New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

sous chef
Témanyitássous chef
sous chef EmptyHétf. Május 23 2022, 22:07
szabadon választható
Foglalt

Play by
választható; opciók alább
Születési hely
rád bízom
Kor
40-45
Lakhely
ahol szeretnéd
Szexuális beállítottság
Nick-szexuális
Családi állapot
remélem, egyedülálló (most még)
Csoport
munkások
Történetünk
Te vagy Nick új kollégája, és annyit már most borítékolhatok: fel kell kötnöd az alsóneműdet, ha nem akarod elveszíteni a pozíciódat. A nő ugyanis eleve pikkel rád, mert nem ő, személyesen választott ki téged a csapatába - ráadásul egy nagyon fontos pozícióba -, hanem az étterem tulajdonosa, Carl Davis.
De, persze, az is lehet, hogy fordul a kocka, a nőnek az elejétől fogva félig-meddig igaza lesz, és téged jobban fognak szeretni, mint Nicket, hogy veled jobban szeretnek dolgozni, és akarva-akaratlanul mégis csak te leszel az, aki kitúrja Nicket a séf pozíciójából. Te ugyanis minden vagy, ami Nick nem: nyitott vagy, laza, könnyedebben úszol az árral, szeretsz beszélgetni a munkahelyeden, nem csak munkaügyekről, mindenkivel szót értesz, de nem úgy, ahogyan a kollégád, te mindenféle értelemben emberközpontúbb vagy, mint a séf. Hogy mi, vagy ki a jobb hosszú távon, arról napokig vitatkozhatnánk, de ezt majd az idő dönti el úgyis.
Az olasz konyha a specialitásod - Nick néha pizzasütőnek titulál, de mindketten tudjátok, hogy ennél jóval többet tudsz, és több van benned.
Azt mondtad, hogy csak és kizárólag azért jöttél az East 57-be, és azért vagy most itt, mert Nickkel akarsz dolgozni, de van valami a nőben, ami iszonyatosan megfogott, és nem ereszt; azt is sejted, hogy a séfedben sokkalta több rejlik, mint, amit felfed és meg mer mutatni.

✦ a megalkotóra van bízva, hogy a karakter valóban olasz-, vagy olasz származású-e, az et-mben utalt erre, de elég, ha csak féligazság
✦ a lakhelye New Yorkon belül szabadon választható, ahogyan a születési helye is - lehet ez más kontinensen is
✦ bár hasonló életutat jártak be, soha, sehol nem találkoztak ez előtt, vagy nem fordítottak egymásra túl nagy figyelmet, nem emlékeznek egymásra, mert nem volt közük egymáshoz
✦ annyi biztos, hogy Carl Davis és az East 57 egyik vetélytársánál, Rossinál dolgozott, de azt már nem érte meg az előző étteremben, hogy Nick letörje a szarvát; ő addigra már Európát járta, amikor a nőt egyáltalán felvették a 57-be, és lesöpörték a pályáról a Rossinit
✦ arra fel kell készülnöd, hogy Nick tényleg nem lesz túl kedves az elején, hogy a lehető legrosszabb munkákat adja, és ott és akkor tör borsot a férfi orra alá, ahol és amikor tud; de Jacksont sem kell félteni, tökre vevő vagyok egy ilyen gyerekes huzavonára, egymás idegesítésére és egymás idegein való táncoláson
✦ Nick azt hiszi, hogy Jack nem tudja, hogy fixen három hónapja van bizonyítani, így gyakran emlegeti, hogy bármikor kivághatja, mint azt a bizonyos macskát, de Jack tudja, hogy ez nem így van; azt is el tudom képzelni, hogy még a próbaidő lejárta előtt Carl alkalmazni fogja Nick tudta nélkül
✦ komolyan nem tudom, hogy hova fog vezetni ez a plot, csak azt tudom-, vagyis szeretném, ha a végén valamilyen kacifántos úton-módon, sok-sok nehézség-, összezördülés-, vita-, veszekedés-, egyszóval dráma árán egymás mellett kötnének ki
✦ szeretem, ha szenvednek a karijaim, úgyhogy plot twistekre vevő vagyok, amennyiben az nem tartalmazza egyik-, másik-, vagy mindkét karakter halálát, és a közös végcél fókuszban marad
nem kell tudnod főzni, én sem tudok sous chef 2246991929

PB ajánlataim a következő úriemberek: Colin Farrell, Hugh Jackman, Jeffrey Dean Morgan, Johnny Depp, Michael Fassbender, Nikolaj Coster-Waldau, Patrick Dempsey, Simon Baker, de ötletelhetünk közösen is, ha egyikük sem fogott meg téged úgy, kedves megalkotó, mint engem sous chef 4142114136
A név szabadon változtatható, ha nem tetszik, amit választottam, csak dobj meg valamivel, ha megérkeztél és te vagy te.

Óhaj-sóhaj, kérés-kérdés, brainstorming esetén pm-ben, vagy discordon (nick/thegoodvibeonly néven) megtaláltok sous chef 1367597154

Vigyétek, szeressétek! sous chef 1911217827

livin' in new york



i know my worth.
i've paid dearly for every ounce of it.
mind álarcot viselünk
Nicole Hopkins
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
sous chef 15425cc328aa576ed26170cff176a7ca330ee6df
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
don't you know i'm no good for you?

sous chef Wu7XySC
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
one second i'm a Koons fan,
suddenly the Koons is me


sous chef Tumblr_o4m8cfkZJa1u5qq1so3_250

it's okay if you fall down and lose your spark. just make sure that when you get back up, you rise as the whole damn fire.
★ idézet ★ :
i was raised to be a champion. my goal was to win. at what and against whom, those were just details.
★ foglalkozás ★ :
chef de cuisine
★ play by ★ :
jessica chastain
★ szükségem van rád ★ :
sous chef D957b1b17c2af0fc518c517247d4f5e654f24cb4

&& the a-team
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
you know what it takes to make a star shine? a shitload of fucking darkness.

sous chef Tumblr_ouqi7on5xS1tlvmfgo2_400

i run away when things are good
 
sous chef
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» closing | chef & sous chef
» sous chef
» The Fool, the Cop and the Dead Chef

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: