New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 09:09-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:36-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Mind and Spirit
TémanyitásMind and Spirit
Mind and Spirit EmptyCsüt. Május 12 2022, 22:58

Jasont hazaküldtem már a bemelegítés után. Még mindig nincs rendben a lába, s nem kéne, hogy megint meghúzódjon a lába. Makacs, de éppen az hozta meg a józan eszét, hogy egy balhéja után lejött ide edzeni, még évekkel ezelőtt. A tűz ugyan nem húnyt ki belőle, ellenben megfelelően elkezdte gyúrni, alakítani, s messze vagyunk ugyan a sikertörténetektől, de nem is ezért kezdtem bele az oktatásba. Egyszerűen csak jó volt ide lejönni, jó volt a társaság, aztán itt ragadtam. Idővel pedig oktatni is kezdtem, s abba is beleragadtam. Nem is bánom.
A boxzsákok mögött gyakorlóknál haladok el, figyelem a tartást, a mozdulatot.
- Jane, van valaki, akire igazán nagyon haragszol?
Rám néz a húszas évei végén járó nő, bólint.
- A férjem.
Hoppá.
- Nem mondom azt, hogy képzeld oda a fejét. A dühöt vezesd le az ütésbe. A legjobban pedig úgy megy, ha kicsit közelebb állsz - megállok a saját, megfelelő távolságra, s úgy teszem lassan a mozdulatot. - Ha van még hova nyújtanod a karodat, úgy a bevitt ütés is erősebb. Ez az - mutatok rá a leutánzására. - Most próbáld meg.
Arrébb lépek, vissza, s figyelem, ahogy mozdul.
- Sokkal jobb.
Nem tágomatom az agressziót, éppen ezért sosem mondom azt, hogy képzeljen a boxzsák helyére valakit, akit kifejezetten utál. Mert arról elfeledkeznek, hogy annyiszor képzeli oda azt az illető, hogy a végén természetessé válik, hogy beverjük a képét. S szerintem nem erről szól a kickbox.
Rengetegen estek már úgy pofára, hogy egy szint után úgy gondolták, hogy ők a janik. Vagy őt vitték a kórházba, vagy pont a rendőrségre, súlyos testi sértésért. A harcművészetnek ára és következménye van, az pedig a felelősségteljes gondolkodás. Ha valakinek odabaszok, akkor ott is fog maradni, ilyen egyszerű. S ha én ütök, akkor ne csodálkozzak, ha velem is feltörlik az aszfaltot.
Pár mozdulatig még követem, aztán lépek tovább. A mai nap sokkal inkább a mozdulatok begyakorlása, az után jön majd páros küzdelem.

elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit EmptyKedd Május 24 2022, 13:20


Kyle and Alexandra

Az utóbbi napok történései, még ha nem is mutatom ki a szüleim előtt, megtették kellő hatásukat, és vannak olyan pillanatok, amikor úgy érzem, nem is vagyok önmagam, csak a testem csupasz porhüvelyként járkálgat a napi teendők között.
Egyrészt aggódom, másrészt rohadtul dühös vagyok. Aggódom, mert féltem az apámat, hogy Garcia-ék feldobják őt a rendőrségen, és évekre börtönbe kerül, pedig tisztában vagyok vele, hogy ő egy jó ember, aki most egy jó nagyot hibázott. Dühös vagyok, mert ez miatt az egész életem megváltozni kényszerül, méghozzá, hogy igent kellett mondanom egy olyan tisztességtelen és mocskos házassági ajánlatra, amitől felfordul a dolgom.
Annyi mindenben nem én döntöttem az életemről, annyi mindenben korlátozva voltam, de azt hittem, hogy legalább majd azt én dönthetem el, hogy kivel élem le az életemet, hát nem így történt. Ami pedig a legrosszabb benne, hogy ez a saját elhatározásom volt, a családom nem várta volna el tőlem, én erősködtem. Mégis tudom, hogy most sem döntenék másképp.
Hogy kire vagyok dühös? Azt magam sem tudom megmondani pontosan. Dühös vagyok a García-családra, amiért ennyire gátlástalan emberek, amiért csak úgy játszadoznak emberi életekkel és jövőjükkel. Dühös vagyok egy kicsit az apámra is, hogy egy pillanatra kapzsi volt és még többet akart, pedig, ha valaki elmondhatja magáról, hogy beleszületett a rangba és a jómódba, akkor az ő. Nem utolsó sorban magamra is dühös vagyok és arra az áldott becsületességemre, hogy képtelen voltam hagyni, hogy az édesapám oldja meg a problémáit és feleljen bűneiért.
Nem! Ez helyett én bevállalom, hogy annak az átkozott családnak a tagja legyek. Ha idáig aranykalitkába zárva éreztem magam, akkor most biztos lehetek benne, hogy ők ennél egy sokkal kényelmetlenebb ketrecbe zárnak, ahol teljesen elveszik a szabad akarat.
Mi van akkor, ha valamilyen módon elvárják tőlem, hogy ne járjak be az ügyvédi irodába, vagy ami még borzalmasabba, hogy ki kell hagyni az esti edzéseimet? Nyilván nagyon naiv lennék, ha azt gondolnám, ez a feltevés nem következik be.
Miközben ezeken agyalok, vagyis inkább ide-oda cikáznak odabent a gondolataim, az edzőteremben az egyik bokszzsákot püfölöm irgalmatlanul.
Elképzelem, hogy csak egyedül vagyok a teremben, próbálom kizárni a külvilágot és csak a bevitt ütésekre koncentrálni. Igaz, hogy a mai napon még időben sikerült kilógnom edzeni, nem a szokásos kései óráimban tartózkodom itt, ennek köszönhetően így elég nagy most itt a nyüzsgés.
Mindezek mellett még az eddigi edzőm, Lars is elköltözött New York-ból. Persze, nem ő volt itt az egyetlen oktató, de ő volt az egyetlen, akiben teljesen megbíztam, és akinek sikerült megnyílnom.
Biztos a többinek is megvan a maga jó oldala, de Lars korából adódóan már igazi tapasztalattal rendelkezett, ezek a fiatalabbak bizonyára a nyomába sem érhetnek.
Így hát eldöntöttem, hogy nincs nekem szükségem tovább senkire, aki tanít, hanem én majd magamat fejlesztem.
Igaz, hogy próbálom kizárni a külső hangokat, de még így akaratlanul is hallom, ahogy ez az említet fiatalabb edző szavakkal okítja a többieket, közben csak azért imádkozom, hogy ne én legyek a következő.
Úgy érzem, a bokszzsák nem elegendő most a számomra, harcolni akarok, úgy talán sikerül lejjebb adni magamból egy kis feszültséget, azonban ezt elég nehéz megtenni úgy. ha nem kommunikálok a többiekkel.
- A páros küzdelemnél én szeretnék az első lenni! – szólok végül is oda az edző pasasnak – fogalmam sincs, mi a neve, pedig lehet, hogy kellene.


credit • megjegyzés • szószám



the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.
mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Mind and Spirit Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Mind and Spirit A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Mind and Spirit Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Mind and Spirit 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit EmptySzomb. Május 28 2022, 16:29

Magamra nézve magasról teszek arra, ki milyen idegállapotban van. Aki nem ide való, az kiesik, akinek másra van szüksége, vagy másvalakire, akkor majd megtalálja. Az érzelmekben dagonyáznak, és annyira jól érzik magukat, nem én leszek, akibe bele fognak állni. Én, arrébb, sokkal inkább. Érzekelem az érzelmeiket, és nem foglalkozom vele, míg az az edzésbe bele nem avatkozik. Van egy határ, amit meghúzok, és akkor viszlát! Dehogy vitatkozom, dehogy leszek dühös vagy agresszív. Akkor elég szar zsaru lennék, ha az első, vagy akár a sokadig pöccenésre robbanék. Ez az egész nem nekem szól, hanem róluk szól. Így aztán minek izgassam magam.
S vannak feszültebbek, idegesebbek, és vannak itt kiégettek is. Majd megtalálják ők is az utat.
Most itt edzés van. Minden más: az ajtón kívül.
A mozdulat alakul, és majd jobb lesz idővel, arrébb is lépek, hogy haladjak tovább.
Egy hang szólal meg valahol, elsőnek nem is reagálok rá, mert már egy másikhoz léptem oda.
- Feszülten tartod a vállad, és nem mozog így rendesen. Mély levegő be, ki... vállkörzés, húzd hátra a válladat, dülleszd ki a mellkast. - megvárom, míg megcsinálja vagy négyszer-ötször, és máris lazább az izomtónusa, a légzése is megváltozik, lejjebb is érkezik végre levegő, a lényeg.
- Jobb? - a bólintásra ott hagyom, és a hallott hang irányába fordulok, s a gyakorló mellé lépek. S figyelem a mozdulatait. Totál nem itt van. És az nem az én gondom, így az érzetei, amit csak úgy dobál a világba, leperegnek rólam, nyugodtan állok mellette.
- Miért szeretne első lenni? - megvárom a választ.
- A bal láb nagyon fix, könnyen el fogják találni, mert nem tud súlypontot olyan gyorsan csúsztatni. Lejjebb a súlypontot. Csípő mozog, nem csak egyedül a láb.


elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit EmptySzomb. Jún. 11 2022, 15:29


Kyle and Alexandra

Sűrűn mozgok ebben a világban, az úgynevezett férfiak, az alfahímek világában, tehát hozzá vagyok szokva, hogy itt aztán nincs sok gyengédség és enyelgés.  Ha pátyolgató szavakat vár az ember,akkor menjen el inkább egy állatmenhelyre vagy műkörmöshöz.
Úgyhogy egyáltalán nem üt szíven, ha ez az új edző nem reagál azonnal a határozott kérésemre, avagy kijelentésemre. Ha zavarna az ilyesféle viselkedés, akkor nyilvánvalóan nem lennék ott ilyen sűrűn.
Arra sincs szükségem, hogy bárki foglalkozzon velem, másik edzőt se akarok, hiszen olyan úgysem lesz, mint Lars volt.
Szóval türelmesen várok, megvárom, amíg a férfi végighalad az edzőteremben levő embereket és elmagyarázza nekik, hogy mit kellene másképp csinálniuk. Nem mintha hallgatóznék, de tudom, hogy ilyen helyzetekben az építő kritikát sugdossák az ember fülébe. Már, akinek szüksége van erre.
Persze egy idő után, amikor befejezi az okítást, megindul felém is az oktató, habár jelen állapotomban nem vágyok semmiféle oktatása, pláne nem kioktatásra. Habár így első ránézésre ez a pasas pont olyannak tűnik, mint aki mindentudónak képzeli magát.
Már szinte számítok rá, hogy most én leszek a következő, akinek elmondja, hogy mit csinál rosszul, azonban a feltett kérdése egyszerre lep meg és zavar össze.
Miért is akarok első lenni? Igazából magam sem tudom, de ha pedig őszintén akarnék válaszolni, valószínűleg a lelkem mélyén kellene vájkálnom, amit most azonban biztos, hogy nem akarok.
- Ha már meg kell indokolnom, akkor azt mondanám, hogy úgy érzem, eleget melegítettem – válaszolok aztán némi csend után. – Azt hittem, mindenki a kik-boksz miatt van itt. Vagy tévedek? – vonom fel a szemöldököm, habár azzal is tisztában vagyok, hogy egy kicsit kitérő választ adtam a férfi kérdésére.
Persze aztán azért nem marad el a „várva várt” kielemzése annak sem, hogy mit nem csinálok jól.
Bármikor elfogadom az építő kritikát, de jelen pillanatban nagyon rosszkor talál el, mert nem vettem jó néven.
- Hát, ha gondolja, megmutatom, hogy hogyan küzdök és van-e súlypontom. Akár magával is – szólalok meg felpaprikázott hangnemben, ami egyébként nem jellemző rám, viszont úgy látszik, van az a pillanat is, amikor még én sem gondolkodom.
Valójában egy elég nyugodt ember vagyok, de ha sportról van szó, akkor valami fellángol bennem és nehezen tudok veszíteni.



credit • megjegyzés • szószám



the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.
mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Mind and Spirit Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Mind and Spirit A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Mind and Spirit Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Mind and Spirit 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit EmptyCsüt. Jún. 16 2022, 21:38

Figyelmesen nézek rá, s valahol mindegy, milyen reakciót kapok tőle válaszul, és valahol mégsem. Az emberek nem véletlenül jönnek ide le edzeni, és egyáltalán nem arról van szó, hogy ki fickós, vagy nem.
- Értem. Tehát ez a válasza - bólintok egyet. Mert egyértelmű ugyan, hogy nem a kérdésre válaszolt. - És úgy gondolja, hogy most a ring körül vagyunk, s feltettem a kérdést, hogy ki akar kezdeni? Volt már bizonyára edzésen - mutatok rá, mert a tartásán azért látni, hogy nem először van itt.
Az érzései, haragja, vagy nevezzük bárminek is, ugyanúgy leperegnek rólam, s hullanak a földre, mint a szavaim. Van egy edzésrend, ami nem véletlenül lett kitalálva. A szájhősök általában a kórházban végzik, vagy jobbik esetben egy orvosnál, mert továbbra is az egojukra hallgatnak. Mindenki a maga idejében tanulja meg, hogy érdemes nem túlzottan hallgatni rá.
S nekem pedig nem megszégyenítés a célom, hogy a gyenge pontján találjam el egy lábkaszálással. Az élet úgyis ki fogja alóla húzni a szőnyeget, hacsak már meg nem történt.
- Egyszer mindennek eljön az ideje - mosolygok rá, s továbbhaladok, mert nem csak ő van itt edzeni.
- Kézzel ütsz csak. Több erőt és pontosabb irányt tudsz beadni, ha a sarkadból, talpadból vezeted fel az ütést. Mint amikor a labda pattan vissza a földről. - megmutatom a mozdulatot a boxzsák előtt, s hogy mennyivel több, ha csak kézzel vagy úgy viszi be, ahogy mondtam.
- Most te jössz. - állok félre, hagyva neki lehetőséget. Figyelem a kezét, sérülése nincs, talán csak éppen nincs most itt fejben.
- Érzed a kettő közötti különbséget? - a válasza után haladok tovább, gondolatban már össze is raktam a párosokat, akik tudnak együtt gyakorolni. Ez is segíti a bemelegítést.
- Oké, rendben, akkor most jöjjön élesebb helyzetben is. Ring. - hagyom őket körbegyűlni, én az egyik sarokba állok, s míg mindenki felkészül, addig felsorolom a párosok neveit.
- Ki akar kezdeni? - nem nézek az előbbi szájalóra, csak a nevét mondom, s a leendő párosáét is. - Montalbano! - egy súlycsoportban vannak, képességben is, Montalbano viszont nagyon jól támad éppen abban, amiben a paprikás hangulatú éppen a leggyengébb.
- Felkészültek? - ha készen vannak, indítom a kört. Az első mindig szabad kör, azután kielemezzük a támadás-védéseket.
elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit EmptyVas. Jún. 19 2022, 12:19


Kyle and Alexandra

Az edzőteremnek sok pozitív oldala van azon kívül is, hogy egyszerűen csak szeretek itt lenni, hogy jól érzem magam és ez az a hely, ahol teljesen különálló lehetek a családomtól: önmagam.
Itt aztán senki nem nézi, honnan jöttél, milyen származású vagy, milyen ranggal rendelkezel, mivel foglalkozol, nő vagy-e, vagy férfi. Itt mindenki egyenrangúnak számít. Ha nem akarod, még a neveddel se foglalkozik itt senki, csupán az által van az ember megítéltetve, hogy hogyan bizonyít az edzőteremben, vagy a ringben.
Természetesen szereztem itt sok barátot magamnak, de a mai kései edzésen vajmi kevés ismerőst látok.
Be kell, valljam, Lars nélkül kissé bizonytalannak és elveszettnek érzem magam, ez a másik pedig nem túl bizalomgerjesztő a számomra. Igen, elméletben bizonyára mindent tud, de Lars valahogy belelátott az emberekbe. Belém legalább is.
A válaszom úgy pereg le róla, mint az olajazott fémcsőről a vízcseppek, nem mintha én szerettem volna beszélgetésbe kezdeni vele, én csak azt szerettem volna, amiért jöttem, élesben szerettem volna küzdeni.
Nem vagyok már kezdő az ilyen helyeken, tudom, hogy mennyi időre van szükségem a bemelegítéshez, ráadásul jelen esetben a bennem tomboló düh a világ iránt, csak még több adrenalint nyújt számomra.
- Igen, ez a válaszom, ha már kérdezett – vetem oda tudálékos szövegét hallva egy kissé talán hihetetlenkedve is. Miért kell egyáltalán megindokolnom?
- Nem tudtam, hogy arra kell várnom, hogy „felszólítsanak”, mint az iskolában – motyogom magam elé halkan, amikor tovább folytatja az előbbit, majd megrázom a fejemet, aztán egyszerűen csak faképnél hagy. Az én kérésemre és kijelentésemre azonban nem kaptam választ, igazi reakciót, de úgy vagyok vele, hogy kivárom, mi történik, és nem rontok neki újból.
Mikor az indulatos kihívásomat pedig elutasítja, csak megforgatom magamban a szememet, amikor már továbbáll, és nem látja. Jónak ígérkezik itt ez az este.
Folytatja a többiek kielemzését, amit most egy kicsit megfigyelek magamban. Végül is annyira nem mond butaságokat, csak hát ő nem az én edzőm.
Mikor végre rátér a ring témára, újra fülelni kezdek és egyúttal készülődni. Nem tántorítok az akaratom mellől.
És pár perc elteltével, lám mily’ meglepő, felteszi a kérdést, amire tulajodképpen én magam már meg is adtam a választ.
Kicsit bosszant is, hogy megkérdezni, ki akar kezdeni. Talán nem voltam az előbb elég világos, hogy ÉN?
Viszont, mikor mindenki megérkezik a 8x8-as küzdőtér köré, félrehúzódva elkezdi sorolni, hogy kinek ki lesz a párja, s meglepő módon mégis lehetek első. Montalbano-val! Nagyszerű!
Nem vagyok az az ember, aki keresi a konfliktust vagy, aki valakivel nincs jóban, igyekszem mindig alkalmazkodni, de Montalbano valahogy nem a szívem csücske. Valószínűleg azért, mert teljesen már világ vagyunk mi ketten.
Ő teljesen ebben a világban él, egy férfias kiállású kemény spanyol elődökkel rendelkező karakán nő, aki a harcra született. Kemény, szókimondó, nekem kicsit túl sok is, aki már nem egyszer tett megjegyzést a származásomra. Akármennyire is szeretném elrejteni, hogy honnan jöttem, néhanapján valószínűleg nem tudom teljesen eltüntetni a jegyeket, amik azt jelzik, hogy nem ebben a világban mozgok minden nap.
Minden esetre, úgy érzem, ettől függetlenül vagyok olyan jó, mint ő. Míg ő a nyers erejével, ösztönével és határozottságával küzd, addig én próbálok az érzéseimre, érzékeimre és az agyamra hallgatni, így tanították nekem.
A mai napon viszont az a tervem, hogy nem fogom vissza magam.
Természetesen úgy, mint az edzőteremben, a küzdőtéren is vannak szabályok, amiket be kell tartani.
A küzdés itt amolyan light-os módban folyik, nem K.O.-ra megyünk, és nem is életre-halálra, inkább csak finoman edzegetünk.
A Kick-boksz különféle szabályrendszereken alapszik, és mi itt a teremben az ún. Kick-Light szabályai szerint játszunk. A küzdelem célja itt, hogy minél több pontot szerezzünk, s ahol megengedettek a félerejű rúgások a fejre, testre, combra, vagyis tulajdonképpen a test egész részére.
- Igen – jelentem ki hangosan egy bólintás kíséretében, amikor az edző megkéri, hogy felkészültünk-e, a másik nem különben. Védőfelszerelés rajtunk van, tehát kezdődhet végre az, amiért ide jöttem.
Miután bemászunk a gyűrűbe, a lepacsizás után felvesszük a kezdő felállást, a férfi pedig elindítja a menetet.
Terveim szerint azonnal támadok, határozottan, keményen és megállíthatatlanul, felváltva egyszer kéz, egyszer láb. Ha valaki kívülről lát, olyan lehetek, mint egy robot. Egyáltalán nem gondolkodom.
Az elején a másik nő csupán védekezik, bizonyára nem szokta meg tőlem ezt a tempót és agressziót. Azonban miután összeszedi magát, ő is visszatámad. Ő is egyre keményebb, de természetesen bennem tombol az adrenalin, azonban egy óvatlan pillanatban, amikor erőből támadok, kissé elveszítem a tartásom, és a másik kirúgja a bal lábamat, én pedig a földre pottyanok. Ez egyébként pont az a láb, amit a tréner az imént megjegyzett, de azért nem áll szándékomban abbahagyni. Folytatni fogom a kielemzés után.



credit • megjegyzés • szószám



the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.
mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Mind and Spirit Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Mind and Spirit A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Mind and Spirit Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Mind and Spirit 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit EmptyPént. Júl. 01 2022, 22:16

A reakciója már nem érdekel, lapozok rajta, mert részemről lezártam a dolgot.
A motyogását ha meg is hallom, sem érdekel. Itt vannak szabályok, és ha már volt itt, tudja, mi a menet. Ha meg nem, akkor majd megtanulja. Vagy nem, és keres másik klubot. .
Hogy készen állnak bólintok, s miután felálltak, hagyom őket érvényesülni, vagy éppen... betörni.
Figyelem mind a kettő mozgását, tartását, de csendben maradok. Ez a kör nem a javításról, vagy megerősítésről szól.
Az arckifejezésem végig ugyanolyan marad, még akkor is, mikor bekövetkezik az, amit már korábban jeleztem. Hagyom, hogy az első pihegések meglegyenek, és némi folyadék is beléjük kerüljön.
- Mi az, amit erősnek talált magán, Montalbano? - a válasza után a páros másik tagjára nézek.- De Mevius?
Az edzések nem csak arról szólnak, hogy a nem megfelelőt korrigálják. Arról is, hogy ami már stabil, azt észrevegyék, és akár építsenek is rá, de sose tegyék kizárólagossá.
- És mi az, amin javítani akar? - semmi szükséges, semmi kell. Ez rajtuk áll. Ha nem tanulnak a küzdelmekből és javítják magukat, fejlesztik, akkor hiába a kell és a szükséges, ha az akarat úgy dönt: nem.

elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit EmptyPént. Júl. 15 2022, 10:01


Kyle and Alexandra

Azt az egyet tisztán le tudom szögezni, hogy nagy különbég van edző  és edző közt. Talán a neveltetésemnek, talán a családi helyzetem miatt, de megszoktam, hogy időt szánnak rám, figyelnek rám.
Míg Lars képes volt a fejemben összekuszált gondolatokat félretetetni velem, mire a ringbe kerülök, addig ez a jelen helyzetben most nem valósul meg.
Igaz, én magam sem kívántam új edzőt, én döntöttem úgy, hogy nem kell más segítsége, és úgy látszik, ennek most meg is van a negatív következménye.
Miután váratlanul a földre kerülök, majd gyorsan felugrok onnan, első pillantásom Montalbano-ra esik, aki eléggé nagyképű pillantásokat lövell felém.
Erre inkább nem mondok semmit, hiszen sosem voltam a konfliktusok híve, viszont eltökélt szándékom, hogy a következő körben már én maradok felül.
Miután iszom pár korty vizet, az új edző kérdésére kapok fel a fejem. Most komolyan saját magamat kell elemeznem?
Na, jó, ez végül is teljesen normális. De egy idegen előtt azonnal?
Montalbano-nak természetesen rengeteg erőssége van – szerinte.
- Talán, hogy általában megőrzöm a hidegvéremet és ésszel küzdök – felelek végül nem túl hangosan, de őszintén. – Ami most nem éppen látszott.
- Amin javítanék, az pont az, hogy jelenleg nem használtam az erősségemet – válaszolok most más kissé határozottabban, készen állva a következő menetre, ahol remélhetőleg már kissé összeszedettebb leszek.




credit • megjegyzés • szószám



the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.
mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Mind and Spirit Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Mind and Spirit A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Mind and Spirit Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Mind and Spirit 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
TémanyitásRe: Mind and Spirit
Mind and Spirit Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Mind and Spirit
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Teen spirit. Marco&Lumie
» Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit
» Welcome in my crazy mind
» New York State of Mind
» your body; on my mind - Fabiola & Marcello

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: