New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Thalia & Tommy - Old lovers
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyKedd Júl. 19 2022, 08:28
Tommyonline



Igen, és pontosan ez a legnehezebb benne.De hát ismersz, mindig igyekszem pozitívan látni a dolgokat. Ha nem lenne hitem, akkor most nem lennék itt sem.De köszönöm, hogy ezt írtad. El sem hiszed mennyire szükségem van az efféle mondatokra másoktól. És tőled. Megerősít egy kicsit magamban.

Végülis akkor elmondhatjuk, hogy kerülgettük egymást, még ha nem is tudtunk róla. Szeretnék hinni abban, hogy okkal bukkantunk most egymásra.

Félreértesz. Én szeretem a munkámat, ami megintcsak különösen hangzik, de így van.Itt keveset kell angolul beszélni. Igaz, hogy több olasz mondat hangzik el, mert a tulajdonos is olasz, és rajtam kívül egy puerto rico-i dolgozik még ott aki alig beszél olaszuk, meg egy amerikai lány, aki egyáltalán nem. Különös egy társaság a tulajdonossal együtt, de tényleg jó velük. Jó emberek, akik alatt kicsit megcsúszott az élet. De ismersz...az emberek megítélése abból a szempontból, hogy honnan jönnek, nem az én szokásom.Nem is lehetne, tekintve az én múltamat.

Rendben, akkor ott leszek. Igyekszem nem elkésni, bár még mindig van mit tanulnom a new york-i tömegközlekedésről, pedig már egy ideje itt élek. Hajlamos vagyok még mindig eltévedni néha. XDDD

Ó egek, dehogy haragszom meg, és a világért sem akarnám, hogy itt éjszakázz miattam! Neked is szükséged van a pihenésre. Én már attól boldog vagyok, hogy egyáltalán megtaláltuk egymást, attól meg még inkább, hogy holnap láthatlak, annyi év után. Jó éjt! Buenas Noches, Carino!



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyPént. Júl. 15 2022, 11:21
Thaliaonline



Ez abszolút így van. De ahogy mondtam, ne aggódj emiatt, előbb-utóbb könnyebbé válik. Csak meg kell találni hozzá a megfelelő célokat, és a megfelelő embereket.

Hát ha úgy nézzük, nem is voltunk közül : D Többnyire távolságban volt ez az egész terem szervezve, egy-két segítőkész barátommal, és pár néhánynapos rövid utazással kiegészítve, de eleddig San Diegóban éltem. Most viszont New York az új otthonom. Egyre több régi ismerőssel találkozok össze itt, már-már lassan ijesztővé válik. : D

Egyetértek, ez is egy ugyanolyan szükségszerű munka, mint bármi más, még ha sokan morbidnak is gondolhatják. De ha ti nem csináljátok meg, valószínűleg más sem fogja. Vannak ennél rosszabb munkák is, arra akarok csak kilyukadni. Viszont ha váltani szeretnél, vagy kis keresetkiegészítésre lenne szükséged, akkor biztos vagyok benne, hogy tudnánk találni valami testhezállót neked itt a teremben. Amúgy is több munkával jár ennek a vezetése és üzemeltetése, mint azt előre gondoltam volna : D

Ismersz már, mint a rossz pénzt, hogy tudd, ez a célom. Imádom, mikor fülig vörösödsz, kár hogy most nem láthatom ; ) Rendben van egyébként, kíváncsian várom, hogy mi történt veled az elmúlt években.

Megbeszéltük. Este 7, Bow Bridge. ; ) Alig várom már, hogy újra láthassalak <3

Nagyon szívesen beszélgetnék még, de már későre jár, és holnapra van pár kimerítő teendőm, így lehet elteszem magam holnapra. Ha nem haragszol meg. Ha igen, akkor inkább éjszakázok : D



Emme




Heroes don't always win either
Sometimes they lose, but they keep fighting. They always stand up. They don't give up. That's why they'll be heroes.
mind álarcot viselünk
Tommy Doss
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 8987259c6e5ee320e7bf2efc20e0db870133c9e5r1-270-345_hq
★ foglalkozás ★ :
Kineziológus, edzőterem tulaj
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers RHKiwUM
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptySzer. Júl. 13 2022, 15:03
Tommyonline



Tudod, hogy mindig is mennyire kötődtem hozzájuk, meg a negyedhez. Sosem hittem, hogy ennyire tud hiányozni minden ami meghatározta az életemet. Soha azelőtt nem hagytam el még a Soldado negyedet sem, nemhogy Veracruzt. Nagyon féltem, és kicsit még mindig félek.Persze ha az ember nem kockáztat nagyot, akkor nem válthatja valóra az álmait, nem igaz? :-)

 
Én sokat gondolkodtam azon, hogy mi mi lett volna ha...persze ez inkább azért volt számomra fontos mert így könnyebben tudtam átvészelni a hiányod.Amíg az ember ábrándozik addig sem a rideg valóságra gondol. Mikor idejöttem bevallom eszembe jutott, hogy újra közelebb vagyok hozzád, mint egész odáig. De azt sosem gondoltam volna, hogy ennyire közel.

Nem, azért sorozatgyilkos nem vagyok. XD Egek! Egyébként egy halottasházban dolgozom. Nyitott koporsós temetéshez készítjük elő a halottakat.Sokan morbidnak gondolnák, pedig szerintem mindenki megérdemli, hogy az utolsó útja szép és meghitt legyen. Hangozzék ez bármilyen furcsán is.És hát ezt a munkát is meg kell csinálni valakinek.

Jesszus Tomasító, még mindig zavarba tudsz hozni, még így is.A hidat azért szeretem mert amikor idejöttem sok időt töltöttem ott. Többnyire alatta, de majd erről is mesélek. Sok napfelkeltét és naplementét láttam a Central Parkban és még sok minden mást is...és igen, erről is mesélek majd.

Kedden délután ötkor van egy temetés, ami azt jelenti, hogy legkésőbb egykor bent kell lennem, mert kell három óra minimum mindent előkészíteni, bár ha szerencsém van akkor Massimo is bent lesz és ketten gyorsabban végzünk. A lényeg, hogy este tízig a tiéd vagyok. Mert pihennem is kell valamennyit.Este hét? Akkor még félig világosban vagyunk, félig szürkületben és látjuk a naplementét.Van arrafelé egy érdekes kis hely, majd megmutatom.Szóval este hétkor a Bow Bridge-nél?



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptySzer. Júl. 13 2022, 09:20
Thaliaonline



Azt elhiszem, szívem. Mikor átköltöztem a keletiről a nyugati partra, sokáig nekem is hatalmas honvágyam volt. Új hely, új emberek, a régi életedből pedig legfeljebb csak morzsákban találkozol. De egy idő után könnyebb lesz, hidd el

Ismerkedős helynek is jó egyébként, csak közel sem a legjobb. Pláne nem egy olyan szép hölgynek, mint amilyen te vagy, mi vida. Sokan meglátnak egy kedvükre való arcot, és annyit sem tesznek meg maguknak, hogy legalább a leírást elolvassák. Bevallom, nekem is volt ilyen korszakom, de rá kellett jönnöm, hogy a felszínesség nem az én asztalom.

Én vagyok a legnagyobb szószólója annak, hogy ne gondolkozzunk a „mi lett volna, ha” kérdésen, de… ami köztünk volt anno ott négy éve Veracruzban, amiatt képtelen voltam néha nem elmerülni ebben a gondolatban. Nem hittem volna, hogy lesz még ennek folytatása, de ahogy mondani szokták: kicsi a világ. ; )

Te azzal sem tudnál elüldözni, ha azt vallanád, hogy sorozatgyilkos vagy – de ugye nem vagy az? :’D

Bow Bridge? Ó, mi vida, te mindig értettél ahhoz, hogy a legromantikusabb helyekre csábíts el engem. Máris le akarod rólam beszélni a bugyogót, mi?

Egy késő délutáni, kora esti időpont nekem abszolút megfelel, de akár még az is, ha kicsit később. Attól függ, hogy másnap mikorra kell menned dolgozni. Ha csak délután, akkor mehetünk 7-8 között. A naplemente valami csodálatosan hangulatos ott a Central Parkban.



Emme




Heroes don't always win either
Sometimes they lose, but they keep fighting. They always stand up. They don't give up. That's why they'll be heroes.
mind álarcot viselünk
Tommy Doss
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 8987259c6e5ee320e7bf2efc20e0db870133c9e5r1-270-345_hq
★ foglalkozás ★ :
Kineziológus, edzőterem tulaj
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers RHKiwUM
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyHétf. Júl. 11 2022, 13:46
Tommyonline



Hát igazából nem is nekik kellett megfelelni, de tudod, hogy mindig is számított a véleményük. Sajnos amióta eljöttem otthonról nem nagyon tudok róluk semmit, vagy csak keveset.Pénzt mindig küldök haza ahogy csak tudok.Hiányoznak nagyon.:-(

Én azt hittem ez tényleg ismerkedős hely, hogy az ember ne legyen olyan magányos.Megszoktam, hogy sok ember van körülöttem, itt még mindig olyan idegen és elveszett vagyok. Csak hát másképp képzeltem el ezt ott távol, mint ami végül lett belőle.

 
Hm, nagyon titokzatosan fogalmazol. Nem csak egy nyár?Na erről majd mesélsz nekem.

Hogy gondoltam e rád? Rosszul kérdezel. Mikor ne gondoltam volna rád?De ahogy utoljára fogalmaztam neked, az embernek nem szabad olyan álmokat kergetni, amiről tudja, hogy nem lesz folytatása. Akkor így hittem.Lezárni sosem tudtam.Elfelejteni pedig még inkább nem.

Temetés. Egy temetkezési vállalatnál dolgozom...hosszú történet, majd elmesélem mit is csinálok pontosan, remélem nem foglak elüldözni vele. XD Én pedig szerdáig sem bírom ki, hogy újra lássalak. Legyen a holnap.Tudod merre van a Bow Bridge a Central Parkban? Bár szerintem ha nem, akkor is meg fogod könnyedén találni.Találkozzunk ott ha neked is jó. Hogy hány órakor, azt te mondd meg!



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyHétf. Júl. 11 2022, 11:59
Thaliaonline



Hát sajnos nem lehet mindenkinek megfelelni : D De egyébként örülök, hogy a többség pozitívan állt hozzám, jól esik ezt hallani. Azaz olvasni.

Ó, ebben az esetben már készítheted is a helyet neki a lakásban!

Mi vida, nem vagy még fent elég régóta ezen a platformon, hogy tudd, ez elég gyakori jelenség. Nem véletlenül csúfolják társkereső helyett szex-applikációnak a Tindert. A felszínesség ilyen téren pedig sajnos mindkét nemre jellemző.

Ki tudja, a végén lehet nem csak egy nyár lesz belőle ; )

Aranyos vagy, és köszönöm szépen, az imáid ezek szerint meghallgattatásra kerültek. Szóval ilyen sokat gondoltál rám? Nem mintha ez fordítva másképp lett volna

Temetésed? Kinek a temetése?

Egyébként rád bízom. Ma már ugyan vasárnap van, de nem tudom, hogy bírnám ki, ha csak jövő pénteken láthatnálak. Elég ránézni a képeidre, hogy máris belesajduljon a szívem. A holnaphoz mit szólsz? Vagy inkább a szerda legyen a választott?


Emme




Heroes don't always win either
Sometimes they lose, but they keep fighting. They always stand up. They don't give up. That's why they'll be heroes.
mind álarcot viselünk
Tommy Doss
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 8987259c6e5ee320e7bf2efc20e0db870133c9e5r1-270-345_hq
★ foglalkozás ★ :
Kineziológus, edzőterem tulaj
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers RHKiwUM
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 23:14
Tommyonline



Őszintén? Lupita mama az utolsó pillanatig nem bízott benned, bár nagyon kedvelte, hogy mindig kezet csókolsz neki, valahányszor értem jöttél.A bátyáim azt mondták, hogy jó gyerek vagy, Guillermo pedig azt mondta talán az egyetlen americano vagy akivel el mert akkoriban engedni.A papa nem foglalt állást,ami jó jel arra nézve, hogy ő csak akkor szól ha valami nem tetszik neki, a mamát pedig levetted a lábáról, de ezt te is tudod, carino  ;-)

Oh...még sosem kaptam egész csokor virágot mióta itt vagyok. Leszámítva Tomson Mikulás virágját, mikor beköltöztem. Ő szerezte nekem a munkát és a lakásomat.

   
Jól sejted....ehhh szinte a képernyő is belepirul, olyan gyorsan zárom be, amikor meglátom.Miért gondolják egyes férfiak, hogy ez bármilyen módon is vonzó lehet egy nőnek? Egyáltalán miért gondolják, hogy ez engem érdekel vagy úgy bármelyik hölgyet aki ide regisztrál?Van amit azt hiszem még szoknom kell.

Ó Tomasító, te még mindig szeretsz nagyot mondani. XD Nem hagysz te parlagon senkit,attól édesebb és vonzóbb a mosolyod, de nem is baj.Sosem voltam irigy a világra, amíg belőled jutott egy csodás nyár nekem. <3

Tényleg messze vagy:-( Mármint ahhoz képest közelebb mint eddig, de a városon belül értem. Ezek szerint valóra váltottad az álmod a saját teremmel kapcsolatban, ami boldogsággal tölt el.Emlékszem milyen lelkesen beszéltél a terveidről ezzel kapcsolatban és én azt kívántam bárcsak valóra válna. A guadalupe-i szűzhöz is imádkoztam és minden héten egy pesoval többet dobtam a perselybe. Látod ne hiába voltak az imáim.

Nekem is ez jutott eszembe. Boldog lennék ha újra láthatnálak, megölelhetnélek.Tomasító téged nem lehet elfelejteni. Kedden és csütörtökön van egy temetésem, de a többi nap most úgy tűnik szabad.



Emme

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 22:49
Thaliaonline



Ha már témánál vagyunk. Így pár év távlatból már nyugodtan elmondhatod, hogy mit szóltak hozzám az otthoniak. Meg úgy ahhoz, ami köztünk volt. Értve itt magára a kapcsolatra, meg arra is, hogy mindenki tudta, nyár végén visszamegyek.

Rajtam ne múljék, legközelebb egy egész csokrot kapsz belőle ; )

Ó, azt mindjárt gondoltam! Jól sejtem, hogy több genitáliáról kaptál szelfit az elmúlt egy hónap alatt, mint amennyire egész életedben szükséged lett volna? :’D Sajnállak is ezért titeket lányokat, mert tény és való, hogy van egy-két érdekes alak ezen a platformon.

Ezek után én is elkezdek hinni benne, ne félj : D

Lényegében az egyik lehető legmesszebb tőled, Staten Islanden vagyok. És ne haragudj, tényleg nem válaszoltam az előbb, mikor ugyanezt kérdezted. Sikerült végre annyi tőkét összegyűjtenem, és kifognom egy olyan lehetőséget, hogy megnyithassam a saját termemet. Körülbelül egy hete sikerült megnyitnom hivatalosan, azóta a teendőim javát az foglalja le, hogy edzek, adminisztrálok, és Tinderezek. De ne aggódj, ahogy megláttam, hogy te is jobbra húztál, a többi leányzót parlagon hagyva csakis rád fókuszálok : P

Mondd csak, mi vida, mit szólnál ahhoz, ha ezt a beszélgetést átvinnénk a valóságba? Bevallom őszintén, sosem voltam az ilyen hosszas chatelések híve, és sokkal jobban szeretek face-to-face kommunikálni. Arról nem beszélve, hogy mióta itt beszélgetünk, azóta majd belehalok, hogy újra érezhessem az ölelésedet.


Emme




Heroes don't always win either
Sometimes they lose, but they keep fighting. They always stand up. They don't give up. That's why they'll be heroes.
mind álarcot viselünk
Tommy Doss
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 8987259c6e5ee320e7bf2efc20e0db870133c9e5r1-270-345_hq
★ foglalkozás ★ :
Kineziológus, edzőterem tulaj
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers RHKiwUM
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 22:32
Tommyonline


 
 
Mindketten tudtuk, hogy megvolt a saját életünk.És én bármennyire is akartam, hogy maradj, tudtam, hogy reális esély nincs arra, hogy maradj. Lupita mama szerint minden ilyen döntésnek oka van. Talán épp az volt az oka, hogy ennyi idő után találjunk újra egymásra.

 
Azt a filmet nem lehet elfelejteni. Azóta megvan DVD-n. Otthon elég fontos és kiemelkedő helye van, szóval bármikor újra megnézhetem. A virág is megvan amit tőled kaptam. Enrique csináltatott neki szép üvegbúrát. Sajnos nem tudtam ide hozni magammal, csak remélem, hogy még megvan.

   
Korábban nem nagyon találtál volna fenn Tinderen, úgy egy hónapja regisztráltam. A pékségben, nem messze a házamtól egy kedves mosolyú lány mondta, hogy van ilyen. Gondoltam megnézem magamnak. Te jó ég! Néha arcpirító ajánlatokat kapok!

Ez már valóban a Sors! És tudod, hogy én mindig is hittem benne. Még mindig hiszek. Ezek után meg főleg.

Queens-ben élek a Jamaica negyedben nem messze a Rufus King Parktól. Egy apró bérlemény. Nem éppen egy palota, de az enyém.Mármint szerződés szerint határozatlan időre.Van saját konyhám, saját szobám és egy saját zenegépem, tele Blake Sheldon dalokkal.Beleszerettem a country zenébe, mióta az Államokba jöttem.Már saját dedikált plakátom is van Blake-től.És te merre vagy itt New Yorkon belül?És mi hozott ide?

 


 
Emme

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 21:53
Thaliaonline



Legalább annyinak is érződik! Hihetetlen, hogy azóta már eltelt négy év...

Csak ismételni tudom magamat, ugyanígy érzek én is. Nagyon nehéz volt az elválás, és az utána következő napokban-hetekben sokszor gondoltam rá, hogy visszafordulok, akármennyire is megbeszéltük, hogy mindkettőnknek tovább kell lépnie. Arról nem beszélve, hogy én is neked köszönhetem a rövid 25 évem alatt megélt kapcsolataim legszebbikét.

Jóságos ég, az a film! Már augusztus végére körülbelül a fele kívülről ment! De úgy látom, neked még mindig nem sikerült megunnod : D

Ha tudtam volna, hogy az Államokban vagy, már rég megkerestelek volna... Mondjuk nem véletlen, hogy elkerültük egymást, mert teljesen más helyen éltünk az elmúlt években. Bostont csak ritkán látogattam meg a szüleim miatt, és ténylegesen San Diegóban éltem, mióta hazajöttem arról a nyárról. Ide New Yorkba csak egy-két hete költöztem be véglegesen, és a helyzet úgy mutatja, hogy most jó ideig nem is fog elengedni a Nagy Alma. Így meg aztán pláne nem mennék sehova, hogy tudom, téged is idesodort az élet. Tudod, hogy nem vagyok nagy híve ezeknek, de ez már Sors, ha mondom! :'D

És amúgy hol laksz pontosan? Mármint melyik városrészben?


Emme




Heroes don't always win either
Sometimes they lose, but they keep fighting. They always stand up. They don't give up. That's why they'll be heroes.
mind álarcot viselünk
Tommy Doss
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 8987259c6e5ee320e7bf2efc20e0db870133c9e5r1-270-345_hq
★ foglalkozás ★ :
Kineziológus, edzőterem tulaj
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers RHKiwUM
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 21:33
Tommyonline


 
 
Tomasító...egek, mintha már ezer éve lett volna. Hihetetlen milyen gyorsan szalad az idő.Hogy is lehetne elfelejteni bármit arról a nyárról. Ki hitte volna, hogy ilyen meghatározó lesz a számomra?Az utolsó szép és majdhogynem gondtalan nyaram Veracruzban.

 
Csodás emlékeket kaptam tőled, el sem tudom mondani.Ahogyan azt sem, mennyire hiányoztál mikor végül elmentél. :-(

     
Emlékszel mit mondtam az utolsó estén? Hogy soha egyetlen fiú sem lesz képes elfoglalni akkora helyet a szívemben mint te. És ez a mai napig így van.

 
Én pedig remegő kézzel és hihetetlenül gyorsan húztalak jobbra.Szinte nem is hittem a szememnek.

A következő év szeptemberében jöttem az Államokba. Newark volt az első állomás, onnan gyakorlatilag a magam módján jutottam el New York-ba. Azóta itt élek és dolgozom.Látod, végül csak eljutottam Amerikába, ki gondolta volna? Viszont az első kereseteim egyikén egykor vettem egy mozijegyet és valahol egy bronx-i moziban megnéztem a Ház a tónál című filmet. Van amit nem lehet elfelejteni.

És te? Mintha Bostont emlegetted volna, meg San Diego-t, de végül New York lett a végállomás? Hogyhogy itt?

 


 
Emme

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 21:16
Thaliaonline



Tommy? Mi az, hogy Tommy? Már nem is Tomasító? : (

Hasonló érzések fogtak el engem is, mikor feldobta a profilod. Általában elolvasom a profilokat, de a tiédnél szinte szükség sem volt rá, rekordsebességgel húztalak el a megfelelő irányba, remélve, hogy viszonzásra kerül ez. Életem legszebb nyarát töltöttem ott és akkor Veracruzban, ennek pedig egyértelműen te voltál a legfőbb oka.

Kicsi a világ, mit ne mondjak, szinte még most sem sikerült feldolgoznom, hogy ez tényleg a valóság.

Na de mesélj, mikor költöztél el otthonról, és jöttél végre az Államokba?



Emme




Heroes don't always win either
Sometimes they lose, but they keep fighting. They always stand up. They don't give up. That's why they'll be heroes.
mind álarcot viselünk
Tommy Doss
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 8987259c6e5ee320e7bf2efc20e0db870133c9e5r1-270-345_hq
★ foglalkozás ★ :
Kineziológus, edzőterem tulaj
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers RHKiwUM
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 20:46
Tommyonline


   
   
Tommy? Tommy Doss?

   
Hola, cariño...hirtelen nem is tudom mit mondjak

      
Virágillatú veracruzi nyár négy éve? Ha igen, akkor én vagyok. Thalia Barrera. A Soldado negyedből. Juan-Diego vegyesboltjából.

   
A meglepettség kölcsönös. Nagyot dobbant a szívem mikor megláttam, hogy feldobta a neved és az arcod az app.Van amit nem lehet elfelejteni.

Nem kérdem mi járatlban errefelé, hiszen mindketten tudjuk mire jó a Tinder. :-)

   


   
Emme

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásThalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers EmptyVas. Júl. 10 2022, 14:41
Thaliaonline



Nocsak-nocsak, kit látnak szemeim!

Sok mindenre számítottam ezen a felületen, de hogy pont veled futok össze, arra a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna.

Tényleg te vagy az, mi vida?



Emme




Heroes don't always win either
Sometimes they lose, but they keep fighting. They always stand up. They don't give up. That's why they'll be heroes.
mind álarcot viselünk
Tommy Doss
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers 8987259c6e5ee320e7bf2efc20e0db870133c9e5r1-270-345_hq
★ foglalkozás ★ :
Kineziológus, edzőterem tulaj
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
51
★ :
Thalia & Tommy - Old lovers RHKiwUM
TémanyitásRe: Thalia & Tommy - Old lovers
Thalia & Tommy - Old lovers Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Thalia & Tommy - Old lovers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Veracruz (2018) - Thalia & Tommy
» Thalia & Tommy - Every sunset brings the promise of a new dawn
» Thalia Barrera
» Don't be mad, but.... Mom & Tommy
» Tommy Kershaw

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: