New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

voice mail [ Willow & Kristine ]
TémanyitásRe: voice mail [ Willow & Kristine ]
voice mail [ Willow & Kristine ] EmptyHétf. Dec. 18 2023, 09:47

Willow & Kristine
Soha nem gondolkoztam azon, hogy mi történne, ha eltűnnék. Sokszor olyan volt életben lenni, mintha ragasztóként működnék, és ezt mindenféle nagyképűség nélkül mondom. Egyre inkább érzem, hogy az én feladatom összeragasztani a dolgokat. Az utóbbi években próbáltam összetartani a szüleim reményét a bátyám felépülését illetően, majd Trist azért, mert a felesége megcsalta. Most éppen azon dolgozom, hogy Benji rendben legyen, emiatt gyakorlatilag mindenki életében egy olyan szerepet töltök be, amit én személy szerint nem gondolok túl maradandónak. Elvégre a szüleim ugyanúgy sírtak, amikor a bátyám kapcsolata nem javult, hiába próbáltam megvigasztalni őket. Az, hogy Tris szétment Allie-vel még nem jelentett számomra semmit. Nem akartam romantizálni a barátságunkat annak ellenére sem, hogy amit iránta érzek, sosem múlt el teljesen. Soha többé nem jelenthetném ki azt, hogy ő fontos nekem, ha elárulnám és arra használnám fel a jelenlegi, gyengébb állapotát, hogy magam mellett tudhassam. Nem azért akarom mosolyogni látni és boldoggá tenni, hogy idővel belém szeressen. Talán régen képes lettem volna ilyesmikre, viszont mára már megtanultam, hogy ha nem tudja mindezt őszintén nekem adni, akkor felesleges erőltetni a dolgokat. A végén mindketten csak boldogtalanok leszünk.
Tisztában vagyok vele, hogy buborékban élek, amibe beszűrődnek a világból bizonyos információk, de attól még nagyon sok olyan szeglete van, amit nem ismerek eléggé. Ez a hozzáállás naivvá tett az évek során, pont ezért is történt meg az, hogy annyira könnyedén beengedtem Tigert az otthonunkba csak azért, mert a macskám megkarmolta. Valószínűleg a köztük húzódó névrokonság kiváltott némi ellenszenvet egymásból, mert pontosan emlékszem arra, hogy miután elkapta a rosszcsont háziállatomat, az összekarmolta őt. Viszont sokkal mélyebb nyomot hagyott bennem az, ahogy a férfi is fújni kezdett az én tigrisemre. Nem véletlenül kapta a nevét egy nagymacskáról.
Az ilyen élmények ellenére is teljesen jól éreztem magam a kényelmes kis világomba, amiben azok az emberek voltak jelen, akiket beengedtem. Ez nem azt jelenti, hogy szuper zárkózott lennék, szimplán csak olyanokkal vettem körül magam, akik a boldogságomat erősítették. Ennek ellenére képtelen lennék nem segíteni valakinek, aki rászorul… Főleg abban az esetben, ha tudom, hogy az erőforrásaim megvannak ehhez.
Annak is megvan a hátránya, ha az ember szereti összetartani a környezetét és nem gondolja magát elég fontosnak. Ahogy annak is, ha buborékban él. Lényegében ez a két dolog eredményezte nálam, hogy végül képtelen voltam befogadni az olyan dolgokat, amik miatt egy polcsor mögé bújva kezdtem el rettegni ma. Mert az én világnézetembe nem fér bele az, hogy egy ilyen cuki helyen – ami szó szerint cuki, mert cukrászalapanyagokat árultak, nem csak szimplán aranyos – betörés történjen és rettegnem kelljen.
Talán a túlélési ösztöneim nem voltak a legjobbak, amikor megpillantottam a másik nőt és magam mellé húztam. Ezzel időt vesztettem, amit felhasználhattam volna arra, hogy a vészkijáratot keressem meg. Ugyanakkor képtelen lettem volna valakit csak úgy a sorsára hagyni, emellett, ha túl nagy zajt csapok, az is lehet, hogy csak felhívom a figyelmet magamra és a környezetemre.
- Meg kell találnunk a vészkijáratot – ezzel egyet értettem, és mivel volt némi ismeretem a boltban – elég sokat járok ide, mert szeretem ezt a helyet annak ellenére is, hogy Manhattanben is megtalálható egy hasonló – szóval reménykedtem benne, hogy lényegében csak a pánik miatt hagy ki az emlékezetem. Annyiszor voltam ebben a boltban, hogy a tudatalattim valójában elraktározta az infót arról, hogy hol van a vészkijárat.
- Valahol a bolt végében kell lennie – véletlenül se arról van szó, hogy mondjuk emlékeznék, szimplán csak logikusan próbáltam gondolkozni. Bár lehet, ha tűzszakértőnek megyek, akkor könnyebben kitalálom ezt is, mivel ezeknek az ajtóknak a kivágásánál azt is figyelembe veszik, hogy merre a legérdemesebb menekülni, ha lángokban áll az épület. Ha ilyen aggyal akartam gondolkozni, lényegében arra jöttem rá, hogy halvány gőzöm sincs, hogy mit kellene keresnem.
- Igen, de ezt hogyan képzeled el? – én is tudtam, hogy segítenünk kell az eladónak – Melyikünk menjen oda és húzza ide?
Valamiért az volt a fejemben, hogy ha most elkezdünk akciózni annak biztosan az lesz a vége, hogy valaki megsérül. Szerettem volna most Tris lenni, aki nálam sokkal okosabb volt és biztosan ki tudna találni valamit egy ilyen helyzetben. Van egyáltalán annyi pénz abban a kasszában, hogy megérje túszul ejteni mindenkit, meg kirabolni a helyet?
- Menjünk – egyetértettem azzal az iránnyal, amit maga a nő is kijelölt, közben pedig hálát adtam az égnek, amiért farmert viseltem és nem valami susogós anyagú cuccot, amivel még nagyobb zajt csapnék. Pár lépést haladtam mindössze, amikor hátra fordultam és a nő felé nyújtottam a kezem – Fogd meg kérlek. Ne veszítsük el egymást.
Egyikünk sem volt egy díjbirkózó alkat, de ketten talán többet értünk, mintha egyedül kellene harcba szállnunk bárkivel. A rabló hangjára ennek ellenére összerezzentem, mert nem voltam biztos benne, hogy nem indul el a sorok között, hogy a meglapuló embereket kezdje el keresni. Óvatosan szorítottam rá a nő kezére és imádkoztam halkan, hogy az emberek mind csendben maradjanak.
- Hívnunk kell a rendőrséget – teljesen hangtalanult tátogtam a szavakat, miközben hirtelen azon gondolkoztam, hogy mégis az lenne a legjobb megoldás, ha egyszerűen kirontanék innen és betörném egy autó szélvédőjét. A környéken elég sok a rendőr és inkább vállalom a fogdát. Még nem halhatok meg.
835 home ruha ne félj  voice mail [ Willow & Kristine ] 2122324058  


I’m still young, I’m still a bit scared
Though I know it’ll stop soon, I’m looking for you, will it stop now? These raindrops, these tears? I don’t want to get wet with rain, and tremble with cold, some day, the cold rain, will become warm tears, and fall down, it’s alright, it’s just a passing downpour - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Kristine J. Ahn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] JqNRPmx
voice mail [ Willow & Kristine ] DN2Hgb1
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Because we loved each other
If you turn back time to when we first met,, don't stand there, underneath the streetlight, don’t smile and don't push your hair back like that, so that I can just pass you by
★ családi állapot ★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] 9VajljR
All my love I'm giving, you don't buy
So I hide, but when I'm with you, yeah, I'm feeling so right, you're the only one who gets me so high, know I'm never ever leaving your side, now I won't hide
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] VEaQfrt
★ idézet ★ :
“Because you’re like a story that hasn’t happened yet. Because I want to see what you will do. I want to be part of the unfolding of the tale.”
- Jude Duarte
★ foglalkozás ★ :
cukrász
★ play by ★ :
Lee Ji Eun "IU"
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] WiH0wT9
TémanyitásRe: voice mail [ Willow & Kristine ]
voice mail [ Willow & Kristine ] EmptyCsüt. Aug. 04 2022, 22:58

Kristine & Willow
Nem volt külső rálátásom arra, hogy milyen mértékben változtatott meg az, hogy előbb szimpla párkapcsolatban éltem, majd  pedig ez a kapcsolat jegyességbe is fordult, hiszen rendelkeztem egy vőlegénnyel is. Ex-vőlegénnyel. Ha általánosítani akarok, biztosan én magam is ugyanolyan voltam, mint sok másik nő társam, akik egyrészt hajlandóak voltak lemondani bizonyos dolgokról, hogy a párjukhoz igazodjanak - egyúttal bizonyos dolgokban rá is bízták magukat arra, aki mellett le akarták élni az életüket. Szerintem sorsszerű, hogy amikor két ember élete minél inkább összekulcsolódik, kialakul, de leginkább kitisztul az a fajta dinamika, ami egy párost előre tud vinni, ha megfelelően van kihasználva. Csinálhatunk úgy, mintha mindenben kompetensek lennénk, de idővel eléggé felnő ahhoz az ember, hogy tudja, ez nincs így. Az emberek csak jók lesznek annak a színlelésében, hogy minden képesség birtokában vannak.
Ty és közöttem is pontosan ez volt a helyzet. Mindketten rendelkezünk olyan kvalitásokkal, amelyekben jobbak vagyunk a másiknál, amit a kapcsolatunk ideje alatt tudtunk úgy kamatoztatni, hogy működőképesek maradjunk. Valameddig. Nem lennék őszinte, ha azt mondanám, hogy nem gondolok már kettőnkre, hiszen több évet nem lehet csak úgy, pillanatok alatt lezárni és berakni egy olyan dobozba az agyunk egy zugában, ahonnan soha többet nem lehet azt előhúzni. Korántsem volt így. A legutóbbi találkozásunk óta már sokkal kevésbé ácsingóztam azután, hogy legyen alkalmunk megbeszélni a történteket, ettől függetlenül azonban - és Hailee legkorholóbb pillantása ellenére is - továbbra is gondolkoztam olyasmiken, mint hogy mit ronthattam el én és min kellene változtatnom ahhoz, hogy máskor ne legyek annyira vakon egy ehhez hasonló szituációban. Nem azt vártam el az élettől, hogy még több jegyességemet bontsa fel egy post-it cetlin, de ha lesz még kapcsolatom, szerettem volna, ha nem élem át ugyanazt, mint Tylarral a végén. A bizalmam talán a régi marad, a naivitásommal együtt, de ha soha nem lennénk hajlandóak változni, a világ még a jelenleginél is jóval rosszabb hely lenne.
Ötletem sincs hogyan tudtam ilyen dolgokon gondolkodni, miközben egy olyan bolt sorait jártam végig, ahol lassacskán már arra lehetett számítani, hogy a következő sarkon egy unikornist pillant meg az ember. Valószínűleg ott hibádzott a dolog, amikor céltalanul léptem be ide, csupán annyival a fejemben, hogy találnom kell valamilyen ajándékot apának, akinek az egyik legújabb szenvedélye a sütés volt. Amikor persze rögtön eszembe juthatott a tény, hogy kezdetben annyira lelkes volt, hogy még az esküvői tortámat is ő akarta megcsinálni, amitől már egyenes út vezetett az idegpályáimon Tylarig. Őszintén szólva hangosan sem félnék beismerni a tényt, hogy ő annyit jelent nekem, hogy még mindig gondolok rá - és ha már beismeréseknél tartunk, az már jóval inkább aggasztott engem, hogy a polcon lévő dolgok között akadt olyan, amelyeket soha életemben nem tudtam volna egymagam beazonosítani. Több lehetőségem is akadt a végkimenetelt illetően: vagy elismerem a vereségem és megkérem az eladót, hogy legyen a segítségemre, vagy felhívom aput és ő segít nekem elemezni az otthoni állapotokat és azt, hogy pontosan mi hiányzik. Vagy a harmadik lehetőség, hogy beszerzek valamit, amit aztán apának hasznosítania kell, mindegy, hogy jelenleg szüksége van-e rá, vagy sem. Azt az opciót már az elején elvetettem, hogy apát kérdezem meg, hogy mit szeretne, mivel túlságosan szereti a meglepetéseket ahhoz, hogy ilyesmivel kapcsolatban faggatni lehessen.
Magam sem tudom, hogy mikor zökkentem ki a gondolataimból, hogy vajon a kasszánál zajló eseményekre kaptam fel a fejemet és indultam meg a beszélgetők felé, vagy a már kezemre kulcsolódó másik kéz volt az, ami magamhoz térített. Mindenesetre kikerekedtek a szemeim, amikor be lettem húzva a sorok mögé, amikor pedig felfogtam, hogy ki tette ezt velem, teljesen ismeretlen emberrel találtam szemben magamat. A fülemet hegyeztem, hátha el tudok kapni többet is a két férfi szavaiból. Automatikusan húzódtam össze, miután sikerült leguggolnom, közben pedig minél mélyebb levegővételekkel igyekeztem nyugtatni a szívemet.
- Ki kellene jutnunk valahogyan. - Igyekeztem a lehető leghalkabban kimondani - már-már tátogni - a szavakat. Féltem tőle, hogy így sem maradhatunk fedezékben - elvégre a pillantásom nem találkozott vészkijárattal. Azelőtt viszont rendőrt hívni, hogy épületen kívül vagyunk, sokkal kockázatosabb lett volna.
- Merre lehet a vészkijárat? - Részben magamnak, részben a mellettem guggoló lánynak tettem fel ezt a kifejezetten trükkös kérdést. Csak reménykedni mertem abban, hogy a bolt rendelkezik ilyennel és hogy lényegében működőképesnek is bizonyul majd.
- De segítenünk kell az eladón. - A hangom bizonytalanul csengett, a pillantásom azonban még annál is bizonytalanabbá vált, amikor a sorok közül kipillantva, alig kuksolva a megfelelő irányba, a fegyveres férfi hátának vonalait sikerült kivennem. Még mindig nem fedezte fel, hogy itt vagyunk de csupán idő kérdése volt, hogy esetleg egy társa a másik irányból ránk rontson. A szívem még hevesebben kezdett dobogni, amikor belegondoltam, hogy mennyire szorult helyzetben vagyunk és le kellett hunynom a szemeimet pár másodpercre, hogy nyugalmat tudjak erőltetni magamra. - A túloldalon kell majd próbálkoznunk.
te se voice mail [ Willow & Kristine ] 2624752903 || ruha || 776 ||


When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you

Kristine J. Ahn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] Joboah_mpd_10-002
voice mail [ Willow & Kristine ] 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
voice mail [ Willow & Kristine ] D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
Témanyitásvoice mail [ Willow & Kristine ]
voice mail [ Willow & Kristine ] EmptyHétf. Május 02 2022, 22:00

Willow & Kristine
A mai napra viszonylag mozgalmas programot találtam ki magamnak. A cukrászda szempontjából már valamennyire az utolsó simításokat végezzük, mivel az ipari gépeket megrendeltük, lényegében ezeket kell majd a hónap során átvennem, illetve a víz és a gáz optimalizálva lett abban az épületrészletben, amit kibéreltünk. A mai nap folyamán jött egy belsőépítész, aki megnézte, illetve segített eltávolítani a konyhát és a vendégteret összekötő falat. Nyilvánvalóan nem akartam látványkonyhát, mivel az negyed annyira sem lesz cuki, mint az általam elképzelt kis mesebirodalom, mégis ez volt a legegyszerűbb módja annak, hogy a nap közben tudjak dolgozni és kiszolgálni is. Tudtam, hogy idővel szükségem lesz majd valakire, aki az eladói feladatokat ellátja, azonban, mivel fizetést nem biztos, hogy tudtam volna adni neki, egyelőre egyedül akartam megpróbálni. Gondolatban valójában már ott jártam, hogy tapétákat nézegessek, és csodálatos, rózsaszín árnyalatú festékeket keresgéljek anyával, viszont az igazság egyelőre ennél komorabb volt. Az a csodavilág, amit én már az álmaimban is láttam, teljes mértékben eltért a jelenlegi állaptoktól. Még be kell majd pucolni újra a falakat, aztán kívülről is szeretnék szigetelést, illetve újra festetni a külső falakat. Ez pedig még mindig csak a kezdeteket jelentette, egyáltalán nem beszéltünk még a padlóról, vagy a további teendőimről. A dekorációt a legkisebb, legfeleslegesebb pontokig, fejben már teljesen elterveztem, a legapróbb részletekre is odafigyelve, de ennél a valóság sokkal komorabb volt. Valójában azon túl, hogy a mesteremberekkel együtt próbáltunk meg valamit kihozni ebből a helyből még előrébb nem jutottunk. Nyilvánvalóan az volt a legfontosabb, hogy a hely, mint cukrászda alkalmas legyen üzemelni. Ha megvagyok azzal, hogy nagyjából valahogy kinézzen ez a hely, akkor utána jöhet majd minden más, de egyelőre tényleg el voltak maradva a munkálatok… És akkor még grafikussal egyáltalán nem beszéltem, te jó ég. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz megnyitni egy vendéglátós egységet.
Mikor végeztem a folyamatokkal, azt terveztem, hogy egy elvállalt tortához fogok bevásárolni. Az egyik kedvenc boltom azonban nem a környéken volt megtalálható. Emiatt tényleg képes voltam buszra szállni és elmenni egészen Brooklynig annak ellenére is, hogy egyedül voltam. Általában Tris el szokott kísérni, mivel sok mindent meg szoktam venni ilyenkor. Emellett Tris sokszor mondta nekem, hogy nem kellene egyedül mennem Brooklynba, mert mégiscsak 44 kiló vagyok és alig százhatvankét centi, de egy olyan kis helyes boltban biztos nincs pénzmosás.
Ezt természetesen akkor is így gondoltam, amikor különböző dolgokat kezdtem el pakolni a kosaramba és minden egyes terméknél felcsillant a szemem, vagy magamban örömködtem, amiért találtam valamit, amire már jóideje vadásztam. Pont emiatt, eléggé lekötött maga a vásárlás, sokszor egyáltalán nincs eszembe az, hogy bárkinek a beszélgetését kihallgassam, azonban ma valahogy mégis sikerült. Kissé megrémisztett az agresszív hangnem, amit megengedett egy vásárló az eladóval szemben, de pont azért, mert tisztában vagyok a testi adottságaimmal, nem igazán akartam ebbe beleszólni. A pillantásom mégis a terebélyes férfi felé terelődött a polcok mögül, és az ereimben is megfagyott a vér, amikor megpillantottam a kezében a pisztolyt. Az ujjaim elgyengültek, gyakorlatilag az utolsó pillanatban kaptam a kosár után, miközben a fejemet lejjebb húztam, és összeszorítottam a szemeim. Levegőt merni sem kifejezetten mertem, mivel egyértelműen hallottam, hogy mire szólította fel az eladót a fegyveres személy. Vennem kellett pár mély levegőt, miközben azért imádkoztam, hogy engedelmességet mutasson az eladó, miközben a pánik gombot már rég megnyomta. Bíztam benne, hogy érkezik segítség anélkül, hogy bárki megsérülne, vagy legalább valamilyen módon ki tudok jutni innen viszonylag sértetlenül.
Emiatt épp újra rávettem volna magam a leskelődésre, de épphogy csak kinyitottam a szemem, amikor egy hozzám hasonló méretekkel rendelkező nőt láttam megiramodni a kassza felé. Nem voltam biztos benne, hogy tényleg oda indult és látta-e a fegyvert, pont ezért fogtam rá határozottan a kezére és amint elkaptam a pillantását, az ajkaim elé emeltem a kezem, hogy csendre intsem. Óvatosan húztam be a polc mögé, ezek után egyenesen leguggoltam, hogy a lehető legkevesebb feltűnést keltsük.
- Nem okos döntés most odamenni – szinte teljesen hangtalanul formáltam meg a szavakat. Próbáltam körbe kémlelni, mert szerettem volna tudni azt, hogy a férfi teljesen egyedül van-e, vagy esetleg akad tettestársa. Ennél többet egyelőre nem mertem tenni, mivel az agyamban nem igazán voltak ott azok az opciók, amik talán a segítségünkre lehetnek egy ilyen helyzetben. Szóval okosabb volt meglapulni, amíg valami jobb nem jut az eszünkbe.
693 above the time ruha ne félj  voice mail [ Willow & Kristine ] 2122324058  


I’m still young, I’m still a bit scared
Though I know it’ll stop soon, I’m looking for you, will it stop now? These raindrops, these tears? I don’t want to get wet with rain, and tremble with cold, some day, the cold rain, will become warm tears, and fall down, it’s alright, it’s just a passing downpour - - - - - - - -

Willow D. Yoon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kristine J. Ahn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] JqNRPmx
voice mail [ Willow & Kristine ] DN2Hgb1
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Because we loved each other
If you turn back time to when we first met,, don't stand there, underneath the streetlight, don’t smile and don't push your hair back like that, so that I can just pass you by
★ családi állapot ★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] 9VajljR
All my love I'm giving, you don't buy
So I hide, but when I'm with you, yeah, I'm feeling so right, you're the only one who gets me so high, know I'm never ever leaving your side, now I won't hide
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] VEaQfrt
★ idézet ★ :
“Because you’re like a story that hasn’t happened yet. Because I want to see what you will do. I want to be part of the unfolding of the tale.”
- Jude Duarte
★ foglalkozás ★ :
cukrász
★ play by ★ :
Lee Ji Eun "IU"
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
voice mail [ Willow & Kristine ] WiH0wT9
TémanyitásRe: voice mail [ Willow & Kristine ]
voice mail [ Willow & Kristine ] Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
voice mail [ Willow & Kristine ]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» be a voice, not an echo
» Elle & Darrell - A Voice from the Past
» Kristine Jin Hee Ahn
» " but maybe " - Kristine & Tristen
» epiphany; Nathan & Kristine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: