New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

run2u | Henry & Ye Na |
TémanyitásRe: run2u | Henry & Ye Na |
run2u | Henry & Ye Na | EmptyHétf. Júl. 10 2023, 16:05
Ye Na & Henci

Ha elmesélném a nővéremnek, milyen alapon osztjuk fel a csinos lányokat a barátaimmal a suliban, azt hiszem nem csak hogy elszörnyedne, de egyenesen át akarna íratni engem egy fiúiskolába, ahol jó modort tanítanak nekem, és csak azért nem teszi meg a szükséges lépéseket, mert tudja, hogy akkor is megtalálnám a módját hogy a sulin kívül ismerkedjek lányokkal. Ami csak azért még veszélyesebb a jelenlegi felállásnál, mert mi van, ha mondjuk egy negyven éves nő néz ki magának, amíg a kisboltban vásárolok? Texasban  is vannak baromi fura emberek, de szerintem New Yorkban a többszörösét lehetne összeszedni ezeknek. Ami mégis menőbbé teszi ezt a várost és amiért nem vagyok hajlandó engedni, hogy Linus deportáljon engem apához, az az, hogy itt lehet bárki akármilyen fura vagy őrült, az emberek csak úgy elsétálnak mellettük. Ez a része mondjuk felvet bennem néhány kérdést, ami a személyes biztonságunkat illeti, de amúgy meg nem vagyok az a fajta, aki túl sokat rugózik ilyen komoly dolgokon. Hát ezen sem fogok. A következményekkel pedig majd számolunk később.
Pont, mint jelen esetben is, amikor előre nem látható okokból nem pusztán megközelítenem sikerült a szőke lányt, hanem tekintélyes headshotot is mérni rá a kosárlabdával, ami jelenleg a pálya szélén árválkodott és úgy csinált, mintha nem ő lenne felelős a történtekért. Mi van, ha nem én dobtam rosszul, hanem a labda volt defektes és félrecsúszott? Ergo tökre nem az én hibám. De hajlandó vagyok úgy tenni, mintha az lenne, ha cserébe mondjuk kapok egy randit a lánytól, amit később Reed és Valentin orra alá dörgölhetek. Vagy bárki orra alá.
- Akkor szívesen elkísérlek a gyengélkedőbe. - Nem feltétlenül voltam tisztában azzal, hogy olyanokat ellátnak-e, akik nem az iskola tanulói, de ha elég szépen pislogok a gyengélkedőn dolgozó ápolónőre, talán kivételt tenne velünk.
- Annyira azért nem azok, nézz rájuk... - Nevetve fordítottam arra a fejemet és intettem a szabad kezemmel az emlegetettek felé, ami hamar a lány derekára is vándorolt, mert véletlenül sem szerettem volna, ha újra visszaesik és még egyszer végig kell néznem, ahogy földet ér. Akkor már tényleg nem bírtam volna ki nevetés nélkül a társaságában, ami valljuk be egyenlő lett volna egy fővesztéssel. - Óvatosan... - jegyeztem meg halkan, nagyon is tisztában azzal, hogy milyen közel kerültünk egymáshoz. Végső soron pedig ez is volt a cél, ezért muszáj voltam elnyomni a vigyort, amikor végül elengedett engem. Úgy csinált, mintha forró parazsat fogott volna, ami legalább annyira árulkodó tud lenni, mint az, amikor a kisfiúk a lányok haját húzogatják az oviban. Apa legalábbis valami hasonlót tanított nekem.
- És van valami, amiért cserébe megbocsátanál nekem? - Teljesen őszintén tettem fel a kérdést, habár a pillantásomban ott volt némi ravaszság. Ami azt illeti, kaptam már meg, hogy úgy nézek ki, mint egy kis róka, és hogy a jellemem sem áll messze egytől, de én ezt mindig bóknak vettem.
- Csak akkor mondom meg, ha tényleg csak a másvilágra akarsz velem menni és nem a rendőrségre, feljelenteni - jelentettem ki vigyorogva. - Én is kíváncsi vagyok a te nevedre. - Oldalra billentettem a fejemet és úgy pillantottam le a lányra, hátha belemegy a dologba és nem hagy faképnél.
- Szóval az öcséd ide jár? Miért nem jöttél korábban is érte soha? - Ezzel természetesen arra akartam utalni, hogy ha járt volna már itt, akkor biztosan emlékeznék rá. Habár ki tudja hány száz diák minden szép testvérét megjegyezni még tőlem is eredmény lett volna. - Ki az öcséd? - Valami olyasmi járt a fejemben, hogy később meg kell majd neki köszönnöm valahogy, hogy ma nem ért rá a nővérével találkozni.
- Hé, várj! - Nem kellett túl sok energia hozzá, hogy utána kocogjak, mert bár elég határozottan indult meg, én a hosszú lábaimmal hamar beértem, kis híján neki is mentem, amikor megtorpant, hogy újra hozzám szóljon. - Márpedig nem vakok, ami nem az én hibám, hanem a szüleiké. Vagy te ki szoktad bökni mások szemét? - Szórakozottan hoztam fel a dolgot, miközben odaléptem a korábban elpattogott labdáért, amit most az egyik ujjamon pörgettem meg. - Nem doblak meg, ha elvihetlek enni. - Néhány másodperc szünetett tartottam csak, gondolatban büszkén veregetve a saját vállamat, amiért sikerült kihagyni a részletet, hogy megint, elvégre az előbb is én dobtam meg. De neki ezt nem kellett tudnia. - De kíváncsivá tettél, hogy milyen lehetsz mérgesen, szóval erről mesélhetnél, amíg eszünk. - Kérdést ugyan nem tettem fel, mégis várakozóan, a szemöldökeimet felvonva pillantottam felé. Linus biztosan úgy értékelte volna, hogy nem ez a leghatékonyabb módja felszedni egy csajt, de én nem voltam abban olyan biztos.


| minek állsz a labda útjába?? Rolling Eyes | 741 | gúnya



- - Monday until Sunday - -
Open it up, my highlight dazzles, decorate the page to become special, yeah, sassy, fancy, show you what I got, got, It's like cherry on the top
mind álarcot viselünk
Henry S. Marsh
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
run2u | Henry & Ye Na | 4c672392306cdf7ec7b5088e6f7d3ad78c835709
run2u | Henry & Ye Na | 198a7d159f7dce2be8e90cf7d4630b822bf47e75
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
The world's drunk in a swirling glass
At the edge is my burning heart But I just wanna stay I feel it, my head's in a daze I'm addicted, I replay, play, play In a world with no rules Everything's been turned upside down
★ családi állapot ★ :
run2u | Henry & Ye Na | 61ccc6ec6b0066c219e6c10edc93577eada6b0c6
It’s between us two, why lie?
Something’s definitely up tonight I can’t get a feeling, how could I? Is this a dream or real life? Don’t turn your eyes away, don’t avoid me I wanna stop but I can’t stop What to do next, I can’t say
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
run2u | Henry & Ye Na | 60a3de46ed9e9c037fcecc920e0b3b16f61fe521
★ idézet ★ :
" Do I regret it? Yes. Will I do it again? Probably, yes. "
★ foglalkozás ★ :
egyetemisa - NYU (DCoM)
★ play by ★ :
Lee Do Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
run2u | Henry & Ye Na | 39394079b5b2f5cedcdfed3438efd482676a9847
TémanyitásRe: run2u | Henry & Ye Na |
run2u | Henry & Ye Na | EmptyPént. Jan. 13 2023, 10:35

Henry & Yena

Az első pillanatban tudtam, hogy baj lesz kettőnkkel. Talán ez így nem teljesen volt igaz, de maga a tény, hogy képes volt fejbe dobni egy labdával akár tönkre is vághatta volna a kettőnk között elinduló dolgokat. Vagy éppen ezzel indított el valamit? Magam sem tudom, leszámítva azt, hogy amikor a fejemhez pattant a labda és térdre rogytam, akkor mérges voltam. Meg tudtam volna ölni azt, aki ezt csinálta velem. Pontosan öt másodpercem volt arra, hogy kitaláljam azt, hogy miként fogok elküldeni egy középiskolást a fenébe, ami talán nem lett volna a leghelyesebb döntés tőlem. Annak ellenére, hogy Amerikában vagyunk, azért bizonyos dolgokat megtanítottak nekem a szüleim. Ilyen volt az, hogy a kisebb meg fiatalabb embereket alapvetően nem kezdjük el csesztetni. Jelenleg viszont nekem jó okom volt rá. Nem tudom, hogy mennyire volt véletlen a dolog, hogy szólt-e az illető, mert éppen vonalban voltam. Ha valakivel telefonálok, vagy együtt vagyok, akkor arra a személyre figyelek, nem pedig a környezetemre. Ez jelenleg pedig nem egyenlő azzal, hogy beismerem a hibáim. Ha már a pályán vannak, akkor dobálózhatnának óvatosabban, meg alapvetően én nem értek annyira a kosárlabdához – leszámítva azt az időszakot, amikor az éppen aktuális szerelmem kosarazott, én meg mindig a lelátó környezetében találtam meg a dolgomat – de azt még én is tudom, hogy a játék lényege az, hogy a labdát a pályán tartsuk… Nem pedig az, hogy idegen lányokat dobáljunk meg vele.
Összességében nem tudtam, hogy milyen minőségű fiúk voltak a pályán most, ennek pedig az volt az oka, hogy határozottan azt éreztem, hogy azért én sem szerethetek bele mindenkibe. Az öcsém osztálytársai például kifejezetten tabunak számítottak, de összességében nagyon meglepődtem akkor, amikor először a kellemes hangot hallottam meg, aztán pedig felpillantottam a fiúra. Megvolt a lehetőségem arra, hogy elkezdjem mondani neki a magamét, mégsem tudtam kinyögni egy szót sem. A fejemben folyamatosan az járt, hogy miért ennyire kifejlett egy középiskolás, amikor az én testvérem aranyos volt és nem ilyen magas. Még mérgesebb voltam rá, amiért helyes volt és ezt én is láttam. Tudtam, hogy hamarosan valamit reagálnom kell neki, mert komplett idiótának fogok tűnni azért, hogy itt térdepelek a földön, amikor idefutott hozzám. Viszont amint jobb kilátást nyertem az arcára, már sok forgatókönyv volt a fejemben, leszámítva egyet: véletlenül se akartam elküldeni a fenébe őt.
- Mi van akkor, ha nagyon megütöttem magam? – először csak néztem a felém nyújtott kezét, mintha azon gondolkoznék, hogy azt elfogadom-e, holott pontosan tudtam, hogy meg fogom tenni – Biztos nagyon kemény haverjaid vannak.
Nem indokoltam meg a megjegyzésem, egyszerűen az ujjai közé csúsztattam a kezem és hagytam, hogy segítsen felállni. Talán egy kicsit megszédülhettem a fejemre mért ütéstől, mert meg kellett kapaszkodnom egy pillanatig a vállában azért, hogy ne pottyanjak vissza a földre. Mikor megkerestem a tekintetét, akkor kicsit sem éreztem azt, hogy jobban lennék, mégis erővel szakítottam el magam tőle.
- Elhiszem – csak egy halvány mosoly jelent meg az arcomon – De attól még haragudhatok rád miatta.
Mindezt képes voltam vele a lehető legkedvesebb hangomon közölni. Valójában arra voltam kíváncsi, hogy hogyan reagál az egész helyzetre, de ha már meghívott volna valamire, akkor azzal igazából beérem.
- Hogy hívnak? – nem tudom mennyire volt szemérmetlen erre ennyire nyíltan rákérdezni – Csak, hogy tudjam kit kell majd magammal vinnem a másvilágra, ha maradandó károsodást szenvednék el.
Flörtöltem volna vele? Talán így van. Hogy mennyire volt ez jó technika, az már egy teljesen más kérdés. Ha barátnője van, akkor rá fogok szívni, mert a hajam is bánhatja azt, hogy ezt csinálom vele. Viszont mivel senkire sincs ráírva az, hogy ha foglalt, én sem éreztem magam túl rosszul a dolgok alakulása miatt.
- Valójában az öcsémet vártam – ez pedig számára teljességgel felesleges és érdektelen információ volt. Viszont legalább tudtam vele tesztelni őt – De ha jól értelmeztem, ma mégsem ér rá velem lenni, én pedig már éhes vagyok. További jó edzést! Ha még egyszer megdobsz valamivel, akkor talán nem menekülsz a haragom elől ennyire könnyen.
Mindezt egy édes mosollyal mondtam neki, aztán egyszerűen sarkon fordultam. Tényleg arra készültem, hogy lelépek, de egyrészt késleltetni akartam a dolgot, hogy utánam tudjon jönni, másrészt pedig eszembe jutott valami, amit még mindenképpen el akartam neki mondani.
- Ha a barátaid meglátták a bugyimat, akkor viszont örökké haragudni fogok rád! – a mondat végét elnevettem, nyilvánvalóan nem gondoltam komolyan mindezt. Ezen a ponton már el tudtam indulni úgy, hogy ne akarjak vetni rá egy utolsó pillantást.
öltözék miért dobálsz?  run2u | Henry & Ye Na | 3719483937      713  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do

Henry S. Marsh imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
run2u | Henry & Ye Na | Gs5M66k
run2u | Henry & Ye Na | Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
run2u | Henry & Ye Na | RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
run2u | Henry & Ye Na | WWkVyAA
TémanyitásRe: run2u | Henry & Ye Na |
run2u | Henry & Ye Na | EmptyKedd Júl. 12 2022, 22:20
Ye Na & Henci

Linus szerint a tudás hatalom, az intelligencia szexi - vagy valami ilyesmi -, tanulni meg kötelező. Szerintem lehet úgy is pénzt csinálni, hogy valaki nem viszi túlzásba a jó jegyeket. Nem kell ahhoz egy halom diploma, hogy valaki okos legyen és egyébként is, a mi családunkban már ott van a nővérem, elég eszes ő helyettem is. Vagy fogalmazhatnánk úgy is, hogy neki a könyvekből van tudása, engem meg az élet tanított!! Mindenesetre ha kettőnk közül valakinek a kinézetével kellene pénzt keresnie, az inkább én legyek és ne Linus, mert a nők nem tudják úgy megvédeni magukat, mint én a száznyolcvankét centimmel és hetvenhárom kilómmal. Az sosem volt kérdés, hogy a mi családunk jól néz ki, de a nővéremnek csak egy gazdag férj kell, aki a tenyerén hordozza és aki rá hagyja a vagyonát, mert Hailee megérdemli. Szerintem ezzel egyébként apa is egyetértene - mármint azzal, hogy a nővérem mit érdemel meg és mit nem, mert azt nem feltétlenül nézné jó szemmel, hogy eladom a testem, főleg azután, ahogy megszöktem otthonról.
- Menj már innen! - Nevetve löktem meg Reed vállát, akinek az arckifejezését inkább nem is próbálom meg leírni, mert köze sem volt ahhoz az elvileg komolyan vett játékhoz, amit épp le kellett volna folytatnunk a pályán.
- Te meg ne szabálytalankodj. - Vigyorogva egyenesedett ki, amitől én is lassítottam a lépteimen, végül megálltam mellette.
- Mit csinálsz edzés után? - Őszintén kíváncsi voltam a válaszára, most tényleg eszemben sem volt annyit az orra alá dörgölni, hogy sok sikert neki, miután válaszolt nekem. Elvileg minden más embert úgy kellene kezelnünk, ahogyan mi magunk szeretnénk, hogy bánjanak velünk, de ha ez igaz, akkor én valójában kívánom az ostort, mert minden második embernek az idegeire megyek, még ha nem is mondják a szemembe.
- Semmi közöd hozzá. - A vigyora úgy szélesedett ki, hogy már kezdtem attól tartani, hogy szétreped a feje tőle és aztán leereszt, mint egy lufi. A kedve azonban ragadós volt, vagy már kezdettől fogva nekem is annyira jó volt, hogy vele együtt nevettem fel.
- Ne hallgass rá, be akar csapni! - Valentin úgy kocog oda hozzánk, mint aki tisztában van a beszélgetés teljes tartalmával, majd a vállainkra csapja a két tenyerét. - Akartok tanulni a mestertől? - A kérdése semmi jót sem sejtet, de mivel egy kosárlabda pálya közepén vagyunk, az első gondolatom az, hogy valami sporttal kapcsolatossal fogja folytatni. Másrészt meg az a helyzet, hogy bárki megmondja, hogy legtöbbször pont nem úgy vannak a dolgok, ahogyan én elképzelem őket. Ami miatt egyébként Linus van, hogy mérges is rám - de lehet, hogy az inkább az őszhajszálaiért van. Szokta mondani, hogy nem kellene elhinnem mindig mindent, meg ne bízzak meg tök idegenekben, akik jó üzleti lehetőségeket ajánlanak nekem online, meg hogy ne viselkedjek úgy, hogy a rendőrségről kelljen kihoznia... Utóbbi egyébként soha nem történt még meg, amire büszke vagyok, akármennyire ki akarom próbálni egyszer, hogy az ügyvédem jelenléte nélkül nem vallok be semmit. De ez most nem fontos.
- Miről van szó? - Sosem a türelmemről voltam híres, így a srácra néztem, miközben az ujjaim között forgattam a korábban megállított labdát.
- Fogadjunk, hogy felszedem azt a csajt. - Egyenesen egy szőke lány felé mutatott, aki a pálya szélének közelében álldogált.
- Ja, szeretnéd... - Reedből valami nyerítés és röhögés féle tör ki, én azonban még azelőtt közbe lépek és a mellkasuk elé emelem a karomat, hogy befejezhetné a mondandóját.
- Álljon meg a menet. Most én jövök. - Ellentmondást nem tűrően jelentem ezt ki, végül mégis megjelenik egy vigyor az arcomon. Nem gondolkodtam sokat, helyette egyet-kettőt pattintottam a labdán, majd a két srácot megkerülve dobtam azt el, a lány irányába. Nem céloztam túl pontosan, igazából az sem volt fontos, hogy egyáltalán eltaláljam, mivel ha már a közelében landolt volna a labda, lett volna indokom odamenni hozzá. Amikor viszont láttam, hogy nagyjából headshotot fog kapni, odakiáltottam - tök feleslegesen. Nagyon kellett próbálkoznom, hogy ne törjön ki belőlem a röhögés, ahogyan láttam őt összecsuklani, mint egy babát, de attól még tök más feladatom volt jelenleg. Épp ezért a vigyort igyekeztem letörölni az arcomról, amikor kocogva indultam a lány felé, félig hallva még Valentin és Reed biztató szavait.
- Hé... - Lelassítottam, majd egészen nyugodt léptekkel értem oda a lány mellé. A kezemet nyújtottam felé és közben egy mosolyt is villantottam rá. - Jól vagy? Nem ütötted meg magadat nagyon? - Valamelyest félrebillentettem a fejemet, úgy néztem rá.
- Őszintén sajnálom, nem direkt volt. - Ó dehogynem. De már vagy hat éves korom óta úgy hazudok, mint a vízfolyás, ha nagyon akarok. Ez a kis füllentés meg pont belefér még, ha cserébe meghívhatom valamire kárpótlásként.


| minek állsz a labda útjába?? Rolling Eyes | 755 | gúnya

Min Ye Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Henry S. Marsh
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
run2u | Henry & Ye Na | 4c672392306cdf7ec7b5088e6f7d3ad78c835709
run2u | Henry & Ye Na | 198a7d159f7dce2be8e90cf7d4630b822bf47e75
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
The world's drunk in a swirling glass
At the edge is my burning heart But I just wanna stay I feel it, my head's in a daze I'm addicted, I replay, play, play In a world with no rules Everything's been turned upside down
★ családi állapot ★ :
run2u | Henry & Ye Na | 61ccc6ec6b0066c219e6c10edc93577eada6b0c6
It’s between us two, why lie?
Something’s definitely up tonight I can’t get a feeling, how could I? Is this a dream or real life? Don’t turn your eyes away, don’t avoid me I wanna stop but I can’t stop What to do next, I can’t say
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
run2u | Henry & Ye Na | 60a3de46ed9e9c037fcecc920e0b3b16f61fe521
★ idézet ★ :
" Do I regret it? Yes. Will I do it again? Probably, yes. "
★ foglalkozás ★ :
egyetemisa - NYU (DCoM)
★ play by ★ :
Lee Do Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
run2u | Henry & Ye Na | 39394079b5b2f5cedcdfed3438efd482676a9847
Témanyitásrun2u | Henry & Ye Na |
run2u | Henry & Ye Na | EmptyKedd Ápr. 19 2022, 05:07

Henry & Yena

Voltak az egyetemen teljesen felesleges napok, amikor összesen egy vagy két órára kellett bemennem. Én is tisztában vagyok azzal, hogy valószínűleg a tanároknak nem egyszerű összerendezni az életüket, emiatt nem is tudnám őket azzal vádolni, hogy nem próbálkoznak eléggé. Mégis okozott bőven kellemetlenséget a dolog, mivel nekem ettől függetlenül plusz idő volt felkelni, elkészülődni, gondosan ruhát választani. Ezeken a napokon általában igyekeztem olyan stílust képviselni, amik mindenhol megállták a helyüket. Viszont mivel ma nem volt kedvem azzal szórakozni, hogy többet tanuljak Javiertől, a jó időre való tekintettel elhagytam a kabátot és valami olyat vettem fel, ami anyában instant megállította az ütőt. Nagyon nehéz volt visszafogni az arcomra kúszó mosolyom, amikor pár egyenes, szőkére festett tincset kisimítottam az arcomból reggeli közben.
Mivel csak az öcsémmel fogok találkozni a délután, egyáltalán nem értettem a felháborodást, ugyanakkor valahol hozzá voltam szokva. A kapcsolatom anyával komoly generációs különbségektől szenvedett, mivel amit általában én csinosnak találtam, azt ő képes volt kurvásnak titulálni, ami meg neki tetszett, az nekem volt túl vénasszonyos, vagy annyira steril, hogy képtelen lettem volna viselni. Emellett meg kellett emlékeznem mondjuk arról is, hogy mennyire tartottam szánalmasnak azt, hogy bizonyos eseményeken pedig direkt kivágott, vagy nagyon rövid ruhákat válogatott nekem. A kedvencem a kettő ötvözete volt, és valamelyik Kim, akit rám akart tukmálni. Nem tudom miért mindig ezeket a családokat néz ki nekem, de már kezdett idegesíteni, hogy mindenképpen rám akar a sózni valakit ezzel a vezetéknévvel.
A kezdeti kellemetlenségek ellenére is gyorsan telt el a nap, emiatt pedig boldogan indultam meg a középiskola felé, ahova az öcsém járt. Mivel én is éveket lehúztam itt, pontosan ismertem a legfontosabb helyszíneket annak ellenére is, hogy olykor bővítették a területet. Mivel a testvéremnek biológia órája volt, a legegyszerűbb volt azt megbeszélni, hogy találkozzunk a kosárpálya mellett, mivel onnan könnyen át tudtunk sétálni a főépület kapujához és az épület, amiben órája van is ahhoz van a legközelebb.
Túl jó idő volt ahhoz, hogy be akarjak menni, emiatt a tekintetemet olykor az éppen edző csapaton legeltettem. Amikor én idejártam, határozottan úgy emlékeztem, hogy nem voltak ennyire helyes kosarasaink, de talán normális csapat sem. Nem érdekelt annyira a sport, hogy egyáltalán elgondolkozzak azon a tényen, hogy ez mennyire jó lehet az iskolának. Szerettem ide járni, de abszolút nem volt bennem elkötelezettség a hely iránt, teljesen mindegy volt, hogy miként mennek a dolgok, mivel az öcsém is hamarosan érettségizni fog és elballag. A volt osztálytársaimmal abszolút nem tartottam a kapcsolatot, sőt az egyetemen sem kötöttem életre szóló barátságokat. Túlságosan lefoglalt másokat az, hogy nekem mennyire szerencsés a helyzetem és hogy nem teljesítek úgy az órákon, mint ők, mégis rendelkezem fix munkalehetőséggel, ráadásul vezetői pozícióban. Szar ügy.
- Igen? – nagyon meglepett, amikor a testvérem nevét pillantottam meg a mobilom kijelzőjén. Már hívott többször is, csak nem tudtam felvenni egészen mostanáig. A pályának hátat fordítottam, úgy hallgattam Ye Bin hangját a telefonban, közben pedig összeráncolt szemöldökkel dolgoztam fel az információkat – Mi dolgod akadt? Már itt vagyok. Mondd meg anyának, hogy nem fog menni…
Egyrészt tudtam, hogy ez nem egészen így működik, mivel, ha behívták a mai nap a MINWIRE-höz, akkor mennie kell. Viszont a mondatot ennek ellenére sem sikerült befejezni. Hallottam valami kiáltást a pálya felől, de túlságosan a telefonbeszélgetésre koncentráltam, éppen ezért már csak azt éreztem meg, amikor a kosárlabda meglepő erővel pattant a fejemnek. Annyira nem számítottam ilyesmi fordulatra, hogy hirtelen meg is szédültem a túl keményre pumpált labda pattanásától és összecsuklottak a lábaim.
- Jaj – ennél többet egyszerűen képtelen voltam kinyögni, a tenyeremet szimplán a fejemhez szorítottam. A térdembe nyilalló fájdalom miatt egyelőre nem tudtam felkelni, szóval gyorsan rövidre zártam az öcsémmel a telefonbeszélgetést – Figyelj, menj csak be akkor Otthon majd találkozunk.
Amint kinyomtam a készüléket, egy halk sóhajt elengedtem és első körben a labdától felborzolódott tincseimet simítottam a helyére, aztán azon kezdtem el gondolkozni, hogy egyáltalán miként kellene felállnom a földről anélkül, hogy a rövid szoknyám miatt még villantsak is a kosaras fiúknak. Azok után, hogy fejbe dobtak a labdával, határozottan nem érdemelték meg azt, hogy láthassák a bugyimat.
öltözék miért dobálsz?  run2u | Henry & Ye Na | 3719483937      870  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do

Henry S. Marsh imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
run2u | Henry & Ye Na | Gs5M66k
run2u | Henry & Ye Na | Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
run2u | Henry & Ye Na | RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
run2u | Henry & Ye Na | WWkVyAA
TémanyitásRe: run2u | Henry & Ye Na |
run2u | Henry & Ye Na | Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
run2u | Henry & Ye Na |
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» no name, that's what I have [ henry & ira ]
» When I do it my way [Henry & Hailee]
» Just a little jogging | Kai & Henry
» Henry & Ye Na ~ first round
» Yebi & Henry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: