New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit
TémanyitásLindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit
Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit EmptyPént. Dec. 08 2017, 21:44

Lindsay & Olivia


Megértettem, amiért a Hotel nem akart még túlságosan belevonni a munkába. Itt tulajdonképpen mindenki utált engem, bár nem mondhatnám, hogy alaptalan volt az ellenszenvük. Ténylegesen megkeserítettem az itt dolgozók mindennapjait és tudom, mennyire nehéz elhinni azt, hogy megváltoztam. Tulajdonképpen csak azért tűrtek meg engem, mert míg élt, addig apám volt a szálloda igazgatója. Talán abban reménykednek, hogyha Fred átveszi az igazgatói széket én pedig megkapom a tulajdoni részemet, akkor felszívódok majd. De ez nem fog bekövetkezni. Lehet, hogy a régi énemnek ez volt a célja, de az új Olivia nem akar lemondani a karrierjéről. A szállodai rendezvényszervezés az egyik legszebb szakma a világon és bolond lennék, ha otthon ülő, luxusfeleségként akarnám tengetni a hétköznapjaimat.
Nem akarták, hogy visszajöjjek dolgozni. Rengeteg, "még nem állsz készen", "még pihenésre van szükséged" hazugság hagyta el a magasabb beosztásban lévők száját, csak azért, hogy engem minél tovább távol tartsanak a hoteltől. A visszatérésemmel kapcsolatban még Fred is szkeptikus volt, de ő legalább nem akadékoskodott. Ő tudja, hogy nagylány vagyok és el tudom dönteni, mi a jó nekem. Én pedig vissza akartam jönni, ezért most itt vagyok.
Tüzet szító szempárok merednek rám, ahogy elsétálok a folyosón, hallom, ahogy összesúgnak a hátam mögött. Szomorúak, amiért nem dobtam fel a talpam a balesetben. Most minden rosszat, amit valaha velük tettem, azt kamatostul visszakapom, de nem érdekel. Nem tudok tovább otthon ülni, egy idegen lakásban és olyan életet élni, amiben minden csak egy álca. Bele akarom vetni magam a munkába, az akaratom előtt pedig ha tetszik, ha nem, fejet kell hajtaniuk. Nem reménykedem abban, hogy majd idővel rájönnek, megváltoztam. Annyi bosszúságot okoztam mindenkinek, hogy egyenesen a pokolba kívánnak és a korábbi tetteim miatt nem is fognak még egy esélyt adni nekem. De én nem adom fel. Akkor is bebizonyítom, hogy más ember vagyok.
- Lindsay Wheaton? - lépek oda barátságos mosollyal az arcomon a concierge pultnál várakozó fiatal nőhöz és egyből a kezemet is nyújtom neki. - Üdvözlöm a szállodánkban! Olivia Holland vagyok, örülök, hogy végre személyesen is megismerhetem. - mosolygok továbbra is, majd a kézfogás után el is engedem őt. A szemem sarkából látom, ahogy több oldalról is kíváncsi tekintetek figyelmét tudhatom magaménak. Annyira jó lenne, ha nem kételkednének bennem ennyire...
- Kérem, kövessen, megmutatom a rendezvénytermeinket. - elindulok a liftek irányába, s remélem, hogy ő is velem tart. Talán ő még hírből se ismer engem, így nem kezd esetleges ellenkezésekbe. - Amíg várunk, had adjam át a névjegyem. Mostantól én leszek a kapcsolattartója, így ha bármilyen kérdése lenne, keressen bizalommal. - hivatalos hangnemet ütök meg, hisz őszintén nem tudom, miként viselkedtem korábban. Habár gondolom az ügyfelekkel mindig is tisztelettudó voltam és előzékeny, de most, az első baleset utáni projektemet tekintve még jobban oda kell tennem magam. Hisz most nem csak másoknak, hanem magamnak is be kell bizonyítanom, hogy a történtek ellenére igen is képes vagyok elvégezni a feladatomat.
Amint megérkezik a lift, előre engedem, majd utána én is belépek a fém dobozba és benyomom a gombot, hogy már indulhassunk is felfelé. Szerencsére senki sem csatlakozik hozzánk, így a felfelé vezető, rövid utat teljes nyugalomban tehetjük meg. - Tudja, még csak most került hozzám ez a projekt, így kissé lehet, hogy hiányosak az információim... Kötött már szerződést a szállodával a partira vonatkozóan? - itt arra vagyok kíváncsi, hogy valaki megmutatta-e már neki a rendezvény szintet, a különböző termeinkkel és azért van itt, hogy a konkrétumokat megbeszéljük, pontosítsuk a részleteket, tárgyaljunk az elrendezésről vagy még csak nézelődik a tökéletes helyszín iránt. A lift megérkezik, én kiszállok, s amíg a válaszára várok, türelmesen megállok a folyosó egy félreeső részén.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit
Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit EmptyPént. Jan. 05 2018, 18:06
to olivia
I'm gonna help you to get back to work

Vannak események, rendezvények, amiknek sokkal szívesebben veszek részt a lebonyolításában mint egy-egy másikban. A jótékonysági rendezvények már a kezdetek óta különös helyet töltenek be a szívemben, pedig még nincs túl sok évnyi tapasztalat mögöttem, szimplán csak jó ajánlóleveleim vannak, meg hát ugye az anyám, aki ehhez a rendezvényszervező céghez is segített bekerülni. Talán kicsit rosszul kéne éreznem magam emiatt, s néha tényleg igazságtalannak érzem másokkal szemben, hogy ez nekem ilyen könnyen ment, de aztán mindig rájövök, hogy ezenkívül nekem se volt mindig könnyű, s azzal szoktam magam nyugtatni, hogy most ezt igenis megérdemeltem. És így van ugye? Mindent elkövetek azért, hogy ne legyen rám panasz és eddig nem is volt probléma a munkámmal, szeretném, ha a nevelő szüleim büszkék lennének rám, hogy sikeres vagyok az életemben, ha már az igaziak tojnak a fejemre. Igen, azt hiszem, hogy a jótékonysági rendezvényeket is ezért szeretem annyira, merthogy árva voltam és bár öt évesen már örökbe fogadtak, attól még emlékszem milyen érzés volt karácsonykor új játékokat kapnunk. Ennek az estének a bevételét is olyan helyre juttatják, ahol biztos szükség van rá. Úgy tudom, még nem sikerült eldönteni a pályázatokból, hogy hova is, mert van katasztrófa sújtotta terület meg árva gyerekek, rászoruló családok... Nehéz döntés és örülök, hogy nekem ebbe pont nincs beleszólásom, csak a megszervezéssel kell foglalkoznom.
Furcsa érzés volt, mikor megláttam a lehetséges helyszínek között azt, amelyiknek leendő igazgatója Freddie lesz. Öt éve találkoztunk utoljára, de a közösségi médiának köszönhetően van róla némi információm, meg hát azért akadtak Skype beszélgetéseink dögivel, hiszen olyan jó kapcsolatunk volt régen és hiányzott. Nem szóltam neki, hogy visszajövök, valahogy annyira hirtelen ötlet volt, hogy ez is egyike volt azon sok teendőnek, amiről elfeledkeztem a sok között. Anyával rengeteg időt öltünk a kávézóba, hogy tökéletes legyen, olyan, amire mindketten büszkék lehetünk, s csak azután tudtam meg, hogy a tesómmal végre találkozhattam volna, mikor néhány napja ismételten New York utcáin tengettem a mindennapjaimat. A sors fintora lenne, hogy pont akkor ment üzleti útra Angliába?
Van egy költségkeretünk, amiből gazdálkodnunk kell a rendezvényhez, s ehhez mérten választottunk helyszínt is és meg kell súgnom, hogy igenis bevetettem az ismeretségi fonalat azért, hogy kedvezményesen hozzájuthassunk az egyik legjobb hotelhez arra az estére. Ezzel ismét szereztem egy plusz pontot a megbízóinknál, az egyetlen kikötés az volt, hogy ne hangoztassuk, hogy mennyiért is rendezhetik ők itt a rendezvényt, mert nem akarják, hogy erről szóljanak a hírek a jótékonysági rész helyett.
Mint minden szállodának, ennek is van saját rendezvényszervezője, akivel pontosítani, s egyeztetni kell a dolgokat, s aki az ismerős terep végett hasznos tanácsokkal láthat el a munkában. Telefonon mondták, hogy a hölgy, akivel együtt fogok dolgozni, most jön vissza a munkába egy huzamosabb szünet után, eredetileg úgy volt, hogy talán nem is tudnak senkit adni a segítségünkre, de azért örültem, mikor felhívtak, hogy mégis. Szokásomhoz híven az üzleti megbeszélésekre félretettem az extrémebb ruhadarabjaimat, s egy elég egyszerű összeállítás mellett tettem le a voksomat, de hűen önmagamhoz azért a tusvonalamat nem sztornóztam, hiszen már a munkatársaim sem tudnának anélkül elképzelni. Időben érkezem, talán még pár perccel korábban is, így hát örömmel fordulok pontban kettőkor a hozzám érkező hölgyhöz.
- Üdvözlöm, örülök, hogy megismerhetem és köszönöm, hogy szán rám az idejéből - viszonzom a kézfogást. - Esetleg a kabátomat lerakhatom valahova, amíg tart a találkozónk? Nem szeretném végig magammal cipelni - érdeklődöm, s bízom benne, hogy eme kérésemet rugalmasan meg is oldja. Munka közben nem szeretnék arra figyelni, hogy lerakjam ide vagy oda, aztán esetlegesen ne felejtsem véletlenül ott. Egyébként meg Miss Holland kedvesnek tűnik, nem értem, hogy a telefonban miért beszélt velem a kapcsolattartó úgy, mintha egy átkot küldene rám. Oké, igazából semmi ilyesmit nem mondott, de lehetett érezni abból, ahogyan beszélt, hogy nem kíván nekem semmi jót azzal, hogy mégis tudok a rendezvényszervezőjükkel közösen dolgozni. Szó nélkül sétálok mellette a liftek irányába, s mikor átnyújtja a névjegykártyáját, én is kihúzok egyet a táskámból. Direkt az egyik belső kis cipzáras zsebben tartom őket, hogy könnyen kivehessem, ha szükség lenne rá.
- Köszönöm szépen, ez pedig az enyém, minden bizonnyal szükség lesz rá. Milyen időpontokban kereshetem? Nem szeretnék tolakodó lenni vagy zaklatni Önt - kérdezem, miközben a liftre várunk. Megszoktam már, hogy munkám során velem hasonló korúakkal sem tegeződök le, így a hivatalos hangnem nem érint kényelmetlenül. Szerencsére csak enyhe klausztrofóbiám van, így csak akkor pánikolnék be, ha véletlen megállna a lift rossz helyen, de mivel nem így történik teljes nyugalomban érjük el a kívánt szintet. Ez már egy jó pont, a lift légköre is kellemes, s ahogy elnéztem kényelmesen elférhetnek benne többen is, így a rendezvény idején nem hiszem, hogy nagy sorban állás lenne a feljutásért, meg hát a bátrabbaknak ott lesz az a szép lépcsősor, amit már láttam a hallból.
- Semmi gond, nem sok mindenről maradt eddig le, inkább örülök, hogy így is elvállalta, hogy csak most tud csatlakozni. Sokkal könnyebb a dolgunk úgy, ha van egy helyismerettel rendelkező személy is a csapatban - kezdem a válaszadást, miközben kiszállunk a liftből, majd megállunk a folyosó egy azon részén, ahol vélhetően senkinek sem leszünk útban. - Szerződésünk pedig már van, bár őszintén bevallom, hogy csak sietősen rohantuk át a lehetséges helyszíneket az elején, hogy mi is az, amire már úgy azt mondanánk, hogy igen. Megköszönnék egy rendesebb körbevezetést, és közben már megbeszélhetnénk a parti bizonyos részleteit is, hoztam már némi tervezetet - húzok elő egy tabletet a táskámból, melyen már több összegyűjtött anyag, ötlet és pontosításra váró program van összegyűjtve.


zenécske || Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit 2624752903 Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit 1640380074  :biggrin: || szószám || ©
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lindsay & Olivia | Spread the Christmas spirit
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mind and Spirit
» Teen spirit. Marco&Lumie
» Lindsay && Jess
» Alexandra && Lindsay
» Lindsay & Laura Hard Rock Cafe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: