New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 119 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 115 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Luna
TémanyitásLuna
Luna EmptySzer. Ápr. 20 2022, 20:31

Luna, a lányom
Stoppolt

Play by
Kaia Gerber, Cindy Kimberly, Naomi Scott, vagy hozzájuk hasonló, nem szőke/vörös hajú 20-30 év közötti lány
Születési hely
Los Angeles
Kor
22
ehhez ragaszkodnék
Lakhely
Los Angelesben nőtt fel
Jelenleg Manhattanben tanul
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Lenne erre egy jó ötlet
Csoport
Diák
Történetünk
Nem tudom a kályhától kezdeni, egyszerűen azért nem, mert fogalmam sincs, hogy milyen személyiséged lett, vagy melyek voltak a legszebb és legrosszabb napjaid. Nem voltam részese az életednek, mindössze az első életévedet követtem nyomon. Az anyádra bíztalak, végérvényesen lemondtam rólad, így te olyan tudattal nőttél fel, hogy nem én vagyok az apád, vagy legalábbis nem tudod, hogy ki a valódi apád. Anyád nevét vetted fel, ehhez ragaszkodtam annakidején.
/Egyéb múltja, élete szabadon alakítható/
Ennek ellenére azért időnként rajtad tartottam a szemem, igaz, csak távlatokból. Tudom, hogyan nézel ki, anyád (Megan, ügyvéd) szerint elég erős csajszi lett belőled, ugyanakkor túlságosan szeleburdi is, az a fajta, aki csakis saját kárán képes tanulni.
/További személyisége szabadon alakítható/
Újságírónak tanulsz, a diplomád témáját fontolgatod. Míg más csajszik a bulvárért rajonganak és sztárokat hajkurásznak, te mindig inkább a krimi és a mocskos üzleti játékok szerelmese voltál. Nem akartál ilyenekre vetemedni, pusztán csak mindig azokra a láthatatlan részletekre vagy kíváncsi és akarod róluk lehúzni a leplet, amik nem véletlenül nem nyilvánosak. Ezen a ponton kapcsolódsz be a történetbe.
Rengeteg bűncselekmény fűződik ahhoz a drogbandához, aminek én az egyik vezetője vagyok itt New Yorkban. Egyértelmű esetek is (autógyújtogatások, gyilkosságok), valamint olyan érdekes tranzakciók, cégek közötti megállapodások, beleértve a korrupt zsarukat is, amiken ha elindulsz, könnyen a sűrűjében találhatod magad. És te pikk-pakk ott is vagy, már amennyiben a társam (Baldomero Garrido) ágyát annak lehet nevezni. Sok mindenre hajlandó vagy azért, hogy megszerezd az információkat, dugni is mindenki szeret, legfeljebb tagadja. Én nem tudom, mi ez az egész kommunikáció közted és Garrido között, miközben már azt is elérted, hogy felkerülj a bandát veszélyeztető személyek listájára, de egy biztos: túl merész vagy, jobban kellene vigyáznod, nem véletlenül nem tudsz sokáig érdemleges cikkel előállni bizonyítékok hiányában.
Te nem látod, de hatalmas szerencséd van, hogy ezt a bandát környékezted meg, talán többedmagaddal. Fogalmad sincs még, hogy az apád vagyok, így azt sem látod, hogy valaki mindig védi a hátad még azokban a helyzetekben is, amikor már én magam is eltakarítanálak bármilyen eszközzel az útból. De hát a lányom vagy, ez egy olyan kötődés, amit nem tudok kiirtani magamból és nem is szeretnék.

/Előzetes ötletek alapján Garridoval egy nagyon bonyolult szerelmi szál alakulna ki szép lassan, több játék során, ezt persze Qadir nem fogadná jól, mert hiába közeli ismerőse és társa az az ember, még Qadir is látja, hogy egy elvetemült gazember a férfi. De úgy tűnik, Luna is pont annyira szeret veszélyesen élni, mint az apja vagy az anyja.
Ami az apa-lánya szálat illeti, szeretném, ha nem első csettintésre derülne fény a biológiai viszonyukra, hanem Luna is fokozatosan rakná össze a részleteket, vagy legalábbis azt, hogy Qadir valamiért védi őt. Aztán egy idő után úgyis kiderül az igazság, ami ismét újabb érdekes helyzeteket szül./


Sok játékot tervezünk vele, de alapvetően nincs nagyon megkötve, hogy milyen karakter legyen ő. Ha nem tetszik a Luna név, lehet más, csak akkor középső neve legyen ez, mert amíg nem kerül megalkotásra, addig mi így hívjuk őt.
--- Előtörténetemet kérlek olvasd el, abban kiderül, hogy milyen körülmények között született Luna. Köszönöm, ha megteszed!


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Luna Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Luna F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Luna 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Luna Ad26c61476651e9c8496d1ee662a8a20d859e68b

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :

“No matter how much suffering you went
through, you never wanted to let go of
those memories.” ― Haruki Murakami

★ foglalkozás ★ :
"Üzletember"
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
120
★ :

I'm not afraid of death; I just don't want
to be there when it happens.


Luna 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
 
Luna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna's playground
» Luna Alvarez
» Luna Zamira Sackler
» Luna-Rose Park
» Tod & Luna | damsel in distress

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: