New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. 2024 - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 16:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:10-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 15:22-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:50-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 14:48-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Fool, the Cop and the Dead Chef
TémanyitásThe Fool, the Cop and the Dead Chef
The Fool, the Cop and the Dead Chef EmptyKedd 13 Feb. 2024 - 19:45

to Jay
The Fool, the Cop and the Dead Chef
Mikor elindultam így délután tájt a bevásárló központba még nem gondolkodtam különösebben semmiben. Azt hittem csak egy unalmas, hétköznapi bevásárlás lesz, ahol megveszem a főzni valót, a hideg élelmet, tisztálkodási szereket és a heti nasimat, amit néha el-el csipegetek napközben, de nem így lett.
Anthony Bourdain szellemével az oldalamon vágtam neki a bevásárlásnak, de jó szokásához híven a sztár séf osztani kezdte nekem az észt, amit igazából már fel sem vettem.
- Te, mindig is meg akartam kérdezni tőled... valóban öngyilkos lettél? Te akasztottad fel magad? - kérdeztem, hiszen a média annak idején 2018-ban úgy hozta le, hogy öngyilkosság történt, a szervezetében pedig egy kísérleti gyógyszert találtak. Ha valaki, akkor ő biztosan tudja magáról az igazat.
- Heh? Hetek óta ismerjük már egymást és csak most kérdezel rá? - kérdezte szemeit forgatva. A flegma. Néha rosszabb, mint Ludvig. - Nem, nem én öltem meg magam. De nem is biztos, hogy gyilkosság volt. A gyógyszer késztett.
- Tudtam én! - csattantam fel. - Éreztem, hogy valami ilyesmi van a háttérben. Tudtam!
- Amúgy nem rossz dolog halottnak lenni. Már úgyis idős voltam, hatvanegy éves, fájt a derekam, porckopásom volt, már pisilni is nehezebben tudtam, meg minden. Halottnak lenni nem is olyan rossz. Nem fáj semmim, nem kell ennem és WC-re se járok már. Sőt. Szellemként át tudok menni a tárgyakon is. Nézd csak - lépett át félig a szekrénysoron, az árukon keresztül, majd vissza is jött mellém.
- Nem is rossz - mosolyogtam. - És nem látnak a nők, ha kukkolod őket!!! - nevettem.
- Viccelsz? Már hetek óta lesem Scarlett Johanssont és Gal Gadotot a zuhany alatt!!! - vigyorgott.
- Vén perverz! - nevettem, majd betettem még pár cuccot a kocsiba, majd felfigyeltem egy nőre, aki baromi ismerős volt nekem. Nem is véletlenül, hiszen nem egyszer néztem már őt a Netflixen. Nem is gondoltam volna, hogy létezik.
Odasiettem hozzá, majd vigyorogva a vállaira fogtam.
- Nahááát! Te létezel? Elképesztő!!! Hát Lucifert hol hagytad? Egyedül jöttél? - néztem szét. - Ezt nézd, Tony! - intettem a szellem séfnek. - A csajszi zsaru. Igaz, Los Angelesben és nem New Yorkban, de az is valami. A hölgy Chloe Decker. Chlo, ő itt  Anthony Bourdain - mutattam a szellem felé. - Ne lepjen meg a nyaka körüli kötélnyom, felakasztotta magát egy kísérleti gyógyszer miatt - legyintettem. - Nem volt magánál.
- Hát ha már így találtál valami jobb társaságot, akkor megyek is...
- Jaj, ne sértődj már meg, Tony. De oké, ha így akarod, menj csak. De vacsorára azért látogass meg engem, mert kell a segítséged a Tőkehalhoz. Tudod, hogy egyedül a múltkor is elcsesztem.
- Tudom, tudom, ott leszek. Na szervusz.
Jay felé fordultam, majd átkaroltam és tovább mentem vele a sorok között, másik kezemben a bevásárló kocsival.
- Na mesélj, ha már így összefutottunk. Milyen érzés úgy dolgozni, hogy az exférjed és a jelenlegi pasid is együtt dolgozik veled? És ha már a pasid maga a Sátán, akkor vele a szex is sokkal jobb? Mennyire dühíti valójában, hogy nem tud rád hatni a Pokolbéli humbuggal? Még mindig azt hiszi, hogy Jedi vagy?
Ő most nincs itt? - pislogtam körbe forgatva a fejem.
- Nade ha már itt vagy, akkor egy kérdés. Szerinted így hat év után még lehet tenni valamit Tony halálának ügyében? Tudod, mondta, hogy a kísérleti gyógyszerek hatására lett öngyilkos. Azért csak felelősségre lehet vonni érte a gyártókat, nem? Bár ő szeret halott lenni, azért mégis csak egy elismert sztár séf akasztotta fel magát a bogyójuk miatt.
Majd én segítek felvenni a vallomását.
Amúgy mit keresel New Yorkban? Nem Los Angelesi vagy? Már elköltöztetek? Vagy csak a New York-i boltok jobban az Angyalok Városának shoppjainál?

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

The Fool, the Cop and the Dead Chef 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: The Fool, the Cop and the Dead Chef
The Fool, the Cop and the Dead Chef EmptyPént. 16 Feb. 2024 - 11:10

Atticus

Jayda


Nem igazán vagyok mostanában a toppon, ami talán valahol érthető is. Ám ha másért nem is, de Laráért nagyon igyekszem magam hamar összekapni, hiszen neki szüksége van rám, szüksége van az anyjára, mint minden normális tíz évesnek. Persze minden igyekezetem ellenére is megesik néha, hogy az a bizonyos anya elfelejt fontos dolgokat, mint amilyen a heti bevásárlás is és a lányának aligha lenne már ma mit vacsorázni. Persze csak akkor, ha nem orvosolom ezt a problémát. És mivel nem állt szándékomban senkit sem éheztetni, természetesen munka után, első utam a bronxi bevásárlóközpont felé irányult. És bár mostanában igencsak feledékeny lettem, jobban jártam volna ha listát írok magamnak, ám mivel mindenből hiányt szenvedünk, így akár egyszerűen csak megveszek mindent?! Oké, attól, hogy kicsit szétszórt vagyok, az még nem jelenti azt, hogy teljesen megkattantam, szóval mikor azt mondom mindent, nem azt értem, hogy mindent. Asszem?

Végül már a bevásárlóközpontba érve jut eszembe, hogy elfelejtettem még Maya-t is megetetni, akit bár többnyire Lara miatt fogadtunk be, de mégis az utóbbi időben inkább nekem nyújtott nagyobb lelki segélyt. Egy fehér kis szőrcsomónak a fenekével az arcomban ébredni, igencsak terapeutikus hatása van rám, ez már egyszer biztos. Mindenesetre nem bántam meg őt, még akkor sem ha a kis szörnyeteg imád lopni és minden ehetőt el kell dugni, máskülönben kétnaponta járhatok bevásárló túrákra, hiszen az mindent eltüntetne. Még szerencse, hogy egyenlőre nem tud ajtót kinyitni. Na meg a hűtőt. Remélhetőleg soha nem is fogja megtanulni, különben nagy bajban leszünk. A gondolatmenetemből egy idegen fickó rángat ki. Az érintésére csak megtorpanok, már éppen vetettem is volna be egy kecses kézmozdulatot, amivel leseperhettem volna magamról az idegen kezeket, mikor megszólal. Csak értetlenül nézek rá.

- A mi...? - Fogalmam sincs mire véljem amit a fickó összehord it nekem. Körülnézek, hátha valahol megpillantok egy rejtett kamerát és kiderül, hogy ez mind valami műsor része, mert különben... Lehet nem én vagyok az egyetlen kattant személy ebben a bevásárlóközpontban. A férfinak mindenképpen nagyobb gondjai akadnak. - Chloe? - Miért lett hirtelen ilyen Déjà vu érzésem? Hiszen nem ő lenne az első ember aki ezzel viccelődik. mostmár tényleg ideje lenne megnéznem azt a sorozatot, hogy legalább tudjam kivel kevernek össze az emberek. - Azt hiszem összekever valakivel. Én nem vagyok Chloe, bár párszor megkaptam már, hogy hasonlítok rá. - Mondom, miközben megpróbálkozom kibújni a karja alól, bár alig bírom ki, hogy ne nevessem el magam. - Most ugye csak viccel? - Kérdezem végül és hálát adok az égnek, hogy nem épp ittam valamit, mikor az ördöggel való szexről kérdez.

- Oké, fogalmam sincs, hogy miről beszél vagy ki az a Tony. Ha valamilyen vallomást szeretne tenni, akkor jöjjön be holnap az őrsre és ott megteheti. Jelenleg viszont már szolgálaton kívül vagyok és tényleg nem tudom, hogy mit szeretne. Szóval hacsak nem szeretné, hogy letartóztassam, tartsa meg a kellő távolságot. - Nem érzem magam túlzottan biztonságban miközben idegen férfiak másznak bele az arcomba, a magánszférám már szinte sikoltozik, én pedig az ég világon semmit sem értek. Azt pedig én magam sem tudom, hogy most mentőt kellene rá hívnom, hogy vigyék valami idegosztályra, vagy inkább saját magamnak kellene cselekednem és letartóztatni őt... zaklatásért? Talán még nem tartunk ott, de ha tovább folytatja az agymenést, akkor még az is lehet, hogy fogunk. - Csak vásárolni szeretnék, mint ahogyan itt mindenki más. - Nyugtázom a dolgot, miközben oda is lépek a mellettünk lévő polchoz, hogy az első kezem ügyébe akadó dolgot megfogjam és demonstrálni kezdjem a szavaimat... Az ubikkal. Minden bizonnyal.
Don’t take yourself too seriously. Know when to laugh at yourself, and find a way to laugh at obstacles that inevitably present themselves.”


BEE


Jayda


Winters

Sonny Hirata imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
The Fool, the Cop and the Dead Chef OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef GJGF9aV
TémanyitásRe: The Fool, the Cop and the Dead Chef
The Fool, the Cop and the Dead Chef EmptySzomb. 17 Feb. 2024 - 10:44

to Jay
The Fool, the Cop and the Dead Chef
- Ezt értsem úgy, hogy akkor te Decker nyomozó hasonmása vagy, aki New Yorkban él és tevékenykedik, míg hasonmása Los Angelesben? - kérdeztem meglepetten, majd elvigyorodtam. - Ez azért nagyon menő - kuncogtam.
- Hát gyakran viccelődöm, hisz humorista vagyok, de nem ritka, ha az igazságot hangoztatom - mondtam büszke vigyorral, hogy mekkora nagy arc vagyok. Mert lássuk be, nagy arc vagyok. Bár túl nagy díjakat, érdemeket még nem értem el, de igyekszem teljesíteni mindenben, amibe belefogtam, amihez értek, hogy minél többre vigyem. Nem tartottam magam karrieristának, egyszerűen csak szerettem, amit csinálok és abban próbáltam minél jobb lenni.
- Tessék? Vallomást? Én? - kérdeztem meglepetten, majd akkor cselekedtem is. - Oké, jó, bevallom! Én öltem meg Tony Montanat! Hátba lőttem a rohadékot, hogy a korláton át a medencéjébe zuhant! De megérdemelte! - mondtam erőszakos hangon, már-már kiabálva. - Egy aljas drogbáró volt és rosszul bánt Elvira Hancockkal!!! Azt hitte magáról, hogy halhatatlan és nárcisztikus is volt! És bűzlött a kubai szivartól! - mondtam határozottan, majd térdre ereszkedtem előtte - Most mi lesz velem nyomozó? Mit fog csinálni velem?- kérdeztem kétségbe esetten. - Nem akartam megölni, csak szándékomban állt mögé osonva meghúzni a ravaszt! Kérem ne zárjon be életfogytiglanig egy sötét lyukba rácsok mögé, mert nem szeretnék megszökni, hogy aztán maguk visszaesőként újra lecsukjanak, hogy megint meg kelljen szöknöm, mint valami rajzfilmben! Amúgy is csak a saját ágyamban tudok szépeket álmodni és olyan sok rosszat hallani a börtönkosztról is. Ma meg amúgy is tőkehalat akartam enni, nem krumplipürét cipőtalppal!
Kegyelmezzen és hagyjon futni legalább a sarki buszmegállóig, noha igaz, kocsival jöttem, szóval legalább a parkolóig! - esedeztem, noha mindenki minket nézett.
- A kiskutyámmal fenyegetett, hogy átadja Lopeznek a kicsi Totót és vörös lesz a szép fehér bundája!!!  Nem hagyhattam lelövetni a kicsi Yorkiet, hogy aztán néhány dolcsiért átadják egy kínai étteremnek ólom tartalmú csirkehúsként - szónokoltam már-már könnyek között.
Vártam egy kicsit, de mivel senki nem nyújtott nekem Oscar, vagy Golden Globe díjat kissé csalódottan álltam fel, majd mosolyogva meghajoltam.
- Amúgy tetszenek az uborkáid. Egyszer felléphetnénk együtt valami felnőtt esten. Decker uborkája Atti kolbászával - nevettem.
- De segítek, azon ne múljon - mondtam és átpakoltam a cuccaim az én kocsimból Jay kocsijába és tolni kezdtem. - Gyere, segítek. Tolom neked a kocsit. Legalább nem kell nap mindkettőnknek kiállni a sorját a kasszánál. Majd megadom a részem bolton kívül.

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sonny Hirata
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_mdyzoiVmV51qbskx5o2_250
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto3_400
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
When all else fails,
The evil reaps unbroken success,
There can only be one lifeline for the world:

The Hiding Hand of Truth
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto4_400
♫ :
There is no such dark force in the world
Which could cover the truth.
They can penetrate the darkest fog

Rays of truth.
★ családi állapot ★ :
My love is the search for truth.
Try to be more important than him.
Can you turn me from my lonely way?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto5_400
★ idézet ★ :
The truth sometimes hurts - it destroys one's illusions.
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista és nyomozástámogató detektív
★ play by ★ :
Macujama Kenicsi
★ szükségem van rád ★ :
Kazuja

The Spanish God of Death

The Fool, the Cop and the Dead Chef 74f4055cff93e3a6be78fd069296fbaa75637a5d
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_ovcktr2d6V1tk2heto7_400
TémanyitásRe: The Fool, the Cop and the Dead Chef
The Fool, the Cop and the Dead Chef EmptyKedd 20 Feb. 2024 - 11:54

Atticus

Jayda


Még percekkel később is a kamerákat keresem, de a bevásárlóközpont biztonsági kameráin kívül aligha találni bármit is. Nem értem, hogy mi történik velem, vagy ezzel a férfival. Magam sem tudom eldönteni, hogy végülis most én kattantam meg, vagy ténylegesen neki vannak gondok a fejével. Talán egy kicsit mindkettő. A megszólalása, miszerint ő humorista, egy kicsivel javít a helyzetén, ám nekem nem tűnik úgy, mintha ez csupán "humor" lenne. A férfi a láthatatlan barátaihoz beszél, akárcsak Lara tette mikor ötéves volt. Amellett pedig olyasvalakinek gondol, aki szemmel láthatóan nem vagyok. Az lehet, hogy én is nyomozó vagyok és ez persze lerí rólam, ahogyan az is lehetséges, hogy hasonlítok a színésznőre, de ez még nem ad okot arra, hogy összehasonlítson egy nem létező személlyel. Nem teljesen tudom, hogy hogyan kellene reagálnom, vagy mit kellene mondanom neki, anélkül, hogy csak még több szempár szegeződne ránk és mégjobban zavarba jövök a helyzet kellemetlenségétől.

- Mi a fenéről hadovál itt nekem? - Egy pillanatra tényleg eszembe jut, hogy letartóztatom az ürgét, aztán magyarázkodhat az őrsön ha akar. De végül nem teszem meg mert nagy valószínűséggel nekem is magyarázkodnom kellene, hogy beviszek valakit egy képzelődés miatt. Vagy magam sem tudom, hogy mi akar ez lenni. Nem tűnik realisztikusnak ez az egész szituáció és fogalmam sincs, hogy mit kezdjek vele. Nem tudom, hogy szavait komolyan vehetem-e, vagy inkább csak figyelmen kívül kellene hagynom a kis vallomását, kétlem, hogy bizonyítékok után kellene kutakodnom most. - Ez egy bevásárlóközpont, nem egy színpad... Álljon fel! - Nézek le rá szúrós tekintettel, miközben igyekszem sugallni az emberek irányába, hogy ez semmiség, pánikra semmi ok, senki nem ölt meg senkit.

Végül megpróbálkozom a vásárlással foglalkozni és egyszerűen csak figyelmen kívül hagyni a férfit, ám ekkor sem hagy magamra. Továbbra is követ, én pedig korántsem érzem magam olyan lelkiállapotban, hogy nevetni, de akár csak mosolyogni is tudjak rajta. - Nem tudtam, hogy szükségem lenne segítségre... - Mondom egy kérdő tekintettel, majd hála a jó égnek, megszólal a telefonom. - Egy pillanat. - Mondom, majd a készüléket a kezembe fogva indulok el azzal, mindent hátrahagyva, hogy válaszoljak a hívásra és egyben el is meneküljek ebből a szürreális helyzetből. Valószínűleg mindkettőnk saját épségének jót fog tenni, ha elválnak az útjaink.
Don’t take yourself too seriously. Know when to laugh at yourself, and find a way to laugh at obstacles that inevitably present themselves.”


BEE


Jayda


Winters

Sonny Hirata imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
The Fool, the Cop and the Dead Chef OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
257
★ :
The Fool, the Cop and the Dead Chef GJGF9aV
TémanyitásRe: The Fool, the Cop and the Dead Chef
The Fool, the Cop and the Dead Chef Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Fool, the Cop and the Dead Chef
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» closing | chef & sous chef
» dead broke blues
» Nishi & Bianca - You're Dead!
» My partner's ex is dead
» Dead man's hand - Max&Salome

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: