New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 9:01 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

smile for the picture, won't you be a good sister?
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyPént. Nov. 10, 2023 7:44 am

Hey, Sister
"Secrets have a way of making themselves felt, even before you know there's a secret." — Jean Ferris

Ahogy Nicole a szavamba vág, váratlanul ér az ellenségesség a hangjában, de ha tudnék hogyan reagálni erre, sincs esélyem, mert a pincér épp akkor érkezik a rendelésünkkel. Azt hiszem, ezzel mindketten nyerünk egy kis időt, és igyekszem összeszedni a gondolataimat, de a nő már első perctől megnehezíti a dolgomat, pedig nem is ismer. Vajon mindig mindenkivel ennyire elutasító? Vagy csak rossz napját fogtam ki? De lehet, hogy csak én nem vagyok túl szimpatikus neki. Végül is meg tudom érteni, a semmiből bukkantam fel késő este a munkahelyén, és talán szükségtelenül titokzatosnak tűntem, de hát ilyen információkat csak nem boríthattam rá ott a sötét utcán.
A pincér tovább áll, Nicolenak pedig esélye adódik finomítani a korábbi kijelentésén, amire végül a tekintetemben megértéssel bólintok. Engem is sokként ért ez az egész. Abba a képbe, ami bennem élt apámról, az, ahogyan én őt ismertem, egyszerűen nem fér bele, hogy csak úgy magára hagyta egy gyerekét. Vagy hogy faképnél hagyott egy nőt, akit teherbe ejtett. Elképzelhető, hogy akkor már együtt volt anyámmal, és megcsalta, de végül mégis anyámat választotta. Vagy lehet, hogy egészen más volt a forgatókönyv. Annyira bosszantó és egyben fájdalmas, hogy apám már nincs köztünk, hogy megkérdezhessem őt erről, hogy választ kaphassak a milliónyi kérdésemre. Ez annyira igazságtalan. Nem tudom, képes leszek-e ezt valaha helyre tenni magamban. Eligazodni a saját, ezzel kapcsolatos érzéseimen, felépíteni egy új, reálisabb képet magamban apámról anélkül, hogy úgy érezném, örökre elveszítettem valamit, ami a szerves részem volt.

Viszont most nem is emiatt vagyok itt. Csak azt mondom, megértem, hogy Nicoleból haragot vált ki, ha apánkra gondol, ha rá emlékeztetik. Az én összekuszálódott érzéseim is időnként haragba csapnak át, ha túl sokat töröm a fejem a múlton. Tehát még ha kettőnk indokai eléggé különböznek is, meg tudom érteni a nővéremet. Legalábbis azon vagyok, ezért inkább nem is felelek semmit arra, hogy apánknak nem volt „másik családja”. Nem akarom firtatni. Érezhető, hogy ez érzékeny téma a számára. Ám egyik pillanatról a másikra annyira tárgyilagosra vált a kérdéseivel, illetve a hangsúlyával, az arckifejezésével egyaránt, hogy hirtelen azt sem tudom, mit mondjak. Mintha a tény, hogy a húga vagyok, semmit nem jelentene neki, meg sem rezzen, csak elengedi a füle mellett az információt. Talán már eddig is tudta... tudott rólam, és egyszerűen csak nem érdekli. Mély levegőt veszek.

- Nem tudom... Nem készültem kérdésekkel, nem újságíró vagyok – vonok vállat némi értetlenséggel az arcomon. - Csupán... Az az igazság, hogy évek óta nincs senki másom a fiamon kívül, és miután rájöttem, hogy van egy nővérem, úgy éreztem, esélyt kell kapnom arra, hogy megismerhessem. De ennél tovább nem igazán terveztem – ingatom a fejemet, miközben közelebb húzom a csészémet, aztán egy kisebb szünet után folytatom. - Te tudtál rólam? - Nem fogom arról kérdezni, hogy próbálta-e megtalálni valaha apánkat, felvenni vele a kapcsolatot, esetleg fordítva nem történt-e meg a dolog. Most csak azt szeretném tudni, hogy rólam volt-e bármiféle tudomása? Mert nekem továbbra is úgy tűnik, hogy nem érte váratlanul a hírem.




Nicole Hopkins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lacey-Leigh Harper
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_inline_oymb7xwQyw1qb1uce_250
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc9268e3698951786869b3ec22229ea66d4710f0
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
"Life is full with ups and downs,
the trick is to enjoy the good times
and have the courage
to go through the bad ones."
★ lakhely ★ :
‣ Brooklyn
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Bb7ae512234a10a2401be0edcd3ef12f872de311
★ idézet ★ :
And suddenly you know:
It's time to start something new
and trust the magic of beginnings.”
★ foglalkozás ★ :
‣ personal assistant, event manager
★ play by ★ :
‣ Jana Kramer
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc0f85d6e8f28e7154127a6025fee610fb3e96c0
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyVas. Júl. 02, 2023 2:13 pm


Bizalmatlanul-, de felveszem a nő diktálta tempót, és vele tartok a kávézóig, ahol mindketten helyet foglalunk egymással szemben. Odafelé menet még az is megfordul a fejemben, hogyha nem DEA ügynök, akkor lehetséges, hogy újságíró, de csak addig feltételezem ezt a titokzatos Lacey kilétéről, amíg a családot nem említi meg, ugyanis ezen a ponton teljesen elvesztem a fonalat. Az anyámra gondolok, mert rajta kívül nekem nincs más családtagom, de ő Los Angelesben van, ha vele történt valami, akkor biztosan nem küldenek ide valakit személyesen, az Államok másik felébe, hanem egyszerűen megeresztenek egy telefont. Legyen bármilyen komoly-, vagy komolytalan az ügy.
Nem szeretem a bizonytalanságot, a kételyek és feltételezések között pattogni, mint a kibaszott flipperben a fémgolyó, mert csak feszült leszek tőle. Nem vagyok hozzászokva az ilyen szituációkhoz és esetekhez, mert a legtöbbször-, a döntő többségben, ura vagyok a helyzetnek, történjen bármi. Nem csak a konyhát irányítom én-, hanem az életemet is.
Amikor leadjuk a rendelésünket, és a nő felém nyújtja a fotót, rajta az apámmal, meg a gyerekkori énemmel, úgy érzem, mintha nyakon öntöttek volna egy vödör, jéghideg vízzel. Én, aki nem szeret interjúkat adni-, mi több: az étterembe sem szeret kimenni a vendégek közé, szembe találja magát egy olyan fotóval, ami oly’ annyira személyes, hogy még a tulajdon anyám – az egyetlen családtagom, ugyebár – sem tudja, hogy a birtokomban van. Nem szeretem kiteregetni a magánéletemet, nem szeretek a múltamról beszélni, mert egyrészt nincs többé jelentősége, másfelől pedig semmi szépet vagy jót sem tudnék mondani a főzőiskolák előtti szakaszról. A meredeken felfelé ívelő karrieremről, ami egyetlen, elbaltázott mozdulat, egyetlen, félresikerült lépés nyomán tört derékba.
Így, hát jogos a kérdés, és annak élessége, hogy mégis hogyan kerülhetett valakihez, akit még csak látásból sem ismertem ezidáig a fénykép az apámról és rólam.
- Nem volt másik családja – pofátlanul vágok közbe és javítom ki színtelen hangon, de mielőtt folytathatná bármelyikünk is, megérkezik a pincér, ezzel is időt nyerve nekem, hogy összeszedjem a gondolataimat és az érzéseimet, amik csaponganak és túlcsordultak. – Mi nem voltunk egy család – csak akkor folytatom, amikor a pincér már elment, aztán a kávéba kortyolok, nyugalmat erőszakolva magamra. Ha fegyvert fogna a fejemhez, akkor sem tudnám megmondani, hogy miért dúlt fel ennyire. Talán maga a tény, hogy nála van egy szilánk az életemből. Talán az, hogy csak úgy, a semmiből felbukkant az életemben.
- Rendben, akkor kezdjük az elején. A képpel. Gondolom, az alapján találtál meg – megfordítom a fotót, de nem szentelek túl sok figyelmet a kézzel írt szövegnek. - Ez a férfi a képen sokkal inkább volt a te apád, mint az enyém – mutatok rá a tényre, miszerint alig tudom csupán felidézni a férfit. Az apánkat. Nem megyek bele az unalmas részekbe, amikor egy nap lelépett, és soha nem jött vissza, én pedig nem kerestem később sem. - Na, jó – nagy levegőt veszek, mert azért vagyok annyira racionális, hogy az apánk hibája miatt ne Laceyt hibáztassam, és ne vele legyek fasz. Azt azért észben tartom, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar. – Séf vagyok – kezdem a legfontosabbal -, LA-ben születtem, már egy ideje New Yorkban lakom, de sokat utazok. Régebben sokkal többet, de most ide köt az East 57 – magyarázom, aztán felvonom az egyik szemöldökömet. Nem vagyok jó ebben, ezért nem adok interjúkat, csupán kivételes alkalmakkor. – Mire vagy kíváncsi? – függesztem rá opálos lélektükreimet a csésze fölött, miközben a kávéba kortyolok.




i know my worth.
i've paid dearly for every ounce of it.

Lacey-Leigh Harper imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nicole Hopkins
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? 15425cc328aa576ed26170cff176a7ca330ee6df
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
don't you know i'm no good for you?

smile for the picture, won't you be a good sister? Wu7XySC
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
one second i'm a Koons fan,
suddenly the Koons is me


smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_o4m8cfkZJa1u5qq1so3_250

it's okay if you fall down and lose your spark. just make sure that when you get back up, you rise as the whole damn fire.
★ idézet ★ :
i was raised to be a champion. my goal was to win. at what and against whom, those were just details.
★ foglalkozás ★ :
chef de cuisine
★ play by ★ :
jessica chastain
★ szükségem van rád ★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? D957b1b17c2af0fc518c517247d4f5e654f24cb4

&& the a-team
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
you know what it takes to make a star shine? a shitload of fucking darkness.

smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_ouqi7on5xS1tlvmfgo2_400

i run away when things are good
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyKedd Május 02, 2023 9:49 am

Hey, Sister
"Secrets have a way of making themselves felt, even before you know there's a secret." — Jean Ferris

Nem volt semmiféle elképzelésem Nicole-lal kapcsolatban, mielőtt megszólítottam volna, sem elvárásaim felé, és igyekszem nem ebből a pár percből levonni a magam következtetéseit, de egyelőre meglehetősen határozott, távolságtartó és kimért nőnek tűnik. Persze nyilván az adott helyzet miatt mindez érthető is, és az elmúlt egy-két évben egyébként is bőven volt már lehetőségem megtapasztalni, hogy a New York-iak egész más természettel rendelkeznek, mint mi, déliek. Mármint bizonyos tekintetben ő is az, de velem ellentétben nem ott nevelkedett. Részben még mindig szoknom kell, hogy itt nem annyira közvetlenek az emberek, hogy sokszor egyszerűen átnéznek egymáson az utcán, hogy valóban mindenki csak rohan, és nincs idejük egymásra. Ugyanakkor az elmúlt hónapok és az ártatlan bebörtönzésem megtanítottak arra is, hogy nekem sem kellene ennyire barátságosnak és nyitottnak lennem. Kevésbé kellene bíznom még azokban is, akiket ismerek, nemhogy idegenekben. Mindenesetre alkalmazkodom a nővérem - igen, még most is nagyon furcsa így neveznem, de igyekszem kicsit szoktatni magam a gondolathoz - hangulatához, kimértségéhez, és a továbbiakban én sem mondok neki többet, amíg meg nem érkezünk a kávézóba, és helyet nem foglalunk. A kávé választékkal nem sokat foglalkozom, a gondolataim egyébként is egészen máshol járnak, úgyhogy csak egy lattét kérek, és amint lehet, Nicolenak szentelem minden figyelmem. Átadom neki a képet, amit apám régi könyvében találtam, és a tekintetét fürkészem, amíg azt szemügyre veszi. Természetesen számítok némi reakcióra, kíváncsi is vagyok, hogyan reagál, felismeri-e magát rajta, vagy apánkat...? Ám az, amit a fotó megpillantása kivált belőle, ahogyan hátra dőlve jól láthatóan mély levegőt vesz és a hangjából kiérződő feszültség - főleg az eddigi meglehetősen visszafogott, hideg viselkedése fényében - egészen meglep. Valamiért eddig eszembe sem jutott, hogy csupán apánk képmásának megpillantása ennyire felkavarhatja. Pedig a lényeget még nem is hallotta. Kissé hátra is hőkölök attól, amilyen határozottan válaszokat követel, hátra dőlök én is ültömben, és éppen csak egy pillanatig habozom. Aztán mély levegőt veszek magam is, és a továbbiakban próbálnám óvatosabban megválogatni a szavaimat, ám... valójában amit mondani akarok, amit mondanom kell, azt aligha lehet szépen és kíméletesen közölni. Ez a helyzet is olyan, mint a dolog a ragtapasszal: úgy a legkíméletesebb, ha csak letépjük.

- A kép apámé volt. Apánké. Nem egész két hónapja akadtam rá, és... Addig fogalmam sem volt róla, hogy előttünk volt egy másik családja is... - Ha akarnám, sem tudnám folytatni, mert ebben a pillanatban félbeszakítanak bennünket a kiérkező kávéinkkal. Igazából hálás vagyok a néhány pillanatnyi szünetért. Ez az egész szituáció valahogy sokkal kínosabb, mint képzeltem. - Nem akarok tőled semmit... legfeljebb megismerni téged... ha nyitott lennél rá... - válaszolom meg végül az utóbbi kérdését is kicsit bizonytalanul, miután újra kettesben maradunk az asztalunknál.




mind álarcot viselünk
Lacey-Leigh Harper
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_inline_oymb7xwQyw1qb1uce_250
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc9268e3698951786869b3ec22229ea66d4710f0
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
"Life is full with ups and downs,
the trick is to enjoy the good times
and have the courage
to go through the bad ones."
★ lakhely ★ :
‣ Brooklyn
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Bb7ae512234a10a2401be0edcd3ef12f872de311
★ idézet ★ :
And suddenly you know:
It's time to start something new
and trust the magic of beginnings.”
★ foglalkozás ★ :
‣ personal assistant, event manager
★ play by ★ :
‣ Jana Kramer
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc0f85d6e8f28e7154127a6025fee610fb3e96c0
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyVas. Márc. 12, 2023 12:55 pm


Oké, ha nyomozó is lenne, valószínűleg nem egy (bármilyen) ital mellett akarná megvitatni a rövid bűnlajstromomat és rám húzni a vizes lepedőt, de azért az előkerülő akta mappa ténye, jelenléte beindítja a fantáziámat és csak felpörgeti a folyamatosan kattogó fogaskerekeket az agyamban. Most jönne az a rész, hogy az ártatlanságomat bizonygassam? Hogy magyarázkodjak? Sírni tuti nem tudnék. Oh, nem, addig nem fog semmi ilyesmire sor kerülni, amíg meg nem bizonyosodok róla, hogy tulajdonképpen miről akar beszélgetni velem Lacey. Elvégre nem említette, hogy a rend hű őre volna, nem lóg a nyakában-, és nem került elő a DEA jelvénye sem, és, a félhomályban sem villan tompán egy fegyver markolata az övére erősítve, így tehát, míg ezek egyike – vagy mindegyike - meg nem történik, addig semmit sem mondok saját magam védelmében. Egyébként utána sem, ügyvéd jelenléte nélkül biztos, hogy nem.
Hajt a kíváncsiság, hogy mégis, mi lehet olyan életbevágóan fontos, hogy itt várt rám, zárás után, a sötét hűvösben, hogy miért olyan lényeges, hogy vele menjek és beszélhessünk pár szót. Ha tényleg csak egy otthon főzőcskéző, magát hobbi séfnek nevező rajongó lenne, akkor minden bizonnyal megelégedett volna egy aláírással, esetleg egy közös fotóval, meg a barnamártásom titkos összetevőjével (soha, senkinek sem árultam el eddig, nem vele fogom kezdeni), hogy elmondhassa magáról, találkozott velem, akivel oly’ kevesen szoktak.
- Meglátjuk – zárom rövidre reménnyel telt szavait és elképzelését arról, hogy akár hosszú percekig, órákig beszélgethetünk, mert nem ígérhetek ilyesmit. Nem vagyunk barátnők. Velős válaszát hallva felszalad egyik szép ívű szemöldököm, és gyomrom öklömnyire rándul, mert nem szeretem a családi ügyeket, sem másét, sem a sajátomat. Most már az is megfordul a fejemben, hogy az anyámmal történt valami; megpróbálom felidézni, mikor beszéltünk utoljára, és, ami azt illeti, már eléggé régen. Nem tudom, mennyire viselne meg a halálhíre, nem állunk olyan közel egymáshoz, mióta a 57-ben dolgozom, egyszer sem látogatott meg, egyszer sem ült be az étterembe, hogy elfogyasszon egy fúziós vacsorát. A szemében csak egy hiba vagyok a baleset óta. Egy szög a cipőjében. Valami, amibe olyan sok energiát fektetett, olyan feleslegesen. Mondania sem kell, amikor nagyritkán találkozunk, látom a szemében és az ábrázatán, hogy mennyire csalódott, hogy hozzá képest én semmire sem vittem, hogy nem csak magamat-, de őt is-, meg az edző barátait és társait is megaláztam a világ előtt.
A bárban helyet foglalva szinte azonnal megjelenik a pincér is, és, mivel úgy érzem – azon túl, hogy bírság nélkül szeretnék hazavezetni -, ehhez a beszélgetéshez jobb, ha józan maradok, a tokiói csokoládés-málna fantázianevet viselő kávét választom az iced caramel coffee helyett.
Tekintetem az elém tolt képre siklik, összevont szemöldökkel, megütközve nézek rá, kissé oldalra biccentett fejjel. A kép párja nálam van, az előző-, vagy az ezt követő képkocka, ez az egyetlen emlékem apámról. A képeslapokat, és a leveleket az anyám eltette-, rosszabb esetben elégette mindet, hogy a férfinek még csak apró, mustármagnyi jelenléte se maradjon sem az életünkben, sem a szívünkben. Talán ekkor találkoztunk utoljára, alig tudom felidézni magam előtt, nem emlékszem sem az illatára, sem a szeme színére, csak arra, hogy magas volt, hogy a nyakába vett, hogy megölelt és a mosolyára, az orra vonalára, a borostája érdességére, a kezemre a kezében.
Nem válaszolok a kérdéseire. Vadállatokra emlékeztető, tágult orrlyukakkal, megfeszített állkapoccsal, magamra nyugalmat erőltetve dőlök hátra ültemben.
- Honnan szerezted ezt? Ki adta? – blazírt képpel, villanó tekintetemet az övébe vájva kérdezek vissza. – Tudni akarom – nem, nem csak szeretném, hanem követelem. – Meg azt is, hogy mit akarsz tőlem – minden bizonnyal érzi, hogy nem csak az bosszantott fel, hogy nála van a kép, hanem feldúltak a fakuló emlékek, hogy az apám egy nap még ott volt, aztán többé nem jött, hogy pénzt küldött, de nekem rá lett volna szükségem.




i know my worth.
i've paid dearly for every ounce of it.

Lacey-Leigh Harper imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nicole Hopkins
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? 15425cc328aa576ed26170cff176a7ca330ee6df
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
don't you know i'm no good for you?

smile for the picture, won't you be a good sister? Wu7XySC
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
one second i'm a Koons fan,
suddenly the Koons is me


smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_o4m8cfkZJa1u5qq1so3_250

it's okay if you fall down and lose your spark. just make sure that when you get back up, you rise as the whole damn fire.
★ idézet ★ :
i was raised to be a champion. my goal was to win. at what and against whom, those were just details.
★ foglalkozás ★ :
chef de cuisine
★ play by ★ :
jessica chastain
★ szükségem van rád ★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? D957b1b17c2af0fc518c517247d4f5e654f24cb4

&& the a-team
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
you know what it takes to make a star shine? a shitload of fucking darkness.

smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_ouqi7on5xS1tlvmfgo2_400

i run away when things are good
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyVas. Feb. 26, 2023 11:34 pm

Hey, Sister
"Secrets have a way of making themselves felt, even before you know there's a secret." — Jean Ferris

Határozott céllal, mégis kuszán kavargó gondolatokkal közelítem meg Nicole-t az étterem előtt, közvetlenül zárás után. Kicsit tartok tőle, hogy a kései óra miatt megijesztem a felbukkanásommal, de nem igazán adott nekem más opciót, más megfelelő alkalmat ehhez a találkozáshoz, hacsak nem akarom a munkája közben zavarni, de azt nem tenném. Az minden bizonnyal ennél is rosszabbul jönne ki. Arcomra egészen halovány, futó mosoly kerül, mikor közli, hogy nem könnyű megijeszteni. Még nem ismerjük egymást, de valamiért ezt mégis elhiszem neki. Erős, magabiztos nőnek tűnik. És láthatóan nem túl közvetlen. Egyértelmű távolságtartással, bizalmatlansággal kezeli a közeledésemet, de ez érthető. Egyetlen udvarias, mégis elutasító, határozott mondattal le is rázna, és nyilván, ha csupán egy rajongó lennék, akinek szerintem most ő is hisz engem, akkor ennyivel minden bizonnyal meg is szabadulhatna tőlem. De nem azért vártam rá itt a sötétben, hogy az aláírását kérjem a Forbes magazin címlapjára, vagy hogy készítsünk egy gyors közös fotót az instagramra. A helyzet sajnos ennél jóval komolyabb, és erre hamarosan – persze csak ha megkapom tőle az ehhez szükséges pár perc figyelmet - ő maga is rájöhet majd. Tulajdonképpen már a nyelvem hegyén van, hogy a testvére vagyok, amit majdnem itt helyben meg is osztok vele, mielőtt valóban hátat fordíthatna, és ennyiben maradna ez a beszélgetés. De ezt kegyetlen lépésnek érezném, és szerencsére nem is kell megtennem, hisz miután egy futó pillantást vet a kezemben tartott dossziéra, úgy tűnik - nem szívesen - de meggondolja magát, és velem tart. Vajon már sejt valamit? Tudja, mit készülök elmondani? Nem, azt kétlem.

- Rendben, ígérem, néhány percig rabolom csak az idődet - bólintok, ahogy megindulunk a választott caffe bar felé. - Kivéve, persze, ha időközben meggondolnád magad... - teszem hozzá halkabban, mert nem akarok rámenősnek tűnni, olyannak, aki rá akaszkodik, de nem hiszem, hogy olyan sietős lesz a dolga, miután megosztottam vele az igazat.

- Családi ügyről van szó. - Felelek egyszerűen a kérdésére. Ennél többet tényleg nem szeretnék elárulni, amíg nem ülünk le valahová. Ahogy korábban is megállapítottam, erős nőnek tűnik, de ki tudja, hogyan hat majd rá a hír. Nem szeretném, ha a járdáról kellene összeszednem őt.

Miután megérkezünk a kiszemelt helyre, és helyet foglalunk, futólag eltűnődöm, hogy kávét rendeljek, vagy inkább valami erősebbet. Elég csábító az utóbbi lehetőség, de végül mégis csak egy lattét kérek. Aztán, amint a pincér tovább áll, kinyitom a korábban a kezemben szorongatott, időközben az asztalra helyezett mappát, és kiveszem a dokumentumok tetején hagyott fotót.  

- Ismerős ez a kép? - tolom azt közelebb Nicole-hoz. Vajon felismeri saját magát rajta? Vagy apánkat, aki úgy tartja őt a karjában, mintha ő jelentené számára az egész világot? A nővérem arcát fürkészem, és közben szinte lélegezni is elfelejtek, míg a reakciójára várok.  - Láttad korábban valaha? Vagy esetleg tudod, kik vannak rajta? - szólalok meg újra néhány pillanattal később.




Nicole Hopkins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lacey-Leigh Harper
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_inline_oymb7xwQyw1qb1uce_250
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc9268e3698951786869b3ec22229ea66d4710f0
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
"Life is full with ups and downs,
the trick is to enjoy the good times
and have the courage
to go through the bad ones."
★ lakhely ★ :
‣ Brooklyn
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Bb7ae512234a10a2401be0edcd3ef12f872de311
★ idézet ★ :
And suddenly you know:
It's time to start something new
and trust the magic of beginnings.”
★ foglalkozás ★ :
‣ personal assistant, event manager
★ play by ★ :
‣ Jana Kramer
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc0f85d6e8f28e7154127a6025fee610fb3e96c0
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyKedd Jan. 24, 2023 9:37 pm


A visszatérő-, vagy fontos törzsvendégek nevét megjegyzem, bár általában nem találkozom velük – még a polgármesterrel-, vagy a kormányzóval sem -, mert a bájolgás nem az én asztalom, és különben sem számít. Az egyetlen dolog, ami a szemem előtt lebeg minden nap, minden este, ezzel kelek és ezzel fekszek, az az, hogy tökéleteset alkossunk. Hogy minden rendben történjen, hogy minden a helyén legyen, mint egy mérnöki pontossággal megtervezett-, és kivitelezett, svájci óra motorja, ahol minden apró fogaskeréknek megvan a maga helye, és az üteme, amiben működik, amivel tovább pörgeti a mellette lévőt, az meg a mellette lévőt. Mondhatjuk úgy is, hogy ebben nőttem fel, érthető hát, hogy így nézek mindent: az egyik mozdulat követi a másikat, tökéletes precizitással, a tökéletes pillanatban, hiszen egyetlen ballépés, egyetlen elcsúszott ütem miatt minden úgy omolhat össze, mint egy kicseszett kártyavár. Tudom, mert ott voltam, amikor legutóbb ez megtörtént, mi több, én hibáztam, én voltam a balfasz, és ezt többé nem engedhetem meg, sem magamnak, sem pedig másnak. Tanultam belőle, egy életre megjegyeztem. Éppen ezért mindig, mindenhol ott vagyok, mint egy árnyék, mindenre kiterjedő figyelmem elől senki sem bújhat el, és semmit sem lehet eltűntetni a pultról csak úgy. Néha lehet hibázni, egyszer, mert még kiköszörülhető a csorba, de máskor, más esetben nem, mert az súlyos következményekkel jár. Egy túlsütött hús, példának okáért, nem süti meg maga helyett a következőt.
Ha őszinte akarok lenni – és, már miért ne akarnék? -, nem tűnt fel a foglalásokban a férfi neve, immár harmadszor a nem is olyan távoli múltból, az pedig pláne nem, hogy végülis nem a férfi jött el, hanem helyette egy nő. Nem foglalkozok ilyesmivel, nekem ők a feladat-, a nagy egész részei. Különben is, a vendégeknek ott vannak a pincérek és a pultosok, no, meg Carl, hogy emeljék a kitűnő, fúziós ételek-, és az étterem színvonalát lehengerlő jellemükkel. Én, köszönöm szépen, nagyon is jól megvagyok az elefántcsont-tornyomban, egyfajta titokzatos karmesterként, akiről csak szóbeszédek terjengnek. Illetve terjengtek addig, amíg Carl ki nem találta, hogy pózoljak a Forbes címlapján, de egészen addig a nagy átlag meg volt győződve róla, hogy férfi vagyok. És ez jól is volt így, nem bántam, nem zavart.
Egyetlen szerencsém, hogy még így sem állítanak meg az utcákon, vagy a parkban, esetleg a sportmedence partján, hogy szignózzak egy portrét, egy alkart, egy kés markolatát, egy vágódeszkát, egy mellkast vagy hasonlókat, mert annyira mégsem jegyezték meg az arcomat, vagy nem foglalkoztak igazán a portréval, csak a cikkel, ami a 57-t méltatta. Meg is lett az eredménye: hamar vendégek özönlötték el a helyet, ha addig három hónapra előre kellett foglalni, mostanra fél évre.
Ezért is nézek olyan mereven a nőre, kissé összevont szemöldökkel, mert nem hiszem, hogy felismert – legalábbis nem a címlapról, a múlt év, júliusi újságból. Első blikkre, meg másodikra sem tűnik valamiféle pszichopata sorozatgyilkosnak, vagy elvetemült fanatikusnak, aki a véremet akarja látni az étterem márvánnyal borított falán vagy lépcsőjén.
- Nem olyan könnyű rám hozni a frászt – vallom be, kissé jobbra biccentett fejjel, ajkam szegletében sztoikus nyugalommal görbülő mosollyal. – Örvendek – vágok közbe ridegen, és úgy fürkészem vonásait, ahogy közelebb hozzám, de én meg sem mozdulok, még csak a pilláim sem rebbennek a lámpa éles fényében.
Élesen szívom be a levegőt a kérdései hallatán, megfeszített állkapoccsal, és borzasztóan nagy önuralom kell hozzá, hogy ne forgassam a szemeimet.
- Nézd, nagyon kedves embernek tűnsz Lacey, de az a helyzet, hogy másra sem vágyom jobban most, semmint, hogy hazamenjek, vegyek egy forró fürdőt, miközben megiszok egyvagy kettő, talán három - pohár bort, olvassak egy jó könyvet, és, mielőtt elaludhatnék, a világ kisebb-nagyobb dolgairól gondolkozzakbullshit. Ő nem tudja, de az agyam ennél nagyobb fordulatszámon pörög, semmint, hogy két órán belül ágyba kerüljek és az igazak álmát aludjam. De nem is kötöm az orrára. Tekintetem a táskából előkerülő mappára villan, és egy lélegzetvételnyi pillanatig azt gondolom, hogy nyomozó, és pontosan arról akar beszélni, ami a mappában van, és, amitől nem fogok tudni aludni két órán belül.
- Oké – vonom fel egyik szép ívű szemöldökömet. – Veled megyek, de nincs sok időm – talán, ha együttműködök, akkor megúszom anélkül, hogy egy pár bilincs kattanjon a milliókat érő kezeimen, és úgy citáljon el a nő az őrsre, hogy vallomást tegyek.
A new yorkiakra jellemző, laza egykedvűséggel lépek mellé, és tartom a tempót, amit diktál.
– Azt elmondhatod, hogy miről akarsz beszélni, vagy majd csak a bárban? – sandán, a szemem sarkából pillantok rá menet közben, puhatolózva, miközben a táskámba ejtem a slusszkulcsot, amire vélhetően nem lesz szükségem most egy ideig még. Arról pedig napokig vitatkozhatnánk, hogy melyik a rosszabb: egy zsaru, vagy egy elvakult fanatikus.




i know my worth.
i've paid dearly for every ounce of it.

Lacey-Leigh Harper imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nicole Hopkins
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? 15425cc328aa576ed26170cff176a7ca330ee6df
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
don't you know i'm no good for you?

smile for the picture, won't you be a good sister? Wu7XySC
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
one second i'm a Koons fan,
suddenly the Koons is me


smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_o4m8cfkZJa1u5qq1so3_250

it's okay if you fall down and lose your spark. just make sure that when you get back up, you rise as the whole damn fire.
★ idézet ★ :
i was raised to be a champion. my goal was to win. at what and against whom, those were just details.
★ foglalkozás ★ :
chef de cuisine
★ play by ★ :
jessica chastain
★ szükségem van rád ★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? D957b1b17c2af0fc518c517247d4f5e654f24cb4

&& the a-team
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
you know what it takes to make a star shine? a shitload of fucking darkness.

smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_ouqi7on5xS1tlvmfgo2_400

i run away when things are good
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyCsüt. Szept. 29, 2022 7:58 pm

Hey, Sister
"Secrets have a way of making themselves felt, even before you know there's a secret." — Jean Ferris

Ebben a hónapban már harmadszor vacsorázom az étteremben, ahol Nicole dolgozik. Ami csak azért probléma, mert nem éppen az én pénztárcámnak való a hely. Bár mióta Grayson Connor személyi asszisztense és titkárnője lettem, nagyrészt rendeződtek az anyagi gondjaim, hála annak, hogy igen nagyvonalúan megfizeti a munkámat. Persze ennél jóval többet köszönhetek neki. Sokkal, de sokkal többet. Hiszen kihozott a börtönből, bebizonyította az ártatlanságomat, pro bono, aztán munkát adott, és segített új lakást is találni. De az elmúlt év után így sem ártana kicsit többet spórolnom, ami minimum azzal kezdődne, hogy nem étkezem hetente egyszer a város talán legdrágább éttermében. Helyet is csak úgy sikerült kapnom, hogy New York egyik legkeresettebb ügyvédjének munkatársa vagyok, és az ő nevét használtam. Amit remélem, nem bánna, hisz ez is a munkám része, hogy időpontokat foglalok a nevében a legjobb helyekre, és volt rá példa, hogy én is vele tartottam ezekre a helyekre... bár az East 57-be nélküle jöttem el most már többször is. Magam sem tudom, miért... Mármint az étel tényleg fantasztikus, és minden remek, de nem ezért vagyok itt. Nicolehoz szeretnék közelebb lenni, távolról megfigyelni, megismerni, bár tudom, hogy ez így igazából teljesen értelmetlen, sőt, valószínűleg őrültségnek hangzik. Vagy egyenesen ijesztőnek, mintha egy fura kukkoló lennék, pedig távol álljon tőlem az ilyesmi. De azt hiszem, leginkább csak bátorságot gyűjtök, és közben próbálom kitalálni, mit is mondhatnék neki. Pontosabban, hogy hogyan mondjam el, hogy testvérek vagyunk. Hiszen számomra is hihetetlen, még mindig. Nem is tudtam felfogni, elhinni először. Már mindketten felnőtt nők vagyunk, mindketten egyre közelebb a negyvenhez, leéltünk egy fél életet anélkül, hogy egyáltalán hallottunk volna egymásról. A szüleink már nem élnek, senki, akit számonkérhetnénk, miért tartottak bennünket távol egymástól. Nincs senki, aki megmagyarázhatná ezt az egészet. Csak egy régi fénykép néhány rövid sorral, egy dátummal és egy névvel a hátulján, illetve a város nevével... illetve egy kisebb dosszié. Az előbbi egy olyan könyvből pottyant ki, ami igazából már nagyon sok éve a tulajdonomban volt. Talán emiatt is tűnt annyira képtelenségnek... Meg egy kicsit a körülmények miatt...

Miután megnyertük a pert, és hivatalosan is újra szabad és ártatlan voltam, Mr. Connor szinte azonnal felajánlotta a segítségét, hogy elköltözhessünk arról a környékről, ahová a kényszer és a lopási vádak miatt befagyasztott bankszámlám vitt. Szerintem első perctől utálta Brooklyn-nak azt a részét, igazából nem is nagyon próbálta leplezni, amikor beállított hozzánk. Nem tudtam hibáztatni érte. A papírvékony falakon átszűrődő zajok, és úgy összességében az épület meg a szomszédok, tényleg nem voltak túl bizalomgerjesztőek, sem az apró, zsúfolt lakás, amiben hárman nyomorogtunk a fiammal és a sógorommal - aki azért volt velünk, hogy minden lehetséges módon támogasson a per alatt, de azóta visszatért Texasba. Szóval az ügyvéd úr szinte semmi idő alatt talált nekünk egy tökéletes lakást, ami csak egy újabb pont a listán, hogy mi mindenért lehetek neki hálás, és bár örültem, hogy a dolgok végre újra jó irányt vettek, de még mindig így is a feje tetején állt minden az életünkben, amikor a költözés során rábukkantam arra a fotóra. Az az elkapott pillanat, ahogy apa nézett az aprócska, alig pár éves, vörös hajú Nicolera, annyira sokat mondó volt. Szeretettel, csodálattal, épp úgy, ahogy egykor rám... vagy mint mikor először tartotta a karjában Taylort. Ez már magában is egyértelmű, ugyanakkor furcsa és felkavaró volt. A szívem mélyén már akkor is tudtam, hogy miről van szó, de nem álltam rá készen, hogy elhiggyem, elfogadjam. Az megváltoztatott volna mindent, amit a szüleimről tudtam, amit velük kapcsolatban éreztem... Úgyhogy pár napig megpróbáltam ezt az egészet félretenni, megfeledkezni róla, nem foglalkozni vele. De ez persze sosem ilyen egyszerű, nem így működik, és ezért egyre zavartabb, összeszedetlenebb lettem, a munkában is, ami természetesen rövid időn belül szemet szúrt Connornak is, és rákérdezett. Már nem is tudom, hogy melyikünk ötlete volt a magánnyomozó, de ajánlott egy nevet, Matt Russot, akiről már tudtam, hogy ő maga is együtt szokott dolgozni vele, ha egy-egy ügye úgy kívánja. A pasas tényleg profi. Pár nap leforgása alatt összedobott nekem egy kisebb dossziét, amiben benne van minden feketén-fehéren. Nem dughattam tovább homokba a fejemet. Azt azonban még mindig nem tudom, hogyan közöljem majd mindazt, amit megtudtam, a továbbra is mit sem sejtő nővéremmel.  

Még akkor sem tudom, mivel kezdjem, mit mondhatnék először, amikor megközelítem őt zárás után az étterem előtt. Csak abban vagyok biztos, hogy lépnem kell végre. Túl sok időt vesztegettünk, túl régóta van mélyen eltemetve ez a titok, ideje felszínre kerülnie. Nem tudom, ő hogyan fogadja majd, de nekem nem maradt más rokonom a fiamon kívül, és szeretném megismerni a testvéremet. Még azelőtt észrevesz, hogy megszólíthatnám, ez pedig egy pillanatra majdnem kibillent a magabiztos elhatározásomból. Talán mégsem itt, mégsem most, nem így kellene... De akkor mégis hol és mikor? Hiszen szinte egész nap itt van. Minden nap. Most már mindegy is. Ennél csak furább lenne, ha most sarkon fordulok.

- Igen. Vagyis nem. Nem egészen... Öhm, bocsánat, remélem, nem ijesztettelek meg. A nevem Lacey, és... egy fontos dolgot kellene neked elmondanom – kezdek bele még mindig kissé bizonytalanul, miközben közelebb lépek. Aztán a tekintetét fürkészem a lámpafényben. Vajon mond neki bármit is a déli akcentusom? - Tudnánk esetleg beszélni valahol? Valahol, ahol le is tudnánk ülni? Például... van egy egész kellemes caffee bar a közelben, ha jól emlékszem. - Pillantok el abba az irányba, amerre a helyet sejtem. Még mindig csupán közel két éve élek New Yorkban, nem tájékozódom olyan jól, mint kéne. Közben előveszem a táskámból a mappát, amit Russotól kaptam, benne a fotóval, készen rá, hogy megmutassam Nicolenak, ha hajlandóságot mutat.




mind álarcot viselünk
Lacey-Leigh Harper
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_inline_oymb7xwQyw1qb1uce_250
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc9268e3698951786869b3ec22229ea66d4710f0
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
"Life is full with ups and downs,
the trick is to enjoy the good times
and have the courage
to go through the bad ones."
★ lakhely ★ :
‣ Brooklyn
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Bb7ae512234a10a2401be0edcd3ef12f872de311
★ idézet ★ :
And suddenly you know:
It's time to start something new
and trust the magic of beginnings.”
★ foglalkozás ★ :
‣ personal assistant, event manager
★ play by ★ :
‣ Jana Kramer
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? Fc0f85d6e8f28e7154127a6025fee610fb3e96c0
Témanyitássmile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? EmptyCsüt. Szept. 15, 2022 8:59 pm


Jobb is, ha annyiban maradunk, hogy, amikor ma hajnalban felkeltem, nem számítottam rá, hogy úgy fog véget érni a nap, ahogyan végül mégis történt. Szívem szerint úgy tennék, mintha semmi sem történt volna, mintha nem állna itt előttem ez a fiatal nő, mintha meg sem szólalt volna. Komolyan megfordul a fejemben, hogy ez fog történni, hogy nem mondok semmit, és csak egyszerűen elsétálok mellette, mintha mi sem történt volna. Mintha itt sem lett volna. Mintha soha nem találkoztunk volna. Hiszen így kellett volna történnie, máskülönben már korábban tudomást szereztünk volna egymásról. Én mindenképpen: az anyámnak el kellett volna mondania azt, ami szerintem történt, ami valószínűleg történhetett.
De ne szaladjunk ennyire előre – sem pedig a múltba, mert az a két ember, akik magyarázattal szolgálhatnának, épp nincsenek jelen, úgyhogy csak az van a kezünkben, amit a magát Lacey-nek nevező nő birtokában van, és, amit faék egyszerű logikával össze tudunk rakni – no, és nem kevesebb drámaisággal, amit még egy latin-amerikai szappanopera is megirigyelne tőlünk.
Azt mondják, hogy a legfontosabb napok is éppúgy kezdődnek, mint az összes több, az átlagos napok. Ezeket a napokat azonban a végük teszi különlegessé. Ma sem történt másképp semmi sem, mint máskor: a jól megszokott mókuskerék hajnali négykor elindult, és nem volt megállás vagy kiszállás, este tizenegyig. A reggelt ezúttal a Central Parkban kezdtem, egy kiadós futással, de mielőtt hazamentem volna, elugrottam az egyik régebbről ismert, jól bevált piacra, amiről tudom, hogy gyönyörű lazacot és homárt árulnak, és nem kevés, egyéb kincset is lelhet az ember, ha elég szemfüles és tudja, hogy kitől-mit lehet kérni. Még akkor is, ha az csak jó tanács, vagy útmutatás egy másik árus standjához, bódéjához és portékájához. Az első alkalommal sem voltam meglepődve azon, hogy Carl-nak a szó szoros értelmében leesett az álla, amikor ilyen jó minőségű alapanyagokkal tértem be az étterembe, ráadásul ilyen olcsón. Nem hiába nevez az arany tojást tojó fürjének... a mocskos kis titkaimat persze megőrzöm, hogy ezzel is egy kicsit még fontosabbá-, még nélkülözhetetlenebbé váljak, ha ez egyáltalán lehetséges.
Visszatérve a manhattani lakásomba, a friss szerzeményeket – amelyek ma fontos bendőkben fognak landolni – a hűtőbe teszem, megiszok még egy csésze kávét, és összeszedem magam a fürdőben. Mégsem mehetek a verítékem-, és a halpiac szagát árasztva magamból az East 57-be, nem igaz?
Persze felkészültem rá, hogy a mai napom sem lesz egyszerű az új sous chef-fel, de előbb, vagy utóbb megtanulja a szabályokat, rájön, hogy hol a helye, és, mindenek előtt, elfogadja, hogy a nagyobb kutya baszik. És, az ő legnagyobb bánatára, Carl engem régebb óta ismer, és jobban szeret, és, ami pedig a legfontosabb, hogy jobban megbízik bennem, mint bárki másban ezen a planétán – beleértve a feleségét bármelyik családtagját is. Nem fogom hagyni magam lesöpörni a pályáról, és eltakarítani az útból, ahhoz túl sokat dolgoztam azért, hogy most itt lehessek. Minden cáfolatom ellenére, ez mégis az én helyem.
De nem maradhatok itt örökre, bármennyire is csábít a rozsdamentes acélfelületek minden éle és sarka, a széleken megvillanó, éles fény, a kedvenc késem, a nyüzsgés, hogy igazán elememben legyek, és, mint minden nap végén, nekem is el kell hagynom a fedélzetet. A főbejáratot már bezárta az étteremben dolgozó kollégák egyike, de, mielőtt a hátsó ajtón kilépnék az éjszaka hűvösébe, még egyszer ellenőrzöm azt is, mielőtt lekapcsolnám a lámpákat és beriasztás után bezárnám magam mögött a kevésbé impozáns, vasajtót, ami a sikátorra vezet. A mozgásérzékelő lámpa azonnal felvillan, a kulcsok fordulnak az apró zárakban, a riasztó tompán pittyegő hangja odabent maradt. Épp a táskámba ejtem a kulcsaimat, és kilépek az utcára, amikor a szemem sarkából megpillantom a sudár alakot a félhomályban. Megtorpanok, de egy szívdobbanás erejéig csak némán méregetem a nőt.
- Segíthetek? – kérdezem, nyugodt hangon. Valamiért, amíg meg nem szólal, abban reménykedek, hogy csak útbaigazítást szeretne kérni, hogy simán egy eltévedt, éhes külföldi, akit a pár sarokra innen található gyorsétterem felé irányíthatok.




i know my worth.
i've paid dearly for every ounce of it.

Lacey-Leigh Harper imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nicole Hopkins
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? 15425cc328aa576ed26170cff176a7ca330ee6df
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
don't you know i'm no good for you?

smile for the picture, won't you be a good sister? Wu7XySC
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
one second i'm a Koons fan,
suddenly the Koons is me


smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_o4m8cfkZJa1u5qq1so3_250

it's okay if you fall down and lose your spark. just make sure that when you get back up, you rise as the whole damn fire.
★ idézet ★ :
i was raised to be a champion. my goal was to win. at what and against whom, those were just details.
★ foglalkozás ★ :
chef de cuisine
★ play by ★ :
jessica chastain
★ szükségem van rád ★ :
smile for the picture, won't you be a good sister? D957b1b17c2af0fc518c517247d4f5e654f24cb4

&& the a-team
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
you know what it takes to make a star shine? a shitload of fucking darkness.

smile for the picture, won't you be a good sister? Tumblr_ouqi7on5xS1tlvmfgo2_400

i run away when things are good
TémanyitásRe: smile for the picture, won't you be a good sister?
smile for the picture, won't you be a good sister? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
smile for the picture, won't you be a good sister?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» it's good to see you again my sister || the brinkley's
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» heroism wont pay the bills || Siri & Lucky
» Puzzle pieces of my picture
» Shayana & David | Family Picture

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: