New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:14-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ]
TémanyitásRe: Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ]
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] EmptySzer. Ápr. 03 2024, 19:35

Braylen & Clarissa
Ha rajtam múlt volna a dolog, akkor nagy valószínűséggel észre sem veszem Braylent. Ez így a szó szoros értelmében összességében nem igaz, mert ő nem az a fajta srác, akit csak úgy figyelmen kívül lehetne hagyni. Gondolok itt arra, hogy egyrészt folyamatosan a büfé körül lógott, aminek nem tudom, hogy mi a pontos oka. Egyértelműen élvezte, hogy cukkolni tudott, de összességében ezt kevésnek tartottam ahhoz, hogy ennyi ideig kitartóan meg akarjon szerezni magának. Tisztában vagyok vele, hogy az esetének számítom, mert volt szerencsém elkapni, ahogy idegesítően rá mosolyog, amikor másokkal lógott és idegesíteni akart ezzel. Nyilván bizonygathattam akár életem végéig, hogy ez engem egyáltalán nem érdekel, de attól még nem feltétlenül lesz igaz a dolog. Zavart maga a tény is, hogy egyszerre akar felszedni, közben meg érezteti velem, hogy valójában nem vagyok annyira fontos neki, hogy megérjem a fáradozását. Nyilván nem várom el, hogy lehozza nekem a csillagokat az égről, mert az egyenlőségben hittem, nem pedig abban, hogy egy férfinek féltérdre ereszkedve kell a nők minden óhaját lesni. De attól még alattomosnak tartottam, hogy a dugása után egyből hozzám vezetett az első útja és ugyanerre akart rávenni engem.
Viszont most randizunk. Innentől kezdve más minőségben működünk és magam sem tudom, hogy mit kellett volna gondolnom arról, hogy pont szex után kerül sor erre. Nem akartam nagyon beleélni magam, mert pontosan tudtam, hogy szórakoztatja Braylent az, ami köztünk van, ezért nem feltétlenül rúgná fel azonnal az egészet, de őszintén nem számítottam rá, hogy még keresni fog azután, hogy végül is megkapta, amit akart. Az is lehet, hogy még egy körre vágyik, de összességében ez sem nyugtatott meg. Mert tudom, hogy benne lennék, és ez nem azt jelenti, hogy most bármi lenne köztünk.
Ennek ellenére izgatott voltam készülődés közben, amin nem segített túl sokat, hogy Bibi sem tudott semmi érdemlegeset mondani nekem azzal kapcsolatban, hogy most mi lehet köztünk… Vagy éppen mi nem. Emellett még olyan randin is vettünk részt, amin nem feltétlenül az volt az elsődleges szempont, hogy mennyire tudok csinos lenni, ez pedig több szempontból is megnehezítette a dolgom. Viszont úgy döntöttem, hogy ha már kiöltözni nem tudok, akkor legalább szexi lehetetek és szó szerint nem gondoltam túl az öltözködés témát, ez esetben úgy döntöttem, hogy a kevesebb néha több. Ha már nem tudom rendesen kisminkelni magam, mert terepre megyünk, akkor elterelem az arcomról a figyelmet azzal, hogy egy szál melltartóban fogok vele találkozni.
- Úgy néz ki, hogy én előbb ideértem, mint te – nyilván be akartam szólni neki, hogy még kiszállni sem volt ideje, de én már lent várakoztam rá. Mondjuk őszintén pont arra számítottam, hogy a kényelmes tempójával jelenik majd meg. Egyáltalán nem az volt a célom, hogy már rögtön elvegyem a kedvét attól, hogy a továbbiakban velem randizzon, bár ezt valószínűleg neki sosem kötöttem volna az orrára. Szimplán csak valakinek el kellett kezdenie a másik cseszegetését, az pedig jelen esetben határozottan én akartam lenni. Nem nyerhet mindig ő.
- Rideg vagy, te már nem is üdvözölsz engem rendesen – nyilván nem voltam mérges, amit nehezen mondhatott volna meg, mert maximum a fejem búbját láthatta, miközben lehajoltam azért, hogy be tudjam kapcsolni a biztonsági övemet – Minden információt elraktározok és felhasználok majd ellened, remélem tudod.
Én is hallottam, hogy teljesen más hangon szólok hozzá ezúttal, sokkal vidámabb voltam még annak ellenére is, hogy simán benne van a pakliban, hogy egy hétig legalább ghostolni fog a találkozónk után. Gondolom ő lenne az utolsó, aki azt akarná, hogy legalább egy picit ki lehessen számítani azt, hogy pontosan mire készül.
- Valahogy egyik sem lep meg túlzottan – csak egy kicsit forgattam a szemeim. Ha valaki, akkor ő bámészkodni akart minden létező helyzetben, erről pedig akaratlanul is eszembe jutott a könyvtárban lefojtatott vitánk. Annak is majdnem az lett a vége, hogy a szájában találtam magam – Érdekel, hogy hová megyünk, mert ha nem így lenne, itt sem lennék.
Ez egyértelmű volt, mind a ketten tudtuk, mégsem néztem rá, amikor kimondtam ezt. Összességében onnan tudtam, hogy már elkezdtem érezni iránta valamit – amit nem vagyok hajlandó érdeklődésnél többnek nevezni -, hogy nem néztem rá, hogy egy kicsit aggasztani kezdett az, ahogy vele beszélek. Nála különösen vékony a határ aközött, ami még imponál neki, és amit már soknak érez. Ezen a ponton meg már határozottan nehéz lett volna elképzelnem azt, hogy mi lenne velem, ha nem fárasztana mindennap valami hülyeséggel.
- Talán én találnék egy másik pasit, és akkor módosítunk a terveken és te fogsz birkózni, nem pedig én – nem akartam hagyni, hogy rossz érzésem legyen attól, hogy más lányokat is emleget nekem. Semmi jogom nem lenne kimutatnom azt, hogy zavar az, amit minden bizonnyal csinálhat, mivel nem gondoltam magam annyira különlegesnek, hogy miattam akarjon megváltozni. Egyáltalán abban sem voltam teljesen biztos, hogy ezt meg kellene tennie csak értem.
- Milyen figyelmes vagy – nevettem el magam, és rögtön a vízért nyúltam – Szóval lesznek még közös programok? Birkózhatok veled is? Egy mezei lányt simán elvernék.
Talán nagyképű kijelentés volt, de sok csajjal ellentétben én nem a jógát vagy a pilatest választottam a kedvenc stresszlevezető sportnak, hanem bokszolni jártam, és az edzőteremben is igyekeztem olyan gyakorlatokat végezni, amik a fittségemet tartották fenn. Emiatt előbb nyúltam súlyzókhoz rendszeresen, minthogy alakformáló gyakorlatokat végezzek.
- Választhatok zenét? – nem voltam benne biztos, hogy hasonló a zenei ízlésünk, valójában jobban szerettem volna látni az undorodó arcát – Tényleg nem akarod megmondani, hogy mit csinálunk ugye? Mi van akkor, ha eladsz két tevéért?

886 || melanie martinez - pity party || hi Ken   Laughing  || ruha ||


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwXUJup
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwX6oq7
TémanyitásRe: Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ]
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] EmptySzer. Nov. 23 2022, 21:42

Clary & Braylen
Akinek a kelleténél több szabadidő jut, biztosan szeretné agyon elemezni a helyzetet, amibe... Nos, nem kevertem magamat, mert nagyon is tudatosan csaptam a szelet Clarynek, már jó ideje. Azóta pedig, hogy Finnel fogadást kötöttünk, csak még inkább élveztem az egészet. Mindig nagyon könnyű volt a saját fejem után menni és nem törődni azzal, hogy bizonyos tetteim milyen következményekkel járnak. Elvégre lányok szívét összetörni nem ugyanolyan, mintha rendszeresen elásnék valakit a hátsókertünkben. Túl fiatalnak gondolom magamat ahhoz, hogy minden lányban azt keressem, miért akarok hosszabb időt mellettük tölteni. Mi volt az, ami miatt Clarissát mégis el akartam vinni a lovardába? Nem fogok azzal a szar dumával jönni, hogy ő különlegesebb más lányoknál, vagy van benne valami, ami megfog. Ez egyszerre igaz és még csak gondolni sem akarok arra, hogy ilyesmit kimondjak. Nem akartam olyan lenni, mint az átlagos emberek, akik igenis hasonlókban gondolkodtak, akik igenis kimondták volna azokat a sablonos dolgokat a szőkeségnek. Ami azt illeti, szerettem volna, ha Clarynek gondolkodnia kell azon, hogy mi járhat a fejemben és mit miért teszek. Sőt, akárkit is helyettesítek be Clary helyére a mondatban, gyakorlatilag mindig jól szórakoztam volna azon, hogy nem ért meg senki.
Van egy pont, amikor ez az érzés egyszerűen magányossá válik. Azok, akik miatt így éreztem, nem törődtek az érzéseimmel, akik meg igenis foglalkoztak velem, azokat nem voltam hajlandó a lelkiállapotommal fárasztani. Ezért néha muszáj volt kiszakadnom valahogyan a saját fejemből, még ha csak képletesen is. Ennek az egyik módja az volt, ha csatak részegre ittam magamat, vagy egyéb anyagot is fogyasztottam egy számomra kellemesnek értékelt állapot eléréséhez. Ez a módszer másnap mindig megbosszulta magát, nekem pedig nem volt kedvem minden második hétvégén úgy érezni magamat, mint a mosott szar. Ez volt az oka annak, hogy még mindig látogattam a lovardát. Jelen helyzetben nem volt tudatos Clary meghívása, de rugalmas voltam annyira, hogy lehetőséget lássak abban, hogy csatlakozik hozzám. Igazából végtelen mennyiségű perverz lovaglással kapcsolatos beszólást kigondoltam előtte és tudtam, hogy nem lesz beverve az orrom amiért elsütöm őket, mert egy másik ló nyergéből csak nem ugrik nekem a lány. Az már extrán az én szerencsémre vallana, ha a végén kiderülne, hogy nem lovagolt még soha, és egy lóra kell szállnunk. Én élvezném.
- Akkor mi lesz? Jössz vagy nem? - Felixnek lehetetlen volt nemet mondani, és nem csak azért mert úgy beszélt hozzám a vonal túlsó végéről, mintha épp a karácsonyi ajándékát kérné a Mikulástól, amit egyébként együtt lepleztünk le egymásnak még gyerekkorunkban. Utána nem vittek minket hasonló plázás Mikulásokhoz.
- Este visszatérünk rá, jó? Visszahívlak majd. Most Barbiet viszem randizni.  - A legjobb barátom olyan hangot hallatott, ami miatt nevetnem kellett, azonban amikor egy a kollégium épülete mellett bevett kanyar után megpillantottam a rám váró lányt, abba is maradt az. - Figyelj, most mennem kell. Később mesélek. Csáó.  - Vártam még pár másodpercet, hogy ne nyomjam csak úgy rá a hívást, mielőtt megnyomtam volna a megfelelő gombot a kormányon. Már épp kikötöttem az övemet, amikor kinyílt az anyósülés - én kezdeményezni fogom, hogy ezt hívják valahogy máshogy, mert semmilyen bibircsókos anyósokra nem akartam gondolni, amikor éppen egy szép szőke lány szállt be mellém - felőli ajtó.
- Szia Valerie.  - Vigyorogva támasztottam a könyököm a két ülés közötti konzolra és kicsit még rá is játszottam arra a bizonyos puszira, amit kaptam. Mondhatjuk, hogy ilyen érzés különlegesnek lenni valaki más szemében? - Hm...  - Elhúztam a számat, miközben mérlegelő pillantással vizslattam őt - igazából a melleit, de ki ennek a megmondhatója?
- Nem küldelek vissza átöltözni. És nem mondom meg.  - Őszinte jókedvvel pillantottam rá, miközben gyors mozdulattal, de finoman az orrára koppintottam. - Nem mondták, hogy hamar megöregszel, ha ennyit kíváncsiskodsz? Ha érdekelne hova megyünk nem egyeztél volna bele a mai napba első körben.  - Ebben pedig szilárdan hittem. Más kérdés, hogy egyébként is támogattam azt a fajta hedonista hozzáállást, amivel lehetne magyarázni a jó dolgokra való vállalkozást.
- Akármilyen vonzó ez a kép  - hagytam magamnak néhány másodpercet, amíg tényleg elképzeltem a jelenetet magam előtt, csak azután folytattam. - Nincs másik csaj, aki ma ráérne.  - Lehet, hogy sikerült elég komolyan közölnöm vele ezt, de tény és való, hogy hazudtam, mint a vízfolyás. Teljesen más kérdés, hogy ha nagyon akartam volna, tényleg találok másik lányt is, talán még olyat is, aki rávehető egy iszapbirkózásra. De most nem ez volt a terv.
Visszakattintottam az övemet, aztán már csavartam is a kormányt a megfelelő irányba, hogy elinduljunk. Nagyjából egy óra kell, hogy Staten Islandre érjünk, ami rosszabb napokon és dugóban akár másfélre is nyúlhatott volna, de direkt igyekeztem olyan időpontot választani, amikor nem kell annyi időt a kocsiban töltenünk, hogy már ez alatt az idő alatt a lány agyára menjek és a végén kirakassa magát egy buszmegállóban. Képes lettem volna rá, de jelenleg nem ezt tekintettem a legnagyobb kihívásnak.
- Ha vannak még ötleteid közös programokra, akkor hallgatlak. Az iszapbirkózást megjegyeztem.  - Vigyorogva fejeztem be, közben még finoman meg is ráztam a fejem. - Az ajtóban van víz, ha szomjas vagy.  - Megkíméltem attól, hogy magamat emlegessem a víz helyett és a szomjúsága okaként, mert tényleg nem monoklival terveztem hazamenni. Claryvel annál inkább.

846 | öltözék | BewhY - Challan | hi Barbie  Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] 4135191119 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásBaby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ]
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] EmptyHétf. Május 16 2022, 08:49

Braylen & Clarissa
- Szerinted komolyan gondolta? – tanácstalanul nézegettem azokat a cuccokat, amiket alapvetően edzéshez szoktam használni, most pedig randi ruhát kellett valahogy varázsolnom belőlük. Maga a tény, hogy Braylennel találkozom, ő pedig hajlandó terepre vinni engem, önmagában elég furcsa volt. Ezzel nem csak én voltam így, lényegében Bibi is egyetértett velem azzal kapcsolatban, hogy a fiú egyáltalán nem szokott így viselkedni, ez pedig több, mint furcsa.
- Most már mindegy, mert belementél – elég szépen fejezte ki azt, hogy gyakorlatilag tálcán kínáltam fel magam, jelen helyzetben pedig ez egy olyan dolog volt, amit egyáltalán nem is bántam. Ez volt az egészben talán a legkevésbé komfortos a számomra. Egyáltalán nem az volt a tervem, hogy innentől kezdve valaki olyan leszek, aki bedől Braylennek. Viszont maga a tény, hogy randizni fogunk, nem pedig szexelni, önmagában volt furcsa. Talán nem nekem kellett volna megtörni a csendet, viszont elég egyértelmű volt, hogy azt a tinder matchet meg kell majd egyszer beszélnünk egymás között. Nem gondoltam volna, hogy végül így kerül majd sor erre az egészre. Persze beleélni se akarom magam, egyáltalán nem is gondolom, hogy jókedvűen kellene állnom ehhez az eseményhez, de egy kicsit mégis mosolygósabb voltam, mint máskor. Ennek ellenére nem akartam magam különlegesnek kezelni, mert pontosan tudtam, hogy talán csak egyetlen pillanatig tart ez a bánásmód a részéről. Emiatt pedig nem akartam túlságosan beleélni magam.
Ettől függetlenül azért jól akartam kinézni annak ellenére, hogy gyakorlatilag ennek az ellenkezőjét kérte lényegében. Valahol megnyugtató volt, hogy most nem attól kell majd rettegnem, hogy egymásnak esünk, ugyanakkor viszont idegessé is tett a tény, hogy nem igazán tudom meghatározni azt, ami köztünk megy. Ezen a ponton talán a legjobb, ha nem teszek semmit.
Ahelyett, hogy a barátnőm agyát húztam volna tovább egy rakat ugyanúgy kinéző melegítő cuccal, inkább magam próbáltam meg kihozni a maximumot a dologból, és csak akkor jelentem meg előtte megint, amikor már felöltöztem.
- Melltartót nem veszel fel? – a fehér felsőm miatt biztos ésszerű lett volna, de én csak megrántottam a vállam a kérdésre. Amúgy sem hordtam sokat, szóval innentől csak imádkozhatok azért, hogy ne essen.
- Majd jövök. Hozzak neked valamit? – a kérdés sokkal inkább volt automatikus. Mikor megkaptam a nemleges választ és azt, hogy érezzem jól magam, akkor gyorsan elhagytam a kollégiumi szobám ajtaját és a továbbiakban az épület előtt várakoztam. Később vettem észre, hogy a múltkori edzésem miatt nem túl szép a kezem jelenleg. Most már mindegy.
Nem lepődtem meg túlságosan, mikor a Bugattijával jelent meg, amiről annyit beszélt nekem. Sokan biztos nagyképűnek gondolnák – mert ez részben igaz is – amiért úgy terpeszkedik a volán mögött, de nekem most már sokkal inkább az jutott eszembe, ahogyan részegen beszélt az autójáról. Csillogó szemekkel és mosolyogva. Nem vártam meg, hogy kiszálljon üdvözölni, inkább én téptem fel az autó ajtaját és ültem be.
- Szia – csak egy apró mosolyt engedtem meg magamnak, aztán közelebb hajoltam, hogy adhassak egy puszit az arcára. Annak fényében, hogy most tényleg randizunk – elvileg – kínos lett volna úgy köszönni neki, mint bármikor máskor – Megfelelek terepre? Hová megyünk?
Az volt az érzésem, hogy nem kapok majd egyértelmű választ, de azért megpróbálkoztam a kíváncsiskodással. Csak azután, hogy az övet is a helyére pattintottam, fordultam felé és kezdtem el fenyegetni az ujjammal.
- Remélem nem találtad ki, hogy iszap birkózásban kell részt vennem egy másik csajjal érted, mert akkor veled fogok megküzdeni – a mondatom végére én is elnevettem magam. Bármilyen abszurd volt ez a kijelentés, szerintem ő képes hasonlót a fejébe venni.

566 || blackpink - forever young || szia Boo  Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] 560292900  || ruha ||


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Braylen Yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwXUJup
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] JwX6oq7
TémanyitásRe: Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ]
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ] Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Baby, have you ever loved me? [ Bray & Clary ]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» give in or take it -〖 Clary & Bray 〗
» honey boo | Bray && Clary
» bad at love [Bray & Clary]
» somebody you loved
» someone you loved

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: