New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 20:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Alexander Tailor
TémanyitásAlexander Tailor
Alexander Tailor EmptySzomb. Szept. 17 2022, 04:09
Alexander Tailor
Nehéz Hősnek lenni

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Alexander Tailor
Becenév
Kopó, Alex; Holmes
Születési hely
New York; Brooklyn
Születési idõ
1992.11.17
Kor
29
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Vőlegény
Tanulmányok
Rendőrségi Akadémia - Nyomozó – Végzett; FBI Akadémia Quantico – CCRSB – Nem végezte el
Foglalkozás
Nyomozó – Kiemelt Ügyek Osztálya
Munkahely
NYDP
Hobbi
Muay Thai; Börtönblok 52; Krav Maga

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem
Üdv Testvér!

Régen nem írtam neked… Vagyis még sohasem írtam neked, de a pszichológus szerint segít a dühkezelésemen, ha megírok egy levelet egy olyan személynek, akiben megbízom. Oda adni nem kell, csak megírni, és elégetni. Nem igazán hiszek ebben a módszerben, de most már nincs más menekvésem. Szükségem van rád. Annyival könnyebb volt régen veled. Minden könnyebb volt. Hittünk abban, hogy a jó jó, a gonosz pedig gonosz. Mára már felnőttem és rá kellet jönnöm az élet nem ilyen egyszerű. Próbálok jó lenni, és még jobb lenni, ahogy kérted. Nem tudsz róla, de rendőr lettem, azért, hogy elkapjam az olyan szarháziakat, mint az apád. De nem olyan könnyű, hiszen vannak olyan fogalmak, hogy bizonyíték, indíték, ügyvéd. És sok hasonló bonyolító tényező. Próbálok mindent megtenni, éjszakákat töltök a jelentések olvasásával, a nyomok felkutatásával, amíg meg nem találom, amit kell. Olyan lettem, mint egy vadászkopó. Találok egy vérfoltot, és addig űzőm a vadat, amíg el nem kapom. Általában sikerül is, mivel kitartó vagyok, és meglátom azokat az összefüggéseket, amiket más nem. De van olyan, amikor ez kevés. A múltkor is volt egy szörnyeteg, aki fiatal lányokról csinált videókat, zsarolta őket. De hiába volt minden igyekezetem a pasas megúszta. Az én hibámból. Amikor oda mentem letartóztatni, akkor annyira szemtelen volt, ahogy közölte, hogy úgy is megússza, mert vannak barátai. Nem bírtam magammal, és behúztam neki. Jó tíz perccel később tudtak csak a járőrök leszedni róla.  3 hétig feküdt kórházban, és még a mai napig is rehabilitációra jár. De a vádakat ejtették ellene rendőri túlkapás miatt. Ilyenkor elgondolkodom, hogy velem van a baj, mert védem azokat, akik nem tudják magukat megvédeni, vagy a rendszerrel.
Mondhatni normális életem van. Eljegyeztem Emily-t, együtt élünk. Szoktunk randizgatni is, már, amikor nem késem le a munka miatt. A munka mellet próbálok minél több időt eltölteni az edzőteremben. 15 éve Muay Thi-t űzők, és nagyon jó vagyok benne. Ott minden annyira tiszta és egyszerű, semmi jogi probléma, semmi zavaró tényezők. Ott csak a győzelem létezik, vagy a halál. Bár itt már nem már nincs halál benne, de a lényeg ugyan az. Ha egy harcos belép a szorítóba, akkor készen kell állnia a halálra.  10 éve gyakorolom az amerikai börtönboxot, és a FBI akadémia óta Krav Maga-t is űzőm. Igaz is. Jelentkeztem az FBI képzésére, s fel is vettek. De végült ott hagytam. Túl sok a kötöttség. Nem hiszem, hogy hasznos lennék avval, hogy még ahhoz is űrlapot töltsek ki, hogy valakinek a letartóztatási parancsához kérjek ki űrlapot. Bürökrácia.
Nem azt mondom, hogy nem kellenek törvények, vagy hogy nem kell felügyelet. De azt sem mondom, hogy mocskos zsaruként kell élni, és oda csempészni nem létező bizonyítékokat, vagy hamis vallomást kiverni a szerencsétlenekből egy telefonkönyvvel. De meg kell védenünk, azokat, akik kell. De nehogy már olyan miatt ússza meg egy mocsadék, mert rosszul töltöttem ki egy űrlapot.
Nem tudom, hogy mit hoz a jövő. De nem lesz könnyű. Én pedig próbálok úgy cselekedni, ahogy kérted. Hétfőn kezdek az új helyen, Manhattan. Úri negyed, öltönyös képmutatók világa. Kapok egy társat is a nyakamba, hogy póráz legyen rajtam. De ha ez nem lenne elegendő, akkor holnap szabadon engedik apádat. 17 év, 6 hónap 13 nap jó magaviselettel. Ennyit ért az életed a rendszernek. Szívesen oda mennék elé, hogy szembe nézhessek vele. Már nem egy 12 éves kis dühös kisfiúként, hanem … de félek, hogy megütném. Attól is félek, hogy ha haza költözik, akkor ugyan úgy szembe fog velem lakni, mint régen. Jogilag letöltötte a büntetését, és megbánta, amit tett. De nem tudok úgy nézni rá, mint aki ártatlan. Nem érdekel az sem, hogy letöltötte a büntetését. Nem tudja semmisé tenni azt, amit veled tett.
17 éve nem voltam templomban, pedig Theo atya minden héten elkap az utcában, hogy szerinte járnom kellene… De szerintem Isten már nincs itt. Emily is már 4 napja hív és írogat, de én még mindig itt vagyok a Döglött Nyúlban. Ez egy ír bár 5-6 sarokra tőlünk. Lily vezeti. A kis cserfes Lily. Mára már nem annyira cuki, mint régen. Nem beszélünk rólad. Most is napok óta csak hozza a Guinness-t, és a sültkrumplit hússal. Nem kérdez semmit, nem is nagyon szól hozzám. Ő látja rajtam, ismer. Itt van velem egész este, s a nappalos pultosnak is megmondta, hogy hagyjanak békén. Félek, hogy eljön a nap, amikor el kell döntsem, hogy megalkuvók a rendszerrel. Elfogadom a bürokráciát, hogy letartóztassak pár bűnözőt. Vagy felégessem az egészet, és elkapjam az összes rohadékot. Rettegjenek, mert eljön az igazságosztó Brooklyn-ba.
Hiányzol kedves barátom.

Örökké emlékezni fogok rád!


Avataron:
ALEXANDER LUDWIG

Múlt
Mire haza érek addigra az Ezredes már a lakáson várt. Az ajtóval szembeni székben ült a szokásos feszes, méltóságteljes pózában. Ugyan nincs rajta egyenruha, csak egy barna tweed zakó, fehér inggel. A mici sapkáját pont ugyan úgy tartja az ölében, mintha az csak a rendőr sapkája lenne. Emily egy kék pólóban és szürke otthoni rövidnadrágban ül mellette, egy Harry Potteres bögrével a kezében teát szürcsölve. Mind a ketten néma csendben ültek amíg én be nem lépek. Emily máris mozdul, hogy felálljon, s szóra nyissa a száját, de végül vissza csüccsen csendben.
-Ezredes! – köszöntöm először őt, s csak utána a kedvesemet. – Bocsánat drágám, hogy csak most érkeztem. – kérek tőle elnézést, mert fogalmam sincs, hogy mióta ül itt az ezredes hivatlanul.
- Már vártalak. – közli a tényt az idős rendőrtiszt. – A szolgálatod már letelt, azt hittem már itthon vagy.
-Még dolgom volt. – zárom rövidre a kérdést, mert nem szeretnék beavatni, hogy merre is voltam munka után.
-Meghoztad azt a micsodát, amit kértem, abból a boltból? – kérdezi Emily, hogy próbáljon menteni, evvel a gyatra kifogással, hogy miért nem azonnal haza jöttem. De az Ezredessel együtt egyszerre nézünk rá, amire inkább bele szürcsöl a teájába.
-Miért jött hozzám? – szegezem neki a kérdést.
-Nem látogathatlak meg amikor csak akarlak? – kérdez vissza.
-De. Csak szeretjük, ha előtte ide telefonál. – szögezem le a szabályokat.
-Értem. – adja meg a rövid és tömör választ, jelezve, hogy értette a célzást, s már áll is fel, hogy távozzon.
Azonnal félre állok az ajtóból, hogy ne akadályozzam a távozásban, s ő azonnal el is indul, de mielőtt kilépne, még megáll, s rám néz.
-Szerdán Pszichológushoz mész. Heti 2x 4 héten keresztül, hogy megtanuld kezelni a dühödet. – jelenti ki tényként, s ellentmondást nem tűrően – Után pedig át helyeznek, Manhattan-ben szeretettel várnak majd a Kiemelt ügyek osztályán, mint Vezető nyomozó. Kapsz egy társat is.
-Úgy tudom, hogy amíg az ügy kivizsgálása be nem fejeződik, addig fel vagyok függesztve a nyomozások alól. – mondom neki, amit a HR osztály mondott még a múlt héten nekem.
-Azok bürökraták. – szögezi le. – Mr. Wells vádalkut kötött velem. El tekint a feljelentéstől, cserébe ejtjük a vádakat ellene. Ha nincs feljelentés, s öt rendőr kolléga tanúsítja, hogy az nem úgy volt, akkor HR nem tehet mást, mint törli az adatlapodról ezt a kis incidenst. A Belső ügyosztállyal is megbeszéltem, hogy ejti a nyomozást, cserébe csak annyit kértek, hogy ne Brooklyn-be legyél nyomozó.
A kezem ökölbe szorul a hallottak alapján. Nem azért, amit elintézett az Ezredes, hanem mert az megússza.
-Az ügyész azt mondta, hogy Mr Wells ellen ejtik a vádakat, rendőri túlkapás miatt. – hívom fel a figyelmét egy buktatóra az ötletében.
-Nem probléma. Hivatalosan így is lesz. – mondja – A vádalku amolyan jövőbeli megállapodás.
-Mr. Wells egy féreg. – szögezem le – le kell ültetni azért, amiket tett.
-Mr Wells nem ér annyit, mint te. Ha nem csapnak ki a testülettől, akkor még jó sok hasonlót elkaphatsz, s börtönbe juttathatsz.
-De ő megússza.
-De te sem kerülsz börtönbe.
-El fogom kapni, találok bizonyítékot ellene.
-Nem fogod. Békén hagyod.
-Mennyi szálat mozgatott meg ezért?
-Amennyit csak lehetett.
-Nem érte meg, Uram.
-Ha a fiam szabad, akkor megérte.
Mondanék még néhány cifrát, hogy azért tart ott a város, ahol van, mert ilyen alkuk miatt szabadon lehetnek olyan férgek, mint ez is. De végül nem teszem szóvá.
-Köszönöm, Uram!
-Vasárnap át jöttök ebédre? – teszi fel a kérdést végül.
-Igen, Uram!
-Anyád nagyon fog örülni nektek, már napok óta azt hallgatom tőle, hogy milyen fiúgyermek neveket talált a neten, ami majd jó lehet a közös gyereketeknek. – Erre a mondatra Emily megmerevedik és félelemmel a szemében néz rám.
-Mondja meg neki, hogy még csak eljegyeztük egymást, s nem azért, mert Emily terhes. Szóval nem kell ezen gondolkodnia.
-Ismered milyen. – Zárja le, s már nyúl is a kilincsért.
Emily szótlanul várja, hogy becsukódjon mögötte az ajtó, s csak utána szólal meg.
-El sem hiszem, hogy apád elintézte, hogy ne rúgjanak ki. – örömködik a hírek hallattán.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alexander Tailor
Alexander Tailor EmptyPént. Szept. 23 2022, 15:49
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Alexander!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tudjuk, a "mocskos zsaru" kifejezésről a legtöbbször valami negatív dolog jut eszünkbe, olyan rendőr, aki bizonyos értelemben visszaél a pozíciójával, a civilek kárára. De a te történeted emlékeztet rá bennünket, hogy vannak olyan szituációk, amikor nem annyira rossz dolog ez, kijátszani a törvényeket, annak érdekében, hogy minél több veszélyes bűnöző rács mögé kerüljön, és ott is maradjon. Mármint... azt hiszem, csak azt akarom ezzel mondani, hogy megértem a gondolkodásodat. Ugyanakkor tényleg nem árthat némi dühkezelést tanulnod, ha az indulataid hátráltatnak a munkádban, és egyesek ócska kifogásokkal megúszhatják.  Alexander Tailor 249993984

Hát mit mondjak, jó kis csavar volt a sztorid végén az infó, hogy az ezredes valójában az apád. A legkevésbé sem számítottam rá.  Shocked Egyrészt persze - láthatóan - ennek is meg vannak az előnyei, hisz elintézte, hogy a húzásod után megúszd egy kis irgum-burgummal, ráadásul egy új nyomozócsapat vezetőjeként kerülhetsz ki ebből a helyzetből. Másrészt nem lehetett egyszerű úgy felnőni, hogy egy szigorú rendőrtiszt az apád, aki ilyen rideg távolságtartással kezel... Na de nem is szaporítom tovább a szót!  Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Alexander Tailor Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Alexander Tailor 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Alexander Tailor 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Alexander Tailor 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Alexander Tailor 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Alexander Tailor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander Laskin
» Alexander Hewer
» Alexander McKey
» Alexander Aubry
» Alexander Wayham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: