New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 127 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 112 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Henry & Ye Na ~ first round
TémanyitásHenry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  EmptySzomb. 28 Dec. - 12:05
Henry & Nana
Vannak események az életben, amik olyan ritkán történnek meg, hogy mindenképp említést érdemelnek.

- Ye Na kisasszony! – pislogott rám meglepetten Mr. Seo, amikor megpillantott határozottan civil öltözetben betévedni az irodába. Én csak elegánsan a fülem mögé tűrtem pár tincset, majd rá sem pillantva sétáltam az asztalom felé. Eszemben sem állt a legnagyobb bizalmasomat ledegradálni, csupán sietten annak érdekében, hogy még Elmo előtt odaérhessek az öcsémért a suliba. A múltkori eset után mind a ketten úgy éreztük, hogy fair dolog lenne kiengesztelnem őt egy ebéddel minekután sikerült megint kellemetlen helyzetbe hoznom őt... Arról nem beszélve, hogy talán a titkáromat is, már amennyiben tudott róla.
- Ma nem dolgozom – jelentettem be azt, amiről ő maga is valószínűleg tudott – Legalábbis itt nem. Néhány kimutatást szeretnék kölcsönvenni a prezentációim miatt. Illetve nem is ártana átnéznem, nem igaz?
Szelíd kis mosollyal az arcomon tettem fel a kérdést neki, ő pedig majdnem kiköpte az éppen felhörpintett kávéját, amikor mindezt meghallotta... Én magam is pontosan tudtam, hogy miért. Soha nem érdekelt az, amit tanulok és lényegében csak azért voltak jó jegyeim, mert álnok kis kígyó módjára bekamuztam a szüleimnek, hogy rengeteget tanulok... És minden zh-t kipuskáztam a szóbeli feleleteknél pedig nem egyszer megpróbálkoztam korrupt lenni... Voltak esetek ahol bejött, viszont nem nagyon erőltettem a dolgot, nehogy lebukjanak a tanáraim. Hálás voltam nekik, amiért voltak annyira kicsinyesek és felszínesek, hogy holmi aprópénzzel (gondolok itt most jelen esetben 1500 és 10. 000 dollár közötti összegekre) le tudtam őket kenyerezni. Mr. Seo pedig mindenről tudott... Igazából anyám és apám volt mindenki helyett.
- Van ennek valami oka, ha megkérdezhetem? – puhatolózott nálam, én pedig csak megvontam a vállam erre. Persze nem húzott fel, mert teljesen jogos volt a feltett kérdés, mégis úgy viselkedtem, mintha legalábbis bosszantott volna a nyilvánvalóra való rámutatás.
- Talán reménytelen vagyok? Nem térhetek jó útra? – sóhajtottam fel, de a tekintetem villant, hogyan rápillantottam. A férfinak az arca sem rezdült, mivel rangban korban és tapasztalatban felettem állt. Én csupán egy jó családba születtem bele.
- Egy szóval sem mondtam ezt kisasszony – jelentette ki határozottan – Csupán csak ismerem Önt.
Én a magam részéről elmosolyodtam és játékosan rákacsintottam a férfira. Ténylegesen tudta a legtöbb disznóságot, amit elkövettem. Egyáltalán nem változtam meg... Egyszerűen csak jobb színben kell feltűnnöm valaki... és valakinek a családja előtt. Ezért csinálom ezt.
- Már elmondtam sokszor – sóhajtottam fel - Mr. Seo nyugodtan szólíthat közvetlenül. A kishúga lehetnék, szóval ha nem hallja senki, csak hívjon a keresztenevemen.
Egy gyors meghajlás után – mert a tradicionális koreai szokások cégen belül két koreai dolgozó között működik – össze is szedtem a szürke mappából a saját lámásomba tuszkoltam át, majd a vállamra dobtam a táskám, és ismét otthagytam a termet. Egyből be is pattantam a sárga Porsche-mbe, amin az időjárás miatt kénytelen voltam felhúzni a ponyvatetőt, majd egyből a Trevor Day felé vettem az irányt. Tudtam, hogy az öcsém mikor végez, és a terem számát is leírta, szóval lényegében egész hamar megtaláltam a helyet, mivel én magam is ebbe a középiskolába jártam annak idején... És igen, itt indult el a hazugsághálóm is. Talán az első két év során még hazudtam, aztán bekerültem egy olyan baráti körbe, ami az upper east side krémjét tartalmazta, így lényegében elég könnyen lehúzott.
Ahogy kiléptem a kocsiból, az emlékeim rögtön elárasztottak az itt töltött éveimmel kapcsolatban, én pedig mosolyogva szeltem át a folyosót, egy-egy tanárnak köszönve, akiket annak idején szintén lefizettem. Ahogy felmentem a lépcsőn, szinte azonnal meg is pillantottam az 1356-os termet, ami előtt el volt helyezve egy kis pad. Ott foglaltam helyet egy srác mellett, aki hozzám hasonlóan ázsiainak tűnt. Nem kifejezetten lepett meg, mert elég sokan szerették a köreinkből ide járatni a gyerekeiket, így csak kihúzott derékkal foglaltam helyet mellette és mocorogtam egészen addig, amíg meg nem szólalt a csengő pár perc múlva... Viszont az öcsémet nem kifelé hömbölgő diáktömegben nem véltem felfedezni. Ez kifejezetten aggodalomra késztetett, ugyanis már vagy két órája nem nézte meg az üzeneteimet se. Átvert volna? Az én kis Yebikém ekkora játékos lenne?
Jobb híján, mivel a srác a terem előtt ült, és ezzel arra mertem következni, hogy jobb esetben várt valakit, rosszabban pedig kitették a teremből... Egy mély levegővétel után inkább felé fordultam, hogy tőle kérhessek segítséget.
- Szia – szólítottam meg halkan, egy kis félmosollyal a szám szegletében – Nem ismered véletlenül Min Ye Bint? Vagy nem tudhatod, hogy merre van? Azt írta nekem, hogy itt lesz az utolsó órája...
Igyekeztem nem túl tanácstalannak tűnni, ahogyan a másik fiú vonásait szemügyre vettem. És ahogy megpillantottam a kis csintalan fényt a tekintetében, egyre inkább csak arra tudtam gondolni, hogy az öcsém egy ilyesfajta fiúval nem annyira akarna barátkozni.


743 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  Gs5M66k
Henry & Ye Na  ~ first round  Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  WWkVyAA
TémanyitásRe: Henry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  EmptyVas. 12 Jan. - 1:22

Nana & Henry
Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.
Henry Lusta Marsh sosem volt arról híres, hogy olyan élvezettel vegyen részt a tesi órákon, sőt, az volt a megtiszteltetés, ha nem volt felmentése, vagy nem lógta el az órát, hanem becsületesen végig szenvedte. Mindig is felesleges órának tartotta, csak úgy, mint az éneket, vagy egyéb művészeti órákat, mondván, hogy mire megy majd velük? Rajzolni és kézműveskedni nem itt fogják megtanítani, itt csak elvárják tőle, hogy olyanokat alkosson, mint aki legalább ért is hozzá. Énekelni minek énekeljen, mikor olyan fars a hangja, hogy minden madár messzire menekül a fáról, ha ő belekezd? S valahogy ilyen véleménnyel volt a testnevelésről is. Sosem értette minek van. Arra nem elég, hogy karban tartsa a kölyköket, ahhoz viszont sok, hogy ne izzadjanak meg, de hát időt se hagynak nekik zuhanyozni, bűzölögjék végig a napot emiatt? Na, még mit nem! Ő illatozni akar, nem bűzölögni, úgy nem igazán lehet csajozni. Ezért van az, hogy ha tehette inkább kihúzta magát alóla valahogy. Egyébként is elég vicces és ironikus, hogy eddig még nem nagyon találkozott olyan tanárral, aki jó kondiba is lenne. Általában vagy kivénült fazonok, vagy pocakos negyvenesek, vagy magassarkús irodista patkányok tartották eddig neki az órákat, bárhova is járt, és ez bizony itt sem különb. Majd akkor elkezdi futni a köröket, ha a tanár is lefutja előtte a cooper tesztet. Amúgy is mozog eleget, mert mindig kergetve van valaki által. Persze, ha néha nyugton maradna, és nem tenne rossz fát a tűzre, akkor a parázs sem csípné a fenekét, de ez már egy másik történet.
A kémia sem tartozik a kedvencei közé, de ott legalább történik is valami a kísérletek során, az még úgy izgalmas is. Főleg mikor valaki miatt evakuálni kell a termet. Mindenesetre azért nem szúrta szíven a hír, hogy a mai óra elmarad, az viszont már annál inkább, hogy helyette tesi lesz. Már megint? Ugyan mégis minek, már túl vannak egyen és ráadásul ez lett volna az utolsó órájuk, igazán haza engedhették volna őket. Mire jó ez a felesleges plusz testnevelés óra? Megfuttatná ő azt, aki ezt kitalálta. Mindegy, ő biztos nem megy még egy kört, inkább addig is megcsinálja a leckéjét…. Jó, azt biztos nem fogja, még  viccnek is rossz feltételezés, de inkább az vállalná be, mint egy ilyen hülyeséget. Szokásához híven, ki is beszélte magát alóla és közölte a tanárral, hogy neki most lenne egy fontos konzultációja, így sajnos nem tud maradni. Persze, azért nem lesz köcsög és bevárja újdonsült barátait, hátha tervük között akad egy jó kis pizzázás vagy valami.
Persze nem bízza a véletlenre és inkább letámadja az automatát egy 7days-ért, majd jó ízűen nyammogva leül telefont nyomkodni az egyik padra, ami történetesen azelőtt a terem előtt van, ahol eredetileg az órájuk lenne. Annyira belemerül az egyik játékba, hogy még a croissanjába is belefeledkezik, így észre sem veszi, hogy valaki leült mellé, csak mikor úgy érzékeli, hogy megszólítják. Fel is kapja a fejét, hogy kinek tűnt fel a hiánya, hisz olyan szép csendben elvolt itt, ám egy számára ismeretlen, de annál inkább szebb arcba fut bele. – Szi-szia….- húzódik is vigyorra a szája és zárja is le a képernyőt. Közben végig fut az agyán, hogy vajon mióta ülhet mellette a másik, így kissé lekési a kérdést is, de nagyjából összeszedi a lényeget a hallottakból. – Persze, hogy ismerem! Nagyon jóba is vagyok vele, osztálytársak vagyunk. Úgy volt, hogy kémiánk lesz, de tesit raktak be helyette, így gondolom még öltözik, épp őt várom. – adja is meg készségesen a választ és igyekszik csak lopva felmérni a másikat. Hirtelen nem is tudja hova tenni a másikat. Talán a barátnője lehet? Ah, ahhoz túl szép, Yebivel nem beszélnének ilyen szép lányok. Akkor marad az, hogy családtag. Márpedig akkor mindjárt jobb helyzetben vannak. – Egyébként, szabad megkérdeznem, hogy ki keresi? Már, ha nem tolakodó a kérdés… - mosolyodik el édesen és nagyon reméli, hogy számára tetsző választ fog kapni, mert ilyen széplányt még életében nem látott és, hát beindult nála a vadász ösztön. Pedig az nagy szó, eddig ezt még csak pár márkás cipő és drága telefon érte el nála.
~Henry & Ye Na  ~ first round  4146035580  Henry & Ye Na  ~ first round  1471401822 ~ 665 ~ Ruha ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Henry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  EmptyHétf. 27 Jan. - 11:04
Henry & Nana
Vannak események az életben, amik olyan ritkán történnek meg, hogy mindenképp említést érdemelnek.

Az öcsém barátait majdnem minden kivétel nélkül ismertem. Legalábbis egészen mostanáig határozottan így gondoltam, hiszen a szomszéd fiúval nagyon jóban volt gyerekkora óta, és az osztálytársai közül is mind áthívta azokat a fiúkat, akikkel jó viszonyt ápolt. A cégnél is egyértelműen könnyű volt találkozni a srácokkal, akiket kedvelt, hiszen mindig egy asztalnál foglaltak helyet az ebédnél. Lényegében úgy éreztem, hogy jobban tudom a barátainak a nevét, mint anya, ez pedig valahol nagyon elszomorított. Hiszen én csak a nővére vagyok... Tény és való, hogy neki kamasz fiúként úgy kéne gondolkoznia, hogy lényegében engem érezzen közelebb most magához, mint a szüleinket... De ettől függetlenül a családunk érdeklődési hiányban szenved. Gondolok itt arra, hogy anya öt év után sem tudta megjegyezni azt, hogy a legjobb barátnőm példának okáért nem szereti, ha Suzanne-nek hívják, sokkal inkább hallgat a Sue-ra. Persze a magam része nem igazán érdekelt, de az öcsém számomra a világ legártatlanabb tündére volt, ami miatt ölni tudtam volna érte... Akár a szüleinket is, amiért nem veszik észre, hogy milyen csodálatos gyerekük van, és nem törődnek vele eléggé. Bár én magam sem voltam teljesen biztos abban, hogy Yebi esetében mi az, ami elég lenne.
Talán én vagyok az a személy, aki elkényezteti őt. Mert bár itt van neki Elmo, akit kifejezetten szeret, de ettől függetlenül is szabadnapot adtam reggel a sofőrének, némi költőpénzzel kiegészítve azt, hogy „tudjon pihenni”, mert ma én megyek el az öcsémért a suliba. Egyáltalán nem akartam, hogy kibeszéljék őt, amiért folyamatosan mellette áll a sofőrje... Tény és való, hogy elég sok diáknak van ebben az iskolában fuvarosa, de mivel az enyém anno kvázi testőrként fukcionált, tartottam tőle, hogy ezek a hírek továbbterjednek majd és bántani fogják miatta az öcsémet... Így lényegében megtiltottam Elmonak, hogy az iskola utcájában merjen parkolni a tanítási idő alatt. Ő meg kiegyezett ezzel az egésszel, mert legalább volt ideje elintézni a dolgait, a szüleim pedig nem tudtak a kis megállapodásunkról.
Mindenesetre, ahogy végigsétáltam az iskola folyosóin, rögtön észrevettem elsősorban azt, hogy már párszor felújíthatták a ballagásom óta, pedig az lényegében csak egy éve történt meg... Mindenesetre az egész máshogy nézett ki, mint korábban... Jobbnak. Ennek hála pedig rögtön zsörtölődni kezdtem magamban mondván, hogy bezzeg amikor én jártam ide még nem voltak padok a folyosón, ami miatt lényegében ülhettünk a földre, vagy éppenséggel ha nem akartunk felfázni, akkor jót álltunk magunkért. Mindenesetre az biztos, hogy nem lennék megint gimis. Mert túl sok a szabály, túl sok az előítélet, és amúgy is jobban szeretek egyetemre járni... Amiatt már egy kicsit komolyabban tudnak venni az emberek. Tény és való, hogy jó volt elhappolni a bálkirálynő címét a legendásan gyönyörű Isabel Marquina elől, de ettől függetlenül is az egyetem mellett tettem le a voksom.
Ahogy helyet foglaltam egy srác mellett, akit igencsak lefoglalt a kezében tartott 7days elfogyasztása, rögtön meg is szólalt a csengő. Engem pedig határozottan aggasztani kezdett a tény, hogy a kifelé hömbölgő tinédzsertömegben nem volt ott az öcsém így nem volt más választásom... Abban reménykedve, hogy a tökfejemet ismeri ez a srác, megszólítottam a mellettem falatozót.
- Áh értem – bólintottam pár aprót, majd egy halk kis sóhajt kieresztve az ajkaim közül elgondolkoztam azon, hogy talán a tesiterem felé kéne indulnom... De akkor biztosan elhagyjuk egymást, mivel Yebike azt írta, hogy ide kell jönnöm így talán tanácsosabb lenne itt maradni, mint idióta módjára keringeni az épületben és a telefonba ordibálni egymással.
- Tényleg barátok vagytok? – ragadtam meg végül a lényeget egy kicsit összevont szemöldökkel. Általában elég könnyen megjegyzem az arcokat, ezt a fiút pedig biztosan most látom életemben először. Tuti, hogy nem volt még nálunk, mert ahhoz túlságosan szabályos és szép, hogy elfelejthessem.
- Szerintem sosem mesélt még rólad – pillogtam rá kifejezetten ártatlanul, hiszen nem akartam megbántani, de... Ez volt az igazság. Kissé kezdtem zavarba jönni attól, hogy mennyire nem tudom hova tenni a fiút. Ez pedig egészen addig tartott, amíg kiderült, hogy valószínűleg ő sem hallott rólam, ugyanis nyilvánvalóan rákérdezett arra, hogy ki vagyok. Hirtelen nem tudtam, hogy a végletekig meghasson ez, vagy pedig szomorú legyek miatta... Mert az összes barátnőm hallott már az öcsémtől, ellenben ha esetlegesen a kicsikém elkezdett lázadni és kamaszodni... Azt valahol édesnek tartanám, de csak nagyon titokban. Igazából úgyis kiderül majd, én csak reménykedek benne, hogy nem fogja a földhöz vágni a sütijét mondván, hogy ő ehhez már túl idős és nem akar ilyeneket enni.
- Ye Na vagyok – nyújtottam végül a fiú felé a kezem – Ye Bin nővére. Te pedig...?
Mondjuk amúgy is számítottam a bemutatkozására, de ettől függetlenül szerettem volna legalább a nevével kapcsolatban eloszlatni a ködöt a fejemben, így kissé hunyorogva próbáltam elképzelni azt, hogy miként hívhatják a fiút. Elsőre valami menőre tippelnék.
- Igazából azért jöttem, hogy elvigyem kávézni – szúrtam közbe, mert nem akartam, hogy úgy tűnjön egy barátja számára, hogy bébicsőszködök – De ha esetlegesen elfelejtette, akkor lehet kénytelen leszek az itteni büféből venni magamnak egyet.
Sosem szerettem azt a szétégetett presszót, amit árultak... Szóval melegen mertem volna ajánlani a fiúnak, hogy megjelenjen rövidesen.

817 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  Gs5M66k
Henry & Ye Na  ~ first round  Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  WWkVyAA
TémanyitásRe: Henry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  EmptyHétf. 9 Márc. - 23:55

Nana & Henry
Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.
Még alig pár hete van itt, de már úgy kerüli az órákat mintha kötelező lenne. Nem tehet róla, hogy ennyi hülyeséggel nyomták tele az órarendjét. A nagyrészét hol fogja ő használni az életben? Minek kell ennyi felesleges óra, miért nem elég az, amivel még lehet is kezdeni valamit? S a legfőbb kérdés: miért nem maradhat el az utolsó óra, miért kell plusz órát oda tervezni? Utálja a testnevelést, nem való az semmire, legalább valami erősítő feladatot csinálnának, annak még értelme is lenne. Sajnos az első óráról nem tudott ellógni –néha azért nem árt meg is jelenni, hogy ne játssza el az összes lapját -, de pont amiatt késett spanyolról, mert hát igen, ő tisztességesen leakart zuhanyozni utána, csak hát az óra bele lógott a szünetbe, ő meg nem érhette be csak a sziszegős szappannal. Az csak ideiglenes megoldás lenne, és nem túl férfias. Így hát legalább felfrissülve és illatosan libbent be spanyolra és mivel kivételesen értette is, hogy mit vágott a tanár a fejéhez és válaszolni is tudott rá, így tök büszke volt magára, hogy a tanárnak nem sikerült beégetnie. Hát igen, ilyen mikor az embernek egy profival van dolga. Ám arra nem számított, hogy ma még egy kör kidobós vár rá az értelmetlen körök lefutása után. Most komolyan, minek nézik őt, egy cirkuszi lónak, aki körbe-körbe futkos a tanár örömére? Na, még mit nem! Úgyhogy ismételten kibeszélte magát alóla és helyette a nassolást és a telefonozást választotta. Na, az már lehet, hogy nem túl menő a lányok körében, nem úgy, mint a testépítés, de valahogy a kaja jobban vonzza, mint a súlyok, de eskü neki kezd már egyszer, mert elhízni sem akar, na.
Egészen bele is merül abba a fontos ügybe, ami miatt sikeresen ellógta az órát, így kissé meg is rezzen, mikor realizálja, hogy neki beszélnek. Hirtelen már azt hiszi lebukott, mikor felnéz az idegenre, majd kissé megnyugszik. Igaz, először köpni-nyelni sem tud a bájos arcot meglátva, de igyekszik hamar összeszedni magát, nem akar beégni egy ilyen szépség előtt. Egyből vigyor kúszik az arcára, s reménykedik benne, hogy most az egyszer még hasznát is veheti Yebinek, mert már most látja, hogy ő lesz neki az informátora és a küldönce az ügyben. –Persze, miért ne lennénk? – vonja fel a szemöldökét, hiszen attól még, hogy két különb világ, az ázsiaiaknak össze kell tartania nem? Főleg most már, hogy megtudta, hogy micsoda nők keringenek Yebus körül. –Áh, manapság otthon nem szokott nagy újság lenni, ha évközben új diák érkezik? Mondjuk, annyira nem is izgi hír. Mindenesetre még csak pár hete vagyok itt és igazából eddig csak ismerkedő fázisban voltunk, lehet azért. – vonja meg a vállát, mert hát igazából nem az iskolában futottak össze először, de lényegében itt találtak egymásra jobban. Vagyis fognak, még ennél is jobban innentől.
Eléggé érdekli, hogy pontosan kicsoda is a másik, amire hamar meg is kapja a választ, ám hirtelenjében nem is tudja, hogy a feléje nyújtott kezet most megráznia kéne, vagy megcsókolni? Hiszen az utóbbi nem annyira idevaló, de lehet úribb dolog. Ám, úgy tűnik, hogy marad a kézrázás, mielőtt furcsán nézne rá a másik, majd később beveti azt is, ha úgy van és szükségét látja. – Henrik…akarom mondani Henry Marsh, de a Ha Joon-ra is hallgatok néha, ha az úgy jobban tetszik. – mosolyogva és finoman szorítja is meg a másik kezét. Hihetetlen milyen puha. Szinte akaratlanul is nyúl a másik kezével is utána, hogy biztosan meggyőződjön róla. Egészen más a nővére kezéhez képest, pedig azért az övé sem olyan érdes, de…ez valahogy másfajta puhaság. –Oh, jaj, elnézést! Csak azt hittem bársonyt fogok először, olyan szép bőröd van…. Ühm, ez most kicsit sem hangzott furcsán. – kapja is el a kezeit a másikéról, hogy zavartan tarkót vakarjon. Reméli, hogy legalább érti, hogy mit szeretett volna ebből kihozni és nem fog rá furán nézni. – Kávézni? Ő iszik olyat is? – lepődik meg, mert hát őszintén, még a kakaót is sokallotta volna a kezébe adni. – Azért ne itt akard megmérgezni magad, annál már az automatás is biztonságosabb… Bár, ha gondolod, utána nézhetek ennek a fiúnak, hogy merre jár, de általában ő az utolsó, aki kijön az öltözőből, szóval órák kérdése. Amúgy a tanáriban jobb a kávéfőző, ha minden kötél szakad, inkább szerzek neked onnan, csak a büfé közelébe ne menj, a saját érdekedben. – vigyorogva tér is vissza a majszolásához, míg ki nem szárad ott a tésztája. Volt már párszor a tanáriban, tudja miről beszél, általában mindenhol alaposan szét néz és letesztel dolgokat. Szinte már azt is tudja, hogy mikor és hogy tud ott egyes dolgokat észrevétlenül megközelíteni. Az új kávégépet meg annyira nem is nehéz, szóval csak egy kérésébe és egy mosolyába kerülne a hölgynek. –Yebus nem is mondta, hogy van tesója, bár lehet azért mert még nem volt időnk kitérni rá… Csak ti ketten vagytok vagy van még más is? – pislog rá kíváncsian, miközben teljes testtel felé fordul ezzel is mutatva, hogy most minden figyelme az övé. Reméli, hogy csak ők ketten vannak és nincs még egy féltő bátyjuk is akin még átkéne vergődnie egy esetleges randiért.
~Henry & Ye Na  ~ first round  4146035580  Henry & Ye Na  ~ first round  1471401822 ~ 827 ~ Ruha ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Henry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  EmptyPént. 10 Ápr. - 13:15
Henry & Nana
Vannak események az életben, amik olyan ritkán történnek meg, hogy mindenképp említést érdemelnek.

Ami engem illet, nagyrészt tökéletesen tisztában voltam azzal, hogy ki tartozik az öcsém baráti körébe. Tiszteltük egymást annyira, hogy ha valaki új embert ismertünk meg, akkor is hajlandóak voltunk bemutatni otthon a másiknak. Szegény babácskám mondjuk mindig kész tények elé volt állítva, hiszen a Sue-val való barátságunkat pont a szüleink tervezték el, amikor még mind a ketten kicsiben utaztak. Tény és való, hogy más pályán mozognak, de egyfajta bizalmi kapcsolat alakult ki a két család között, még mielőtt megszülettem volna. Aztán jött az óvodában összeszedett barátnőnk, akit történetesen Anette-nek hívnak, később az általános iskolával érkezett a csapathoz Leila, majd a gimi hozta magával Eun Bi-t. Azt hozzá sem teszem, hogy a legutóbbi héten vittem haza Narát, aki az egyetemen csatlakozott a kis köreinkhez. Lényegében az egész fiatalságunk alatt volt szerencsénk megismerni egymás baráti körét, és még soha nem találkoztam olyan esettel, hogy valaki az öcsém társaságába hazudta volna magát.
Most mégis kissé összevont szemöldökkel néztem a velem szemben ülő fiúra, mert nem tudtam elképzelni azt, hogy milyen szituációban szalaszthattam el őt. Alapvetően egész jó arcmemóriával rendelkezem, ő pedig kifejezetten csinos vonásokkal rendelkezett ahhoz, hogy az öcsém barátja legyen. Lényegében inkább képzelném el egy olyan srácnak, aki édes kiscsillagom fejét belenyomja a vécébe, ami miatt soha nem tapasztalt harag gerjedt bennem egy idegen fiú iránt. Viszont türtőztetnem kellett magam, mivel csak nem üthetek meg egy gimnazistát alaptalanul annak a sulinak a folyosóján, ahova én is jártam egykor. Szinte biztos, hogy ezt a pillanatot választaná egy tanár arra, hogy kilépjen a szűk folyosóra, én pedig el lennék kapva gyerekbántalmazásért.
Sokkal inkább próbáltam rájönni arra, hogy mégis mi oka lehetett a bizonyos állításra, de azt hiszem lesz időm mindezt kipuhatolni, amíg az öcsém megérkezik. Mindenesetre némi kétkedéssel a tekintetemben szemléltem a hatalmas szempillákkal megáldott szempárat, meg az arcának vonásait, mert a magam részéről sosem bíztam meg a szép srácokban. Lehetséges, hogy könnyen szerelembe estem másokkal és lenyűgöztek azok a bizonyos szoborszépségű fiúk – mint amilyen mondjuk ő vagy Braylen – de ettől függetlenül nem voltam annyira naiv és buta én sem. Nem bíztam meg bennük teljesen... Vagyis inkább csak nem mindig.
- Lehetséges – mondtam neki, miközben le sem vettem róla a pillantásom – De mindent el szokott nekem mondani.
Itt jött képbe a második gondolatom, hogy talán a fiú kicsit a megszokottnál ugyan később, de elkezdett kamaszodni. Én pedig nem tudom mennyire álltam készen a hisztis kirohanásokra... Bár ez még a szebbik fele volt a dolognak. Ugyanis arra határozottan nem álltam készen, hogy az én drága kisöcsém, a világ legromlatlanabb lelkű gyerek, nekiálljon vedelni, esetlegesen füvezni, és ne merjek csak úgy besétálni a szobájába, mert éppenséggel félő lenne, hogy felnőtt filmeket fogyaszt. Esetlegesen megbánthattam még valamivel? Legalább lesz tőle megkérdeznem, hogy miért nem beszélt az új barátjáról.
- Melyiket szereted a legjobban? – vontam össze a szemöldököm a határozottan egyedire sikerült bemutatkozás hallatán, de nem voltam képes sokáig visszafojtani az arcomra kikívánkozó mosolyt – Gondolom nem most láttuk egymást utoljára, ha tényleg közel állsz az öcsémhez. Sok hívja át a barátait hozzánk.
Azaz sejtettem, hogy még találkozni fogunk, és ha anya már szerette játsztani a sárkányt, akkor én igyekeztem lehetőleg ezt elkerülni. Az öcsémnek még azon barátaival is jó viszonyt ápoltam, akiket annyira nem kedveltem, mert nem akartam, hogy miattam szenvedjen, ha esetlegesen összeveszne velük. Én sokat veszekszem a barátnőimmel, de ez valahol részletkérdés... Nem volt célom ezt a fiút visszaijeszteni oda, ahonnan ideköltözött.
A megjegyzésére viszont kicsit talán ijedtebben húzhattam vissza a kezem és én a magam részéről csak reménykedtem, hogy az arcom nem pirosodott ki annyira, mint amennyire én azt forrónak éreztem jelen pillanatban. Tisztában vagyok a saját külsőmmel és azzal, hogy kifejezetten szép lány vagyok, hiszen nap mint nap mondják nekem. Szeretem is hallani, hiszen határozottan a hiú emberek táborát erősítem, de attól a fiútól, aki minden bizonnyal fiatalabb nálam és a testvérem barátjának vallja magát, nem hangzik ez egy kicsit... Perverzül? Mert szerintem de. Még akkor is, ha egy kifejezetten helyes arcú egyedről van szó... Aki határozottan nincsen tisztában azzal, hogy hogyan fékezze meg a nyelvét.
- Köszönöm – nyögtem ki végül kiszáradt torokkal és gyorsan a táskámba nyúltam, hogy pótolhassam a folyadékmennyiséget. Legalább addig is lefoglaltam magam annyira, hogy ne kelljen a miérteken gondolkoznom... Mert talán titkon ez a furcsa kis bók egészen jól esett nekem. Sok időt töltök a bőröm ápolásával és azzal, hogy a lehető legszebb állapotban tudhassam. Tehát legalább ezzel kapcsolatban sikerült elérnem a célom.
- Borzasztó az a kávé, amit a büfében adnak – húztam el én is a számat - Egyébként igen iszik, bár igazából csak az íze és a választható szirupok miatt. Általában koffeinmenteset kér mindig.
Én magam is ebbe az iskolába jártam még egy éve, így tökéletesen tisztában vagyok azzal is, hogy bár laktózérzékeny vagyok lényegében, mégis kénytelen voltam meginni a kotyogóssal főzött, keserű vizet, mert a büfésünk nem tartott itt laktózmentes tejet. Én pedig többször a fejéhez vágtam, hogy illett volna valamit kitalálnia, mert maga az ital ihatatlan, amiért még pénzt is kér – mindegy volt mennyi cukrot rakott bele az ember – és amúgy is gondolnia kéne a hozzám hasonló diákokra.
- Nincsen, csak ketten vagyunk – adtam meg a választ a kérdésére, majd amikor közölte velem, hogy az öcsémet feleslegesen várom, egyszerűen csak kicsit engedtem az addig elegáns tartásomból és kényelmesebben ültem. Mivel számítottam rá, hogy várnom kell még, addig pedig miért ne beszélgethetnék az új barátjával? – Hát neked? Honnan költöztetek ide?
Sosem egyértelmű egy ázsiai embernél ez, ugyanis sokan csak tanulni jönnek ki és ennek ellenére is használnak külföldi neveket. Mi nem voltunk ilyenek, mivel viszonylag könnyek kiejthető koreai nevekkel rendelkeztünk. Engem a barátaim nagyrésze amúgy is Nanának szólított, így nem igazán volt kérdés az, hogy miként tudnának kommunikálni velünk az itteniek. Néhány amerikai név sokkal kacifántosabb a mieinknél.
- Egyébként ha gondolod – mondtam neki, miután kicsit átgondoltam a dolgot – Velünk jöhetsz ma, ha nincs más dolgod. Szívesen megismernélek.
Egy kedves mosollyal az arcomon jelentettem ezt ki, miután az arcomból eltűrtem az egyik odalógó, szőke tincset. Végülis jó benyomást kell tennem az öcsém barátaira, és ha tényleg jó viszonyt ápolnak, akkor miért ne mehetnénk el hárman Starbucksozni?

999 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  Gs5M66k
Henry & Ye Na  ~ first round  Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  WWkVyAA
TémanyitásRe: Henry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  EmptySzomb. 1 Aug. - 1:07

Nana & Henry
Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.
Bár már kiskorában is próbálta belé nevelni a nővére azt, hogy hazudni rossz dolog, másból sem nagyon állt az eddigi élete. Jelen pillanatban is úgy gondolta, hogy még egy kisebb füllentés simán belefér, főleg egy ilyen csinos személy elcsábításának érdekében. Majd talán valahogy Yebivel is lerendezi a későbbiekben a dolgot, biztos van valami, amiben kitudnak majd egyezni. Bár, egyelőre úgy tűnik, hogy nem nagyon akar hinni neki a másik. Nem szereti, mikor ilyen szoros kapcsolat van egy testvérpár között, mert úgy nehezebb befurakodni, de hát nem lehetetlen attól függetlenül. – Ez most úgy tűnik kimaradt. Néha megesik, gondolom volt nagyobb baja is, minthogy velem dicsekedjen otthon. Nem kell mindjárt rosszat gondolni bele, ne agyalj rajta sokat! – mosolyával igyekszik is eltűntetni a kétségeket a téma körül. Azt mondják, hogy a nőknek vannak titkos képességeik, amikkel megérzik, ha valaki hazudni próbál nekik, vagy éppenséggel rosszban sántikálnak. Henry nagyon reméli, hogy ez a szépség egyikre sem képes, mert tényleg nem itt szeretne elbukni. Azt sem érti, hogy most miért is akadtak fent ezen a témán, ahelyett, hogy csak elfogadná a helyzetet a másik. -A Henryt! – vágja is rá vigyorogva mindenféle gondolkozás nélkül. -A Henrik az olyan kőkori, a Ha Joont meg még otthon is ritkán hallom. De gondoltam neked minden lehetőséget megadok, hogy a számodra legszimpatikusabbat kiválaszthasd! Egy szép hölgynek mindig lehetőségeket kell hagyni, hogy választani tudjon. – őszintén, már néha maga sem tudja miket beszél itt kisfiús zavarában, de reméli, hogy nem mond olyan nagy orbitális ostobaságokat, amikkel pontot veszíthetne. Az utóbbi hozzáfűzésére csak egy aprót bólint, és már azt tervezgeti magában, hogy miképp békülhet ki a fiúval annyira, hogy rávegye arra, hogy őt is haza vigye hozzájuk.
Szinte azonnal elámul bőrének puhaságán, ilyen női kezet még nem látott. Mintha nem is emberi lény kezét fogdosná. Azonban érzi, hogy talán túlmehetett egy határon, mert elég ijedten kapta el a kezét a nő. Először aggódik is, de aztán észreveszi a zavartság jeleit rajta. Akkor ez most tetszett neki, mi? Igyekszik visszafojtani azt az elégedett vigyort, ami az arcára készülne felkúszni, hiszen azzal le is leplezhetné magát. – Igen, tapasztaltam… De igazából egyszer kaptam a tanáriból és az egészen jó volt. Nem holmi kis pár dolláros kávéból főzték át hetedik léről. – az már más kérdés, hogy miképp szerzi be a szükséges adagot, de arról neki nem kell tudnia. -Oh, így már érthető. Igazából nem is tudtam volna belőle kinézni a kávét, de akkor konkrétan olyan, mintha nem is kávét inna. – Yebikét még kicsinek érezte egy ilyen keserű italhoz, és a koffein sem biztos, hogy szükséges az ő szervezetének. De így már mindent ért, konkrétan akkor csak gyerek kávét iszik a másik. Az meg majdnem egyenlő a kakóval, csak talán picit felnőttesebb. Pedig, ha már valaki kávét iszik, akkor igya azt rendesen! Henry személy szerint mindig csak egy kevés cukorral issza, a tejes változatokra még csak rá sem tud nézni. Ez olyan, mint a tejes tea, az is olyan nagy divat lett, de őt a hányinger kerülgeti tőle. Normális ázsiai ember tisztán issza a teáját is, ha már arra vetemedik! Az angolok bolondok, nem kéne őket követni.
Boldogan nyugtázza is, hogy nincs még egy másik fiú testvére, aki jobban belé is állhatna baj esetén. Talán egy másik lánynak viszont örült volna, mert Yenát látva, a női vonal eddig sikeresnek bizonyúl. De, azért ő sem telhetetlen, egy Min lánnyal is megelégszik. – Egy nővérem van, de ő már itt él egy ideje. Igazából hozzá jöttem egészen Texasból. Apa ott maradt, mert ő nem szereti az ilyen nagy változásokat, már Texast szokta meg. Én viszont mindig is vágytam a tesóm után és most végre itt lehetek! Persze, a város is érdekelt, mert jobb lehetőségeim vannak itt, de a nővérem volt az első indok, amiért a költözés mellett döntöttem. – igyekszik is kellően hangsúlyozni azt, hogy hát ő sem különb Yebinél és igen is jó fiú és csak Hailee az oka annak, hogy a városba könyörögte magát. Talán némi valóság alapja van is, de azért nem ennyire és azt sem vallaná be senkinek. De a lányok szeretik azokat a fiúkat, akik felnéznek a nővérükre és segítenek nekik, nem?
Az ajánlatot hallva nem kicsit lepődik meg. Ez voltaképp elég gyorsan ment. Bár, előbb tuti el kell mennie a mosdóba az öccsével, hogy még időben kitárgyalják azt, hogy ki mit szeretne az együttműködésért cserébe. – Nem is tudom, tényleg nem szeretnék belerondítani a tesós napotokba… - húzza el a száját, de mélyen legbelül nem érdekelné az, ha így lenne. Együtt laknak, bármikor tarthatnak ilyet, de olyan alakol ritkán van, ahol ő is meg van hívva partira. -De, részemről rendben lenne. A tesóm folyton csak dolgozik mostanában, egyedül úgy is unatkoznék otthon, miután megírtam a házit. Ismerőseim sem nagyon vannak még az öcséden kívül, így talán elfogadom a meghívást, ha tényleg nem zavarok. Jól esne, ha végre kitudnék mozdulni valakikkel. – néz is rá reményteli szemekkel és egy kissé lebiggyesztett ajkakkal, hogy még hatásosabb legyen az elhagyott kölyökkutya feje. Talán nem szép dolog sajnáltatnia magát, mégis, lehet ez lesz az, ami a céljához vezetheti később.
~Henry & Ye Na  ~ first round  4146035580  Henry & Ye Na  ~ first round  1471401822 ~ 827 ~ Ruha ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Henry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  EmptyCsüt. 17 Dec. - 0:06
Henry & Nana
Vannak események az életben, amik olyan ritkán történnek meg, hogy mindenképp említést érdemelnek.

A magam részéről egy vagyok azon szerencsés nővérek közül, aki tökéletesen megbízhat a kistestvérében. Ennek minden bizonnyal az is az oka volt, hogy mi tényleg csak egymásnak voltunk abban a borzalmas katyvaszba, amibe a szüleink kevertek minket. Ilyen szempontból engem boldoggá tett az a tény, hogy az öcsém legalább velem képes megosztani a dolgait, még ha nem is mindent... Mert vannak dolgok, amit mind a ketten megtartunk saját magunknak, részben a másik lelki biztonsága miatt is. Úgy érzem, hogy ilyesmi súlyos titkokat sokkal inkább én cipelhetek, nem pedig ő. Mindenesetre mind a ketten úgy voltunk vele, hogy legalább egymás baráti körét ismerjük, hátha baj történne. Ez inkább az én esetemben állt fenn – mondjuk a múltkori alkalomra is gondolok itt – viszont ettől függetlenül én nem értettem azt, hogy ha Yebi szerzett egy új barátot, akkor azt miért nem mutatta be legalább nekem. Persze egyáltalán nem tisztem megítélni ezt az egész szituációt, de ettől függetlenül is szomorúan vettem tudomásul azt a tényt, hogy talán a testvérem tényleg kamaszodni kezdett – még ha egy kicsit későn is – és lázadni fog innentől kezdve. Mindenesetre megjegyeztem magam a fiú arcát és a jövőben igyekeztem észben tartani, hogy ha meglátom nálunk – mert talán tényleg nem ápol túl jó kapcsolatot az öcsémmel – akkor elkérjem a telefonszámát is. Jobb biztosra menni.
- Majd beszélek vele, hogy valamikor hívjon meg téged egy családi ebédre – jelentettem ki végül némi gondolkodás után – Biztos vagyok benne, hogy a szüleink is meg akarnak majd ismerni téged.
Talán ez volt a részemről a kukacoskodás, de mégis úgy éreztem, hogy megérdemli. Ha hazudott nekem, akkor minden bizonnyal képtelen lesz anyáékkal eltölteni öt percnél többet, ha tényleg igaz barátja a testvéremnek, akkor nem lesz azzal probléma, hogy ezek után is barátkozzanak. Lehet, hogy ez nagyon kegyetlen dolog a részemről, de ettől függetlenül is szükségesnek érzem meglépni. Miként deríthetném ki azt, hogy pontosan mizu van a sráccal?
- Akkor legyen Henry – jegyeztem meg végül mosolyogva, aztán megcsóváltam a fejem és szándékosan figyelmen kívül hagytam a mondandója további részét – Ha már úgyis ahhoz vagy szokva.
Én a magam részemről nem igazán tudtam, hogy a srác mit akar tőlem. Ha jól értelmeztem, sok fiú számára a barátja lánytestvére a tabu kategóriába tartozik, de esetünkben úgy néz ki, hogy ez a srác jóval pofátlanabb az átlagnál. Nem állítom, hogy ennek a ténye számomra kicsit sem hízelgő, viszont mindennek ellenére is gyors volt számomra a közeledése. Csakúgy furcsa volt számomra az is, hogy rögtön rányúlt a kezemre és azt kezdte el fogdosni, amikor alapvetően még nem ismertük egymást annyira. Egyáltalán nem azzal volt a gondom, hogy mondjuk határozottan fiatalabb nálam a srác, vagy csúnya lenne. Volt szerencsém szemrevételezni az öcsém osztálytársait, és akadtak közöttük aranyos és meglepően felnőttek külsővel megáldott fiúk is. Henry pedig egyáltalán nem volt csúnyának mondható – sőt – de mindennek ellenére is, furán éreztem magam attól, hogy ilyen nyíltan kezd el tapogatni. Vagy ez már csak anyám nemesi neveltetése miatt jött rám? Én sem voltam teljesen biztos benne.
- Azért nem lopóznék be a tanáriba – jelentettem ki, egy kis mosollyal a szám szélén – Pedig határozottan vannak tanárok, akik ismernek és minden bizonnyal fogadnának. De pofátlanság lenne tőlem, hogy ha kávét kunyerálnék.
Úgy néz ki, hogy valamennyi talán mégiscsak hatott rám anyám neveltetéséből. Mindenesetre, én csak szerettem volna megvárni az öcsémet, hogy elrantelhessem neki mindazt, ami a mai napomon történt velem... És gondolom így már az újdonsült barátja is végig fogja hallgatni. Még jó, hogy nem húgom van, akivel mondjuk megbeszélném a menstruációs ciklusomat, vagy éppenséggel azt, hogy a személyzet melyik tagja tünteti el a használt kotonokat a lakásunkból... Lehetőség szerint úgy, hogy az semmilyen körülmények között se kerülhessen a szüleim szeme elé. Mondjuk igazából arra sem emlékszem, hogy bármikor hazavittem volna valakit.
- Ilyen fiatalon egyikőtöknek sem kellene koffeint bevinni a szervezetébe – jelentettem ki határozottan, miközben hátradobtam az egyik szőke tincset a vállam felett – Ráértek később is függők lenni... Gondolok itt mondjuk a cigarettára is. Mást ne nagyon vállaljatok be.
Nem feltételeztem rosszakat erről a fiúról, de a hangomba éppen annyi szigor vegyült, hogy egyértelművé tegyem: nem szeretném, ha az öcsém bármibe is belekeveredne. Örültem neki, hogy alapvetően megválogatta a barátait, és ha valakit nem akartam volna feltétlenül a köreiben tudni, az talán ez a fiú volt. Túlságosan dörzsöltnek tűnt, én pedig nem szerettem volna azt, hogy az öcsém is olyanná változzon.
- Akkor jól az akcentusodon, hogy nem feltétlenül vagy idevalósi – most már egészen sikerült ellazulnom a beszélgetésünk alatt ahhoz, felé merjek fordulni a testemmel. A lábaimat ennek ellenére is elegánsan keresztbe tettem, és kihúzott derékkal ültem vele szemben. Szerintem én már másra nem is lennék képes, annyiszor bökdösték kiskoromban a derekamat.
- A nővéred meg gondolom nagyon hiányozhatott – talán egy kicsit meg is enyhültem az irányába, amikor ezeket elmondta nekem. Végül is ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem azt, amit mond? Pillanatok alatt feltérképeztem az öltözékét, és hamar rájöttem, hogy bár divatos darabokban van, valószínűleg soha életében nem fogott a kezében egyetlen designer cuccot sem. Ezzel nincsen semmi gond sem, hiszen a hétköznapokban Yebi és én is igyekszünk normálisan kinézni, még ha az általam viselt farmerok darabjáért borsos árat is kértek. Anya következő leckéje az volt, hogy ne vágjunk fel a pórnép előtt a pénzünkkel. Le kell ereszkedni közéjük. és akkor minden rendben lesz.
- Ha tényleg jó barátok vagytok, akkor szerintem ilyesmiről szó sincs – jegyzetem meg határozottan, miközben igyekeztem egy barátságos mosolyt költöztetni az arcomra. Általában nem beszélgettem az öcsém barátaival, csak tudtam, hogy kicsodák, ők pedig láttak jönni-menni a házunkban, de nagyjából ennyi. A magam részéről úgy éreztem, hogy nem lenne szép dolog belerondítanom a dolgaikba, ha már olyan jól elvannak, tehát egyszerűen csak igyekeztem kedves lenni velük, rendeltem nekik kaját, és ennyi. Általában öt percre futottunk össze, de ez épp elég volt ahhoz, hogy normálisan kezeljem őket. És ha van annak igazságalapja, amit Henry mondott nekem, akkor minden bizonnyal nem lesz gond a meghívással sem.
- Részemről ennek semmi akadálya – jegyeztem meg mosolyogva, és bólintottam is egyet, hogy biztosíthassam a dologról – Viszont ha nem jelenik meg ez a gyerek, akkor ezen a szent helyen halok majd éhen.
Halkan sóhajtottam fel, és ráztam meg a fejem. Ideje lett volna már annak, hogy előmásszon az óráról, és szinte biztos voltam benne, hogy meg fog bántódni, ha nem bírom ki és eszek valamit.
- Honnan szerezted azt? – a korábban majszolgatott croissant csomagolása felé intettem a fejemmel – Ne mondd el neki, de nem hiszem, hogy kibírom amíg vége lesz az órájának. Muszáj lesz nekem is valamit ennem.

1 066 || CLOTHES || MUSIC || NOTES: Remélem tetszik.  Embarassed  Embarassed  


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do
mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  Gs5M66k
Henry & Ye Na  ~ first round  Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Henry & Ye Na  ~ first round  WWkVyAA
TémanyitásRe: Henry & Ye Na ~ first round
Henry & Ye Na  ~ first round  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Henry & Ye Na ~ first round
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spinning ‘round and ‘round [Dick&Jenn]
» First round ~ Isa && Lou
» Kai&&Courteney » round 1
» Damian & Annie ~ Round 2
» Just a little jogging | Kai & Henry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: