New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 91 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

blonde sunshine
Témanyitásblonde sunshine
blonde sunshine EmptyPént. Nov. 18 2022, 17:20
Rád van bízva
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Sophie Simnett, Elle Fanning, Isabel May vagy valaki más szőke, korban passzoló
Születési hely
Los Angeles, Kalifornia
Kor
17-20
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Távkapcsolatban
Csoport
Tanuló/Média
Történetünk

Ha valaki, akkor te biztos nem vagy mindennapi személyiség. Mindig nagyon pörögsz, és a gátlások számodra nem létező fogalmak. Ezt honnét tudom?

Szóval pár éve találkoztunk egy házibuliban még Kaliforniában, és ott indult a közös történetünk. Ugyanis ezt követően lettél a párom a táncparketten. Közösen nyertünk egy világbajnoki aranyérmet a 21 év alattiak, latin kategóriában kb. egy éve. Tehát sikerült egészen összehangolódnunk a versenytáncban, és az életben is, mert büszkén állíthatom, hogy te vagy az egyik legközelebbi barátom. Sőt, te vagy a harmadik legfontosabb nő az életemben anyám és az ikertestvérem után. És ha be kell vallani az őszintét, akkor nagyrészt miattad költöztem New Yorkba, mert egy táncos ösztöndíjat nyertünk el az egyetemen, te pedig mindenáron ide akartál költözni.

Téged inkább valami természettudományos vonal érdekelt a szakok közül, míg én maradtam a táncnál. Szóval jelenleg vagy az óráid előtt gyakorlunk, vagy utánuk, én nagyrész igyekszem hozzád idomulni. Azonban így sokszor megesik, hogy későn végzünk, és már nem szívesen hagynálak egyedül haza menni. Szóval általában felajánlom, hogy visszakísérlek a kollégiumba, de valójában nem igazán nyerte el a tetszésedet a koli dolog, úgyhogy igyekszel minél kevesebb időt tölteni ott. Mondhatni már szinte beköltöztél hozzánk, legalábbis a hét minden második napján azon kapom maga, hogy mellettem alszol el az én ágyamban. Ami azt illeti nem vagy túl szemérmes lány, és ezt az egész ház megmondhatja. Nem egyszer fordult már elő, hogy pusztán falatnyi kis fehérneműben találtad szembe magad az apámmal a konyhában. Rólad ez a helyzet teljesen lepereg, szinte természetesnek veszed -, pont ezért már én is lassan hozzászokok -, de azért így meglehetősen nagy zavart tudsz okozni az erőben.

Nem elég, hogy még csak éppen kezdesz belerázódni az egyetembe, a barátod, akivel távkapcsolatban éltek, egyre inkább feszegeti a határaidat. Legalábbis azt veszem észre, hogy egyre többet mérgelődsz, és nagyon elvonulsz, mikor vele facetime-olsz, ami egyáltalán nem jellemző rád. A srác egy kissé féltékeny típus, szóval megrögzötten hiszi, hogy velem csalod, habár erről szó sincs. A miénk tényleg csak munkakapcsolat, legalábbis igyekszem ezt magammal is elhitetni… Bár szó mi szó, könnyebb lenne, ha néha kicsivel több ruhában jelennél meg a szobám küszöbén.

----
Ha kicsit jobban érdekel a lányka, akkor az ET-mben írtam róla, ott a Riley fantázia nevet kapta. Tök alkukész vagyok név és PB szempontból is. Igazából csak ahhoz ragaszkodnék, hogy szőke legyen, mert valahogy úgy tudom elképzelni, de jó ajánlat esetén akár ebből is lehet lealkudni. Írj nyugodtan, ha megtetszett, vagy csak kérdésed van.  blonde sunshine 2624752903  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
blonde sunshine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» blonde princess
» red is not blonde. | Braylen & Jade
» The sunshine in my life
» The morning sunshine
» morning, sunshine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: