New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 20:25-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

blonde princess
Témanyitásblonde princess
blonde princess EmptyPént. Júl. 14 2023, 18:23
Danielle Parker

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Danielle Rose Parker
Becenév
Dani
Születési hely
New York, Manhattan
Születési idõ
2000.01.11-
Kor
23
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Columbia
Foglalkozás
Influencer
Munkahely
instagram, különböző márkák akikkel szerződésben állok
Hobbi
Olvasás, tánc, kutya sétáltatás

Csoportom:
Média

Jellem
- beképzelt
- hercegnő
- elkényeztetett
⁞ legalábbis azoknak ez a véleményük rólam akik nem ismernek engem, pedig valójában szerintem több van bennem.
Okos vagyok és magabiztos, céltudatos, amit a fejembe veszek azt mindenféleképpen végig is viszem. Nem szeretem a cél előtt feladni. Igyekszem mindenből kihozni a maximumot. Ha van egy munkám akkor abból is megpróbálom a legjobbat és legtöbbet kihozni.
A barátaimért képes vagyok ölni is ha kell. Nem vagyok egy túlságosan könnyedén barátkozós típus viszont ha valakit végül közel engedek magamhoz és nagyon megszeretem akkor ő érte a tűzbe tenném a kezemet. Nagyon védelmező típus vagyok fiatal korom ellenére is. Ezt talán anyámtól örököltem.
Régen eléggé magamba voltam fordulva, de ezen az utóbbi időben elkezdtem eléggé komolyan dolgozni, nem akarom úgy leélni az életemet, hogy depressziós vagyok. Bár az életem utóbbi szakaszában történt dolgok nem segítették a javulásomat, de tudom, hogy erős vagyok és képes leszek meggyógyulni.

Avataron:
Jenny Boyd

Múlt
Mindenki egy elkényeztetett felnőttnek tart, pedig nem vagyok az.
Gazdag családból származom, az apám híres építész és mérnök, rengeteg irodaházat, plázát és lakóházakat építettek. Na de mit csináltam én addig? Nem nagyon tudtam mit csinálni. Mindig egyedül voltam, családom elvolt foglalva a saját munkájukkal, így én csak feküdtem, telefonoztam, buliztam, vásárolgattam. A szüleim próbáltak sok pénzzel kárpótolni amiatt, hogy nem képesek időt szakítani a saját lányukra, méghozzá az egyetlenre.
Amíg egyedül voltam elkezdtem komolyabban foglalkozni a marketinggel. Úgy döntöttem, hogy híres leszek. Imádok különböző platformokon tevékenykedni, szóval még kapóra is jönne.
Apámék pénzéből elvégeztem egy marketing kurzust online tanfolyam keretén belül. Nem volt túl sok idő, és a legmeglepőbb dolog, hogy tényleg kezdtek jönni a követők, mondjuk apám révén mindig sok követőm volt mivel elkísértem különböző megnyitókra, rendezvényekre, így a címlapokon én is szerepeltem. Bulikat sem vetettem meg így könnyű volt követőtáborra szert tenni.


•••••

- Szükségem van rád, Dennis... – suttogom két csók között miközben gyengéden beletúrok a férfi hajába. Annyi ideje összejárunk már, hogy nem is tudom már elképzelni egy hétvégémet se nélküle. Valójában nem nagyon beszéltük meg azt, hogy mik is vagyunk mi ketten egymásnak. Nem mondtuk ki az Sz-betűs szót ahogyan igazi randin se voltunk még együtt. Leginkább testiségből áll a kapcsolatunk, de közben azt is tudom, hogy ha problémám lenne akkor számíthatok rá és ezt nagyon fontosnak tartom ebben az egészben. Egész életem során sose volt olyan személy az életemben aki fix pont lett volna és számíthattam volna rá… Viszont néha úgy érzem, hogy titkol valamit, hogy van valami amit nem akar elmondani. Nem akarok vájkálni az életében és erőszakoskodni, hiszen nem vagyok a barátnője, akkor meg jogom sincsen számonkérni azt, hogy merre hol miért mit csinált, csak… Tudjátok, van az a bizonyos női megérzés. Na, most is ez játszik szerepet, a női megérzés. Próbáltam belenézni a telefonjába, de azzal se jártam sikerrel, mert mit vártam, le van kódolva.
Azok után amilyen családban felnőttem nem csodálom, hogy nem tudok bízni az emberekben….pedig megkellene tanulnom bízni bennük, hiszen nem mindenki rossz ember, nem kéne mindenkiben a rosszat keresnem.

Hetek teltek el azót az éjszaka óta. Igazából néhányszor összefutottunk még pár éjszakát együtt tölteni, de leginkább igyekeztem lefoglalni magamat a munkával. Az Adidas felkért kampányarcnak így annak a fotózását csináljuk ma. Telefonom egész nap a táskámban volt, így nem tudtam megnézni az üzeneteket, pedig mint később kiderült, jobb lett volna…
- Neharagudj, láttam kerestél, csak fotózásom volt, mi történt? – kérdezem miközben a vállammal szorítom a telefont a fülemhez, mert hívás közben elkezdtem átöltözni illetve még indulás előtt a sminket is leakarom mosni magamról. Otthon csak beakarok dőlni fáradtan az ágyamba és aludni jó sokáig.
- Dani, az anyád...éjjel stroke-ja volt. Bevittük a kórházba, de nem lett jobban, ma napközben megint volt egy rohama, de azt nem élte túl... – hallom apám elcsukló hangját, de az én számon nem jön ki hang, csak leesik a telefonom a földre, összerogyok és csak pillanatok múlva tör ki belőlem a sírás. Egyszerűen nem tudom elhinni ezt, ez nem történhetett meg… Rögtön tárcsázom Dennis számát, szükségem van rá, de ahelyett, hogy azt mondaná, hogy itt van nekem és számíthatok rá, valami hülye okkal lemondja. Több se kellett nekem, fogtam magam és a legközelebbi bárba vitt a lábam ahol rengeteget kezdtem el inni. Dennis és az anyám miatt is. Mindkét ember akire számíthattam cserben hagyott…senkim sincs.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Danielle Parker
Média
ranggal rendelkezem
★ :
blonde princess 2f2f197356ceb72dfd936e65f17bdbcb43042b3e
★ lakhely ★ :
upper east side
★ :
blonde princess 98ea55dfc87b9ebc36cade6a31e1ed7e210f1d14
★ foglalkozás ★ :
influencer
★ play by ★ :
valentina zenere
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
blonde princess 18
TémanyitásRe: blonde princess
blonde princess EmptyVas. Júl. 16 2023, 23:53
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Danielle!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Könnyű véleményt alkotni arról akit nem ismerünk és a történeted alapján veled is ugyanez történt. Nem válogathattad meg, hogy milyen környezetbe születsz és bàr egyrészről panaszra nem volt okod, mégis érthetően többre vágytál. Az amikkel elhalmoztak sosem helyettesítették a szülői törődést amiben nem nagyon volt részed. Mégis igyekeztél a legjobbat kihozni ebből és a saját utadat járni, ami szerencsére sikerült is. Jó dolog, hogyha valami olyat találsz ami tényleg lelkessé tesz. blonde princess 4146035580
Sajnálom ami az édesanyáddal történt. Borzalmas ilyen híreket kapni, főleg hogy senki sem akad a közelben, aki segítene átvészelni ezen. Még a hozzád hasonló kitartó természettel megáldott lánynak sem ártana egy támasz, habár hiszem azt, hogy képes leszel talpra állni majd, még ha elfogadni aligha tudod a vele történteket. Kitartást a továbbiakban és remélem hamarosan rálelsz arra a személyre, aki stabil szerepet játszik majd az èletedben. Addig pedig maradj az az erős és bármire képes lány aki eddig is voltál, és ne engedd bárkinek, hogy ezt elvegye tőled.  blonde princess 2624752903
Köszönöm, hogy olvashattalak! blonde princess 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





Danielle Parker ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
blonde princess A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
blonde princess D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
blonde princess 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
blonde princess
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» blonde sunshine
» red is not blonde. | Braylen & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: