New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:58-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:55-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:33-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 10:32-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:27-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

The sunshine in my life
TémanyitásThe sunshine in my life
The sunshine in my life EmptyCsüt. Okt. 27 2022, 15:55
Rád bízva
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Igazából az lenne a jó, ha közösen megbeszélnénk, de mindenképpen valami nőies teremtés
Születési hely
rád bízva
Kor
-30
Lakhely
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island (semmiképpen se legyél tősgyökeres NY-i, mert akkor tudnád, hogy rosszfiú vagyok)
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
hajadon
Csoport
rád bízva (látod, milyen jó fej vagyok? )
Történetünk

Hogy amolyan közhelyesen éljek, te lennél az én karmám, fátumom, végzetem vagy legalább is valami olyasmi.
Miután bemutatnak minket egymásnak – amiről persze még én is csak utólag értesülök, hogy cseppet sem a sors vagy a véletlen műve volt -, szinte azonnal megmozdul mindkettőnkben valami. Te szinte azonnal belém szeretsz, talán én is beléd, de ezt a világért sem ismerném be magamnak.
Nem, egyáltalán nem vagy buta lány, sőt fizikával foglakozol, tudós, mérnök vagy, vagy elismert egyetemi tanár, és nem, még véletlenül sem vagy könnyen kapható, csak éppen nehezen tudsz nekem ellenállni. Szerencsétlenségedre, te nem tudod, ki vagyok.
Határozott vagy, makacs, vannak elveid, de ezek mellett jólelkű, kedves, gyönyörű és olyan nő, akit mindenkitől meg akarok védeni. Csak magamtól nem tudlak majd.
Melletted/miattad talán még azt is el tudom képzelni, hogy leszokok bűnös szokásaimról és csak veled foglalkozok, ekkor azonban megtudom a nagy igazságot, hogy az egész találkozásunkat az én „jóakaró” Mentorom szervezte, ugyanis apádat akarja megtalálni, aki egy híres fegyvermérnök volt. Jelenleg tanúvédelmi programban vesz részt, és senki sem tudja, hol van ő, kivéve TÉGED. (További részletek majd, ha megjöttél.)
Ehhez azonban, hogy Gordon megtalálja mérnök aput, a kislányának szüksége vagy egy vőlegényre vagy egy férjre, akit a bizalmába fogad és, aki persze én lennék. Mert miért is ne?
Mondanom sem kell, hogy mennyire dühös vagyok, amikor tudomást szerzek az összeesküvésről, én, akinek a házasság sosem szerepelt a tervei közt, Neki azonban nem mondhatok nemet.
Azt már meg sem említem, hogy te is kezdesz fontos lenni a számomra, és nem szeretnélek átverni, mégis a te és saját érdekemben kénytelen vagyok. Ráadásul egyik napról a másikra nem tagadhatom meg önmagamat sem.
Hogy aztán végül kitartunk-e egymás mellett vagy a sötét részem szétválaszt  bennünket, az csak tőlünk függ.  Habár nagyon örülnék neki, ha megmaradna a kapcsolat, hiszen minden rosszfiúnak kell egy gyenge pont. Nekem ez esetben Te lennél az.
/Ide mindenképpen szerelmi szálat képzelek el (nem csöpögőst), de, ugyebár az csak a játéktéren dől el, hogy megvan-e a kémia a karakterek között.
Hosszú távú, lassan kibontakozó és lassú kimenetelű, bonyolult, összetett, érzelemkifejtős játékot szeretnék. Az ET-et elolvasva talán felszínesnek, bunkónak, közönségesnek tűnhet a karakter (aminek természetesen megvan a miértje is), de a kapcsolat végére igazán érdekes jellemfejlődést tervezek Knox-nak.
Szóval mély, néha fájdalmas és kegyetlen plotokat is el tudok képzelni, de ezt majd a későbbiekben.
Csak olyan vállalja a karaktert, aki szintén szereti a hasonló lassabban kibontakozó szálakat, kapcsolatokat.
Előre szólok, hogy a magánéletem nem engedi, hogy naponta reagoljak, néha még azt sem, hogy hetente, viszont, amit megígérhetek, hogy nem tűnök el szó nélkül és pm-ben mindig elérhető vagyok/leszek. Korrekt játékosnak tartom magam.
Ha kedvet kaptál egy ilyen szálhoz, ha nem tartasz attól, hogy a játéktéren kapsz egy-két sértő szót vagy megbántanak (itt értem azt, hogy nem várod azonnal a szerelmes hős lovagot), akkor te vagy az én emberem. Nagyon várom, hogy valaki megalkossa a számomra tökéletes nőt, de akár már meglévő karakter is szóba jöhet, ha belefér a sztoriba. Szóval csak bátran, nem harapok./
  Wink  Wink

livin' in new york




"You can waste your life drawing lines,
or you can live your life crossing them."


mind álarcot viselünk
Knox Keane
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The sunshine in my life Tumblr_inline_ptq13a0Bpc1uso72y_1280
The sunshine in my life F3e9b5cc22ae30a7227f04c9ae803def
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The throne is a lonely place
★ családi állapot ★ :
nőtlen...még
The sunshine in my life Tenor
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The sunshine in my life A057baea8cec493c4cae47578cd15739522a50b8
★ idézet ★ :
"Magad is teljesítsd azt, amit másoktól megkövetelsz!"
★ foglalkozás ★ :
Tulajdonos (Keane Mega-Company)
★ play by ★ :
Tom Hardy
★ szükségem van rád ★ :
The sunhine in my life
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
The sunshine in my life Tumblr
 
The sunshine in my life
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sunshine & Grill
» just hang the sunshine
» morning, sunshine
» Sunshine State
» blonde sunshine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: