat is rezgőre állítom, hogy ne ez okozza majd a vesztünket. Ahogy kimondja, hogy egy barom millió gondolat egyszerre kezd körtáncot járni a fejembe. Ha másik lány lenne a dologban, akkor nem így várt volna... azt hiszem, de az biztos hogy ennyi miatt nem ítélték volna olyan súlyos szobafogságra, mint amit pillanatnyilag sejtek. A tekintetemmel követem a telefont, amit ledob a kanapéra. Vagy összetörte a sajátját, vagy elvették tőle. Így viszont már értem, hogy miért SMS formájában vette fel velem a kapcsolatot. Szóra nyitom a számat, de nem is tudom, hogy hirtelen mit mondjak. Nem akarom kikényszeríteni belőle a mondanivalóját, mert ahogy elnézem ebben most meg kell találnia a saját tempóját. Lassan ereszkedek le a kanapéra és csak feszülten figyelem őt ahogyan küzd. Hirtelen nem is tudom hogyan lehetnék a segítségére.
Próbálom megemészteni azt az információ morzsát, ami kibukott belőle és azt kell mondjam, hogy valószínűleg sokkal nagyobb a baj, mint amire én elsőre számítottam. Ösztönösen nyújtom felé a kezeimet és ölelem őt magamhoz miközben hátradőlök és a mellkasomra húzom a fejét.
-Vegyél egy mély levegőt a kedvemért...-kérlelem csendesen és a lehető legstabilabb, leggyengédebb hangom, amit csak találok magamban.
-Csak csukd be a szemedet... és meséld el nekem, hogy mi történt..-finoman cirógatom a haját és a másik kezemmel a vállát. Szeretném ha tudná, hogy biztonságban van és mindent megoszthat velem, ami csak a szívét nyomja. Közben pedig magamat is igyekszem felkészíteni bármire amit hallani fogok... már ha ez egyáltalán lehetséges.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 19:33
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Persze hogy félek. Fogalmam sincs hogy ez az információ hullám milyen érzelmet vált majd ki belőle. És majd belőlem, hogy újra átélem, mert átfogom, hiszen elfogom mondani neki és meg kell birkóznom a reakciójával is. Ami bármi lehet. Kiakadás és harag, vagy kiakadás és együttérzés. Jogosan félek, mert nem akarom őt elveszíteni ennyi idő után egy ilyen horderejű dolog miatt. A pánikomat probálja elnyomni, megakar nyugtatni egy öleléssel, ahogy magához ölel, ahogy az ölelésébe veszek és hallgatom szívverésének lüktetését. Figyelek, hallgatok, ketten vagyunk idelent, fent csend van, így jelenleg nem érdekelnek az őseim. Szükségem van Keeganre, tudnia kell, nem mintha ettől könnyebb lesz majd, de tudnia kell, hogy a paraszt fiúja egy vadbarom. A kérésére mély levegőt szívok be, majd engedem ki lassan. Megismétlem. Húznám az időt? Lehetséges, bár előbb vagy utóbb meg fogja tudni, de mindenképp azt akarom, hogy tőlem és ne másoktól fél füllel, vagy tudással. Nem lenne fair velünk szemben.  
- Elmentünk bulizni Henryvel...elszabadult a buli...túlzottan is. Szó szerint részegre ittam magam! - nyögök bele a beszédembe, ahogy próbálom elrejteni a fájdalmat, a sírást, a könnyeket. A keserű emlékek végig fognak kísérni az utamon, ebben biztos vagyok. Érzem az ujjait, ahogy a hajamat babrálják, próbálom a figyelmem erre összpontosítani, több kevesebb sikerrel megy is, ám a szavakat nem tudom előhúzni, így felülök, majd úgy pillantok a lány szemeibe, félig kibújva az öleléséből. Aprón fejet ingatok, át kell gondolnom hogyan meséljem el neki, hogy magam is újra felfogjam mindezt. Túl nagy dolog ez, hogy csak úgy szemet hunyjunk felette. Kiborult a bili a szüleimnél, elszakadt a cérna, ők most...ki vannak rám akadva. Meg bukva is, így magamba ittam a haragjukat az elmúlt akárhány órában. Tartson ez akármeddig, örökre a gyerekük leszek, ez az egy nem fog változni, akármekkora is a felém dúló vihar. Szeretem őket? Persze. A családom. Bár ezt hangosan kimondani...pont nekem...senki se hinné el.  
- Nem hívtam taxit...Henry kocsiját kötöttem el és indultam el vele...valahová. Nekirongyoltam egy lánynak vele...a kórházba küldtem egy lányt halálos sérülésekkel...belecsapódott a betonba Keegan... - dörzsölöm meg a szemeimet a végére, sokkal inkább kidörzsölöm a könnyeket a szememből. Látott már gyengének, érzelmesnek, dühösnek, részegen, mezítelenül, vagy nagyon boldognak. De így kiakadva, hát még sose! Félek. Sokkot kaptam akkor. A szüleim jelenléte akkor kicsit segített. Ám nem vagyok képes több mindent mondani, kiszakad belőlem a sírás. Egyszerűen nem tudom bent tartani, hiszen nem akartam balesetet okozni és másban kárt tenni sem, legalábbis így nem. A csaj élete pedig egy rohadt hajszálon függ. Kell pár perc mire egyáltalán a lányra tudok nézni, hogy láthassam az arcát, az érzelmeit, hogy mennyire rémisztettem el magamtól. De folytatnom is kell.
- Anyáékat a kiérkező rendőrség hívta, aztán mentünk a kórházba...vért venni, információkra várni...kihallgatás is volt...reggel értünk haza... - folytattam halkan, törölgettem a könnyeimet le a pólómba, ahogy a hasamról felhúztam. Apám kiakadásáról, a büntetések hadáról, meg anyám titkos terhességéről még említést sem tettem, de ezeket is felhozom, csak ezen legyünk túl. Biztos rengeteg kérdése van, melyre vagy tudok, vagy nem tudok válaszolni. De ha csak fogja magát és lelép...azt is totálisan megérteném. Tényleg. Megérteném ezt a pofont a részéről...




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptySzomb. Szept. 16 2023, 18:31
Magamhoz ölelem. Persze, hiszen mi mást is tehetnék. Zaklatottsága azonnal aggodalommal tölt el, hiszen nem tudom, hogy mi történt, nem tudom, hogy min ment keresztül, mit tett vagy éppen ő vele mit tettek. Millió gondolat zakatol a fejemben, amiket próbálok azonnal megzabolázni, hiszen felesleges volna elméleteket gyártanom, amikor itt van és hamarosan valószínűleg el is fogja mondani, hogy mi történt pontosan. Legalábbis remélem. Érzem zaklatott lélegzeteit a mellkasomon ahogyan azt is, hogy mennyire kűzd, hogy megőrizze az önuralmát.
Amikor elkezd beszélni meg sem merek szólalni csak összeszorítom az ajkaimat, mert borzasztóan megijeszt azzal ahogyan ez a történet kezdődik. Ahogy elhúzódik tőlem az alkarjára simítom a kezemet és türelmesen várok, hogy megtalálja a megfelelő gondolatfonalat, ha ebben a helyzetben létezik egyáltalán ilyesmi. Még sosem láttam őt ennyire feldúltnak. Ez nem olyan, mint a már korábban tapasztalt megingásai. Ez nem idegesség.. ez inkább fájdalom, félelem és bűntudat. Szinte már rettegek attól, hogy hogyan fog folytatódni ez a história és amikor újra beszélni kezd új érzem, hogy elzsibbadnak a lábaim és minden vér kimegy a fejemből. Kikerekednek a szemeim és hirtelen még a vonásaimat sem vagyok képes uralni, hiszen a számat résnyire nyitva felejtem, az alsó ajkam megremeg. Kezeimet a szám elé emelve próbálok nagyon gyorsan rendet rakni a hirtelen elszabaduló kérdések között amik az agyamban elszabadulnak. A szemeim előtt szinte látok egy női alakot ahogy a reflektorfényben fekszik a földön.
Hirtelen feltörő sírása ránt vissza. Észre sem vettem, hogy az én arcomon is legördült már néhány könnycsepp. Felelőtlen volt, de ezt ő maga is tudja a sors azonban kegyetlen, hogy egy ennyire kemény leckével próbálja megtanítani őt a határokra amit az életben be kell tartani. Ahogy a szemei megtalálnak életemben először nem tudom, hogy hogyan segítsek neki... mit mondjak.. ha tehetném átvenném a fájdalmát... ha lenne hozzá erőm visszaforgatnám az idő kerekét, hogy megakadályozhassam... bárhogyan. De most csak letérdelek a lábai elé és a térdeire simítom a kezeimet.
Nagyon hosszú éjszakájuk lehetett és ennek az egésznek nincsen vége azzal, hogy felkelt a nap. Ittasan vezetett és ezzel lehet, hogy megölt valakit. Ha jól vettem ki a szavaiból a lány még életben van. Életveszélyes állapotban, de még él. Ugye? El sem tudom képzelni, hogy a szülők milyen állapotban lehetnek mindkét oldalon. Közben pedig rettegek, hogy ezzel elveszítem őt.
-Nézz rám, szívem... nézz rám...-remeg a hangom miközben ő az arcát törölgeti a pólójával. Nagyot nyelek, mintha ezzel le bírnám nyomni a gombócot a torkomból, ami minden pillanattal csak nagyobbra dagadt.
Előtte térdelve nézek fel meggyötört arcára amitől egyszerűen megszakad a szívem. Miért kell ilyen dolgoknak történniük? Mások is hibáznak.. láttam már embereket olyan részegen, hogy egyenesen sem bírtak menni két lépést sem mégis ép bőrrel minden galiba nélkül hazajutottak. De ő nem.... ő miért nem? Minden erőmmel igyekszem visszanyelni a könnyeimet. Segítségre van szüksége nem pedig arra, hogy most még en is összeomoljak.
-Nem akartál rosszat.. tudom én... ismerlek...-az arca oldalára simítom az egyik kezemet, nem mintha ez most sokat segítene a helyzeten.
-Ha jól értettem még életben van a lány... ugye? Még túlélheti..?-hogy mennyire épül fel egy ilyen balesetből az megint egy másik kérdés. Talán ezt meg sem kellene tőle kérdeznem de szeretnék tisztább képet kapni.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptySzomb. Okt. 07 2023, 22:39
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Elmesélni, hogy mi történt az éjszaka folyamán...felér egy újabb halálos ítélettel. Felhozni és újra bele élni magamat a dolgokba...nem olyan eleven, mint legelőször, de bőven elég, hogy kihallja a hangomból a pánikot, a félszt. Nem dühöngök, egyszerűen képtelen vagyok itt és most dühös lenni. Elbasztam...és ez rémálomként fog üldözni. A rémképek fel fognak idéződni akármit is teszek. Elszúrtam. És ezt felvállalom Keegan előtt is akármennyire is félek, hogy ezzel elveszíthetek mindent. Ledöbben a hallottokon, szólni sem tud, szinte levegőt is alig vesz. Könnyeket hullajt, az azonban mindegy hogy kiért. Az én könnyeimre reagál, vagy a lánnyal történtek taszították ennyire a mélybe? A csend zavaró, de nem feltétlen szükséges bármilyen felesleges szavak kimondása. Anyámékat nem akarom felkelteni, hiszen akkor Keegannak mennie kell, szoba és - házfogságban vagyok. Keegan be sem léphetne a lakásba...de most pont nem ezért fogok senkivel sem vitába szállni. Figyelem a mozdulását, ahogy elém telepszik, ahogy térdeimre fog, rásimít. Letörlöm a könnyeimet az arcomról, ennyire letörve még sosem voltam, őelőtte se, sőt...senki sem látott még így. A saját szüleim is először láttak ilyen állapotban. Az éjszaka volt az első... ahogy a lány kérlel, úgy engedem el a felsőm és emelem fel a fejem, hogy végül ráemeljem pillantásom. Az érzéseim mélyre kerültek, szinte meginogtam előtte egy pillanat alatt. Nem veszíthetem el, mert azt hiszi felelőtlen vagyok. De. Az vagyok. A szüleim is megmondták. Ők nem bíznak abban, hogy megtudok változni, hiszen egy elkényeztetett nagyszájú vagyok csak. De én hinni akarok a változásban. Nem akarok újra egy olyan útra lépni, ami egy újabb tévútra és balesethez vezet. Ezer meg egy féle gondolat suhan át agyamon, az összes változatot átgondoltam, minden negatív és pozitív jelzőjével együtt. Az érintése nyomán libabőr fut végig rajtam, félek, nem tudom igazából hogy mitől is.  
- Életben. Megműtötték. Kevés esélyt kapott... - nyelek a végére, majd fejet ingatok, miközben elnézek róla...mindenhová. Kiakarom zárni, mégsem tudom megtenni. Tudnia kell. Még akkor is, ha ő is könnyeket ereszt emiatt.  
- Belső vérzés...törött csontok...- sorolom, miket eddig hallottam fél füllel a kórházban, mert hát igenis érdekelt a csajszi sorsa...-18 éves... - pillantok végül a nőmre, aki a világot jelenti számomra, még ilyen rövid idő távlatában is. Igen, volt egy gondolatom, hogy mi lett volna ha Keegant csapom el a kocsival? Volt egy pillanat hogy ez átfutott az elmémen és ez ezerszer rosszabb végkimenetel lett volna, mint bármely másik.  
- Tényleg fogalmam sincs, hogyan került az autó kereszttüzébe...- ingatok fejet, mert mindez totálisan kiesett...főleg azt a részét nem tudom, hogy ő ment rossz helyen, vagy én hajtottam fel máshová, esetleg egy piros lámpát nem vettem volna észre? Ha fel is épül, rehabilitációk ezrei fogják várni...a szülei meg...fogalmam sincs mivel fogják megbosszulni a dolgokat. Ettől tartok, hogy nehogy a szüleim igyák meg a levét ennek.  




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyCsüt. Nov. 02 2023, 19:45
Csak annak tudok örülni, hogy a lehető leghamarabb idehívott még akkor is ha nem lenne szabad most itt lennem. Örülök, hogy nem próbált meg kizárni vagy éppen titkolózni előttem, hiszen megtehette volna. Teljes őszinteséggel fordult hozzám, amiért végtelenül hálás vagyok, hiszen így legalább esélyt kaptam rá, hogy a segítsége lehessek, a támasza, vagy legalább az árnyéka, aki ott van mindig mellette még a legnehezebb időkben is.
Hibázott. Óriásit, hatalmasat. A köztünk lévő kötelék miatt azonban mégsem tudok felállni és elsétálni, még akkor sem ha más így tenne. Szeretem őt. Mindennel együtt, még akkor is ha most éppen rettegek, hogy mi lesz ennek az egésznek a végkimenetele.
-Értem.-mondom kissé remegő hangon.-A kevés esély is esély legalább.-ez most aligha vigasztal bárkit. Szavakkal aligha lehet itt most tényleges feloldozást adni. Még talán attól sem könnyebbülne meg teljesen, ha valaki most azonnal telefonálna a kórházból, hogy minden rendben lesz.
Nagyot nyelek, amikor meghallom, hogy mik azok a tények a lány állapotáról, amivel ő is tisztában van. 18 éves. Egyidős velünk, előtte lenne az élet. A tekintete ismét rám talál és kicsit közelebb húzódok hozzá.
-De még él és küzd és az orvosok is harcolnak érte.-mondanám, hogy imádkozni fogok érte, de nem szokásom. Ebben a helyzetben azonban még lehet ezt is megfogom tenni, csak történjen valamilyen csoda.
Amikor azt mondja, hogy nem tudja, hogy mi történt pontosan csak bólintok néhányat. A sokk, az alkohol, a pánik és az adrenalin gondolom megtette a maga hatását. Az ajkamat harapdálva próbálok kitalálni valamit. Persze az én agyam egyből abba kapaszkodik, hogy lehet, hogy nem is a fiúm tehet erről egyedül. Lehet, hogy a lány egyszerűen lelépett az útra anélkül, hogy körülnézett volna vagy csak megbotlott, mert esetleg ő is ivott és emiatt történt az egész. Vannak balesetek amik teljesen józanul is kivédhetetlenek.
-Valahogy vissza kellene emlékezned.. tudom mondani könnyű, de bármilyen részlet segíthetne.. akár egy villanásnyi. Nem volt a környéken kamera esetleg? A házaknál, ami az utcára néz, egy másik autó fedélzeti kamerája, bármi?-próbálkozok, hiszen ez az esély maradt még. Ha meghal a lány és nincs feloldást nyújtó körülmény, akkor nem tudom, hogy Manolo hogyan fog ezzel megbirkózni. Mégis hogy tudna ezzel bárki megbékélni.
-Ha nem emlékszel, hogy volt-e ilyesmi a környéken elmehetek én körülnézni.-bármiben segítek.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyPént. Nov. 03 2023, 23:52
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Totálisan kiesett néhány részlet, az azonban totálisan belém égett, ahogy felkenődött a szélvédőre, utána meg messzire csapódott. De hogy mi volt ennek az előzménye...a felszínre sem tudom kaparni. Talán majd később, ahogy a többiek is elmondták, ha kicsit nyugodtabb leszek, akkor talán a felszínre kerül minden. De hogy akarok én ezekre emlékezni? Akarok újabb keserű hullámon végig gallopozni, hogy kinden a helyére kerüljön? Kénytelen leszek túl lendülni ezen, hogy túléljek. Hogy igazságot tudjanak szolgáltatni, akárhol is került ez az egész ebbe az őrületbe. Túl sok volt az éjszaka és ennek a hatásában lenni nem éppen kellemes. Elakarok menekülni, túlakarok esni mindenféle szaron, hogy megnyugodjak, de annak sincs értelme hogy újra bepiáljak, vagy hogy füvezzek, esetleg ennél rosszabbak kerüljenek elő...hiszen korábban már a vércsapolás után ez tisztázódott; drog mentes vagyok. Szóval ennek így is kellene maradnia. Legalább ez megnyugtatta a szüleimet, meg persze az, hogy nem én kerültem a hordágyra. Keegan szavaira elfintorodom...küzdenek érte...de az elég lesz a túléléséhez? Megdörzsölöm az arcom, a hajamba túrok és ismét próbálok megnyugodni, főleg így hogy emlékekbe kellene kapaszkodnom. Sok minden történt egyszerre, némelyik emléket köd borítja, így nehéz emlékezni, hiába kér erre, csak fejet ingatok. Nem akarok erre emlékezni, nem most, nem ilyen frissen...
- Nem...nem tudom Keegan...nem tudom... - ingatom meg a fejem, hiszen tényleg fingom sincs hogy mi volt azon a környéken, vagy hogy melyik szakaszon voltam, vagy hogy egyáltalán mennyi szemtanú volt, akik értesítették a hatóságokat. Villanások rémlene, de leginkább az, hogy a lány miattam sérült és miattam feküdt a műtőasztalon. De a részletek, kamerák, másik autó fedélzetije...bármilyen más információ...Miért kellenek neki ezek? Ne akarjon rendőrt játszani...fejet ingatok, hiszen semmi sem rémlik. Még akkorról sem, mielőtt elcsaptam volna a szerencsétlent. Csak a zene van meg, hogy mit üvöltöttem az autóban, azt sem tudom, hogy mennyire mentem abnormálisan...vagy hogy tényleg ő nem figyelt-e az én szaromon kívül? De az hogy körül akar nézni, arra csak a kezére fogok rá és szigorúan nézek rá. Nem engedhetem ezt meg. A szigorúság mögött azonban az aggodalom is ott lapul és az, hogy nem akarom, hogy szarba keveredjen. Elég, ha én vagyok abban, nem kellene még neki is bele temetkeznie ebbe az egészbe.  
- Nem engedem, hogy belemártózz ebbe...- felelem szigorúan, engedek a fogáson, elpillantok a szemeiből másfelé, majd kicsit lejebb véve a korábbi komorságból szólalok meg újra. - Majd...majd később menni fog a visszaemlékezés is, csak ez így most rohadt friss és nem sok kell, hogy elhányjam magam. - ingatom meg zavartan a fejem. - Ne haragudj... - hiába vagyok nagypofájú és kemény legény, azért az én gyomromnak és lelkemnek is vannak határai és ezeket már átléptem elég hosszasan. Megtanultam ebből az esetből egész sok mindent és az a szörnyű, hogy egy ilyen balesetből kellett most belátnom, hogy mennyi hibám van. Rohadtul nem kevés. Annyi van, hogy ki sem látszódom belőle. És akkor meg sem említettem még anyám terhességét negyvenéves fejével és hogy mennyire nincs ínyemre az állapota. Főleg, hogy megtartják! Ha egyszer beüt a krach, akkor az csőstül érkezik...  Újra Keegan felé fordulok, hogy homlokára csókoljak, hogy ezzel így elidőzzek egy kicsit és megszólaljak újra.  
- Nem találtak bennem drogot, vettek vért is...bár az alkoholszintem 1,3 –as volt...- terelem el kicsit a figyelmét a korábban felvetett dolgokról, hiszen nem engedném el egy ilyen expedícióra. Hogyan is tehetném? Ennyire nem kell belefolynia. Majd a zsaruk megteszik a szükséges lépéseket ezekhez, vagy sem. Megdörzsölöm két ujjammal a szemeimet, majd Keegan arcáról elpillantok a ruhájára, végig mérem, kezdek fáradni, bár több már mint 24 órája fent vagyok, így simán beájulnék, ha ő nem lenne itt. Pihennem kellene, de akkor félő, hogy az álmaimban jelenne meg a lány...
- Honnan siettél idáig? - érdeklődtem meg puszta kíváncsiságból, semmi rosszalló nem volt a hangomban és a kérdés mögött sem lapult semmi extra. Hátradőltem és a fejemet is kicsit hátra vetettem. Szusszantam.
- Sajnálom, hogy ezt így rád zúdítottam... - kértem bocsánatot, de amúgy is úgy voltam ezzel az egésszel, hogy jobb előbb, mint később és hogy tőlem tudja meg mindezt, mint mondjuk mástól máshogy.  




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyHétf. Nov. 13 2023, 12:01
Nem tudom, hogy hogyan segítsek neki. Félek, hogy most nem fogom megtalálni azokat a szavakat, melyekre igazán szüksége lenne, így kétségbeesetten kezd el kapálózni az agyam, hogy valahogy kimozdítsam ebből holott tudom, hogy még borzasztóan korai. Minden túl friss még benne, túl homályos, de azt sem tudom, hogy ilyenkor jobb-e hagyni a dolgokat kicsit ülepedni hátha az idő szépen elkezd rendet rakni vagy éppen most kellene nekifeküdni az emlékek kutatásának amikor még minden valamivel elevenebb. Fogalmam sincs, hogy hogyan segítsek, hiszen az iránta érzett elfogultságom arra sarkall, hogy amíg nincs konkrét bizonyíték, hogy csakis ő volt a vétkes addig harcolni akarok.
Alig láthatóan bólintok néhányat. Sok ez még neki. Rettenetesen. Persze, hogy az, hiszen kinek ne lenne. Inkább veszek néhány mély lélegzetet, hogy magamban is elcsitítsam a megoldási kényszert és inkább csak a nyugalmává váljak.
Hirtelen fog a kezemre és a tekintete valamelyest megkeményedik, így én az alsó ajkamat beszívva pillantok fel rá. Teljesen érthető, hogy nem szeretné, hogy belemásszak ebbe a dologba, hiszen mindig próbált távol tartani a problémás ügyektől, hogy nekem még véletlen se származzon semmi károm ilyesmiből.
-Jó.. jó.. értelek.-a hangom csendes, hiszen nem az a célom, hogy még több stresszt akasszak a nyakába. Nem akarom, hogy még értem is aggódjon, hogy nekiállok esetleg szimatolni, bár még nem vetettem el teljesen az ötletet.
-Semmi baj.. semmi baj.. igazad van. Fordított esetben én sem engedném, hogy belekeveredj. Nem akartalak még én is felbosszantani, ne haragudj.-van elég baja, nem kell, hogy miattam is túráztassa az agyát vagy az idegrendszerét. Veszek néhány mély lélegzetet. Annyi minden pörög a fejemben, hogy jóformán lassan le is bénulnak a gondolataim, mert azt sem tud melyik szálon induljak el, hiszen nem érzem azt, hogy bármelyik a megoldás felé vezetne. A tehetetlen várakozás ilyenkor a legrosszabb. A rosszullétig nyomasztja az embert és lassan úgy érzem, hogy még az én gyomrom is felborul valamennyire. Miért pont ő?
Kiskorú és alkohol befolyása alatt nem csak hogy vezetett, de még a baleset is.. komolyan mondom nem is tudom, hogy ez még hogyan lehetne rosszabb. Igen.. mondjuk a drog még nagyobb gödröt ásott volna alá..
-Basszus Manolo..-néhány másodpercre a térdére billentem a homlokomat. Nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy ez mennyire jelent súlyos szintet, de azt hiszem el tudom képzelni. A legtöbbször amikor sokat iszik előbb vagy utóbb, de pittyen a telefonom, mert társaságra vágyik, ha most is így történt volna, akkor nem indult volna meg egyedül.
-Annyira sajnálom. Ez most túl nagy lecke..-ingatom meg a fejemet egy sóhajjal. Sokkal elnézőbb is lehetett volna vele a sors. Egy finomabb utalással, de nem.. őt egyből így kigáncsolja az élet.
-Öhm..-pillantok magamra kicsit kizökkenve és a torkomat megköszörülve keresem meg ismételten a hangszálaimat, hogy ne remegjen teljesen a hangom.
-Anya.. anya megint elkapott, hogy nem voltam elég jó a múltkori előadáson. Úgyhogy beiktatott egy plusz edzést.-pontosan tudja, hogy milyen az, amikor anyám agya megindul a teljesítményemmel kapcsolatban. Gyakorlatilag minden fronton csak az elismeréseket kapom... de a saját édesanyámtól... soha.
-Pont akkor írtál amikor végeztem a zuhanyzással.-a kezem néhányszor végigsimítja a combját.
Kicsit átmozgatva a vállaimat figyelem ahogy hátradől.
-Ne kérj bocsánatot. Köszönöm, hogy elmondtad.. egyből.-titkolózhatott volna, de neki az volt az első dolga, hogy a lehető leghamarabb beavasson amint lehetősége nyílt rá.
-Szeretlek... ugye tudod?-történjen bármi, ebben nem akarom, hogy kételkedjen.
-Felmenjünk? Akarsz pihenni? Szívesen vigyázok rád, amíg alszol egy kicsit, elbújok, ha jön valaki..-ajánlom fel neki. Nem ez lenne az első alkalom.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptySzomb. Nov. 18 2023, 09:23
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Senkit sem hagynék belemászni ebbe az ügybe, bőven elég az anyámék segítő keze ide. Keegant is leállítom, nem akarom, hogy rápörgesse magát, belehajszolni sem akarom, bőven elég az én érzelmi hullámaimmal megmaradnom. Nem bírnám azt elviselni, ha a nőmmel történne valami. Nem. Nem nyomozhat, nem dughatja az orrát ebbe bele. Meg is tiltom neki mindezt és ő....elfogadja. Megérti szerencsére, nem kell magyaráznom számára, így könnyebb kicsivel. Bőven elég ez a szar, amibe belekeveredtem. Ittasan autót vezetni és ezzel egy balesetet is létre hoztam. Ha azt vesszük...pár óra alatt hatalmas katasztrófákat követtem el. Hármat összesen. Nem lettem elengedve a buliba és mégis mentem. Ittasan vezettem. Elütöttem egy lányt. És még ezzel az idegen lánnyal kapcsolatban is borzalmas az érzés, nem tudnám elképzelni milyen lenne az, ha egy ismerőst ütöttem volna el...basszus! Megszívom a levegőt a fogaim keresztül, főleg mikor kiderült számára is általam, hogy mennyit ittam. Fejét a lábamra hajtsa, én meg csak elhúzom a szám. Nem a tette, vagy a szavai miatt, hanem ez az egész ügy nem hagy nyugtot majd egyikünknek sem. Miért mondtam el? Azért, mert inkább tőlem halja, mint másoktól. És ettől fordítson hátat. Könnyebb lesz így kicsivel. Szóval elterelve magamról és a leckéről a figyelmet, inkább őrá kérdezek rá, hogy honnan érkezett, hiszen biztosan nem otthonról...igen, feltűnik, ezért is kérdezek rá. Nem mintha zavarna, hogy máshol volt, nem vagyunk össze nőve...plusz edzést iktatott be az anyja. Az a nő! Jó persze nincs szavam belepofázni, hogy miként viselkedjen a lányával, de ami sok az már sok. Legszívesebben felpofoznám az anyját! De legalább időben írtam neki.  
- Nem csípem anyád balfasz hozzáállását hozzád! - jelentem ki kurva őszíntén, szokásomhoz híven és hűen, ahogy a lány arcát és haját kezdem el vizslatni hosszasan, majd elsimítok egy kósza szálat az arcából. Nem ítélkezek, de nehogy fontosabb legyen egy mozdulat, mint a lánya hogyléte...igen, az ilyet nem csípem. Fontosabb valami, mint a saját vére. Ha nálunk lenne ilyen, már rég messze járnék, de szerencsére mindkét szülőm mellettem áll mindkét vállszélességével, így kicsit könnyebb. Azért bocsánatot kérek, hogy ide sürgettem, de el kellett mondanom, mert nyomja a lelkem ez az egész. Azonban jó tanácsokkal nem tud szolgálni és rá se kérdezek arra, hogy hogyan tehetném ezt jóvá. Ha jóvá lehet egy ilyet tenni, akkor már rég azon dolgoznék, de így...marad a rajta való pörgés és egyszer csak bekattanok miatta. Szeret. Tudnom kell róla. Elmosolyodom, közelebb hajolok, hogy ajkára csókoljak.
- Tudom. - mormolom rá ajkaira, majd visszadőlök és ugyanúgy figyelek rá. Ha ő most nem lenne, fogalmam sincs mihez kezdenék jelen pillanatban magammal. Valószínűleg az ügyön kattognék, vagy rosszabb, bár az öngyilkosságig nem gondolkodok, az nem az én menekülő utam, eszembe se jutna ilyen őrültség. Felveti az ötletet, hogy pihenjünk, hogy vigyáz rám. Meg hogy elbújik, ha jön valaki. Csak a szokásos, szerencsére a búvó helye meg van idehaza, így könnyen elbújhat. De...
- Nem. Nem tudok pihenni, az agyam most rápörgött...és a legrosszabb az, hogy nemsokára lesz az a rohadt tanácsadói értekezlet az egyetemválasztás végett. - ülök fel előre hajolva, magam elé nézve, persze eszembe jut anyám terhessége is, de nincs jó okom arra, hogy elmondjam Keegannek, hogy lesz egy mütyür is a családban. Majd később. Most szarok bele.  
- Az öregem felhozta a dolgot, rákérdezett, hogy választottam-e már sulit, vagy elképzelés van-e...mi a szarnak kell matekhoz történelmet tanulni? - morgolódok kicsit ehhez is. Hiszen totál nem értettem anyámat sem, de ránézek Keeganre.  
- Te választasz egyetemet, vagy anyád jelöli ki az utat számodra? - mindkét szülőm támogat akárhogyan is döntök, de az hogy mennyi pontszámot kellene elérnem bizonyos dolgokban az egyes egyetemek miatt...káosz lesz. Ez az évem egy nagy határ szar volt összeségében ami a sulit illeti és a jövőt elnézve...még ennél is káoszosabb lehet. Persze ha hagyom. És ha már suli...felhoztam, hogy a figyelmem ezen kattogjon, ne pedig a baleseten és neki sem árt, ha most erre térünk át és nem a baleseten kattog. Már miatta és magam miatt is kénytelen vagyok erre a lépésre rászánni magam.   




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyPént. Dec. 22 2023, 18:33
Talán a legtöbb, amit most tehetek, hogy egyszerűen mellette vagyok és támogatom amennyire ez csak lehetséges. Mégis borzasztóan tehetetlennek érzem magamat, mintha meg lennének kötve a kezei és valójában valahogy ez a helyzet. Gyakorlatilag lehetetlen, hogy ebben a segítségére legyek és biztos vagyok benne, hogy a szülei és a hatóság is meg fog tenni mindent, hogy fényt derítsenek az eddig ismeretlen körülményekre. Mégis beleőrülök abba, hogy egyszerűen csak várhatok.
Mindkettőnk számára szükség van egy pillanatnyi lélegzetvételre, bár nem biztos, hogy a válaszom ezt meg fogja adni bármelyikünk számára. Ismerem a véleményét anyával kapcsolatban, illetve az ellenszenvét a módszereket illetően és ahányszor ezzel kapcsolatban kifejti a véleményét nem tudok mást tenni csupán egyetérteni. Ő az egyetlen ember, akinek belátást engedtem abba, hogy sokszor milyen kínoknak tesz ki a saját anyám, hiszen hogyan titkolhattam volna előle. Néha olyan szinten meggyötörte a gyakorlással a testemet, hogy Manolo is alig bírt hozzámérni. Megszámlálhatatlan alkalommal sírtam a vállán amikor újabb és újabb kritikába futottam amikor már tényleg a szívem és a lelkem is benne volt a produkcióban. Minden alkalommal talált valamit anya amibe beleköthetett.
Őszinte és igen nyers megjegyzése mosolyt csal az arcomra.
-Hát én sem.-jegyzem meg csendesen egyetértve. Ha akarnám sem tudnám védeni ebben még úgy sem, hogy az egyik szülőmről van szó. Ezen a szinten már az sem érv, hogy a legjobbat akarja nekem, hiszen a korosztályom egyik legjobbja vagyok, folyamatosak a fellépések, szerződésem van az iskola mellett és neki még ez sem elég. Lehet, hogy ez a fogalom nem is létezik igazából az ő szótárában, mert szerintem attól fél, hogy akkor elégedetten hátradőlnék és sütkéreznék a rivaldafényre holott egyébként én magam is lépten nyomon keresem az előrelépési és fejlődési lehetőséget. Igazából a dicséretére nem is vágyom... ha nem kritizálna már az is bőven elég lenne a számomra.
Végre visszatér a mosolya. Akkor is ha csak egy rövidebb mulandóbb pillanat erejéig és ahogy közelebb húz készségesen mozdulok, hogy az ajkaink találkozhassanak. Megőrülnék nélküle. Ezért is szakadok bele abba, hogy ez, amink van ekkora veszélybe került.
Tudja, persze, hogy tudja hogy szeretem. Az ajkaira mosolygok egy pillanatra amíg hátradől. Szüksége lenne egy kis pihenésre, de teljesen megértem, hogy erre most semennyi esélyt sem lát. Én sem tudnék aludni egy szemhunyásnyit sem.
-Az egyetem ne is mondd.-forgatom meg a szemeimet sóhajtva.
-Minden egyszerre kell a nyakunkba szakadjon ugye?-a hüvelykujjam és a mutatóujjam közé szorítom az orrnyergemet és kicsit megmasszírozom.
-Na a követelményeket már meg sem próbálom megérteni.-rázom meg a fejemet egy kicsit elengedve a kezemmel az orromat.
-Szíved szerint milyen irányba mennél?-kérdezem kíváncsian ezzel a témával is kicsit enyhítve mindkettőnkben a felgyülemlett feszültséget még akkor is ha a továbbtanulásunk problémája talán a legkisebb jelen pillanatban.
-Én hát..-egy pillanatig habozok.
-Igazából talán ez az egyetlen, amiben mindig egyetértettünk anyával. Egyértelműen a Juilliard a cél, ha csak nem kapok olyan szerződést egy társulathoz, ami mellett eltörpülne egy ottani végzettség, de erre szerintem 1%-nál is kevesebb az esély. Remek ajánlatokat kapnék a korábbi fellépéseimért, szóval hiába borzalmasan alacsony a bejutási százalék az egyetemre, azt hiszem egész jók az esélyeim.-legalábbis én ezzel nyugtatom magamat, de aztán, hogy mi lesz belőle az egy egészen más kérdés.
-Ha nem jutok be...-itt el is akad a hangom. Nem is szeretnék igazából gondolni erre, még akkor sem, ha nem ártana egy tervet kitalálnom erre a lehetőségre, hiszen baromi rizikós egy lapra feltenni mindent.
-Igazából ha nem jutok be szerintem össze is pakolhatok otthon aztán mehetek a dolgomra.-próbálom elviccelni a dolgot, holott szerintem kitörne a harmadik világháború és őszintén nem tudom megmondani, hogy ez egy olyan szintű probléma lenne-e, amit apa el tudna simítani. Ha pedig addig lesérülök, ami mindig benne van a pakliban akkor az egész tánc karrieremet bukhatom.
-Majd megszökünk a francba vagy nem tudom.-teszem hozzá egy mosollyal, pedig igazából rettegek attól, hogy ez igenis benne van a pakliban.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyHétf. Dec. 25 2023, 14:38
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Nem akarok ma többet erről szót ejteni. Nem akarom őt se belerántani ebbe az egész őrületbe. Ez az én harcom, segítséget minimálist elfogadok, de ennyi. Ezen nekem kell keresztül vergődnöm. Ezért is terelek, témát váltok és az ő napjáról kérdezek rá. Hát persze hogy az anyja, akit úgy alapból nem komálok. Persze hogy féltem Keegan testi épségét, hiszen hosszú távon ez a tánc, ez a balett az őrületbe kergeti majd. Engem már most is... De mindenki más hóbortnak él. Így amíg ő ezzel egyetért, addig nem fogom felpofozni a szűlőanyját. Megérdemelné. Nem akarom újra sírni látni őt. Az anyjának semmi nem elég, pedig én ámulattal nézem az összes előadását. Bámulatos mennyi mindenre képes egy női test nyúlékonysága. De inkább terelek, hogy ne kapjunk agyvérzést rögtön így év végén, bár fogalmam sincs hogy a tovább tanulás mennyivel jobb az eddigi témák felhozatalánál. És valóban igaza van. Minden a nyakunkba zúdul, semmi sem elég a világegyetemnek. Össze akar minket zúzni és ki tudja még hogy mit akar ezeken túl tőlünk, velünk. Figyelem a mozdulatot, ahogy próbálja a felgyülemlett fáradtságot és mérget levezetni a masszírozással, de megtudom őt is érteni.  
- A követelmények nevetségesek... - vágok közbe, hiszen néhány sulinál én is átnyálaztam a dolgokat, több helyen kaptam röhögőgörcsöt és a legtöbbjüket elküldtem a kurvaanyjukba, meg egyéb szép szál helyekre. Kérdésére aprón elmosolyodok, majd a lépcső irányába pillantok fel, ezúttal is szavaim kezdésével nézek vissza életem nőjére. Mintha ez a kérdéskör egyszer már lejátszódott volna órákkal ezelőtt. De ismétlés a tudás anyja.  
- Matekszakon akarom tovább vinni a tudásom bébi. Mindenem a matek...felsoroltam három közeli helyet az ősöknek, apám szerint mehetnék messzebb is, hiszen több lehetőségem is lehetne, mint itt leragadni. De nem tudom...ez az aggasztó része az egészben... - folytok vissza egy kínos röhögést, hiszen megannyi negatív dolgot feltudnék sorolni, hogy miért gondolom úgy, hogy egyáltalán nem lenne jó, ha nem itthon hajtanám álomra a fejem, hanem mondjuk kollégistaként távol. De őt is simán végig hallgatom, hiszen rákérdezek az ő terveire, hogy mit kötelez a család felé. Nálam ilyesmi szerencsére nincs, választhatok szabadon és még azon is túl, bár én simán megleptem őket a “mi akarsz lenni a jövőben” kérdéskörrel és annak válaszával. A suli említése meglep, bámulatos az a hely és tánccal foglalkozik, szóval simán mehetne, de vannak követelményei és a számok is neccesek, miket hallok. Ha viszont nem jut be...elhúzom a számat és fejet ingatok... megint erről van szó, nem igaz?  
- És csak a Juilliard van ahová beakarsz jutni? Csak anyád megfelelési kényszere létezik, hogy neki megfelelj? - kérdezem lágyan és halkan, ezzel persze szerintem tudja, hogy mire akarok kilyukadni. Nem vetem meg a tánc miatt, hiszen szereti csinálni, csak...  Jó persze simán meglépnék vele egy másik országba is...de pénz nélkül, végzettség hiányában még elhelyezkedni is necces lenne. Pedig remek gondolat.  
- Nem akarsz inkább velem tartani a New Yorki Egyetemre? Álmodj meg egy célt magadnak, ami csak a tiéd és senki sem veheti el tőled. Vagy te is élsz halsz a táncért, pont úgy ahogy anyád? - nem lebeszélni akarom, imádom őt és a mozgását, ha neki is ez minden álma és vágy fixen, akkor menjen csak. De ha nem, akkor ne akarja magának is belebeszélni azt, amit az anyja tesz, nem lesz jobb tőle.  
- Matekórát akarok tartani a jövőben Egyetemistáknak. Apám szó szerint ledöbbent rajta... - vallok színt erről is, hiszen régóta terveztem erre az irányba terelni a tanulmányaimat. Igen, annak ellenére, hogy milyen zűrös alak vagyok, a céljaimért kitartottam tizenéves korom óta. Szóval a céljaim megvannak, a megvalósítás az ami nehézkes, hiszen a motivációm olykor elmendegél máshová és inkább a rossz irányba térek el. De most fingom sincs mi lesz az utolsó évem végével....lehet felfüggesztenek majd. Megtehetik?  





Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyHétf. Dec. 25 2023, 19:55
Szégyen, de mostanában a továbbtanulás jelentéktelen figyelmet kapott az életemben. Egyszerűen megvoltak a tervek és a jövő helyett a jelenre koncentráltam tudva, hogy ha a jegyeim makulátlanok mellette pedig a táncban remekül teljesítek, akkor minden biztosított lesz a számomra, hogy ne kelljen vésztervet készítenem. Mégis rizikós mindent egyetlen lapra feltennem, hiszen ha esetleg bukom a Juilliardot és anya örök némaságot fogad majd ellenem akkor is kell majd kezdenem valamit az életemmel. Úgy tűnik ma csak olyan témákba sikerül belefutnunk, amitől vékony jégen kezd táncot az idegrendszerünk, hiszen a Manoloval történtek, anyám csodálatos hozzáállása a táncos pályafutásomhoz és az egyetem különböző módon, de mégis nyomasztó mindkettőnk számára.
Ahogy bébinek hív ösztönösen húzódnak mosolyra az ajkaim, hiszen hiába 2 éve tartunk ki egymás mellett az ilyen apróságoktól még mindig elpirulok egy kicsit.
-Messzebb?-akadnak fel egy kicsit a szemöldökeim. Nem akarom, hogy messzebb legyen még akkor sem ha ez önzőség. Erről már tényleg beszélnünk kellett volna komolyabban, de valahogy sosem kerítettünk rá sort.
-Mármint..-igyekszem gyorsan javítani a korábbi meglepett hangsúlyomon.-New Yorkban azért elég jó egyetemek vannak és itt is kirakhatnak kollégiumba, ha ki akarnak penderíteni a családi fészekből, de legalább elérhető közelségben lennének, ha bármi történne.-és mint tudjuk vele aztán tényleg bármi, bármikor megtörténhet.
Ha alapból az lett volna a terve, hogy más városban, államban tervez akkor persze szemrebbenés nélkül támogatnám, mert nem én akarok lenni az, aki visszatartja az álmaitól, de ha már itt tervezett és tényleg talált itt olyan egyetemet ami tetszik neki, akkor én tényleg több, mint boldog lennék, ha a közelben maradna.
Az én terveim nem túl rugalmasak. Az első fellépésem óta anya arra gyúr, hogy benyomjon a Juilliardra. A lehető legjobb lehetőség New Yorkban, bár abban sem kételkedem, hogy azért nem volt tervben más, mert így anya is rajtam tarthatja a szemeit.
Kérdésére szeretnék egyből reagálni, de néhány másodpercig csak tátott szájjal bámulok rá, mert nem tudom, hogy mit mondjak.
-Hát én..-én hülye vagyok és nem gondolkoztam semmi másban, mert tudtam, hogy mekkora vita lenne belőle és alapvetően nem szeretek otthon konfliktusba keveredni, mert abból még sosem jöttem ki győztesként.
Következő felvetése újra elindítja a fogaskerekeket az agyamban a totális kékhalálból.
-Én nagyon szeretek táncolni, de... azt hiszem azt a fajta lágy természetességet, amit szeretnek szépen lassan elveszítem a túlfeszített tempóban.. és.. valahol félek is tőle.. mi marad ha.. ha egyszer mondjuk megsérül a bokám.. vagy elszakad az egyik izmom vagy.. igazából basszus az is elég lenne ha elesnék a lépcsőn és eltörném a lábam... vége onnan már senki nem jön vissza. Ez pedig elég bizonytalan jövőkép..-vallom be neki.
-Igazából amikor először említetted az NYU-t aznap este megnéztem a szakokat.. csak kíváncsiságból és volt egy dolog, ami kicsit megindította a képzeletemet. Szintén művészeti szak, de grafika irány, azon belül is digitális részleg. Tudod, hogy szeretek játszani és rajzolni is, szóval akár elmehetnék játék dizájn irányba...-az ajakaimat rágcsálom, bár én magam sem tudom, hogy pont neki miért izgulok ez elmesélni. Akkoriban azt gondoltam, hogy ez csak egy néhány napos érdeklődési fellángolás volt, de időről időre azért eljátszottam a gondolattal, hogy azért ez nem lenne rossz.
-Tényleg?-pillantok rá kissé meglepetten mégis büszke boldogsággal csillannak fel a szemeim.
-Valderrama professzor?-vigyorgok egyet közelebb hajolva hozzá és egy puszit adva az orra hegyére.
-Nagyon tetszik az a terv és a te beszélőkéddel szerintem imádnák az előadásaidat, főleg amilyen szenvedéllyel tudsz mesélni azokról a dolgokról amik tényleg érdekelnek.-bólintok elismerően miközben visszahelyezkedek.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyKedd Dec. 26 2023, 22:11
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Ugyanúgy megszólalni sem tud, ahogy én sem tudtam, mikor meghallottam, hogy messzebbre is mehetnék tovább tanulni. Mintha gyomorszájon vágtak volna és egy az egyben kinyitották volna számomra a világ egy másik, szebb kapuját. Jó persze van benne valami, több lehetőség meg minden, de majd...majd, ha elvégeztem az első egyetememet, majd utána lehet szó messzebb lévő tovább képzésről. Addig inkább örülnék, ha mindenki is a közelemben lenne. Fair vagy sem, én ezt biztonságnak nevezem.  
- Igen, én is ezt mondtam... - mormogtam az orrom alatt, szerencsére az őseim nem kidobni akarnak, csupán lehetőséget, hogy kinyíljanak a szemeim. De maradok, egyelőre. Ha menni kell, akkor Keegant is viszem magammal. Tetszik, akinek tetszik, bassza meg, akinek meg nem. Az így járt. Szarok bele. Persze, járnak a fogaskerekeim arra az eshetőségre is, ha az öregek meggondolnák magukat és sürgős mód más megoldást kell keresnem. Akkor persze élnék a lehetőségeimmel és lelépnék olyan kurva messzire, ahol senki sem érne utol, persze akadnak kivételek, na meg persze mobilszámot is váltanék úgy azonnal. Akkor aztán megvetnék mindent, mi eddig a szívemhez és lelkemhez nőt. Makacsul ragaszkodnék az akaratomhoz. Én tudom magamról -részben-, hogy mit is akarok. De azt nem dumáltuk át sosem, hogy ő mit akar. Igen, elvoltunk a kettőnk románcával, a bulikkal, meg az egyéb extrém helyzetekkel, de most, hogy kicsit sürget minket az idő...jó lenne átnyálazni és végső döntéseket hozni. Azért is jutott mindez eszembe, mert anyámék is felhozták a témát és alig agyaltam rajta bármit is. Keeganról tudom, hogy szinte táncőrültekből áll a családja, de vajon túlnézett-e már ezen? Látott-e bármit ezen kívül már? Látta-e már a fától az erdőt? Bármi más gondolat csapódott-e hozzá, ami a sajátja, amit ő akar elérni a saját kezeivel küzdve érte. Kíváncsi vagyok persze, hiszen túlontúl fontos számomra, hogy szinte magam mellett tudjam, így izgulok is, hogy van-e választása. Azon túl, amit a szülei a szájába rágnak. De igen, előáll vele és figyelmesen hallgatom, szemeim szinte olvasni akarnak benne, kíváncsi szemekkel matatok az övéiben. Amúgy igen, az aggodalma átjárt már engem is korábban. Mi van ha a táncot egy baleset miatt nem tudja folytatni? Akkor van-e B terv, vagy bármi más lehetősége? Mert ezt a hajtást...kétlem hogy bárki is képes hosszútávon folytatni. Ami jó hír, hogy utána járt az NYU szakjainak és megfogta pár szak. Amiről szerencsére nem csinál titkot, megosztja velem, ami őszinte boldogsággal tölti meg a mellkasomat. Tényleg örülök neki, hogy van remény és nem fog tánccal a végsőkig elmenni. Művészeti szak, de grafika és digitális részleg.
- Nagyon menőn hangzik! Szárnyalni fogsz tőle Keegan! - széles mosollyal és örömittasan figyelem őt, hiszen büszkeséggel tölt el, hogy ezen az egészen is túl látja még magát, eltudja képzelni bárhol máshol a dolgokat. Vissza kell fognom az örömömet, hogy ne akarjak hangoskodni.  
- Jobban hangzik mondjuk ez a digitális szak, mint az ugrabugra, amiben bármikor lesérülhetsz...tudod, hogy nem ellened megyek...csak nem akarom, hogy sérülj. Bármi álltal. - vagy bárki által, de az mellékes. Tényleg nem akarom, hogy túlterhelje magát, bár ezidáig számtalanszor megtette már, de ennél többet is magára vállalhatna, amit semmiképp nem engednék. Van egy határ, amit az én tűrőképességem sem tűr el az irányába. Az én gondolataim is nap színre kerülnek és őt is meglepem ezzel. Mi másra számítottam végül is? Hasonlóra. Professzor...míg az orromra puszit hint, addig apró sértettség lapul a szavaimban, de szinte majdnem hogy csak elröhögöm magam. Persze vissza kell fognom magam, nem akarok senkit sem felébreszteni.  
- Ez még olyan idegen szó, és olyan távoli... - még szoknom kellene a gondolatát is, hogy egyáltalán sikerülhet, de csak akkor, ahogy anyám is elmondta...ha vissza veszek mindenből és odateszem magam a tanuláshoz. Csak akkor fog sikerülni ez az egész. Közben még el is mondja, ami valóban igaz rám, hogyha hatna rám ez az egész, akkor kíváló is leszek ebben.
- Igen, ebben hiszek én is...hogy a nagy szám és a szókimondásom a segítségemre lesz. Nem lehet finomkodni semmilyen téren sem. - mintha eddig bármi és bárki is megállíthatott volna, ám most egy stop tábla lebeg előttem, de ez csak egy újabb ugródeszka. Visszakell fognom magam, hogy több ehhez hasonló eset ne forduljon elő. Akkor tényleg végem lesz és senki sem fog rajtam segíteni. Ami meg a sikereket illeti, nos engem sem kíméltek az iskolapadban, szóval hasonlóan csak eljárhatok majd én magam is a diákok ellen, nem? Képzelgések. Hol van ez még? Rengeteg időmbe fog kerülni. Már alig várom!  
- Akkor belevágsz? - nézek immáron komoly szemekkel arra a lányra, aki az életemet képezi, hiszen ha benne van, akkor ott állok mellette. Ha nem, hát akkor is, hiszen nem ez fogja eldönteni, hogy együtt maradok vele, avagy sem.






Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptySzomb. Dec. 30 2023, 11:05
Mintha megfeledkeztünk volna az időről, legalábbis én mindenképpen és most szinte arcon csap emiatt a beszélgetés miatt a felismerés, hogy a mindennapok feszes, szűkös rohanásában valahol egyébként ott ólálkodik a jövő bizonytalansága is, ami nem fogja megoldani saját magát helyettem Manolonak jóval készebb tervei vannak és szerencsére a szülei készek mindenben támogatni, hogy egy stabil életet építhessen fel segítve őt abban, hogy a kamaszkor minden nehézségét maga mögött hagyhassa.
Nem éreztem különösebben, hogy lenne választásom, így a kétségeim ellenére szüntelenül terveztem abba az irányba, ahova anya szánt engem még akkor is, ha már túlontúl sokszor kötöttem ki orvosnál éppen az ő hajszolása miatt. Egyértelműen nem bírom az általa rám szabott terheket sem lelkileg sem fizikailag és ugyan jómagam is tisztában vagyok vele, hogy a táncos karrier sosem volt egy kedves, simogató, melegséget árasztó közeg, mégsem éreztem azt, hogy ennek ilyen szinten tönkre kellene tennie. Szerettem táncolni. Tényleg. Még azt is szerettem, amikor előző nyáron elvállaltam, hogy a helyi ovisok napközis tánctáborában besegítek. Imádtam, ahogyan a kislányok már a rózsaszín tüllszoknyájuktól elámultak és rajtuk keresztül észre kellett vennem, hogy én ezt az őszinte szeretetet már elveszítettem. Nem lenne lehetetlen megtalálni, de biztos, hogy nem anya mellett menne ez. Apa még mindig abban a hitben ringatja magát, hogy ez színtiszta szenvedély. Fogalma sincs róla, hogy mi történik a háttérben, hiszen rengeteget dolgozik és sokszor a fellépéseken sem tud megjelenni egy-egy elhúzódó projekt vagy kései tárgyalás miatt. Ha ott van mindig ragyog az arca, színtiszta büszkeségtől mégis tudom, hogy ha neki azt mondanám, hogy mást szeretnék akkor támogatna. Neki mindig az volt a fontos, hogy én boldog legyek mégsem volt soha szívem elé állni, hogy a segítségét kérjem.. féltem, hogy éket vágnék a házasságukba, ha mindenre fény derülne.. nem akartam őket egymás ellen fordítani.
Manoloval megosztom az egyéb irányú érdeklődéseimet, mégis talán egy kicsit bizonytalanul teszem. Nem miatta, hanem magam miatt, mert valahol önzőségnek érzem, hogy ennyi idő után más jövő is érdekelne. Mosolyát és lelkesedését látva ez a pillanatnyi görcs azonnal elillan és bevallom borzasztóan jól esik a támogatása.
-Köszönöm!-mosolygok rá hálásan. Tényleg ő az egyetlen, aki feltételek nélkül támogat mindenben és pontosan ezért olyan mérhetetlenül fontos ő a számomra.
Az "ugrabugra" megnevezésre akaratlanul is majdnem felnevetek de ezt még csírájában elfojtom, hogy még véletlenül se csapjak nagyobb zajt.
-Tudom, te mindig a legjobbat akartad nekem. Egyébként a táncot nem is kellene teljesen abbahagynom. Megtarthatnám hobbinak, talán még kicsiket taníthatnék is az egyetem mellett.-úgy kicsit függetlenednék is a szüleimtől, még akkor is, ha apu a végletekig támogatna anyagilag alakuljon ez a forgatókönyv bárhogyan is.
Borzasztóan örülök a terveinek és annak, hogy nem csak sodródik, hanem ténylegesen megvan a cél, ami hajtja őt előre legyen ez bármennyire távoli is. Kicsit viccelődök, hiszen ezt a magas labdát nem hagyhattam ki és ugyan látom egy árnyalatnyi megjátszott duzzogást tudom, hogy a háttérben azért értékeli a dolgot.
-Pedig ha belegondolsz az egyetemi évek olyan gyorsan le fognak pörögni... még akkor is ha te nem csak egy alapszakot végzel majd, mint én..-nekem már csak néhány év és befejeztem a tanulmányaimat, neki lesz egy pár plusz éve, de már sokkal kevesebb van előttünk az iskolapadban, mint amennyit már letudtunk eddig.
-A te kisugárzásoddal ez tényleg egy remek pálya.-és nagyon büszke vagyok rá, hogy erre így rátalált és most már tényleg csak imádkozni tudok, hogy ezeket az álmokat ne tekerje ki a kezéből az univerzum.
Kérdésére kicsit elgondolkozok. Ez egy nagy elhatározódás, amitől bevallom őszintén, hogy rettegek. A szemeibe kapaszkodva rágcsálom néhány másodpercig a szám szegletét.
-Bele..-bólintok végül egy nagyot.
-Megjelölöm az NYU-t is mindenképpen és ha esetleg mindkét helyre felvesznek.. akkor döntök.-nyitva hagyom a kérdést egy kicsit mégis valahol mélyen belül tudom, hogy a biztosabb jövőkép, ami kevesebb kínnal jár egyértelműen vonzóbb lehetőség a számomra talán csak arra nem állok még készen, hogy ezt hangosan is kimondjam.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyVas. Dec. 31 2023, 20:19
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Minden másnak vagy ezerszer jobban örülök, felhozott témának, mint az én elcseszett napomat és életemet ecseteljük. Ez az eset megviselt és ha tovább bolygatjuk bármilyen szinten, szerintem ebbe fogok beleőrülni. Az is fontos, hogy a továbbtanulásaink melyik vizekre eveznek, hogy kinek milyen elképzelési vannak és hallgatunk-e ösztöneinkre, ami a rendes vizekbe terelgetnek minket. Megköszöni a támogatásom, hog szerintem rendben lesz máshol is és nem kell csak egy helyre teljesen odatennie magát. Fejet ingatok mosolyogva, leemelve róla a pillantásomat, hiszen a hálálkodást nem kell megtennie. Megteszem, segítek neki, mert fontos nekem.  
- Nem mondtam, hogy hagyd abba, hanem hogy hozz előtérbe valami mást, ami fontosabb lehet. A főcélt. Felőlem ugrabugrázhatsz pisisekkel vagy vén kecskékkel...így is úgyis megnézem magamnak a formáidat... - majdnem elnevetem magam, ahogy ő is korábban, de emlékeztetem magam, hogy most rohadtul titokban járunk el. Az egyetem melletti munka nekem is tervben van, nem hagyhatom, hogy anyám a terhessége mellett dolgozzon, vagy a kicsivel a nyakában. Apa egy keresete szívás...de ezt majd később. Még én sem gondoltam át teljesen ezt az egész hadműveletet. Ami fix az a tanári pálya, ám hogy merre induljak el vele, hogy el is jussak hozzá...nos ezt majd teljesen kitisztult fejjel átkell nyálaznom a szüleimmel. Csak nem olyan durr bele mód, ahogyan azt szoktam. Normálisan, hogy sejtsék, valóban készen állok a komolyabb dolgokkal is foglalkozni. Az, hogy kinek mi a gondolata a “gyorsan” letelik fogalmáról, azt még azért átnyálazhatnánk, hiszen mindenkinek más erről a témája. Bár az biztos valóban, hogy nekem hosszabb út lesz ezt kitaposni. De megfogom lépni, mert fixen hiszek ebben. A kérdés az, hogy képes lesz-e ebbe az egész NYU-s sztoriba belevágni, hogy nem fél-e attól, hogy az anyja telibe darálhatja majd érte. Bár szentül hiszem, hogy a sarkára fog majd állni, ha eljön az ideje.  
- Helyes. - jelölje meg bátran, majd döntse el, bár nem kételkedek benne, hogy a frisset fogja választani. Nem azért, mert én is ott leszek, hanem mert követheti a vágyait és az mindennél fontosabb jelképet visel. Nekem fontos, hogy -legalább- ő a helyes utat járja végig iskola ügyileg. A többi nem számít, kamaszok vagyunk, ki kell élvezni és addig hajtani, míg van bennünk szusz. Csirájában elfojtani nem lehet mindent azonnal. Bár a mostani leckét megtanultam, rohadtul beparáztam miatta, de ez nem vethet rám keresztet és a tovább tanulásomra. Előre hajolok, hogy combjára markoljak, hogy minél őszintébb tudjak lenni vele. És persze még közelibbnek érezzem, ám most eszembe sem jut vele kapcsolatban más.
- Tudod... az egyetemi éveket megfontoltabban akarom átvészelni. Onnan nem akarok egy órát sem lógni...már csak azért sem mert ezerszer nagyobb a szigor... bár még esszét kell írnom anyával a NYU-ra való felvételire... és még egy csomó dolgot át kell néznünk. Apáék sok segítséget és kezdőlöketet adnak hozzá, hogy sikerüljön, de van egy bökkenő, bár ezt is csak apa nézi pozitivan. Száz jelentkezőből csak 16-ot vesznek fel. Aggasztó szerinted is, ugye? - már csak azért is, mert ő is oda készül...bár ha ő meg tud ezzel kapcsolatban nyugtatni, akkor rendben is leszünk.





Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyVas. Jan. 14 2024, 19:31
Furcsa, de gyakorlatilag ő az egyetlen ember az életemben, aki el tudta érni, hogy normálisnak érezzem magam. Ő volt az, akinél nem kellett külön erőfeszítést tennem ahhoz, hogy megfeleljek, nem volt szükséges kezem lábam törnöm, hogy azt érezzem elég vagyok. Talán sosem fogja megtudni, hogy ez mennyit jelent a számomra.
Egy széles mosollyal ingatom meg a fejemet... istenem ez a fiú..
-Olyan bolond vagy néha.-forgatom meg a szemeimet egy jót mosolyogva.-Neked táncolok külön is, hogy kedvedre nézelődhess ahogy csak akarsz te is tudod.-de ez tényleg nem lenne rossz ötlet, hogy suli mellett folytatnám csak olyan szinten, ahogy még tényleg jól esik nekem, a lelkemnek meg a testemnek is. Egyértelműen nem bírom már azt a terhelést, amit jelenleg kapok, bár, hogy ezt hogyan adagolom be otthon az egy másik kérdés. Valószínűleg sehogy. Egyszerűen megoldom valahogy titokban vagy apával, akinek a lelkére kell kötnöm ugyan, hogy tartsa a száját és még akkor sem lehetek majd teljesen biztos a hallgatásában.
Mondanám, hogy kemény vagyok és nem félek, de az az igazság, hogy rettegek anyámtól, hiszen én már millió alkalommal láttam azt az oldalát, amit senki más. Borzalmas, rettenetes és sokszor már-már szadista jelzővel is illetném, valószínűleg ezt már Manolo gondolkodás nélkül használná rá és igaza is lenne csak én ezt még anyám háta mögött sem merném kimondani.
Annak viszont tényleg nagyon örülök, hogy ő tervez, vannak céljai, amikért dolgozhat. Ennél fontosabb mozgató rugó nincs.
Amint közelebb hajol és ráfog a lábamra a tekintetem az övébe kapaszkodik várva, hogy ebből milyen irányba fogunk mozdulni, de sejtésem szerint csak keresett valamit, amivel kicsit közelebbinek érezhet néhány másodpercre.
Kíváncsian hallgatom és megértően bólogatok, amit gyakorlatilag ösztönösen teszek.
-Hát nézd...-egy pillanatra elhallgatok, hogy összeszedjem mit is szeretnék mondani. A kezeimet az arca oldalára simítom.
-Őszintén szólva más hasonló kaliberű egyetemre sem lennének jobbak a számok. Okos vagy és szorgalmas, amikor éppen hajlandó vagy odatenni magad, de most úgy érzem, hogy ezt tényleg komolyan veszed. Rendben leszel, Manolo, és fel fognak venni... Manapság már nem arra hajtanak az egyetemek, hogy makulátlan évfolyamelsőket gyűjtsenek össze, hanem keresik azt a pluszt, amitől igazi egyéniségekkel dolgozhatnak, akikben tényleg ott van a potenciál, hogy kiemelkedjenek a sorból. Ez benned megvan. A szüleid segíteni fognak mindenben, hogy a legnagyobb eséllyel indulj. Én pedig egy másodpercig sem kételkedem abban, hogy meglátják majd benned a fantáziát. Bármekkora összegben fogadnék rá, hogy 1 év múlva már NYU-s pulcsiban fogod gyötörni a könyveket. Szóóóóval szerintem a számokkal és az arányokkal ne is kínozd magad..-biztató mosolyt küldök fel.
-Egyébként meg tényleg nagyon büszke vagyok rád, hogy erre ennyire készülsz. Jó látni, hogy ez ennyire fontos neked.-így tényleg sínre kerülhet, ami nagyon ráférne, hiszen ismerem, tudom hogy megérdemli a lehető legjobb lehetőségeket.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit


Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyVas. Jan. 21 2024, 07:56
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."

Az egyetem egy nagyon jó téma mindkettőnknek, legalább kibeszéljük. Nem akartam máshol tudni őt. Azt akartam, hogy velem legyen...no nem azért hogy elcsavarja a fejem a tanulásról, nem, tényleg. Egyszerűen csak távol akarom az anyjától tartani, kapcsoljon ki, pihentesse a testét és az elméjére fókuszáljon. Nem akarom, hogy túlhajszojla magát. Azt akarom, hogy mindennap mosolyogjon. Mondjuk a negatív oldalát is pont úgy elmondom neki, ahogy a pozitívot.
De persze sikerül egyből kapcsolnia és beszél erről és a véleményéről. Bár jobb szeretném, ha ő is erre hajtana rá és hagyná a francba az előadásokat. Szerinte fixen betudok kerülni az egyetemre, mert nagy arc vagyok és jó tudással rendelkezem, már ha odateszem magam rendesen. És igaza van... megint. Megmosolyogtatnak szavai, majd kiderül, hogy büszke rám, hogy készülök.  
- Hát...év elején gondoltam erre legelőször, akkor jártam úgy igazán körbe a dolgokat...de sok időt nem szántam rá...most is csak azért merült fel bennem, hogy...mi van ha ez miatt nem vesznk fel majd sehová? Jó, nem azt mondom, hogy bekerül az újságokba és egyből mindenhonnan ki leszek zárva...de...értesz mit akarok kihozni ebből? - aggodalmaskodok, hiszen ez egy olyan dolog, ami anyámék előtt nem nagyon tudok felhozni. Nem a stílusom miatt, hanem hogy egyáltalán van bennem ilyen téren félsz, a jövőmmel kapcsolatban. Elég durva dolog és ha azt vesszük, akkor talán az éjszaka hozta ki belőlem. Főleg hogy nem akarom az időmet ezen gondolatokkal karöltve meglenni, kell egy másik elfoglaltság. Mostanában amúgysem mehetek majd sehová...kezdjek hozzá szokni a gondolatához is...ez az egész borzalom életem legijesztőbb éjszakája volt.
Nem tudom, hogy a fáradtság, vagy a bennem élő sokk, a gyomorgörcs maradéka és félelem hozza-e ki...vagy a rémképek, de könnybe lábadnak a szemeim. Úgy teljesen, igazán, még az arcomon is végig folynak. Nem győzöm törölni őket és még el is fordulok Keegantől, pedig előle aztán semmit sem kellene titkolnom. Jól esik a törődés, hogy a családom egyik tagja sem fordított hátat. Ez a lány itt mellettem is már ide tartozik, nem áll szándékomban melegebb éghajlatra küldeni. Meg hát...lassan ideje lesz már minden másnak is teret engednünk. Csak előbb legyek túl ezeken a gázos bajokon és az őrületen.  





Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptyKedd Feb. 06 2024, 21:27
Furcsa lesz. Elszakadni otthonról, koleszba költözni, elkezdeni a függetlenebb életet és ezzel együtt levetni a béklyókat. Nem fogom tudni örökké titkolni anya előtt az új felállást, de ez nem azt jelenti, hogy nem húzom majd a lehető legtovább. A gimnáziumi tanácsadók majd segítenek a jelentkezéssel és a többivel, őt meg a lehetőleg csak az utolsó pillanatban avatom majd be, hogy már késő legyen egy közbelépéshez, hiszen kétségem sincs afelől, hogy mindent megtenne azért, hogy a szerinte megfelelő úton tartsunk. Ha Manolo nem lenne, akkor eszembe sem jutna egy ilyen jellegű merénylet, pedig én is tisztában vagyok azzal, hogy EZ az egészségesebb és stabilabb terv hosszútávon.
-Értelek.. értelek.-bólogatok a félelmeit hallgatva. ez pedig az én feszültségemet is visszahozza, hiszen azt szeretném, ha tényleg minden jól alakulna neki. Megérdemelné a jó lehetőségeket, de sajnos azt gondolom, hogy jogosak lehetnek a félelmei.
-Bárcsak megígérhetném neked, hogy nem lesz semmi baj. Nagyon szeretnék ezekre a kérdésekre neked választ és megnyugtatást adni, de nem tudok. Az viszont biztos, hogy minden segítséget meg fogsz kapni, hogy fény derüljön a kérdésekre és reméljük a legjobbat, hogy tényleg nem a te hibád volt...-vagy legalább nem teljesen, de ezt már nem teszem hozzá, hiszen így is a könnyezik a szeme.
Mellé helyezkedek a kanapén és az álla alá nyúlva fordítom vissza magam felé a fejét hogy megölelhessem jó szorosan. Borzasztó így látni őt és az is, hogy nem tudom elmulasztani a fájdalmát, a félelmét és a bűntudatát.
-Itt vagyok veled oké? Akármi lesz én itt vagyok.-és ezt komolyan is gondolom. Ki fogok tartani mellettem, hiszen mi ezt tesszük. Ott vagyunk a másiknak a legnehezebb időkben és harcolunk történjen bármi. Majd valahogyan túljutunk ezen az idegőrlő várakozáson is. Jobb ha erről otthon nem is szólok egy szót sem... pontosabban erről SEM... már csak az hiányzik, hogy megpróbáljanak eltiltani tőle, na akkor aztán tényleg biztosan lebontom a házat akkora balhét csapok. Magam miatt nem tenném, de érte.. értünk gondolkodás nélkül harcba szállnék.
-Hogy segítsek?-kérdezem kétségbeesett hangon.

To Manolo.

“I will be strong for you whenever you feel weak.”


BEE
@outfit




Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manolo 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manolo D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manolo 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo EmptySzer. Feb. 14 2024, 18:41
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Anyámék meglepődtek a hírektől, a terveimtől, hiszen ez idáig nem nagyon mondtam egyiknek sem, hogy merre mennék majd a jövőben. Elfoglalt a saját kis életem és nem tágítottam tőle. De most már Keegan is tudja, aminek örülök, hiszen úgy tervez ő is. És persze invitáltam őt is. Nyilván nem azért, hogy egymással legyünk elfoglalva, de az sem egy rossz ötlet. Akarunk lenni valakik, de nem az én módszeremmel. Így együtt fogok majd működni...mindenkivel, hogy a szebb jövő felé építsek. Brutálisan nehéz lesz visszafogni magam, de menni fog. Valahogy. Az meg hogy milyen hátulütője lesz a dolognak, majd kifog derülni. Remélem nem fogok óriásit bukni ezen. Tudom, hogy Keegan mellettem lesz, ahogy én is mellette, na meg támogatom sok részletben. Még az anyja ellen is megyek, amúgy is ki nem állhatom a némbert. Szerencsére hallotta már tőlem mindezt, így nem okoz problémát fokozni ezt. Majd akkor békülök meg az anyjával, ha az normálisabb lesz pár fokkal. Gondolom ez nem mostanában lesz. Még jó, hogy az én anyám sokkal elviselhetőbb. Ami pedig a balesetet illeti, valóban fogalmam sincs róla, hogy mi a fene történt. Hogy csaptam el a lányt, hogy került a kocsihoz...és én mikor tapostam rá a fékre...rengeteg kérdés, melyre nem tudok választ adni, mert tök homály. Nem emlékszem pár momentumra, pedig jó lenne. Ahogy az is, hogy volt e valahol kamera, vagy...bármi amin el lehetne indulni. De jelenleg csak elfelejteni akarom ezt az egészet...mára biztosan. Az ölelésére öleléssel felelek, magamba szívom az illatát, megnyugszom általa, a közös feltöltődés remek dolog, így aztán a nyakába mormolok.
- Nagyon szeretlek. Bárcsak ez a pillanat örökké kitartana. - mormoltam a nyakába a szavakat, eszembe sem jutna most másfelé menetelni, talán nem is tudná most felállítani...eléggé ráálltam most lélekben erre az egészben és az eszem is ott van...egyszerűen csak hihetetlenül jó érzés semmit tenni. Együtt lenni és elmélyülni egy ilyen beszélgetésben. Nem gondolni másra, csak kettőnkre, a pillanatra és a jövőre. Mert a jelent most hagyjuk, az most kétes és jobb elveszni a jövő mi lenne ha-jába. Sok verzió létezik a fejemben, de ezt tényleg a jövőre bízom és csak teszek azért, hogy jobb legyen, egyáltalán ne rosszabb. Ami pedig Keegant illeti, szerencsére ilyen téren nem tértünk ki itthon, remélem így is marad. Nem akarom őt nem látni, akkor inkább fellázadok, de nem akarok annál tovább menni. Kétségbeesett kérdésére nem felelek azonnal, emésztem a kérdést és a hanglejtést, hogy neki is ugyanúgy fáj mindez, anélkül, hogy ítéletet hozna felettem. Ittam. Igen, részeg voltam. Autóba ültem, szerinte is idióta voltam....de segíteni akar. Ezzel együtt ez vagyok én, de ha ezt kijavítani sem tudom, attól függetlenül még új irányba terelhetem a pillanataimat, hogy ne olyan legyek, mint eddig. Ő már semmit sem tehet értem, bőven elegendő az, hogy eljött, hogy itt van és elmondhattam neki a bánatomat és a bűneimet. Most egy jó darabig biztos ez lesz mindenhol a téma, szóval meg kell húznom magam jó időre. Az örökké is megtenné, de magamat ismerve biztosan lesz valahol fennakadás.  
- Bőven elegendő, hogy eljöttél, hogy nem kellett mástól megtudnod mindezt. Eleget segítettél azzal, hogy meghallgattál... ez rengeteg segítség volt. - ejtettem meg egy halovány mosolyt, melyben annál több érzelem lapult. Most boldog vagyok, ez eddigi átélt katasztrófa mellett kijár a boldogsághormon is, de most elegendő a csajom itt léte minden téren.
- Biztos készülnöd kell valamivel otthon, nehogy anyád heppjeiről lemaradj...de az ajánlatomat átgondolod. Ugye? Jelentkezel az NYU-ra? - kicsit félve és aggódva kérdezek rá, mert változhat ez ezer felé, ráadásul nem is tudom, hogy mikor találkozhatunk majd legközelebb. Most is sutyiban tettük... ráadásul hallom valamelyikük mobilját is csörögni, így jó lesz, ha tényleg rövidre fogjuk ezt a találkát. Még a végén tényleg eltiltanak tőle hetekre. Még csak azt kéne. Akkor tényleg ezerfelé lázadok, vagy megszököm vele... hogy hova és merre azt még nem tudom.
- Most menned kéne...baromira fogsz hiányozni hallod... de majd írok eeee' SMS-t....- még a gondolata is rémisztő, hogy nem lehetek egyik online felületen sem fent...de majd vége lesz ennek is. Igaz, hogy nekem sem ártana pihenni, mert fogalmam sincs mióta vagyok már talpon, de bőven túl van már a 24 órán... de amig ki nem terülök, addig bírnám, de azt sem szeretném, ha Keegan kapna ki bármiért is... óvom őt a saját balfaszságomtól. Csókot nyomtam a feje búbjára, majd ajkaira...
- Találkozzunk még... - suttogtam ajkaira, miközben felkeltem a kanapéről, hogy vele együtt az ajtóhoz lépjek vele, hogy kisegítsem. Nem akarom, hogy elmenjen, hogy nélkülem legyen, vagy hogy én legyek nélküle...lázadoznom kellene, de a folytatást nem az ő nyakába akarom varrni. Így aztán útjára is engedem az ajtót nyitva.... szükségünk van a másikra. Most és holnap is...bárcsak vele töltöttem volna az éjszakát, akkor most a lány sem került volna be a kórházba általam.
- Nagyon szeretlek Kee... - suttogom még számára és most érzem meg igazán, hogy ez a búcsú ezerszer jobban fáj, mintha szakítanánk. Pedig ez nem örök búcsú, de most lelki megkönnyebbülés volt számomra mindez, hogy itt volt, hogy beszélhettem erről az egészről. A lelki nyomás hatalmas ereje majd még most fog érkezni ha ő is lelép...igen, volt már az autóban ülve, de még mindig érzelmi hullámvasuton ücsörgök...és alighogy az ajtó csukódik Keegan és a táskája mögött most érzem meg azt is, hogy mennyire hulla fáradt vagyok mind testileg és mind lelkileg is. Gyötörni kezd egyszerre minden, első gondolatom egy fájdalomcsillapító, de lerogyok a kanapéra vissza és a plafont bámulva telepszik rám mindennemű fáradtság, mely elterel a sötétség felé. Már nincs erőm felmenni a lépcsőn, tényleg nagyon elfáradtam.  

//  Keegan & Manolo 690269075  Keegan & Manolo 1471401822  Keegan & Manolo 1471401822 Köszönöm a játékot. Imádtam!! //



Manorama




Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manolo 14
Keegan & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manolo 77
TémanyitásRe: Keegan & Manolo
Keegan & Manolo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Keegan & Manolo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karin & Manolo
» Keegan Whinett
» Tag you're it. Manuel&Keegan
» Soul dance. Shane & Keegan
» Ana Sofía & Manolo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: