New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Alexandra de Mevius
TémanyitásAlexandra de Mevius
Alexandra de Mevius EmptyCsüt. Ápr. 21 2022, 13:44
Alexandra de Mevius
KEEP SMILING! IT CONFUSES PEOPLE!

Karakter típusa
Saját
Teljes név
Alexandra de Mevius
Becenév
Alex, Sandra
Születési hely
New York
Születési idõ
1993. 5. 5.
Kor
29
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
Kényszer eljegyezve
Tanulmányok
New York University, jogi kar + már végzett
Foglalkozás
védőügyvéd, családi nyomásra csak gyakornokoskodik
Munkahely
Romano Law
Hobbi
küzdősportok, futás, úszás, lovaglás, íjászat, olvasás

Csoportom:
Hivatal

Jellem
Különös dolog ez az élet. Sorsok és életformák változhatnak meg egy szempillantás alatt. Álomvilágban élő kislányok nőhetnek fel egy nap alatt, gazdagból szegény és nincstelenből vezető is lehet. Talán még a rossz emberekből is lehet egyszer jó, habár én ebben lassan már nem hiszek.
Azt az egyet tudom, hogy én mindig is a jóra törekedtem, az élet mégis úgy hozta, hogy végül már nem tudom, mi vagyok.
A nevem Alexandra és New York egyik leggazdagabb old money, azaz ún. dzentri családjának második legfiatalabb sarja vagyok. Ami pontosabban azt jelenti, hogy a családunkra generációkon keresztül minden különösebb erőfeszítés nélkül öröklődik a vagyon. Az ilyen emberek többnek, jobbnek képzelik magukat másoknál, azt gondolják, többet érdemelnek, mint az átlag emberek, hogy nekik minden jár. Csak azért, mert olyan családba születtek, ahol alanyi jogon jár a pénz, a kényeleg és tisztelet.
Én sosem gondoltam így ezekre a dolgokra, mindig is vonzott az egyszerűbb emberek élete.
Ellentétben az öcsémmel, Jordannel, aki kihasználta a név és pénzt adta lehetőségeinket minden téren. Talán ezért is van az - na, meg mert én vagyok az idősebb -,
hogy mindig is én voltam a család központja, apám szeme fénye, amit az öcsém nem is bánt, hiszen eldagonyázott a családunk gazdagságban, amiért neki soha nem kellett megdolgozni.
Egész életemben mindenem megvolt és mindenből a legjobb: a legdrágább ruhák, autók, ékszerek, fodrászok, magántanárok, testőrök, utazások, koktélpartyk stb. Sosem tudtam, milyen az a nélkülözés, az erőszak, a megalázás, valamiért mégis tudtam, hogy nem él minden ember így.
Sosem voltam elszállva magamtól, attól függetlenül, hogy ha akartam volna, még a csillagokat is megkaptam volna az égről. Mindig is a földön jártam és nem éreztem magam felsőbbrendűnek a többi embertől a családom vagyona miatt.
Próbáltam önállóságra törekedni, megharcolni az élet apró dolgaiért, habár ez nehezen volt megvalósítható. Mindig megvolt a véleményem mindenről és nem akartam másoktól függeni. Más nemesi családból származó hölgyekkel ellentétben céljaim és elveim vannak.
Szeretnék segíteni nekik valahogy: az ártatlanoknak, a szegényeknek, az árváknak, a nélkülözőknek. Ezért is tanultam ügyvédnek, hogy megvédjek ártatlan embereket és az igazságért harcoljak.
Habár a családom nem nézi jó szemmel, hogy a jogi egyetemre jártam, dolgozni pedig egyáltalán nem engednek, habár már felnőtt nő vagyok. Titokban aztán mégis csak munkát vállaltam önkéntesként az egyik jól menő ügyvédi irodában,  és most már, ha nehezen is, de kénytelenek elfogadni ezt a helyzetet. A családom ugyanis úgy véli, hogy egy magamfajta lánynak az a dolga, hogy igazi úri hölgy legyen, akinek majd találnak egy jó partit és férjhez megy, gyerekeket nevel, csinosítgatja otthonát meg a kertet. Hát, végül találtak egy jó partit…

De ne tévesszem meg senkit a kislányos külső és ez az életmód, mert sosem kellett engem félteni és mindig találtam rá módot, hogy élvezzem az életet.
Hogy egy kicsit kilépjek ebből a fényűző világból és ezenkívül önvédelem szempontjából, Kick-box-ozni kezdtem, aztán annyira megkedveltem ezt a sportot, hogy végül a hobbimmá vált a dolog, s ezenkívül még egy csomó fiús dolog, amitől az apám infarktust kapna, ha megtudná, de ez az én életem, és leglább egy picikét megpróbálok önmagam és szabad lenni.


Avataron:
Ana de Armas

Múlt
Szóval volt nekem a "szép" életem, amit a családi presztízs elvárt tőlem, és amibe beleszülettem, és volt az én "igazi" életem, amit megálmodtam magamnak, de amely rész sajnos csak nagyon aprócska volt.
Miután a családom rájött, hogy én bizony dolgozom, végül is nagy nehezen belement, de csak azzal a feltétellel, ha gyakornokot játszom és nem kérek fizetést - így is belementem.
Viszont a többi tevékenységet, ami boldoggá tett és ami szintén a részem volt, már előttük is el kellett titkolnom. Például, hogy hetente kétszer munka után eljárok egy kis ismeretlen klubba edzeni és kik-box-ozni. Itt megismertem hasonló érdeklődi körű emberekkel, és ha olykor el tudok szabadulni közös programjaink is vannak.
Az egyik nap azonban más volt, mint a többi, amikor hazaértem az munkából,  és egyszerre megváltozott az életem.
Apám és anyám teljesen le voltak törve, amikor beléptem apám dolgozószobájába.
- Apa, mi a baj? – kérdeztem, mert egyből leszűrtem, hogy valami nem stimmel. Azt hiszem, még sose láttam ilyennek, hiszen valamilyen szinten mindig ő volt az én menstváram.
- Megoldom, Alexandra, megoldom – felelte, habár ezzel egyáltalán nem győzött meg.
- Apaaa! – szólaltam meg kissé szigorú hangon, hiszen mindig is utáltam a hazudozást. Kivéve, amikor én magam titkoltam el a fél életem a szüleim előtt, de mentségemre szóljon, hogy nekik ettől nem lesz jobb vagy rosszabb.
- Garcia, nem áll le. Addig nem nyugszik, míg nem lesznek övéi a Dubaii-részvények, amiket megvettem az orra elől. Nos, ez nem is lenne baj, viszont én is követtem el hibákat az üzleti életben, amit ő most kiszagolt. Ha nem adom neki a részvényeket, akkor elbánik velem – mondta apám bánatos arccal.
Apám és a Garcia család ősidők óta ellenségek és ott harcolnak egymással az üzleti életben, ahol tudnak, de ez most valami telejsen új oldaluk volt. Mindig is sejtettem, hogy a Garcia család nem a tisztesség nagymestere, és lám, most be is igazolódott a feltevésem.
Mindig is ódzkodtam attól a családtól, a fiait ki nem állhattam az iskolás éveim alatt.
- De hiszen azok az én nevemen vannak, nem tehet semmit – mondtam felvonsz szemöldökkel, mire apám vészjóslóan anyámra nézett. Éreztem, hogy a baj lassan fekete füstfelhőként kezd körözni felettem, de aztán megértettem a dolgot.
- Ez is a baj. Átadnám neki a részvényeket, ezt már eldöntöttem. Viszont...biztosítékként, hogy nem árul be a rendőrségen, azt akarja, hogy adjalak hozzá legidősebb fiához, hogy mindenképp a családjukra szálljanak részvények. Ráadásul egyesülni is akar velünk a vagyon miatt – tette hozzá félve apám, mire én felcsattantam.
- Na, azt már nem! – csaptam az íróasztal szélére felháborodottan. Mégis mit képzelnek ezek a barmok?
- Még, hogy egy bűnöző fiához menjek?? Az ilyenre még csak rá se nézek, nem, hogy szóba áljak vele! És amúgy se megyek férjhez olyanhoz, akit nem is ismerek! – akadtam ki, majd fel is keltem, és megindultam kifelé az irodából. Apám meg anyám csak megértően bólogattak, nem kényszerítettek semmire, sose tették. - Majd én ezt megoldom, ügyvédi irodában dolgozom és magam is ügyvéd vagyok.
Éppen, mikor elhagytam a szobát, akkor érkezett meg apám ügyvédje, én meg, mivel résnyire nyitva maradt az ajtó, mindent hallottam. Azt még el kezdtem megemészteni, hogy apám se olyan makulátlan, mint hittem.
- Nem jól állnak dolgok Jonas. Ha az a férfi beárul, akkor börtönbe fogsz menni. Talán még a vagyonod nagy része is elveszik és a családodnak jóformán semmije se marad – ecsetelte zavartan az ügyvéd.
- Mennyi? – kérdezte apa.
- Minimum 15-20 év – felelte az ügyvéd ugyanúgy, amire én nem bírtam ki és rájuk nyitottam.
- Micsoda? Börtön? Én azt hittem, hogy pénzbírságról van szó. Nem mész börtönbe, apa, azt nem engedem. Mondd meg annak a gazembernek, hogy hozzá megyek a fiához – mondtam határozottan.
Igaz, máris rosszul voltam a dologtól, de azt nem engedhettem meg, hogy apámat bezárják.
A szüleim persze tiltakoztak, de nem engedtem az igazamból, így végül apa felhívta Mr. Garcia-t.
Ettől a perctől kezdve az életem teljesen megváltozott és itt kezdődik az én igazi történetem.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Alexandra de Mevius Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Alexandra de Mevius A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Alexandra de Mevius Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Alexandra de Mevius 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
TémanyitásRe: Alexandra de Mevius
Alexandra de Mevius EmptyCsüt. Ápr. 21 2022, 16:19
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Alexandra!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A lapod elejét olvasva az járt a fejemben, milyen jó ilyet is látni, hogy valaki annak ellenére, hogy mindene megvan, bármit megkaphat, amit csak szeretne, minden csak úgy az ölébe hullik a születése óta, mégsem szállt magától, nem nézi le azt, aki kevésbé szerencsésként jött erre a világra. Sőt! Segíteni akar azokon, akik rosszabb helyzetben vannak. Emelett ki akar törni a béklyói alól, önálóbb lenni, megmutatni, hogy egyedül is képes elérni, megszerezni dolgokat, dolgozni, vagy épp olyan hobbit találni, ami arra a rétegre talán kicsit kevésbé jellemző. Szóval egészen üdítő volt mindezt olvasni. Very Happy

Aztán persze jött a feketeleves, hogy a drága papa nem is annyira ártatlan, és hogy ha nincs aki elsímítsa a dolgait, nézeteltéréseit, hosszú időre börtönbe is kerülhet. És most feladva a saját kiharcolt önállóságodat, szabadságodat, férjhez kell menned valakihez, akit alig ismersz, akiről legfeljebb annyit tudsz, hogy nem jó ember, ahogy az apja sem az, csak hogy a saját apádat és családodat védd. Nehéz helyzet, de én drukkolok, hogy valami jó és izgalmas süljön ki ebből! Alexandra de Mevius 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Alexandra de Mevius Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Alexandra de Mevius 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Alexandra de Mevius 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Alexandra de Mevius 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Alexandra de Mevius 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Alexandra de Mevius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  a little fun or something // Alexandra&Andrés
» Alexandra && Lindsay
» Alexandra Drake
» Alexandra Hope Daly
» Alexandra && Lindsay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: