New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Good stuff ~ Joel & Ana
TémanyitásRe: Good stuff ~ Joel & Ana
Good stuff ~ Joel & Ana EmptyPént. Szept. 29 2023, 19:27

Joel & Anabel

Nagyon nehéz volt az egyetemi életet összehangolni a színházival. Mindezt persze sosem mondtam volna el Aurorának, mert ő biztosan azt mondta volna, hogy mind a kettőt én választottam magamnak, és soha senki nem mondta azt, hogy könnyű lesz bármelyiket elvégezni. A mi családunkra nem az a jellemző, hogy tökéletes időbeosztás szerint élnénk az életünket. Mivel túl forrófejűek és spontánok vagyunk – én vagyok a legkevésbé ilyen, de sokakhoz képest én is annak számítok – korábban sosem vezettem határidőnaplót, vagy csináltam időbeosztást. Nyilvánvaló volt, hogy mindezt nekem Aurora találta ki, akit a rendszeretés királynőjeként is lehetne emlegetni. Az ő tanácsait megfogadva rendeztem a kisebb káoszt magam körül, ami annyit jelentett, hogy külön mappákba tettem a színházhoz tartozó szövegkönyveimet és az egyetemi órákra kapott házi feladathoz szolgálókat. Egy harmadikat az ottani színjátszó kör miatt tartottam fenn, mert minden létező diáknapon felléptünk és készülnöm kellett. Mivel még újnak számítok a suliban, ott csak kisebb szerepekre volt esélyem, és talán ezért is lepett meg nagyon, amikor a társulatban kiválasztottak Júliának. Éreztem, ahogy a torkomba ettől gombóc nőtt és nem igazán tudtam, hogy mivel vehetném rá magam a szorongás leküzdésére. Némiképp segített rajtam, hogy meghívtam a családomat, akik látni fognak, ezáltal nem hibázhatok, mivel meg kell mutatnom a szüleimnek azt, hogy van jövőm színésznőként. Ugyanakkor pont ez a dolog volt az, ami valahol egyszerre gúsba is kötött. Egy picit hajlottam afelé, hogy Calebnek átadjam a jegyet, ami azóta is a táskámban pihent, hogy utoljára találkoztam vele. Ugyanakkor nem tudtam mit kezdeni azzal, amikor megláttam azzal a csinos lánnyal együtt, aki pont a nővéremre emlékeztetett. És képes voltam Isával azért összeveszni, mert ő sokkal szebb nálam és képtelen vagyok nem arra gondolni, hogy a fiú, aki tetszik nekem, sosem választana engem egy olyan lánnyal szemben, mint az, akivel nevetgélni láttam pár napja.
- Te tuti, hogy szívrohamba fogsz belehalni – nem volt szép tőlem, hogy ezt mondtam neki, de nem tehettem róla, hogy Joel ennyire ijedős volt. Emlékszem a megismerkedésünkre, amikor Aurorának hitt… Mindenesetre az sokkal valóságosabb fenyegetés lett volna nálam. El tudom képzelni, hogy még mindig fél attól az apró nőtől és egyszerre voltam ezen egy kicsit fennakadva és nem tudtam okolni érte őt. A mi helyzetünk más volt, mert már megszoktuk egymást. Valójában kedveltem, amiért nem volt mézesmázas. Én nem vagyok olyan, mint ő, de sokszor tudok ridegen viselkedni az emberekkel. Pont ez az oka annak, hogy talán jobb is, hogy mi ketten együtt dolgozunk és ezért tudjuk jól kezelni egymást. Joelnek pedig valószínűleg egy olyan mentorra van szüksége, mint amilyen Kian.
- Nem hiszem, hogy bárkit lefizetett volna – talán ezen a ponton túlságosan pletykás vagyok, végig se gondoltam, hogy pontosan mit mondok ki – Úgy tudom, hogy nincsen túl sok pénze.
Nyilvánvalóan nem vagyok a megszállottja, csak olykor elkapok egy-egy beszélgetésmorzsát az ebédlőben, vagy készülődés közben. Mivel ők Rorával elég közel állnak egymáshoz, feltűnt, hogy a nő – és amúgy mások is – aggódik érte, és sokszor elkaptam a pénz meg az ünnepek kifejezéseket is. Mondjuk jó ideje nem merültek már fel ezek a dolgok, én pedig nem kérdeztem rá, mert tartottam tőle, hogy az lenne az utolsó napom a színházban, amikor kotnyeleskedni kezdek gyakornokként. Ennek ellenére érdekelt volna a dolog, ugyanakkor utólag esett le az, hogy mennyire arrogáns volt tőlem ez a megjegyzés tekintve, hogy az én családom jómódú volt.
- Mármint – innentől kezdve pedig baromi idiótán fog hangzani minden magyarázkodásom – Nem lenézem őt, csak tavaly karácsonykor hallottam, ahogy róla beszélnek és akkor mondtak valami hasonlót. Talán nem is igaz. Egyébként gratulálok a szerephez, szerintem egyszerűen csak azért kaptad meg, mert megérdemelted.
Ha nem állt volna készen rá, akkor Kian valószínűleg más szerepet javasol neki, vagy nem is engedi rögtön játszani a darabban. Joel nem tűnik túl magabiztosnak, de összességében nagyon tehetségesnek gondoltam. Valószínűleg nem mennek mindenki után, aki kisétál a casting során az ajtón. Ez már önmagában elmond valamit róla és a teljesítményéről.
- Ha még mindig úgy gondolod, hogy Kian lefizetett valakit – ezen a ponton felé nyújtottam a kezem – Akkor összebeszéltek Rorával. Én leszek az első szerelmed. Örülök, hogy megismerhetlek, Rómeó.
Finoman mosolyodtam el, ezen a ponton már kevésbé izgultam azon, hogy Joellel kell együtt játszanom. Vele komfortosabban éreztem magam, mint azzal a nálam idősebb fiúval, akivel a castingon kellett teljesítenem. Talán a kémia hiánya volt az, amiért minket együtt nem választottak ki.
- Lehetséges, hogy csak ketten leszünk, de szerintem még várjunk egy kicsit – nem mintha nagyon tudtunk volna mást tenni – Kaptál már szöveget?
Mondjuk nem tudtam elképzelni, hogy Roránál valaki előbb megszerezné a szöveget. Bár az is lehet, hogy most éppen a tökéletesre csiszolt Júliához készít nekem jegyzeteket, ami miatt késik a paksaméta.
- Egyébként minden rendben van veled? – úgy éreztem, hogy ezen a ponton már ismerjük egymást annyira, hogy megkérdezzem ezt tőle. Általában feltűnt az, hogy mennyire feszült és ha valamiben a segítségére lehettem volna, akkor azt mindig jó tudni.
outfit help mee  Good stuff ~ Joel & Ana 2149483383   797


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana O4pdLMe
Good stuff ~ Joel & Ana DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
Good stuff ~ Joel & Ana SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana ODZDa4o
TémanyitásRe: Good stuff ~ Joel & Ana
Good stuff ~ Joel & Ana EmptyKedd Nov. 01 2022, 20:44

Anabel & Joel

Nem akarok úgy gondolni az egész színházi dologra, mint egy rémálomra, de azért még mindig voltak éjszakák, amikor azért riadtam fel, mert álmomban azt a szomorú - nem is szomorú, rettenetes! - hírt közölték velem, hogy nem kell többet megjelennem a próbateremben, vége mindennek és egyébként sem vagyok elég tehetséges a színészethez. Sírni tudtam volna, ha arra gondolok, hogy mennyivel ügyesebb nálam a saját ikerbátyám, aki egyik érmet hozta haza a másik után és kiemelkedően teljesített gyakorlatilag minden sportban, amibe belefogott. Miért nem lehet ilyen egyszerű az is, amit én szeretek? Abba most ne menjünk bele, hogy Jaynek mi mindent kell átélnie ahhoz, hogy olyan fizikai állapotban legyen, ami szükséges számára a győzelemhez és hogy verseny idényben mennyivel többször ehetek én tömény édességeket, mint ő... Valószínűleg ezért vagyok olyan puhány, mint most is. Kiannel dumáltunk már arról, hogy vannak olyan szerepek, amikhez elengedhetetlen, hogy az ember jó kondícióban legyen, de voltak egyéb traumáim, amelyeken át kellett jutnunk, mielőtt elrángathatott volna az edzőterembe úgy, hogy ne sérüljek egy életre miatta. Nem fizikailag, hanem mentálisan. Nekem a mozgás egyenlő volt azokkal a testnevelés órákkal, amikor gyakorlatilag az életemért futottam.
- Joel, igen? Már ennyi az idő? Persze, neked el kell menned... - Mindig éreztem némi elégtételt, amikor ellóghattam az irodalom óra utolsó tizenöt percét, hogy cserébe odaérjek a színházi próbámra. Ez a lelkesedés egyébként mindig olyan öt-nyolc másodpercig tartott, amíg nem folytatta a tanárnő, jellemzően ugyanazzal a szöveggel: - A házifeladatot ne felejtsd elkérni a csoporttársaidtól.
Komoly erőfeszítéseket teszek a kultúra és a nemzetközi irodalom és színháztudomány érdekében, erre még a házival jön nekem... Ha van valami, amit nagyon utálok a suliban, akkor az a furcsa megkülönböztetés, ami miatt a sportolók kiemelkedő eredményei azzal járnak, hogy ellóghatnak órákat, minden más tantárgy esetében meg csak... Bele kell törődni, hogy még több feladatot vállalnak a diákok. Mekkora szo... szívás.
Mondjuk lehet, hogy inkább az az igazi szívás, hogy én totál arra számítottam, hogy Kian meg én, meg esetleg a többi fiatal színész fogunk ma együtt próbálni, nem pedig arra, hogy át leszek irányítva a szokásos termünkből egy teljesen másikba, ahol ki tudja mi fogad. A folyosón megfordult a fejemben, hogy inkább szó nélkül el kellene tűnnöm, de az nem volt opció, hogy elbújok egy raktárban, mert múltkor is megtaláltak és lett társaságom. Ha kiszaladtam volna az épületből, akkor valószínűleg a portás tartott volna irtó furának. Ha pedig azzal állítok haza, hogy kihagytam egy nagyon fontos próbát azok után, hogy megkaptam az egyik főszerepet... Igazából én vagyok a hülye, minek mondtam el a szüleimnek és Jaynek is, hogy megkaptam a szerepet? Titokban kellett volna tartanom, hogy aztán csendben elsunnyoghassam és egyikük se jöjjön el megnézni. Valami ilyesmit neveznek imposztor szindrómának, nem? Az egyetlen bibi a diagnózisban igazából az, hogy amikor legutóbb utána olvastam azt írták, hogy a legnagyobb arányban negyvenes nőknek van ilyenje. Én meg nem vagyok se negyven éves se nő. Habár... Na mindegy, ne menjünk bele. Legalábbis ne úgy, mint ahogyan én a terem ajtaján, aminek a túloldalán...
- Úristen, de jó, hogy csak te vagy az! - Félszegen paskoltam meg Anabel hátát, amikor ő megölelt engem és amikor elengedtük egymást, a biztonság kedvéért még egyszer körbe pillantottam a helyiségben.
- Szia! - Jókedvű mosoly terült el az arcomon, amikor tényleg nem fedeztem fel egyetlen Aurorát sem a közelben. Annak a nőnek a puszta létezése is stresszelt engem, mert sosem tudtam mi jár a fejében. Újabban meglepően kedves is volt velem, aminek meg szimplán csak az okát szerettem volna tudni. Vissza-visszatért a rémálmaimban, és mindig azzal végződött az egész, hogy rajtam nevetett, miután közölte, hogy ki vagyok rúgva.
- Rómeó. - Nem volt tudatos, de még ki is húztam magam valamelyest, amikor kimondtam ezt. - Szerintem az egész azért van, mert Kian tuti lefizetett valakit és most ezért léphetek a nyomdokaiba. - Egészen meg voltam győzve erről, meg arról is, hogy a srác egy varázsló, de minimum valamilyen különleges képessége van, ami miatt egyáltalán a mentoráltja lehetek. Egyáltalán nem teljesítettem úgy, ahogyan kellett volna. Valójában már régóta nem voltam elégedett magammal és nem csak a színházban. Úgy éreztem, hogy valami nincs a helyén, de nem tudnám megmondani, hogy pontosan mi az.
- És te? - megemelkedtek a szemöldökeim, összességében pedig eléggé tágra nyílt szemekkel pislogtam a lányra. - Jön majd vajon bárki más, vagy csak mi ketten leszünk? - Ami azt illeti, nekem teljesen mindegy lett volna. Ana társaságát szerettem, mert nagyon könnyen tudtunk beszélgetni és jó fejnek tartom őt.
Good stuff ~ Joel & Ana 1556694851 ¦ 730 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Anabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Good stuff ~ Joel & Ana 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Good stuff ~ Joel & Ana 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Good stuff ~ Joel & Ana 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Good stuff ~ Joel & Ana 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásGood stuff ~ Joel & Ana
Good stuff ~ Joel & Ana EmptyKedd Ápr. 05 2022, 11:44

Joel & Anabel

Elsőre nem fordult meg a fejemben az, hogy mondjuk érdemes lenne egyáltalán jelentkezni egy főszerepre. Magam sem tudom, hogy pontosan mi történt a szüleimmel, de valószínűleg maga a tény, hogy felvettek színművésznek, és már egy ideje erősítem a színház csapatát is, elegendő volt arra, hogy mellém álljanak. Most már sokszor ők kérdezik azt, hogy milyenek az óráim, tetszenek-e a darabok, és mennyire szívesen dolgozok a színháznál szabadidőmben. Nyilván anya megjegyezte, hogy ha így folytatom, akkor sosem fogok bemutatni neki egy fiút se, mivel túlságosan elfoglalom magam. Más kérdés volt, hogy jelenleg még nekem sem tetszett senki, ebből kifolyólag pedig természetesen arra gondoltam, hogy én sem fogok másnak. Mindenesetre a szüleim és Rora közös biztatására elindultam végül Júlia szerepéért, és egészen megdöbbentett a tény, amikor közölték velem, hogy meg is kaptam azt. Nem fogok azzal felvágni, hogy egyáltalán nem volt benne sok munkám, mivel az óráim mellett igyekeztem teljesíteni a casting követelményeit, ez pedig azt eredményezte, hogy az elmúlt héten nem aludtam sokat. Annyira izgultam lényegében, hogy képes voltam megtanulni az egész szövegkönyvet csak azért, hogy arra az eshetőségre készüljek, ha esetleg nem jutna eszembe az a sor, amit kérnek tőlem, tudjak menteni egy másikkal… Gyakorlatilag bármivel.
Isával a kis mosolyszünetünk ellenére tudtuk rendezni a kettőnk között kialakult ellentétet. Soha nem fogom ezt neki elmondani, de valószínűleg pont az a tény, hogy elkísért és kint  várt eredményezte, hogy jó eredményt hoztam. Hiába derült ki, hogy vér szerint csak unokatestvérek vagyunk, én még mindig az ikertestvéremnek gondoltam őt. Gyakorlatilag úgy nőttünk fel, hogy fogtuk egymás kezét, vállvetve próbáltunk érvényesülni a világban - ami valljuk be, lehetett volna sokkal nehezebb is, ha nem abban a családban növünk fel, ahol végül sikerült - emiatt többet jelentett nekem az ő támogatása bárki másénál. Szerettem a barátaimat, a szüleimet, a nagyszüleimet, de egyikük sem volt a másik felem.
Izgatott léptekkel szeltem át a folyosót, miközben a próbaterem felé haladtam, majdnem sikerült elsodorni az egyik kellékest. Egy halk sikítás kíséretében kapaszkodtam meg először az alkarjában, majd fogtam rá a dobozra, amit majdnem sikerült a földre juttatni a lendületem miatt.
- Elnézést kérek. Nem akartam… - ahelyett, hogy további szavakra pazarolni a szám, inkább összeszedtem azokat a boákat, amik az ütközésünk során estek a földre, aztán ugyanúgy elsiettem a férfi mellett. Magam sem tudom pontosan, hogyan történtek a dolgok, mivel pont én vagyok teljes mértékben alkalmatlan arra, hogy embereket lökdössek fel, de ezek szerint Aurora edzése tényleg beválhat.
Amikor megérkeztem a teremben senki mást nem találtam, pusztán egy papírt az ajtóra ragasztva, ami arra hívta fel a figyelmet, hogy most önállóan fogunk próbálni, majd két további ilyen alkalom után mutatjuk meg magunkat a mentoroknak, ők pedig elbírálják a teljesítményünket. Nyilvánvalóan emiatt egy kicsit ideges voltam, de éreztem magamban az erőt és a felkészültséget a sikeres teljesítményem után. Emiatt mosolyogva léptem oda az egyik székhez, elővettem a táskámból a szövegkönyvet és abban kezdtem el újra Júlia részeit tanulmányozni. Egyszerre voltam nagyon izgatott és izgultam baromira is, mivel nem igazán tudtam, hogy mire számítsak, de próbáltam moderálni magam. Mikor az ajtó nyílását hallottam, magam sem tudom pontosan miért álltam fel és mentem oda megölelni a fiút, aki belépett. Túlságosan boldog voltam most és remélem, hogy ezt ő nem vette tolakodásnak.
- Szia - miután elhúzódtam tőle, finoman fogtam rá a kezeire, így tettem fel neki a kérdést - Ki leszel?
Nem volt egyértelmű, gondolom ez lesz az első találkozásunk. Egyelőre fogalmam sem volt arról, hogy pontosan ki milyen szerepeket kapott meg. Kíváncsi lettem volna arra, hogy pontosan kik kapják az idősebb szerepeket majd, de egyelőre nem mertem érdeklődni Auroránál erről. Arra a feladatra akartam koncentrálni, ami rám vált.
outfit help mee  Good stuff ~ Joel & Ana 2149483383   591


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?

Joel B. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana O4pdLMe
Good stuff ~ Joel & Ana DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
Good stuff ~ Joel & Ana SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
Good stuff ~ Joel & Ana ODZDa4o
TémanyitásRe: Good stuff ~ Joel & Ana
Good stuff ~ Joel & Ana Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Good stuff ~ Joel & Ana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» stuff just happens sometimes
» how far I go? ~ Joel & Dem
» We're all in this together - - Jay & Joel
» Jane & Joel
» Joel & Sage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Múzeumok, színházak, mûemlékek-
Ugrás: